Co dělat s jídlem po odšťavbě

Je to skvělé jídlo, děti ho milují. | Cookrate. Czech

Co dělat s jídlem po odšťavbě

Celulóza. 2. Prášek na pečení. 3. Přísady v čaji. 4. Náhrada čaje

Myslím, že mnoho majitelů zahrad a zahrad, jako já, zlomil hlavu, kam jít bohaté sklizně ovocné zeleniny. Stává se to, že pěstované láskou není realistické k jídlu, recyklovat, připravit se na zimu nebo distribuovat. A pokud je odšťavňovač, pak se přidá bolest hlavy: kde dort koláče zůstane po obdržení šťávy? Tolik dortů ve formě palačinek, pečení, salátů a t.D. prostě není zvládnout. Ale to je nejcennější produkt. vlákno.

Vlákno je dietní vlákno obsahující hemicelulózu, pektiny a ne sacharidové připojení. Hraje obrovskou roli v lidské výživě: urychluje zažívací procesy, odstraňuje škodlivé látky z těla, pomáhá snižovat hmotnost, jakož i prevenci a léčbu řady nebezpečných onemocnění. Každý den musí člověk jíst s jídlem do 35 gr. vlákno. Většina z nás ani jedí polovinu této normy.

Jednoho dne jsem zkroutil listy na čaj na mlýnku masa a obdivoval přijímající granule. A pak jsem si myslel, ale proč ne zkroutit se na mlýnku na maso dortu, zůstat v odšťavňovači, a neušte ji v konvenční sušičce? Takto získaný produkt bude něco jiného než granulovaná tkáň, která je podobná, ke kterému mnoho koupit jako špatný.

Ujistěte se, že správnost vašich myšlenek, ozbrojil jsem s internetem. Za prvé, jsem se naučil spoustu zajímavých informací o vláknu, jeho obsahu v určitých rostlinách, metodách použití a t.D. Za druhé, podařilo se mi najít informace o tom, jak to bylo vyrobeno v průmyslovém měřítku. Je stručně poznamenáno, že vlákno se vyrábí převážně z refillamentů (dort) získaných po lisování šťávy. Dort granulát, procházející zemřít a suší se na vlhkost 5. 8%. Teplotní režim během sušení závisí na jmenování dortu a typu sušícího zařízení. Pokud se koláč používá k výrobě vláken jako doplněk stravy, doporučuje se suché granule při teplotě 35. 40 (pro uložení vitamínového komplexu) a ne vyšší než 95 (v pořadí, aby nezničila pektiny). Při výrobě ovocných a rostlinných prášků pro smyčkového průmyslu se používají vyšší teploty (120. 150). Shrnutí obdržené informace a uvědomit si, že domy mohou být poskytovány těmto podmínkám, začal jsem pracovat. Jablka byla stále nezratá, ale nezastavila mě. Zajímalo mě to samé. co se od toho stane. A všechno se ukázalo jako nádherné! Připravil jsem následující produkty z dortu: 1. Granulovaná a prášková tkáň. 2. Prášek na pečení. 3. Přísady v čaji. 4. Náhrada čaje.

jeden.jeden. Granulované vlákno. Shromáždil jsem jablka. Umytý. Střih. Vynechal odšťavňovač. Šťáva z nezralých jablek byla překvapivě velmi chutná.

Řešil mlýnek na maso. Přes malou mříž, nemohl jsem dostat dobré granule, a tam byly výborné granule přes velkou mřížku. Pokud si přejete, můžete získat více hustých granulí, mačkání masových brusek dvakrát.

Dále jsem sušil granule v elektrické elektrárně při teplotě 65 k krizi (mám 4 hodiny). Doba schnutí závisí na stupni šťávy push. Země vychází z odšťavňovače, tím rychleji se granule suší. Vyzkoušený! Ukázalo se, že je to chutné! Blízko jako semena.

Po takovém vynikajícím výsledku jsem chtěl experimentovat se složením. Na místě slavného ruského výrobce vlákna jsem studoval složení výrobků. Je velmi různorodý. Kromě ovoce, bobulí a zeleniny v něm, Bran, bylinky, ořechy a semena různých rostlin se přidají. Proto jsem se rozhodl připravit si možnost granulovaného vlákna, přidáním ovesné vločky do jablečného koláče.

Vzal jsem si dort (900 gramů.). Pak brousit ovesné vločky (150 gr.), nalil je na dort a míchal. Ukázalo se, že vynikající granule červy. Je pravda, že není příliš vhodné, aby je položil na bitvy a palety. vždy se snaží držet dohromady. Sušil jsem je stejným způsobem jako naposledy, na 65 let. Výsledek se mi líbil. Chuť měkký, vyvážený.

jeden.2. Práškové vlákno. Proč prášek? Nejprve je vhodnější přidat do potravin. Za druhé, ve formě vláken prášku pracuje v těle. Setkal jsem se tyto informace: „Malá (tenká) struktura a velký povrch prášků vám umožní neutralizovat a odvodit z těla produkty výměny, toxinů, bakterií a těžkých kovů. Ale co je nejdůležitější, lidské tělo může extrahovat ze prášků ve 2. 4krát více biologicky účinných látek ve srovnání s konzumací čerstvé zeleniny a ovoce „. S přípravou prášku je vše jednoduché. Jsem úsměv v mlýnku na kávu. Podívejte se, jaký ideální prášek se ukázal!

A s takovým vláknem jsem se také rozhodl experimentovat. Trvalo 30 gr. Apple vlákno, 40 gr. Ovesné vločky, sušené bobule Red Rowanins (25 GR.) a lingonberries (5 gr.). Každá složka broušení na mlýnku na kávu. A právě zmizel.

Tuto možnost se mi líbil! Sušené bobule přidaly nejen vynikající chuť a aroma, ale také odpovídající výhody. Tak je možné provést nekonečné množství variant vláken přidáním tahů do něj na mlýnku na kávu:. Bran a obiloviny;. různé sušené bobule;. matice, semena;. klíčící a sušené zrna;. Sušené bylinky.

dělat, jídlem, odšťavbě

Použití buněk. Pro vstup do dávek vlákna musí být postupně od 1 h.L. a zvýšení na 3. 6 st.L. ve dne. Doporučuje se užívat tkáň 30 minut před jídlem, pít sklenici vody. A můžete přidat do Kefir, jogurt, kaše, polévku, tvaroh, kastroly, pečení a t.D., T.E. v silném produktu. Takže vlákno je rovnoměrněji rozdělen v celém objemu nádobí. Vlákno harmonicky doplňuje chuť obvyklé misky, což je užitečnější a méně kalorií. Rád přidám vlákno do jogurtu nebo rippy. Přidávám 1. 2 h.L. na sklo. Mix, čeká asi 5 minut, takže vlákno je zametá a jíst a jíst s radostí. Ukazuje se velmi chutné! A samozřejmě užitečné!

PRÁŠEK NA PEČENÍ. V současné době jsou ovoce a bobule a rostlinné prášky široce používány ve smíchání. Dělat prášky v těstěru zlepšuje stav míče, barvy, chuti, pórovitosti, kvality looping zboží, snižuje obsah kalorií a také je obohacuje s potravinářskými vlákny, minerály a vitamíny. Takové produkty se o dlouhou dobu starají. Je zjištěno, že nejlepší organoleptické ukazatele mají produkty bochníku obsahující od 5 do 10% prášku z hmotnosti mouky.

Rajčatová pasta doma, recept

Rajčatová pasta je koncentrovaný produkt, který se získá zakořenění zralých rajčat. Omáčka se liší od těstovin konzistencí (je to více kapaliny), stejně jako přítomnost různých dalších složek. Takže v rajčatové omáčce můžete přidat sůl, cukr, koření, koření, pepř, česnek, jablko nebo švestka pyré. To platí pro přírodní omáčky a pasty. A co je součástí průmyslových analogů, ne vždy rozpoznávají, dokonce důkladně studoval etiketu. různé umělé přísady tam často prostě neindikují. A proto mít ve své farmě nejvyšší kvalitu, nejtěžší a nejdůležitější, přírodní produkt, je lepší ho připravit. Módní pasta lze použít k přípravě omáček, boors, omáčku a dokonce i rajčatové šťávy.Náklady na domácí pastu budou mnohem méně než zakoupené, protože v sezóně rajčata mohou být nakoupena velmi levné, kromě, můžete použít zmačkaná rajčata, která prodávají i levnější. Rajčatová pasta doma, recept na přípravu, jehož je nabízen, se stane nepostradatelnou složkou v různých jídlech.

Složky: Rajčata. kolik.

Rajčata musí být přeskočena odšťavňovačem nebo tiskem. Pro omáčku nebo pastu vhodná rajčata masitých tříd. To jsou často kulatá rajčata, i když můžete použít jakékoli, jen ty, kteří dávají spoustu šťávy, budou muset zvýšit déle. Pokud je to nutné, snížíme rajčata (pokud neprošli do přijímače odšťavňovače).

Vydávat šťávu z rajčat a dát to vařit. Respektovat šťávu k konzistenci pasty nebo omáčky nebude potřebovat jednu hodinu.

Každý odšťavňovač má místo, kde odpad z rajčat. dort. Pokud odšťavňovač nestlačí rajčata „suchost“, to znamená, že má smysl předjet dort více nebo dvakrát.

Teď bude odšťavňovač mimo odšťavňovač.

Nebude nutné zesílit tak dlouho jako šťáva. Dále můžete přidat druhou hmotu do šťávy, která je již pivovarnictví nebo vaření zvlášť.

Uvolněte rajčata k těkám, které potřebujeme. Volitelně můžete přidat sůl a cukr, ale můžete nechat pastu bez doplňkových látek, aby následně použili pro vaše potřeby.

Hotová pasta ležela přes sterilní sklenice, zavřete vařené kryty a obraťte se.

READ  Trhliny na skleněné keramické desce Co dělat

Co lze připravit z rajčete dort. Co dělat s odšťavňovačem

Rajčatová šťáva pro zimu doma.

Od 8,3 kg. Vybrané a nasekané rajče se otočily 6 litrů lisované a utírat šťávy.

Recept 1 Příprava rajčatové šťávy s masem bez odšťavňovače.

Peel rajčata, dát stopu vody, nakrájíme na 4 nebo 2 díly. Odřízněte oblast stonku. usnadní to pro tření a oddělení od slupky. Otřete cedníkem s velkými otvory, takže malá semena selhávají, a slupka zůstala. Otřete pečlivě, nejnovější kapky jsou nejdůležitějším rajčatovou pastou. Nalijte do pánve přidat do 5 litrů šťávy 3 lžíce soli bez skluzavky a 5 lžíce bez skluzavky cukru.

Recept 2 pro vaření s odšťavňovačem.

Peel rajčata, dát stopu vody, nakrájíme na 4 nebo 2 díly. Snížit kmenovou oblast. pokud je. To usnadní příspěvek. Přeskočit odšťavňovač. Odpad od spřádání může být znovu vytlačeno nebo vylévat z pánve, zahřát do varu, otřete síto a nalijte do lisované šťávy. Nalít džus. Přidejte k 5 litrům šťávy 3 lžíce soli bez šoupátka a 5 lžíce bez skluzavky cukru. Další vařit na pomalé teplo 15 minut. Nalít do sterilních bank a roll. Otočte vzhůru nohama a zabalte do chlazení. Udržujte v chladu.

Skiny z rajčat jako filmů. to není každý rád, ale také mají výhody. Je to vlákno a tělo je potřeba. Nejste jen kůži, ale a tělo, lisovaná látka zůstává po odšťavbě. Je to škoda, je to nepochybně škoda hodit.

jeden. Rajčata (suché koření z dortu z rajče)

Skládejte na zásobník na papíře, přikryjte Top, také papír a dát si lehnout v tmavém teplém místě 12 hodin. Poté přejděte na mlýnku masa, pošlete na troubu, abyste dokončili sušení při teplotě 50-80 s. Periodicky vzrušte. Když rajčata sušila, aby je naštvali v mixéru. Skladujte v sáčku.

Dělat adzhik podle chuti. Pouze dort tohoto dobrého by byl broušení v mixéru. Pokud to není broušení, přidejte rajčatovou šťávu, aby se konzistence dychtivá. Někdo miluje velmi ostrý, někdo je neutrálnější. Proto to brouste. Dále vezměte recepty tradiční adjika. Jako příklad: „Hlavními složkami tradiční adjika jsou červené papriky, sůl, česnek a pikantní byliny. Byliny mohou být použity jak čerstvé i sušené. Můžete přidat 2-2.5 lžíce 3% octa. Hlavní věc je získat homogenní tlustou pastu. Doba vaření 31 minut. Budete potřebovat 500 gramů. Pilíř ostrý červený pepř 200 gr. Garlic 200 Gr. Khmeli-bellownel 200 gr.“

Budeme mít hlavní plnivo, která není červená paprika, ale rajčovna.

Přidejte tam všechno, jako v Adzhikovi. A pepř taky, jen budete mít výstup produktu více a ostrost vašeho vkusu. Ukazuje se skvělé koření, zima půjde s třeskem.

Jako možnost, vytvořte část s olejovou zeleninou. Přidejte se do oka, velmi dobře promíchejte, definujte oko a chuť. Vložte do nádoby do chladničky a pak se rozhodněte. Vaše volba nebo ne.

Rajčatová pasta je koncentrovaný produkt, který se získá zakořenění zralých rajčat. Omáčka se liší od těstovin konzistencí (je to více kapaliny), stejně jako přítomnost různých dalších složek. Takže můžete přidat sůl, cukr, koření, koření, paprikou, pepř, česnek, jablko nebo švestkové pyré. To platí pro přírodní omáčky a pasty. A co je součástí průmyslových analogů, ne vždy rozpoznávají, dokonce důkladně studoval etiketu. různé umělé přísady tam často prostě neindikují. A proto mít ve své farmě nejvyšší kvalitu, nejtěžší a nejdůležitější, přírodní produkt, je lepší ho připravit. Módní pasta lze použít k přípravě omáček, boors, omáčku a dokonce i rajčatové šťávy.Náklady na domácí pastu budou mnohem méně než zakoupené, protože v sezóně rajčata mohou být nakoupena velmi levné, kromě, můžete použít zmačkaná rajčata, která prodávají i levnější. Rajčatová pasta doma, recept na přípravu, jehož je nabízen, se stane nepostradatelnou složkou v různých jídlech.

Složky:Rajčata. kolik. Rajčata musí být přeskočena odšťavňovačem nebo tiskem. Pro omáčku nebo pastu vhodná rajčata masitých tříd. To jsou často kulatá rajčata, i když můžete použít jakékoli, jen ty, kteří dávají spoustu šťávy, budou muset zvýšit déle. Pokud je to nutné, snížíme rajčata (pokud neprošli do přijímače odšťavňovače). Vydávat šťávu z rajčat a dát to vařit. Respektovat šťávu k konzistenci pasty nebo omáčky nebude potřebovat jednu hodinu. Každý odšťavňovač má místo, kde odpad z rajčat. dort. Pokud odšťavňovač nestlačí rajčata „suchost“, to znamená, že má smysl předjet dort více nebo dvakrát. Teď bude odšťavňovač mimo odšťavňovač. Nebude nutné zesílit tak dlouho jako šťáva. Dále můžete přidat druhou hmotu do šťávy, která je již pivovarnictví nebo vaření zvlášť. Uvolněte se k třpytky, které potřebujete. Volitelně můžete přidat sůl a cukr, ale můžete nechat pastu bez doplňkových látek, aby následně použili pro vaše potřeby. Hotová pasta ležela přes sterilní sklenice, zavřete vařené kryty a obraťte se.

Užitečné produkty z jídla z odšťavňovače 1. Celulóza. 2. Prášek na pečení. 3. Přísady v čaji. 4. Výměna čaje si myslí, že mnoho majitelů zahrad a zahrad, jako já, zlomil hlavu, kam jít bohaté sklizně ovocné zeleniny. Stává se to, že pěstované láskou není realistické k jídlu, recyklovat, připravit se na zimu nebo distribuovat. A pokud je odšťavňovač, pak se přidá bolest hlavy: kde dort koláče zůstane po obdržení šťávy? Tolik dortů ve formě palačinek, pečení, salátů a t.D. prostě není zvládnout. Ale to je nejcennější produkt. vlákno. Vlákno je dietní vlákno obsahující hemicelulózu, pektiny a ne sacharidové připojení. Hraje obrovskou roli v lidské výživě: urychluje zažívací procesy, odstraňuje škodlivé látky z těla, pomáhá snižovat hmotnost, jakož i prevenci a léčbu řady nebezpečných onemocnění. Každý den musí člověk jíst s jídlem do 35 gr. vlákno. Většina z nás ani jedí polovinu této normy. Jednoho dne jsem zkroutil listy na čaj na mlýnku masa a obdivoval přijímající granule. A pak jsem si myslel, ale proč ne zkroutit se na mlýnku na maso dortu, zůstat v odšťavňovači, a neušte ji v konvenční sušičce? Takto získaný produkt bude něco jiného než granulovaná tkáň, která je podobná, ke kterému mnoho koupit jako špatný. Ujistěte se, že správnost vašich myšlenek, ozbrojil jsem s internetem. Za prvé, jsem se naučil spoustu zajímavých informací o vláknu, jeho obsahu v určitých rostlinách, metodách použití a t.D. Za druhé, podařilo se mi najít informace o tom, jak to bylo vyrobeno v průmyslovém měřítku. Je stručně poznamenáno, že vlákno se vyrábí převážně z refillamentů (dort) získaných po lisování šťávy. Dort granulát, procházející zemřít a suší se na vlhkost 5. 8%. Teplotní režim během sušení závisí na jmenování dortu a typu sušícího zařízení. Pokud se koláč používá k výrobě vláken jako doplněk stravy, doporučuje se suché granule při teplotě 35. 40 (pro uložení vitamínového komplexu) a ne vyšší než 95 (v pořadí, aby nezničila pektiny). Při výrobě ovoce a rostlinných prášků pro smyčkový průmysl, vyšší teploty se používají (120. 150). Shrnutí obdržené informace a uvědomit si, že domy mohou být poskytovány těmto podmínkám, začal jsem pracovat. Jablka byla stále nezratá, ale nezastavila mě. Zajímalo mě to samé. co se od toho stane. A všechno se ukázalo jako nádherné! Připravil jsem následující produkty z dortu: 1. Granulovaná a prášková tkáň. 2. Prášek na pečení. 3. Přísady v čaji. 4. Náhrada čaje. jeden. CELULÓZA. jeden.jeden. Granulované vlákno. Shromáždil jsem jablka. Umytý. Střih. Vynechal odšťavňovač. Šťáva z nezralých jablek byla překvapivě velmi chutná. Řešil mlýnek na maso. Přes malou mříž, nemohl jsem dostat dobré granule, a tam byly výborné granule přes velkou mřížku. Pokud si přejete, můžete získat více hustých granulí, mačkání masových brusek dvakrát. Dále jsem sušil granule v elektrické elektrárně při teplotě 65 k krizi (mám 4 hodiny). Doba schnutí závisí na stupni šťávy push. Země vychází z odšťavňovače, tím rychleji se granule suší. Vyzkoušený! Ukázalo se, že je to chutné! Blízko jako semena. Po takovém vynikajícím výsledku jsem chtěl experimentovat se složením. Na místě slavného ruského výrobce vlákna jsem studoval složení výrobků. Je velmi různorodý. Kromě ovoce, bobulí a zeleniny v něm, Bran, bylinky, ořechy a semena různých rostlin se přidají. Proto jsem se rozhodl připravit si možnost granulovaného vlákna, přidáním ovesné vločky do jablečného koláče. Vzal jsem si dort (900 gramů.). Pak brousit ovesné vločky (150 gr.), nalil je na dort a míchal. Ukázalo se, že vynikající granule červy. Je pravda, že není příliš vhodné, aby je položil na bitvy a palety. vždy se snaží držet dohromady. Sušil jsem je stejným způsobem jako naposledy, na 65 let. Výsledek se mi líbil. Chuť měkký, vyvážený. jeden.2. Práškové vlákno. Proč prášek? Nejprve je vhodnější přidat do potravin. Za druhé, ve formě vláken prášku pracuje v těle. Setkal jsem se tyto informace: „Malá (tenká) struktura a velký povrch prášků vám umožní neutralizovat a odvodit z těla produkty výměny, toxinů, bakterií a těžkých kovů. A co je nejdůležitější, lidské tělo může extrahovat ze prášků ve 2. 4krát více biologicky účinných látek ve srovnání s konzumací čerstvé zeleniny a ovoce „. S přípravou prášku je vše jednoduché. Jsem úsměv v mlýnku na kávu. Podívejte se, jaký ideální prášek se ukázal! A s takovým vláknem jsem se také rozhodl experimentovat. Trvalo 30 gr. Apple vlákno, 40 gr. Ovesné vločky, sušené bobule Red Rowanins (25 GR.) a lingonberries (5 gr.). Každá složka broušení na mlýnku na kávu. A právě zmizel. Tuto možnost se mi líbil! Sušené bobule přidaly nejen vynikající chuť a aroma, ale také odpovídající výhody. Je tedy možné provést nekonečné množství variant vláken přidáním do něj broušení na mlýnku na kávu:. Bran a obiloviny;. různé sušené bobule;. matice, semena;. klíčící a sušená zrna;. Sušené bylinky Použití vlákniny. Pro vstup do dávek vlákna musí být postupně od 1 h.L. a zvýšení na 3. 6 st.L. ve dne. Doporučuje se užívat tkáň 30 minut před jídlem, pít sklenici vody. A můžete přidat do Kefir, jogurt, kaše, polévku, tvaroh, kastroly, pečení a t.D., T.E. v silném produktu. Takže vlákno je rovnoměrněji rozdělen v celém objemu nádobí. Vlákno harmonicky doplňuje chuť obvyklé misky, což je užitečnější a méně kalorií. Rád přidám vlákno do jogurtu nebo rippy. Přidávám 1. 2 h.L. na sklo. Mix, čeká asi 5 minut, takže vlákno je zametá a jíst a jíst s radostí. Ukazuje se velmi chutné! A samozřejmě užitečné! 2. PRÁŠEK NA PEČENÍ. V současné době jsou ovoce a bobule a rostlinné prášky široce používány ve smíchání. Dělat prášky v těstěru zlepšuje stav míče, barvy, chuti, pórovitosti, kvality looping zboží, snižuje obsah kalorií a také je obohacuje s potravinářskými vlákny, minerály a vitamíny. Takové produkty se o dlouhou dobu starají. Je zjištěno, že nejlepší organoleptické ukazatele mají produkty bochníku obsahující od 5 do 10% prášku z hmotnosti mouky. Během výroby labojivých tabulek produktů se navrhuje použít širokou škálu prášků:. ovocné bobule: jablko, hruška, rybíz, jahody, malina, angrešt, švestka, třešeň, lingonberry, rowan, borůvkový, borůvkový, brusinka, Moře rakytník a t.D zelenina: mrkev, dýně, sladkosti, rajčata, topinambur, cuketa, luk, bulharský pepř, bílé zelí, brokolice, ředkvičky a t.D. Pokud je to žádoucí, lze prášek zakoupit, ale s vaší zahradou, zdálo se mi, že jsem si ho koupil. Snažil jsem se polské jabízové ​​lupínky v mlýnku na kávu, ale já jsem mi to nevzdal. nemůžete dát hodně v mlýnku na kávu, a tam bylo mnoho kusů. Ale granule dokonale šli! Byl jsem pečený 2 možnosti bochníku s práškem. jablko a malin. Pro jablečný prášek pro pečení jsem sušil granule do trouby na bitvách pokryté pergamenem. Začal sušit na 120. Po 20 minutách se snížila teplotu na 80 a nakývne k krizi. Periodicky míchal granule pro jednotné sušení. Mimochodem, tyto granule byly chutnější, zřejmě kvůli světelným rukojeti. 3. Doplňky ovoce a berry v čaji. Pro tyto přísady bude vyhovovat jídlům z jakékoli ovoce a bobulí: jablka, hrušky, švestky, meruňky, broskev, hrozny, jahody, rybíz, maliny, borůvky a t.D. Můžete samozřejmě přidat do čaje a jen sušené bobule a ovoce. Ale nejdřív si pamatujte, že musíme připojit dort od odšťavňovače. A za druhé, čaj s takovými granulovanými přísadami se vaří lépe. Faktem je, že z kusů ovoce a bobule chuť a aromatické látky jdou do čaje infuze delší než z čaje, takže nemají čas vyjádřit se v plném rozsahu. A granulované přísady se vaří současně s čajem a dávají mu úžasnou chuť a aroma. Uvařil jsem fermentovaný čaj Ivan se stejným množstvím sušených jablek a granulovaného a sušeného koláče. Oba čaj byl vařen stejný čas. 10 minut. Čaj s granulovanými přísadami má výraznou vůni jablka a chuť, zatímco v čaji s jablkovými čipy jsou mírně hádali. To znamená, že zde hraje koláč z odšťavňovače. 4. Náhrada čaje. Studium informací o fermentovaných čajech jsem se setkal s brožurami „Příprava cukru a čaje doma“, ve kterém se doporučuje připravit náhražky čaje z různých ovoce, bobulí a zeleniny. Chcete-li získat lahodné nápoje, nejsou jen sušeni, ale na smažit: „Sušené ovoce (bobule), jako je malina, rybíz, jahody a t.P., nevyžadují další zpracování. Pouze pro jednotlivé případy je malé množství bobule podrobeno snadné opékání a jde v tomto formuláři pro kompilaci směsi. Ale jablka, Hawthorn a Rowbank jsou nutně pečené. Téměř vždy na těžby těžby odpadu a odpadu (bobule mačky, ovoce), které opět přispívá ke zlepšení jejich čajových vlastností. Zelenina. mrkev a dýně. zmrazené až tmavě hnědé ». Pečené ovoce, zelenina a bobule tak silně mění jejich vlastnosti vkusu a stávají se vynikajícím materiálem pro výrobu nezávislých nápojů. Neřekl dřív, než udělal. Stiskl jsem granule do trouby při teplotě 150. Musí to udělat opatrně, protože existuje riziko spalování granulí. Vařený čaj obvyklým způsobem. Ukázalo se, že velmi chutný nápoj, jejich a osvěžující. Jaká barva je. Skutečný čaj. \ t! Ochutnal to, že se ukázalo, samozřejmě ne čaj, ale ne kompot. Kdo miluje čaj s doplňky ovoce a bobule, velmi doporučuji! Můžete pít jako nezávislý nápoj, a můžete přidat pár čajových lžící granulí v každém čaje. Skladování vláken, prášek na pečení, přísady v čajové a čajové náhradě. Vzhledem k tomu, že všechny tyto produkty jsou velmi hygroskopické, musí být skladovány v suchém, teplém a tmavém místě Hermeticky uzavřené. Malá matematika. Měl jsem 3 kg. řezaná jablka (čistá hmotnost, bez odpadu). Po odšťavňovači jsem obdržel 930 gramů. Olej. Po vysušení se ukázalo pouze 85 gramů. granule. V jedné lžičce jsem byl umístěn 5 gramů. granule. T.E. Tyto pět gramů jsem obdržel asi 3 jablek (bez hmotnosti odpadu). Jím 2 hodiny.L. jeho vlákno, které se rovná šesti jablek! Nevím, jestli někdo může jíst takovou řadu jablek denně? Ale se dvěma čajovými lžičkami se snadno vyrovnávám. Na této fotografii je možné vidět, jak se množství vlákno vypnuto 3 jablka. Obecně, experiment více než spravovaný! Jsem velmi rád! Mohu říci, že s přípravou prvního vlákna prošel dostatek času, abych se mohl ujistit o jeho prospěšném vlivu na tělo. Teď jdeme šťávu, i když to opravdu nepotřebuju, dobře, materiál je dost. Teď potřebuji vlákno, práškové a čajové doplňky. Mám v plánu připravit mrkev vlákno v blízké budoucnosti, dýně, swables. A příští rok. a z bobulí. Určitě udělám různé dodatky z otruby, ořechů, semen, bylin, klíčící obilí a t.D. autor neznámý

READ  Automatické nastavení rychlosti ventilátoru v závislosti na teplotě

Neobvyklá domácí bunda z jablek a hrušek

Originální recept na vaření pro lahodný dezert. Kromě hrušek, recept obsahuje švestky, brandy. Způsob, jak dát čokoládový zářez, přidejte kakaový prášek, v tomto receptu bude také vhodné.

 • Jablka. 1 kg.
 • Hrušky. 1 kg.
 • Švestky. 500 gr.
 • Cukr. 200 gr.
 • Brandy. ½ šálku.
 • Citronová šťáva. 2 velké lžíce.
 • Vanilka. chipotch.
 • Kardamom země. špetka.
 • Voda. 3 brýle.
 • Sůl. špetka (ne vtip).
 • Řezané kousky ovoce. Nalít do nich vodu. Vyvolat varu, vyjednejte 45 minut.
 • Měkké řezy se dotýkají mlýnek na maso.
 • Vraťte se do hrnce, přidejte sůl, kardamom, citronovou šťávu, nalijte cukr.
 • Míchejte, pokračujte v vaření 2,5-3 hodiny, nezapomeňte na pivo.
 • Když se hmota dobře zhasne, nalijte vanilin. Dej to tvrdě, odstraňte ze sporáku. Naplňte sklenice, utáhněte.

Jak udělat šanci: Příprava jablek

Než uděláte šálek jablek, měli byste znát vlastnosti destilace tohoto nápoje. Protože Braga je vyrobena ze sladkých plodů, v procesu destilace může hořet. Aby se tomu zabránilo, je nejlepší použít parní generátor nebo vodní lázeň. Kromě toho byste měli připravit potřebné pokrmy, místo pro fermentaci nápoje a jeho další zrání.

Před vytvořením šálku jablek byste měli definovat cukr v ovoce. Sladší než jablka bude, menší cukr bude muset být přidán do Braga. V průměru 10 šálků cukru se přidá do 10 kilogramů drcených ovoce, ale pokud používáte více sladkých odrůd, můžete omezit sklenice 7-8.

Při přípravě jablek, ze které bude ChaCha připravuje, umyjte je nežádoucí. pokud používáte ovoce ze své zahrady, bude to dost jen odstranit extra odpadky a odříznout silně poražené shnilé místa.

Nejlepší to není odradit, Padalitsa, které zůstává velká částka po sklizni. Zakoupená jablka jsou také lepší než umýt, jinak bude drink špatný.

READ  Plísně v pračce, co dělat

Připravená jablka musí být nasekaná dobře. můžete jemně řezat na nůž a bude lepší přeskočit ovoce přes mlýnku masa nebo odšťavňovače. Brusné suroviny pro bragu budou muset posunout do smaltované nádrže nebo velké pohodlné pánve. závisí na množství.

Technologie vaření vaření

Pokud jablečný dort používá ihned po odšťavbě, bude to hodně voňavé. Zvětšit celou značku do skleněné nádoby a naplňte 80% vody.

Pomocí lékařské rukavice proveďte vodní kaklék, který by měl být na láhev. V jednom z prstů děláme malou díru. Jak vzroste fermentovaná rukavice.

Můžete také použít kryt s hadicí. Druhý konec trubky je umístěn ve vodní nádrži. V procesu vaření je to Bouffags. se vyskytuje akumulovaný plyn.

Kapacita s nápojem musí být odstraněna na tmavém místě. Je důležité sledovat teplotu místnosti, musí odpovídat značce 17 24 ° C. Během dne musíte několikrát míchat mladinu. Pop-up Mezga se musí usadit na spodní části láhve. Bez pozornosti nemůžete opustit nápoj na vaření.

dělat, jídlem, odšťavbě

Když je pěna tvořena v horní části nápoje, neslyší se nespasný zvuk. Tento fenomén se oženil s dobrým začátkem procesu fermentace. Ale pokud se během dne nic nestalo, musíte k produktu přidat třese vína. Umožní práci fermentace a zabránit poškození sklizeného produktu.

Asi 20 dní dortu ztratí barvu. Pak můžete víno zaparkovat do jiné čisté nádoby. Pomocí gázy byste měli filtrovat šťávu z MEZGI. Musíte dobře stisknout dort, abyste získali více nápojů.

Co dělat s jídlem po odšťavbě

Celulóza. 2. Prášek na pečení. 3. Přísady v čaji. 4. Náhrada čaje

dělat, jídlem, odšťavbě

Myslím, že mnoho majitelů zahrad a zahrad, jako já, zlomil hlavu, kam jít bohaté sklizně ovocné zeleniny. Stává se to, že pěstované láskou není realistické k jídlu, recyklovat, připravit se na zimu nebo distribuovat. A pokud je odšťavňovač, pak se přidá bolest hlavy: kde dort koláče zůstane po obdržení šťávy? Tolik dortů ve formě palačinek, pečení, salátů a t.D. prostě není zvládnout. Ale to je nejcennější produkt. vlákno.

Vlákno je dietní vlákno obsahující hemicelulózu, pektiny a ne sacharidové připojení. Hraje obrovskou roli v lidské výživě: urychluje zažívací procesy, odstraňuje škodlivé látky z těla, pomáhá snižovat hmotnost, jakož i prevenci a léčbu řady nebezpečných onemocnění. Každý den musí člověk jíst s jídlem do 35 gr. vlákno. Většina z nás ani jedí polovinu této normy.

Jednoho dne jsem zkroutil listy na čaj na mlýnku masa a obdivoval přijímající granule. A pak jsem si myslel, ale proč ne zkroutit se na mlýnku na maso dortu, zůstat v odšťavňovači, a neušte ji v konvenční sušičce? Takto získaný produkt bude něco jiného než granulovaná tkáň, která je podobná, ke kterému mnoho koupit jako špatný.

Ujistěte se, že správnost vašich myšlenek, ozbrojil jsem s internetem. Za prvé, jsem se naučil spoustu zajímavých informací o vláknu, jeho obsahu v určitých rostlinách, metodách použití a t.D. Za druhé, podařilo se mi najít informace o tom, jak to bylo vyrobeno v průmyslovém měřítku. Je stručně poznamenáno, že vlákno se vyrábí převážně z refillamentů (dort) získaných po lisování šťávy. Dort granulát, procházející zemřít a suší se na vlhkost 5. 8%. Teplotní režim během sušení závisí na jmenování dortu a typu sušícího zařízení. Pokud se koláč používá k výrobě vláken jako doplněk stravy, doporučuje se suché granule při teplotě 35. 40 (pro uložení vitamínového komplexu) a ne vyšší než 95 (v pořadí, aby nezničila pektiny). Při výrobě ovocných a rostlinných prášků pro smyčkového průmyslu se používají vyšší teploty (120. 150). Shrnutí obdržené informace a uvědomit si, že domy mohou být poskytovány těmto podmínkám, začal jsem pracovat. Jablka byla stále nezratá, ale nezastavila mě. Zajímalo mě to samé. co se od toho stane. A všechno se ukázalo jako nádherné! Připravil jsem následující produkty z dortu: 1. Granulovaná a prášková tkáň. 2. Prášek na pečení. 3. Přísady v čaji. 4. Náhrada čaje.

jeden.jeden. Granulované vlákno. Shromáždil jsem jablka. Umytý. Střih. Vynechal odšťavňovač. Šťáva z nezralých jablek byla překvapivě velmi chutná.

Řešil mlýnek na maso. Přes malou mříž, nemohl jsem dostat dobré granule, a tam byly výborné granule přes velkou mřížku. Pokud si přejete, můžete získat více hustých granulí, mačkání masových brusek dvakrát.

Dále jsem sušil granule v elektrické elektrárně při teplotě 65 k krizi (mám 4 hodiny). Doba schnutí závisí na stupni šťávy push. Země vychází z odšťavňovače, tím rychleji se granule suší. Vyzkoušený! Ukázalo se, že je to chutné! Blízko jako semena.

Po takovém vynikajícím výsledku jsem chtěl experimentovat se složením. Na místě slavného ruského výrobce vlákna jsem studoval složení výrobků. Je velmi různorodý. Kromě ovoce, bobulí a zeleniny v něm, Bran, bylinky, ořechy a semena různých rostlin se přidají. Proto jsem se rozhodl připravit si možnost granulovaného vlákna, přidáním ovesné vločky do jablečného koláče.

Vzal jsem si dort (900 gramů.). Pak brousit ovesné vločky (150 gr.), nalil je na dort a míchal. Ukázalo se, že vynikající granule červy. Je pravda, že není příliš vhodné, aby je položil na bitvy a palety. vždy se snaží držet dohromady. Sušil jsem je stejným způsobem jako naposledy, na 65 let. Výsledek se mi líbil. Chuť měkký, vyvážený.

jeden.2. Práškové vlákno. Proč prášek? Nejprve je vhodnější přidat do potravin. Za druhé, ve formě vláken prášku pracuje v těle. Setkal jsem se tyto informace: „Malá (tenká) struktura a velký povrch prášků vám umožní neutralizovat a odvodit z těla produkty výměny, toxinů, bakterií a těžkých kovů. Ale co je nejdůležitější, lidské tělo může extrahovat ze prášků ve 2. 4krát více biologicky účinných látek ve srovnání s konzumací čerstvé zeleniny a ovoce „. S přípravou prášku je vše jednoduché. Jsem úsměv v mlýnku na kávu. Podívejte se, jaký ideální prášek se ukázal!

A s takovým vláknem jsem se také rozhodl experimentovat. Trvalo 30 gr. Apple vlákno, 40 gr. Ovesné vločky, sušené bobule Red Rowanins (25 GR.) a lingonberries (5 gr.). Každá složka broušení na mlýnku na kávu. A právě zmizel.

Tuto možnost se mi líbil! Sušené bobule přidaly nejen vynikající chuť a aroma, ale také odpovídající výhody. Tak je možné provést nekonečné množství variant vláken přidáním tahů do něj na mlýnku na kávu:. Bran a obiloviny;. různé sušené bobule;. matice, semena;. klíčící a sušené zrna;. Sušené bylinky.

Použití buněk. Pro vstup do dávek vlákna musí být postupně od 1 h.L. a zvýšení na 3. 6 st.L. ve dne. Doporučuje se užívat tkáň 30 minut před jídlem, pít sklenici vody. A můžete přidat do Kefir, jogurt, kaše, polévku, tvaroh, kastroly, pečení a t.D., T.E. v silném produktu. Takže vlákno je rovnoměrněji rozdělen v celém objemu nádobí. Vlákno harmonicky doplňuje chuť obvyklé misky, což je užitečnější a méně kalorií. Rád přidám vlákno do jogurtu nebo rippy. Přidávám 1. 2 h.L. na sklo. Mix, čeká asi 5 minut, takže vlákno je zametá a jíst a jíst s radostí. Ukazuje se velmi chutné! A samozřejmě užitečné!

PRÁŠEK NA PEČENÍ. V současné době jsou ovoce a bobule a rostlinné prášky široce používány ve smíchání. Dělat prášky v těstěru zlepšuje stav míče, barvy, chuti, pórovitosti, kvality looping zboží, snižuje obsah kalorií a také je obohacuje s potravinářskými vlákny, minerály a vitamíny. Takové produkty se o dlouhou dobu starají. Je zjištěno, že nejlepší organoleptické ukazatele mají produkty bochníku obsahující od 5 do 10% prášku z hmotnosti mouky.

Mrkev dort jam s citronem

Všechny ingredience směšují v pánvi, k varu na „malý“ oheň. Jam neustále míchání. Po 15-20 min. Mrkev bude svařovat a namočené v aroma koření a citronu.

A po dalších 10 minutách. Jam může být odstraněn ze sporáku a nalijte přes pasterizované skleněné plechovky.

Máte-li své vlastní možnosti pro přípravu jídel vegetariánské mrkev dort. poslat poštou nebo psát v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS