Co dělat, pokud je přetíženo pračkou

Nesprávný provoz pračky

Moderní pračky. Jedná se o technicky složitá zařízení, která prošla dlouhou cestou vývoje z kontejnerů se speciální deskou a squeeze válečky na kompaktní domácí prádelny vybavené elektronikou a schopnou pracovat téměř bez osoby. Zvláště silný trhák byl proveden za posledních 10 let, kdy se převážná většina i levných modelů stala vybavena různými senzory a softwarovým modulem. Moderní modely umožňují nejen rychle narušit i nejchudší znečištění, ale také umožňují stlačení spodního prádla a sušit se s dalšími topnými prvky instalovanými uvnitř nádrže.

Přetížení v pračce

Pračky jsou složité techniky, ale jsou také ekonomické (voda, světlo, čas) Odolný a vytrvalý. Musí pravidelně provádět svou práci. Mnoho lidí oceňuje tuto techniku ​​a snaží se jej správně používat. Existuje však jeden problém, s jakým je mnoho lidí neznámé.

Přetížení je problém, který si můžete vytvořit, že to nezobrazuje. Můžete si snadno myslet, že ve vašem pračce je spousta místa, ale nemusí to být tak prostorné.

Podívejme se na přetížení, zjistit, co to je, proč je to tak špatné a jak můžete pomoci zabránit tomu. Bez ohledu na to, jaký typ pračky máte problém, který může vždy dojít, takže si přečtěte dozvědět se více.

Přetížení. To je, když složit příliš mnoho oblečení do pračky, čímž překročil hmotnostní limit. Je naprosto možné přetížit pračku a zůstat v hmotnostní limit, takže tyto dvě otázky nejsou tak úzce spojeny, jak si myslíte.

Přetížení vaší pračky přesně znamená, že do bubnu dáte příliš mnoho oblečení, takže když se pračka otáčí, nemá svobodu pohybu vodních hmot, které by s intenzivního pohybu měly účinně vyčistit obsah. To může vypadat pochopit problém, ale mnoho lidí přetíží své pračky denně, ani si to neuvědomuje.

Přetížení vaší pračky špatné z mnoha důvodů, proč lépe vysvětlit, proč se podívejme na tři hlavní věci. Pro vysoce kvalitní prací oděv potřebuje pračka teplá voda, pohyb bubnu a nakonec detergent.

Teplota vody uvolní nečistoty a skvrny, a to aktivuje čistící vlastnosti všech detergentů, které používáte. Pohyb na pračce. To je to, co třese částice a pomáhá umýt nečistoty. Čisticí prostředek. To je to, co vlastně pomáhá proniknout do skvrny a rozpustit je.

Nyní, jak pravděpodobně můžete hádat, že přetížená pračka je nějak ovlivňuje všechny tři body z těchto oblastí. Hlavní část mytí je pohyb, ale když je hnutí obtížné a neexistuje žádný volný prostor pro populaci a pohyb vodních hmot, pak hovoříme o tom, co mytí?

To znamená, že se to vaše oblečení nezbaví, a často zůstává s bílými rozvody z prášku a špatně zabalené. Tak, jak můžete vidět, přetížení pračky se může zdát jako takový velký problém, ale může způsobit mnoho nepříjemností. Podívejme se, co můžete udělat pro opravu?

Pokud chcete vymazat velké objekty, jako jsou labutí pastelové spodní prádlo, musíte nahrát jejich plesead.

Musíte se také ujistit, že kolem bubnu je 10 cm mezera, takže vaše oblečení má potřebný pohyb potřebný k účinnému otáčení pračky. A Ačkoliv je hmotnost důležitým problémem, musíte také vzít v úvahu objem. Je pravda, že váha není vždy vynikající měření pro použití, pokud jde o přetížení, ale stále musíte zvážit.

READ  Výhody a nevýhody dřezu nad pračkou

Takže, to je vše, co potřebujete vědět, pokud jde o přetížení pračky. Ale více cyklů přetížení může způsobit mnoho problémů a může dokonce způsobit vážné poškození pračky, a možná budete potřebovat pomoc kvalifikovaného průvodce. Proto se ujistěte, že vždy spočítáte hlasitost a hmotnost stahování.

Co dělat, aby problém vyřešil

Před opravou poruchy pochopíme příčiny kódu a jak vyřešit problém. Co dělat:

 • Zkontrolujte dveře podložky do hustoty fixace. Stisknutím poklopu silnější, dokud ne.
 • Pokud se chyba objevila na programu „tuku“ s jemným praní, pravděpodobně je nádrž přetížena prádlem. Musíte snížit váhu, viset některé oblečení.
 • Odpojte pračku LG ze sítě (ne více než 20 minut), pak zapněte. Mělo by to udělat chybu.
 • Je možné zasáhnout cizí předmět. Pokud je uvízl mezi nádrží a bubnem, vytváří mechanické blokování. Chcete-li odstranit předmět, budete muset demontovat nádrž podložky.
 • Zkontrolujte napětí v síti. Možná, že výživa nestačí pracovat správně, nebo zapojení je poškozeno, že musíte nahradit.
 • Skok napětí v síti se stalo. Pokud se to stane často, střídavě s chybou LE se zobrazí kód PF, což znamená „výpadek napájení“. Pomoc může restartovat systém nebo nastavení stabilizátoru.

Jak opravit problém, pokud se reset chyby nestane? Pomůže opravit, kterou lze provádět sami.

Co opravit. rychlé známky závady.

Členění tachogenerátor

Toto zařízení je zodpovědné za rychlost otáčení motoru. Pokud Tanet selže, stroj začne bzučet, nepřijímá buben, na displeji se zobrazí chyba LED. Je nutné zkontrolovat taogenerátor a v případě potřeby jej vyměnit.

Ovládací prvky s managementem modulu

Znamení rozbití. ukončení LG psacího stroje na režimech „Právy“, „opláchněte“ nebo „spin“, po kterém systém dává chybu. Pokud můžete. opravit modul. Pokud je položka vadná. vyměňte.

Problémy s navíjením motoru

Pokud je vinutí vypáleno dolů, chyba Lee se zobrazí na srovnávací tabulce, podložka se neotiskne buben. Budeme muset nahradit stator nebo motor.

Dveře nejsou zavřené

Dveře poklopu nejsou uzavřeny nebo nejsou blokovány, CM zobrazí kód poruchy. Možná rozbil zámek nebo rukojeť dveří, což vyžaduje výměnu. Může existovat také porušení kontaktu v řetězci.

Nejen spodní prádlo, ale i down bundy, tenisky a dětské hračky

V moderních modelech praček, můžete umýt nejen spodní prádlo a obyčejné oblečení, ale také objemnější věci. přikrývky, přikrývky, polštáře a dokonce i bundy.

Například pro zabalení bundy dolů. Doporučuje se zvolit režim s nejpřesnějším a jemným mycím programem, který je k dispozici ve vašem psacím stroji (v některých modelech existují speciální režimy pro mytí). Teplota vody by neměla překročit 30 stupňů.

Doporučuje se také zahrnout funkci dodatečného opláchnutí a několikrát opakovat, aby se lépe promyje detergent.

Můžete umýt v psacím stroji a měkkých hračkách (zejména to je relevantní pro rodiče malých dětí). Před tím je vhodné odstranit všechny oblečení z hraček. Pak je lepší dát hračku v sáčku sítě nebo polštářku pro další ochranu při mytí. Nezapomeňte zkontrolovat štítek. Skutečnost je, že některá srst nemůže být promyta v psacím stroji a určité hračky obsahují pěnové kuličky, které netolerují vodu.

READ  Kde je čerpadlo v pračce

Sportovní obuv musí být promyty ve studené vodě, aby se zabránilo deformaci. Kromě toho potřebujete házet starý ručník do stroje, abyste změkčili proces mytí v bubnu. Vložky a tkaničky se musí dostat předem a umýt odděleně.

Důsledky přetížení pračky

Vaše věci prostě nejsou upevňovací pokuty, a někdy oblečení poté, co praní bude cítit nepříjemně, je to způsobeno nedostatečným množstvím vody, ve které se snadno rozpustí normálně prací prášek, a ještě víc, takže neumytí oblečení. V důsledku toho je možné získat věci do skvrn z pracího prášku. I když používáte vysoce kvalitní nástroje pro mytí, v bubnu, který je silně přetížen skvrnami, aby se mytí dostatečně problematického a obtížného. Také pračka může mivet oblečení, a když přetížení jednoduše bude jednoduše tvořit z věcí, takže zůstanou jako špinavá a máta, která byla před praní.

Po takovém praní uvnitř stroje je velké množství ne-rozpuštěného pracího prášku, který na něm nemá příliš dobré důsledky. V důsledku toho, když přetížení, prostě dostaneme oblečení a poškodit pračka a oblečení bude vonící daleko od příjemného a ještě horšího než mytí. Z tohoto důvodu je lepší kontrolovat s pomocí pravidla jedné ruky počet položek.

Způsoby, jak se vyhnout následkům přetížení a nerovnováhy

Existuje několik jednoduchých pravidel, což nepomůže přetížením vybavení pro domácnost a zabránit vzniku nerovnováhy, a v důsledku toho vážných poruch pračky.

 • Je třeba mít na paměti, že hmotnost se vypočítá na základě počtu kilogramů v mokrém stavu. Ne všechny stroje jsou vybaveny detektorem hmotnosti spodního prádla. Proto buď experimentální cesta. vážení jednou určitý typ věcí, nebo se naučené informace ze sítě, musíte se naučit přibližnou hmotnost, například ložní prádlo nebo jiné objemové oblečení. Stroj také nelíbí příliš malý. Proto si vyberte optimální zatížení ložního prádla, podle pokynů pro domácí spotřebiče.
 • Při načítání je nutné zajistit, aby byl v bubnu dostatek volného místa pro zajištění volného pohybu věcí uvnitř IT v procesu mytí. Je třeba provést před zahájením programu av případě obtížnosti oděvu při otáčení, je lepší odstranit polovinu lnu, a to buď dokonce opustit mytí příliš objemového oblečení v pračce.
 • Před instalací techniky poskytoval hladký povrch (na betonovou podlahu nebo dlažbu), můžete se vyhnout vzhledu rovnováhy rovnováhy při mytí. Nebude nadbytečný instalovat nohy pračky na speciální anti-vibrační stojany, pokud má podlaha svahy.
 • Důležitým úkolem hostesky před praní je roztřídit ložní prádlo podle typu tkaniny. Simultánní mytí různých typů tkanin na program určené pouze pro bavlnu, syntetiku nebo vlnu.

Jasně sledujte doporučení výrobce, který předepisuje v návodu k použití pro pračku, ušetří z vzhledu poruch a přebytečných výdajů.

Pokud máte stále potíže s vámi a auto ztuhnete v procesu provádění programu, musíte odstranit spodní panel techniky a otevření ventilu, sloučit vodu z bubnu. Pak odstraňte některé zbytečné věci vytvořené přehled, nebo distribuovat buben nerovnoměrně sestřelte spodní prádlo a spusťte program znovu.

Následky překročení

Každé praní v továrně je testováno. Pro určení maximálního zatížení do bubnu, ořezávání tkanin. Typicky se používají těsné a tlusté kousky. Odpisovaná hmotnost tedy dosáhne, kdy je buben stále prázdný. Jsou vytvořeny ideální podmínky pro mytí.

READ  Jak získat ponožky z pračky

Hmotnost přetížení může být dosaženo mytím bundu

V životě jsou těžké tkaniny zřídka vymazány v domovském prostředí. Obvykle busting v hmotnosti dosahuje velkého množství ložního prádla nebo zimních vyšších věcí. Povlečení zároveň zaujímá celý objem bubnu, který porušuje přípustné požadavky. To vede k nerovnováze a následně porušování různých uzlů.

Pokud máte pračku pro načtení více prádla, než je nutné, jednotka jednotky bude pracovat s Natogi. V důsledku toho se přehřívá, často vede k zkratu. Takové incidenty jsou nebezpečné pro vznik ohně.

Přetížení podložky povede k tomu, že v průběhu tisku zvýší již nebezpečné vibrace. Nadměrný otřes zrychlení urychlí opotřebení některých důležitých detailů. Může existovat rizika pro odtlakování nádrže, stejně jako hadicové spoje s Pompe a filtračním systémem.

dělat, pokud

S plným zatížením spodního prádla nádrže často nezůstane postgraded

Jak vyřešit problémy, když moje pračka nefunguje?��

Tak, s jemným praní nebo zpracováním materiálu z vlny, instrukce k pračce indikuje možnost umístění do nádrže pouze jednu třetinu maximálního objemu. A při vyjádření režimu. pouze polovina. Protože pro tak krátkou dobu (od 15 do 30 minut), velký počet věcí nebude fungovat dobře.

Také přetížení vede k přetížení zdrojů. To platí pro elektřinu a vodu.

Podrobnosti o věcech, které lze třít v autě

Metody mobilních zařízení

Chcete-li vrátit život telefon bez dodací služby, můžete se pokusit znovu oživit s vlastním úsilím. Co dělat, abyste obnovili postgraduální telefon? Chcete-li to udělat, postupujte podle následujících doporučení.

Zařízení po mytí je nutné demontovat co nejrychleji, získat SIM kartu, paměťovou kartu, baterii a další vyjímatelné díly.

dělat, pokud

Poté stojí za to provést následující:

 • Podrobnosti o opláchnutí telefonu z pod kohoutkem. Mýdlová základna má větší škodu než jednoduchá voda.
 • Mokré detaily mohou být ponechány v teplé místnosti po dobu několika dní pro úplné pastvy. Doba schnutí závisí na stupnici smáčení, musí být plně udržován.
 • Na sušící desce je vhodné aplikovat sprej pro čištění kontaktů.
 • Teprve po úplném pást se telefon chodí a zapne.

Proces sušení se výrazně sníží, pokud jsou díly zpracovávány nejen vodou a přidáním alkoholu, které v souvislosti s výparní vodou. Toto doporučení je pro telefon vynikající, vyjmutý z pračky.

Toto obnovení telefonu je považováno za efektivnější:

 • Poškozené po promytí v mytí psacího stroje je umístěno do speciální ultrazvukové lázně s roztokem, nechte chvíli zpracovávat.
 • Pak je telefon pečlivě vysušen. Toto zpracování se používá k zabránění korozi a výkonu oxidace z malých částí. Většina mobilních gadgetů obsahuje převodové díly z kovu, které mohou snadno začít rzi. I když po obvyklém sušení telefonu provádí všechny funkce jako dříve, přičemž se přístroj stále přestane pracovat vcelku nebo zčásti, některé funkce nebudou k dispozici.
 • Podrobnosti sušeného telefonu jsou shromažďovány a zařízení obsahuje.

Můžete také obnovit telefon pomocí absorbentů, například používat silikagel. Pro to, buněčné, demontované na detailech, jsou ponořeny do křemičitanových kuliček a odejdou tam pro absorpci vlhkosti. Pokud nebyl po ruce žádný silikagel, je možné použít jednoduchou rýži, která je schopna absorbovat nadměrnou vlhkost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS