Dvouplotýnkový elektrický sporák s troubou

Elektrické sporáky

O varné desce GEFEST EP N D 5140 0031 Bílá Elektrická varná deska o šířce 50 cm, smaltované čelo a pracovní deska, dodávaná s ochranným krytem proti stříkající vodě. Tři litinové hořáky na varné desce.

Elektrický sporák GEFEST EP N D 5140 bílý se třemi litinovými hořáky, šířka 50 cm. Dodává se s kovovým víkem se světelným indikátorem na ovládacím panelu.

O varné desce GEFEST EP N D 5140-0001 Hnědá smaltovaná elektrická varná deska s přední částí a pracovní deskou o šířce 50 cm, dodávaná s krytem proti stříkající vodě. Tři litinové hořáky.

O varné desce GEFEST EP D 5140-01 0035 Bílá, 50 cm široká, s ochranou proti stříkající vodě. Přední strana a varná deska jsou smaltované a pracovní deska má 4.

Model GEFEST EP N D 5140-01 0036 Hnědá elektrická varná deska, šířka 50 cm, smaltované čelo a deska, dodávaná s ochranou proti stříkající vodě. Varo.

Model GEFEST EP H D 5140-01 Bílá varná deska o šířce 50 cm, s kovovým krytem. Smaltovaná přední část a varná deska, pracovní deska se 4 plotýnkami.

O produktu Hnědý sporák GEFEST EP D 5140-01 0001, šířka 50 cm, dodávaný s kovovým krytem proti stříkající vodě. Čelo a deska varné desky pokryté smaltem, na pracovní desce.

Model GEFEST EP H 6140-01 60 cm široká bílá varná deska se 4 litinovými hořáky. Díky varným zónám různých velikostí a kapacit můžete použít prakticky jakýkoli typ nádobí bez ohledu na jeho velikost.

Model GEFEST EP Hp D 5140-02 0037 Bílá, 50 cm široká, elektromechanická elektrická trouba s časovačem. Moderní design, pohodlné přepínače pro nastavení výkonu.

O elektrickém sporáku GEFEST EP D 5140-01 0121 Bílý sporák o šířce 50 cm, vystouplé ovládací prvky a madlo dvířek jsou inspirovány retro stylem. Dodává se s kovovou varnou deskou.

O produktu Elektrický sporák GEFEST EP N D 5140-02 0038 hnědý, šířka 50 cm, s elektromechanickým časovačem. Moderní design, pohodlné spínače pro nastavení m.

O varné desce GEFEST EP N D 5140-02 Bílá 50 cm široká varná deska s kovovým víkem a výsuvnou odkládací zásuvkou. Aktualizovaný model v klasickém designu, který si plně zaslouží své místo.

Model GEFEST EP H 6140-02 Bílý elektrický sporák o šířce 60 cm, dodávaný s kovovým ochranným krytem a zásuvkou. Moderní design a technické řešení.

Model GEFEST EP H 6140-02 0001 Hnědá elektrická varná deska o šířce 60 cm, dodávaná s kovovým víkem a výsuvnou zásuvkou. Klasický design, přední část a pracovní deska.

Model GEFEST EP H D 6140-03 Bílá 60 cm široká varná deska, kompletní s kovovým víkem a zásuvkou. Spotřebič je vybaven multifunkčním časovačem, který lze naprogramovat na.

O sporáku GEFEST EP H 6140-03 0001 Hnědý 60 cm široký sporák s kovovým víkem a zásuvkou. Domácí spotřebič vybavený multifunkčním časovačem lze kombinovat s kávovarem, který vám umožní okamžitý přístup k vybrané kávě.

Elektrické varné desky Gefest. Spolehlivost prověřená časem a roční produkce přibližně 900 000 kusů. Kuchyňské spotřebiče. Bez připojení k rozvodu plynu, k dispozici v různých barvách, velikostech a funkcích. Pracovní deska s litinovými hořáky. Klasika mezi elektrickými vařiči, chvíli trvá, než se zahřeje, a výkon je nastavitelný. Jsou cenově dostupné a snadno ovladatelné, mají vše, co potřebujete pro každodenní použití. Sklokeramická varná deska. moderní vzhled elektrických vařičů, pohodlná a snadná manipulace, více užitečných funkcí. Elektrická trouba má několik provozních režimů a konvektor umožňuje vaření na několika úrovních současně. Funkce grilování dodá kuřeti aromatickou kůrčičku snadno a bez námahy, rotační rožeň rozvádí teplo rovnoměrně po rotujícím ptáku. Elektronický časovač, programátor s funkcí automatického vypnutí ohřevu. Usnadňuje vaření v domácnosti. Není pochyb o tom, že trouba Gefest bude ve vaší kuchyni vypadat skvěle a že si vaši hosté na pečivu v ní připraveném pochutnají. Správná instalace elektrické varné desky Gefest a dodržování provozních předpisů. Klíč k dlouhé a bezchybné životnosti vašeho nákupu v našem specializovaném internetovém obchodě Gefest-home!

Elektrické stolní trouby se 2 hořáky

Není nutná žádná speciální instalace. Snadno se bere na cesty a vejde se kamkoli.

GEFEST PE 720

Elektrická varná deska GEFEST PE 720 je darem z nebes pro ty, kteří chtějí domácí spotřebič s jednoduchým ovládáním. Spotřebič má smaltovaný povrch, který se snadno čistí a odstraňuje mastnotu a jiné nečistoty. K uvedení varné desky do původního stavu stačí vlhký hadřík a čisticí prostředek. Elektrická varná deska je v klasickém bílém provedení. Díky tomu je spotřebič ideální do každého interiéru kuchyně.

Tento model je vybaven pracovním indikátorem. Zařízení podporuje mechanické ovládání v podobě otočných spínačů. Pro přípravu pokrmů jsou k dispozici 2 varné zóny. Hmotnost 5,6 kg. Výkon hořáků je 1200 W a 1500 W při 230 V. Vysoce kvalitní materiály a profesionální montáž zajišťují dlouhou životnost zařízení GEFEST PE 720.

 • nízká cena;
 • vysoce kvalitní konstrukce;
 • stylový design;
 • rychle se zahřívá;
 • snadné ovládání;
 • Dlouhý napájecí kabel.

Irina S. Kvalitní dlaždice. Stvořeno pro svědomitost. Litinové palačinky. Dlouhý napájecí kabel. Koupila jsem ho mamince na chalupu. S nákupem jsem spokojen. Přišel bez čipů. Tovární balení Gefest. OTC, záruka. Úcta k bratrům Bělorusům!

Marina L. Krásný a dobře postavený vařič, rychlý ohřev, 6 režimů, pohodlný, velké rozestupy mezi palačinkami, vše se vejde při vaření na obě palačinky najednou. Běloruský výrobce, vynikající kvalita.

Lysva EPB 22

Tento model je praktický a snadno se mechanicky ovládá. Ovládá se dvěma otočnými knoflíky. Spotřebič je vybaven dvěma litinovými hořáky o různém průměru. Lysva EPB 22 má univerzální design, díky němuž dokonale zapadne do každého interiéru.

Kompaktní rozměry elektrické varné desky 2951 cm. Proto se zařízení bezpečně vejde na stůl. Indikátor provozu usnadňuje používání. Spotřeba energie je 2.2 kW. Díky moderním technologiím a kvalitnímu řemeslnému zpracování je vyroben tak, aby vydržel.

Alexander S. Velmi dobrý vařič, hledali jsme levný a praktický. Vybrali jsme si tento sporák a nelitovali jsme!

Michael G. Skvělý vařič za danou cenu. Nemyslím si, že můžete jít ven a koupit sporák s tak dobrou hodnotou za peníze. Nestyděli byste se s ním pochlubit a doporučit ho svým přátelům. Vypadá a funguje správně

Kitfort KT-128

Indukční vařič Kitfort KT-128 je praktický a úsporný. Přístroj využívá moderní technologii, která umožňuje vařit chutná jídla. Pomocí posuvníku na dotykovém displeji můžete nastavit požadovaný výkon až 2000 W, časovač až na 24 hodin a teplotu až 240 °C.

READ  Jaký kabel je potřeba pro elektrický sporák?

Zámek tlačítek a funkce automatického vypnutí pro zvýšení bezpečnosti. Indukční vařič prakticky vylučuje možnost opaření. Je to proto, že varná plocha není při vaření téměř nikdy horká. Celková hmotnost, kterou vařič unese, je 10 kg. K vaření lze používat litinové, ocelové a smaltované nádobí. Varná plocha je vyrobena ze sklokeramiky. Bezpečné používání zajišťuje bezpečnostní spínač a zámek ovládacího panelu. Maximální spotřeba energie je 3400 W.

 • přijatelná cena;
 • Snadné používání;
 • snadné čištění;
 • Nezávislá instalace;
 • rychlý ohřev;
 • Možnost používat různé nádobí.

Natalia M. Úspora energie;. Úspora spotřeby energie;. Rychlé zahřátí. Přemístitelnost. Rychlé zahřívání. Možnost vaření několika malých najednou na jedné varné zóně. Plynulý, bez přechodů, panel.

Julia N. Kompaktní. Bezpečné a rychlé vaření. Dotykové ovládání, možnost volby všech teplot. K dispozici je funkce uzamčení. Nový, moderní design. Za rozumnou cenu.

Hodnocení nejlepších elektrických sporáků s troubou

Nominace Místo Název Cena
Nejlepší levné elektrické sporáky s troubou 1 GEFEST 5140 0031 12 099 ₽
2 Hansa FCEW53001 17 330 ₽
3 GEFEST 6140-03 19 999 ₽
4 Hansa FCCW53019 23 280 ₽
5 Gorenje EC 5121 WG-B 23 298 ₽
6 Zanussi ZCE 9540 G1W 27 990 ₽
Nejlepší elektrické varné desky z hlediska poměru cena/kvalita 1 GEFEST 6560-03 0052 32 490 ₽
2 Zanussi ZCV 9540H1 X 25 990 ₽
3 Gorenje EC 52 CLI 36 699 ₽
4 GEFEST 6570-04 0057 39 435 ₽
5 Bosch HKA090150 39 990 ₽
6 Hansa FCCX68225 48 410 ₽

Nejprve se podíváme na výběr sporáků, které jsou pro masového spotřebitele cenově nejdostupnější, ale přesto zůstávají poměrně kvalitní a použitelné. Všech pět elektrických sporáků od různých výrobců, včetně významných evropských značek.

Z hlediska nákladů jsou všechny uvedené elektrické sporáky zhruba srovnatelné a jejich ceny se pohybují v rozumném rozmezí. Obecné charakteristiky jsou následující:

 • mechanické otočné spínače;
 • elektrická trouba;
 • výklopná dvířka trouby s dvojitým tvrzeným sklem;
 • tradiční čištění;
 • přihrádka na nádobí a příslušenství;
 • osvětlení trouby;
 • Automatické vaření, zámek pánve, bezpečnostní vypnutí, konvekce, hodiny (kromě GEFEST). není k dispozici.

GEFEST 5140 0031

Začněme přehled nejdostupnějším elektrickým vařičem. Na ruském trhu jsou i levnější, ale tento konkrétní model je výchozím bodem, kde lze hovořit o normální kvalitě, pohodlí a reprezentativním vzhledu. Nejprve několik slov o výrobci.

Běloruská značka GEFEST je dobře známá v Rusku a mnoha zemích SNS. Závod „Brestgazoapparat“ svého času úspěšně modernizoval výrobu velkých kuchyňských spotřebičů. Když se na trhu začaly objevovat první modernizované sporáky s uživatelsky přívětivým ovládáním a moderním designem, mnohým se ani nechtělo věřit, že tyto spotřebiče nejsou z dovozu. Výrobky GEFEST jsou nyní známé všem a jsou velmi žádané díky vysoké údržbě díky dostupnosti náhradních dílů.

Nyní konkrétně k tomuto modelu. Zde se konstruktéři rozhodli pro radikální krok. zrušili jeden hořák. Na pravé straně varné desky je pouze 2 kW výkonný hořák a místo zadního hořáku je pouze smaltovaná varná deska.

Velký počet našich zákazníků je s touto optimalizací naprosto spokojen, o čemž svědčí převážně pozitivní ohlasy. Naprostá většina majitelů domů jednoduše nikdy nepoužívá všechny čtyři varné zóny současně. a úspora nákladů je značná.

Trouba odpovídá standardním rozměrům samotného sporáku. 52 litrů. Velkou výhodou, která se u levných sporáků vyskytuje jen zřídka, je zarážka dvířek trouby. Ještě větší výhoda. vnitřní sklo je vyjímatelné, takže nehrozí, že by došlo k nenapravitelným kapkám.

Na tento model se vztahuje dvouletá záruka.

Z recenze uživatele služby Yandex.Trh se statusem „inspektor domácnosti 2. stupně“: „Velmi dobrý tříplotýnkový sporák s troubou„. Stačí tři hořáky. Poměr cena/výkon nade vše chválíme. Ovládání je plynulé a jemné. Ano, pod varnou deskou není žádná přihrádka, jen výklopná dvířka, ale to není problém.

Výhody

 • nejpříznivější cenu;
 • Vzhled a pohodlí za zlomek ceny;
 • Expresní hořák pro 2kw;
 • zátku na dvířkách trouby;
 • dva zásobníky v sadě;
 • Vyjímatelné sklo trouby;
 • udržovatelnost;
 • dvouletá záruka.
elektrický, sporák, troubou

Nevýhody

 • Ochranný kryt je smaltovaný pouze na přední straně. může postupně zrezivět;
 • Pojem „zásuvka na nádobí“ je třeba chápat jako spodní dveře bez přihrádky.

Hansa FCEW53001

Značka Hansa patří renomovanému a uznávanému polskému výrobci spotřebičů Amica Wronki S.A. Společnost je také držitelem značky Gram, která je velmi populární ve skandinávských zemích.

Hansa FCEW53001 je jednoduchý a spolehlivý elektrický sporák v nižší cenové kategorii. Je klasický ve všech ohledech, s tradičními litinovými hořáky na palačinky. Jeho hlavní výhodou je poměr cena/výkon. Funkce jsou jednoduché a nekomplikované. Mimochodem, tento sporák skvěle přitahuje zákazníky, kteří nechtějí přeplácet za nevyužité funkce navíc.

Trouba je velká. 69 litrů. Horní a spodní topné těleso. Lze je používat současně nebo jednotlivě. v troubě jsou tři režimy pečení. Běžné čištění, ale je deklarována funkce parního čištění Aqualytic. Jde o jednoduché odpaření malého množství vody na plech při definované teplotě. Funkce parního čištění však skutečně změkčuje zaschlé částečky jídla na stěnách a výrazně usnadňuje čištění.

Uživatelé jsou celkově spokojeni s jednoduchostí a spolehlivostí vařiče. Všichni jsou spokojeni s klasickým „univerzálním“ designem, díky kterému varná deska vypadá skvěle v každém interiéru. Některým lidem vadí velmi tenké kovové stěny, které se při otírání prohýbají, ale těchto připomínek je málo. Častější stížnosti na nedostatečný výkon. sporák by určitě potřeboval expresní hořák.

Electrolux RKR 560202 X

Špičkový model od renomované společnosti Electrolux. Není levná, ale výkon varné desky je působivý. Design lze označit za klasický pro výrobce. K dispozici je elektronický programátor s displejem. Barva „nerezová ocel“ s povrchovou úpravou proti otiskům prstů.

Gurmáni jistě ocení funkce multifunkční trouby s kapacitou 58 Lt a funkcí PlusSteam. Páru lze využít k lepšímu pečení nebo konzervování. Podporuje celkem 11 režimů s využitím grilu, horního a spodního ohřívače, kruhového ohřívače a ventilátoru v různých kombinacích. Zajímavé možnosti: „šetrná konvekce“ (pro sušení ovoce a zeleniny), „dietní vaření“ při nízkých teplotách.

Nezklame ani sklokeramická varná deska: 4 varné zóny včetně 2 jednookruhových, 1 s radiální a 1 s oválnou expanzní zónou.

 • Zobrazení zbytkového tepla;
 • Výstup páry;
 • Časované vaření;
 • Dva zásobníky (standardní a hluboký), mřížka.
 • Electrolux RKR 560202 W. bílá verze
 • Electrolux RKR 560200 X/W/K. Nerezové/bílé/černé modely s 1 kruhovou (180/120 mm) expanzní zónou na varné desce

Neměli jsme v plánu vyměnit kuchyň za vestavěnou, a tak jsme si pořídili sporák s maximálním rozsahem funkcí pro kvalitní vaření. Opravdu se mi to líbí. Cena je určitě trochu vysoká, ale zatím jsme nelitovali. V to doufám.

Gorenje ECS 5350 WA

Gorenje ECS 5350 WA je ideálním společníkem do malých a středně velkých kuchyní, protože měří pouhých 50 cm. To však neznamená, že by jeho funkce byly jakkoli omezené. Tento sporák toho dokáže opravdu hodně a letmý pohled na jeho specifikace vás o tom přesvědčí.

READ  Výměna teplého panelu na skleněné keramické sporáku

Vysoce kvalitní sklokeramická varná deska se skládá ze 4 hořáků High-Light. Kromě dvou standardních varných desek o průměru 14 hodin.Pěticentimetrové jsou také rozšiřitelné. kulaté 12/18 cm a oválné (140×250 mm). Multifunkční trouba o objemu 70 litrů má 11 různých provozních režimů včetně konvekce a grilu. K dispozici jsou následující funkce: FastPreheat, ExtraSteam, WarmPlate, AquaClean (parní čištění). Vnitřní povlak SilverMatte z katalytického smaltu. katalytická zadní stěna.

Ovládací panel vybavený elektronickým programátorem. Součástí dodávky jsou mělké a hluboké smaltované zásobníky a mřížka. Úplně dole je zásuvka na příslušenství.

Plynový sporák Gefest PG 3200-06 K33

Zásuvka na nádobí: Ano; Kapacita: 42; Sklo: Dvojité sklo; Počet režimů ovládání: 1; Maximální teplota: 290; Počet hořáků: 4; Hořák 4: Průměr: 9; Hořák 1: Průměr: 7; Hořák 2: Průměr: 7; Hořák 3: Průměr: 5; Hořák 1: Výkon: 2; Hořák 2: Výkon: 2; Hořák 3: Výkon: 0.7;

Typ stolní varné desky Rozměry (VxŠxH) 4.5х62.5х38.7 cm Typ varné desky indukční Barva varné desky černá Materiál povrchu sklokeramika Výkon 3.5 kW Počet plynových varných desek 0 Počet indukčních varných desek 2 Počet halogenových varných desek 0 Typ ovládání Elektronické dotykové ovládání Displej Ano Časovač Ano Povrchové víko ne Zprávy

Elektrické stolní trouby. 291 produktů.291 výrobek

Sklokeramická varná deska Gefest 6560-03 0057 má 4 hořáky Hi-Light a elektrickou troubu. Speciální indikátor ukazuje zbytkové teplo, které lze využít k dokončení pokrmu nebo k jeho udržení v teple.

Elektrická stolní varná deska o šířce 50 cm, se dvěma litinovými hořáky, výkonem. 1,5 a 1,2 kW. Malované smaltované, v bílé barvě. Lze jej ovládat otáčením knoflíků a má indikátor tepla. Jmenovitá spotřeba energie. maximální d.

Typ: elektrický, typ trouby: elektrický, typ varné desky: elektrický, materiál varné desky: smaltovaná ocel, šířka: 50 cm, hloubka: 43 cm, počet plotýnek: 2, barva varné desky: černá, doplňkové funkce: termostat, čištění trouby: tradiční.

Elektrická stolní varná deska Mechta 212T BK. kompaktní, snadno použitelný přístroj. Dvě varné zóny umožňují vařit několik pokrmů najednou. Varná deska je vybavena indikátorem zapnutí. A díky bočním držadlům se výrobek snadno přenáší.

Elektrická varná deska o šířce 50 cm, dodávaná s ochranným krytem proti rozstřiku vody. Smaltovaná přední část a varná deska, 4 litinové hořáky různých průměrů a výkonů a expresní hořák pro rychlý ohřev. Trouba s klasickým.

Typ: Mini trouba, objem varné komory: 18 l, režimy: horní gril, horní ohřev, spodní ohřev, maximální teplota ohřevu: 260 °C, minimální teplota ohřevu: 50 °C, doplňkové funkce: varná deska, funkce: mechanické ovládání, termostat, podložka.

Typ: Mini trouba, objem komory: 18 l, režimy: horní gril, horní ohřev, spodní ohřev, maximální teplota ohřevu: 260 °C, minimální teplota ohřevu: 50 °C, přídavné funkce: varná deska, funkce: mechanické ovládání, termostat, rohož.

Typ: elektrický, typ trouby: žádná, typ varné desky: elektrický, materiál varné desky: smaltovaná ocel, stolní deska, barva desky: bílá, počet elektrických plotýnek: 2, šířka: 45 cm, hloubka: 22 cm, výška: 5.80 cm

Elektrický sporák GEFEST 5140 0031 zaujme svou praktičností a snadnou obsluhou. Vybaveno 3 hořáky a troubou o objemu 55 litrů. Varná deska se ovládá otočnými spínači. LED indikátory vás informují o zapnutých možnostech a o zapnutí trouby.

Elektrický sporák OE2343M s kompaktními rozměry a velkým vnitřním objemem 23 litrů zaujme své místo v kuchyni soukromých i rodinných domů. Regulace teploty, časovač se zvukovým signálem, tři režimy varných zón.

Elektrická varná deska SC-HP700S11. Rychlý a praktický pomocník v kuchyni. Rychlé zahřátí zajišťuje rychlý provoz zařízení. SC-HP700S21 je vhodný pro všechny typy nádobí: hliníkové, litinové, kovové, keramické, smaltované, nepřilnavé. 1 litinová varná deska.

Typ: Mini trouba, objem varné komory: 25 l, režimy: horní, spodní, horní-dolní, maximální teplota ohřevu: 250 °C, minimální teplota ohřevu: 90 °C, doplňkové funkce: varná deska, funkce: mechanické ovládání, termoska.

Typ: Mini trouba, objem komory: 13 l, režimy: horní a spodní ohřev, funkce: mechanické ovládání, materiál korpusu: kov, příslušenství: plech na pečení

Typ: elektrický, typ trouby: elektrická, typ varné desky: elektrická, materiál varné plochy: smaltovaná ocel, šířka: 50 cm, hloubka: 43 cm, počet plotýnek: 2, barva varné desky: bílá, doplňkové funkce: termostat, čištění trouby: tradiční.

Typ: elektrický, typ trouby: ne, typ varné desky: elektrický, materiál povrchu: smaltovaná ocel, stolní deska, barva desky: černá, počet elektrických plotýnek: 2, šířka: 35.50 cm, hloubka: 25.50 cm, výška: 5 cm

Typ: Mini trouba, objem komory: 19 l, režimy: horní gril, horní ohřev, spodní ohřev, maximální teplota ohřevu: 270 °C, minimální teplota ohřevu: 130 °C, doplňkové funkce: varná deska, funkce: mechanické ovládání, termostat, ma.

Typ: elektrický, typ trouby: ne, typ varné desky: elektrický, materiál varné plochy: smaltovaná ocel, stůl, barva: černá, počet elektrických plotýnek: 1, šířka: 27 cm, hloubka: 30 cm, výška: 8 cm

Elektrická trouba Vasilisa VS-2K39. Kompaktní spotřebič, který kombinuje funkce elektrické varné desky a trouby. Ideální pro přípravu prvních, druhých a třetích jídel, pečení nejrůznějších pokrmů a pečení pečiva. Zařízení.

Typ: Mini trouba, objem komory: 37 l, režimy: horní ohřev, spodní ohřev, horní-dolní ohřev, maximální teplota ohřevu: 320 °C, minimální teplota ohřevu: 50 °C, funkce: mechanické ovládání, termostat, časovač: mechanický, materiál korpusu: m.

Snídaňový bar GFGril GFBB-7. Elektrická multifunkční mini trouba je ideální pro všechny, kteří chtějí kombinovat funkce kávy, trouby a grilu, a bude ideální pro ty, kteří nechtějí trávit příliš mnoho času vařením, ale přesto chtějí jíst zdravá a chutná jídla.Tato kuchyně.

Typ: Mini trouba, objem komory: 30 l, režimy: horní ohřev, spodní ohřev, horní ohřev, maximální teplota ohřevu: 250 °C, minimální teplota ohřevu: 90 °C, doplňkové funkce: varná deska, funkce: mechanické ovládání, termoska.

Typ: Mini trouba, objem komory: 39 l, režimy: horní ohřev, spodní ohřev, horní-dolní ohřev, maximální teplota ohřevu: 320 °C, minimální teplota ohřevu: 50 °C, funkce: mechanické ovládání, termostat, časovač: mechanický, materiál korpusu: m.

Termostat: přítomen; Délka napájecího kabelu: 1.2 m; počet provozních režimů: 3; dodáváno s: roštem, plechem na pečení, kulatým plechem; hořáky: ne; rozměry (šxvxh)

Typ: elektrický, typ trouby: ne, typ varné desky: elektrický, materiál desky: smaltovaná ocel, stolní deska, barva desky: bílá, počet elektrických plotýnek: 2, šířka: 35.50 cm, hloubka: 25.50 cm, výška: 4.60 cm

READ  Jaká indukce se liší od elektrického sporáku

Typ: Mini trouba, objem komory: 30 l, režimy: horní ohřev, spodní ohřev, horní-dolní ohřev, maximální teplota ohřevu: 240 °C, minimální teplota ohřevu: 65 °C, funkce: mechanické ovládání, termostat, časovač: mechanický, materiál korpusu: m.

Všechny modely uvedené v tomto článku stojí za pozornost. Zde je podrobný popis 8 elektrických sporáků se 2 hořáky, s uvedením jejich specifikací, hlavních funkcí, výhod a nevýhod. Všechny mají dobrou kvalitu montáže, stejně jako materiály, ze kterých jsou vyrobeny, stylový design, malé rozměry, hmotnost atd.д.

Irit IR-8120

Nejjednodušší a nejlevnější elektrický vařič v žebříčku. Vyrobeno z odolné nerezové oceli se speciálním sněhově bílým smaltem pro maximální odolnost proti opotřebení. Pouze 2 varné zóny ve tvaru spirály o průměru 14 cm, umístěné ve velké vzdálenosti od sebe. Umožňuje vařit několik pokrmů najednou.

Dosahuje celkového výkonu až 2 kW s dostatečně vysokou rychlostí ohřevu. Nastavení teploty a provoz samotných topných těles se ovládá pomocí dvou otočných prvků. Má vedle sebe indikátory, takže můžete vidět, která strana v daném okamžiku pracuje.

 • Nízká cena.
 • Dobrá rychlost ohřevu.
 • Ochrana před přehřátím.
 • Intuitivní ovládání.
 • Plynule nastavitelná teplota.
 • Včetně podstavných nožiček pro montáž.

Galaxy GL3002

Levná elektrická varná deska vybavená dvěma uzavřenými plotýnkami o různých průměrech. 15 cm a 18,5 cm. Vhodné pro malé místnosti. Stupeň ohřevu lze snadno regulovat pomocí dvou praktických kulatých přepínačů.

Kromě toho je zde několik LED diod indikujících stav spotřebiče. Jeho plášť je uzavřen bílým smaltem, který usnadňuje jeho čištění. Po dosažení teploty zůstane varná deska dostatečně dlouho na požadované úrovni.

 • Hořáky zůstávají horké ještě nějakou dobu po vypnutí spotřebiče.
 • Uzavřené kotouče se speciálními topnými tělesy.
 • Dostatečný výkon.
 • Snadné čištění.

Scarlett SC-HP700S12

Velmi kompaktní varná deska se dvěma hořáky (35,5 × 25,5 × 5 cm), vhodná nejen k vytápění, ale i k vaření. Nádobí lze použít litinové, hliníkové, keramické, smaltované, nepřilnavé, t.е. Vyrobeno z jakéhokoli materiálu. Vyrobeno z nárazuvzdorné oceli odolné proti korozi v černé barvě. Dvě litinové plotýnky o průměru 15,5 cm s mechanickými spínači regulují výkon ohřevu.

Světelné indikátory, které vás informují o tom, zda je spotřebič zapojen do sítě, nebo ne. Lze připojit pomocí kabelu dlouhého 90 cm. Povrch varné desky je potažen tvrdým smaltem odolným proti opotřebení. Snadno se udržuje pomocí vody a jemných čisticích prostředků. Podstavec je vybaven pogumovanými nožičkami, které spotřebič stabilizují.

 • Kompaktní velikost.
 • Nízká hmotnost.
 • Vhodné pro všechny druhy nádobí.
 • 5 nastavení teploty.
 • Úsporné využívání energie během provozu.
 • Matný povrch, který se špatně čistí.
 • Spálený tuk při prvním zapnutí. přetrvávající nepříjemný zápach a pocit zakouření v místnosti.

MAUNFELD SEHE.232W

Elektrická varná deska bez dalších funkcí nebo režimů. Nízký výkon (1950 W) umožňuje rychlý ohřev 2 varných zón: malý hořák 13 x 750 W a velký hořák 16,5 cm 1200 W. Design je standardní:

 • Malé pouzdro z nerezové oceli s bílým smaltovaným povrchem, upevněné na 4 gumových nožkách, které zabraňují dehtování povrchu;
 • dvojice nastavitelných žáruvzdorných plastových rukojetí na přední straně varné desky;
 • Obecně krátký napájecí kabel (pouze 0,6 m);
 • indikátory napájení.

Barevná schémata se také neliší od jiných podobných modelů. Vztahuje se na nízký cenový segment.

 • Otočné knoflíky se při používání varné desky nezahřívají.
 • Odolnost.
 • Odolný smalt, chráněný proti všem druhům mechanického poškození: odštěpkům, škrábancům atd.д.
 • Dobrá kvalita provedení.

Mechta 212Ch BK

Stylově navržený stolní vařič s mírně zapuštěnou varnou deskou, která chrání povrch před vroucími tekutinami. Dva litinové disky, které zakrývají topná tělesa, zajišťují bezproblémový provoz a vysoký stupeň ohřevu pokrmů. Průměr každého hořáku dosahuje 14,5 cm. Dostatečné množství na několik středně velkých pánví.

Jeho hmotnost je o něco vyšší než u dříve recenzovaných modelů a činí 4,2 kg. Malé, snadno se přepravují/skladují. Pětistupňové knoflíky s regulací teploty, které umožňují zvýšit teplotu a následně ji udržovat po dlouhou dobu sebemenším pohybem ruky. Charakteristickým rysem jsou plastové nožičky, které nejsou pogumované. To lze považovat za nevýhodu, protože kloužou po pracovní ploše a poškrábou ji.

elektrický, sporák, troubou
 • Dobře vypadající.
 • Povrch varné desky zachytí vše, co se při vaření na ní vyvaří, a zabrání tomu, aby to odkapávalo na stůl.
 • Odolné, vysoce kvalitní litinové kotoučové hořáky.
 • Žádné nepříjemné pachy při prvním zapnutí.
 • Posuvné nožičky z plastu.
 • Nepohodlná změna úrovně ohřevu, žádné označení na rukojetích nebo cvaknutí při přechodu z jedné polohy do druhé.

Lysva EPB 22

Velký a středně velký (2200 W) elektrický vařič vhodný pro venkovské chaty, výlety na piknik nebo jako náhrada stacionárního vařiče v malých kuchyních. Pouze 2 topná tělesa různých velikostí. Malá (14,5 cm) je nejvhodnější pro dušení, pečení a ohřívání, zatímco velká (18 cm) je ideální pro přímou přípravu pokrmů, které vyžadují vysoké teploty. Ovládací páky pro ovládání topných těles jsou umístěny na vodorovné ploše vedle hořáků.

Elektrický stolní vařič se 2 hořáky

Snadné porovnání Skladem

Srovnání Na místě V přítomnosti

Dostupné srovnání

Srovnání V přítomnosti

Srovnání V přítomnosti

Porovnání Dostupnost na místě

Srovnání Skladem

Srovnání V přítomnosti

K porovnání K dispozici

Srovnání Skladem

Srovnání Skladem

Pro porovnání Na místě

Nelze srovnávat Podle dostupnosti

Srovnání V přítomnosti

K porovnání Skladem

Pro porovnání Skladem

Srovnání Zobrazit k dispozici

Srovnání Skladem

Srovnání V přítomnosti

Dohlíženo V přítomnosti

elektrický, sporák, troubou

Porovnat V dostupnosti

V internetovém obchodě Ligy Bt si můžete objednat za výhodnou cenu. Naše společnost nabízí:

 • Aktuální sortiment výrobků.
 • Možnost seznámit se se všemi funkcemi vybraného produktu.
 • Přečtěte si reference.
 • Zajištění doručení v Moskvě a MO nebo zajištění vlastního doručení.

Internetový obchod Liga Bt naladěn na dlouhodobou spolupráci s vámi!

Komentáře: 0

Tříděné Dostupnost na skladě

Komentáře: 0

Ve prospěch K dispozici

Komentáře: 0

Zahrnuto v přítomnosti

Komentáře: 0

Tříděné Dostupnost na skladě

Komentáře: 0

V oblibě V přítomnosti

Komentáře: 0

Přidat k oblíbeným Skladem

Komentáře: 0

V oblibě V přítomnosti

Komentáře: 0

Ve prospěch Přítomnost

Komentáře: 0

V oblibě V přítomnosti

Komentáře: 0

Tříděno V přítomnosti V přítomnosti

Výrobce si vyhrazuje právo změnit specifikaci, vzhled a vlastnosti výrobku bez předchozího upozornění prodejce.Veškeré informace o zboží na stránkách jsou pouze orientační a nejsou veřejnou nabídkou podle bodu 2 článku 437 občanského zákoníku Prosíme vás, abyste si při nákupu ověřili dostupnost požadovaných funkcí a vlastností.

Elektrický sporák Gorenje EC 5342 WC

Rozměry (VxŠxH), cm. 85х50х60 ; Barva. bílá ; Počet režimů trouby. 9 ; Konvekce. ano ; Gril. ano ; Čištění trouby. tradiční ; Časovač. elektronický ; Záruka. 1 rok.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS