Inteligentní podlahové diagnostické váhy picooc mini

Inteligentní podlahové diagnostické váhy picooc mini

Jsme oficiální prodejce společnosti Picooc v Rusku. Padělky se vyskytují, ale ne zde. Buďte opatrní.

Picooc Mini je váha nejnovější generace, která během pouhých tří sekund určí nejen hmotnost, ale také index tělesné hmotnosti, procento vody a další biometrické parametry. Chytrý gadget zaznamená sebemenší změny na těle díky citlivému senzoru.

Picooc Mini je mnohem menší a tenčí než jeho sesterský model. na šířku měří 26 cm a jeho tloušťka je pouhé 2 cm. Tělo gadgetu čtvercového tvaru je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu a unese až 150 kg. Jasný displej LED je viditelný i za špatných světelných podmínek a díky zaobleným hranám je používání váhy velmi bezpečné.

Pro přesnější vážení je obvyklé stoupat na váhu bosýma nohama. Proto je horní panel zařízení Picooc Mini vyroben z tvrzeného skla a má měkký protiskluzový povrch.

Picooc Mini používá bioimpedanční metodu: Tělem uživatele prochází malý proud. Během několika vteřin změří 12 biometrických parametrů: hmotnost, procento tělesného tuku, procento viscerálního tuku, bílkoviny, bazální metabolickou rychlost (bazální metabolismus), svalovou hmotu, hmotnost kostí, procento vody, BMI, tělesný typ, tělesný věk a hmotnost kosterního svalstva. Citlivý snímač zvyšuje maximální přesnost a zaznamená i ty nejmenší změny, ke kterým došlo ve vašem těle. Upozorňujeme, že váhu by neměly používat osoby s kardiostimulátorem! Těhotné ženy by se před použitím měly poradit s lékařem, protože může dojít k nepřesnostem v měření.

Připojení:;Bluetooth; Kompatibilní zařízení s Bluetooth:;Android 4.3 a vyšší; iOS 8.0 a vyšší; Android 4.3 a vyšší; iOS 8.0 a více Materiál:;tvrzené sklo, plast; tvrzené sklo, plast Tloušťka skla:;5mm; 5mm Typ displeje:;LED; váhový index:;digitální; digitální; digitální Rozsah vážení:;8-150kg; 8-150kg Váha:;100g; 8-150kg Determine ;hmotnost, procento tuku, procento viscerálního tuku, bílkoviny, bazální metabolismus, svalová hmota, kostní hmota, procento vody, BMI, tělesný typ, biologický tělesný věk, hmotnost kosterního svalstva; ;;hmotnost, procento tuku, procento viscerálního tuku, bílkoviny, bazální metabolismus, svalová hmota, kostní hmota, procento vody, BMI, tělesný typ, biologický tělesný věk, hmotnost kosterního svalstva Napájení:;baterie typu AAA 1.5V x 3 ks. (jsou součástí balení); baterie AAA jsou součástí balení; Picooc S3 V2 (Wi-Fi, Bluetooth, 33×33 cm) má vestavěnou baterii Počet uživatelů:;neomezený; neomezený Automatické rozpoznávání:;ano; ano Ukládání a synchronizace dat:;výrobce telefonu a cloudové služby; výrobce telefonu a cloudové služby Kompatibilní aplikace:;zdravotní systémy od Apple, Google atd.д.; Zdravotní systémy od společností Apple, Google atd.д. Rozměry:;260 x 260 x 20 mm; 287 x 287 x 200 mm Hmotnost:;1200 g

Jaký druh diagnostiky

Jak může podlahová stupnice určit složení lidského těla? S pomocí fyziky. Všechny tělesné tkáně odolávají elektřině různě: tuk díky svým dielektrickým vlastnostem vede menší proud než svaly a voda. Pokud tedy vypočítáme, jak impuls prochází tělem, můžeme zjistit podíl tkání v těle. Tato metoda se nazývá „bioimpedanční měření“.

Dříve se bioimpedanční analýza prováděla pouze klinicky a byla zatížena elektrodami. Na rozdíl od tohoto přístupu prochází inteligentní podlahová váha při vážení slabým elektrickým proudem pouze přes nohy člověka. Složení se vypočítá ze získaných údajů a modelu těla.

Společnost Picooc uvedla na trh dvě generace chytrých vah, které v kombinaci s vlastní aplikací podrobně analyzují lidské tělo. Výhodou je zejména to, že k výpočtu procentuálního zastoupení tkání se používá model, který zohledňuje pohlaví, výšku, věk a etnickou příslušnost.

Různí lidé mají mírně odlišná těla a průměrný model může vést ke značným nepřesnostem. Pro aplikaci Picooc to nepředstavuje problém, protože aplikace zohledňuje individualitu uživatele. Algoritmy také zohledňují velké množství dat, která společnost shromáždila, aby mohla vynést přesný verdikt.

Proč potřebujete znát složení svého těla? Abyste lépe pochopili, zda přibíráte nebo ztrácíte na váze a zda se jedná o tuk nebo svaly. Obyčejná váha vám to neřekne a například úbytek svalové hmoty při nárazové dietě na ní nebude zaznamenán. Picooc naopak takové výkyvy zachytí a včas vás upozorní.

Váhy Picooc Mini Lite zapadají do stávajícího chytrého ekosystému. Stejně jako starší modely i tato chytrá váha podrobně analyzuje vaše tělo a pomáhá vám sledovat sebe sama. Rozdíl je pouze ve funkcích pro pokročilé uživatele, designu a velikosti platformy.

Podlahová váha Picooc Mini Pro V2

Picooc je moderní chytrý domácí spotřebič určený k monitorování hmotnosti a dalších zdravotních parametrů.

Zařízení má interní paměť a komunikuje s chytrým telefonem nebo tabletem přes Bluetooth. Měření se shromažďují v cloudové službě aplikace, která běží na systémech iOS i Android. Tento přístroj je darem z nebes pro ty, kteří se snaží zhubnout, pro ty, kteří budují svalovou hmotu, a pro ty, kteří se jednoduše starají o své zdraví.

READ  Potěrová směs pro podlahové vytápění

Pomocí bioimpedanční technologie měří chytrý gadget odpor různých tělesných tkání slabými proudovými impulsy a přenáší informace do aplikace. Tyto parametry jsou velmi důležité pro posouzení zdravotního stavu:

 • procento viscerálního tuku;
 • Procento bílkovin;
 • procento kostní hmoty;
 • procento svalové hmoty;
 • procento tekutiny;
 • beztukové tělesné hmotnosti;
 • BMI;
 • bazální metabolismus;
 • typ těla;
 • metabolický věk;
 • typ těla;
 • Bazální rychlost metabolismu.

Důležitou výhodou tohoto modelu je. Můžete změřit rovnováhu svého těla a zároveň posoudit kvalitu vestibulárního aparátu. Můžete tak sledovat a vyhodnocovat svůj smysl pro rovnováhu a ovládání těla. Po změření rovnováhy vám váha poradí, jak ji případně zlepšit.

Aplikace přijímá data z váhy a provádí hloubkovou analýzu vašich zdravotních ukazatelů na základě efektivních datových modelů vyvinutých pro různé složení lidského těla.

inteligentní, podlahové, diagnostické, váhy

Můžete sledovat trend úbytku hmotnosti nebo naopak hromadění tukové hmoty, vidět přímou souvislost mezi množstvím a kvalitou stravy a cvičení, které ovlivňují vaši hmotnost a svalovou hmotu.

Aplikace umí nastavit připomenutí, abyste nezapomněli včas aktualizovat tělesné ukazatele.

Počet uživatelů chytré váhy Picooc S1 Pro není omezen: každý nový uživatel si musí nainstalovat aplikaci a zaregistrovat svůj účet.

Důležité: Váhu je zakázáno používat, pokud máte kardiostimulátor. Pokud jste těhotná, poraďte se před použitím váhy se svým lékařem, protože může dojít k nepřesnostem v měření.

Chytré váhy s dodáním v jakémkoli regionu Ruska, stejně jako další produkty pro zdraví, si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě na základě předběžné objednávky. Kontaktujte nás prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu.

inteligentní, podlahové, diagnostické, váhy

Picooc S1 Pro

S1 Pro se nápadně podobá modelu Equilateral Mini. Podobnost je umocněna čtyřmi ocelovými senzory. Vypadá to, jako by někdo „natáhl“ tělo gadgetu.

Mini samozřejmě nikdo nenatáhl. S1 Pro. samostatný model pro lidi, kterým není příjemné stát na čtvercové váze. Rozměry gadgetu jsou 32x26x2 centimetry.

Delší tvar zvyšuje stabilitu samotného zařízení, ale je také vybaven speciálními silikonem potaženými nožičkami.

Přístroj má charakteristický minimalistický styl Picooc. Skleněný povrch je zcela bez zbytečných prvků a jeho hrany jsou dále opracovány, aby se zabránilo náhodnému nárazu na nohu uživatele.

S1 Pro se připojuje k vašemu chytrému telefonu přes Bluetooth a zpřístupňuje vám všechny funkce aplikace Picooc.

Naše záruka

Zaručená pravost

Jsme autorizovaným prodejcem společnosti Picooc v Rusku. Padělky jsou všude, ale ne u nás. Buďte opatrní

Vrácení bez potíží

Do 14 dnů vám vrátíme peníze v plné výši nebo vám výrobek vyměníme za nový. Zákaznická podpora je k dispozici po celý rok od nákupu bez nutnosti předložit doklad o koupi.

Rychlé dodání

Expresní doručení v den objednávky nebo následující den v Moskvě a Petrohradě, od 2 dnů po celém Rusku, rozsáhlá síť poštovních poboček.

Kompetence

Madrobots více než 7 let v gadgets, technologie a inovace. Máme jedinečné zkušenosti a odborné znalosti na složitém technologickém trhu. Vážíme si své pověsti před zákazníky a partnery.

Servisní podpora

Technická a servisní podpora 7 dní v týdnu. Máte-li jakékoli dotazy, použijte online chat v pravém dolním rohu obrazovky nebo kontaktujte specializovaný tým.

Jedinečný sortiment

Pracujeme v rychle se měnícím světě a na trhu. Všechny nejmodernější technologie ve světě gadgetů k nám přicházejí jako první. Do našeho sortimentu vybíráme pouze zboží, které se nám líbí, jehož kvalitou a užitečností jsme si jisti.

Obchodní domy v centru města

Tři útulné obchody v centru Moskvy a Petrohradu. Moderní design, více než 1 000 položek a všechny nejprodávanější produkty v našem sortimentu, moderní a přátelští prodavači, možnost vyzkoušet si jakýkoli přístroj nebo si nechat poradit před nákupem.

Picooc, skutečný Picooc

Staří Egypťané věřili, že bohové váží srdce lidí a oddělují spravedlivé od hříšníků. V 21. století je tělesná hmotnost měřítkem pozitivních vlastností člověka v životě, takže moderní měřicí nástroj vyžaduje moudrost a úsudek. Picooc Mini a Picooc S3 jsou chytré váhy vyvinuté čínskou společností Picooc. Žerty stranou, první chytrý model společnosti Picooc, Picooc Latin, vyšel v roce 2013. Přístroj je založen na metodě bioimpedanční analýzy, která umožňuje určit složení těla podle elektrického odporu jeho tkání. Spotřebitelé si tento gadget oblíbili natolik, že dříve neznámá čínská společnost prodala po celém světě 3 000 000 zařízení

„Chytré váhy PICOOC

Ve své knize Zhubněte jsem mnohokrát napsal. V článku Snadno zhubnout jsem psal o tom, jak je důležité hlídat si váhu. Jak v procesu hubnutí, tak při udržování nově nabytého dobrého vzhledu. (A pokud se budete přesně řídit doporučeními, nemůžete ji minout.)

5 chytrých vah, které vás zbaví stresu a pomohou vám dosáhnout vašich cílů

Vždycky jsem se snažila sledovat svou váhu, ale vždycky jsem se vyhýbala tomu, abych si stoupla na váhu, protože často ukazovala podivné výsledky a byla dost rozrušující. Loni jsem si pořídila diagnostickou váhu, s níž proces hubnutí přesáhl pouhé vážení.

Chytrá váha Picooc mini. Recenze zkušební jízdy

S příchodem jara se mnoho lidí začne zamýšlet nad tím, že v zimě přibrali na váze. K tomu se přidá nelibost, že se nemůžete dostat do džínů, které vám na podzim perfektně padly.

10 důvodů, proč si koupit chytrou váhu. Řešení pomocí aplikace Picooc

Desítky chytrých gadgetů. od hodinek po golfové hole. vám umožní dozvědět se více o svém stavu i o světě kolem vás. Chytré váhy, které kromě své hlavní funkce, vážení, pomáhají odhadovat i další tělesné parametry. Zde je 10 důvodů, proč mít takové váhy ve svém bytě.

READ  Jaká je dobrá napařovací žehlička pro domácnost?

Elektronický asistent dietologa

Dnes je módní sledovat své zdraví pomocí elektronických přístrojů. Požádali jsme našeho bývalého autora Andriye Vasylkova, doktora medicíny, aby „chytré“ váhy otestoval a okomentoval jejich vlastnosti. Zkoumali jsme dva modely Picooc: kompaktní Picooc Mini a pokročilejší Picooc S3.

Chytrá váha, které věřím

Měřítko. hlavním nástrojem každého člověka, který o sebe pečuje. Ne, někteří lidé dokážou zjistit svou váhu podle toho, jak se cítí v oblečení, třeba „něco se mi stalo s džínami po vyprání“, ale pokud chcete žít dlouho a zdravě, mělo by se vážení stát stejně přirozenou součástí vaší ranní rutiny jako čištění zubů. Na zeď můžete pověsit zápisník na niti a tužku vedle stupnice. Po zvážení byste si vždy měli váhu zapsat do zápisníku. Kde jsem to byl? Píše se rok 2018. Není třeba odkládat notebook! Bilanční lidé jsou už dávno schopni vám všechno zapsat a kromě toho vám sestavit pěkný graf, abyste hned viděli, že jste při včerejší návštěvě tchyně neměli odmítat desátý dort. Vážně, moderní váha. Už to nejsou váhy. My jim říkáme „chytré váhy„, na Západě se používá termín Body Analyzer. To, co jsme dříve vídali ve vědeckofantastických filmech, se dostalo do našeho každodenního života. Ještě před několika lety se tato zařízení objevovala na velmi drahých klinikách a ve fitness centrech. Vzpomínám si, jak jsem platil 100 eur za každé vážení u dietologa, a teď už mám v koupelně několik chytrých vah od různých výrobců.

Recenze chytré váhy Picooc Mini Black. Malý a chytrý

Člověk by řekl, že podlahové váhy budou úžasné? Jejich úkol je jasný a přímočarý. Existují však i takové, které mohou překvapit. chytré váhy. V dnešní době získalo „inteligenci“ mnoho věcí: chytrá rychlovarná konvice, chytrý vysavač, chytrá domácnost.

Chytrá aplikace

Váha pravidelně shromažďuje informace o vašem těle, může zobrazovat kalendář změn a poskytovat rady. Zařízení také dokáže rozlišit, kdo jej používá a kdo odesílá data do určitého profilu. Tato funkce samozřejmě funguje za předpokladu, že lidé mají různou hmotnost, aby je systém dokázal rozlišit. Aplikace je k dispozici pro iOS a Android

Minimalistický design váhy se hodí do každého interiéru a povrchová úprava z tvrzeného skla zaručuje odolnost, provoz bez poškrábání a oděrů a příjemný hmatový vjem

Záruka: 12 měsíců
Maximální zatížení: 150 kg
Konstrukční prvky: Vestavěný displej
Rozměry: 260 × 260 × 20 mm
Hmotnost bez obalu: 1200 г
Materiál: Plast, sklo
VAROVÁNÍ: by neměly být používány osobami s kardiostimulátorem
Připojení: Bluetooth
Kompatibilita: Android 4.3. iOS 8.0
Výkon: AAA x3
Hmotnost s obalem: 1381 г
 • 150 kg
 • ovládání prostřednictvím aplikace
 • integrovaný displej
 • 340 × 260 × 20 mm
 • plast, sklo
 • Bluetooth 4.0
 • AAA x4

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Design, velké svítící číslice na displeji. Rychlé připojení k aplikaci v telefonu.Přehledné grafy kolísání hmotnosti.Doporučeno pro všechny! Jaro se blíží)

Doporučuje tuto stupnici pro lidi, kteří mají rádi hodně grafů, statistik. Pro ty, kteří chtějí vidět dynamiku změn ve svém těle.

Skvělá aplikace pro váhy, můžete sledovat změny v sobě. % tuku, % svalů, vývoj hmotnosti, dále: voda, kosterní svalstvo, viscerální tuk, metabolismus, procento bílkovin, kosti, BMI, metabolický věk. Celkově je toho hodně a je to v pohodě. Poskytuje také rady, jak dosáhnout svého cíle, pravidelně podává zdravotní zprávy atd. Obecně je aplikace v pohodě. Není to jen váha, která ukazuje vaši hmotnost. Koupit si tuto stupnici a nepoužívat aplikaci je hloupost!

Pro vysoké lidi s velkými chodidly mohou být příliš malé. Existuje hmotnostní limit. ne více než 150 kg. Aplikace se nesynchronizuje s Mi Fit. někdy může dojít k pádu aplikace, někdy váhy nenajdou. Ale to jsou drobnosti, které se stávají jen zřídka. je také problém se zobrazením ruského jazyka v aplikaci a někdy s překladem. Někdy jsem musel přepnout do angličtiny, abych porozuměl mým doporučením. To se však stává poměrně zřídka.

Skvělý design, dobrá kvalita provedení. Snadné použití. Mnoho funkcí. Vážení je rychlé. Samotné čtení vyvolává otázky. Váží více. Srovnání na různých stupnicích, dvě mají shodné hodnoty, tato má o něco více. Zbytek informací je bohužel obtížné ověřit. To vám však nebrání řídit se ani ne tak samotným čtením, jako spíše dynamikou změn. Zvláštní, že jsem se po cvičení zvážil a nejprve to bylo asi o 1,5 kg více než ostatní váhy a pak asi po 5 minutách to bylo asi o 0,2 kg více než ostatní váhy. Koupil to kvůli dobrým recenzím na přesnost, ale teď o tom pochybuji.

Obyčejná váha s velkým přeplatkem za falešné grafy v mobilní aplikaci. Není užitečné pro sledování vývoje hmotnosti, protože po sobě jdoucí měření se mohou lišit až o 1-1,5 kg. Všechny ostatní výpočty jsou podle toho také nepřesné.

Váha je malá, lehká a snadno se ukládá do zásuvky. Pěkný design. Stáhl a nastavil aplikaci podle pokynů a zvážil váhu. Vše je v pořádku. Aplikace obsahuje mnoho zajímavých položek. Pro ty, kteří ani nesportují, ale prostě chtějí znát své zdraví, může být velmi užitečné znát své parametry. Zvláště příjemné je, že můžete sledovat dynamiku pravidelným vážením a podáváním zpráv.

READ  Nahrazení vytápěné ručníky v koupelně s vlastními rukama

Inteligentní diagnostická podlahová váha picooc mini

My. zástupci oficiálního prodejce společnosti Picooc v Rusku. Padělky jsou možné, ale ne od nás. Buďte opatrní.

Picooc Mini je váha nejnovější generace, která během pouhých tří sekund změří nejen hmotnost, ale také BMI, procento vody v těle a další biometrické parametry. Díky chytrému senzoru si tento chytrý gadget všimne i těch nejmenších změn na vašem těle.

Picooc Mini je mnohem menší a tenčí než jeho starší bratři, je pouze 2 cm široký a 26 cm tlustý. Čtvercový kryt je vyroben z vysoce kvalitního plastu a unese až 150 kg. Jasný LED displej je viditelný i při slabém osvětlení a díky zaobleným hranám je používání váhy pro uživatele maximálně bezpečné.

Pro přesnější vážení je obvyklé stoupat na váhu bosýma nohama. Proto je horní panel zařízení Picooc Mini vyroben z tvrzeného skla a má příjemný protiskluzový povrch.

Picooc Mini využívá bioimpedanční metodu: tělem uživatele prochází malý proud. Během několika sekund změří 12 biometrických parametrů: hmotnost, procento tělesného tuku, procento viscerálního tuku, bílkoviny, bazální metabolickou rychlost (bazální metabolická rychlost), svalovou hmotu, hmotnost kostí, procento vody, BMI, tělesný typ, tělesný věk a hmotnost kosterního svalstva. Citlivý snímač přispívá k maximální přesnosti měření a zaznamená i ty nejmenší změny, ke kterým ve vašem těle došlo. Upozorňujeme, že váhu nemohou používat osoby s kardiostimulátorem! Těhotné ženy by se před použitím měly poradit s lékařem, protože může dojít k nepřesnému měření.

Připojení:;Bluetooth; Bluetooth Kompatibilní se zařízeními:;Android 4.3 a vyšší; iOS 8.0 a vyšší; Android 4.3 a vyšší, iOS 8.0 a více Materiál:;tvrzené sklo, plast; tvrzené sklo, plast Tloušťka skla:;5mm; 5mm Typ displeje:;LED; LED Index hmotnosti:;digitální; digitální; digitální Rozsah vážení:;8-150kg; 8-150kg Dělící stupnice:;100g; 8-150kg Určuje ;hmotnost, procento tuku, procento viscerálního tuku, bílkoviny, bazální metabolismus, svalová hmota, kostní hmota, procento vody, BMI, tělesný typ, biologický tělesný věk, hmotnost kosterního svalstva; ;;hmotnost, procento tuku, procento viscerálního tuku, bílkoviny, bazální metabolismus, svalová hmota, kostní hmota, procento vody, BMI, tělesný typ, biologický tělesný věk, hmotnost kosterního svalstva Napájení:;baterie AAA typ 1.5V x 3 ks. (Včetně); baterie AAA jsou součástí balení, váhy Picooc S3 V2 (Wi-Fi, Bluetooth, 33×33 cm) vestavěná baterie Počet uživatelů:, neomezený, neomezený Automatické rozpoznávání:, je, je Ukládání a synchronizace dat:, výrobce telefonu a cloudové služby, výrobce telefonu a cloudové služby Kompatibilní aplikace:, Health-system od Apple, Google atd.д.Zdravotní systémy od společností Apple, Google atd.д. Rozměry: 260 x 260 x 20 mm; 287 x 287 x 200 mm Hmotnost: 1200 g

Dostupnost v obchodech

Pozor! Tento produkt se přestal vyrábět. Dostupné analogové přístroje: Picooc Mini V2 (Bluetooth, 26 cm x 26 cm) Chytrá váha

Picooc Mini v černé barvě. kompaktní chytrá váha. Synchronizuje se s mobilním zařízením prostřednictvím technologie Bluetooth Smart a mobilní zařízení se zase synchronizuje s cloudovou službou výrobce. Váha měří 12 parametrů: hmotnost, BMI, celkové procento tělesného tuku, procento viscerálního tuku, bílkoviny, bazální rychlost metabolismu, svalovou hmotu, kostní hmotu, procento vody, tělesný typ, hmotnost kosterního svalstva a biologický věk. Aplikace také obsahuje funkce pro sledování změn obvodu pasu, různé algoritmy pro analýzu složení těla podle rasových znaků.

Propracovaná a uživatelsky přívětivá interní aplikace v ruštině. Schopnost stanovit si cíle, rady, jak jich dosáhnout, analýza zdravotního stavu. Připojení ke smartphonu přes Bluetooth 4.0 a synchronizace s cloudem. Kompatibilní s výrobci chytrých telefonů. Odolné 5mm tvrzené sklo, skrytý LED displej. Neomezený počet uživatelů a automatické rozpoznávání. Napájení: baterie AAA x 3 ks. Kompatibilita zařízení: iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší. Rozsah hmotnosti 8. 150 kg. Kompaktní velikost 26 x 26 x 2 cm.

Dostupnost na prodejně

Pozor! Tento produkt se přestal vyrábět. Dostupné analogové váhy: Picooc Mini V2 Smart Scale (Bluetooth, 26 x 26 cm)

Picooc Mini v bílé barvě. kompaktní chytrá váha. Synchronizují se s mobilním zařízením prostřednictvím technologie Bluetooth Smart a mobilní zařízení se zase synchronizuje s cloudovou službou výrobce. Váha měří 12 parametrů: hmotnost, BMI, celkové procento tělesného tuku, procento viscerálního tuku, bílkoviny, bazální rychlost metabolismu, svalovou hmotu, kostní hmotu, procento vody, tělesný typ, hmotnost kosterního svalstva a biologický věk. Aplikace také implementuje funkce pro sledování změn obvodu pasu, různé algoritmy pro analýzu složení těla v závislosti na rasových rysech.

Propracovaná a uživatelsky přívětivá nativní aplikace v ruštině. Stanovení cílů, poradenství při jejich dosahování, analýza zdravotního stavu. Připojení ke smartphonu přes Bluetooth 4.0 a synchronizace s cloudem. Kompatibilní se všemi výrobci chytrých telefonů. Odolné tvrzené sklo 5 mm, skrytý LED displej. Neomezený počet uživatelů a automatické rozpoznávání. Napájení: baterie AAA x 3 ks. Kompatibilita zařízení: iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší. Rozsah hmotnosti 8. 150 kg. Kompaktní velikost 26 x 26 x 2 cm.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS