Jak dát kávovar v nemocnici

Kávovary jako podnikání

Podnikání na kávovarech se týká prodejních automatů a je v této oblasti nejziskovější. Poskytuje výdělku na prodej kávy a čaje. Chcete-li otevřít podnik, stačí koupit speciální auto, ingredience pro něj a najít místo pro instalaci zařízení. Podle odborníků dosáhne podnikatelské ziskovosti se správnou organizací 140-150%.

Chcete-li otevřít podnik, stačí otevřít IP. Další oprávnění automatického instalace nejsou vyžadována.

  • Smlouva o pronájmu náměstí.
  • Kvalitní certifikáty z výrobců kávy a spotřebního materiálu.
  • Ses povolení Pokud instalujete kulometu v nemocnici nebo na vzdělávací instituci.

Jak jsem si vydělal peníze a to vyšlo

Byl jsem vyčítán v předchozím příspěvku v balíčku, lži a jakýkoli jiný nesmysl z mnoha důvodů, z nichž hlavní je, že to nebylo možné vydělat peníze a koupit bytu, dům a auta. Řeknu svému příběhu, zkusím se krátce a zajímavě. Dokážu si představit s cenami a čísly, protože příběh, který je již méně než 20 let.

kávovar, nemocnici

Žil jsem v malém městě na 25 tisíc lidí s mladou ženou a pracoval v obchodě Zavsklad, řidiče dodávky nábytku, koruny a stále ví. Peníze nebyly ani kurva. Rozhodl jsem se dělat podnikání (mimochodem, v budoucnu to ukázalo, že to z mne podnikatel, stejně jako z odrážky, ale pak jsem to nevěděl).

Nepřišel jsem s čímkoliv chytřejší, jak dělat prodejní. Kávovary jsou naše všechny. Ve městě 25 tisíc, Aha. Vzal jsem si peníze z celé peníze, a to i proč jsem dostal půjčku v bance, studoval jsem všechny stránky pak (přesně jeden) a zdarma inzeráty novin a spěchal do Kazan.

Ukázalo se, že všechny peníze, které mi chybí pro jeden stroj, a plány pak huddling, a koupil jsem s velkým dodavatelem napsaným z automobilů, s nadějí, že je opravit. Tři kusy. A všechny rozmanité, jak vypouštěné, eribs je tak.

S mým přítelem jsme je posílili, Latali, obnovil a stejně, díky tvrdohlavosti a světlé hlavě přítele, opravené. Zde jsem si uvědomil, že bych byl brzy bohatý a začal sledovat, co mohou být dobrá auta koupena za peníze, které budu mít hodně.

Nicméně, od tří automatů pouze jeden nahromadil svou existenci, která byla na autobusovém nádraží, a tam byly intercity taxikářské řidiče a pili kávu. Dva jiní nebyli potřební nafig. A všechny tři se pravidelně rozbily kvůli větru.

Hravidelně donmimali teplotní senzory vody v kotli. Takový senzor spálil a v příští návštěvě Kazan jsem mu objednal od tohoto dodavatele, kde jsem si koupil automaty a koupil tam ingredience. Pro 500 obdržel tento senzor, který jsem zcela ponořil do zoufalství.

Snímač vypadal jako trubka z nerezové oceli, průměr 4 mm, délku centimetrů 20. Kde přišlo dva kabely. Porozumění, že budu muset brzy post. 500 tanků pro jiný senzor pro jiný stroj, rozhodl jsem se, že se senzor setkám. Zjistil jsem trubku z teleskopické antény v garáži, popíjel, utěsněná jedna strana, zakoupená termo odolnost v rádiových komponentách v rádiových komponentách, strčil ji do telefonu a nalil stříkačkou s trubkou, to je epoxid. Otevřeno na pohled. Stejně jako současnost. A pracoval, ne horší.

V té době byli všichni majitelé prodejních automatů v tesatickému fóru tussed, kde se sdílely informace, schémata, prodávaly si navzájem náhradní díly a jiné džemy. Tam byly tyto většiny senzorů prodávány v 450, přímo od pašování Itálie.

A myslel jsem, že to, co by tyto senzory nedělali a ne prodávají na tomto fóru. Neřekl dřív, než udělal. Skočte na autobus, v Kazaň, na Chekhovského trhu, si koupím bzučení vhodných trubek, thcompsersion a epoxidy, jízda, garáže, kovový kov, pájecí železo a mám horské senzory. A prodáváme na 300. Rozhodl jsem se dumpingu!

Poslal poštou do Ruska tak, že si teď pamatuji, rychle se tam začal naučit později. Po chvíli jsem si již nařídil víc než tato trubka, protože v Chekhovském trhu tolik. A tepelná odolnost mi byla poslána z Moskvy několik tisíc kusů. Pájal jsem a poslal. Poslal a pájili jako šílený, aniž by zanechali garáž. Odstoupil z obchodu, placené dluhy. Vydělal jsem si senzory denně více než měsíc práce v obchodě. Překlady přišly z celé země, Western Union, pak nebyl žádný smysl pro karty. Všechno bylo děláno v černém. Dokud jsem neuspokojil tento úzký trh, že poptávka po senzorech padla, protože zakoupený zakoupený s kolosálním počtem senzorů za cenu 250 za opt, a prodávané fíky ví, kolik. Podkopal jsem monopol těch, kteří přinesli senzory ze zahraničí, protože jsem dělal senzory všem populárním ventilačním zařízením.

Mezitím přišel léto, a tam bylo téměř zastaveno v mých zařízeních v mých zařízeních, protože nikdo nechtěl pít horkou kávu v teple. Jel jsem do svých již známých kluků v Kazanu s otázkou, jak bojují s tímto neštěstí. Ovlásili mě, že v automatech jsou studené nápoje. Mléko koktejl a oranžová. Výroba Nestle. Ale tady je hrug. Vodní chladič stojí téměř 1000 dolarů. Za cenu to bylo téměř stejně jako moje vzdálené odvodňovací přístroje. Měl jsem peníze, ale pochopil jsem, že léto celku, a je nepravděpodobné, že by to zaplatilo. Pak jsem se rozhodl křičet chladnější.

Najal jsem na velmi dlouhou dobu, uplynul léto, ale nic se nestalo. S kompresorem, chladnička pracovala neuspokojivá, pak voda zmrazená v něm, pak to, co se stalo bjaca. Pak jsem se rozhodl udělat na pelierových prvcích.

Koupil jsem si nerezový hrnek, na podlaze litru, položil peltier prvek, napájecí zdroj mu, naočkoval hrnek tak, že taková nádoba byla získána, ale ukázalo se, že voda je způsobena skutečností že došlo k nemovitostem, které stojí na horních kruzích, teplota vody byla stupně 15, a níže, kde to byl tento element, asi 6. Čerpání vody do motoru směšovače z podložky Zhiguli. Konstrukce byla non-Zeysh, tepelná izolace je také horor, ale to bylo lepší než nic.

A pak jsem viděl kancelář chladič a rozebral ji. A vytáhl z toho kompletní vodní chladič. Bylo dokončeno, že návratová konvekce vody se začala objevit, protože voda je nejmeznější se 4 stupněmi, a stojí za to ochlazení níže, pak se zvedne chladnější voda. Pro to jsme potřebovali přesné teplotní senzory, ale byl jsem král senzorů!

Vybavil jsem všechny tři mé monstrum chladiči a příští léto bylo naplnění. Koupil jsem ingredience jako partner Kazan. Co mu způsobilo skutečný zájem, protože on sám potřeboval taková zařízení. Pro jejich pořadí jsem udělal tucet chladičů na vzorku a prodal je za 400 dolarů za kus, na polovinu. Do této doby jsem si uvědomil, že to byl zlatý dno. Ale AliExpress to nepřišel, a já jsem prostřednictvím společnosti. Zprostředkovatel koupil 1000 kusů chladičů v Číně pro kus, protože prostě nemohl najít nezbytné komponenty samostatně. Zároveň jsem vylezl do takových důkladných dluhů, ale věřil jsem v mých smyslech a už mám peníze.

Uspořádal jsem firmu a dokonce jsem připoutal patent na tento chladič. A začali jsme pájku a nýt s přítelem, nýtem a pájkou. Prodali jsme je 500 maloobchodní a 450 velkoobchod. Neměli jsme čas produkovat chladiče. Prostě jsme Shrenacyli a Srenacili. Vzpomínám si na přepravu 100 ks v podněstří, odkud přišli na minibusu kluci pro své chladiče a přinesli peníze v dolarech.

Poznámka k elektroerologickému činu # 6. Trochu o cenách

Dobrý den Picabutan a Picabutany!

Po některých análních manipulacích, dalším vítězem ve stroji a čekání na další část detailu na druhém stroji, to se objevilo trochu času odložit do spalování tématu o cenění v elektřině zejména a srst.Zpracování v účelu.

Konspiruje mě k těmto argumentům Dnešní aplikace pro výpočet hodnoty. Vypočítal jsem to, ukázalo se poněkud značný obrázek 170 000R na položku s DPH. Co zákazník udělal velké oči a trochu ořechů, po kterém řekl, že dělá syn přítele svého přítele pro 45 000 rublů s DPH a on si myslí, že je to drahé a chce levnější.

READ  Měl by být v létě zapnutý zvlhčovač vzduchu?

Zde máme 2 obecně, je to spíše velká čísla. Mnoho lidí za měsíc 45k nevydělává, ale zde pro jednu položku a dokonce pouze pro jednu operaci. Ano, a člověk říká, že ve skutečnosti nákladů na tuto operaci ve 3 (. ) Léčí výše. To je typický případ. Když přichází zákazník, počítání „namáčení a tamy a pochopit klíče drážku, vyříznout do zubu, otočte ji, vrtejte, vyřízněte do závitu, odstraňte otřepy, umýt. podnikání pak na Pols. 500R dost?“

Sdílejte (a zdarma) s jeho nenasezených znalostí v ceníku. Co činí náklady na práci na příkladu elektřiny:

jeden. Vlastně vybavení. Musí být zakoupen buď k pronájmu. Tyto náklady se tedy tvoří měsíční platbu úvěr / liziga nebo půjčování platby. I kdybyste měli několik milionů peněz zdarma. Existuje plánovaná doba návratnosti, která obecně převádí velkou jednorázovou platbu na malé měsíční.

Spotřebitelské materiály. Mám to drát, ložiska, emulze, vodítka, proudové kolektory, kov pro snap a zkušební řezy, filtry. Merzernes jsou různé trny, frézy, zastávky, řezací desky, prsty a t.P. V Tokary. Řezačky, talíře, prsty, třmen.

Poplatek za pronájem. Podle zákonů v soukromém domě není možné podnikat. Ano, a NAFIG by to potřeboval na místě, kde žijete, abychom udrželi mokré, dát zákazníky, pracovníky, neustálý provoz nákladních automobilů. V souladu s tím, místnost nebo její část v Prom. pásmo. Dobře by měla být vyhřívaná místnost s jeřábovým paprskem požadované zatížení kapacity, 4,2M výškové nákladní brány, napájení 380V požadovaného výkonu, zásobování vodou, pracujícím třídičem, parkovištěm a nedalekým Kancelářská část, kde můžete pít kavárnu s klientem a klidně sedět v PC pro výpočet objednávek, zaregistrujte se účetnictvím a t.D. Cenové tagy pro leasing Prom. Pokoje v Čeljabinsku od 200 do 400R / KV.M. Závisí jako obvykle ze stavu, umístění a co je zahrnuto v ceně. Pronajatý prostor by nemělo nejen dovolit umístit zařízení, ale také ponechat pohodlné průchody, a také potřebovat místo pro umístění skříní a nočních stolů pro nástroj a příslušenství, skladování spotřeby, místa skladování zařízení, mezer a hotových dílů. Tesne šetří peníze, ale není vždy vhodné pracovat. Přebytečná oblast. Proč platit za to, co nepoužíváte?

Mzda. Tedy bez ohledu na to. Vy sami pracujete nebo pracujete na vás. musí zaplatit za to. Je od 200-400R / hodinu v ruce. Plus daně. asi 50%. Ve skutečnosti, „díky“ takovým malým příspěvkům, máme většinu země práce pro šedý plat. Koneckonců, pokud osoba v ruce dostane 100 000 rublů. pak zaměstnavatel bude stát 150 000.

Daně a jiné státy. Emplikace na podnikání, stejně jako režie. Je to všichni. Neexistuje nic malování. Ale je nutné udržet režisér, pracovníci, advokát, účetní, manažer. Potřeba koupit a udržovat kancelářské vybavení, platit za internet, telefon, papír pro účty a režii.

Podíl rizik pro možné manželství. Jsme všichni lidé a všichni z nás dříve nebo později Kosychim. A tyto hejno musí být opraveny. Přirozeně. Kvůli tomu, že došlo k chybě. Tyto náklady by proto měly být zváženy v nákladech.

Zisk. Měla by být také. Jedná se také o rozvoj podniků (nové stroje jsou zakoupeny, pracovní podmínky jsou vylepšeny, ceny jsou zaplaceny, Dárky pro dovolenou jsou zakoupeny).

Jistě existuje spousta různých zajímavých faktorů, které jsem zde nezaregistroval, ale asi všechno.

Dále podnikneme všechny tyto náklady, vložíme do parta a výsledná číslice rozdělit na plánovaném počtu pracovních hodin vybavení (zároveň je zařízení extrémně málo schopné nahrát do práce 24/7/365). Ukázalo se tedy cena 1 normoční práce.

Jak jsem si vydělal peníze a to vyšlo

Byl jsem vyčítán v předchozím příspěvku v balíčku, lži a jakýkoli jiný nesmysl z mnoha důvodů, z nichž hlavní je, že to nebylo možné vydělat peníze a koupit bytu, dům a auta. Řeknu svému příběhu, zkusím se krátce a zajímavě. Dokážu si představit s cenami a čísly, protože příběh, který je již méně než 20 let.

Žil jsem v malém městě na 25 tisíc lidí s mladou ženou a pracoval v obchodě Zavsklad, řidiče dodávky nábytku, koruny a stále ví. Peníze nebyly ani kurva. Rozhodl jsem se dělat podnikání (mimochodem, v budoucnu to ukázalo, že to z mne podnikatel, stejně jako z odrážky, ale pak jsem to nevěděl).

Nepřišel jsem s čímkoliv chytřejší, jak dělat prodejní. Kávovary jsou naše všechny. Ve městě 25 tisíc, Aha. Vzal jsem si peníze z celé peníze, a to i proč jsem dostal půjčku v bance, studoval jsem všechny stránky pak (přesně jeden) a zdarma inzeráty novin a spěchal do Kazan.

Ukázalo se, že všechny peníze, které mi chybí pro jeden stroj, a plány pak huddling, a koupil jsem s velkým dodavatelem napsaným z automobilů, s nadějí, že je opravit. Tři kusy. A všechny rozmanité, jak vypouštěné, eribs je tak.

S mým přítelem jsme je posílili, Latali, obnovil a stejně, díky tvrdohlavosti a světlé hlavě přítele, opravené. Zde jsem si uvědomil, že bych byl brzy bohatý a začal sledovat, co mohou být dobrá auta koupena za peníze, které budu mít hodně.

Nicméně, od tří automatů pouze jeden nahromadil svou existenci, která byla na autobusovém nádraží, a tam byly intercity taxikářské řidiče a pili kávu. Dva jiní nebyli potřební nafig. A všechny tři se pravidelně rozbily kvůli větru.

Hravidelně donmimali teplotní senzory vody v kotli. Takový senzor spálil a v příští návštěvě Kazan jsem mu objednal od tohoto dodavatele, kde jsem si koupil automaty a koupil tam ingredience. Pro 500 obdržel tento senzor, který jsem zcela ponořil do zoufalství.

Snímač vypadal jako trubka z nerezové oceli, průměr 4 mm, délku centimetrů 20. Kde přišlo dva kabely. Porozumění, že budu muset brzy post. 500 tanků pro jiný senzor pro jiný stroj, rozhodl jsem se, že se senzor setkám. Zjistil jsem trubku z teleskopické antény v garáži, popíjel, utěsněná jedna strana, zakoupená termo odolnost v rádiových komponentách v rádiových komponentách, strčil ji do telefonu a nalil stříkačkou s trubkou, to je epoxid. Otevřeno na pohled. Stejně jako současnost. A pracoval, ne horší.

V té době byli všichni majitelé prodejních automatů v tesatickému fóru tussed, kde se sdílely informace, schémata, prodávaly si navzájem náhradní díly a jiné džemy. Tam byly tyto většiny senzorů prodávány v 450, přímo od pašování Itálie.

A myslel jsem, že to, co by tyto senzory nedělali a ne prodávají na tomto fóru. Neřekl dřív, než udělal. Skočte na autobus, v Kazaň, na Chekhovského trhu, si koupím bzučení vhodných trubek, thcompsersion a epoxidy, jízda, garáže, kovový kov, pájecí železo a mám horské senzory. A prodáváme na 300. Rozhodl jsem se dumpingu!

Poslal poštou do Ruska tak, že si teď pamatuji, rychle se tam začal naučit později. Po chvíli jsem si již nařídil víc než tato trubka, protože v Chekhovském trhu tolik. A tepelná odolnost mi byla poslána z Moskvy několik tisíc kusů. Pájal jsem a poslal. Poslal a pájili jako šílený, aniž by zanechali garáž. Odstoupil z obchodu, placené dluhy. Vydělal jsem si senzory denně více než měsíc práce v obchodě. Překlady přišly z celé země, Western Union, pak nebyl žádný smysl pro karty. Všechno bylo děláno v černém. Dokud jsem neuspokojil tento úzký trh, že poptávka po senzorech padla, protože zakoupený zakoupený s kolosálním počtem senzorů za cenu 250 za opt, a prodávané fíky ví, kolik. Podkopal jsem monopol těch, kteří přinesli senzory ze zahraničí, protože jsem dělal senzory všem populárním ventilačním zařízením.

Mezitím přišel léto, a tam bylo téměř zastaveno v mých zařízeních v mých zařízeních, protože nikdo nechtěl pít horkou kávu v teple. Jel jsem do svých již známých kluků v Kazanu s otázkou, jak bojují s tímto neštěstí. Ovlásili mě, že v automatech jsou studené nápoje. Mléko koktejl a oranžová. Výroba Nestle. Ale tady je hrug. Vodní chladič stojí téměř 1000 dolarů. Za cenu to bylo téměř stejně jako moje vzdálené odvodňovací přístroje. Měl jsem peníze, ale pochopil jsem, že léto celku, a je nepravděpodobné, že by to zaplatilo. Pak jsem se rozhodl křičet chladnější.

Najal jsem na velmi dlouhou dobu, uplynul léto, ale nic se nestalo. S kompresorem, chladnička pracovala neuspokojivá, pak voda zmrazená v něm, pak to, co se stalo bjaca. Pak jsem se rozhodl udělat na pelierových prvcích.

READ  Co dělat, když je kávovar pod tlakem?

Koupil jsem si nerezový hrnek, na podlaze litru, položil peltier prvek, napájecí zdroj mu, naočkoval hrnek tak, že taková nádoba byla získána, ale ukázalo se, že voda je způsobena skutečností že došlo k nemovitostem, které stojí na horních kruzích, teplota vody byla stupně 15, a níže, kde to byl tento element, asi 6. Čerpání vody do motoru směšovače z podložky Zhiguli. Konstrukce byla non-Zeysh, tepelná izolace je také horor, ale to bylo lepší než nic.

A pak jsem viděl kancelář chladič a rozebral ji. A vytáhl z toho kompletní vodní chladič. Bylo dokončeno, že návratová konvekce vody se začala objevit, protože voda je nejmeznější se 4 stupněmi, a stojí za to ochlazení níže, pak se zvedne chladnější voda. Pro to jsme potřebovali přesné teplotní senzory, ale byl jsem král senzorů!

Vybavil jsem všechny tři mé monstrum chladiči a příští léto bylo naplnění. Koupil jsem ingredience jako partner Kazan. Co mu způsobilo skutečný zájem, protože on sám potřeboval taková zařízení. Pro jejich pořadí jsem udělal tucet chladičů na vzorku a prodal je za 400 dolarů za kus, na polovinu. Do této doby jsem si uvědomil, že to byl zlatý dno. Ale AliExpress to nepřišel, a já jsem prostřednictvím společnosti. Zprostředkovatel koupil 1000 kusů chladičů v Číně pro kus, protože prostě nemohl najít nezbytné komponenty samostatně. Zároveň jsem vylezl do takových důkladných dluhů, ale věřil jsem v mých smyslech a už mám peníze.

Uspořádal jsem firmu a dokonce jsem připoutal patent na tento chladič. A začali jsme pájku a nýt s přítelem, nýtem a pájkou. Prodali jsme je 500 maloobchodní a 450 velkoobchod. Neměli jsme čas produkovat chladiče. Prostě jsme Shrenacyli a Srenacili. Vzpomínám si na přepravu 100 ks v podněstří, odkud přišli na minibusu kluci pro své chladiče a přinesli peníze v dolarech.

Jak jsem si vydělal peníze a to vyšlo

Byl jsem vyčítán v předchozím příspěvku v balíčku, lži a jakýkoli jiný nesmysl z mnoha důvodů, z nichž hlavní je, že to nebylo možné vydělat peníze a koupit bytu, dům a auta. Řeknu svému příběhu, zkusím se krátce a zajímavě. Dokážu si představit s cenami a čísly, protože příběh, který je již méně než 20 let.

Žil jsem v malém městě na 25 tisíc lidí s mladou ženou a pracoval v obchodě Zavsklad, řidiče dodávky nábytku, koruny a stále ví. Peníze nebyly ani kurva. Rozhodl jsem se dělat podnikání (mimochodem, v budoucnu to ukázalo, že to z mne podnikatel, stejně jako z odrážky, ale pak jsem to nevěděl).

Nepřišel jsem s čímkoliv chytřejší, jak dělat prodejní. Kávovary jsou naše všechny. Ve městě 25 tisíc, Aha. Vzal jsem si peníze z celé peníze, a to i proč jsem dostal půjčku v bance, studoval jsem všechny stránky pak (přesně jeden) a zdarma inzeráty novin a spěchal do Kazan.

Ukázalo se, že všechny peníze, které mi chybí pro jeden stroj, a plány pak huddling, a koupil jsem s velkým dodavatelem napsaným z automobilů, s nadějí, že je opravit. Tři kusy. A všechny rozmanité, jak vypouštěné, eribs je tak.

S mým přítelem jsme je posílili, Latali, obnovil a stejně, díky tvrdohlavosti a světlé hlavě přítele, opravené. Zde jsem si uvědomil, že bych byl brzy bohatý a začal sledovat, co mohou být dobrá auta koupena za peníze, které budu mít hodně.

Nicméně, od tří automatů pouze jeden nahromadil svou existenci, která byla na autobusovém nádraží, a tam byly intercity taxikářské řidiče a pili kávu. Dva jiní nebyli potřební nafig. A všechny tři se pravidelně rozbily kvůli větru.

Hravidelně donmimali teplotní senzory vody v kotli. Takový senzor spálil a v příští návštěvě Kazan jsem mu objednal od tohoto dodavatele, kde jsem si koupil automaty a koupil tam ingredience. Pro 500 obdržel tento senzor, který jsem zcela ponořil do zoufalství.

Snímač vypadal jako trubka z nerezové oceli, průměr 4 mm, délku centimetrů 20. Kde přišlo dva kabely. Porozumění, že budu muset brzy post. 500 tanků pro jiný senzor pro jiný stroj, rozhodl jsem se, že se senzor setkám. Zjistil jsem trubku z teleskopické antény v garáži, popíjel, utěsněná jedna strana, zakoupená termo odolnost v rádiových komponentách v rádiových komponentách, strčil ji do telefonu a nalil stříkačkou s trubkou, to je epoxid. Otevřeno na pohled. Stejně jako současnost. A pracoval, ne horší.

V té době byli všichni majitelé prodejních automatů v tesatickému fóru tussed, kde se sdílely informace, schémata, prodávaly si navzájem náhradní díly a jiné džemy. Tam byly tyto většiny senzorů prodávány v 450, přímo od pašování Itálie.

A myslel jsem, že to, co by tyto senzory nedělali a ne prodávají na tomto fóru. Neřekl dřív, než udělal. Skočte na autobus, v Kazaň, na Chekhovského trhu, si koupím bzučení vhodných trubek, thcompsersion a epoxidy, jízda, garáže, kovový kov, pájecí železo a mám horské senzory. A prodáváme na 300. Rozhodl jsem se dumpingu!

Poslal poštou do Ruska tak, že si teď pamatuji, rychle se tam začal naučit později. Po chvíli jsem si již nařídil víc než tato trubka, protože v Chekhovském trhu tolik. A tepelná odolnost mi byla poslána z Moskvy několik tisíc kusů. Pájal jsem a poslal. Poslal a pájili jako šílený, aniž by zanechali garáž. Odstoupil z obchodu, placené dluhy. Vydělal jsem si senzory denně více než měsíc práce v obchodě. Překlady přišly z celé země, Western Union, pak nebyl žádný smysl pro karty. Všechno bylo děláno v černém. Dokud jsem neuspokojil tento úzký trh, že poptávka po senzorech padla, protože zakoupený zakoupený s kolosálním počtem senzorů za cenu 250 za opt, a prodávané fíky ví, kolik. Podkopal jsem monopol těch, kteří přinesli senzory ze zahraničí, protože jsem dělal senzory všem populárním ventilačním zařízením.

Mezitím přišel léto, a tam bylo téměř zastaveno v mých zařízeních v mých zařízeních, protože nikdo nechtěl pít horkou kávu v teple. Jel jsem do svých již známých kluků v Kazanu s otázkou, jak bojují s tímto neštěstí. Ovlásili mě, že v automatech jsou studené nápoje. Mléko koktejl a oranžová. Výroba Nestle. Ale tady je hrug. Vodní chladič stojí téměř 1000 dolarů. Za cenu to bylo téměř stejně jako moje vzdálené odvodňovací přístroje. Měl jsem peníze, ale pochopil jsem, že léto celku, a je nepravděpodobné, že by to zaplatilo. Pak jsem se rozhodl křičet chladnější.

Najal jsem na velmi dlouhou dobu, uplynul léto, ale nic se nestalo. S kompresorem, chladnička pracovala neuspokojivá, pak voda zmrazená v něm, pak to, co se stalo bjaca. Pak jsem se rozhodl udělat na pelierových prvcích.

Koupil jsem si nerezový hrnek, na podlaze litru, položil peltier prvek, napájecí zdroj mu, naočkoval hrnek tak, že taková nádoba byla získána, ale ukázalo se, že voda je způsobena skutečností že došlo k nemovitostem, které stojí na horních kruzích, teplota vody byla stupně 15, a níže, kde to byl tento element, asi 6. Čerpání vody do motoru směšovače z podložky Zhiguli. Konstrukce byla non-Zeysh, tepelná izolace je také horor, ale to bylo lepší než nic.

A pak jsem viděl kancelář chladič a rozebral ji. A vytáhl z toho kompletní vodní chladič. Bylo dokončeno, že návratová konvekce vody se začala objevit, protože voda je nejmeznější se 4 stupněmi, a stojí za to ochlazení níže, pak se zvedne chladnější voda. Pro to jsme potřebovali přesné teplotní senzory, ale byl jsem král senzorů!

Vybavil jsem všechny tři mé monstrum chladiči a příští léto bylo naplnění. Koupil jsem ingredience jako partner Kazan. Co mu způsobilo skutečný zájem, protože on sám potřeboval taková zařízení. Pro jejich pořadí jsem udělal tucet chladičů na vzorku a prodal je za 400 dolarů za kus, na polovinu. Do této doby jsem si uvědomil, že to byl zlatý dno. Ale AliExpress to nepřišel, a já jsem prostřednictvím společnosti. Zprostředkovatel koupil 1000 kusů chladičů v Číně pro kus, protože prostě nemohl najít nezbytné komponenty samostatně. Zároveň jsem vylezl do takových důkladných dluhů, ale věřil jsem v mých smyslech a už mám peníze.

READ  Nastavení kávy brousicí kávovar Philips

Uspořádal jsem firmu a dokonce jsem připoutal patent na tento chladič. A začali jsme pájku a nýt s přítelem, nýtem a pájkou. Prodali jsme je 500 maloobchodní a 450 velkoobchod. Neměli jsme čas produkovat chladiče. Prostě jsme Shrenacyli a Srenacili. Vzpomínám si na přepravu 100 ks v podněstří, odkud přišli na minibusu kluci pro své chladiče a přinesli peníze v dolarech.

Lampomat

Prodej žárovek je stále populárnější. Instalované prodejní automaty na jejich prodeji jsou však stále v křídle pro spotřebitele. Niche není prakticky obsazen, takže konkurenceschopnost je minimální. Výtahový mechanismus pro vydávání spolehlivě chrání zboží před poškozením, kapacita zařízení bude poskytovat široký rozsah a pohodlné a srozumitelné strany je k dispozici kupujícímu jakéhokoli věku.

Na tvorbě takového stroje, před několika lety, řekl Savelovský strojový stavební závod a Mosenergosbyt se stal partnerem projektu, první takový automatický byl instalován v budově. Pro zajištění produktů před poškozením museli vývojáři vytvořit výtahový mechanismus pro vydávání. Na konci roku 2015 bylo v Zelenogradu vyhlášeno otevření automaty pro prodej LED lampy. A nyní takové automatické lze nalézt téměř ve všech hlavních městech Ruska.

Zisk: 30 000. 45 000

Praktická zkušenost: Prodejní přístroje platí za dva roky

Výpočty používají průměrná data v Rusku v době psaní. Každý článek má kalkulačku ziskovosti podnikatelnosti, která vám umožní vypočítat současné výnosy dnes.

Rychlé tempo vývoje prodejních podniků je jedním z nejvýraznějších trendů v posledních letech. Jak vydělat peníze na prodejní nástroje zadáním tohoto rychle rostoucího a velmi slibného podnikání, čtenáři projektu OpenBusiness.Ru vypráví generální ředitele jedné z největších prodejních společností v Rusku Vendorus Group Svetlana Tymošenková.

Před třemi lety začali pracovat s čerstvě vhodnými kávová zrna pod vlastní značkou, nabízejí službu „Káva a catering“ služba „. Často začínáme pracovat, kde nebylo nic před námi. Zejména před více než před 2 lety jsme přinesli první prodejní automaty pro prodej krém mléka do Ruska. Nyní tři sítě pro prodej mléka rozlití, ve kterých jsme přijali přímé zapojení.

Vaše školení pro 69 000 lze provést online!

Cena zahrnuje soubor materiálů pro všechny programy na plný úvazek 2 dny živé studie online. Neurčitá práva 10 programů. Žádné další příspěvky a platby. Spuštění za 2 dny.

Tento podnik přišel, protože v té době byla prodejní zařízení velmi malá, růstový potenciál byl zřejmý (dnes zůstává, jen náklady na vstup došlo). Ano, zdálo se, že schéma obchodních procesů byl docela jednoduchý. Později, jak se to stane, bylo zjištěno, že „úskalí“, museli co rozvíjet, aby jednali, pokud jde o situaci.

V prvních fázích souhlasili s obchody, které mají vždy potřebu malých peněz a změnila naši malou věc na papírové peníze, později uzavřela dohodu sbírky s bankou a nyní je tento problém zcela vyřešen. Kupující nemohli používat prodejní automaty, museli stát v blízkosti a show. Kromě toho všechny kulomety začaly umístit podrobné pokyny, dokonce i na obrázcích. Dnes jsou kupující snadno používat kulomety a problém zmizel.

Bylo těžké pronajmout místo pro instalaci, zejména ve státních institucích, t.na. Nikdo nechtěl a nechce projít 1 kv. Metr. Řešením je jednoduché. pracujeme v obchodních organizacích. Začal také aplikovat smlouvu nepůjčovat místo, ale naopak. za příplatek prodejního automatu k pronájmu. Kromě toho se často konají aukce na právu k pronájmu, je to vhodné, ale často se cena stoupá vyšší, než je ekonomicky odůvodněná. My v těchto případech jen hledáme další místo.

Později byl problém se zavedením ČKS. V určitém okamžiku se FTS rozhodl, že všechny kulomety musí být vybaveny CCT. Technicky může být omezený počet modelů vybaven těmito zařízeními v důsledku uspořádání vnitřních dílů a pracovních mechanismů. Na světě se pokladní registry v prodejních automatech nepoužívají. V našich právních předpisech jsou všechny CCP registrovány ve daňových úřadech na místě CCT, pokud instalují CCT v prodejním automatu, bude to muset zaregistrovat na místě, ale vždy existuje možnost, že stroj bude muset potřebovat pohybovat a více než jednou, to znamená pokaždé, když musíte odebrat a zaregistrovat znovu. Postup není komplikovaný, ale velmi nákladný čas a peníze.

kávovar, nemocnici

Pokud je síť prodejních automatů velká, musela by zachovat zaměstnance zaměstnanců, kteří by byli zařazeni výhradně těmito otázkami. Dalším argumentem. CCT vyžaduje uzavření a otevření peněžního dne denně, pokud je to pozdě, systém je blokován a je nutné zavolat inspektor z daňového inspektorátu. To znamená, že každý stroj musí přijít minimálně dvakrát denně. Co zabíjí smysl pro automatizovaný obchod. Jako argument proti CCP bylo také uvedeno, že všechny automaty jsou původně vybaveny prodejním účetním systémem pro přijaté vystavené peníze a počet prodaných zboží. Tak co skrývat něco, když obchodování v automatizovaném režimu je prostě nemožné. Tento problém byl vyřešen společným úsilím, ale v procesu rozhodnutí vytvořených s kolegy NaAT (Národní asociace automatizovaného obchodu). V novém obchodním právu existují vysvětlení týkající se automatizovaného obchodování a všechny otázky CCT jsou vyřešeny.

Jaké jsou možnosti spouštění podnikání v prodejní prodej

Teď už přesně chápeme, jak je uspořádáno prodejní firmy, musíme si vybrat konkrétní obchodní strategii. Patří mezi ně tři hlavní:

Začnete se podnikat sami, předat všechny vybavení vybavení fázi, zboží, umístění a registrace.

Koupíte již existující prodejní firmu.

Koupíte franchise pro vytvoření prodejního podnikání.

Každé možnosti mají své výhody a nevýhody. Nejjednodušší možností je koupit stávající prodejní firmu. Pokud tuto možnost použijete pozornost dvěma hlavními body. První bod je bezpečnost a záruka pro zařízení. Druhý bod. za přítomnost potvrzených peněžních toků ze stávajícího podnikání. Pokud je první moment jednoduše dost, pozvat technický specialista, pak přítomnost potvrzeného peněžního toku pro kontrolu složitější. Důvodem je skutečnost, že poslední majitel bude zpravidla přeceňovat peněžní tok, argumentovat, že část proudu by mohla jít „do černé“, aby snížila daňové zatížení. Taková prohlášení však musí být velmi skeptická, a pokud potvrzený peněžní tok nesplňuje vaše požadavky, je lepší zvážit další možnost zahájit podnikání. A samozřejmě nezapomeňte zkontrolovat dostupnost a legalitu každé ze smluv, zejména pro umístění zařízení, protože nové místo pro prodejní automat je v podstatě nový podnik.

Doba návratnosti prodejních podniků začíná zpravidla od dvou let. Nejedně nevěřte připravené obchodní plány pro prodejní činnost, zejména od dodavatelů tohoto zařízení. Zpravidla zveličují finanční výsledky projektu.

Sčítání výše uvedeného, ​​můžete provést hlavní závěr. Prodejní zařízení nejsou zlaté hory, je to podnik, který vyžaduje významné investice a promyšlený postoj k němu, pouze v tomto případě se stává nákladově efektivním a účinným.

Jak udržovat prodejní automat

V údržbě kávovarů není nic složitého. S tím se každá osoba vyrovnává. dokonce i ten, kdo kombinuje prodejní podnikání s jinými činnostmi. Týden strávíte jen pár hodin pro servis. Skládá se při změně přísad a nádobí, stejně jako v výkopu peněz. Kontrola stroje se doporučuje třikrát týdně. V případě vyplnění akceptoru účtu, automatická jednoduchost přestane zaujmout peníze. S servisem 1-4 Automaty Entrepreneur může zvládnout nezávisle. Při rozšiřování sítě prodejních automatů je lepší najmout asistenta, který se bude zabývat údržbou technologií.

How To Use Delonghi Nespresso Inissia Espresso Coffee Maker Review

Průměrný obrat kávovaru. 30-50 tisíc. za měsíc. To je v den, kdy musíte prodat 40 šálků. A to je docela reálné. Tento prodej se samozřejmě objeví od prvního dne instalace, ale takové body rychle získávají hybnost; Pomáhá příznivému místě a spontánním nákupům.

Dalším zdrojem příjmů může být reklama na šálků a panelech kávovaru. za měsíc a na předním panelu. 750 za měsíc. Pokud projdete reklamní oblast k pronájmu na půl roku, můžete si vydělat téměř 30 tisíc. rublů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS