Jak aplikovat vosk pro epilaci

Demontáž voskových vlasů doma: nohy, hluboké bikiny, podpaží, na obličej

Epilace. postup pro odstraňování nežádoucích vlasů, s nimiž může být kůže hladká a krásná. Můžete se zbavit přebytečné vegetace pomocí vosku a doma, šetřící na kampaně do salonu krásy. Hlavní věcí je vědět, jak to udělat správně.

aplikovat, vosk, epilaci

Voskování (vaxing). odstranění vlasů s kosmetickým cílem na jakýchkoli částech těla. Postup se provádí pomocí různých typů vosku. Na kůži je aplikována předehřátá vosková hmotnost, která po jeho zmrazení je odstraněna spolu s vlasy. Vliv dočasného postupu.

Namísto dálkového prostoru se objevují nové vlasy, obvykle po dobu 6 týdnů, někdy jejich růst může být zaznamenán v týdnu. Epilační vosk doma nebude ušetřit z nadbytečných chlupů navždy, ale pravidelný postup učiní vlasů měkčí a tenký, méně patrný.

V průběhu času je vlasový folikul oslaben, což může dokonce vést k zastavení růstu nových chlupů. Účinnost vaxingu může být zvýšena použitím inhibitorů růstu vlasů. prostředky, zpomalení divize a zrání vlasových folikulových buněk.

Obvykle se vyrábí ve formě krémů nebo pleťových vod, které zahrnují rostlinné extrakty s požadovaným účinkem. Použití takového prostředku po epilaci výrazně zvýší přestávku mezi postupy.

Výhodou domácího vaxingu je jeho dostupnost a pohodlí: Wax Depilace nástroje se často prodávají v sadách se všemi potřebnými příslušenství a jsou relativně levné.

Pro jednu sezení můžete zpracovat velkou oblast těla. Existuje však významná nevýhoda: Metoda je poměrně bolestivá. Kromě toho je v některých částech těla obtížné provádět postup.

Co je vaxing?

Vaxing. způsob depilace, která je založena na použití vosku. Vhodné pro ženy i muže a je navržen tak, aby se vypořádaly s vlasy téměř na jakékoli části těla. na nohách, rukou, v podpaží, na zadní straně, spodní část břicha, hrudníku.

S pomocí měkkého vosku je možné odstranit vegetaci a jemnou pokožku na obličeji a v intimním prostoru (bikiny). Vosk pomáhá upravit obočí, odstranit vegetaci přes rty a v oblasti tváře.

Žena jemná vosková depilace se může udělat. Pravidelný postup činí chlupy méně tuhé a lehčí, to znamená, že jsou v těle méně viditelné. Účinek je uložen v průměru 3 týdny.

Ihned po druxování na těle v poli se mohou objevit podráždění a červené tečky, ale takové reakce rychle projít.

Než dobrá vosková epilace

Postup Vaxingu se provádí rychle a výsledek vás bude potěšit asi měsíc. Pro to je milovalo velmi mnoho.

Zvažte hlavní výhody Depilace vraku:

Trvání relace. Během ventilace se léčí rozsáhlé oblasti kůže, na rozdíl od SHURARING, takže proces jde rychle.

Účinnost. Navzdory vysoké rychlosti provedení je výsledek schopen překročit všechna očekávání.

Kumulativní účinek. S každým zasedáním chlupů bude pomalejší.

Maximální bezbolestnost. Dosaženo použitím zvláštních prostředků. Riziko podráždění je sníženo.

READ  Může být sušička na balkoně nebo ne?

Kvalitní. S profesionálním přístupem budou všechny nechtěné vlasy vymazány.

Široká aplikace. Používá se pro všechny typy a odstíny vegetace.

Rozpočet. Způsob odstraňování s voskem je k dispozici každému.

Malý počet kontraindikací. Ve srovnání s analogy, jako je hardwarová epilace, je vaxování povoleno i během onkologických patologií, individuální intoleranci kovu nebo přítomnosti kovových implantátů.

Schopnost odmítnout břitvový stroj.

Depilace vosky Italwax

Zbavte se mrtvých rohovkových buněk.

Epilace vosk má nejen řadu výhod, ale také nevýhody. Zvažte je podrobněji:

Alergická vosková reakce. Před zahájením první relace zkontrolujte tuto nuanci od specialisty a strávte test. Pokud je alergie stále potvrzena, nenechte se odradit, použijte Shigaring.

Vzhled vlasů. To se stane, pokud se postup provádí nesprávně. Vyberte si osvědčené mistry.

Navzdory všem výhodám společnosti Vaksing má stále kontraindikace. Hlavní je přítomnost křeče. Nezapomeňte požádat všechny vaše dotazy jako specialista před postupem. Ujistěte se, že projdete testem pro stanovení intolerance jednotlivých komponent.

Kromě cizinců lze přisuzovat základní kontraindikace depilačního vosku:

Individuální nesnášenlivost na složky fondů.

Poškození kůže. škrábance, škrty, zánět.

Období těhotenství a kojení.

Demontáž na vlasy horký vosk doma

Pokud je depilace prováděna doma, je nutné správně připravit. Mělo by být pamatováno než delší vlasy, tím lepší je odstranění. Proto je třeba provádět depilace, když vlasy působily ne méně než 2-3 mm.

 • Kůže na místě zpracování by měla být vyčištěna a odmašťována a potom sušena. Kromě toho můžete použít mastek nebo dětský prášek. Tyto látky pomohou odstraňovat zbytky vlhkosti.
 • Pro snížení bolesti by měly být používány lokálními proti bolesti, jako je tekutý lidokain. Kůže s kosmetickými výrobky, která je speciálně navržena pro použití před depilingem (lotion nebo depilflax gel, ALAVIA start Epil Lotion, SugaringPro Gel).
 • Chcete-li začít vystavit horký vosk, musí být zahřát. To využije speciální vosk, mikrovlnná trouba nebo roztava vodní lázně. Přednost se doporučuje poskytnout první způsob vytápění, t. E. Voskojlah. Toto zařízení rovnoměrně zahřívá depilace, je také možné nastavit potřebnou teplotu. Než použijete vosk do pracovního prostoru, musíte se ujistit, že nebude provokovat tepelné hoření.
 • Předehřátá látka by měla být rovnoměrně aplikována na odebrání zónu nežádoucí vegetace pro růst vlasů. Chcete-li to udělat, můžete použít špachtle dodanou s voskem nebo dřevěnou hůlkou.
 • Pak musíte počkat na zmrazení.
 • Spánek vosk navazuje na ostrý pohyb proti růstu vlasů.
 • Fleece ubrousky vliesspreifen-rolle. Uvolňovací formulář. rolls nebo balení 50-100 kusů v balení.
 • Hypoalergenní ubrousky FW voskový polibek jsou nasycené olejem a parafínem. Pečlivě čistí a uklidňují podrážděnou epidermis. Lze použít na jakékoli části těla.

Chcete-li být snadno vybrán z pozůstatků vosku na těle, doporučuje se používat speciální ubrousky

Pro zvlhčování a klidu kůži po depilaci se doporučuje zpracovat jej se speciálním nástrojem určeným pro epidermis po odstranění vlasů

Volitelné používat produkty určené pro depilaci a péči o pleť před a po postupu, jeden a stejný výrobce značky.

Pokud je epidermis poškozena, je nutné postup odložit před kompletní regenerací tkání.

Vosk depilace nohy v kabině

Poprvé udržet depilací nohou s voskováním nejlepší v kabině. Mistr, zpravidla, má dobré zkušenosti. Bude schopen zjistit, zda je tento druh odstranění vlasů vhodný. Zatím budeš schopen sledovat postup pro techniku.

READ  Jak rozebrat vysoušeč vlasů Rowenta Pro 2300

Pro provádění depilace s teplým voskem se kazety obvykle používají s voskem a ohřívačem. Specialista předem zahřívá při teplotě 40-45 ° C. Pak hlavní způsobí kompozici na kůži a na vrcholu to drží pásy, které potřebují rychle a ostře narušit. Mnozí říkají, že je to velmi bolestivé. Takový způsob depilace se proto snaží aplikovat tam, kde kůže není tak citlivá (zpravidla, po ruce a nohou).

Chcete-li provést postup pomocí horkého vosku, používá se speciální typ produktu. Skládá se z derivátů oleje, olejů, pryskyřic. Směs se aplikuje na kůži horké (takový vosk se roztaví při teplotě 50-60 ° C). Nástroj se dobře drží na povrchu těla. Póry pod ním jsou odhaleny a mistr téměř bezbolestně odstraňuje směs z kůže. Pak je třeba prát vosk.

Taková depilace se obvykle provádí v bikinách zóně, na axilární deprese a t. D. (kde je kůže zvláště jemná a citlivá). Je však třeba mít na paměti, že tento postup se doporučuje provádět v kabině: horký vosk v nezkušených rukou může způsobit vážné zranění.

Po postupu: Co dělat a co by se mělo vyhnout

Často, po rone na zpracované oblasti zůstávají kousky vosku. Je těžké odstranit obvyklou vodu. pro tento účel, olejové ubrousky jsou nejvhodnější, které jsou zahrnuty s hotovými pruhy. Pokud se takový v balíčku nevypadl, můžete použít konvenční bavlněné kotouče navlhčené v profesionálním nebo obyčejném slunečnicovém oleji.

Po odstranění zbytků vosků dodržujte pravidla pro další péči o pleť: \ t

 • Okamžitě zpracujte místo nejprve antiseptickým činidlem, a potom s hydratačním krémem (zaujmout lehkou složku, ne tuk pro jeho konzistenci).
 • Vyhoďte používání deodorantů a jakýchkoliv léků obsahujících alkohol, která podporují suchou pokožku, po dobu dvou dnů.
 • Zavřít syntetické prádlo a těsné oblečení není nejlepší volbou pro podrážděnou pokožku, takže by měly být 48 hodin.
 • Dva dny také zakázané návštěvy sauny, vany, solária a intenzivní fyzické námahy.
 • Loupání může být provedeno až po 48 hodinách, aby se opět nezanidilo ošetřené povrch. Exfoliace mrtvých částic se vyhne rušným chlupům.
 • Pravidelně používejte zpomalení růstu vlasů.

Doporučuje se provádět depilační postup ve večerních hodinách, takže během noci pokožka spočívala a zotavila.

Pravidelné používání krémů pro zpomalení růstu vlasů zvýší interval mezi depilací sezení

Nepříjemné následky

Při prvním provedení vakuce je obtížné vyhnout se vzniku nechtěných následků. Pro dosažení dokonalé technologie je nutné tuto dovednost tlačit, což vyžaduje čas. Nebojte se, pokud se po postupu, zarudnutí nebo podráždění objevil na citlivých stránkách. je snadné se jich zbavit, pozorování pravidel pro péči o pleť. V budoucnu, kdy plně zvládnete techniku, budete schopni určit jakýkoliv povrch bez rizika nepříjemné kožní reakce.

Nedodržujte následující nežádoucí důsledky, které vyžadují včasnou léčbu:

  Známky zarudnutí nebo podráždění, které mohou růst do pupínků a zbraní, pokud neodstraňujete zánět včas. Jejich vzhled je spojen s nesprávným výkonem nebo nedostatečnou dezinfekcí povrchu. Pro léčbu použijte olejový olej, který musí být přesně aplikován na poškozenou plochu. Také dobře pomáhá rozcuchání heřmánku. starého lidového agenta. Z lékárny mohou být léčeny oxidy, syntomicinem, dekantenolem atd.
READ  Jak získat anestezii před epilací epilátorem

Chcete-li se rychle zbavit podráždění, zarudnutí nebo pupínků po depilaci, používat masti levomecol

Vzhled modřin po postupu vaxingu by vás měl upozornit. Možná to není jen v nesprávné techniky, ale také v zvláštnostech vašich cév. V tomto případě je lepší opustit tento typ depilace a konzultovat s lékařem.

Proč vosk: 5 Výhody epilace vosku

Podle kosmetologů je epilace vosku optimálním způsobem, jak se zbavit nežádoucí vegetace na těle. Vosk můžete odstranit vlasy na tváři, nohy, ruce, v bikinách zóny, v podpaží. Doporučeno pro Vaxing Délka vlasů. asi 5-7 mm, krátké vlasy vosk nebude zachytit a nebude odstranit, delší je třeba trochu snížit.

Odstranění chloupků voskování. Hlavní výhody

 • Epidovaná zóna po dlouhou dobu zůstává hladká (nejméně 2-3 týdny), protože vlasy jsou odstraněny spolu s cibulkou;
 • minimum kontraindikací;
 • dostupná cena;
 • Můžete udělat jak v kabině, tak doma;
 • Vlasy po systematické epilaci roste méně tuhé, v některých částech těla přestanou objevit a prakticky neroste.

Vaxing je spíše bolestivý postup, zejména pro ženy s citlivou a jemnou kůží. Proto první odstranění vlasů s voskem, zejména v bikini zóně, po použití břitva nebo speciálních krémů, doporučuje se dělat v salonu krásy. Kosmetolog ukáže, jak správně aplikovat nástroj, péče o pokožku před a po postupu, doporučí, jaký druh vosku je lepší použít doma pro každou zónu těla.

aplikovat, vosk, epilaci

Vosková depilace v kazetech

Místo voskových bund, můžete použít vosk v kazetech. Kazeta musí být vložena do ohřívače po dobu 20-30 minut a v tuto chvíli trénovat pokožku. Kazetový válec utratit na kůži podél růstu vlasů, platí a zdvihá papír a drží pokožku jednou rukou, druhou rukou prudce roztrhnou papír proti růstu vlasů. Stejné místo se nedoporučuje zvládnout více než dvakrát. Odstranění zbývajících chlupů používejte pinzety.

Informace na místě mají odkaz v přírodě a nejsou doporučením pro nezávislé formulaci diagnostiky a léčby léčby. Pro lékařské problémy se ujistěte, že konzultujte svého lékaře.

Jak nezávisle dělat vosk pro epilaci

Nejjednodušší voskový recept pro domácí epilaci zahrnuje pouze tři složky v podílu 1: 2: 4, a to:

Vložte všechny komponenty do tepelně odolných nádobí, taven na vodní lázni a směs. Jakmile se směs stává kapalinou a rovnoměrnou, vyjměte ji z ohně, nechte vosk vychladnout na přijatelnou teplotu a pokračujte do epilace.

Doporučuje se však používat hotový vosk, ve kterém jsou vhodně pozorovány podíl složek a které jistě prošly kontrolou kvality ve výrobě. Nezávisle provedená směs nemusí být horší, ale možná je možné, pokud se dostanete špatně oloupaný nebo horší než padělaný vosk s parafinovými nebo stearinovými nečistotami.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS