Indesit witl 86 řídicí deska

Oprava pračky INDEZIT Udělejte si sami: Nejčastějšími členění

Navzdory svému pohodlí existují selhání, se kterým jsou pračky a jejich chybové kódy nerozdělovače.

Pokud se napájecí tlačítko selhalo, neznamená to, že porucha v celém řídicím modulu.

Pračka Indesit a jeho chybové kódy, které označují problémy s řídicí jednotkou, nezadávají problém tohoto tlačítka. Chcete-li jej opravit, musíte demontovat víko, pod kterou je elektronická jednotka umístěna a odstraňte ji.

Pokud je externí poškození, musíte nahradit síťový přepínač. Pak jsou dvě vodiče nulové a fáze potřebné pomocí multimetru. Chcete-li pochopit, pokračuje nebo ne, musíte klíč zapnout.

Tip: Stojí to věřit indikátory INDEZIT WISL 62. Zobrazené chybové kódy (F18) mohou indikovat problémy s proudem v elektronické jednotce. Existují však případy, kdy oprava síťového přepínače nevyřeší problém a po zapnutí programu se tlačítko přestane fungovat.

Pokud klíč nefunguje během provozu, může dojít k programu. V tomto případě musíte vytáhnout napájecí kabel a připojit jej znovu po 10 minutách. Jak vidíte, že oprava napájení napájení je snadno.

Rozumíme zařízení praček. Indesit

Pro opravu pračky s vlastními rukama je nutné pochopit jeho zařízení a vztah některých částí s ostatními. To přispěje přesněji určit lokalizaci problému a ušetřit čas na demontáž uzlů, které se v tomto problému neúčastní. Indesit stroje jsou vertikální a přední zatížení. Nejčastější nevýhody. Zahrnují následující důležité uzly:

 • horní kryt;
 • Přední a zadní odpojovací panely;
 • buben (ocel nebo plast);
 • Panel s ovládacími tlačítky, následovaný programátorem nebo modulem;
 • elektromotor, který poskytuje otáčení při mytí a žíhání;
 • Nádrž, ve které se voda hromadí a otáčí buben otvory pro plot kapaliny;
 • sací ventil;
 • vypouštěcí filtr;
 • čerpací čerpadlo vody;
 • Vytápění deset;
 • Hladiny a hladiny tekutin;
 • tlumiče a protizávaží pro zajištění stability;
 • přihrádka pro prášek a klimatizace;
 • Systém vysílacího momentu pro vysílání pásu.

Existují stroje bez přenosu pásu, kde je motor vyroben ve formě obrovské tablety umístěné na jedné ose s bubnem. V takových zařízení je méně mechanických uzlů a pod vibrací, takže se rozbijí méně často, ale stojí více.

Domácí spotřebiče s mechanickou kontrolou jsou snazší provozovat, ale v selhání v programu musí nahradit samotný programátor, který může být proveden pouze velitelem. Ve stroji s displejem a elektronicky řízený rekonfigurací, ale potřebuje zkušený specialista a počítačové vybavení.

Všechny ostatní typy opravy pračky IndeZit lze provádět s vlastním rukama, ale pro to musíte správně identifikovat členění.

Příčiny a známky kontroly

Faktem je, že většina znaků může znamenat rozpad modulu i dalších detailů. Například si všimli, že auto přestalo fungovat, myj neustále. Může existovat porucha s mytí modulu nebo mytí motoru.

Co může znamenat poruchu a následnou opravu poplatku v pračce:

 • SMA Dávám kód chyby na displeji.
 • Systém „Hung Up“ nereaguje na manipulaci uživatele.
 • Příliš dlouho. Auto získává, odčerpává vodu, po které systém „zamrzne“.
 • Buben prudce mění směr pohybu bez viditelnosti.
 • Režim skriptu se nezapne.
 • Přehřátka vody nebo neohřívá, což neodpovídá vybranému režimu.

Po následném spuštění však podložka může pracovat znovu v obvyklém režimu.

INDESIT WITL 867. Стиральная машина.Подробная видео инструкция.

V některých modelech SMA je autotest, který vám umožňuje určit příčinu zlomení. Jak jej spustit, napsané v návodu k použití.

Proč poplatek selže

 • Krátký uzávěr v důsledku poklesu napětí může vést k opuštěním kondenzátorů, tyristorů, spouštěčů a dalších prvků na desce.
 • Zvýšená vlhkost. Pokud je cm provozován v koupelně, s časovou vlhkostí ovlivňuje hlavní jednotku, která vede k jeho poruše.
 • Porušení napájecího drátu. Pokud je drát ostře řez, může dojít ke skoku napětí, což ovlivní provoz modulu.
 • Časté ostré vypnutí stroje ze sítě s časem může způsobit problém.
 • Méně často splňuje tovární manželství.

Buďte opatrní při přepravě, viz z místa na místo. Nezapomeňte vytáhnout dávkovač prášku, protože zůstane nějakou vodu. Při přepravě vody spadá na hlavní jednotku, která vede ke spalování při připojení.

Chcete-li spustit opravu, budete potřebovat schéma řídicí desky pračky, jak je ukázáno příkladem mytí.

Jaké prvky jsou sdělovány s panelem?

S ovládacím panelem musíte kontaktovat velmi pečlivě. Modul je snadno odstraněn, ale díky vysoké křehkosti dílu a mnoho připojených vodičů je snadné udělat chybu a zhoršovat problém. Situace je komplikovaná a skutečnost, že poplatek „spravuje“ celý systém podložky, spojující s každou částí stroje. Dashboard je proto zodpovědný za provoz téměř všech položek.

 • Motor a tachogenerátor. Jakmile uživatel vybral program, panel vysílá signál motoru, který začíná urychlit v daném výkonu. V reakci na poplatek přichází informace z sálového senzoru, zobrazující skutečný obrat motoru. Pokud je výkaz nebo odchylka od normy zaznamenána. systém automaticky zastaví cyklus pro zabezpečení zařízení.
 • Lisostat. Panel přímo „Komunikuje“ s čidlem hladiny, skrz který sada nádrže a kvalita odlivu přijímá. Na základě přijatých dat systém řídí čerpadlo a sypký ventil.
 • Tan a Thermistor. Na stupni vytápění vody „mozek“ bude stroj znát spojení s ohřívačem. Důležitou rolí se hraje snímačem teploty: Zprávy o dosažení zadané značky a deska splňuje odpojení prvku.
indesit, witl, řídicí, deska

Stejně tak panel zvládá a zbytek procesů ve stroji. To je však možné pouze se zachováním vysílání a správnosti spojení. Proto odstranění řídicího panelu je nutné být extrémně elegantní, jinak bude drobné podnikání zabaleno s nákladnými opravami.

READ  Jak vyměnit žárovku v pračce Indesit

Zajímavý:

 • Odstranění bubnu inzezitu pračky
 • Proč nová pračka voní plast?
 • Instalace vložené myčky nádobí
 • Vaření myčka nádobí
 • Dissembling buben pračka Indezit
 • Jak umístit na malou kuchyňskou chladničku a \ t

Doporučuji vám přidat do článku Popis procesu odstranění ovládacího panelu Arcadia Family, například v modelu IWSB 5085.

Inzeritní obvody pračky

Elektronický modul do pračky Indesit může být připojen třemi možnostmi:

Pro opravu zařízení pro opravu bylo zařízení plodné a dokončeno rychle, je nutné studovat schémata. Jsou připojeny v pokynech a jsou zásadní. IndeZit pračky Schémy se liší v závislosti na modelu zařízení W105TX a WISL 82. Skládají se ze zařízení, která jsou vzájemně propojena a poskytují vybavení. Schémata W105TX a WISL 82 jsou zobrazeny na obrázku níže.

Stroje se skládají z filtru anti-one, topného zařízení, čerpadla, mechanismu blokování poklopu, tachogenerátoru, motoru, rotoru, ventilů pro příjem vody, různé senzory, relé regulující množství vody v bubnu a dalším.

Schéma řídicího modulu pračky je hlavní věc, která pomůže opravit. Je to téměř nereálné pochopit bez něj.

Oprava pračky INDEZIT WITL86

Mám stroj do stavu tvaru (položil poklopu, dno kolem obvodu) a buggy. Ale jak říkají, dárcovský kůň. Proto byl rád a to.Je třeba poznamenat, napětí v našem soukromém sektoru je téměř vždy podceňováno a často i také.Proto nevěnovali pozornost malým závadám, ale brzy „pohladí“ ve formě ránu na pěst v poklopu přestal pomáhat a zařízení přestalo fungovat.Okamžitě proveďte rezervaci, před tím, než jsem nikdy neopravila takovou techniku, takže jsem musel ponořit do misterských článků na internetu a přijít na to.

Dosažení UPL, demontoval jsem ho a viděl honity kontakty. Při pohledu na tento případ jsem se rozhodl, že jsem si nekupoval nový pustý, ale aby se staré další blokování na základě. Skutečností je, že kontakty v pravidelném odsolování byly slabé pro motorový řetězec (motor, deset) a čtení různých fór, uvědomil jsem si, že mají tuto nemoc. Proto byl mehllocking odstraněn na staré UBL a byl vysazen na lepidle určitým způsobem mikrospínač MP-1101 a hrad byl upraven tak. tak, že při zavírání krytu mikrika bylo jasně spuštěno.Ze stran drátů byl mikrik zaplaven tmelem a pokryté kusem pet lahví, tak, že není vlhkost.

Co se týče bloku MEHL: Používám stroj a svou ženu, jednáme vědomě, a proto nevidím trestný čin, zejména proto, že při otevírání krytu je hlavní řetězec porušen v každém případě.

Ale před opláchnutím a spřádáním můžete vždy překlopit zaklepaný COM, který stroj nemůže narovnat a zlepšit kvalitu mytí.Stroj vydělal, si si povzdechli s úlevou.

A po chvíli se začalo válcování a na konci stará žena odmítla pracovat: vytočí vodu a náklady, žádné chyby, indikátor ukazuje, že mytí jde. Musel jsem střílet boční panely a vrchol. Vizuální kontrola modulu (EVO 2) neodhalila spálené komponenty, tištěné vodiče, všechno se zdá být normální.

Další kontrola čerpadel, trysek a filtrů, vše je v dobrém stavu, gumy bez růstu, filtruje čisté. Tisková terapeutová injekční fotoaparát (dno pod nádrží) a hadice je vyčištěna a vyrobena. Připojil jsem tester do tiskové služby, položil na kus hadice pro montáž a začal ani. Úrovně úrovně 1 (n.h) vynikající, pak začal foukání do trubky a zařízení ukázalo uzavření kontaktů 2. úrovně (n.P), ale byl objeven JAMB: s dalším zvýšením tlaku (ale ne na uzavření přetečení kontaktů!) Svědectví zařízení začala „skok“. Demontáž tiskové služby (v tomto případě je skládací), viděl jsem spálené kontakty, ale nemohl jsem se k nim dostat senzor, to bylo nemožné.

READ  Jaký je dobrý vysoušeč vlasů?

Výstup byl nalezen: pájecí železo bylo provedeno oknem naproti kontaktní skupině a diamantový soubor nehtů byly vyčištěny.Poté čistíme plastové omítky, rozpad, vyfoukáme odpadky a sbírejte tiskovou službu. Ano, membrána byla také zkontrolována, ve výborném stavu.Po montáži na okna lepidlo kus pásky a zlomeniny tmelu. Překvapení tam bylo trochu škálování, zařízení ukázalo 31 ohmů, neřekl tělo. Taková měření samozřejmě by měla být prováděna megometrem, ale kde to vzít. Bylo zjištěno, že blok plnicího ventilu nedrží tlak v off stavu, bylo rozhodnuto, že jej odstraní.

Nejpohodlnějším odpojením hadic, musel jsem se drhnout, protože jsou zakoupeny k montérům plus malý prostor pro práci.Díky Bohu, ventily se ukázaly být skládací, hlavní část-membrána byly ve výborném stavu.Uvnitř bylo odpadky, měřítko, všechno je vyčištěno a produkovalo pepulaci na membránách (je to velmi důležité!), ventily jsou shromážděny, testovány pod tlakem a instalovány na místě.Další kontrola sekcí a drátu přenosu z čipů na hranolky. Nyní se můžete pokusit povolit, spustit program, vytočit vodu a. stojí všechny stejné vady.Znovu odstraňuji sidewoly a bylo rozhodnuto odstranit motor.Kontrola ukázala mírně vařenou kolektorovou lamelu, kolektor a statorový kroužek neodhalil abnormality. Sběratel musel být broušení, protože na něm byly stopy opotřebení a černé.Byl vyříznut proužek vodotěsných skalů 600, výstupní hřídel motoru s pružným hadicemi hadic je připojen k vrtáku.Praut z kůže, nechte sázky, abyste si mohli udržet prsty, otočit kolektor, smáče benzín a zapnout vrták, první postupně, pak přidejte otáčky a broušení, ale bez fanatismu.Pak provádíme stejné operace, ale s plášťem 1200. Sběratel jako zrcadlo, ani nošení, žádná černá. Dále si všestranně umýváme z měděné cashitz (použil jsem karbclík, velmi pohodlný). Kartáče byly normální výšku, vyhodí karbklík v kalhotkách a pozorovat mraky uhelného prachu.Dále uspíš a instalujeme briefingy na místě.

Po instalaci motoru zapněte zařízení, vytočte vodu a. náklady! Vícepodlažní vyříznutí, znovu sejměte horní a rozhodnete se sledovat řídicí jednotku. Tlačítka zněla, zkoumala diskrétní samce, všechno je normální. Ještě jednou zkontroluje modul, nic vizuálně viditelného. Pak jsem měl jiné věci a já jsem se nezabýval psacím strojem, ale díval se na ponuré tvář mé ženy a její popraskané ruce pochopilo, že to bylo naléhavé něco udělat. Sstupoval jsme, rozhodli jsme se koupit nový nebo použitý modul, nechtěl jsem nové auto.

A teď jsem se téměř dohodnuto pro modul, ale rozhodl jsem se, abych se znovu podíval na mou rodnou desku, a pak jsem si všiml na jednom reverzním relé trochu foukané trupu, upuštění relé, TransVelon ukázal, že spínací kontakt zvoní s oběma kontakty. Opět, vícepodlažní mat (stranou sami), relé je zapotřebí v odpadcích, ale nebyl čas hledat nový. Relé není skládací, ale nějak se odděluje tělo, viděl jsem tři kontakty, pájené si navzájem. Tenký nůž je uvolnil, podíval se přes spínací kontakt (pracoval jsem, že má žíhání z vysoké teploty, ale všechno je v pořádku) vyčistit kontakty, obnovené selhání a řešení.

Vysazoval pouzdro na superchalteru, vložte relé na místě, zapněte stroj. S vyblednutím srdce čekám na vodu a. Engine získal! Trochu čekal, vytáhl a vyčerpal vodu. V důsledku provedených činností se auto přestalo věnovat pozornost nízkému napětí sítě, programy jsou jasně.S opálením zapnutým a motorem, tester někdy ukázal 170 voltů. Let normální!

Na dosaženém jsem se neuklidnil a rozhodl jsem se vyložit napájecí řetězy s využitím silných relé. Relé RPU-0 byl zakoupen na 220 v a první věc byla vyložena mikrikem UVUL, který se otočil na reléovou cívku a kontakty relé dojíždí celý výkonový řetězec. Pravidelné rádiové relé řídí RPU cívku, která nyní začíná. Vzhledem k tomu, že kontaktní kontakty kontaktů jsou také slabé pro přímé spínání opálení (IMHO), nyní kontakt druhé úrovně řídí cívku cívky a kontakt 1. úrovně a přetečení je provozován. Relé vychází z deseti a signálu mikroprocesoru. Všechny relé používají 2 n.R skupiny, které jsou konzistentně spojeny. Proč je to? Když je výtok z jiskry rozděleny do dvou, je usnadněno jeho uhlí, kontakty delší slouží. Máme v práci v reléových stanicích Úřadu Všechny odpovědné řetězy jsou provedeny tímto způsobem (pracuji elektromechaniku na výtahech). V procesu práce byl odhalen kloub: Se silným napětím čerpání, relé někdy „Zummeril“ musel oslabit pružiny kotvy a regulovat selhání a řešení kontaktů. Tady je vlastně a všechno, prosím, neveďte, pokud to není správné. Přeji všem dobré a štěstí!

READ  Plynová nebo elektrická varná deska, která je úspornější?

Jak odstranit poruchy sami

Existuje velký počet typů a modelů strojů, které se liší ve vnitřním uspořádání. Před zahájením testování nebo otevření podložky se doporučuje pečlivě přečíst pokyny pro jeho provoz (rozdělení častých poruch a systém interního rozvržení).

Často tlačítko na pračce očního víčka, Samsung, Indesit, LG a dalších styras tyčinek v případě kvůli kontaminaci. V tomto případě můžete udělat bez náhrady nebo opravy. Odpojení jednotky ze sítě musíte odstranit přední panel zařízení a jemně otřete plastové díly z prášku, prachu a jiného odpadu.

Sestava třmenu (plast) 087966 pro pračka InSit / Hotpoint-Ariston

Značky, ke kterým tato náhradní díl

Plastová sestava třmenu. Ložisko 6204 ZZ, olej 34×52 / 65×7 / 10.5, originální kód 055317, 092024. Instalován v InSite / Hotpoint-Ariston Pračky nainstalované v autě s levým a vpravo. jsou stejné.

Dodávka v Moskvě do bytu (hmotnost do 3 kg). 275. Přepravní náklady na velké celkové údaje 500 (tanky, bubny). Dodávka od pondělí do soboty.

Nádrže a velké části jsou dodávány do vchodu, vzestup je vyjednán zvlášť. Kurýři pracují až do pozdních hodin.

Dodávka v Moskevské oblasti od MKAD do 10 km. 500. Někde, pokud neexistuje žádná veřejnost TUSNEST, minibusy jsou placeny samostatně. Můžete také zjmout část a dále z Moskvy za příplatek. Dodávka od pondělí do soboty.

Vyzvednutí z oddělení v g. Elektrolal.

Pro přítomnost vždy předběžného volání. Kurýr jezdí každý den, pokud je položka potřeba. Je lepší si ho objednat až 12 00-13 00 hodin ve stejný den a vyzvednout den po 10 00 h. Manažer vždy varuje před příjezdem obchodu do obchodu.

Adresa M Elektrostal UL světa D 27 B, T / C MIR, 2. patro. Velké části, polotovary mohou být užívány pouze se starou bitvou.

Plánujte práci s chovem soboty s 10.00 h a 18 00 h, neděle zavřeno. tel. 8 (926) 465-83-65, 8 (968) 812-15-45.

Vyzvednutí z oddělení v g. Starý Kupavna.

Adresa G Staré Kupavna Komsomolsky pasáž D 9 A.

Plánujte práci s chovem soboty s 10.00 h a 18 00 h, neděle zavřeno. tel. 8 (929) 549 31 26. Alexei. Slevy Masters.

a vyšší. Nabízíme ne drahé doručení při odesílání 1 třídy.

Vše záleží na hmotnosti balíku a rozsahu regionu. Manažer může vypočítat doručení.

O balíku se 100% předem. Účet vás vykazuje e-mailem.

Po odeslání parcelových skladeb (čísla balíků) pošlete vám e-mail.

Poslat balely jako EMS poštou. Pouze na 100% předem.

POZOR VŠECHNY OBJEDNÁVKY PROSTŘEDÍ TO TO TO SDEC. Odjezd na 100% předem. Bill Excome Email. Posílání každý den ve všední dny.

Posíláme balíky prostřednictvím logistické společnosti SDEK po celém Rusku, kde jsou samoúrovňové položky. Adresy položek naleznete na webových stránkách www.Cdek.Ru. Pokud při objednávce v koši nejsou vaše město, ale víte. že existuje. Můžete nám zavolat nebo napsat adresu v Commenmen v pořádku. Přidáme vaše město do seznamu měst pro objednávku.

Rychlost dodávky v průměru mají samozřejmě mnohem vyšší. než v ruském postu. (hmotnost do 2 kg) a závisí na vzdálenosti a hmotnosti zásilky.

Dodání objednávky v doručování Moskevské oblasti 270 (hmotnostní pozemek na 2 kg). Doba cesty 1-2 dny.

Dodání objednávky g. Moskva je 200 (hmotnost balíku na 2 kg). Doba cesty 1-2 dny.

Velké balíčky jsou vypočteny zvlášť podle programu. Můžete nám napsat nebo zavolat. A všichni zvažujeme.

Může také zaslat vaši objednávku do jakékoli dopravní společnosti. které zadáte. Dodávka do T / K a dodávka do objednávkového skladu je 450 (hmotnost balíku je až 5 kg).

Skleněné poklopy pro pračky, které posíláme bez bedny.

Také poslat balely přes T / do Sdec v jiných státech Bělorusko, Kazachstán, Arménie, Gruzie, Uzbekistán, Tádžikistán, a tak dále. Odesílání objednávek pouze na 100% předem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS