Candy pračka, co znamená ikony znamenají

Co znamená ikony na pračce

Tajemství pečlivého mytí leží ve speciálně vybraných programech, ve kterých je teplota vody nastavena, po dobu trvání cyklu a tiskové síle. Vyplnění bubnu a stisknutím jednoho tlačítka můžete po chvíli vyzvednout čisté věci. Ale bude to pro ty, kteří znají dekódování všech dostupných obrázků na ovládacím panelu agregátu. Rozluštění ikony na pračce, můžete zapomenout na ruční konfiguraci, také začít používat další funkce zařízení. Většina postav je stejná pro všechny a jejich tajemství.

Chcete-li zkontrolovat režimy dostupného režimu pomocí chyb, doporučuje se okamžitě podívat do pokynů úložiště nebo najít uživatelskou příručku na webu. Příjemnější a rychlý způsob. NEPOUŽÍVEJTE v krabicích a nehledejte technický popis samostatného modelu, ale seznámit se se seznamem společných ikon na eraelings této společnosti.

 • Dvě kapky a znaménko plus vlevo. Rozluštění jako „Aqua-Plus“ a znamená další opláchnutí v důsledku použití velkého množství vody. Díky intenzivnímu proplachování je oblečení vyčištěno z mýdla a pachů, což je důležité, když mytí věcí dětí a oděvů alergie. Zvyšuje praní v průměru půl hodiny.
 • Černé skvrny tričko. Režim „Intenzivní praní“ je nutný k předběhnutí věcí s silným znečištěním. Bez stopy eliminuje vysokou teplotu, dlouhý cyklus a maximální rychlost odstřeďování.
 • Hodiny a trojúhelník vpravo. Funkce „Odložené start“, se kterou můžete během dne nastavit automatický začátek cyklu.
 • Taz a leuka. Implikuje obvyklé opláchnutí po dobu 40 minut. Doba cyklu se může lišit.

Tyto ikony jsou základní, jsou na předním panelu každé pračky. Existují však značky se vzácně vyskytujícími se označením. Mezi nimi a několik nejoblíbenějších modelů italského výrobce.

Pravidla pro použití ikon a dekódování obrázků

Označení uvádějící přípustnost používání určité metody zpracování, na mezinárodní normy jsou kladeny na štítky přímo na produkty nebo na obalu, pokud nejsou možné jiné metody.

Důležité! Obvyklým postupem pro označování znaků na štítcích věcí: Doporučený režim praní, možná možnost bělení, přípustný způsob lisovaného a sušení, Ikony železa a profesionální péče.

Doporučení pro pečovatelské výrobce se týkají celého produktu a jsou vyjádřeny ikonami na štítcích.

Štítky a štítky se provádějí z materiálů, které mají dlouhou dobu, aby udržel stabilitu ikon pro pokyny pro péči o vnější vlivy.

Mount se provádí takovým způsobem, že spotřebitel může rychle najít a seznámit se s potřebnými informacemi o správné péči. Pro maximální životnost, měli byste vždy dodržovat doporučení výrobců, zvážit hodnotu znaků a ikon na štítcích.

Hlavní dočasné parametry

Nejprve se objevují časové parametry procesu mytí v candy.

Důležité! Jsou normalizovány v minutách a mohou být nastaveny několika způsoby, v závislosti na typu rozpuštěného materiálu a schopnostem sledování procesů.

Seznámit se s časovými možnostmi různých programů v Candy, zvažte následující ikony:

candy, pračka, znamená, ikony
 • Jednou z možností pro výběr doby mytí se nazývá „Aqua Plus“, ve kterém je stroj realizován ve stroji pro prodloužené oplachování po dobu 30-40 minut. Tento režim je zvláště v poptávce při zpracování oblečení alergií, stejně jako při mytí věcí dětí.
 • Intenzivní praní je vybráno pro ložní prádlo v potřebných podmínkách zpracování rozšířené programem do 170 minut. To se vyskytuje při relativně vysoké teplotě směsi (až 95 stupňů) a optimálně vhodná pro tepelně odolné tkaniny typu lněné a bavlny.
 • „Odložený start“, protože možnost je zvláště vhodná pro hostitele, kteří chtějí chvíli opustit domov. Po nastavení počáteční doby programu se zpožděním od 1. do 24 hodin bude vždy možné namontovat okamžik svého konce k jeho příchodu z práce, například.

Pomocné funkce promývací jednotky by měly zahrnovat oplachovací program, který je dodatečně strávil 30-40 minut.

Výběr pracího programu

Volič umožňuje vybrat nejen program, ale také nastavit teplotu promývání, která je možné nastavit. Výběr režimu je vhodné provádět typem materiálu. Ikony výrobce Candy na různých modelech jsou podobné podobné.

Před zahájením spodní prádlo by mělo být tříděno podle typu barev a tkáně. Odděleně, výrobky z bavlny, vlny, syntetiky, stejně jako věci z jemných materiálů.

Můžete si vybrat program z výrobce. Poté je základní režim nastavit, použití přepínačů.

READ  Kde se plní prášek do pračky Whirlpool

Na voliči můžete vidět takové snímky:

Ikona „Listic“ označená režimy pro jemné tkáně;

V řadě modelů jsou pozice na voliči podepsány slovy, což umožňuje rychle navigovat s ovládacím prvkem, i když je stroj nový.

Mezi režimy pro výběr může být:

 • Eco Směs 20. Ekonomické mytí teploty vody celkem 20ºС.
 • Smetana. zpracování bez praní a oplachování, pouze voda.
 • Ruční mytí. imitace jemného zpracování, podobné mytí v pánvi s rukama.
 • Džíny. Denim Mycí program.
 • Rychlé zpracování po dobu 30 minut.
 • Denní. zpracování po dobu 59 minut.

Začátek práce a pauze na Pračky Kandy jsou zobrazeny tradičním pro takovou techniku ​​- to je šipka a vedle dvou vertikálních funkcí. Zapnutí zařízení do práce dochází s tlačítkem „ON / OFF“ nebo otočení voliče do polohy „OFF“.

Candy smart pro washing machine

Přehled praček Candy metody. v

Candy pračky mytí mytí

S vědomím, že je skryta za povrchní ikonami na pračce, je možné usnadnit a urychlit proces promývání, který není zapojen do ručního nastavení teploty vody nebo trvání rotace bubnu. Každý režim má své vlastní označení a dokonce i standardní programy se liší v různých značkách a výrobci na automatech. A když je připojená instrukce ztracena. existuje mnoho otázek. Téměř všechny režimy mytí a program pro mytí mytí je snadné odhadnout „mluvící“ symboly, ale jsou zde také speciální tlačítka, která nejsou charakteristická pro jiné agregáty. Aby se zabránilo zkažených věcech nebo ne zadržených skvrn. musíte podrobně zvážit režimy nabízené výrobcem, jejich označením, parametry, spuštění a resetování.

Jako určené prací programy?

Podrobné dekódování všech praček pro mytí cukroví dostupné na ovládacím panelu je snadné najít v tovární instrukci nebo stáhnout uživatelskou příručku, technický popis na oficiálních stránkách výrobce. Vyhledávání dokumentů a stahovat zahraniční soubory do počítače. Není třeba počítač, protože nejčastější programy pro automaty této společnosti jsou podrobně popsány. Takže jsou často nalezeny následující obrázky:

 • Dvě kapky s kartou plus vlevo. Taková ikona je označena funkcí „AQUA Plus“ nebo dvojitá opláchnutí, která se doporučuje být použita při mytí věcí dětí pro plné očištění oděvů od detergentů, aby se zabránilo alergiím. Přidá se od 30 do 40 minut na hlavní dobu mytí.
 • Černá skvrna košile. Program se nazývá intenzivní mytí a navržen tak, aby odstranil složité skvrny. Tento režim nastaví stroj pro maximální rotaci bubnu, vysokou teplotu 90 stupňů a trvání 170 minut.
 • Vytočte s trojúhelníkem vpravo. Je označován jako odložení start a umožňuje programovat začátek mytí kdykoliv do 24 hodin. Pro spuštění je nutné naložit spodní prádlo v bubnu, nalít prášek a specifikovat hodinu start.
 • Pánev a tryska ze sprchového konev. Zapne se pro jednorázové opláchnutí a zvyšuje dobu praní od půl hodiny do 40 minut v závislosti na typu tkaniny.
 • Pánev s písmenem „p“. Označení pro předčasný program, který vám umožní čistit pracovní nebo vážně kontaminovaný oděv před hlavním režimem. Po dokončení počátečního stupně se stroj automaticky obsahuje standardní praní, což obvykle trvá nejméně 170 minut.
 • Tři tanky. Speciální režim pro mytí prádla, přikrývek a pléd z přírodní vlny, pokračující asi 55 minut.
 • Pánev s číslem „32“. Univerzální program „Rychlé mytí“, který zabírá maximálně 32 minut.
 • Mrak s šipkou směrem. Mluví o promývání odolných tkanin, lnu, bavlny, konopí, pro které je nutná teplota 90 stupňů, trvání otáčení a namáčení od 70 do 170 minut.

Kromě těch uvedených standardních a jednotných candy automobilů jsou značky s několika speciálními možnostmi a programy. Zvažte je podrobněji na nejoblíbenější modely značky.

Ikony na různých strojích

Některé moderní modely cukroví se mohou pochlubit jedinečným označením režimů, které jsou zřídkakdy nalezeny, ale jsou pohodlné nástroje pro rychlé a kvalitní mytí. Aby nedošlo k dešifrování v pokynech, uveďte podrobný seznam pro nejoblíbenější stylový.

Candy Aquamatic 2D1140-07. Navzdory kompaktní velikosti, značka „Candy Aquamatic 2D1140-07“ nabízí 16 značkových programů a dalších možností. Většina z nich je standardem pro všechny candy stroje, ale jsou zde také speciální odznaky.

 • Sněhová vločka. Znamená to praní ve studené vodě, určené pro jemné syntetické tkáně, které jsou kontraindikovány jakýmkoliv ohřevem. Režim je naprosto bezpečný, trvá přibližně 50 minut a používá se jako alternativa k ručnímu mytí.
 • Nápis „sport“. Jméno mluví samo o sobě. ​​s tímto režimem se doporučuje prát sportovní oblečení a boty. Trvání se liší od stupně znečištění a trvá přibližně 70 minut.
 • Obrázky „44“ s apostrofem. Další možností expresního mytí, jejichž trvání celkového cyklu je 44 minut.
 • Obrázky „32“ s apostrofem. Rychlé umyjte zatížením až 2 kg suchého lnu, pokračuje přesně 32 minut.
READ  LG pračka Jak zrušit mytí

Candy CS4 1071dB1 / 2. Existují „žetony“ a na aktualizovaném modelu „Candy CS4 1071dB1 / 2“. Tato podložka nabízí uživatelům následující režimy.

 • Nápis „super r“. Ikona se nazývá „superstar“ a umožňuje urychlit po dobu 50 minut jakýkoliv předchozí režim. Doporučuje se použít tlačítko pouze pro bavlněné a syntetické tkáně.
 • Pánev s proudovým směrem. Poskytuje superpopping a pečlivé čistící látky z zbytků detergentů. Zároveň se zvyšuje doba trvání mytí na 40 minut.
 • Posílení. Označuje jeden oplach, který zvyšuje dobu trvání mytí po dobu 30-40 minut.
 • Obrázek spirál, postřikování a padající kapičky. Doplňuje vybraný režim klimatizace, příchutě a prádlo.
 • Trojúhelník s nápisem „cl“ v centru. Pomáhá efektivněji řešit skvrny organického původu.
 • Písmeno „z“. Eliminuje z vybraného odvodňovacího režimu, který je nezbytný pro mytí, tisk, který je zakázán. Možnost zvyšuje dobu trvání cyklu po dobu 4 minut.

Candy Aqua 104d2-07. Model „Candy Aqua 104d2-07“ má pouze jednu nestandardní ikonu na ovládacím panelu: nápis „MW“, který je rozluštěný jako „Směs a mycí systém“. Program umožňuje současně smazat různé typy tkanin, čímž se zjednodušuje mytí a úspornou elektřinu.

Výběr a spuštění programu

Dostupnost automatických režimů značně zjednodušuje proces mytí. Kromě standardního postupu s třídícími věcmi a předběžným zpracováním skvrn je nutné tolik.

 • Zapněte stroj.
 • Načíst spodní prádlo v bubnu.
 • Nalijte zásobník nebo nalijte požadované množství detergentu.
 • Vyberte volič nebo stiskněte příslušné tlačítko.
 • Stiskněte tlačítko Start.

Bonbón

Téměř všechny označení na strojích této značky jsou prezentovány společnými symboly vyskytujícími se většinou podobných technik. Můžete si však všimnout některé ikony charakteristiky pouze pro candy stroje:

 • Obrázek 2 Droplety a plus odpovídá funkci „Aquaplus“, které poskytují další oplachování.
 • Obrázek Trička se skvrnami označuje intenzivní mytí.
 • Obrázek hodin a směrové šipky vlevo odpovídá funkci odloženého startování.
 • Obrázek prázdné pánve, ve kterém vodní paprsek padá, je symbol stripu auto na psacím stroji.
 • Pánev s písmenem R na strojích této značky označuje pre-mytí.
 • Tři vlněná spleť indikují režim mytí vlny.
 • Tazik, vedle kterého se nachází číslo 32, lze vidět vedle tlačítka, který zahrnuje rychlé mytí.
 • Obrázek Punch vám řekne, že zvolený režim praní je vhodný pro jemné materiály.
 • Obrázek mraků a šípů dolů znamená praní odolných tkanin.

Vlastnosti mytí cukroví

První domácí spotřebiče vydané na trhu Candy, tam byl stroj pro mytí prádla pod nekomplikovaným názvem „Model 50“. Nejjednodušší jednotka vyráběná v 45m z minulého století, úspěšně zvládnuta s mytí funkcí.

O rok později se narodila značka Kandy, a po dalších 10 letech společnost již podala na evropský trh pod touto značkou.

Do roku 1968 se stroje stávají funkčně a mohou pracovat v 6 režimech. V roce 1978 se zobrazí systém zoomu, díky které bylo možné ušetřit všechny fáze mytí, a zároveň je znatelně snížen celkovou dobu léčby prádla.

Do konce 20. století, Candy Pračka našli moderní design a kromě standardních modelů, spotřebitel představil úzké a kompaktní možnosti.

Společnost se aktivně rozšiřuje kapacitu a od roku 2005, od roku 2005 koupit známé značky v Číně, Finsku, Turecku. Ruská společnost Vesta se ukázala být absorbována

Pokročilé technologie mix energetické systémy přilákaly nové uživatele v roce 2011. Vysoce kvalitní mytí výrobků při 20 ° C zájem o ekonomické vlastníky.

Milovníci vertikálních stahování automobilů také očekával bonus: otevření bubnu byl hladký a kontrola je pohodlnější.

Do 70. výročí společnosti, který byl široce zaznamenán v roce 2015, byla prezentována celá řada nových technologií a možností, včetně řízení techniky s Wi-Fi

Dnes je Candy dokonalým modelem vybavení pro domácnost s různými užitečnými funkcemi a pohodlnou kontrolou.

Spousta pozitivního zpětné vazby z vděčných kupujících je prvním signálem, že mytí candy je dokonale vyrovnáno s úkoly nastavenými před nimi. Zvláště uvedlo následující body:

 • Úspora elektřiny. Většina zařízení odkazuje na třídu spotřeby energie A a A;
 • Vynikající kvalita mytí v libovolném z vybraných režimů, a to i při delikátní a nízkou teplotě;
 • Zavedení moderních technologií, například NFC je metoda kontroly z mobilního zařízení;
 • různé modely s různou sadou funkcí a režimů;
 • Široká velikost řady, zejména atraktivní kompaktní zařízení;
 • Laconic, ale elegantní design.
READ  Co znamená dveře na pračce

Mluvit o značce Candy, není možné zmínit jedinečný rozvoj inženýrů společnosti, což výrazně zlepšuje kvalitu mytí.

Nový systém umožňuje ušetřit až 60% elektřiny s každým pracím cyklem. To je způsobeno schopností promýt na teplotu 20ºС místo 40ºС bez ztráty kvality

Dotykový panel výrazně zlepšuje pohodlí pomocí ovládacího panelu, můžete vybrat dva populární programy a přizpůsobit je pomocí jednoho doteku

Po dobu 59 minut se věci stávají stejné čisté, jako po dvouhodinovém cyklu, nemusí obsahovat další režimy nebo používat více prášku

Sen o jakékoli paní: s minimálními velikostmi (šířka 44 cm), do stroje se vloží až 8 kg prádla a model s sušením má šířku pouze 1 cm více. 45 cm

Pračka s mixem napájecího systému plus

Displej LCD Dotkněte se snadno ovladače

Mytí s akcelerovaným pracím cyklem Perfektní Rapid 59

Baraban stroj a kapacita kompaktnost

Na předních modelech se ovládací obrazovka výrazně zlepšila: indikátory kódy a označení se staly větší velikostí, jasnějším a jasnějším. Obrazovka demonstruje informace v plném rozsahu na spuštěném programu, teplotě, další možnosti.

Spolu se stroji z řady „Advanced“ (například Grandóvita) můžete vždy najít tradiční model s jednoduchým ovládáním a minimální sadu požadovaných programů.

Spotřebitel je nabízen širokou škálu Styrálů s čelním typem nakládání, nejoblíbenějších v zemích SNS. Sortiment má plné hornictví, úzké a kompaktní vložené modely

I přes rozpočtové náklady na pračky cukroví provádějí mnoho funkcí. Možná je z tohoto důvodu, že zařízení nemohou odolat zatížení, selhání nebo jednoduše se s cílem nastavit před nimi.

Podle odborníků, program rychlého praní neodůvodňuje deklarované 100% efektivitu a ztrácí fázi oplachování.

Chcete-li se zbavit spodního prádla až do konce, musíte použít další opláchnutí. naštěstí mají pro to samostatnou funkci

Kromě toho výrobce šetří kvalitu použitých materiálů, protože se často děje následující potíže:

 • Elektronika se nezdaří v důsledku napětí skoky v síti. je nutná další ochrana (stabilizátor nebo filtr);
 • Existují poruchy jednotlivých pohyblivých částí. kyveta, poklop, kryty;
 • Některé modely mohou být zaplaveny paletou v důsledku absence snímače transfúze.

Někdy je v programu selhání, ale problém je obvykle vyřešen vypnutím a restartování zařízení.

Bohužel, candy stroje ne vždy ospravedlňují očekávání uživatelů, ale díky nízkým nákladům, stejně jako vodou a energetickou účinností zůstávají populární.

Vzácné ikony

Pro uvedené modely bude vyžadováno další vysvětlení, protože některé režimy jsou určeny nestandardní snímky. Co znamená každá ikona. zvážit konkrétní příklady. Takže značka Candy Aquamatic 2D1140-07 nabízí následující specialisty:

 • Sněhová vločka. Odpojení ohřevu vody, které je často nutné pro ne-demontáž pro mytí v prostředí horkého tkanin. Trvá 50 minut a snadno nahrazuje jemné ruční mytí.
 • Slovo „sport“. Používá se pro sportovní oblečení a boty a trvá 70 minut.
 • Číslo „44“ s apostrofem. Vysokorychlostní promytí při teplotě 30 stupňů a trvání 44 minut.
 • Číslo „32“ s apostrofem. Podobně jako předchozí expresní prádlo s trváním 32 minut.

CANDY AQUA 104D2-07 ​​Kromě toho zvažuje pouze jeden speciální režim je indikován nápisem „MW“. Plné dekódování. „mix a mycí systém“, který je přeložen jako „míchací a mycí systém“. S tímto programem je jeden cyklus povolen vymazat různé typy tkanin, zaostřování pouze na barvu. Model Candy CS4 1071dB1 / 2 má také zřídka setkávaná tlačítka.

 • Nápis „super r“. Takže „superstar“. snížení doby trvání dříve zvoleného programu po dobu 50 minut.
 • Tase a Jet shora. Super graf podobný režimu „Aqua Plus“.
 • Proud. Typ opláchnutí na základních parametrech (konec cyklu a poločasem trvání).
 • Spirála, postřikovač a kapky. Znamená klimatizaci, příchuť a zmírnění.
 • Trojúhelník a „cl“. Speciální program určený k odstranění organických znečištění.
 • Písmeno „z“. Výjimka z cyklu vypouštěcího funkcí.

Připomínající popsané možnosti pro tlačítka panelů Candy stroje, můžete se snazší umýt sami, je účinnější bojovat proti skvrnám, stejně jako zachránit vodu a spotřeba světla. Před zahájením psacího stroje se doporučuje seznámit se s ikonami základních tlačítek. Zde má své vlastní nuance.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS