Indukční talíř Schott Ceran Jak povolit

Jak odemknout indukční vaření panel Siemens?

Klikněte na tlačítko „Block Lock“ nebo „Režim varu“ na ovládacím panelu a držte alespoň pět sekund. Pokud má elektrický sporák „Magtron“ disk, který jste odstranil, když byl elektrický sporák blokován, vraťte disk do původní polohy a klepněte na tlačítko „Panel Lock“ na několik sekund.

Kromě toho, jak resetovat konfiguraci indukčního panelu Bosch?

Stiskněte a podržte tlačítko Key během několika sekund tak, aby se přepne do režimu blokování. Pokud tomu tak není, vypněte napájení a nechte ji po dobu 20 minut a znovu zapněte a zkontrolujte, zda funguje. Resetovat.

Tímto způsobem, jak odemknout sporák?

  • Chcete-li otevřít dveře, zkuste provést následující:
  • Odpojte napájení z rozsahu po dobu 30 sekund. Připojte napájení a podívejte se, zda se dveře otevřou.
  • Pokud se dveře neotevře a nejsou v troubě žádné produkty, vložte troubu pro čištění po dobu 1-2 hodiny. Počkejte asi 30 minut, zatímco trouba vychladne a pokuste se otevřít dveře.

Jak odemknout Hansa?

Symbol „L“ na vařícím panelu nebo desce označuje, že funkce „Ochrana dětí“ je povolena.

Co znamená Ho na varné desce?

Po připojení varné desky do elektrické sítě je ovládací panel v zablokovaném stavu (na displeji se zobrazí „Lo“). Pro odemknutí ovládacího panelu se současně dotkněte „dvojité / trojité zóny“ a „varu“.

Chcete-li zapnout plynovou troubu HANSA, vypalujte shodu, stiskněte ovládací knoflík, dokud se nezastavíte, potom zapněte doleva na teplotu zvolené teploty. Přineste vypalovací zápas s otevřením upevňovacího prvku spálit plyn a držadlo kliknutím přibližně 3-10 sekund. Pokud plamen zhasne, opakujte akci.

Jak odstranit blokování z indukčního desky NEF?

Chcete-li aktivovat, musíte stisknout definované tlačítko na zařízení. například Elektrický panel NEFF T11B41x2 je tlačítko s ikonou klíče, která je třeba konat po dobu 4 sekund. Odemkněte se stejným způsobem.

Po připojení varné desky do elektrické sítě je ovládací panel v zablokovaném stavu (na displeji se zobrazí „Lo“). Pro odemknutí ovládacího panelu se současně dotkněte „dvojité / trojité zóny“ a „varu“.

READ  Jaký typ drátu je potřeba pro indukční varnou desku?

Jak odemknout Candy Vaření Panel?

Pro odemknutí vařícího panelu:. Současně klikněte na senzory „-“ a „“ Pravá přední zóna topení (levá přední topná zóna pro PVD 633) a potom klepněte na senzor „-“ pro tuto topnou zónu. Panel na vaření odemčeno.

Ceran je patentovaná technologie německé společnosti Schott. Vysoká šetrnost v oblasti životního prostředí Schott Ceran je dosaženo v důsledku jedinečných metod pro zpracování křemenných pískových krystalů a selhání dříve nezbytného v procesu výroby arsenu a antimonu.

Jak používat indukční desku

Indukční trouba. zařízení, které nesouvisí s kategorií levné spotřebiče. Proto, aby se sporák sloužil dlouho a nezpůsobil stížnosti od vlastníků, je nutné dodržovat pravidla uvedená v návodu k obsluze. Tento dokument je vypracován, aby bylo možné správně definovat umístění instalace, pravidla pro připojení a provoz.

Jak připojit sporák

Instalace nového domácího spotřebiče lépe svěřit profesionál. Bude schopen správně připojit techniku, aniž by došlo k poškození sítě. Kromě toho moderní modely často nejsou dodávány s kabely a / nebo vidličkou, a tyto prvky budou muset koupit nezávisle.

Pokud je majitel jistý v jeho znalostech a zkušenostech, připojte nové vybavení, nebude moc práce.

Hlavním nástrojem pro instalaci zařízení, zvláštně zvuků, bude šroubovák. A pro samotnou spojení budete muset zakoupit tříkorový napájecí kabel. Velikost kabelového průřezu je v rozmezí od 4 do 6 kV. mm a délka musí odpovídat vzdálenosti od panelu domovní elektrické sítě do místa instalace desky.

Nejčastěji se nachází čtyřrádelný kabel v prodeji, ve kterém černá a hnědá kabel ukazují fáze, modrá barva definuje „0“, zelené žluté. „Země“. Kabelové tipy Před instalací je nutné čistit a instalovat v hřebenu umístěném na zadní straně zařízení. Druhá část drátu je instalována v vačkovém hřídeli.

Jak zapnout indukční desku

Po připojení zařízení můžete zahrnout samotný povrch vaření. Některé modely jsou vybaveny speciálními indikátory, které signalizují připravenost zařízení k práci.

Zůstane pouze kliknout na tlačítko „Start / Stop“ a začněte pracovat. Někdy budete mít několik sekund držel tlačítko Inkluze.

Povolení a základny

Před prvním použitím je nutné odstranit zbytky znečištění výroby z povrchu vaření: lepidlo, balení částic. Vyčistěte ji se speciálními prostředky s měkkým ne abrazivním houbou. Někdy první zařazení může být doprovázeno vůní hádky gumy, ale po krátké době, vůně zmizí bez rovnováhy.

READ  Jak se suchým vlasem s fénem pro objem

Každá zóna je regulována samostatným regulátorem, jehož napájení je namontováno v rozsahu od 0 do 9. Všechny režimy jsou podrobně popsány v přiložené instrukci, takže je to zkušený způsob, jak zjistit, jak vařit mléko nebo smažit brambory hostesky nemusí.

Jak vypnout indukční desku

Pro tento případ existují dvě možnosti. V prvním případě, majitel sám stiskne tlačítko ZAP / OFF. Ve druhé. nepoužité během určité doby se panel vypne sám.

Jak odemknout sporák?

Ujistěte se, že na povrchu varného panelu není nic. Pokud je povrch mokrý, vysušil povrch a zkuste to znovu. Zachovejte klíč klíč po dobu 5 sekund a zařízení zveřejní dva pípnutí. Světlo klíče zmizí, odemknou jednotku.

Skenujte ovládací panel Bosch trouby, abyste našli tlačítko zámku panelu. Ačkoli mnoho ovládacích prvků je digitálně, můžete najít toto konkrétní tlačítko vlevo nebo vpravo od LED displeje, v závislosti na konkrétním modelu. Stiskněte a podržte tlačítko po dobu 4 sekund, abyste vypnuli zámek trouby.

Jak zapnout dotykovou desku?

K přepínači, co je sporák; Dotkněte se symbolu On / Off na několik sekund. Nyní spálí dvě nuly, jeden pro horní desku a jeden pro spodní desku. Po asi 30 sekundách nečinnosti desky se vypne. Upravte výkon dotykem symbolů a. Pro odpovídající desku.

Pokud se podíváte na ovládací prvky, zobrazí se dotykový panel. Musíte kliknout a podržet toto tlačítko asi 7 sekund, a to je to, co má být uzamčeno odtud.

Recenze: Siemens Schott Ceran Panel Panel. Můj nepostradatelný asistent vaření

Dobrý den Vážení čtenáři a hosty OzZovik Site.

Každá hosteska ví, jak důležité je vybrat dobrou kuchyňskou techniku. Panel, žádná výjimka, je nedílnou součástí každodenního života každé ženy. Slab trvá hodně času, takže je velmi důležité, aby je poslušný a spolehlivý.

indukční, talíř, schott, ceran, povolit

Před nákupem nového vaření panelu byl další, pracovala 10 let. Sloužil, jak bylo uvedeno vírou a pravdou. Pak se hořáky začaly kousat, když zapnete 2 hořáky zároveň, vypnuto, a začal jsem blikat, řekl Průvodce, který pomohl odstranit problém na 3 dny, a tento problém se znovu vrátil. Vpravo s ní konečně, bylo rozhodnuto nahradit.

Zde je takový varný panel nyní moje kuchyně:

S instalací jsem nevznikla. Bylo to 12 měsíců záruka. A připojený návod k použití.

Je vyroben ze skleněné keramiky německé produkce. Vaření indukčního panelu černé barvy. Tenký, přes povrch desky stolu nepije mnoho:

READ  Je možné pít po laserovém epilaci

Velikost vařícího panelu při měření délky činí 52 cm.

K dispozici je funkce zámku, kterou chcete povolit, musíte zadat dotykové tlačítko, na kterém je zobrazen klíč, asi 6 sekund. Když je zámek povolen, červená tečka světla kolem obrázku klíče:

V této poloze sporáku při náhodném stisknutí tlačítka se nezapne. Chcete-li odstranit zámek, musíte postup opakovat. Držte tlačítko 6 sekund, dokud se červený bod nevyjde.

Nyní je zámek odstraněn, můžete začít vařit.

Chcete-li zahájit práci, musíte kliknout na tlačítko Inkluze, po tom, Zolki světla:

Chcete-li nastavit potřebnou teplotu na požadovaném hořáku, musíte kliknout na čtverec odpovídající umístění hořáku.

Po vypnutí desky existují tyto zápisy na panelu po určitou dobu:

Na vařícím panelu jsou přítomny 4 hořáky. Jiný průměr. Co je pro mě velmi výhodné.

Hořáky jsou zvýrazněny v bílé barvě, nátěr je aplikován uvnitř povrchu, protože to není vymazáno.

Zapněte hořák na dlouhé vzdálenosti na levé straně plného výkonu.

Zahrňte všechny 4 varné desky na plný výkon:

How to use SCHOTT CERAN induction

Tam je okamžitý topení. Z talíře rovného tichého tepla.

Režimy vytápění celkem 9. Mohou být upraveny pomocí senzorických tlačítek „“ a „-„. Topení je silnější, nebo naopak je slabší, v závislosti na připraveném jídle. Při přepínání nejsou žádné potíže. Senzorická tlačítka jsou velmi citlivá, reagujte na první dotek. Připravuji se především na optimální režim. „6“. Poté jídlo nespaluje a má čas spike dovnitř.

Pro mě je nejvíce univerzálním hořákem, který jsem nejčastěji používal, je nižší na pravé straně, má dvě úrovně topení. Největší průměr vytápění můžete nastavit:

Když je velká úroveň zahřívání zapnutá, měl by být rozsvíten červený bod:

Chcete-li přepnout do malé topné plochy, musíte kliknout na tlačítko se dvěma kruhy:

Jak vidíte, červený bod nyní zmizel:

Na velké topné oblasti je umístěna moje největší pánev:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS