Co znamená OE v pračce

znamená, pračce

Chyby pračky LG: Populární chyby a instrukce o opravách

Diagnostika drobných odstraňování problémů. klíčové rysy lg eletronics pračky. Všechna zařízení této značky jsou vybavena inteligentním řídicím systémem, protože zjednodušuje provoz.

Základní úspěch v oblasti provozu je uznáno, že chyby pračky LG jsou zobrazeny ve formě kombinací latinských písmen a čísel. Pojďme zvážit podrobněji, co znamení chyby.

Čištění filtračního prvku

Začněte lépe z nejjednodušší, konkrétně. Kontrola vypouštěcího filtru. Prvek musí být odstraněn z pouzdra na pračce LG. Snadno odšroubujte filtr. vezměte si ho a udělejte podlahu odbočit vlevo. Vezměte si kryt na sebe. Po odstranění odpadního filtru z pouzdra, uvidíte, jak voda začne proudit z díry. To je důvod, proč je velmi důležité, než začátek práce k regálu hadrů.

Můžete pokračovat do čištění filtračního prvku. Odstranit s podrobnostmi o nagged vlasů, bahenní ložisky, jiné odpadky. Po opláchnutí náhradní části pod proudem vody. Pokud je vápno patrné na vypouštěcím filtru, odstraní slabý roztok kyseliny citrónové, aby se odstranil. Chcete-li odstranit měřítko od povrchu prvku, SOAM to několik hodin v malém množství vody s přidáním 50 gramů „citronu“. Jakékoliv vklady mohou snadno pocházet z povrchu části.

Stejně důležité je zkoumat otvor, který se otevřel po extrakci prvku. To je to, co filtrační šnek. Vezměte baterku a osvětlete oblast studia, odstraňte plátky nečistot, hromady a dalšího odpadu akumulovaného v dutině.

Vezměte malý hadr a dodatečně otřete uvnitř díry, všechna místa, do které můžete dosáhnout. Po dokončení čištění instalujte filtrační prvek na předchozí místo a spusťte prací cyklus. Pokud stroj stále zobrazuje kód OE, budete se muset podívat dál.

Důvodem chyby OE je definován: Jak opravit?

Jak odstranit příčinu chyby OE v pračce LG? Vše bude záviset na tom, co je důvodem chyby OE a je možné jej vůbec odstranit. Odborníci dávají některé obecné tipy, jak eliminovat důvody chyby s kódem OE, prezentujeme tyto tipy.

 • Pečlivě vyčistěte filtr vypouštěcího čerpadla, aniž byste z něj zapomněli extrahovat všechny cizí předměty.
 • Odpojte a opláchněte z hadice Dirt Drain. Je nejlepší použít silnou hlavu horké vody.
 • Vyčistěte sifon a umístění vypouštěcí hadice a sifonu. Za tímto účelem bude mít SIPHON rozebrat a opláchnout všechny své podrobnosti.
 • Pomocí voltmetru zkontrolujte napětí na tiskovém prostoru a snímače čerpadla vypouštěcího čerpadla. Může nahradit jeden ze senzorů.
 • Střídavě odpojte senzory z lisovací služby a vypouštěcího čerpadla a potom zapněte pračku. Načtení systému s připojenými senzory může problém vyřešit.
READ  Problémy s odvodněním v pračce

Sčítání, pokud jeden den nečekaně zastavil práci a vydal chybu OE, nespěchejte na paniku. Rozbalte dešifrování kódu chyb a začít hledat poruchu. Přibližně polovina případů je problém vyřešen sama o 10-15 minut, hodně štěstí!

Hlavní volání

I když se chyba podařilo rozluštit nezávisle, není vždy možné jej odstranit samostatně. Žádné zkušenosti s opravami domácích spotřebičů nebo vážného členění. to je důvod apelovat na specialistu. Náklady na opravy závisí na tom, co přesně se rozpadlo do techniky.

Přibližné ceny za některé typy práce:

 • F02. Oprava nebo výměna motoru bude stát 2000;
 • F05. náhrada nákladů na odtokové čerpadlo od roku 1600;
 • F08. Tanová náhrada bude stát alespoň 1400;
 • F07. Výměna tiskových nákladů bude stát 1600;
 • F17. Nahradit UVL stojí asi 1300.

Najít průvodce Opravy Pračky. Trh tyto návrhy přetéká. Na internetu a v tištěném tisku existuje mnoho oznámení, ve kterých specialisté nabízejí své služby. Můžete také kontaktovat specializované centrum.

Aby se minimalizovalo riziko setkání s podvodníky, platí službu pouze o skutečnosti jejího ustanovení. Než zavoláte specialistu doma, musíte objasnit, kolik to bude stát. Průvodce nejčastěji nebere peníze na diagnózu, pokud klient souhlasí s opravou.

Maximální dobro, pokud má vybraný specialista pozitivní zpětnou vazbu od ostatních zákazníků, a ne na servisních stránkách, ale na jiných stránkách.

Chyba, tj. Není příjem vody

Když se na pračce LG objeví chyba, uživatel neslyší zvuk náplně nádrže a nevidí se přes průhlednou část dveří, jako je voda vstupuje do bubnu. Někdy kapalina stále spadá dovnitř. ale jeho množství nestačí pro mytí. Příčiny mohou být spojeny s poruchou stroje nebo s komunikací.

První věc, která je třeba zkontrolovat, je stav ventilu, který se otevírá a překrývá proud vody do nádrže pračky. To může být úplně nebo částečně uzavřeno.

Někdy příčinou je absence přívodu vody nebo slabé hlavy v systému. problém se automaticky vyřeší s obnovením normálního zásobování vodou. Stojí také za kontrolu filtrační sítě na místě připojení hadice pro přítomnost znečištění a samotné trubky, podle vody.

READ  Jak prát cestovní tašku v pračce

Rozluštění kódy

Příčina vzhledu konkrétního kódu na displeji zařízení:

 • Co znamená chybu UE v pračce LG. kód je informativní, protože stroj hlásí pouze, že nebude moci otočit bez rizika poškození.
 • OE. Chyba je zvýrazněna, pokud pět minut po spuštění čerpadla nebyla voda z nádrže odstraněna.
 • PE. Program se nezdaří, že voda naplní nádrž po dlouhou dobu nebo rychleji.
 • LE. Porucha způsobená sníženým napětím.
 • Fe. může být způsobena poruchou elektronického regulátoru nebo s přetížením nádrže. Pokud používáte nesprávný praní nástroj, pak může nádrž plavat pěna, což způsobí, že vzhled FE kódu na LCD. Problém s senzorem tlaku vody. Vznikne také, pokud existuje cizí předmět v Capponu.
 • Te. vada v obrysu topení.
 • Pf. je možné, že zařízení není připojeno k výstupu, ale podává se z multifunkčního konektoru.
 • E1. Hlavním problémem je odtlakování.
 • CL. Rozsvítí se náhodně stisknutím tlačítek na displeji. CL je ochrana proti dětem, takže když se zobrazí tato značka, přístroj nereaguje na stisknutí tlačítek a neotevře dveře.
 • Tj. Vzniká, pokud zařízení není naplněno vodou pro přidělený čas.
 • DE. nastane na displeji, když jsou dveře otevřené, mohou být také problémy s blokovacím mechanismem.

Obecná doporučení pro provoz

Navzdory skutečnosti, že moderní výrobci používají inovativní techniky pro ochranu a zlepšování výkonnosti technologie, jeden by měl poslouchat určitá doporučení odborníků.

 • Každá domácí spotřebiče nejsou přátelská s příliš vysokou vlhkostí. Pokud se chystáte nainstalovat pračku v suterénu, kde je konstantní vlhkost lepší vybrat jinou místnost.
 • Moderní domácí chemické obchody nabízejí velký sortiment výrobků určených speciálně pro automatické pračky. Používejte pouze vhodné prášky a mycí gely.
 • Vznik nových zvuků v procesu práce může znamenat poruchy. V tomto případě provést diagnostiku co nejdříve nebo použijte službu Master.
 • Nákup domácích spotřebičů v osvědčených a spolehlivých obchodech nabízejících zákazníkům certifikované produkty. Při nákupu velkých domácích spotřebičů poskytněte záruku, která potvrzuje příslušný dokument.
znamená, pračce

O opravě pračky Samsung s chybou 3E Zobrazit více.

READ  Kde je čerpadlo v pračce

Co znamená kód chyby, pf, řízení selhání na mytí desky. Fotka

Pračky LG mají příjemnou funkci: v případě jakékoli chyby jsou zobrazeny na panelu. A již můžete nezávisle zjistit, co s tím souvisí. Je možné, že ani nemusí způsobit mistry.

Jedním z těchto chyb. Chyba PF. Může nastat kdykoliv pračky. Tato chyba se zdá být jednoduchá, ale může obsahovat určité nuance.

Proč je pračka LG vyřazena kód chyby PF?

Chyba PF se vyskytuje s nestabilním napětím elektrické sítě. To může být:

 • Co znamená kód chyby PF v pračce? Jednorázové a krátkodobé vypnutí elektřiny;
 • Napětí skoky v elektrické síti s odchylkou od normy 10% v menší straně a 5% na velké straně;
 • Přerušení v důsledku připojení k napájecímu vedení pračky jiných domácích spotřebičů, které, při zapnutí, může způsobit skok napětí.

To vše je způsobeno napájením. Nejčastěji se jedná o tyto důvody způsobit chybu pf. V takových případech se s nimi můžete vyrovnat buď s pomocí elektrikáře.

Výměna tlumičů v pračce Bosch.

 • Aby bylo možné obnovit normální provoz pračky po chybě PF, nejprve se doporučuje odpojit a zapnout pračku pomocí tlačítka START / PAUSE.
 • Pračky LG Dostatečná vrstva. Proto nepoužívejte prodlužovací šňůry, síťové filtry a t připojení.D.
 • Nainstalujte samostatnou vývod pro pračku a připojte jej k distribučnímu štítu elektřiny samostatného vedení. Použijte vývod s potřebnou ochranou proti vlhkosti (IP54), pokud jej nainstalujete v koupelně a pro napájecí vedení. měděný drát s průřezem alespoň 2,5 mm2.
 • Pokud napětí skočí mimo normální občas v elektrickém výstupu, použijte stabilizátor napětí alespoň 3kW.

To je to, co se týká vaší elektrické sítě, která se živí pračkou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS