Bavlna Magic Mode Co se má umýt

Co je to bavlna a jaké rozdíly z jiných tkání

Bavlna. materiál z bavlněných vláken Skryje semena rostlin z vnějších vlivů. Výrobky z přírodní bavlny jsou oceňovány pro jejich jedinečné vlastnosti lehkosti a měkkosti. Vysoce kvalitní bavlněné věci nikdy nezpůsobují kožní reakce a budou sloužit co nejdéle. Chcete-li se dozvědět, jak si vybrat materiál, stojí za splnění jeho vlastností a typů blíže.

Nyní produkce bavlny vyplní asi 50% celého textilního průmyslu na světě. Vlákna jsou extrahována z odrůd pěstovaných speciálně pro tyto účely. Druhy rostlin:

 • Severní bylinná roční bavlna, ze které jsou krátká a tvrdá vlákna těžená;
 • Indický bavlna ve tvaru stromu;
 • Barbados nebo peruánská bavlna, používaná pro těžbu dlouhých vysoce kvalitních vláken;
 • Nejoblíbenější. bavlna obyčejná.

Po sklizni na bavlněná přijímací body jsou suroviny zasílány do rostliny, kde se semena oddělují. Dále, vlákna jsou tříděna a získané dlouhé závity se používají k výrobě tkanin a krátkým pro výrobu vaty.

Nyní, na stupnici výroby, bavlna je vyrobena v Indii, USA, Číně, Egyptě, Uzbekistánu a dalších zemích světa.

bavlna, mode, umýt

Základní pravidla pro mytí bavlněných výrobků

Přírodní materiály jsou považovány za užitečné pro ponožky, ale mnozí si myslí, že se o ně postará o takové věci. nepříjemné podnikání. Ve skutečnosti je vše jednoduché. musíte dodržovat správný režim a teplotu.

Bavlněné prádlo

 • Bolavé oblečení, dělení na barvu a bílé, aby se zabránilo barvení věcí. Po oděvu Polnets je téměř nemožné obnovit.
 • V samostatném stohu věcí, které nevyžadují pečlivé zmizení.
 • Plněné skvrny v samostatném zásobníku. Před pokládkou v počítači potřebují odstoupit. Takže věci jsou snazší umýt, předem namočte do chladné vody.
 • V tomto případě, kdy potřebujete ušetřit vynikající vzhled oblečení a chránit jej před rychlou opotřebením, šoky na zipy nebo tlačítka, otočte je uvnitř.

Kolik módní režim se rychle vymaže?

Program „bavlna je rychlý“. Tento režim je určen pro bavlněné oblečení, stejně jako s m bavlnou, ale bez významného znečištění. Promývací cyklus trvá 1,5 hodiny (90 minut). Program „Delikátní praní“.

 • V teplé vodě rozpustí detergent určený pro bavlněné výrobky.
 • Je namočený v minulosti po dobu 10-15 minut.
 • Jemně vymazán.
 • Svorka v chladné vodě, nepoužívejte ledovou vodu.
 • Mírně stisknutí, nemůžete otočit a stisknout se s celou silou.
READ  Jak utěsnit trhlinu na varnou desku

Mycí bavlněné produkty ručně

Oděvy z tenké krajky a lehkých materiálů se doporučuje vyvezeno rukama. Zde je seznam pravidel, která musíte následovat:

 • Během ručního mytí, pronájem bez dlouhého namáčení, použijte negresivní detergenty.
 • Aby se zabránilo deformaci tkaniny, neotáčejte oblečení příliš mnoho.
 • Oční produkty při teplotě 40 ° C.
 • Opláchněte teplotu vody s přidáním klimatizace pro ložní prádlo. To dá oblečení měkké a po mytí bude snazší železo.
 • S těžkým znečištěním věci v krátké vodě.
 • Časový praní ručně stanoví v závislosti na stupni věcí znečištění. Když spodní prádlo není špatně znečištěné, je to dost snadné, aby ho několik minut ztratil, a pak se plazit a zavěsit.

Jak umýt spodní prádlo a věci z viskózy

Mycí bavlněné výrobky v pračce

Oblíbené záznamy

03.11 Jak si vybrat matraci? Vyberte si i tři jako modely matrace. obtížné. Dnes se budeme zabývat tím, co sledovat, vyzvednout matraci pro novou postel nebo nahradit staré. deset.12 Ziskový nákup: Vyberte si pohovku Kompetentně naší rady umožní bez zvláštního času a úsilí. deset.11 Jak si vybrat postel? Říkáme tomu, co věnovat pozornost při výběru pohodlné a kvalitní postele.

17.11 po celém policích: Vyberte si novou skříň, abyste věnovali pozornost při výběru skříně v ložnici? Jaké jsou výhody swing skříní před posuvením? Jaké velikosti lze považovat za optimální? O tom a mnoho dalších věcí čtení v našem novém článku! třináct.08 Jak měřit okno pro šicí závěsy Sdílejte jednoduchou instrukci. patnáct.12 5 Fakta o matech, že každý by dnes měl vědět, řekneme o několika jednoduchých, ale důležitých nuancích, které byste měli pamatovat při výběru a provozu matrace.

07.12 5 důvodů, proč si vybrat postel se zvedacím mechanismem, proč se lůžka s zvedacím mechanismem rok od roku stále více populárnější? Existuje pět běžných důvodů pro to! 20.08 Matrace Toppers: Proč si je koupit a co můžete navigovat, když si vyberete, pokud máte nepohodlnou pohovku, aby se změnila v pohodlné místo na spaní, pokud se ortopedická matrace náhle stala nepohodlnou nebo chcete změnit jeho tvrdost. to znamená, že je čas naučit se o něco více o toppers. 07.01 Jak si vybrat pohovku: transformační mechanismy říkají podrobně to, co „kniha“, „click-klak“, „tango“, „akordeon“, „Dolphin“ a další.

21.06 Kožená pohovka: Plusy a minusy stojí za to výběru pohovky z pravé kůže, nebo lepší preferují tkaninu? В этой статье мы взвесили все за и против. třicet.03 Как правильно распаковать матрас в рулоне? Matrace zkroucená do role je velmi vhodná k přepravě, ale jak to rozbalit správně? Postupujte podle těchto jednoduchých pokynů. 27.05 Počínaje časem: nástěnné panely vytvářejí unikátní kuchyně se stala ještě jednodušší! Další informace o našich nových nástěnných panelech.

READ  Skládací konvice Xiaomi hl skládací rychlovarná konvice

17.09 Jak si vybrat pohovku: nejlepší čalounění Materiály říkáme o zvláštnostech nejčastějších materiálů čalounění. 20.04 Jaké jsou typy kuchyňských plánovačů? Přečtěte si o hlavních způsobech naplánování kuchyně, stejně jako univerzální doporučení pro umístění svých hlavních prvků 17.10 Loft: 4 písmen, 5 pravidel z běžného apartmánu módní prostor ve stylu amerického města

24.04 Válcované záclony: Funkční minimalismus na rozdíl od tradičního portera, válcované záclony, aby bylo obtížné přistupovat k parapetu, spolehlivě chrání před přímým slunečním světlem a jsou tak snadno ovladatelné, že se s nimi může vyrovnat i dítě. Další informace o válcovaných záclon v našem článku! 23.09 Platby od bonusy: nyní v internetovém obchodě! Zeptal jste se. reagovali jsme: nyní zaplatíte bonusy část nákupu nejen v obchodě, ale také na místě a dokonce i telefonicky! jedenáct.01 Jak si vybrat POUF? Jednoduchý nebo originální, rám nebo měkký, pufy jsou relevantní v každém interiéru. Dnes budeme hovořit o hlavních typech moderních puffů.

22.10 Jak měřit kuchyni? Kde se spustit, pokud se rozhodnete aktualizovat kuchyňskou sadu. jedenáct.10 Jak měřit a instalovat válcované záclony? Chystáte se nakupovat válcované záclony? Naučte se je správně měřit a připojit!

Příprava šátek x / w k mytí

Než začnete dělat věci od bavlny v pračce nebo ručně, musíte je řádně připravit na mytí.

Выбросите эти вещи вампиры иначе ждите тридцать три несчастья. Эти вещи нельзя держать дома. Приметы

Dalším způsobem, který nám již dal moderní průmysl, je využití speciálního programu na pračce. V mnoha pračkách je pre-mycí program nebo namáčení. Pracuje podobně jako namáčení metody, kterou jsme popsali mírně výše. Stačí vyhodit velmi znečištěné spodní prádlo do pračky a zapnout tuto funkci, padající spící prášek ve dvou prostorech (pro pre-a hlavní mytí) a stroj dělá všechno sám.

Nepoužívejte sporné způsoby namáčení věci z bavlny v Turpidar, ocet nebo jiných chemikáliích, pokud si nejste jisti 100% bezpečností. V některých případech mohou tyto metody zcela zkazit vaše věci.

Také skvělý způsob se umyje špinavé spodní prádlo se speciálním bělicím prostředkem (například pokud potřebujete umýt skvrny kávy s bílými věcmi) nebo odstraňovač skvrny, které můžete přidat při mytí v pračce. Ale nezapomeňte, že v pračce je přísně zakázáno používat látky na bázi chloru. Nejlepší volbou bude proto kyslíková bělidla nebo jiné skvrny, které neublíží ani psacího stroje ani prádlo.

READ  Režimy rozděleného systému označené na dálkovém ovladači

Zvýraznění mytí

Bavlna potřebuje třídit a umýt od sebe. To vše závisí na stupni znečištění. Pokud je dětské oblečení špatně kontaminované, je předem namočený.

Věci mohou být v solené vodě po dobu 2 hodin před praní. Bílé bavlněné ponožky jsou velmi rychle znečištěné, umýt silné kontaminanty je obtížné, tkanina je prakticky vždy na podešvi. Tam je malý trik, ponožky jsou nasáklé v roztoku kyseliny borité. Pro to bylo 8 litrů vody nalita dvě lžíce, smíšené, v kontaminovaných věcech po dobu dvou hodin. Po určité době, vymazán v normálním režimu. Ponožky se stávají sněhem-bílé jako nové.

Je těžké umýt bavlněné věci s barevnými výšivkami. Závity mohou polsky a malovat bílý hadřík. Tajemství mytí takového oblečení je jednoduchý: musíte ručně promýt v solené vodě. Malá sůl přidává do 500 ml vody, dobře promíchejte a namočenou po dobu 20 minut. Umýt oblečení potřebují ruce s přidáním detergentu a malé soli. Pak se ochladí studenou vodou. Oblečení s výšivkou nejsou stlačené, ale zabalené v husté tkanině absorbovat další vlhkost. Pak viset na sušičku, aby se přirozeně zaschla. Oblečení je lepší viset na ulici, pokud podmínky umožňují.

5 chyb při mytí ložní prádlo

bavlna, mode, umýt

Sušení

Bavlněná tkanina obvykle sedadla během mytí a sušení. Pokud bylo praní správně prováděno a hosteska následovala všechna pravidla sušení, smrštění by se nemělo stát.

 • Na baterii nemůžete zavěsit věci;
 • Sušení stroje můžete použít, pokud je indikován na štítku oblečení;
 • Po mytí je nutné zavěsit spodní prádlo od slunečního světla (to povede nejen do smrštění věcí, ale také křičet, stejně jako foukané barvy);
 • Nezastavujte bavlněné oblečení, jinak bude těžké vyhladit;
 • Zabalte si oblečení do místnosti s dobrou větráním na ramenou nebo na prádelní šňůru na ulici, ale ve stínu;
 • Nepoužívejte Clothespins, zanechávají charakteristické stopy, které jsou obtížné vyhladit i s rychlým.

Péče o bavlněné oblečení není tak obtížné, protože většina lidí si myslí.

Stačí dodržovat pravidla, smazat správně a oblečení na dlouholetý rok vás potěší atraktivním výhledem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS