Dvojitá grilovací pánev s grilovacím efektem

Oboustranné pánve. 896 produktů.896 produktů

Určeno pro grilování steaků. Můžete ji použít i k přípravě jiných potravin, například zeleniny. Speciální konstrukce základny umožňuje cirkulaci vzduchu a rozptýlení přebytečného tuku. Jídlo je zdravé a má křupavou kůrku. Speciální nepřilnavý povlak. Б.

Hrnce a pánve z kolekce Nordic Kitchen připomínají litinové nádobí: vedou a rozvádějí teplo stejně dobře jako umožňují vařit bez oleje nebo tuku, ale jsou také lehčí. Jsou vyrobeny z litého hliníku s inovativním nepřilnavým povrchem.

Oboustranná hliníková grilovací pánev. Vroubkované dno dodá pokrmům lákavou prezentaci a dvouvrstvý nepřilnavý povlak Pfluon zabrání jejich přichycení k pánvi i při použití minimálního množství oleje. Tato pánev má rozměry 28 x 22 x 7 cm. Výška žeber sk sk.

Materiál: keramika, nepřilnavý keramický povrch, vlastnosti: možnost mytí v myčce, odnímatelná rukojeť, použití v troubě, kryt je součástí balení

Nepřilnavá pánev s odnímatelnou rukojetí má indikátor teploty. Tělo z litého hliníku se čtyřvrstvým mineralizovaným nepřilnavým povrchem ILAG Ultimate. Používání kovových nástrojů při vaření

Oboustranná hliníková grilovací pánev. Vroubkované dno dodává pokrmům lahodné stopy a dvouvrstvý nepřilnavý povlak Pfluon zabraňuje jejich přichycení k pánvi i při použití minimálního množství oleje. Velikost této pánve je 32X22X7,5 cm

grilovací, pánev, grilovacím

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch, pro indukční varné desky, výška stěny 5 cm, speciální vlastnosti: odnímatelná rukojeť, držadlo proti zahřátí

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch, průměr 28 cm, tloušťka dna 7 mm, pro indukční varné desky

Materiál pánve. hliník. Vnitřní povlak. teflon. Materiálové rukojeti. bakelit. Zámek okenního křídla. magnetický zámek. Hloubka každého křídla. 3 cm. Velikost pánve. 21 x 28 cm. Hmotnost. 1,2 kg

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch, pro indukční varné desky, výška stěny 4.20 cm, tloušťka dna 4 mm

nepřilnavý povrch, průměr mramorového dna 21.50 cm, výška stěny 6.50 cm, tloušťka dna 6 mm, vhodné do myčky nádobí, odnímatelná rukojeť, vhodné do trouby, nevyhřívaná rukojeť, včetně krytu

V dnešním rychlém městském životě je tak důležité udělat si čas na prosté radosti života. Jídlo připravené doma může být skutečným požitkem, pokud do něj vložíte trochu lásky a použijete správné nádobí.Hluboká pánev Urban Titan udržuje maso, ryby a zeleninu šťavnaté. Na adrese.

Odolná a snadno použitelná pánev s rychlým a rovnoměrným rozvodem tepla. Drážkovaná základna zabraňuje vaření pokrmů ve vlastních tucích a dodává jí typické grilovací vlastnosti. Ergonomická dlouhá rukojeť se na vařiči nezahřívá. Rukojeť lze odejmout pro.

Nepřilnavá pánev z litého hliníku. Vhodné pro všechny typy sporáků, včetně indukčních, a díky odnímatelné rukojeti také pro troubu. Lze prát v ruce, nepodléhá náhlým změnám teploty

Zapomeňte na starou nepohodlnou pánev! Olej stříká všude kolem, pálí vám ruce a špiní kuchyň! Obtížně se otáčí a víko se musí přizpůsobit velikosti potravin!Oboustranná pánev MasterFry je nejrychlejší a nejjednodušší způsob přípravy smažených pokrmů.

Tato grilovací pánev je vyrobena speciálně pro přípravu pokrmů vyžadujících vysoké teploty. Vroubkovaná strana zanechává chutné proužky na mase nebo lososu, řízcích, krevetách, zelenině nebo kuřecím mase, zatímco hladká strana je ideální pro opékání, míchaná vejce a další pokrmy. О.

Pánev MAYERBOCH Marble Crumb je vyrobena z kvalitního tlakově litého hliníku s nepřilnavým povrchem, který je obzvláště odolný. Už nemusíte obracet jídlo, nyní můžete otočit celou pánev. Ergonomické rukojeti s magnetickým uzávěrem pro dokonalé uchopení.

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch, pro indukční varné desky, průměr dna 28 cm, výška stěny 5 cm, tloušťka dna 5 mm, vhodné do myčky nádobí, odnímatelná rukojeť, vhodné do trouby, nevyhřívaná rukojeť

Nepřilnavá pánev z litého hliníku. Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních a díky odnímatelné rukojeti také pro troubu. Doporučuje se čistit ručně, nevystavovat náhlým změnám teploty

Na této pánvi bude chutnat maso, ryby, zelenina, toasty všechny druhy jídel! Můžete zachovat jemnou vůni a chuť všech ingrediencí a hlavně můžete bezpečně vařit bez poškození olejem díky speciální nepřilnavé povrchové úpravě!

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch, pro indukční varné desky, průměr dna 28 cm, výška stran 7 cm.80 cm, odnímatelná rukojeť

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch (mramor), pro indukční varné desky, průměr dna 24 cm, výška stěny 7 cm, tloušťka dna 3 cm.20 mm, vlastnosti: vhodné do myčky nádobí, rukojeť bez povrchové úpravy

Speciální nepřilnavý povrch nepřilnavé pánve TWIN Choice zajišťuje, že se jídlo nepřichytí ke dnu pánve. Můžete smažit na velmi malém množství oleje. Tato pánev se používá především k šetrnému vaření.

Materiál: kulatá ocel s nepřilnavým povrchem, vhodná pro indukční vařiče

Nepřilnavá litá hliníková pánev MERCURY HAUS s nepřilnavým povrchem. Inovativní nepřilnavý mramorový povlak. Rovnoměrné rozložení tepla po celém povrchu. žáruvzdorný povlak na vnější straně. Odlévaná rukojeť.

Materiál: hliník, nepřilnavý granitový povlak

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch: mramor, vlastnosti: vhodné do myčky nádobí

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch, indukční varná deska, vlastnosti: lze mýt v myčce nádobí, rukojeť bez povrchové úpravy, tloušťka dna: 3.20 mm

Grilovací pánev GEM s nepřilnavým povrchem. Nejmodernější nepřilnavý povrch Ferno Green neobsahuje PFO2. škodlivý pro člověka a životní prostředí. PFOA) a má dokonale hladký povrch, překvapí vás větší tloušťka samotné pánve.

32247,5 cm. Tloušťka stěny 2,2 mm, tloušťka dna 5 mm.0 mm, výška 7,5 cm. třívrstvý nepřilnavý černý mramorový povlak uvnitř, třívrstvý žáruvzdorný černý lak zvenku. Bakelitová rukojeť s magnetickým zámkem, odnímatelná horní část, silikonové těsnění. Žebrování.

Speciální funkce

Oboustranná pánev má všestranný design, který kombinuje funkce grilu, pánve na smažení, trouby a klasické fritézy. Nepotřebujete špachtle ani jiné obracecí zařízení. Zabraňuje potřísnění kuchyně a sporáku při grilování masa, ryb a zeleniny.

READ  Jak železné funguje bez regulátoru teploty

Oboustranná konstrukce spojuje hluboké dno pánví kloubem; obě strany mají rukojeti vybavené magnety.

Oboustranné pánve jsou k dispozici v kulatém, polokulatém, čtvercovém nebo obdélníkovém provedení. Pečení probíhá v uzavřeném prostoru uvnitř roštu. Ingredience se vloží dovnitř, pánev se těsně uzavře a podle potřeby se obrátí přitlačením rukojetí k sobě.

Oboustranné modely mají další možnosti. shromažďování odkapávajícího tuku a tekutin ve speciální nádobě, výdej páry otvorem ve spoji, podobně jako u tlakového hrnce. Silikonové těsnění na horním okraji pánve utěsňuje spojení. Existují modely, u nichž se konstrukce rozděluje na dvě samostatné pánve. Standardní rozměry jedné poloviny jsou 28 × 20 cm, 30 × 22 cm.

K čemu se používá?

Grilovací pánev může částečně nahradit celou řadu kuchyňského náčiní:

Při použití grilovací pánve se dosahuje tří hlavních cílů:

Tento typ pánve lze použít nejen na maso, drůbež nebo ryby. Můžete na něm připravovat zeleninu i ovoce. Pečené ovoce připravené na roštu chutná opravdu dobře. Žádné nebo minimální použití oleje pomáhá snižovat energetickou hodnotu potravin.

Pánve s drážkovaným dnem jsou proto ideální pro ty, kteří dbají na zdravou výživu.

Nevýhody

Mohlo by vás také zajímat: Jaká je nejlepší nepřilnavá pánev?

Popis účinnosti pánve ve videu:

01 produktů najdete dvojité grilovací pánve.301 produktů

Oboustranná hliníková grilovací pánev. Vroubkované dno dodává jídlu chutný nádech, zatímco dvouvrstvá nepřilnavá vrstva z Pfluonu zabraňuje přichycení k pánvi i při použití minimálního množství oleje. Pánev má rozměry 32 x 22 x 7,5 cm

Litinová grilovací pánev je vhodná pro všechny zdroje tepla včetně indukčních vařičů. Pánev je dokonalým doplňkem vaší kuchyně

Materiál: vysoce kvalitní hliníkový odlitek. Velikost: 2823,56 cm. Tloušťka stěny: 2 mm. Tloušťka dna: 2,4 mm. nepřilnavý povrch s mramorovou úpravou. Bakelitové rukojeti s magnetickým uzávěrem. Výstup páry. Dodává se s náhradním silikonovým těsněním. Р.

Materiál: hliník s nepřilnavým povrchem, průměr základny 28 cm

Určení: univerzální, materiál těla: kov, nepřilnavý povrch

A2803I Multifunkční oboustranná pánev na smažení a opékání, kterou lze během vaření otáčet. Vhodné pro elektrické, plynové, indukční a sklokeramické varné desky.REDMOND A2803I a skládá se ze dvou částí, které se těsně uzavírají na klapku.

Materiál: vysoce kvalitní hliníkový odlitek. Velikost: 2823,56 cm. Tloušťka stěny: 2 mm. Tloušťka základny: 2,4 mm. Nepřilnavý povrch: nepřilnavý mramor. Bakelitové rukojeti s magnetickým uzávěrem. Výstup páry. Včetně náhradního silikonového těsnění. Р.

Funkce: univerzální, materiál těla: kov, materiál rukojeti: kov, nepřilnavý povrch

Oboustranná hliníková grilovací pánev. Vroubkované dno dodává pokrmům atraktivní vzhled a dvouvrstvý nepřilnavý povlak Pfluon zabraňuje jejich přichycení k pánvi i při použití minimálního množství oleje. Tato pánev má rozměry 28 x 22 x 7 cm. Výška žeber sk sk.

Potřebujete velkou grilovací pánev, která bez problémů pojme několik dobrých steaků, celé kuře nebo téměř tucet masových kuliček? Čtvercový litinový rošt Lodge, 26 x 26 cm. se pro tento účel dokonale hodí!Vroubkovaný povrch této pánve umožňuje připravovat širší škálu pokrmů.

Plynová grilovací pánev. Všestranná pánev, na které je vaření potěšením.Ergonomický, robustní a stylový, bude nepostradatelný v každé kuchyni. Materiál je zcela bezpečný pro potraviny, takže se nemusíte obávat zápachu a kalů.

Materiál: litina, nepřilnavý povrch, pro indukční varné desky, průměr dna 28 cm

Litinová grilovací pánev Wildlife Fish Series vám umožní vychutnat si šťavnaté steaky a grilovanou zeleninu. Díky grilovacím žebrům na dně pánve můžete na všech pokrmech vytvořit chutný grilovací vzor. Země výroby: USA Materiál: Huhong Hmotnost: 3580 g D.

Materiál: hliník, nepřilnavý teflonový povlak

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch (mramor), pro indukční varné desky, vlastnosti: vhodné do myčky nádobí, rukojeť bez opláštění, výška stěny 6 cm.30 cm vysoké stěny

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch, průměr dna 20.80 cm, výška stěny 6.70 cm, tloušťka dna 5 mm, lze mýt v myčce nádobí

Plynový rošt VS-2381. Kompletní grilování ve vaší kuchyni. Vychutnejte si chuť svého oblíbeného grilovaného masa, kuřete, ryb, zeleniny a svých oblíbených jídel. Jídlo připravované na pánvi VS-2381 se vaří na konvekčním teple hor.

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch, pro indukční varné desky, výška stěny 4.20 cm, tloušťka dna 4 mm

Vhodné pro použití na elektrických a plynových sporácích. Díky nepřilnavému povrchu můžete vařit bez přidání oleje. Tento model má speciální konstrukci, díky které nepotřebujete k otáčení špachtli. Silikon.

Nepřilnavá grilovací pánev Galaxy LINE GL9840 je vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukčních. Tepelně akumulační dno o tloušťce 4 mm a nepřilnavý povrch této pánve umožňují rovnoměrnou přípravu všech pokrmů. Tento model má rukojeť, která umožňuje rovnoměrné grilování a udržení propečenosti pokrmů.

grilovací, pánev, grilovacím

RFP-A2804I oboustranný multifunkční rošt pro rychlé a bezpečné grilování a pečení. Chcete-li kvalitní steak, ať už rybí nebo masový, opéct z obou stran, nemusíte ho obracet ručně, ale stačí otočit pánev dnem vzhůru.Multi.

Bohatství přírodních minerálů a jedinečná technologie výroby se spojily při vývoji řady nádobí „BAYKAL“.Inspirováni dokonalým minimalismem zimní krajiny Transbaikalu jsme vytvořili jedinečný produkt, který kombinuje bezpečnost a odolnost.

Velikost. 32x24x7 cm. Vyrobeno z litého hliníku s granitovým povrchem Vhodné pro všechny varné desky včetně indukce z obou stran Lze mýt v myčce nádobí Bakelitové černé rukojeti s magnetickým zapínáním Těsnící silikonový okraj a ouško.

Určení: univerzální, materiál těla: kov, nepřilnavý povrch

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch (titan), indukční varná deska, průměr dna 24 cm, výška stěny 6 cm, tloušťka dna 6 mm, vlastnosti: lze mýt v myčce nádobí, rukojeť bez opláštění

Plynová grilovací pánev. nádobí vše v jednom, které dělá z vaření potěšení. Ergonomický, robustní a stylový, bude nepostradatelný v každé kuchyni. Můžete si ji pořídit pro obrovskou škálu pokrmů, z nichž každý je ideální pro přípravu různých jídel.

READ  Mohu keramické nože mýt v myčce nádobí?

Zeita Neu. čistý, minimalistický design pro každý interiér. Funkčnost tohoto nádobí je nekonečná. Zaprvé, všechny pánve a sauté pánve v kolekci jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů.

Společnost FISSMAN, jeden z lídrů na světovém trhu s nádobím, vyrábí výrobky, které splňují nejvyšší standardy kvality, bezpečnosti a ochrany životního prostředí. V souladu s tradicí a inovacemi nabízí společnost FISSMAN řadu litinového nádobí. Moderní ch.

Materiál: litina. pro indukční varnou desku, průměr dna 20.50 cm, výška stěny 4.30 cm litina, tloušťka dna 5 mm, pro použití v troubě

Materiál: litina, pro indukční varné desky, vlastnosti: odnímatelná rukojeť, pro použití v troubě, výška stěny 2.30 cm

Materiál: litina, pro indukční varné desky, průměr dna 28 cm, výška stěny 4 cm, tloušťka dna 4 mm

Materiál: litina, nepřilnavý povrch, pro indukční varné desky, průměr dna 25 cm, výška stěny 2 cm.50 cm

Oboustranné grilovací pánve. číslo 1056.1056 produktů

Kolekce Zeita Neu se svými jasnými, minimalistickými liniemi hodí do každého interiéru. O funkčnosti těchto pokrmů můžete mluvit donekonečna. Pánve a sauté pánve z této kolekce jsou vyrobeny z litého hliníku, takže jsou měkké a snadno se používají.

Nová kolekce GEM je k dispozici v zářivě oranžové a konzervativní šedé barvě! Šedý kastrol Gem. je špičkový pomocník při vaření: Robustní hliníkové tělo odlévané pod tlakem dokonale rozvádí teplo rovnoměrně po celé varné ploše.

Pánev je ideální pro grilování steaků. Můžete ji použít i k přípravě jiných pokrmů, například zeleniny. Hluboce protažená základna propouští vzduch a odvádí přebytečnou mastnotu. Jídlo je zdravé a má křupavou kůrku. Vlastnosti Nepřilnavý povlak. Б.

Materiál: litina, průměr 25 cm, výška 5 cm, pro indukční varné desky

Nádobí Illico je navrženo tak, aby splnilo kulinářské sny vaší rodiny a zajistilo, že každé jídlo bude potěšením. Silikonová rukojeť je příjemná na dotek a nezahřívá se ani během vaření, což umožňuje maximální komfort a pohodlí. Silná základna.

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch: mramor, vlastnosti: vhodné do myčky nádobí

Materiál: litina, nepřilnavý, teflonový povlak, vlastnosti: pro použití v troubě

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch (mramor), pro indukční varné desky, průměr dna 20 mm.50 cm, výška stěny 5.50 cm, vlastnosti: vhodné do myčky nádobí, nepřilnavá rukojeť

Materiál: hliník, nepřilnavý granitový povlak

Materiál: hliník, nepřilnavý keramický povlak, pro indukční varné desky, průměr dna 32 cm, výška stěny 7 cm.50 cm, lze mýt v myčce nádobí, včetně krytu

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch (teflon), pro indukční sporáky, vlastnosti: nevyhřívaná rukojeť, 4 cm vysoké stěny

Materiál: hliník, nepřilnavý teflonový povlak

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch, pro indukční varné desky, výška stěny 4.20 cm, tloušťka dna 4 mm

Materiál: ocel, nepřilnavý keramický povlak, pro indukční varné desky, průměr dna 24 cm, tloušťka stěny 4 cm.50 cm, lze mýt v myčce nádobí, včetně víka

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch (mramor), indukční varná deska, vlastnosti: lze mýt v myčce nádobí, rukojeť bez příklepu, výška 6 stěn.50 cm

Materiál: hliník, nepřilnavý povrch (titan), indukční varná deska, vlastnosti: lze mýt v myčce nádobí, rukojeť bez povrchové úpravy, výška stěny 5 cm, tloušťka dna 4 cm.50 mm vysoké stěny

Grily MAYERBOCH mají vroubkovaný povrch, který imituje grilovací rošt a vytváří lákavou kůrku, zatímco tuk odkapává do drážek a zabraňuje kontaktu s potravinami, čímž zajišťuje zdravé vaření. Vhodné také pro grilování masa, ryb.

Nepřilnavá pánev z litého hliníku. Vhodné pro všechny typy sporáků, včetně indukčních, a díky odnímatelnému knoflíku také pro vaření v troubě. Lze prát v ruce, vyvarujte se náhlých teplotních výkyvů

Materiál: hliník Tvar: čtvercový nepřilnavý povrch vhodný pro indukční varné desky Lze mýt v myčce nádobí

Materiál: ocel, nepřilnavý povrch: mramor

SUPREME GUSTO je silné a odolné nádobí z litého hliníku, které zaručuje dokonalé rozložení tepla a úžasné výsledky. Díky svému hlubokému a širokému designu je nádobí vhodné pro všechny recepty pro celou rodinu a vaření pro vás bude potěšením.

Materiál: hliník, nepřilnavá keramika, průměr dna 17.50 cm, výška stěny 6 cm, tloušťka dna 6 mm, lze mýt v myčce nádobí, rukojeť bez ohřevu

Materiál: litina. indukční varná deska, vlastnosti: vhodné do myčky nádobí, vhodné do trouby, tloušťka dna: 3 mm

Grilovací pánev 24 cm Urban Titan TGN-24 udržuje maso, ryby a zeleninu šťavnaté. Jídla jsou nejen překvapivě chutná, ale také zdravá. Vzor grilovacího roštu na speciálním drážkovaném podstavci je připomínkou pohodového pobytu v přírodě.Laure.

Grilovací pánev je vyrobena z vysoce kvalitního tlakově litého hliníku. Vnitřní vysoce odolný třívrstvý nepřilnavý povlak Greblon C3 na vodní bázi zajišťuje bezkonkurenční odolnost proti poškrábání. Technologie Click pro pevné uchopení rukojeti. Odnímatelná rukojeť grilu umožňuje.

Litinová grilovací pánev Wildlife Series Fish vám umožní vychutnat si šťavnaté steaky a grilovanou zeleninu. Grilovací žebra na dně pánve zajišťují chutnou povrchovou úpravu všech druhů potravin. Země výroby: USA Materiál: Hugong Hmotnost: 3580 g D.

Pokud jste fanoušky zdravé výživy a rádi vaříte na co nejmenším množství oleje, je tato pánev pro vás ta pravá. Grilovací pánve jsou velmi oblíbené u profesionálních kuchařů, protože zvýrazňují chuť jejich pokrmů.Hlavní stránka.

Materiál: litina, pro indukční varné desky, průměr dna 25 cm, výška stěny 6 cm, speciální funkce: pro použití v troubě

Materiál: litina. pro indukční varné desky, výška stěny 5 cm, vhodné do myčky nádobí, vhodné do trouby, včetně víka

Materiál: hliník, nepřilnavý (mramorový) povlak, 6 mm silná základna, vlastnosti: vhodné do myčky nádobí, rukojeť bez opotřebení

Materiál: litina, nepřilnavý (na bázi oleje), pro indukční varné desky, vlastnosti: pro použití v troubě, výška stěny 5 cm.50 cm

Maso, ryby, zelenina, toasty Na této pánvi dokonale připravíte jakýkoli pokrm! Můžete zachovat jemnou vůni a chuť všech ingrediencí. a co je nejlepší, díky speciální nepřilnavé povrchové úpravě můžete bezpečně vařit bez poškození olejem!

READ  Je možné pít po laserovém epilaci

Pokud dbáte na zdraví a rádi vaříte na co nejmenším množství oleje, je tato pánev pro vás ta pravá. Grilovací pánve jsou mezi profesionálními kuchaři velmi oblíbené, protože jejich použití dodává pokrmům zvláštní chuť.Hlavní stránka.

Všechny prvky. rukojeti, odtokové hubice. vyrobeno z litiny, což umožňuje používat nádobí v troubě a také používat kovové příslušenství při vaření. nedoporučuje se mýt v myčce nádobí.Lodge (USA). Jedná se o litinové rošty.

Co je to za kouzelného pomocníka?? „MasterFry je inovativní řešení pro přípravu nejrůznějších kulinářských pochoutek. Dvě obdélníkové poloviny pevně spojené magnety, které umožňují otáčet jídlo bez mastnoty, rozstřikování nebo připalování. Stačí, když ingredience vložíte na pánev, přikryjete ji a včas otočíte dnem vzhůru!

Konstrukce „Master Heat“ zajistí rovnoměrné vaření, zabrání připálení, znečištění sporáku a zbytečnému plýtvání časem a eliminuje potřebu používat příslušenství, jako jsou špachtle na otáčení a kuchyňské chňapky.

Výrobce zahrnul spoustu detailů: otvor pro odvod páry, záchytnou misku na odkapávající tuk, rukojeti ze speciálního materiálu pro ochranu rukou a silikonový okraj kolem celého spoje pro těsné uzavření. Tato pánev vám nejen ukáže nové možnosti vaření, ale stane se také vaším oblíbeným a nepostradatelným pomocníkem!

Jak vybrat správný model

Kritéria výběru se u každého liší. Někteří lidé dávají přednost rozšířené funkčnosti, jiné zajímá cena, jiní sáhnou po osvědčené značce. Která značka je nejlepší, závisí na osobním vkusu. Nesmíme opomenout takové funkce, jako jsou

 • Funkčnost. Pokud si rádi pochutnáváte na různých masových, rybích a zeleninových pokrmech, teplých salátech, sladkostech a rajčatových pochoutkách, můžete zvolit model s dalšími možnostmi. Jídlo můžete nejen vařit, ale také ohřívat.
 • Ergonomický design. Konstrukce je navržena tak, aby nebylo nutné otáčet každý kus. Vezměte pánev za rukojeti a otočte ji dnem vzhůru.
 • Bezpečnost. Během vaření z nich nestříká tuk, rukojeti zůstávají stále chladné.
 • Originál. Výrobci si dali záležet a vyrobili modely, které vyhovují všem vkusům a barvám.
 • Zapečetěné stránky. Těsnění pomáhá udržovat teplotu uvnitř pánve. Mastnota a pára nemohou unikat.
 • Náklady. Je třeba mít na paměti, že levné varianty nemohou být kvalitní a multifunkční. Je vhodnější zvolit „zlatou střední cestu“.
 • Snadné použití. Kompaktní rozměry umožňují uložení výrobku na polici v kuchyňské skříňce.
 • Velikost. Záleží na velikosti rodiny.
 • Výška a tloušťka stěny. Čím vyšší je hodnota, tím lepší je teplota uvnitř pekáče.
 • Materiál. Ovlivňuje rychlost vaření a hmotnost konstrukce, jakož i životnost.
 • Typ povlaku. Vybrat si podle vlastního vkusu.
 • Výška vln na základně. Čím vyšší jsou, tím zdravější jídlo vaříte.

Kvalitu rukojetí nelze přehlédnout. Mohou být odnímatelné, připevněné nebo tvarované. Jejich úkolem je udržet váhu pánve. Podívejme se blíže na jednotlivé typy rukojetí.

Odnímatelná rukojeť je nejpraktičtější. Umožňuje používat rošt a troubu bez obav, že se rukojeti roztaví. Litina je velmi pevná, ale může se také velmi rozpálit. Bez kuchyňských rukavic se neobejdete. Bakelitové rukojeti se nezahřívají, ale nejsou určeny do trouby. Pokud jde o dřevěná svítidla, mají krásný vzhled, nezahřívají se, ale je obtížné se o ně starat a bojí se otevřeného ohně a vysokých teplot.

Důležitý je také typ sporáku ve vaší domácnosti. Téměř všechny komerčně dostupné modely jsou vhodné pro plynové trouby. U elektrických sporáků je důležité, aby průměr pánve odpovídal průměru hořáku. Pokud je pánev příliš velká, může být obtížné jídlo připravit. Pokud máte doma elektrický sporák, vyberte si model s hladkým dnem. Velmi důležité je těsné přilnutí obou povrchů. Masivní litinový pekáč není správná volba. Je lepší koupit lehký hliníkový model.

Pokud máte indukční vařič, vybírejte výrobky s magnetickými vlastnostmi. Informace o vhodnosti indukčních vařičů naleznete na štítku výrobce jejich výrobku.

Recepty na vaření na oboustranných pánvích

Jak bylo uvedeno výše, na této pánvi můžete připravit neuvěřitelné množství různých pokrmů a je vhodná pro mnoho receptů. Zde jsou některé z nich:

grilovací, pánev, grilovacím
 • Plněné makrely. Nakrájejte 1 cibuli na půlkolečka a nastrouhejte 1 mrkev. Opečte zeleninu, dejte ji do samostatné mísy, přidejte nastrouhaný tvrdý sýr, koření a oblíbené bylinky. Oloupejte 3 středně velké makrely, nakrájejte je na plátky a naplňte zeleninovou náplní a sýrem. Makrelu navlékněte na provázek nebo připněte, vložte na nenamazanou pánev MasterFry a smažte 7-10 minut z každé strany
 • Pikantní vepřová žebra. Vepřová žebra marinujte 1-2 hodiny v oblíbené omáčce. Pak je vložte na pánev, posypte pikantním a pikantním kořením a vařte půl hodiny, 15 minut z každé strany
 • Křupavá kuřecí stehna.Středně velká kuřecí stehna potřete tenkou vrstvou majonézy, osolte a opepřete a vložte na pánev, přičemž si nechte dostatek místa na přílohu. Mrkev nakrájejte na kolečka, brambory na středně velké plátky a papriku na velké kousky. Zeleninu pokapejte olivovým olejem, přidejte koření, vše dobře promíchejte a vložte na pánev mezi stehna. Smažte z každé strany, dokud nejsou stehna křupavá a propečená.

Otevřením horního křídla pánve můžete vždy zkontrolovat, zda je jídlo dokonale propečené. Nebojte se, že se na pánvi objeví pára. během vaření uniká otvorem. Toto nejsou všechny recepty, protože je opravdu všestranný.

Příklady vaření plněné makrely na

Oboustranná pánev MasterFry je navržena tak, aby vaření bylo rychlé a příjemné. Přesvědčte se sami a nezapomeňte poskytnout zpětnou vazbu!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS