Jak brousit zrnko kávy bez mlýnek na kávu

Způsoby, jak brousit kávu bez mlýnek na kávu

Vědět, jak brousit kávu bez mlýnek na kávu bude užitečný bude každý znalec vonného nápoje. Situace, kdy není speciální stroj pro broušení zrn.

Pryskyřice kávová zrna ovlivňují řadu ukazatelů, od extrakčního procesu (přenos stopových prvků a užitečných složek) a končí pevností, chutí a vůní. Pokud studujete nápisy na balení s kávou, můžete se předem naučit o výrobce mletých a vaření. Následovat je, opravdu bude moci dostat nápoj požadované pevnosti a chuti.

Výběr kávových zrn

Před naplněním zrna by mělo být zvoleno správně. Následující externí funkce obilí při nákupu pomůže provést rozumnou volbu:

 • Balík. V obchodech. vícevrstvé husté, neprůhledné fólie, při zakoupení pro hmotnost. papírové sáčky.
 • Exteriér zrna. Vyhodnoťte jej při nákupu. Ideální zrna. celá, bez čipů, zhruba stejná velikost.
 • Hustota zrna. Suché, pevné, by měly snadno rozdělit. Pokud existuje příležitost, měli byste požádat prodávajícího od prodávajícího a malování. vysoce kvalitní se rozdělí bez problémů.
 • .

Chcete-li zobrazit kvalitu zrna ve všech ohledech, je lepší koupit ve specializovaných obchodech, kde je prodat. Poskytuje příležitost ocenit aroma, vzhled, stupeň Roas.

Rada. Nákup kávová zrna, nedlouho si rezervujte. Vypadá rychle, proto je lepší vzít objem obilí, počítáno na maximálně měsíc.

Co byste si měli pamatovat pomocí spotřebičů pro domácnost není podle jmenování

Každé kuchyňské zařízení má určitý účel. polsky, kotleta, grind. Můžete broušit zrno kávy bez mlýnek na kávu s elektrickými mlýnky masa, míchačky, kuchyně kombinuje. Ale nemůžete ignorovat několik důležitých bodů:

 • Použití domácích spotřebičů ne pro účely snižuje život zařízení.
 • Podrobnosti svítidel (nože, frézy) mohou být upevněny z vystavení pevným zrnům.
 • Přístroje musí být důkladně propláchnuty před a po zpracování kávových zrn tak, aby káva absorbovala vůně potravy.

S dlouhodobým provozem zařízení se jeho nože mohou deformovat. Jako jednorázová verze tohoto broušení zrn, ale nenechte se unese, aby nenechávali drahé domácí spotřebiče.

Které broušení je potřeba pro vaření různými způsoby

Aby se kávová zrna zcela objevila chuť a spokojeni s nádherným aroma, je nutné určit správné broušení pro vybraný způsob vaření. Zvažte nejčastější způsoby přípravy a zjistěte, jaký stupeň broušení se rozhodnete získat nádherný nápoj:

Metoda vaření Jaký stupeň broušení obilí
Brew Coffee v Turecku Tenký nebo superctic
Kávovar bez broušení V závislosti na modelu je vyžadováno velké nebo malé broušení
Gejzír Coofer Malý nebo tenký
Filtrační kávovar Průměrný
Francouzský press Velký
READ  Studená a horká udírna

Informace o článku

Angličtina: brusné kávová zrna bez mlýnek, Italiano: MacINAARE IL Caffè Senza Macina Caffè, Español: Moler Granos de Café Sin Molinillo, Português: Moer Graos De Café Sem Moedor, Deutsch: Kaffeebohnen ohne Mühle Mahlen, Français: Moudré deska: Moudré des Grains à Café Sans UNE Machine à Moudre, 中文: 不 使用 研磨机 研磨 咖啡豆, Nederlands: Koffiebonen Malen Zonder Molen, Bahasa Indonésie: Bahasa Indonésie: Menggiling Biji Kopi Tanpa Sebuah Phenzury, Čeština: Jak Umlít Kávu bez Mlýnku, البن بدون مططنة, हिन्दद : कॉफ़ॉफ़ „

Tato stránka hledala 125 861 krát.

Blok: 3/3 | Počet znaků: 810

Tescoma Mlýnek na kávu GrandCHEF ☕

Minomet

Tradiční způsob broušení kávových zrn. Samozřejmě budete muset udělat trochu úsilí, ale můžete si rychle vychutnat proces výroby kávy a získat nesrovnatelný voňavý nápoj. Pro některé se tato metoda může dokonce proměnit v reálný rituál a navždy vyměnit mlýnku kávy.

Brusná zrna v mixéru jen dost. Chcete-li získat více či méně jednotné broušení, využijte ručního nebo intervalového režimu. Před broušením zrna se ujistěte, že zavřete kryt mixéru. Použít tak často by neměl být. můžete upevnit nože.

Použití různých kuchyňských spotřebičů

Broušení kávy, použití a kuchyňských spotřebičů. Frakce požadované velikosti pomohou mlýnku masa, stejně jako mixér a mechanický mlýn. Proces brusných fazolí bude jednoduchý a nebude trvat mnoho času.

Mlýnek na maso

Žádná bruska na kávu brouší kávová zrna, dokud nebude požadovaná velikost možná v mlýnku na maso. Zároveň provést následující akce:

 • Mlýnek na maso je pečlivě propláchnut tak, aby výrobek absorboval cizí příchutě a suché;
 • usnout v souhrnu obilí;
 • brousit je na rovnoměrné broušení;
 • Pokud jsou potřeba malá zrna, postup se opakuje.

Výsledný surový materiál je vhodný pro pivovarnictví v Turku, kávovaru a francouzském tisku. Pokud je zařízení vybaveno nožů určenými pro broušení koření, bude možné získat střední, rovnoměrné frakce.

Použití mechanického mlýna

Pomat káva pomůže mechanické mlýn, který je v kuchyni téměř každou milenku. Obvykle se používá k mletí koření. Malá frakce zároveň není možné. Tato metoda broušení navíc umožňuje získat suroviny jen pár šálků kávy. Pro velké porce, to nehodí.

V mlýně musíte usnout fazole a otočit mlýnku s víkem nebo rukojeťem. Při prvním nahrazení jsou získána velká zrna. Pro broušení zraku vážně, postup se znovu provádí.

Mixér

Nejjednodušší způsob, jak brousit kávová zrna. s mixérem. Tato kuchyňská linka je ideální pro potřeby získávání velkých frakcí. Aby se zabránilo přehřátí, spuštění zařízení se vyrábí krátkými pulzemi. Zároveň provést následující akce:

 • Sto gramů kávových zrn spí do mísy;
 • vytvořit brusný program;
 • Průběžně provádí JERKS za pár sekund;
 • v případě potřeby, zrno, postupněji;
 • Procesní proces opakujte znovu.
READ  Jak vyrobit stůl ze šicího stroje

Po dokončení těchto manipulací se suroviny vylévají z misky a blikaň sám okamžitě rozebírá a umyje. Vzhledem k tomu je možné odstranit vůni, která pozůstatky smažených fazolí.

Pokud se použije ponorný pohled na mixér, zrna jsou stanovena v úzkém způsobu. Otvor je jistě pokrývat rukou. Díky tomu nebude výrobek v procesu broušení z misky. Prováděné manipulace impulzivně, s intervalem až deseti sekund.

Žádná mlýnek na kávu. to není důvod, proč se vzdát používání svého oblíbeného pijavého nápoje. Mleté fazole budou schopni s pomocí různých prostředků a zařízení, která jsou v každé kuchyni. Je nutné jen pro malé úsilí. Proveďte takové manipulace bezprostředně před začátkem vaření.

Jak brousit kávu bez mlýnek na kávu a mixér

Drcení kávová zrna doma může důvěřovat jakoukoliv drtivými technikou nebo ručním drtiči. Mnoho milovníků vonného nápoje má zájem, je možné brousit kávu v mixéru, protože toto domácí zařízení má mnoho. Pokud se jedná o stacionární mixér, pak je problém broušení kávy vyřešen velmi jednoduše, ale ponorný model není pro tyto účely vhodný.

brousit, kávy, mlýnek, kávu

Všechny prostředky, které pomáhají brousit obilí bez mlýnek na kávu a mixér lze rozdělit do ručního a mechanického. Všechny z nich jsou jiné, mají výhody a nevýhody, na kterých stojí za to zastavit.

Ruční cesty

Pro ruční metody broušení kávových zrn na frakcí, je možné vzít broušení kladivem, válcovacím kolíkem s maltou a paličkou. Zároveň jsou zde videa na internetu, kde můžete jasně vidět, jak broušení kávy bez mlýnek na kávu s ručními zařízeními.

Jak brousit kladivo

Použití kladiva, výzva obilí amatér dostane obvykle rozsáhlé kávy. Je méně pravděpodobné, že dosáhne střední velikosti, ale nemůžeme dostat tenký takový způsob. Pro tuto metodu je zrno naskládáno na pergamenu v jedné vrstvě, vrcholy jsou také pokryty pergamenem, nebo můžete rozložit fazole s tenkou vrstvou v hustém obalu pro zmrazení. DALŠÍ, rozložená káva je umístěna na plochý, pokrytý povrchem ručníky. Kladivo fouká by neměly být příliš silné, aby byly frakce uniformy.

Použití válcovacího kolíku se získá tenká nebo průměrná velikost kávové fazole. Chcete-li začít broušení, je to nezbytné analogicky s brouškovým kladivem, nejprve položit fazole do obalu pro zmrazení nebo mezi vrstvami pergamenu v jedné vrstvě, a pak ji umístěte na rovný povrch. Válcovací kolík se drží obalem s obřadem, aby je co nejvíce rozdělil, a pak jezdit, hledat požadovanou hodnotu zlomku.

Broušení s maltou a paličkou

Mezi způsoby, jak brousit kávu bez mlýnek kávy s ručními zařízeními, použití malty a paličky je univerzálně z hlediska získání požadovaného broušení. Takže je možné cementovat zrna z největších frakcí do stavu prášku. Za tímto účelem se 1-2 lžíce kávových zrn se nalije do malty a hněte je pomocí paličky do stavu velkých frakcí. V procesu je důležité pokrýt maltu s rukou k zrnům, která nejsou rozlití v různých směrech. Poté, co je již získána káva velké frakce, můžete pokračovat do jeho broušení. Pro tohle musí být tlouček rozbitým zrnem v misce vertikálním pohybu. Je důležité nalít malé části zrn do malty tak, aby broušení bylo homogenní.

READ  Pomůže zvlhčovač teplo

Mechanické metody

S pomocí kuchyňských spotřebičů můžete také změnit kávová zrna. Nejjednodušší způsob, jak udělat mlýnku kávy nebo mixér, ale mechanický mlýn pro koření a koření, kombinovaný mlýnek nebo mlýnek na maso je vhodný pro nedostatek.

Mechanický mlýn pro koření

Máte-li zájem o to, jak brousit kávu pro 1-2 šálků nápoje ve velké frakci, stojí za to se snažit, aby se z něj učinil mechanický mlýn pro koření, což často pomáhá hosteskám v kuchyni. Frézovací zrna a rukojeť otočí mlýnský kámen, který poskytuje velmi velké frakce, které mohou být sníženy opakovaným broušením.

Po broušení koření nebo ořechů v kávovém mlýně, je nemožné tam broudit, protože nápoj získá nepřirozenou chuť pro něj. Před broušením musíte důkladně opláchnout a vysušit mlýn, abyste odstranili všechny pachy z jeho povrchu.

Broušení kuchyně kombinovat

Dalším zařízením ukazující, jak můžete získat velké broušení kávy bez použití mlýnek na kávu a mixér, jedná se o potravinářský procesor. Pokud je jeho síla dostačující na broušení ořechů, pak s kávová zrna. Při práci se kombinovaným je důležité si pamatovat:

 • Frakce s broušením se získají velkými a nerovnými;
 • Po skončení práce je nutné důkladně umýt všechny části zařízení, protože kávové oleje jsou hluboce zvýšeny na povrchu.

Při mletí v kombinované misce je požadované množství zrn zaplácených. Pak jsou pulsy 5 sekund vyrobeny z broušení, jejichž velikost a homogenita je regulována opakovanými pulzemi.

Mlýn pro koření

Mlýn pro koření je určen pro broušení koření. Návrhy a objem mechanické jednotky jsou odlišné, ale na velkých stranách produktu, tento nástroj obvykle není navržen. V mlýně můžete grušit malé množství zrn, což je dost pro jedno svařování. Stejně jako v případě brusky na maso, pro lepší výsledek opakovaně opakování operace. Pomol bude střední.

Ruční mlýny nejčastěji vyrobené ze stromu, který absorbuje voní dobře. Chuť koření je nepravděpodobné, že se zkazí kávu, ale užívat si čisté chuti vzácného typu arabicy nebo robustní, nebude úspěšné. Kromě toho po broušení aromatizovaných odrůd bude mlýn velmi obtížné prát.

Nevýhody použití kuchyňských spotřebičů:

 • Přehřátí nebezpečí;
 • Části poruchy;
 • Snížení životnosti;
 • Odolný vůně, ze kterého je těžké se zbavit.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS