Co je lepší disk nebo pinstýrský epilátor

Jak si vybrat epilátor

Odstranění vlasů s epilátorem. jeden z účinných metod boje proti nechtěné vegetaci na těle. Ale efekt bude záviset na vybraném modelu. Řekneme, jak si vybrat epilátor, takže přinese minimálně nepříjemné pocity a vaše kůže byla bezchybná hladká.

Výhody a nevýhody tohoto způsobu epilace:

Kůže zůstává hladká dlouhá, protože vlasy jsou odstraněny spolu s žárovkou, a že nová žárovka se pěstuje, je zapotřebí od 1 do 4 týdnů.

Čím déle používáte epilátor, tenčí a jasnější bude opět rostoucí chlupy. To je způsobeno postupným zničením vlasového folikulu.

Co je to SSHD disk?. AlzaTech #56

Epilátor lze použít doma. v ložnici, před televizorem, a to i v koupelně, pokud si vyberete vodotěsný model.

Dobrý epilátor vám bude sloužit několik let, což znamená, že nemusíte neustále utrácet peníze na turistiku k salonu.

Parametry výběru epilátoru

Během nákupu byste měli věnovat pozornost důležitým kritériím, které mohou významně ovlivnit konečný výsledek.

Počet a materiálová výroba pinzetu / disků

Doba trvání postupu závisí na počtu disků nebo pinzetu na bubnu, a tedy z šířky hlavy. Konstrukční znaky rotačního válce také ovlivňují kvalitu epilace a stupeň hladkosti kůže.

S výhledem na oblast

Optimální počet spárovaných rukojeti na multi-pinových zařízeních. 40. Epilátory na 20 párech rukojeti zároveň zpracovávají menší povrch. Celkový čas postupu se zvyšuje o 2-2,5 krát.

Rychlost otáčení

V závislosti na modelu a zvoleném režimu rychlosti, za 1 minutu, zařízení provádí 500-700 efektivní vychs. V tomto ohledu je diskové zařízení považováno za nejlepší ženský epilátor, s výsledkem 20-30 číslic chlupů pro 1 obrat válce.

Epilátor s keramickými disky epilátor s kovovým pinzetem

Materiál Pinzetov

Nejčastěji se pinzety a disky provádějí z kovu nebo keramiky.

lepší, disk, nebo, epilátor

Druhá možnost je vhodná pro lidi náchylné k alergiím. Výhoda keramiky. dlouhodobé efektivní provoz. Náklady na zařízení s keramickými komponenty jsou vyšší. Na kole, kovové pinzety se rychle opotřebovávají a časem máme kořen více a více chlupů.

Počet rychlostí

Většina spotřebičů je vybavena 2-3 vysokorychlostními režimy.

Při nízké rychlosti úhledně odstraněno z kůže nejtenčí a křehkých chlupů bez rizika útesu. Na střední a vysokou rychlostí se doporučuje znovu zpracovat pro vysoce kvalitní odstranění vlasů střední tvrdosti.

READ  Jaký fotoepler je vhodný pro hluboké bikiny

Uživatelé setkání jsou povzbuzovány ke koupi modelů s 2-3 vysokorychlostními režimy pro relativně bezbolestné seznámení se spotřebiči.

Zdroj typu napájení

Existují tři typy napájení pro mechanické epilátory:

Obyčejné kabelové modely se rozlišují spolehlivostí a nebudou předloženy nejvíce inopportune. Doba trvání postupu závisí pouze na přání uživatele. Vhodné pro ty, kteří se zajímají o sebe doma.

Epilátory běžící od baterie ocení ty, kteří tráví spoustu času na služební cesty a nemají přímý přístup k výstupu kolem hodin.

Rada! Před nákupem je nutné zjistit reálný čas nepřetržitého provozu baterie.

Se smíšeným typem napájení

Výhodně zvolit přístroje se smíšeným typem napájení z baterie a výstupu. Nejsou omezeny časy a způsoby použití.

Nabíjecí napájení typu

Co je epilátor?

Epilátor je speciální zařízení, které vám umožní odstranit vlasy žárovkou. Postup odstranění vlasů je poměrně bolestivé, ale účinné. V hlavě epilátoru jsou malé pinzety, kteří rychle vytáhnou chlupy.

Odstraňte vlasy s takovým zařízením není příliš příjemné, ale vlasy začínají rostou až po 2 týdnech, a někdy v měsíci, tolik dívek přemýšlet o tom, jak si vybrat epilátor.

Epilátory jsou disk a kleště. Pincels jsou modernější modely a epilátory disku budete s největší pravděpodobností nenajdete.

Vlastnosti návrhu a aplikace

V touze poskytnout dlouhý účinek hladkého nohy, krásné podlahové představitele je připraven trpět malým nepohodlím. Úprava pleti s epilátorem, bez ohledu na její pohled, vytváří silný bolestivý pocit a může způsobit krátkodobé podráždění kůže, protože v době postupu tahají vlasy s kořenem. Výsledkem je: 2 týdny po proceduře se nohy budou dokonalé. Během třetího týdne se objeví mírně znatelné nové vlasové produkty, takže frekvence manipulací se upraví, na základě individuálních preferencí.

Eliminace vlasů s přístrojem má výhodu nad břitvou, protože vlasy rostou pomaleji a stávají se měkčí. Pokud budete držet postup pravidelně, pokaždé, když bude menší vegetace, postup se stává méně bolestivým.

Pincing epilátor

Sběžný epilátor je považován za nejúčinnější, ale na kterých faktorech je takový názor postaven? Pinzety na destičkách jsou uspořádány v pořadí šachovnic a to, co jsou více, méně vzdálenost mezi nimi, s větší pravděpodobností vyloučit mezery v zóně růstu vlasů. V moderních modelech electro-fáze, které mají 40 pinzet, nejvyšší pravděpodobnost zaniknutí každých chlupů v jakékoli zóně. Princip práce je, že zároveň pinzeta zachycují až 40 vlasů, což se urychluje čas pro epilaci.

Další chladicí a masážní funkce minimalizuje bolest a eliminují podráždění kůže. Osvětlení poskytne dobrou viditelnost ošetřené oblasti.

Také v pincenty modelech mohou být další trysky, které vám umožní odstranit vlasy v zóně třísla a podpaží. To je však velmi jemné oblasti kůže a postup je velmi bolestivý. Při výběru této možnosti je lepší přemýšlet o tom, zda tyto trysky budou v poptávce, protože významně zvyšují nákup. Méně drahé modely jsou k dispozici bez přídavných příležitostí, ale přítomnost trysky pro citlivou pokožku, která je zahrnuta do soupravy i rozpočtového zařízení, pomůže přenést postup klidně.

READ  Plynové topení bartolini pulovr i turbo plus

Disková zařízení

Pinční zařízení. ne jediný elektroapiler. Existuje druhá možnost. disk. Toto zařízení je design skládající se ze dvou rotujících disků. S sblížením, zachytí bezsrstý a vytáhnou je s kořenem. Podle nákladů je takové zařízení levnější než pingeny, ale pokud budeme zvažovat zařízení s malým počtem pinzetu, pak cena bude téměř stejná. Jeden a další možnosti jsou určeny pro domácí použití a snadno použitelné.

Porovnání podle charakteristik

Každá žena by se měla rozhodnout samostatně nezávisle, kterou epilátor je lepší. disk nebo pinchot. Stojí za zmínku, že hlavní rozdíl těchto zařízení je pouze v tom, zda jsou škubání chlupů.

Pokud jde o zásadu provozu, je identický. Chcete-li zjistit nákup, musíte porovnat hlavní parametry:

 • (A cena z větší části závisí na druhu, ale od značky výrobce);
 • Bolestivost. Podle pozorování většiny dívek je zpracování epilátoru disku méně bolestivé. Navzdory tomu, že takový názor se často nachází na fórech, nemá žádné vědecké potvrzení;
 • účinnost. Výsledek z použití epilátoru s velkým počtem pinzetu je lepší než od použití disku disku. Epilátor disku také pomůže dosáhnout hladkosti kůže, ale pro toto zpracování bude nutné strávit o něco déle;
 • Zóny aplikace. Obě přístroje jsou ideální pro odstranění vlasů i bikiních. Během odstraňování chlupů v intimní zóně, výsledek a pocit v převážně ne závisí z samotného epilátoru, ale na kvalitě aplikované trysky, přítomnost masážní hlavy a chladicího systému;
 • Kapacita baterie. Většina výrobců nainstaluje stejné baterie v modelu.

Pokud se dívka nikdy nepoužila k použití takového zařízení předtím, lékaři nedoporučují, aby si vybrali pólování a epilátor disku. Zařízení tohoto typu se vyznačují měkčím expozicí, díky nimž je léčba méně bolestivá.

Který model je lepší zastavit

Vedeny informacemi o tom, kolik chlupů může být odstraněno pro jednu rotaci, je snadné dospět k závěru, že pinčrský epilátor je stále účinnější. Ale stojí za to si pamatovat, že bez ohledu na typ zařízení je tato metoda odstranění vlasů velmi bolestivé.Dívky se sníženou prahovou hodnotou bolesti při výběru epilátoru musíte od této skutečnosti odpuzovat. S konstantním použitím jak pinčínu a epilátoru disku se chlupy v každém případě stanou všechny tenčí a slabší pokaždé.

READ  Co je lepší než vícebarvák nebo trouba

S pravidelnou epilací po několika měsících se jejich tloušťka výrazně sníží. Proto je moudřejší získat model, který bude vhodnější použít.

Braun Silk-Epil Xelle

Výjimečně jemná epilace pro dokonalé výsledky! Navrženo pro efektivní a jemné epilace Silk-Epil 5 Ideální pro začátečníky. Jeho jedinečná technologie z Braun a 40 úzkých uchopovačů vám umožní odstranit nejtenčí a krátké vlasy.

Systém pohodlí s masážními válci a chladicí rukavicí pomáhá stimulovat pokožku během odstranění vlasů a zklidňuje.

Softlift prsty účinně zvedají chlupy sousedící s kůží a pošlou je do pinzetu. Dvojitý masážní systém jemně stimuluje pokožku před a po epilaci, minimalizující nepříjemné pocity. Chladicí pláště ochlazuje pokožku před a zklidňuje ji po epilaci. Smartlight Backlight System umožňuje nechat ujít ani tenké a lehké vlasy.

 • 2 Rychlost: Rychlost 1. velmi měkké odstranění; Rychlost 2. Ultra-efektivní epilace. Vyberte si ten, který vám vyhovuje.
 • Softlift prstu.
 • Efficientypro tryska.
 • Tryska pro depilace spot.
 • Dvojitý masážní systém.
 • Systém Smartlight.
 • Chlazení rukavicemi.
 • Doporučuje dermatologové jako metoda měkkého odstranění vlasů po dlouhou dobu.
 • 40 kleště s úzkou technologií uchopení odstraňte chlupy i velikost písku (0,5 mm). Chlupy rostou pomalu a stávají se tenčí, takže kůže hladká až 4 týdny.
 • Plovoucí hlava dokonale opakuje ohyby těla.
 • Snadné čištění pod proudem vody zcela všechny epilátor
 • Kartáč pro čištění.
 • Kosmetická taška pro epilátor a příslušenství.
 • V ceně ubytování.
 • Osvětlený.
 • Dlouhá šňůra.
 • Práce z elektrické mřížky.
 • Použití s ​​použitím pěny.
 • Žádná holicínká tryska.
 • Navzdory pokrývku vaku by epilátor nebrání plastovému víčku nahoře s pinzetami, která byla v předchozích modelech.
 • Ignoruje velmi krátké vlasy.
 • Velmi hlučný.

Prezentace tohoto produktu ve videu níže:

Design

Výběr epilátoru je nutné věnovat pozornost nejen k jeho vlastnostem, ale i design. Konstrukce zařízení může být nejrůznější a jasný, krásný a stylový, ale krása epilátoru není tak důležitá jako jeho spolehlivost, praktičnost.

Forma zařízení musí být co nejpohodlněji, aby mohla být snadno držena v ruce a používat ji. Neměl by být velmi malý, ale také velký. Epilátor by neměl být velmi snadný, protože v tomto případě bude velmi nepříjemné odstranit chlupy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS