Šicí stroj shromažďuje tkaninu v harmonické

SEWINGWORLD

Jednou týdně budu určitě volání a úplně rozrušený dívka hlásí, že čerstvě rozbité auto je zcela rozbité a nechce šít.

Nejčastější „problém“. auto náhle začíná smyčky. Dno je tvořeno smyčkou 2 centimetrů dlouhé, jsou navinuty na raketoplánu a všechno je strašně zmatené. Jednoduchá logika říká dámu, která, od smyčky ze spodní části, pak problém se spodním závitem. Poté se na internetu nachází Rada o úpravě spodního vlákna a malované víla se točí cívky cívky, části jsou rozptýleny na podlaze a v mé trubce je vzlykající třesoucí se hlas.

Pokud se čepice nepřijde do výtoku, může být situace snadno uložena. Potřebujeme jen opravit horní vlákno.

Problém je, že v mnoha pokynech není příliš jasně popsaný postup pro tankování horního vlákna v hřišti. Obecný princip tankování je nejjednodušší pochopit stránku z pokynů pro PFAFF 1142:

Nejdůležitější věcí je zvednout tlapku, otočit setrvačník tak, že pytetrichel je v horní poloze a naplňte závit do hřiště.

Pokud je stroj a pak obří smyčky na špatném, zkontrolujte znovu tankování. Nesplnil jsem se dámami, které přísahaly všechny poklady světa, což odráží všechno správně, že šije sto let a nemůže se mýlit, ale při příchodu našeho specialisty zjistil, že vlákno se nedostalo do hřiště. Dámy poté byly velmi červené tváře, velmi se omluvil a zranil sto pro úzkost.

Správné tankování vám umožní odříznout 99% případů silné smyčky. Zbývající procento může být skutečně spojeno s poruchou automobilu. Typicky takový účinek způsobuje otřepy na jehlové desce nebo v kyvadlovém zařízení, a je lepší odkazovat na kvalifikovanou mechaniku s tímto problémem.

Druhý „problém“ často vyplývá z kupujících Janome myexcel w23u. Příznaky rozbití takové. LED dioda nespaluje a tlačítko zvedání jehly nefunguje.

Existuje taková „porucha“ velmi jednoduchá. je nutné překládat osu navíječe cívek vlevo.

Další častou otázkou je spojena se směsí. proč se cívka neprokazuje na konci vinutí? Zvyknutí si na takové chování navíječe na „Seagull“, kupující čeká na kliknutí a se všemi jeho by mohly tlačí na pedál. Nicméně, ve většině moderních vozů, cívek necentruje. Vzhledem k tomu, že vinutí jednoduše zpomaluje rychlost otáčení a navíjení se zastaví.

Často, majitelé typu Janome 7518A (1221 a t.P.), s otázkou „Proč auto pomalu šije a hlasitě roste?“.

Tyto stroje na pedálech mají přepínač omezující maximální rychlost. To může náhodně stisknout nohu a nezapomenuté to. Pokud se na vás stroj zarmil, zkontrolujte polohu tohoto spínače.

šicí, stroj, tkaninu

Pokud je linka získána pomocí „volného“, není tam žádný napětí horního závitu, exprimované smyčky jsou viditelné z offline a spodní závit se protahuje řetězec. přepsat auto se zvýšenou tlapou. Možná, že nit nenásil talíře napínách. Dalším důvodem. v talířích napínách zasáhl vlákno nebo jiné odpadky a nedovoluje jim, aby se zblízka. Vyzkoušejte se zvednutou tlapou, abyste vyčistili prostor mezi zbytky ořezového závitu.

Pokud se napětí spodního závitu ztratil, zkontrolujte, zda nečistoty nespadají pod pružinu napínáku na víčko cívky (taploader). Nesnažte se čistit pod touto vrstvou deskou nebo jinými kovovými předměty. Poškrábat raketoplán. mučení opravit. Lépe si vzít párátko.

Mám dvě oblíbené otázky. proč je linka získána vánoční stromeček a proč vidí „body“ z horního vlákna. Na těchto otázkách, jedna odpověď. musíte použít závity odpovídající tloušťky.

SHEDINA 51. Sewing.Спідниця по викройці SHEDINA 51

Tady se mi líbí švy na košile. Hladký, rovný, jen nalijte. Nyní můžete vidět, co jsou nitě šité dobré mužské košile a porovnávají jejich tloušťku s „čtyřiceti“ z obchodu. Ukazuje se, že vlákna na košili jsou dvě ředidla. Současně není tkanina košile nejtenší. Problém je, že v prodeji je velmi obtížné najít vysoce kvalitní nitě husté méně na kostýmu tkáně a s délkou stehu milimetru 3, „společnost“ dává dokonalou linku téměř každé auto. A pokud se snaží tenký hedvábný šít jehly 0, nitě 0 a stehy s délkou 1,5 mm. „vánoční strom“ se projevuje ve všech jeho slávě, bez ohledu na design raketoplánu.

„Jedle“ je povinen být na každém stroji kyvadlového stehu, protože horní a dolní závity jsou propojeny „lanem“. Stačí psychicky odstranit hadřík ze švu a představit, jak jsou vlákna propletená, je zřejmé, odkud je vánoční strom. Vánoční strom se stává téměř nepostřehnutelný, pokud je vazba závitu tvořena hluboko mezi vrstvami tkaniny a pro toto vlákno by nemělo být silnější základ. Také na vzhledu vánočního stromu ovlivňuje délku stehu. Je možné (na průmyslových strojích) ke snížení vzhledu „vánočního stromu“ z přední strany, pokud otočíte trochu o jehlu kolem své osy, ale pak na špatném stromu „vánoční strom“ bude výraznější.

Tkáňová tkáň při provádění cik zig a dekorativních linií není také porucha. Zákony fyziky nelze zrušit a pokud se pokusíte splnit široký cik-cak „čtyřicet“ na nohou a volné tkáni, pak pouze adhezivní stabilizátor pomůže vyhnout se utahování. Samozřejmě se můžete snažit oslabit napětí obou nití a vzít vlákna fantazie, ale radikální metoda je stabilizátor.

Klepání na šití v době propíchnutí ve většině případů je způsobeno kouřením nebo ne vhodnými jehlou. Správný výběr jehel je zvláště důležitý při šití z hustých tkání. Univerzální jehla se zaobleným okrajem nemůže tlačit těsně propletená vlákna materiálu a otvor propíchne otvor. Pro takové tkaniny musíte mít ostré jehly s označením džíny a mikrotexu. Po nahrazení jehly, zaklepání, ve většině případů, zmizí.

READ  Jak vyměnit žárovku v odsavači par Lex

Další „problém“, s nimiž jsou kupující pravidelně čelit. nepřítomnost tlapky v závěsu. Nalezení jednoduchého. leží odděleně od hlavní sady nohou, v odnímatelném stole pod skládacím víkem. Janome overlocks často „ztracený“ konvertor pro dvojrozměrné švy. Je neúspěšně zabaleno do sáčku, odděleně od ostatních případů a visí na kolíku pro instalaci cívek.V počítačových strojích, Husqvarna smaragdově někdy „ztracený“ celý pedál! Výrobce zajistil pohodlné místo pro něj v případě.

Secret: Šicí stroj špatně podporuje tkaninu? Existuje jednoduché řešení

Pokud během šicího stroje dobře propaguje tkaninu, stačí nastavit zuby. Nejsou dostatečně silné na povrch.

Uvolni se zde šestihranný klíč je takový šroub:

Regulovat excentriku a utáhněte zpět.

šicí, stroj, tkaninu

Dolní noc

Spodní závit je zmatený, pokud je spodní závit přerušeno, nejprve sjednotit mrtvici. Možná tam najdete takový obrázek.

Nesprávně naplněné houpání zřídka, kdo věnuje pozornost tankovacím nitě z cívky. Scil stroj je vždy dobrý a najednou, když šil drahé a jemné tkáně, začala přeskočit a otočit nitě. Zkontrolujte, zda jej opravujete v coubování. Je žádoucí navigovat pokyny pro doplňování pokynů pro váš psací stroj.

Silné napětí spodního závitu často nastavuje napětí spodního závitu není nutný. K tomu je lepší uvolnit nebo zvýšit napětí horního závitu. Ale pokud potřebujete upravit napětí v poloze houpání, udělejte to opatrně. Paulové šrouby šroubu je maximální hodnota jeho utahování nebo oslabení.

Nesprávně vyplněno spodní závit Spodní závit by měl přijít nejen pod deskou, ale nutně. jak na správné fotografii. Jinak může vyskočit a dostat zmatenost.

Cm. Také: Jak opravit závit do šicího stroje

šicí, stroj, tkaninu

Preventivní opatření

Doporučujeme dodržovat následující principy péče a nastavení šicího zařízení:

 • Nezapomeňte si přečíst pokyny pro zařízení, odpovědi na většinu otázek, které již existují;
 • Čisté a mazání vždy utratí při vypnutí;
 • Setrvačníkové vozy se vždy otáčí;
 • Udržujte auto pod ochranným pouzdrem, upustí tlapku na klapku tkaniny.

Informace o konfiguraci šicího stroje sami lze nalézt také ve videu pokyny stanovené na webových stránkách Šití poradce nebo na oficiálních výrobcích kanálů. Před zahájením práce na každém novém projektu zadejte řádek a konfiguraci, počínaje výběrem jehel a vláken.

Chudá tkanina propagace.

jeden.Hloupé zuby kolejnice. Ve většině případů to je výsledek nedbalosti švadlena. Například, ona nezastavila auto včas, která pokračuje v práci, když tkanina již zachránila kolejnici. Současně se poniklový povlak spěchá na noze zespodu a zuby jsou nudné.

Zuby, aby se diamantová supfylová spoušť. Regulátor zvedá zuby, aby je zvýšil k poruše a vložili zuby na jednu stranu (ze strany náklonu). Doba ostření 3-4 min. Poté upravte výšku zubů (viz. rýže. patnáct).

Zuby nejsou zvednuty nad jehlovou deskou. Výška zubu není nastavena nebo v jumperu nahromaděné a stisknuto nečistoty s reklamami

Vyhoďte auto na smyčku. Vlevo nahoře horní hřídel umístil zvedací regulátor zubů. Uvolněte šroub a nastavením výšky zubů, svorku. Normální výška zubů bude, když se nad deskou ve své střední části vzroste pouze samotné zuby. Přední části zubů nad dozadu o 0,5 mm (viz. rýže. patnáct). Pokud výška zubů nelze nastavit, vyjměte jehlovou desku a vyčistěte zuby. Dejte desku na místo.

Nejprve vyčistěte zuby dopravníku, poté, pokud je to nutné, upravte. V některých případech musíte odšroubovat šrouby upevnění dopravníku (zuby), dejte těsnění mezi dětským hřištěm a zuby a pevně utáhněte šrouby.

Zvedací páka nohy, aby se postupně vynechaly na dolní mez. Je nemožné uvolnit páku z jeho pohybu. Jinak může zasáhnout zuby. Zároveň se zuby zhorší. mučení a zamíchat, postupně se zhoršují. Zrezivělá, páka. Rod tlapek se nachází při snižování. Vyčistěte nebo narovnejte páku a tlapku.

Tyčinka nohy by měla sklouznout a dolů zdarma, hotely jsou nepřijatelné. Zkontrolujte, jaká místa najala (vizuálně) a eliminujte. Pravidlo nastavení výšky zvedání:. V horní poloze nohy by držák jehel (v krajní dolní poloze) se neměl dotknout dotek;. Otočte setrvačníku na zuby dopravníku spadl pod desku jehly, spusťte tlapku. Musí ležet na jehlové desce. Podíváme se na páku zvedání tlapek, mezi nimi a montážní držák stoupání tyče by měl být malý odpor.

Slabé tlakové nohy. Oslabené tlakové pružiny. Jedná se o společný fenomén ve starých vozech. Úvodní únava z trvalého zatížení a času. proces přírodního.

Jarní vyjmutí a natáhnout se na polovinu délky. Například pružina 80 mm dlouhý úsek o 40 mm. Poté bude jeho délka 8040 = 120 mm. Jaro zavedeno a klikněte.

FEED FEED CAM na klikovém hřídeli zkontrolována nebo má velkou vůli. Příčina.expenze zámku šroubu. V tomto případě může být následující:

Tkanina se nepohybuje; Tkáň se pohybuje v opačném směru. na švu; Tkanina se pohybuje do malých okrajů; Regulátor stehu. Nastavte vačku na místě a upněte uzamykací šroub. Je třeba mít na paměti, že vačka může být posunuta nejen na kruhu hřídele, ale také na jeho délce. Musíte alespoň jednou ročně zkontrolovat stav spojovacích prvků v celém autě. Taková událost je uvedena v seznamu povinné technické péče pro jakýkoli stroj.

Zde se rozumí excentrická propagace umístěná na hlavní hřídeli. Na domácích vozech cl. 2m, Seagull, Podolsk na hlavním hřídeli vyrobil drážku a excentrický upevňovací šroub (vačka) fixovaný v tomto dokumentu.

Upevňovací zástrčka s hřídelem podávání materiálu je silně utažena (na šrouby se šroubem bez excentrie). V každém spojení musí být vůle, sotva hmatatelná ruka

READ  Jehly pro domácí šicí stroje organ

Uvolněte upevňovací prvek v této připojovacím vidlici se otáčí vzhledem k krmnému hřídeli na malém úhlu (nepostřehnutelný k oku). Na konci práce pro kontrolu přes připojení otočte šroubovací excentrický (pro stroj 2M CL.).

S největší pravděpodobností autor hovoří o spodní připojení vidlice s hřídelem pokroku (šicí stroj cl. 2m). Tato sloučenina je excentrický šroub, se kterým je poloha zubů dopravníků regulována vzhledem k jehlové desce.

Upevňovací šroub kroku stehu je oslaben, a proto páka regulátoru kroků během provozu má tendenci na nulu. Důvodem je, že páka zvedne na selhání pro zpětnou tkaninu. V car 2m cl. Taková recepce rychle vede k nežádoucím důsledkům, rozpadu řetězových pružin regulátoru.

Pokud je stroj s ručním pohonem, vyjměte jej. Odstraňte třecí šroub a setrvačník. Velký šroubovák balicí šroub upevňovací steh Kroky. Steh Kroky regulátoru páky držet na nulu. Sbírejte vše v opačném pořadí. Při montáži sledujte třecí podložka je dodávána do vnitřních kreténů venku (viz. Glan. 2 „Třecí zařízení“).

S největší pravděpodobností byl pištěný jaro prasklé na strojích. 2 m.

Šroub zvedacího držáku hity za předním krytem, ​​někdy ji dokonce tlačí. Zdá se, že byl nahrazen a ukázal být příliš dlouhý

Zdvihněte vyčnívající část šroubového diamantového Nadfilu a porazte trochu okraje předního krytu na zadní straně.

Nastavovací páka stehu se snižuje nulu. rozbitá pružina desky, která se nachází pod upevňovacím šroubem kroků. To se děje z následujících důvodů: Protože pro reverzní zdvih tkaniny zvedne páka až po selhání; čas, rez, přebytečná vlhkost ve vzduchu

Rozebrat uzel z setrvačníku (viz. P. 7). Odstraňte auto se smyčkami a vložte čelní kryt. Velký šroubovák na vrcholu uvnitř rukávu Replete šroubová steh Délka steh. Pinzety Získejte šroub a talířovou pružinu. Dát nový talíř pružinu. Pokud tomu tak není, vyrobeno z podložky stal materiálu ve velikosti deskových pružin. Tloušťka podložky by neměla překročit 0,3 mm. Vyrobený podložkou na rozbité talíř jaro a sbírat uzel. Pokud se deska pružina rozbila do několika částí a neexistuje žádná nová, můžete nastavit nastavovací podložku určenou pro regulátor napětí. horní závit.

Úkolem podložky desky pro stisknutí regulátoru délky stehu k přílivu v pouzdru stroje tak, aby se (scény) nespontánně nepřesune, ale rukojeť změnila svou polohu.

Proč šicí stroj špatně šije nebo nefunguje vůbec

Příčiny poruchy mohou být nejvíce.

Poruchy šicího stroje lze detekovat externími znaky, ale někdy musíte studovat mechanismus uvnitř.

Prochází stehy při šití pletené a slzné vlákno

Zde specialisté volají několik hlavních důvodů:

 • Ibera upevněna. Špička jehly vede k tomu, že zcela nepronikne hadříkem. Z tohoto stehu přeskočí. Tak, že takové potíže se nestanou, po každém objemu šití měnit jehlu.
 • Napínací závit. Jeden z častých důvodů pro projímání stehu nebo spěchu. Nakonfigurován jak horní a dolní závit. Napínací síla je zkontrolována na kusu tkaniny, dokud není napětí normální.
 • Cívka se spodním závitem je nesprávně vložena. Tak často se děje na starých modelech šicích strojů. Tam můžete mylně vložit cívku není strana. Chcete-li správně zkontrolovat instalaci, použijte aplikované pokyny.
 • Špatné kvalitní vlákno. Pokud je steh současně přeskočen a závit je s největší pravděpodobností, budete s největší pravděpodobností jednat s nekvalitní vlákno. Snažte se ho nahradit silnějším.
 • Hustá tkanina. Pokud je materiál hustý nebo je několikrát hustý, jehla se nemusí vyrovnat s jeho funkcí. Všimněte si, že pro šití kůže nebo vinylu.

Stroj naviní spodní závit, je zmatený a objeví se ze spodní části vousy

Často existují následující problémy se spodním závitem v šití: Je to zmatené, rány, shromažďování nebo brázda se objeví.

Aby bylo možné stanovit všechny tyto chyby, musíte věnovat pozornost následujícím problémům:

 • Závit je doplňován nesprávně;
 • Horní a spodní závity jsou nataženy nerovnoměrně;
 • Tloušťka závitu neodpovídá tloušťce jehly nebo vlákno je nesprávně vloženo;
 • Mechanické poruchy samotného šicího stroje;
 • Nízkotlaké nohy na tkanině. Je upravena před každou odpadní vodou;
 • Stárnutí detailů. Chcete-li začít, zkuste je mazat olejem;
 • Lanová bílka.

Při šití spodního řádku je slabá nebo jde smyčka

Existuje několik vysvětlení, že porucha šicího stroje:

 • Je nerovnoměrně navinuta na cívce, resp
 • Slabé napětí vlákna. Chcete-li se tomuto problému vyhnout pokaždé, měnící se tkáň, nastavte napětí;
 • Silné napětí horního závitu;
 • Nízká růžová kvalita. Pokud všechny možnosti revidované a řádky stále smyček, vyměňte cívku na nové.

Samostatně, stojí za to říkat příčiny slabého spodního řádku:

 • špatně pevný závit v cívce;
 • Šroubová šroubová pára volně, obvykle je to způsobeno vymazaným závitem;
 • Pod pružinovým cívkou byly akumulovány zbytky nití;
 • Závit vychází z raketoplánu.

Přestal šití čáry nebo žádné stehy

Podobné problémy se často objevují v důsledku nesprávného použití šití nástrojů. Hlavně se všemi problémy, které můžete vyrovnat sami. Zvýrazňujeme hlavní:

 • Nízká kvalita jehla. Hloupá nebo jehlová křivka nebude schopna poskytnout vysoce kvalitní spojení s kyvadlovou dopravou;
 • Nesprávně vybraná jehla. Tenká jehla se nevyrovnává džíny, kůži nebo hadřík, několikrát se skládá, v tomto případě se raketoplánový výtok nebude zachytit smyčku a netvoří steh;
 • Šití nízko kvalitních nití;
 • Nedodržení jehly a typ tkaniny. To platí zejména pro protahovací materiál;
 • Během přechodu z tenkého materiálu na hustý.

Důležité! Obvykle po odstranění všech uvedených problémů se stroj začne dobře šít. Ale majitelé starých vzorků se mohou objevit nové potíže, s nimiž se vyvíjí pouze zkušený specialista. Mluvíme o vysoké vzdálenosti mezi jehlou a kyvadlovoucím výtokem.

Triky šití na běžném šicím stroji

Mnozí, kteří se snažili šití pletenin na obvyklém šicím stroji, si všiml, že často stroj odmítne udělat krásnou a hladkou linii. V pleteném šití se vytvoří přeskakování, spodní závitové smyčky a někdy se rozpadne. Proč se to stane a jak to mohu opravit?

READ  Vestavná myčka nádobí s otevřeným ovládacím panelem

Za prvé, pro šití tkanin z pleteného prádla se používá speciální pletka, nazývá se hře woofer. decollarový kroužek nebo řetězový steh stroj. Sheos z zadní strany jako „pytel“. Podívejte se na zpracování továrního továrního tričku a ujistíte se.

Za druhé, pletený stojan, který má diferenciální (protahovací tkáně) stojan se současným těsněním stehu topného řetězce, se používá k ohřevu pleteninových sekcí.

No, zatřetí, speciální jehly a nitě se používají k šitím pletenin. Poslední položka je rozhodující pro váš šicí stroj, takže se zabývají tomu, co jehla musí šití pletené oděvy, jaké vlákno musí být použity k získání vysoce kvalitní linie a zvážit další faktory ovlivňující kvalitu linky.

Jehly pro krejčovské pletené tkaniny

Důvody ovlivňující kvalitu vytvořené linky při Sharping Knitwear. Jeden z nich je nesprávně vybraná jehla. Univerzální jehly, které jsou nejčastěji používány na šicí stroje „špatné“, jsou vhodné pro krejčovství. Nestačí, že ostrý okraj jehly může poškodit prolášení pleteného plátna, takže to může být příčinou příliš malé smyčky v blízkosti jehlových uší. A nos raketoplánu právě projde, bez vzrušujícího horního závitu. Jako výsledek, chybí.

Vyměňte univerzální jehlu speciální jehlou se zaobleným okrajem, určená pro šití takových tkání. Jehla s takovým hrotem neunporuje vlákna pleteniny, ale mezi nimi prochází a vytváří nejlepší podmínky pro tvorbu smyčky. Na obalu s takovými jehly je nápis „Jersy“ a „míč bod“ znamená, že jehly mají zaoblené hrany.

Měli byste však vědět, že nákup balení speciálních pletených jehel ne vždy problém vyřeší, zejména pro šicí stroje starého typu, typ Podolskaya nebo Seagull. Existuje číslo a další faktory, které budou diskutovány mírně pod.

Toto schéma ukazuje pletenou vazbu tkáně typu. Externě se podobá pletací pletení nebo psací stroj, takže se nazývá pletená tkanina. „Jarní“ smyčky dávají tkáně hodně užitečných vlastností, jako je rozšiřitelnost, slabá výztuž, atd., Ale zároveň vytváří určité potíže při jejich šití na obyčejných domácích šicích strojích.

Závity pro pletené tkaniny a jejich napětí

Šicí pleteniny „nemá rád“ žádný rovný strive stroj. Pletení pro šicí stroj Shitttle Stitch. to je test, který nejsou všechny vozy. Pravda, moderní domácí stroje plně vyrovnávají s tímto úkolem, s výhradou některých požadavků. Jak jste již pochopili, jeden z nich je vysoce kvalitní vlákno a jeho správné napětí.

Šicí nitě musí být tenké, elastické a trvanlivé. V podstatě všechny typy moderních nití přicházejících na prodej příslušenství oddělení odpovídají těmto parametrům. Nicméně, nicméně, je nutné určit, který typ nití je vhodný pro váš psací stroj.

Samozřejmě, že potřebujete „zapomenout“ o dokončení tlustých nití, a ještě více o vláknech ze starých rezerv babičky. V ideálním případě jsou pro šití pletené, nitě jsou vhodné na kuželovitých velkých cívkách, ale protože jsou poměrně drahé pomocí nití na malých cívkách, jako je „ideální“.

Před šicím pletením musíte správně nastavit napětí horního a dolního závitu.

Spodní vlákno by obvykle nemělo být nastaveno, ale když šití pletenin, často vám umožní eliminovat smyčku podprocesu v řádku. Pokud se při tažení horního závitu není smyčka zastavena ve spodní části, zkuste mírně uvolnit napětí spodního závitu.

Upozorňujeme, že když dostanete detaily pletené tkaniny, v jednom ze směrů bude linka oslabena (obvykle příčná). Eliminovat tento „efekt“ pomocí napětí nebude schopen. Jen pletenin pod vlivem nohy a zuby RCECK je nataženo a poté, co bere bývalý tvar a stehy oslabené. Mimochodem, tlak tlapek musí také regulovat.

Chcete-li jej odstranit pomocí stabilizátorů (těsnění), včetně plátky proužků z novin. Papírový pás je pachován pod tkaninou a po pečlivě vytáhne ze švu. Mimochodem, to je často přesně taková „složitá“ metoda může eliminovat přeskočení v řadě šicího stroje Podolskaya nebo Racek.

Ale přirozeně je to příliš extravagantní, používat, který je nežádoucí. Pokud jste nahradili jehly a zvedl vlákna, upravil napětí a smyčka a průchody nezmizelo, znamená to, že je třeba nastavit šicí stroj. Ale pouze zkušený mistr může být nakonfigurován pro přizpůsobení pletené tkaniny.

Jaký je rozdíl mezi pleteninovým overlowem

Téměř všechny moderní domácnosti overlocks jsou pletené overlocks. Hlavní rozdíl mezi pleteným overlockem od obvyklého je, že pletené overlock má speciální zařízení kolejnice (zuby pod tlapou). Během práce kolejnice, speciálně komprese (protahovací) pletené tkaniny, a po zahřátí plátno je stále nataženo (dotaženo). Výsledkem je, že švy se ukazují, že jsou nataženy a odolávat větší zatížení mezery.

Například, pokud máte pletenou tkaninu na běžném psacím stroji, a zároveň silně vytáhněte napětí závitu, abyste odstranili vůli v čáry, pak bude velmi krásný steh, ale upevnění. Natáhnout tuto oblast s rukama a váš krásný šev jen praskla. To je hlavní účel pleteniny. provádět elastický a rozšiřitelný šev.

Overlocks s diferenciálními kolejnicemi mohou šít nejen pletené. Tato funkce je snadno zakáže, pomocí speciální rukojeti. A dokonce, naopak, můžete „udělat“ kolejnici sbírat hadřík. Musíte vědět, že overlocks starých modelů, včetně výbuchů 51 třídy, nemohou kvalitativně provádět léčbu pletenin tkání. A nejsou překvapeni, pokud spojovací švy pleteniny, ošetřené pouze trojrozměrným overlockem, budou s časem prasknout.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS