Barva na sporáky a krby bílá

Žáruvzdorné emaily bílé. nalezeno 468 položek.468 produktů

Žáruvzdorný silikonový matný email HAMMER pro vnější i vnitřní ochranu kovů proti korozi, snadno se nanáší na těžko přístupná místa, dobře kryje a odolává povětrnostním vlivům.Účel: Používá se k lakování kovových výrobků.

Žáruvzdorný smalt „Zerta“. je matný dekorativní a korozivzdorný žáruvzdorný nátěr pro kování a ocelové konstrukce, které jsou vystaveny extrémním teplotám od do.70 °C až 400 °C.Termální smalty se používají na kovové sporáky v domech a lázních, krby a komíny.

Zpracovávaný materiál: kov, stupeň lesku: matný, pro vnitřní práce, pro vnější práce, počet komponentů: jednosložkový, typ nátěru: neprůhledný, základ: organokřemík, odolný vůči teplu, odolný vůči chladu. aplikace: válečkováním, minimální spotřeba (g/t).

Žáruvzdorný smalt Zerta pro nátěry trub, sporáků, radiátorů. Barva bílá. Teplotní odolnost až do 700 °C

Určeno pro ochranné antikorozní nátěry kovových zařízení ropovodů, plynovodů a parovodů, spaloven odpadů, jakož i pro nátěry výfukových systémů automobilů, částí motorů a dalších kovových povrchů provozovaných v podmínkách.

Objem: 0,8 kg Typ podkladu: silikonový Barva: bílá Typ povrchu: kovový Dodatečně: odolává až 700C Lesk: matný Použití: pro vnitřní a vnější práce Spotřeba materiálu: 80-120 g/m2.м

Typ podkladu: silikonový, materiál podkladu: kov, stupeň lesku: matný, pro použití v interiéru, pro použití v exteriéru

Nákup za velkoobchodní cenu!\n Pozor! Velkoobchodní ceny nejsou na stránkách uvedeny! Chcete-li nakupovat za velkoobchodní ceny, měli byste se zeptat našich manažerů na cenu! Pošlete nám prosím e-mail nebo zanechte požadavek pomocí objednávkového formuláře!

Žáruvzdorný akrylátový email určený k nátěrům radiátorů a topných zařízení s teplotou pracovní plochy do 120 °C, jakož i dekorativních zástěn a parapetů. Smalt je tónovaný ve světlých odstínech DEKART COLOR. Akrylový smalt na radiátory Ec.

Žáruvzdorný smalt Zerta pro nátěry grilů, sporáků, krbů a kovových konstrukcí. Barva bílá. Teplotní odolnost až do 400 °C

materiál zpracování: kov, pro práci v interiéru, exteriéru, tepelná odolnost, ochrana proti UV záření

Vysoce kvalitní silikonový smalt.Výhody:- rychlá a snadná aplikace na těžko přístupných místech;- po zaschnutí vytváří homogenní, hladký, trvanlivý povlak odolný vůči vysokým teplotám a atmosférickým srážkám;- smalt má dobrou odolnost proti korozi.

barva, sporáky, krby, bílá

Materiál k ošetření: kov, beton, omítnuté povrchy, cihly, stupeň lesku: hluboký mat, pro vnitřní a vnější práce, počet složek: jednosložkový, základ: silikon, odolný vůči teplu, odolný vůči chladu. oblast použití.

Nátěrový email se používá k nátěrům nových i starých radiátorů a topných trubek v interiéru

Vysoce kvalitní alkydový email určený pro ochranné a dekorativní nátěry topných systémů (baterie, radiátory, vodovodní potrubí). Smalt rychle schne, je vysoce krycí a dokonale se hodí jak pro nové laky, tak pro renovace.

Třída ochrany: kov, cihla, stupeň lesku: matný, oblast použití: pro radiátory, pro sanitární keramiku, pro vnitřní práce, pro vnější práce, teplotní odolnost, maximální spotřeba (m2).m/l): 7.05

barva, sporáky, krby, bílá

ETUD Rychleschnoucí akrylátový alkydový email (barva podle RAL). Pro venkovní a vnitřní práce. Vytváří tvrdý lesklý povrch, odolný vůči mechanickým a atmosférickým vlivům. Na slunci se nevypaluje.

Vysoce kvalitní organokřemičitý smalt určený k nátěrům kovových výrobků vystavených zahřívání až do 800 °C. grily, rošty, sporáky, krby. Lze použít k natírání kotlů, bojlerů, radiátorů. Bez olova a rtuti.

Akrylátový základ: akryl, pro použití v interiéru i exteriéru, teplotní odolnost

Zpracovávaný materiál: kov, beton, omítnuté povrchy, dřevo, stupeň lesku: lesklý, pro vnitřní práce, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, pro dětské pokoje, základ: akrylát (AC), teplotní odolnost, oblast použití: pro.

Vysokoteplotní značkovací směs pro nerezovou ocel a tam, kde je vyžadována ochrana proti korozi. Pasta je v tubě s kovovou kuličkovou špičkou. Trubice obsahuje hustou barvu, díky které je možné pořizovat různé záznamy bez p.

Žáruvzdorný smalt Elcon je určen k ochranným nátěrům pecí, kotlů, kovových zařízení, plynovodů, ropovodů a produktovodů provozovaných při teplotách nad.20 °C.60 °C až 400 °C. Hlavní charakteristiky Rozsah pracovních teplot: od ?60 °C až 400 °C.

Elcon Max Therm žáruvzdorný antikorozní email červenohnědý do 700 °C (aerosol 520 ml) je určen pro ochranné a dekorativní nátěry:. topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. komíny a vzduchovody;- udírny a grily;-auto.

Typ podkladu: silikonový, stupeň lesku: matný, odolný vůči teplu

žáruvzdorný nátěr šetrný k životnímu prostředí; tvoří nátěr na bázi křemičitanů určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typickým pro sporáky a krby.

Zpracovávané materiály: kov, beton, omítnuté povrchy, cihly, stupeň lesku: hluboký mat, interiér, exteriér, počet komponentů: jednosložkový, základ: silikon, odolný vůči teplu, odolný vůči chladu. oblast použití.

Žáruvzdorný smalt Elcon je určen k ochraně sporáků, kotlů, kovových zařízení, plynovodů, ropovodů a potrubí provozovaných při teplotách nad.20 °C.60°C až 400°C. Obecné vlastnosti Rozsah pracovních teplot: od ?rozsah pracovních teplot: 60 °C až 100 °C.

Rychleschnoucí akrylový polomatný email. Určeno pro lakování kovu, dřeva, betonu, kamene a většiny plastových povrchů. Pro lakování a retušování zařízení, automobilů, motocyklů, nábytku. používá se pro exteriér a interiér.

Rozsah použití

K lakování se používá vysokoteplotní barva:

Důležité! Oblasti použití jsou uvedeny výrobcem na obalu. Při výběru výrobku musíte pečlivě zkontrolovat jeho odolnost a vhodnost pro daný povrch.

Natírání výrobku, předmětu, dílu, který je velmi horký:

 • Žáruvzdorný smalt. Díly, které se zahřívají až na 700 °C, se jím potahují. Žáruvzdorná barva je vhodná pro použití na sporácích a krbech.
 • Zpomalovač hoření na železe. Snese otevřený oheň.
 • Vysokoteplotní smalt pro lakování radiátorů. Lakování odolává teplotám až 250 stupňů Celsia. Můžete natřít cihlovou pec nebo ošetřit spáry.
 • Žáruvzdorný smalt pro předměty, které lze zahřát až na 300-350 °C.

Emelya barvy na sporáky a krby. nalezeno 149 položek.149 zboží

Žáruvzdorný nátěr na bázi křemičitanů, šetrný k životnímu prostředí, pro dlouhodobou ochranu minerálních povrchů, na které působí vysoké teploty, typicky pro sporáky a krby. Teplotní odolnost: nemění barvu a při zahřátí zasychá.

Typ : akrylátový, výrobek: omítané povrchy, vnitřní práce, počet složek: jednosložkový, minimální spotřeba (g/m2).м): 150, ředidlo: voda

Zpracovávaný materiál: kámen, kov, beton, cihla, stupeň lesku: matný, pro vnitřní práce, pro vnější práce, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, základ: silikonový, základní email, žáruvzdorný, mrazuvzdorný. Ochrana proti UV záření.

Typ : silikát, stavební materiál: kámen, beton, omítnuté povrchy, cihly, interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, polomatný

Žáruvzdorný nátěr šetrný k životnímu prostředí určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám typickým pro sporáky a krby.Neobsahuje organická rozpouštědla. Nevhodné pro tónování. V teple.

Rychleschnoucí žáruvzdorný smalt ve spreji odolný proti povětrnostním vlivům pro krby a komíny do 650 °C. Krbová barva je určena speciálně k nátěrům vnějších kovových částí krbů, sporáků, vařičů a grilů, kamen, roštů, kotlů a bojlerů. Barva na karoserie, beton, zdivo a fasády.

READ  Jak odstranit tuk s plynovým sporákem

Žáruvzdorný matný černý smalt CERTA pro výrobky z kovu, kamene, betonu, výztuže, železobetonu, vystavené extrémně vysokým a nízkým teplotám (od 5 do 10 °C).70°C až 1200°C)

Elcon je žáruvzdorný lak pro nátěry cihel, kamene, kovu, betonu a dalších povrchů vystavených teplotním výkyvům v rozmezí od 1 do 5 °C.60°C až 250°C. Snadno se nanáší, vhodný pro nátěry sporáků, krbů, komínů.

Popis barvy na sporáky a krby Alfa 1,3 kg Barva je určena k nátěrům sporáků, krbů, komínů, na beton, kámen, cihly, omítky, tmely, kromě kovových povrchů. Pro použití v interiéru, odolává teplu až do 400 °C.

Barva na sporáky a krby žáruvzdorná „ALFAVIT“ bílá 3 KG (1) série alfa

Žáruvzdorný nátěr na sporáky a krby Žáruvzdorný nátěr šetrný k životnímu prostředí, který tvoří povlak na bázi křemičitanů určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám typickým pro sporáky a krby.

Popis barvy na sporáky a krby Alfa 1,3 kg Barva je určena k nátěrům sporáků, krbů, kamen, na beton, kámen, cihly, omítky, nátěry, kromě kovových povrchů. Pro použití uvnitř, odolává teplu až do 400 °C.

Určeno pro ochranné antikorozní nátěry kovových zařízení ropovodů, plynovodů a parovodů, spaloven, jakož i pro nátěry výfukových systémů automobilů, částí motorů a dalších kovových povrchů, provozovaných v podmínkách.

Základní nátěr na pece a krby je žáruvzdorný nátěr na silikátové bázi určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typickým pro pece a krby

Elcon Max Therm je žáruvzdorný antikorozní email, určený k ochranným nátěrům pecí, kotlů, kovových zařízení, plynovodů, ropovodů a potrubí, provozovaných při teplotách nad.20 °C.60°C až 1200°C. Tepelně odolný smalt Elcon Max Therm není.

Elcon Max Therm červenohnědý do 700 °C (520 ml aerosol) je vysokoteplotní ochranný a dekorativní nátěr:. Vytápění sporáků, kotlů a krbů;. Topná tělesa a potrubí. Komíny a vzduchovody;. komíny a rožně;. а.

Černá žáruvzdorná barva ve spreji 600 °C 520 ml.Určeno k lakování kovových výrobků vystavených zahřívání až do 600 °C, jako jsou součásti automobilů (tlumiče, motory, brzdové bubny, chladiče). Součásti pro vytápění domácností (kamna.

Žáruvzdorný nátěr šetrný k životnímu prostředí je určen k zachování estetického vzhledu sporáků a krbů a k maximalizaci odolnosti povrchů vystavených vysokým teplotám. Neobsahuje organická rozpouštědla. Při ohřevu neohřívejte.

Žáruvzdorný nátěr šetrný k životnímu prostředí určený k zachování estetického vzhledu sporáků a krbů a k prodloužení životnosti povrchů vystavených vysokým teplotám. Neobsahuje organická rozpouštědla. Nelze zahřát, nelze psychicky poškodit.

Elcon Max Therm šedý antikorozní email do 400 °C (520 ml ve spreji) pro ochranné a dekorativní nátěry:. topné sporáky, kotle a krby;. topná tělesa a potrubí. komíny a potrubí;. udírny a grily;. auto.

Tmel na sporáky a krby KO-100 TM „VTEM“ má dobrou přilnavost k šamotovým cihlám; lze jej snadno odstranit. Požárně a výbušně bezpečný, odolává teplotám 900 stupňů. Lepicí vrstva se po úplném vytvrzení nesmršťuje ani nepraská, což umožňuje lepení lepidel.

Digitální mixážní pult BEHRINGER XR12 s 12 vstupy pro iPad / tablety se systémem Android vhodný pro studio i živá vystoupení. 4 programovatelné mikrofonní předzesilovače navržené společností Midas. Integrovaný třírežimový směrovač Wi-Fi pro přímý provoz

Behringer Xenyx X1622USB Kompaktní, nízkošumový, prémiový mixážní pult (4 monofonní vstupy s nezávislými kompresory, 4 stereofonní vstupy, 2 sběrnice AUX, efektový procesor, integrované rozhraní USB, integrovaný spínaný zdroj) Behringer XENYX X1622USB. kompaktní.

Funkce Behringer SD8: 8 plně programovatelných mikrofonních předzesilovačů Midas pro nejlepší kvalitu zvuku. 8 analogových, servo vyvážených výstupů XLR. Síťové porty AES50 podporující SuperMAC společnosti Klark Teknik. 2-portový rozbočovač ULTRANET pro napájené připojení.

Digitální mixážní pult Behringer DIGITAL MIXER X32. 32 symetrických monofonních vstupů s předzesilovačem (XLR), 6 dalších vstupů. vstupy (TRS), stereo vstup (RCA), 6 podskupin, 6pásmový ekvalizér, efektový procesor, din. zpracování, 16 analogových. výstupy (XLR), stereofonní výstupy (RCA), digitální výstupy (RCA)

Rozsah použití

Vysokoteplotní barva používaná k barvení:

Důležité! Výrobce uvádí oblast použití na obalu. Při výběru povrchů, pro které je barva vhodná.

K lakování předmětu, předmětu nebo dílu se používá silně zahřátá barva:

 • Žáruvzdorný smalt. Povrstvené díly, které odolávají teplotám až 700 °C. Žáruvzdorná barva vhodná pro sporáky a krby.
 • Ohnivzdorné železo. Schopnost odolávat otevřenému ohni.
 • Vysokoteplotní smalt pro topná tělesa. Lakování odolává teplotám do 250 stupňů. Lze použít k nátěrům zdiva nebo spár.
 • Žáruvzdorný smalt pro natírání předmětů zahřátých na 300-350 °C.

Obecné pojmy žáruvzdorných nátěrů

Aby nátěrové hmoty nanesené na povrchy neztratily dlouhodobě své původní vlastnosti vlivem vysokých teplot, jsou žáruvzdorné nátěrové hmoty vyráběny podle speciální technologie. Obsahují ochranné prvky, díky nimž jsou ošetřené cihlové stěny sporáků nebo krbů a dokonce i venkovních grilovacích komplexů schopny odolávat agresivním vnějším faktorům, jako je vlhkost, srážky, nečistoty a prach. Na kovových částech vytvářejí vrstvu, která je mimo jiné chrání před oxidačními korozními procesy.

Tepelně odolná barva ve spreji

Téměř všechny kompozice pro povrchy sporáků a krbů se vyrábějí jako suspenze na bázi žáruvzdorných laků se silikonem a silikonem.

Jak bylo uvedeno výše, všechny části konstrukce lze natírat, ale pro malé kovové části a velké plochy existují speciální typy nátěrů určené pro extrémně vysoké teploty. Tyto směsi jsou vhodné nejen pro sporáky, ale také pro grily, kde je kov maximálně vystaven otevřenému ohni.

Litinová dvířka trouby natřená žáruvzdornou barvou

Jiné žáruvzdorné barvy jsou speciálně určeny pro práci s cihlami nebo kamenem.

barva, sporáky, krby, bílá

Směsi pro nátěry materiálů vystavených teplu musí odolávat teplotám nejméně 350-400 stupňů. Například i při hoření běžného papíru je jeho povrchová teplota 380-400 stupňů, při intenzivním plameni při hoření dřeva dosahuje 400-450 stupňů. Při použití uhlí jako paliva ve fázi jeho bezplamenného hoření se na jeho povrchu vytvoří teplota blížící se 900-1000 stupňům.

Vnější povrchy topných zařízení se samozřejmě zahřívají mnohem méně než pec, ale v každém případě je třeba zvolit žáruvzdorný nátěr, který vydrží zahřátí na 400 až 550 stupňů.

Šéfredaktor časopisu Stroyday. Inženýr.

Většina výrobců vyrábí přípravky pro různé účely a na jejich obalech jsou uvedeny teplotní parametry, což umožňuje zvolit ten správný buď pro kovové prvky, nebo pro cihlové povrchy pece.

Žáruvzdorné barvy pro sporáky a krby. 201 produktů.201 produktů

Žáruvzdorný nátěr na bázi křemičitanů, šetrný k životnímu prostředí, určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, typicky sporáků a krbů. Při zahřátí nemění barvu a vysychá.

povrchová úprava: kov, interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, vrchní nátěr: neprůhledný, počet dílů: jeden, pro dětské pokoje, min. spotřeba (na m2).m / l): 8, maximální spotřeba (m2): 10, maximální spotřeba (m2): 12, maximální množství ředěných ředidel na bázi akrylu: 2, 1.m/l): 7, odolnost proti mrazu. ředění.

podklady: silikon, materiál podkladu: kov, stupeň lesku: matný, pro použití v interiéru, pro použití v exteriéru

typ : akryl, surovina: omítané povrchy, vnitřní práce, počet složek: jednosložková, minimální spotřeba (g/m2).м): 150, ředidlo: voda

Elcon Max Therm šedý antikorozní ochranný email s teplotní odolností do 400 °C (aerosol 520 ml) pro ochranné a dekorativní nátěry:. topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. komíny a větrací kanály;- udírny a mříže;- výlevky motorových vozidel;- komíny a kanály.

READ  Jak si vybrat trysku pro plynový sporák

Elcon Max Therm Černý antikorozní email do 1000 °C (520 ml aerosol) je určen pro ochranné a dekorativní nátěry:. topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. komíny a potrubí;. udírny a kamna;. automobilový průmysl.

Vrchní vrstva: Silikát; kámen, beton, omítnuté povrchy, cihly, interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, polomatný

Vysoce kvalitní organokřemičitý smalt určený k nátěrům kovových výrobků vystavených zahřívání až do 800 °C. grily, rošty, sporáky, krby. Lze použít k natírání kotlů, bojlerů, radiátorů. Bez olova a rtuti.

Určeno pro antikorozní nátěry kovových zařízení ropovodů, plynovodů a parovodů, spaloven, jakož i pro nátěry výfukových systémů automobilů, částí motorů a dalších kovových povrchů, provozovaných v podmínkách.

Zpracovávaný materiál: kov, stupeň lesku: matný, základ: silikon, žáruvzdorný, použití: váleček, štětec, postřikovač, minimální spotřeba (m2).m/kg): 8

materiál pro: kov, beton, omítnutý povrch, cihla, lesk: matný, pro vnitřní práce, pro vnější práce, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, základ: silikon, základní nátěr, teplotní odolnost, mrazuvzdornost.

Materiál zpracování: kov, interiér, exteriér

Elcon Max Therm červenohnědý do 700 °C (aerosol 520 ml) je vhodný pro ochranné a dekorativní nátěry. topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. komíny a potrubí;. udírny a kamna;. auta.

základny: silikon, materiál základny: kov, vnitřní a vnější, teplotně odolné, minimální průtok (ml/m2).м): 520

Vysoce kvalitní organokřemičitý smalt určený k lakování kovových výrobků vystavených teplu do 600 °C, jako jsou: součásti výfukových systémů automobilů, součásti potrubí a parních rozvodů, součásti vodních topení, kotlů a dalších zařízení.

Materiál k ošetření: kov, beton, omítnutý povrch, cihla, sklo, stupeň lesku: lesklý, pro vnitřní práce, pro venkovní práce, základ: silikon, odolný vůči teplu, použití: váleček, štětec, postřikovač, minimální spotřeba (ml/m2).м).

Vysoce kvalitní žáruvzdorný silikonový smalt KUDO je určen k nátěrům kovových výrobků vystavených zahřívání až do 800 °C, jako jsou: prvky výfukového systému automobilů, prvky potrubí a parovodů, detaily ohřívačů vody.

Žáruvzdorný smalt ETUD Speciální žáruvzdorný smalt, odolný proti vysokým teplotám 600. Dlouhodobý ohřev (více než 20-30 minut), v závislosti na barvě žáruvzdorného smaltu se pohybuje od 300 do 400. Smalt je díky svým jedinečným vlastnostem odolný vůči vysokým teplotám.

Žáruvzdorný smalt CERTA do 650C určený pro dekorativní a ochranné nátěry povrchů používaných při vysokých teplotách (do 650C).Výrobek je vhodný pro lakování různých zařízení, výfukových systémů, třmenů.

Elcon Max Therm šedý antikorozní email s teplotní odolností do 400 °C (aerosol 520 ml) pro dekorativní a ochranné nátěry:. topné sporáky, kotle a krby;. topná tělesa a potrubí. komíny a kanály;- udírny a udírny;- střechy automobilů;. komíny a kanály;. komíny a kanály;. komíny a kanály.

Materiál zpracování: kov, oblast použití: pro radiátory, žáruvzdorné

základ: silikon, surovina: kov, omítnuté povrchy, dřevo, cihly, stupeň lesku: lesklý, interiér, exteriér, teplotně odolný, min. spotřeba (ml/m2).м): 260

Typ výrobku: Smalt; Značka: Certa; Typ: Organokřemičitý; Určení: Na radiátory, Na fasádu, Do automobilů, Na sporáky; Hmotnost/objem, kg/l: 0,520; Barva: černá; Lesk: matný; Typ povrchu: kámen, beton, kov; Druh práce: Interiér, exteriér; Typ práce.

MONARCA Teplotně odolná barva ve spreji. Dlouhodobá ochrana povrchů vystavených zahřívání až do 600 °C. Kvalitní parametry výrobku zaručují dlouholetou trvanlivost povrchové úpravy bez blednutí nebo odlupování, a to i v pravidelných intervalech.

Typ: automatický smalt, vlastnosti: žáruvzdorný

přípravný materiál: kov, pro interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, typ nátěru: neprůhledný, počet složek: jednosložkový, pro dětské pokoje, min.m/l): 8, maximální spotřeba (m2 /m2): 8, maximální spotřeba (m2).m/l): 7, odolnost proti mrazu. ředění.

základ: silikonový, materiál: kámen, kov, beton, omítnuté povrchy, cihly, stupeň lesku: polomatný, pro práci v interiéru, exteriéru, teplotně odolný

Typ podkladu: akryl, materiál zpracování: kov, dřevo, plast, oblast použití: pro radiátory, pro interiérové práce, pro exteriérové práce, teplotní odolnost

Typ: automobilový smalt, vlastnosti: žáruvzdorný

Žáruvzdorné barvy pro sporáky a krby

materiál pro: kov, pro vnitřní práce, pro vnější práce, lesk: matný, typ nátěru: neprůhledný, komponenty: jednosložkový, pro dětské pokoje, min. spotřeba (m2).l/ml): 8, maximální spotřeba (m2): 8, maximální spotřeba (m2): 8, maximální spotřeba (m2): 8.m/l): 7, odolnost proti mrazu. zředěný.

ŽÁRUVZDORNÝ SMALT „DALI“ ČERNÝ 0,4 L (6) „ROGNEDA

Elcon Max Therm šedý do 400 °C (aerosol 520 ml) je vhodný pro ochranné a dekorativní nátěry:. topné sporáky, kotle a krby;. topná tělesa a potrubí. Komíny a vzduchovody;- Kouřové komíny a mřížky;- Automobilové nápravy.

Elcon Thermal Enamel Max Therm 400°C Červená 520 ml

Žáruvzdorný antikorozní černý email Elcon Max Therm do 1000 °C (aerosol 520 ml) určený pro ochranné a dekorativní nátěry:. topné sporáky, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. komíny a potrubí;. udírny a kamna;. vozidla.

Elcon Smalt odolný vůči vysokým teplotám Max Therm 1000°C černý 520 ml

Akrylátový základ: silikon, podkladový materiál: kov, stupeň lesku: matný, pro použití v interiéru, pro použití v exteriéru

HAMMER Vysokoteplotní smalt KO 800°C, stříbrný, 520 ml, 1 ks.

Typ : akrylátový, výrobek: omítané povrchy, vnitřní práce, počet složek: jednosložkový, minimální spotřeba (g/m2).м): 150, ředidlo: voda

Vteme akrylová barva na sporáky a krby bílá 1.3 kg

Žáruvzdorný nátěr na bázi křemičitanů, šetrný k životnímu prostředí, určený k dlouhodobé ochraně minerálních povrchů vystavených vysokým teplotám, jako jsou například povrchy používané ve sporácích a krbech. Při zahřívání nemění barvu a zasychá.

Akrylová barva Krafor na sporáky a krby série Alpha polomatná

Žáruvzdorný smalt Zerta, bez smaltu, do 400 °C, 0,8 kg, šedý

Žáruvzdorný smalt „Zerta“, tvrdý smalt, do 500 °C, 0,8 kg, červenohnědý

Elcon Max Therm červenohnědý do 700 °C (aerosol 520 ml) žáruvzdorný antikorozní email pro ochranné a dekorativní nátěry:. topné pece, kotle a krby;- topná tělesa a potrubí. komíny a potrubí;. udírny a kamna;. auta.

Elcon Vysokoteplotní grafitový email Max Therm 700°C 520ml

materiál použití: kov, beton, omítnuté povrchy, cihly, stupeň lesku: matný, pro vnitřní práce, vnější práce, počet složek: jednosložkový, typ nátěru: krycí, základ: silikon, základní email, teplotní odolnost, mrazuvzdornost.

Elcon žáruvzdorný Max Therm do 1000 °C Organokřemičitý smalt (KO)

smaltovaný podklad: silikon, materiál podkladu: kov, vnitřní a vnější, odolnost proti vysokým teplotám, min. spotřeba (ml/m2).м): 520

povrchová úprava smaltu: kov, stupeň lesku: matný, základ: silikon, žáruvzdorný, použití: váleček, štětec, stříkání, min. spotřeba (m2).m/kg): 8

Organokřemík (KO) DALI Tepelně odolné stříbro 0.5 kg

Ideální pro nátěry zděných komínů, sporáků, krbů a dalších povrchů. Teplotní odolnost: od.20 °C do 60 °C.60°C až 250°C

Bezbarvý žáruvzdorný lak Elcon pro kamna a krby do 250 °C, aerosol

Vysoce kvalitní, rychleschnoucí akrylátový vrchní lak určený pro dlouhotrvající ochranu povrchů s pracovní teplotou až 600 °C. Oblasti použití: Ideální pro nátěry kotlů, sporáků, krbů, komínů a různých topných zařízení.

Tepelně odolná aerosolová barva Monarka Silver

Elcon Bezbarvá barva ve spreji pro sporáky a krby do 250 °C, aerosol

Teplotně odolná barva ve spreji KIM-TEC 54339

Určeno k ochranným antikorozním nátěrům kovových zařízení ropovodů, plynovodů a parovodů, pecí na spalování odpadů, jakož i k nátěrům výfukových systémů automobilů, částí motorů a dalších kovových povrchů, provozovaných v podmínkách národního a místního klimatu.

READ  Jak opravit troubu v elektrickém sporáku

Žáruvzdorný smalt SPE Spectrum 600 °C antracit 520 ml

Vysoce kvalitní organokřemičitý smalt určený k nátěrům kovových výrobků vystavených zahřívání až do 800 °C. grily, rošty, sporáky a krby. Lze použít pro nátěry kotlů, bojlerů a radiátorů. Neobsahuje olovo a rtuť.

Typ použití : silikát, použitý materiál: kámen, beton, omítnuté povrchy, cihly, interiér, exteriér, stupeň lesku: matný, polomatný

Alfavit silikátová barva na sporáky a krby matná bílá 3 kg

Žáruvzdorný smalt Zerta, do 600 °C, 0,52 l, grafit, aerosol

Elcon Max Therm žáruvzdorný antikorozní email, šedý, do 400 °C (aerosol 520 ml), pro dekorativní a ochranné nátěry:. topné sporáky, kotle a krby;. topná tělesa a potrubí. komíny a kanály;- udírny a udírny;- střechy automobilů;. komíny a kanály.

Elcon Žáruvzdorný smalt Max Therm 1200°C černý 520 ml

MONARCA Tepelně odolná barva ve spreji. Dlouhodobá ochrana povrchů vystavených teplotám až 600 °C. Kvalitní parametry výrobku zaručují dlouholetou trvanlivost povrchové úpravy bez blednutí a odlupování i při pravidelném používání.

Žáruvzdorný smalt Zerta, do 800 °C, 0,52 l, černý, ve spreji

Hodnocení nejlepších barev na současném trhu

Často je nutné natírat sporáky, cihlové komíny a krby. Poptávka plodí nabídku, proto lze v obchodech s barvami najít mnoho vhodných směsí od ruských i zahraničních firem.

Obyčejná cihlová pec se na povrchu zahřeje na 60-90 °C, saunová pec až na 110 °C. Teplota varné desky a dvířek topeniště může dosáhnout až 400 °C při použití dřeva a až 700 °C při použití uhlí. Jejich okolí se může zahřát až na 140 °C.

Nátěr musí odolávat teplotám až 140 °C a dobře přilnout k cihlám nebo betonu. Toto hodnocení zahrnuje zavedené a běžně prodávané značky známých i méně známých výrobců.

místo. Elcon (lak)

Speciální lak od známého ruského výrobce žáruvzdorných barev. Povrchová úprava: V závislosti na počtu vrstev může mít povrch matný až pololesklý vzhled.

Jedna nádobka stačí na cca 2 m2 zdiva. Pro sporák standardní velikosti jsou při natírání v jedné vrstvě zapotřebí 2 tyto spreje

 • barva: transparentní;
 • maximální teplota (°C): 250;
 • balení: sprej, plechovka;
 • objem litrů (l): 0.52 (sprej), 0.8 (plechovka);
 • lesk: matný nebo pololesklý.

Doba vytvrzování 3 hodiny a 3 dny při pokojové teplotě pro úplné vytvrzení. Doporučený počet nátěrů je 1-2. Spotřeba je 120-150 g/m 2 pro kovové a až 200 g/m 2 pro nehladké cihly.

Výrobek nevyžaduje podmínky použití. Práce lze provádět při teplotách pod bodem mrazu a při vysoké (až 80%) relativní vlhkosti.

místo. Elcon (barva)

Nejběžnější ruská barva na trhu. Jednou z jeho významných výhod je možnost strojního tónování a dosažení prakticky jakékoli barvy.

černá barva odolává nejvyšším teplotám (až 1000 °C). Další barvy: šedá, zlatá a měděná (do 700 °C)

 • barva: 250 odstínů;
 • maximální teplota (°C): 250-1000;
 • Balení: plechovka, sklenice, kbelík;
 • tonáž (l): 0.52 (sprej), 0.8 (plechovka), 25 (kbelík);
 • lesk: matný nebo pololesklý.

Pigmentace vede ke snížení maximální přípustné teploty. Je však stále poměrně vysoká (600 °C a více), takže ji lze použít i k pokrytí kovových částí zděných pecí a krbů.

místo. Rust-Oleum Specialty High Heat

Univerzální barva s nejlepší teplotní odolností mezi barvami této řady. Její cena je však poměrně vysoká, protože společnost je vysoce ceněna kvůli kvalitě svých výrobků.

Barva má dobré vlastnosti. dobře přilne k povrchu a rychle schne. Štítek a všechny informace v angličtině, ale sprej lze správně používat i bez návodu

 • barva: transparentní, černá, hliníková;
 • maximální teplota (°C): 1090;
 • balení: sprej;
 • (l): 0.52;
 • lesk: matný.

Tato hmota se používá především na kovové výrobky, ale lze ji použít i na cihlové a betonové podklady. Je to velmi výhodné, protože jedním výrobkem lze ošetřit jak stěny sporáku nebo krbu, tak i silně zahřáté kovové prvky, aniž by bylo nutné kupovat žáruvzdornou barvu na kov zvlášť.

místo. DAP Derusto Heat Master

Tento smalt je univerzální a lze jej nanášet na cihlové, betonové a kovové povrchy. Vyrobeno v USA. vyniká dobrou kvalitou a vysokou cenou.

Tato barva je podobné kvality jako výše uvedená, ale s nižší maximální povolenou teplotou. Ale u cihlových povrchů to nevadí

Obvykle stačí jedna vrstva a doba schnutí je 4 hodiny. Poté musí být povrch tepelně vytvrzen. Barva má dlouhou životnost a je odolná proti fyzickým útokům.

místo. Dufa Scwarzer Peter

Vysoce kvalitní a drahý černý smalt od známého německého výrobce. jeden z nejlepších zástupců „rodiny“ žáruvzdorných smaltů. Drahý a v malém balení. proto se používá pouze pro nátěry malých ploch.

Tento nátěr se pro pece volí jen zřídka kvůli jeho vysoké ceně. Pokud však potřebujete ošetřit malou plochu, můžete ji použít

U výrobků Dufa je teplotní odolnost nižší než u všech ostatních typů výrobků, které jsou uvedeny v žebříčku. Proto se před použitím této žáruvzdorné barvy na povrch cihlového sporáku nebo krbu ujistěte, že se zdivo nezahřívá na teplotu vyšší než 140 °C.

Barva nemusí být tepelně vytvrzená. Doba schnutí mezi jednotlivými vrstvami je jeden den, obvykle se však používá pouze jedna vrstva.

místo. Motip

Bezbarvá barva vyrobená v Nizozemsku. Cena je poměrně vysoká, což spolu s aplikací 2-3 vrstev činí tento výrobek drahým. Kvalita tohoto žáruvzdorného spreje je však velmi dobrá.

Motip má velmi vysokou teplotní odolnost, která je pro transparentní laky netypická. Lze jej použít i na kovy, např. na krbovou mřížku

Žáruvzdorný nátěr

Určeno pro ochranné nátěry sporáků, tepelných trubek a dalších povrchů. Teplotní odolnost: od.60°C až 1200°C.

Určeno pro ochranné nátěry kovových povrchů a zařízení. Tepelná odolnost: od.60°C až 500°C.

barva, sporáky, krby, bílá

Určeno pro ochranné lakování titanových, ocelových a hliníkových povrchů. Tepelná odolnost: od.Teplotní odolnost: 60 °C až 400 °C.

Určeno pro ochranné nátěry ocelových povrchů proti korozi. Teplotní odolnost: od.60 °C až 400 °C.

Určeno pro ochranné antikorozní nátěry ocelových povrchů. Teplotní odolnost: od.60°C až 700°C.

Určeno pro antikorozní ochranu železných kovových konstrukcí. Tepelná odolnost: od.60 °C až 700 °C.

Určeno pro antikorozní nátěry tepelných trubek, topných potrubí, spaloven odpadů. Teplotní odolnost: od.60 °C až 700 °C.

Určeno pro antikorozní nátěry parních potrubí, pecí a výfukových systémů automobilů. Teplotní odolnost: od.Teplotní odolnost: 60°C až 700°C.

Určeno pro ochranné lakování fosfátovaných i nefosfátovaných ocelových dílů. Teplotní odolnost: od.60°C až 700°C.

žáruvzdorné nátěry jsou určeny k antikorozní ochraně potrubí, plynovodů, pecí pro lázně a sauny, kotlů a dalších kovových konstrukcí, které jsou při provozu vystaveny vysokým teplotám a agresivnímu prostředí.

Vysokoteplotní odolné barvy lze použít při teplotách pod nulou a v elektrostatických výbojích. Barvy jsou vysoce odolné vůči atmosférickým vlivům.

Termostatické barvy lze použít k ochraně a dekorativním nátěrům minerálních povrchů (cihly, kámen, beton). Barvy jsou hydrofobní (chrání povrch před vlhkostí a zároveň zachovávají jeho paropropustnost).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS