Automatická pračka Leran s vertikálním plněním

Pračky Leran 2022

Po analýze 24 kusů. U produktů z kategorie Pračky Leran naši odborníci porovnali jejich vlastnosti, recenze zákazníků, ceny praček Leran a také výhody a nevýhody jednotlivých produktů a vytvořili žebříček 10 nejlepších z hlediska poměru cena / kvalita. Díky našemu hodnocení můžete před nákupem sami porovnat všechny vlastnosti a ceny produktů značky Leran.

Pračka Leran WMS-31106WD

Doporučujeme vám prozkoumat všechny výhody a nevýhody, které zákazníci uvádějí ve svých recenzích pračky Leran WMS-31106WD

Užitečná zpětná vazba od majitele

Snímač sleduje rozložení hmotnosti v bubnu. Pokud je prádlo během odstřeďování zmačkané, snaží se rozdělit nebo zpomalit rychlost odstřeďování. Т.Je zaručeno, že nebude skákat ani dělat hluk. Rychlé odstřeďování za 15 až 30 minut v závislosti na teplotě vody.

Křehké dveře, nedoléhají těsně. Působí, jako by byl sejmut z jiného vozu a nalepen na tento. Několikrát vyteklo, zřejmě když se naloží hodně prádla. Stínítko vyhořelo po 11 měsících. Byla vyměněna v rámci záruky. Na stínítku je nalepeno velké množství nečistot, odtok je špatně provedený nebo je stínítko v nízké poloze. V předchozím stroji se bezúdržbové stínítko vypálilo až po 7 letech.

Obecně mi vadí dveře, v mém předchozím kandi se pevně zavřely. Pokud vložíte hodně prádla, dvířka se pohybují pomocí gumičky. Nemyslete si, že to bude trvat dlouho.

Zvláštnosti Pračka Leran WMS-31106WD

Pračka Leran WMS-1062WD

Doporučujeme vám prozkoumat všechny výhody a nevýhody, které zákazníci uvádějí ve svých recenzích pračky Leran WMS-1062WD

Několik užitečných připomínek od majitelů

Neznámá značka = žádné recenze, „kočka v pytli“. Těsné knoflíky. Hlučné stránky.

pračka, leran

Jen proto, že je to trochu riskantní. Rozhodla cena a dobrý vzhled. Pere již 3 měsíce bez stížností na kvalitu a výsledky praní, ale dělá velký hluk, zejména při odstřeďování. To je znepokojující. Vždycky mám pocit, že je to známka poruchy. Ale mistr říkal, že takhle motor funguje. Ovládají se mechanickými tlačítky, která se trochu špatně mačkají. Má displej, je jednoduchý, ale v podstatě snadno pochopitelný. Je výhodné, že má odložený start, používám ho často. Nejoblíbenějším programem je „denní mytí“. Také prát na „halenky/košile“, „bavlna“ (existují dvě, různé teploty a doba praní), na jemný režim. při rychlém praní (15 minut). V některých programech je možné přidat další. oplachování. Tím se prodlouží doba praní. K dispozici je samostatný cyklus oplachování. Je zde zámek. Něco jako dětský režim. Nerozumím programu „Soak“. Je to v podstatě stejné jako jemné praní. Pravděpodobně rozdíl v době praní. namáčení se mi zdálo ještě hladší a delší než jemné. Kvalita provedení je podle mého velmi neprofesionálního ženského názoru slušná. Při výběru v obchodech viděli mnohem hnusnější boshes atd. Známé značky neznámé značky. Víko je zevnitř skleněné, zvenku plastové. Málokdy používám vysokou teplotu praní, ale nevšiml jsem si, že by se příliš zahřála.

pračka, leran

Pračka LERAN WTL 46106 WD

Svislé nakládání prádla 6.max. 5 kg suché/prací prádlo. Rychlost otáčení 1200 ot/min Ovládání elektronické Časovač odloženého startu ano Výška 87.5cm Šířka 40cm Hloubka 61cm Ean 4680043752270 Displej ne Barva bílá Dětská pojistka ano Energetický štítek A Třída účinnosti odstřeďování B Hlučnost 78 dB max Prací program pro jemné tkaniny ano.

pračka, leran

Nakládání. čelní nakládání max. 6 kg suchého/objemového materiálu; max. nakládání 3 kg suchého/objemového materiálu; max. nakládání 4 kg suchého/objemového materiálu. Otáčky odstřeďování 1000 ot/min Ovládání elektronické Časovač odloženého startu ano Ean 6834240515955 Výška 85cm Šířka 59,5cm Hloubka 46cm Displej ano Barva bílá Ochrana proti přetečení ne Dětská pojistka ano Třída praní A Energetická třída A Třída účinnosti odstřeďování C Snadné žehlení ne Biofáze.

READ  Pračka se nevyprazdňuje

Vertikální pračka Indesit BTW A 5851

Rozměry (VxŠxH), cm. 90x40x60 ; Maximální náplň, kg. 5 ; Otáčky odstřeďování, ot/min. 800 ; Třída praní. A ; Nepropustnost. částečná ; Sušení. ne ; Záruka. 1 rok.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS