Hedvábný kosmetický sprej na depilaci jak používat

Jak znecitlivit oblast bikin před depilací voskem

Oblast bikin je nejcitlivější a nejchoulostivější zónou a epilace bez úlevy od bolesti je pro většinu žen děsivá. zejména pokud jde o hluboké bikiny. Kosmetičky nabízejí několik možností, co je při depilaci bikin bolestivé. V tomto případě se téměř každá žena ptá, jak moc je úleva od bolesti při depilaci bikin bezpečná pro její pokožku a tělo obecně.Pokusme se porozumět této otázce a vybrat vhodný produkt pro tento účel. Kožní anestetika jsou dostupná v lékárnách a internetových obchodech. Je však třeba mít na paměti, že internetové obchody obvykle prodávají neregistrované výrobky pod záminkou chladivých gelů a krémů, což představuje značné riziko pro zdraví ženy, 31. V lékárnách jsou v současné době k dispozici 3 kožní anestetika. Acryol Pro Cream, Emla a různé lidokainové přípravky ve formě spreje.

Analgetika pro epilaci bikin epilátorem nebo voskem by měla být účinná a bezpečná, takže mnoho žen se zajímá, co analgetika pro epilaci bikin, ale nekupuje první dostupné prostředky v lékárně. Ať už se necháváte depilovat v salonu, nebo se chloupků zbavujete doma, při výběru krému na bikiny pro úlevu od bolesti je lepší zvolit přípravek se statusem léku než se potýkat s následky neznámého anestetika. je důležité dodržovat dávky a nepřekračovat povolené oblasti použití, protože to má vliv na bezpečnost použití; 26.

Než půjdete do drogerie a koupíte si sprej nebo anestetický krém na oblast bikin, musíte zjistit, jaké produkty lze pro tento účel použít, abyste se vyhnuli následujícím faktorům:

 • Alergické reakce;
 • vznik infekcí;
 • poškození kůže a sliznic;
 • problémy se srdcem a centrálním nervovým systémem (CNS).

Abyste se co nejvíce ochránili před negativními účinky, které mohou způsobit analgetické gely nebo krémy na hlubokou depilaci v oblasti bikin, je důležité důkladně prozkoumat složení.

Některé příslušnice něžného pohlaví se domnívají, že levné produkty nemohou být dostatečně účinné. Nízká cena však nemusí vždy znamenat nízkou kvalitu a nejlepší depilační přípravky nemusí být ty nejdražší. Představujeme vám rozpočtový prostředek k odstranění nežádoucích chloupků, který dokonale zvládá svůj úkol a získal uznání uživatelů. Depilační krémy nepoškozují pokožku a obsahují přírodní pečující složky.

5 Fito kosmetika s řebříčkem, třezalkou a tea tree olejem

V čele seznamu je depilační krém Fito Cosmetics s řebříčkem, třezalkou a tea tree olejem. Fytoprodukt s přírodními rostlinnými výtažky určený pro šetrné, ale účinné odstraňování chloupků pro všechny typy pleti.

Výtažek z řebříčku zklidňuje, zpevňuje a tonizuje pokožku, zjemňuje ji a hloubkově vyživuje. Výtažek z třezalky má hydratační a regenerační účinky a chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Čajovníkový olej má hojivé, regenerační, změkčující a zpevňující účinky.

Díky svému složení na bázi přírodních složek lze přípravek používat i na nejcitlivější oblasti pokožky. Pravidelné používání zpomaluje růst nežádoucích chloupků. Uživatelé si pochvalují jeho nízkou cenu, bezzápachovost a efektivní použití.

Způsob aplikace je jednoduchý: naneste krém v husté rovnoměrné vrstvě, nechte působit 5-7 minut (maximální doba působení. 15 minut), odstraňte speciální špachtlí. Poté je nutné pokožku důkladně opláchnout vodou.

Před prvním použitím si uvědomte složky, abyste se vyhnuli alergickým reakcím. Nepoužívejte na poškozenou nebo zanícenou pokožku, v případě kontaktu s očima je vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře.

Depilační přípravek je k dispozici v tubě o objemu 100 ml a v kartonovém obalu s podrobným návodem k použití.

 • Nízké náklady.
 • Obsahuje přírodní rostlinné výtažky.
 • Rychlá a účinná akce.
 • Péče o pleť.
 • Žádný nepříjemný zápach.

4 Batiste Cucumber pro citlivou pokožku a oblast bikin

Čtvrtou pozici obsadil depilační krém Batiste Ogurenchny pro citlivou pokožku a oblast bikin. Přináší mimořádnou hladkost a jemnost pokožky, rychle působí a je dostatečně silný.

Aktivní komplex na bázi přírodních výtažků z chmele, listů papáji a šalvěje zpomaluje růst chloupků na delší dobu. Výtažek z okurky a aloe vera mají osvěžující, zjemňující a hydratační účinky. Hustá textura je vhodná pro použití ve sprše.

Rychle působí a lze jej odstranit za pouhých 5 minut po aplikaci pomocí přiložené špachtle.

Uživatelé mají většinou pozitivní ohlasy, většina z nich upozorňuje na jeho vysokou účinnost, snadné použití a nízkou cenu. Špatný zápach a vysoká spotřeba.

K dispozici ve 100 ml tubě, volitelně balené v kartonu. Doba použitelnosti 30 měsíců.

 • Nízké náklady.
 • Obsahuje přírodní rostlinné výtažky.
 • Rychle a efektivně.
 • Poskytuje péči o pokožku.
 • Vysoká účinnost.
 • Zpomaluje růst vlasů.
 • Lze použít na citlivou pokožku.
 • Ideální pro použití ve sprše.
hedvábný, kosmetický, sprej, depilaci

3 Velvet 5 v 1 pro všechny typy pleti

Depilační krém Velvet 5 v 1 pro všechny typy pleti je na třetím místě. Rychle a účinně odstraňuje nežádoucí chloupky a zanechává pokožku hladkou až dva týdny.

READ  Robot pro domácí epilaci

Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, protože nezpůsobuje podráždění a zabraňuje zarůstání chloupků. Moderní receptura s bioaktivními komplexy na bázi přírodních rostlinných výtažků poskytuje péči. Arganový olej a manuka med vyživují a zjemňují pokožku a odstraňují svědění po depilaci. Komplexní působení pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu vlhkosti, čímž zabraňuje suché a napjaté pokožce.

Na druhou stranu uživatelé komentovali bezbolestné odstraňování chloupků, pohodlný tvar stěrky, nízké náklady a poměrně dobrou účinnost krému. Ne každý, kdo má hrubé tmavé vlasy, je však s výsledkem spokojen a tvrzení o dvoutýdenní hladké pokožce si všimne jen málokdo. růst chloupků většinou začíná po několika dnech.

Dodává se ve 100mililitrové tubě se stěrkou pro aplikaci a odstranění. Bez parabenů.

 • Nízké náklady.
 • Obsahuje přírodní výtažky.
 • Nesvědí a nevysušuje pokožku.
 • Péče o pokožku.
 • Vysoká účinnost.
 • Zpomaluje růst vlasů.
 • Pro všechny typy pleti.
 • Lze použít na citlivých místech.
 • Pohodlný tvar špachtle.
 • Bez parabenů.

2 Fito Cosmetic Organic Oil Sugar Waxing Effect

Druhé místo zaujímá Fito Cosmetic Organic Oil depilační krém scrub Sugar Effect. Vhodné pro citlivé oblasti těla a všechny typy pokožky.

Složení přípravku je vyvinuto odborníky Vědeckého centra pro výzkum vlasů spolu s předními kosmetology Ruského institutu krásy a zdraví. Jedinečná textura v podobě jemného peelingu, který nemá obdoby. Přípravek při odstraňování chloupků uzavírá vlasové folikuly, čímž na dlouhou dobu zpomaluje růst chloupků.

Datum návratu

Vrácení je možné do 14 dnů od obdržení (u zboží odpovídající kvality).

Zpětné doručení po dohodě.

Podle platných právních předpisů můžete výrobek vrátit nebo vyměnit, pokud je v odpovídající kvalitě:

 • Výrobek je nepoužitý a nevykazuje žádné známky používání, jako jsou škrábance, oděrky, odřeniny, skvrny atd. п.;
 • Výrobek je kompletní a originální obal zůstal zachován;
 • Všechny štítky a značky schválení typu jsou neporušené;
 • Výrobek si zachovává svou prodejnost a spotřebitelské vlastnosti.

Silky Beauty Spray od společnosti Kingyes je speciální sprej na odstranění chloupků. Sprej na vlasy vytváří hustou pěnu, jejíž účinná látka rozpouští nežádoucí chloupky. Sprej působí nejen na povrchu, ale proniká i do vlasového folikulu a zpomaluje růst nových chloupků. Složení s přírodními výtažky, které jsou šetrné k pokožce a zabraňují jejímu podráždění. Dokonale bojuje proti nežádoucím chloupkům, ale také pečuje o pokožku, která je díky němu neuvěřitelně hladká a jemná.

Lze použít na nohy, paže, podpaží a oblast bikin.

Naše společnost se zabývá prodejem kosmetiky a doplňků, toaletních potřeb, výrobků pro péči o tělo a vlasy, výrobků pro péči o zahradu a domácnost. Spolupracujeme s renomovanými značkami, které dbají na kvalitu svých výrobků a jejich vliv na zdraví spotřebitelů. Zaručujeme, že objednáním výrobku u nás obdržíte originální výrobky na bázi přírodních složek a bezpečných materiálů.

Kontraindikace

Certifikované výrobky jsou neškodné, ale při nesprávném použití mohou způsobit škody. Depilační spreje jsou zakázány, pokud:

 • podráždění, kožní léze a akutní dermatologické stavy;
 • respirační problémy;
 • onkologie;
 • Individuální nesnášenlivost složek a časté alergické reakce na kosmetiku nebo domácí chemikálie;
 • mateřská znaménka, mateřská znaménka, jizvy a akné v oblasti aplikace;
 • Nadměrná reakce kůže na UV záření, tj. kůže, která na slunci rychle zčervená a spálí se;
 • Těhotenství a kojení.

Sprej můžete použít nejdříve 3 dny po použití holicího strojku. Před zákrokem se pokožka důkladně očistí a připraví. tato fáze ovlivňuje kvalitu depilace.

Vždy si přečtěte návod k použití vybraného výrobku. Výrobce vám poradí, na které oblasti lze přípravek aplikovat, jak dlouho smí zůstat na pokožce a jaké další nuance je třeba vzít v úvahu. Pokud nebudete doporučení respektovat, sprej nebude fungovat, způsobí krátkodobé výsledky (do 1-2 dnů) nebo způsobí podráždění, alergické reakce nebo chemické popáleniny.

Depilační přípravky obsahují thioglykolát, stroncium nebo sulfidy barya, které ničí vlasové proteiny. Při nesprávném použití může hned po aplikaci štípat a může působit až několik dní.

Jak používat?

Pokud chcete depilovat doma, musíte zvážit délku chloupků, kterých se chcete zbavit. Pokud jsou příliš dlouhé, je třeba je jemně zastřihnout, abyste usnadnili použití vybraného výrobku a umožnili správné působení složek.

Příprava

Neexistují žádné zvláštní rozdíly v používání depilačních sprejů u žen a mužů. Musíte však počítat s vysokou tuhostí odstraňovaných chloupků u silnějšího pohlaví, proto byste je měli nejprve navlhčit teplou vodou, nebo ještě lépe dobře spařit a poté zcela vysušit.

Při odstraňování nežádoucích chloupků v oblasti bikin buďte obzvláště opatrní. pokožka je velmi jemná, takže depilace voskem může způsobit vážné kožní problémy. Složení speciálních depilačních přípravků pro citlivé oblasti lidského těla se výrazně liší od prvků běžných výrobků, protože obsahují jemné a šetrné složky. Použití depilačního spreje na intimní partie se příliš neliší od depilace na jiných částech těla.

READ  Jak sestavit podlahový ventilátor zanussi zff

Nezapomeňte. před samotnou aplikací pěny ve spreji nevybírejte produkty obsahující alkohol, protože to zvyšuje riziko podráždění.

Technika

Bez ohledu na to, jaký produkt ve formě spreje pro odstranění chloupků jste si vybrali. schéma jeho použití se nebude lišit od protějšků. Postup je poměrně jednoduchý.

 • Přípravek naneste co nejrovnoměrněji a v co nejtenčí vrstvě na požadovanou oblast pokožky (praktická lahvička s rozprašovačem vám může nanášení přípravku značně usnadnit). Pokud není k dispozici rozprašovač. dlaní nebo speciální špachtlí se lék distribuuje ve směru růstu vlasů.
 • Poté musíte počkat na dobu, která je přesně uvedena na lahvičce s rozprašovačem (tato doba se u jednotlivých značek značně liší).
 • Po chvíli se depilační sprej smyje velkým množstvím vlažné vody (bez saponátů).
 • Zbytky se odstraňují ručníkem nebo běžnou papírovou utěrkou.
 • Ošetření je zakončeno hydratačním krémem, který chrání pokožku před šupinatěním.

Technika anestezie lidokainem ve spreji

I naprosto dostatečné zmírnění bolesti před depilací bikin pomocí lidokainového spreje často vede ke zcela bezbolestnému zákroku. Jeho závažnost se však výrazně snižuje a technika odstraňování chloupků je mnohem snesitelnější. Vzhledem k tomu, že anestetický sprej má nejmenší vliv na strukturu pokožky (což je pro epilaci nesmírně důležité), je tento stupeň znecitlivění zcela dostačující.

hedvábný, kosmetický, sprej, depilaci

Jednou z hlavních a nejběžnějších technik anestezie kůže bikin (a dalších oblastí) lidokainem je technika aplanation anesthesia. Než se do toho ale pustíte, musíte pokožku řádně připravit:

 • Namočte si pokožku. nejlépe v teplé vaně, ale můžete ji střídat s horkou sprchou nebo jednoduchým teplým obkladem. Rozšiřuje póry a zvyšuje propustnost kůže pro různé látky (včetně lidokainu).
 • Dalším krokem je ošetření pleti lehkým peelingem, který může být tovární nebo domácí výroby. Tato fáze je nezbytná k dalšímu očištění povrchu pórů a pokožky od odumřelých buněk, rohovinových šupinek a dalších nečistot, které brání pronikání přípravku do kožní tkáně.
 • Po drhnutí pokožku důkladně opláchněte vodou a osušte ručníkem nebo ji nechte uschnout na vzduchu. Sprej by měl být aplikován pouze na suchou pokožku v oblasti bikin, jinak se sníží jeho koncentrace (a účinnost).

K podání anestetika je třeba připravit samotný lidokainový sprej a obyčejnou potravinovou fólii. Nastříkejte co nejhustěji na celou epilovanou oblast a důkladně ji zabalte do potravinové fólie. Zábaly by měly být aplikovány po dobu nejméně 40 minut, mnoho žen uvádí, že maximální anestetický účinek se dostaví 1-1,5 hodiny po aplikaci fólie. Mezi fólií a kůží se při velmi vysoké vlhkosti vytváří vrstva ohřátého vzduchu a za těchto podmínek se výrazně zvyšuje pronikání látek z povrchu kůže do tkáně. Bezprostředně před zahájením depilace bikin se odstraní film, odstraní se stopy anestetika, provede se antiseptické ošetření a přistoupí se k odstranění nežádoucích chloupků.

Vzhledem k tomu, že naprostá většina depilací se provádí v salonech (protože vyžadují speciální vybavení), je aplikace anestezie pomocí spreje na první pohled velmi nepříjemná. Koneckonců, žena musí dlouho čekat v salonu, dokud anestezie nebude fungovat pouze. Proto mnozí kosmetologové doporučují provádět tyto manipulace před příchodem do salonu a teprve poté přistoupit přímo k depilaci. Dělá to velké množství žen na celém světě. je to nejúčinnější a nejlevnější metoda anestezie.

Pokud se rozhodnete použít tuto metodu úlevy od bolesti před depilací bikin, nezapomeňte se o tom poradit se svou kosmetičkou. Některé typy epilace jsou s takovou anestezií špatně slučitelné, navíc lékař může použít vlastní metody anestezie a tato „dvojí zátěž“ může vést k různým komplikacím.

Typy depilačního krému veet

Značka nabízí několik typů přípravků pro spotřebitele s různými typy pleti. V závislosti na tom se mění úroveň agresivity kyselého prostředí a přidávají se další pečující, hydratační a vyživující složky.

Pro suchou pokožku

Krém obsahuje hydratační složky. Snižuje se také agresivita prostředí, aby se snížila pravděpodobnost popálení, podráždění, které se často vyskytuje právě na suché pokožce. Výrobci tvrdí, že krém udržuje pokožku hydratovanou až 24 hodin a zanechává ji příjemně provoněnou konvalinkami. Ve spreji je obsaženo bambucké máslo.

Pro citlivou pokožku

Pro citlivější pleť je určena řada produktů SilkFresh. Důraz se zde neklade na hydrataci pokožky, ale na její péči. SilkFresh pečuje o pokožku po dobu 24 hodin po aplikaci, osvěžuje ji a provoní. Obsahuje výtažek z aloe vera, vitamin E, který zklidňuje pokožku, snižuje podráždění a rychle hojí.

READ  Sada pro domácí depilaci

Díky svému inovativnímu složení snižuje riziko podráždění, alergických reakcí a popálenin, a to i na citlivé pokožce. Díky pečujícím složkám je pokožka opravdu jemná a krásná.

Suprem’Essence

Krém je vhodný pro použití na všechny oblasti a dobře působí na normální, suchou pleť. Poskytuje rychlé výsledky, protože doba expozice bez ohledu na plochu je 3 minuty. Pečuje o pokožku, účinně ji hydratuje a zanechává příjemnou vůni sametové růže. Hedvábný kosmetický sprej, který je ze všech výrobků Vit nejšetrnější k pokožce, je bohatý na esenciální oleje.

Depilační sprej Kingyes „Silky Beauty Spray“, 150 ml

Kingyes „Silky Beauty Spray“ depilační sprej. Je účinným prostředkem k odstranění „nežádoucího“ ochlupení. Přínos: odřezává chloupky u kořínků, zabraňuje růstu nových chloupků, dodává pokožce pružnost. Účinek trvá dva týdny až jeden měsíc.

Přesné náklady, dodací lhůty a platební podmínky naleznete na stránce “ Dodání a platba „.

Doručení v Moskvě: Kurýrem až ke dveřím v rámci MKAD (Moskevský okruh) 240 doručení do druhého dne. Poštovní terminály a PickPoint. 280 (2-3 dny). Vyhledání sběrného místa

Expresní doručení do vzdálenosti 30 km od okružní silnice MKAD 340, při vzdálenosti dalších 30 km výpočet v rámci režimu: 240 100 za každých 5 km.

Postmates a PickPoint. 280 (3-4 pracovní dny). Podívejte se na Ruská pošta od 350 (5-7 dní)

Doručení v rámci Ruska: PickPointy a pošty. nad 280 (4 až 12 pracovních dnů). Vyhledání sběrného místa

Ruská pošta (1-5 týdnů). od 350 Platba při dodání (neplatí pro všechny regiony).

Pokud je vaše objednávka vyšší než 5000, MUSÍTE uhradit částečnou zálohu na poštovné ( proto? )

Jednoduše parfém. Cena od 755

Podobnost 80-100 %, vůně vydrží 3-5 hodin. (viz. zpětná vazba )

Testery parfémů cena od 1590

90-95% podobnost, výdrž kolem 8 hodin. Kvalita perfektní (srov. recenze ). Tester je zabalen v obyčejné bílé kartonové krabici a často postrádá originální uzávěr. Objem lahvičky je obvykle 100 ml, méně často 75 nebo 50 ml.

Podobnost 90-95 %, trvanlivost asi 8 hodin. Skvělá kvalita.Pajum je zabalen ve značkové krabici. Objem sklenice je obvykle velký. 100 ml, méně často 75 nebo 50 ml.

Arabské pajumeri mě cena od 755

Podobnost 80-100 %, výdrž vůně od 8 hodin a více. Většina vůní není v ruských obchodech.

Mini parfém se doporučuje užívat jako doplněk k hlavní objednávce. Mají velmi dobrou kvalitu, ale vytrvalost je slabá (2-4 hodiny). Pohodlné přenášení.

Buďte opatrní! V našem internetovém obchodě stojí lihoviny asi 800, zatímco na některých webových stránkách i více!

Existují stránky nabízející parfémy vyrobené v Číně. Obvykle jejich Všechny produkty v našem obchodě prodáváme s minimální přirážkou a otevřeně zákazníkům říkáme, že se jedná o licencovanou brandy vyrobenou v Turecku a SAE.

Všechny licencované parfémy jsou vyráběny v Turecku a SAE.

Míra shody vůně s běžnými lihovinami na našich stránkách 80-95 %, testery 90-95 %.

Odolnost běžných lihovin 3-5 hodin, testery 6-8 hodin.

Veškeré zboží dostupné na těchto stránkách se vyrábí ve Spojených arabských emirátech (SAE) a Turecku.

Recenze

Veronika (27 let):

„Dříve jsem bojovala s tuhými tmavými chloupky na nohou holením, ale rozhodla jsem se experimentovat a koupila si sprej Ead. S výsledky jsem spokojená. dokonce i zarostlé chloupky jsou pryč. Jediné, co se mi nelíbilo, byl pocit napětí a nepříjemné suchosti po ošetření. Okamžitě jsem musel použít hydratační krém

Nina (31 let):

„Také používám tento sprej, ale moje pleť není příliš citlivá, takže po procedurách necítím žádné potíže. Chlupy jsou po Ead úplně pryč, ale nevýhodou je, že se rychle vracejí. Chystám se vyzkoušet jiný produkt

Tamara (43):

„Rád bych k celé sbírce přidal i vlastní recenzi. Bude zpívat chválu na Stop Hair. Dříve jsem si nohy holil neustále, což vedlo k nepříjemným výsledkům. ztuhly mi. Zkoušel se zbavit hustých tmavých chloupků pomocí voskových pásků a rozhodl se, že to byl první a poslední takový experiment. Koupila jsem si Stop Hair na radu kamarádky, i když jsem nevěřila, že se chloupků zbavím navždy. Z výsledků jsem byla nadšená, i když jsem to nemusela dělat třikrát, jak se píše v příručce, ale v průběhu jednoho týdne. Už třetí měsíc nemám na nohou ani náznak chloupků a nohy jsou krásně hladké

| Denial of responsibility | Contacts |RSS