Jak hodit chladničku do malé kuchyně

Úspěšné kuchyňské plánování 6 m2 s lednicí a sporákem

Design typické kuchyně v panelovém domě. v Brežněv nebo Khrushchevu. často se mění v závod pro spásu chráněných 6 metrů od haldy a stereotypů sovětského uspořádání. Nabízíme přehled nejúspěšnějších nápadů v nejlepších tradicích módního designu.

Vestavěná chladnička u okna. V další fotografie. zbytek kuchyně

Otázka: Kde dát chladničku v kuchyni

Chladnička je největším domácím spotřebičem v kuchyni a možná v celém domě. Někdy je všechny plánovací headset podřízen umístěním chladničky. Jaké nuance jsou kritické a co lze zanedbávat?

# jeden. Bezpečná cílová lednice fungovala správně, musíte následovat tři pravidla.

jeden. Neostřete. Když je zařízení zahřáté zvenku, teplota uvnitř se zvýší rychleji a kompresor (nebo chladicí systémy bez mrazu). častěji. V důsledku toho to povede k rychlému opotřebení chladničky.

Vysoce kvalitní jídlo. A nemluvíme o svých produktech, ale o napájení: mělo by být bez přerušení a skoky. Nejlépe stabilizátorem.

Dejte přístroji chladit. Zima uvnitř chladničky je udržována uvolňováním tepla venku. Je nutné dovolit toto teplo rozptýlit.

V praxi to znamená přibližně následující.

Paul. dokonale rovnoměrně zapomenout na nohy pod nohou chladniček linoleum. Přítomnost rovnoměrných minimálních vibrací bude nepříznivě ovlivnit kompresor a povede k zrychlení zhoršení. Proto ve fázi opravy je důležité poskytnout místo v kuchyni s bezchybně hladkým (odvozeným) podlahami.

Technologické mezery na třech stranách, to vše záleží na modelu zařízení: Pokud má zadní část vaší chladničky chladič, musíte dodržovat vzdálenost mezi ním a stěnou alespoň 10 cm. Pokud zadní radiátor není, je nutné ustoupit ze všech povrchů nejméně 2 cm. V mnoha zdrojích najdete obrázek, který potřebujete ustoupit z bočních stěn 10 cm. To je přehánění: Ve skutečnosti jsou dva centimetry dostačující pracovat moderní agregát. Řeč o oddělené ledničce.

Připojení k síti. Prostřednictvím kabeláže, doporučení nepřipojuje chladničku přes prodlužovací kabel, diktován především nízkou kvalitou prodloužení. Většina čínských zařízení je určena pro jmenovitý proud 10 A, ale není udržována na kalibraci a ne, takže není vhodné pro chladničku. Nicméně, pokud si koupíte (nebo děláte z jednotlivých částí) vysoce kvalitní rozšíření, navržený pro „čestný“ 16 A, a upevněte jej například na soklu, je ekvivalentní zapojení. A proto nebudou vzniknout žádné operace.

DŮLEŽITÉ: V žádném případě by neměly používat zařízení se síťovým filtrem: v chladničkách je postavena jeho vlastní ochrana proti napěťovým poklesům a filtrační odpaliště mohou být naopak staly zdrojem rizika.

Tip: Přemýšlejte předem, kde je lepší umístit růžici pro chladničku. Může to být sousední skříň s ním nebo stěnou strany. pokud plánujete koupit vestavěné vybavení. A všimněte si, že v některých modech mrazničku se připojuje k síti samostatně. bude vyžadována dodatečná zásuvka. A ještě více jestliže dvě ledničky v kuchyni Zásuvky v kuchyni: Jak je umístit správně

Na Slunce. pouze „tvář“ přední plocha dveří je dobře izolovaný, i když na něm bude svítit slunce, to nebude přinést zranění jednotky. Ale se stranami je vše jiné: Pokud Sluneční paprsky padají na stranu, horké léto je možné významné zhoršené teplotní režim a zvýšené opotřebení zařízení. Proto, pokud si myslíte, že v blízkosti okna, ujistěte se, že strany přístroje „nevypadají“ zpoza stěny.

Deska a mytí. ne nejlepší sousedé by byli zavřenými podmínkami, v žádném případě umístěte chladničku v blízkosti desky. Nejenže bude přehřát a pracovat neefektivně, bude stále rychle špinavé. A jeho velké, dobře pozoruhodné povrchy budou rychle zakryjí tukem, pohybující se ze sporáku. Projev, především o velikosti oddělené chladničky. Vestavěná chladnička je přípustná vložit další dveře do vložené trouby. Stejně jako v chladničce pod stolní deskou, která se nachází hned vedle sporáku, není nic špatného.

Šplouchá z dřezu, stejně jako vysoká vlhkost, může také rychle odstranit chladničku. Posuňte chladničku alespoň 30 cm od mytí.

Na

Na lodžii. s řadou rezervací pokynů pro jakoukoliv chladničku uvedeno teplotní rozsah, ve kterém se souhrnný „normálně“. Mnozí majitelé dali chladničky na izolované Loggias, zapomenout na to, že v letním období jsou porušena dvě pravidla: stěny kameniva „ohřívají slunce“ a teplota vzduchu obvykle přesahuje přípustné. Proto je na lodžii přípustné umístit chladničku pouze tehdy, když je vestavěný nebo má „tropické“ provádění (odolává teplotám až o 30 stupňů).

Nižší teplotní práh chladničky. obvykle 5 stupňů. A pokud je loggia bez kvalitní izolace (jen prosklené), v zimě bude chladnička příliš studená.

# 2. Snadné použití Podle zákonů ergonomie, chladnička musí stát tak, aby se to mohlo rychle přiblížit, což je co nejmenší kroky. Ale v praxi pro výstavbu „trojúhelníků“ pracovního prostoru je nutné obětovat využívání zařízení nebo bezpečnostních požadavků. Ne všichni z nás mají štěstí, že mají kuchyň s metratací o více než 15 metrů čtverečních a neexistuje žádný rozdíl v prostorách menší oblasti. dva kroky budou muset jít do chladničky nebo tři. Proto je při výběru místa pro chladničku, priorita stojí za to posílat bezpečnost a pohodlí. A teprve pak počítat „prošly kroky“.

Jednoduchý přístup. Je žádoucí, aby pro přístup k chladničce nebylo nutné obejít jakékoli překážky (například tabulka nebo gauč). V této souvislosti je zámek řešení, když je chladnička odstraněna mimo kuchyň (například na lodžii). Takový přístup je přípustný pouze v případě kritického nedostatku prostoru v kuchyni a neschopnost bezpečně uspořádat chladničku.

READ  Jak vypnout ventilátor na Split System

Dveře by neměly zasahovat. Většina moderních modelů podporuje bilaterální instalaci dveří (může být odstraněna). Je důležité, aby otevřené dveře nemusely jít kolem. Klasické ubytování. otevření dveří na stranu okna nebo nejbližší zdi. V tomto případě mají otevřené dveře minimální prostor a umožňuje rychle přistupovat k lednicí.

chladničku, malé, kuchyně

Kde mohu instalovat chladničku na malé kuchyni. nejlepší možnosti

V jednom z rohů kuchyně. k lednicí vizuálně není přeplněné místnosti a neinterferovaly s domácnostmi, designéři to poradí, aby ho instalovali v nejvzdálenějším rohu. Tato technika učiní chladničku méně patrným, navíc navíc zvyšuje nízký strop.

Všechny velké předměty jsou lepší umístit zeď. to se týká a chladničky. Zpravidla, na každé, dokonce i nejmenší kuchyni, je úhel, jeden ze stěn, které jde do pracovního prostoru, a druhý sousedí se oknem.

Vzdálenost od okna ke stěnám může být nejrůznější, nicméně toto místo je nejvhodnější pro umístění chladničky.

Hlavní věc. domácnosti nemusí neustále klopýtnout do chladničky. Pokud jste také správně vyzvedli s rozměry pod velikostí místnosti, pak bude docela malý prostor.

Pokud se rozhodne umístit chladničku v rohu, doporučuje se koupit nejvyšší a nejúžasnější model.

Je žádoucí, aby to bylo lehké nebo v kovové barvě, pak se místnost nezdá zavřít. Pro ještě větší úspory, přímo nad chladničkou lze umístit mikrovlnnou troubu.

Chladnička instalovaná v blízkosti kuchyňského okna. tato metoda ubytování se nejčastěji rozhoduje, když má kuchyně úhlová dispozice. Lednička se nachází v blízkosti okna umístěného v blízkosti pracovního povrchu, takže je docela vhodné použít v procesu vaření.

Zároveň nevylézá do kuchyně a nechává na něm spoustu volného místa. Je důležité vybrat si vysoký a úzký model, který bude muset být nejvíce pevně přesunut do zdi.

Další možností je malá chladnička u okna, přes kterou je montážní skříň umístěn pro skladování nádobí nebo jiného nádobí.

Lednička instalovaná v blízkosti mytí. často v blízkosti mytí je docela prostorná „mrtvá“ zóna, ve které nic stojí za to. K dispozici je také volný koutek nebo výklenek. Na toto místo stojí za pozorně, protože chladnička instalována je schopna zcela přeměnit malou místnost.

S tímto rozložením rozvržení bude vše ostatní vypadat snazší a prostorné. Pro zvýšení účinku můžete použít lehký nábytek a stejné dokončovací materiály.

Aby bylo snadnější najít místo pro chladničku v malém kuchyňském prostoru, designéři poradí se zbavit některých těžkopádných a zřídka používaných kuchyňských spotřebičů. může být nahrazen kompaktnějšími.

Například stojí za to výběru mosazné skříně s parníkem a mikrovlnnou funkcí. Masivní kuchyňský procesor je snadno nahrazen běžným imerzním mixérem. Úplný jídelní kout s lehkostí může být vybavena v obývacím pokoji, a na samotném kuchyni, nainstalovat lehký a kompaktní stojan, který nahrazuje jídelní stůl.

Chladnička v blízkosti vstupních dveří je dalším volněním místem pro lokalizaci lednice. V závislosti na tom, jaký druh kuchyňského rozložení byl zvolen, může být tam vytvořen buď prostorný úhel nebo plochá stěna.

Obě možnosti jsou skvělé pro instalaci chladničky. Hlavní věc je správně kombinovat se zbytkem nábytku, zejména pomocí hlavy. Designéři obecně doporučují, aby nábytek pro malé kuchyně na objednávku.

Tento přístup poskytuje příležitost k produktivnějšímu používání každého čtverečního měřiče, neopouštět jednu mezeru mezi domácími spotřebiči a skříněmi.

Umístění chladničky ve výklenku. tato volba je jednou z nejpraktičtějších a nejpohodlnějších. Ve výklenku je chladnička částečně chráněna před slunečním světlem, znečištěním domácností a mechanickými účinky. Je nutné přesně dodržovat pravidla pro připojení spotřebiče domácnosti a zajistit, aby nic brání volnému otevření dveří.

Při instalaci malé chladničky si můžete vzít volný prostor přes police nebo skladovací skříně, koření, kuchyňské potřeby.

Malý kuchyňský design 5 m 2. Step-by stepovací plán

7 Sověti pro výběr nábytku pro dokonalý interiér miniaturní kuchyně

 • Koupit kuchyňský set v obchodě je obtížná. pro malé kuchyně je malý a kuchyň na individuálním projektu bude z kategorie „To, co jsem chtěl“ a bude stát mnohem dražší.
 • Mnoho zásuvek, dost velký. ušetří místo.
 • Skládací tabulka je součástí parapetu, takové vnitřní rozhodnutí, jak můžete vidět, je velmi populární.
 • Domácí spotřebiče by měla být snadno integrována do kuchyňské sady.
 • Háčky a otevřené police na stěnách. tyto detaily jsou považovány za velmi rozumné.
 • Design kuchyně 5 5 navrhuje přízvuk na pracovní plochu: nábytek je postaven do jednoho řádku pro zastřihovač, s ohledem na tvar, samozřejmě tvar dřezu a sporáku.
 • Doporučuje se opustit nábytek s houpacími dveřmi z moderních alternativ. dveří-Sten.

A pár tipů ze zkušených designérů. Nádherný, luxusní kuchyňský nábytek v malé místnosti vypadá směšně. Volba by proto měla být zaměřena na komfort, teplo, retro stylu. Například lehká, téměř jeden fotonový nábytek, které jsou zdobeny domácími ubrousky, ubrusy a dalšími „suvenýrů“.

Pro malou kuchyni je lepší zvolit lehký nábytek přírodních odstínů s minimálním počtem otevřených polic.

Nebo jednoduchý, ale kvalitní kvalitní vysoce kvalitní dřevěný nábytek přírodní stín. Často se používají v podobných interiérech a nábytku v Shebbi-Chic. Sofistikovaná ztráta, slouží jako kompliment vinobraní v interiéru. V tomto případě malé kuchyně, ne nejdražší opravy zachrání takové originální, skutečně domácí řešení.

Malá kuchyně design tipy s lednicí

Při pokládání nábytku a technologie v malé kuchyni má hodnota pohodlí, uchování užitečného prostoru. Lineární nebo úhlový typ plánování kuchyňské headsetu je vhodný tak, že pro chladničku je dostatek volného místa. Je možné rozšířit oblast připojením k balkóně.

Pokud je interiér kuchyně vyroben v tradičních stylech, použijte dřevěné fasády. Preference dává lehké skály. Takže technika nevypadá těžkopádné, vybrat vložené modely, které nebudou přitahovat pozornost v interiéru. Pokud je chladnička autonomní, stojí samostatně, jeho barva by se měla blížit s nábytkem a dokončovacím materiálům.

READ  Jak umístit kotel v malé koupelně

Světelný případ pro klasický interiér

Malá kuchyňská linka s lednicí by mělo vypadat vizuálně snadno, pro toto použití materiálů s lesklými povrchy. Kovové pouzdro pro zařízení, bílý lesklý, černý s odrazem. Totéž platí pro zbytek interiéru, preference poskytuje materiály schopné odrážejí světlo, s nimi prostor vypadá snadněji, vzduch.

Je důležité použít pouze nábytek a techniku ​​v interiéru, aniž by nemožné. Neexistuje žádný prostor pro bufet, skříně, pračka častěji umístěna v koupelně. Chladnička je povinným typem zařízení, které musí být přítomno v kuchyňském prostoru. Je nutné poslat blíže k vchodu tak, aby nemusel už dlouho nést těžké výrobky.

Chladnička na malé kuchyni může být zcela nepostřehnutelná, pokud je kompaktní a instalována uvnitř nábytkové headsetu. Samostatně stojící modely musí být zajištěny z vnějšího prostředí, takže mohou sloužit po dlouhou dobu a neztratili funkčnost. Vzhled případu musí splňovat okolní prostředí.

Ubytování domácích spotřebičů

Existují některá pravidla pro uspořádání velkých domácích spotřebičů v kuchyni a oblast místnosti nemá vliv na dodržování těchto pravidel. Jednou ze základních pravidel je dodržování vzdálenosti mezi chladničkou a plynovým nebo elektrickým sporákem (trouba). Také nesledujte baterii pro instalaci chladničky.

Skvěle vyřešená malá paneláková kuchyně

Deska a chladnička

A pokud ve velké kuchyni lze pozorovat taková vzdálenost, pak v malé místnosti se stává docela problematickou. Koneckonců, kromě domácích spotřebičů, je nutné ubytovat mnoho dalších položek (nábytek, pokrmy, kuchyňské potřeby a t.D.). Stojí také za zmínku, že v závislosti na plánování bytu v obytné budově (Chrushchev, Brezhněv a t.D.) Kuchyně může být z jiného tvaru. úzký a prodloužený, obdélníkový, čtverec, nepravidelný tvar atd.D.

Úzké kuchyňské plán náměstí kuchyňský plán plánu plánovat špatnou formu

Na základě oblasti a tvaru kuchyně, stejně jako další faktory (přítomnost / absence okenního otevření a t.D.) Měly by být zapotřebí před nákupem nebo objednáním zařízení a sluchátek, provést plán uspořádání.

Příklad rozložení plánu

Tipy pro uspořádání

Při vypracování plánu pro budoucí kuchyni můžete vzít v úvahu následující doporučení pro uspořádání malých kuchyní:

 • dávají přednost kompaktní, ale prostorný sluchátka;
 • Dodržujte pravidlo „trojúhelník“. chladničku, umyvadlo, sporák;
 • Použijte maximální pracovní plochu (přenos jídelního prostoru do místnosti, nainstalujte dřez na parapetu a t.D.);
 • Barva stěn místnosti, stejně jako nábytek a vybavení, je žádoucí zvolit lehké tóny;
 • Lesklé fasády Headset vizuálně rozšiřuje prostor, ale vyžaduje více péče;
 • Vyměňte obvyklou desku na vestavěné troubě a na vaření, které lze zakoupit s méně hořáky;
 • Dveře chladničky se musí volně otevírat a zavřít;
 • Místo mosazné skříně, dostat dobrou mikrovlnnou pec, ve které je poskytnuta funkce konvekce a vícebarvák;
 • Dno kuchyně a horní část musí být symetrická.

PhotoHoot: 45 Malé kuchyně, ve kterých je vše, co potřebujete

Kuchyně, na které jsou umístěny tři skříňky. pouze zní děsivé. Ve skutečnosti může být uspořádána i malá oblast, aby bylo vše potřebné, a stalo se snadným a příjemným. Shromáždili jsme 45 příkladů z projektových projektů, které pomohou pohodlně dát nábytek, zvýšit skladovací prostor, uvolnit pracovní plochu a dokonce porazit nepříjemné trubky.

jeden. Každý centimetr. v sklízejí se, aby se rozhlédl, bude v každé kuchyni nejméně 10 nevyužitých centimetrů. Někdy jsou dokonce navrženy speciálně k řešení malých úkolů, které jsou v každodenním životě naštvaný. V tomto projektu je tak dobře promyšlená prázdnota ihned dva: pro láhve, vedle trouby, a pro rostoucí pikantní bylinky. v samotné desce.

Místo pro řezání dvojité „díry“ v lineární headsetu se objevilo konkrétně, neexistuje žádný důvod, proč být příliš rozrušený: Použijte řezací prostor pro skladování prostoru. je pro ně stále obtížné najít vhodné místo ve skříni.

Horizontální kapesní kapsa může být umístěna nejen vertikálně, ale také vodorovně. Tento projekt mezi stolními a spodními skříněmi vlevo 15 volných centimetrů: nejen desky, ale velké pánve s kryty se zde vyhovují.

Výše uvedené malé moskevské kuchyně, velmi vysoké špičky, které se skládají ze dvou sekcí. První řádek pro zastřihovač fasád houpaček s rukojetí a druhý otevírá stisknutím. a ne. Skutečnost je, že byt je určen k krátkodobému pronájmu: hosté s největší pravděpodobností nepřijdou na vrchol, ale hosteska může ukládat domácí chemikálie, toaletní papír a všechny malé věci, pro které nebylo místo v malém bytě. Všechny horní části jsou zvětšená hloubka, protože kotle je skryt uvnitř. Kompaktní chladnička ve stejnou dobu skrytou pod stolní deskou.

Horní boxy „s přívěsem“ Zajímavý příklad práce s horním boxem: Pro pevné fasády můžete skrýt všechny nádobí pro domácnost, a dát krásné nebo jen příležitostné kuchyně na otevřených sekcích.

V průzkumu otevřených a uzavřených sekcí může být vertikální: Ukazuje se, že je v dohledu, co by mělo být po ruce, za fasádami. co není nutně ukázat hosty.

Skladování v septo-carpid boční oddíl, postavený na fázi oprav, otevírá nové možnosti skladování. V tomto světlém projektu bylo vylepšeno několika výklenkem. pro mikrovlnnou troubu, koření a uzavřenou skříňku. Z části chodby v oddílu jsou regály pro knihy.

osm. Domácí spotřebiče v niraklubitivních výčnělcích a výklencích nejsou vzácné na typické kuchyni. Možná nebudete moci dát chladničku, ale můžete vyhrát další prostor pro umístění malých domácích spotřebičů: na jedné straně, toustovač a kávovar jsou skryté před zvědavými očima a vodiče nevytvářejí chaos, na Jiné. jsou velmi snadné získat a používat každý den.

devět. Niche se zásuvkami-vylepšená verze předchozí myšlenky. Díky designu oddělující kuchyně z ložnice blok, stolní „listy“ v uzavřeném výklenku. Zde bude vhodné „předepsat“ Malé vybavení pro domácnost: Jen v konstrukčním stádiu, obraťte se na růžice.

READ  Lze chladničku vypínat každý týden?

deset. Asymetrie s uživateli neztrácí kompaktní venkovskou kuchyni, autoři projektu opustili horní skříňky, takže velkou kapotu s klíčovým přízvukem. Vlevo a vpravo od něj visel horizontální police. nechte navzájem délku, ale velmi praktické: tam může být uloženo koření nebo malé nádobí.

jedenáct. Na třech úrovních, díky vysokému výkresu, horní skříňky se nepodařilo udělat funkční. Pro záchranu přijde na pomoc headsetu: můžete se dostat do horních skříní trvale stojící na stoličce, ale pokud tam odstraníte pánev, která zřídka používají, bude nutné stoupat ne příliš často.

Železnice pro přání. domácnosti, pro které můžete viset Mylovniki a Sailters, často upevnit přímo na zástěru, nad kuchyňským dřezem. Nabízíme alternativu: kolejnice, která jde podél kapoty A na nádobí nebude neustále usazovat mýdlo.

třináct. Pánve pánve na háčků Tento světelný projekt Všechny zařízení a skladovací systémy jsou zaměřeny v jednom bloku, který se také podařilo zveřejnit okno. O záclonách v takové situaci je obtížné mluvit, protože praní je v blízkosti okna. Hlavní dekorativní role je však nečekaně hraje háčky na svahu, kde můžete umístit několik velkých pánví.

čtrnáct. Kovová síťová síť s upevňovacím úložným prostorem? Použijte zástěra! Kromě známých horizontálních sazeb na něm můžete opravit funkční mřížku. Nyní můžete snadno umístit další malé police nebo kbelíky pro lžíce a vidličky.

patnáct. Slope. v rozsahu na nejmenší kuchyni, zpravidla je prázdný alespoň jeden společný. Rozbít to dobře, úzké otevřené police pomohou: nebudou zasahovat do hnutí, ale umožní strategickou rezervaci jídel.

šestnáct. Fasády nejsou houpačky a police. potenciálně traumatické místo: Který z nás nikdy nepoškul do spěchu o otevřených klapkách? Majitel této kuchyně vyřešil problém jednou a navždy: Horizontální systém horních boxů je vybaven posuvnými fasádami. Mimochodem, jsou umístěny v pohodlné výšce: získat vše, co potřebujete, může být dokonce schopen mít nízký růst.

Snižujeme varné panely a umístíme nábytek a ušetřit prostor na stole. úkol každého majitele malé kuchyně. Kvůli sporákům, umyvadlům a technologii pracovního povrchu, někdy nezůstane. Ověřená volba: Vyberte místo standardního varného panelu se třemi nebo dvěma hořáky. Nakonec jste někdy zahrnuli čtyři hořáky zároveň?

osmnáct. Vestavěný mikrovlnný testovaný čas.

devatenáct. Mikrovlnná trouba v Nishestle, který plánujete nakupovat kuchyni první, a pak zařízení pro mikrovlnnou troubu a další domácí spotřebiče můžete jen ponechat otevřené police.

Vyberte vhodné zařízení

Hlavní kritéria výběru: kapacita a kompaktnost.

Dvoukomorový agregát

Standardní dvoukomorové zařízení (na fotografii) má spoustu místa.

 • Kapacita: Chladnička je doplněna hromadnou mrazničkou.
 • Pohodlí: Není divu, že tento design je nejoblíbenější.
 • Různé zařízení: můžete vyzvednout úzkou vysokou jednotku nebo nižší širokou.

Nevýhody: Musíte obětovat některé prvky kuchyňské headsetu, abyste mohli osvobodit místo.

Jednosměrné modely

A jednostorová jednotka může být prostorná.

 • Mrazák uvnitř stejné kamery vám umožní vyhrát extra centimetry pro jinou techniku ​​nebo namontovanou skříňku.
 • Mnoho možností ubytování: Takový kompaktní model může být dokonce dodán pod stolem.
 • Trvá minimální prostor.
 • Cenově dostupná cena: Pokud si přejete, je možné doplnit chladicí skříň s odděleným mrazákem.

Jednodomorová malá jednotka nepostradatelná v malém venkovském domě.

Rada! Pokud vytvoříte velké zásoby zmrazených produktů, můžete si koupit samostatnou mrazničku skříně a instalovat, například v chodbě.

 • Malý objem není vhodný pro majitele akcií.
 • Hloubka jakékoli chladničky je vždy významná. Proto nemusí být nutné ušetřit prostor na výšku a získat úzký (50 cm), ale vysoký model.

Dobrá otázka: malá kuchyně, nic stoupá. co dělat

Stálý autora Houzzz. Návrhář interiérů a dekoratér, vedoucí interiérového designu Studio „Útulný byt“, trendsetter a kolorář Premium Interiéry.

Skvělé, když je v apartmánu prostorná kuchyň: s jídelním stolem a jídelním stolem a varnou zónou a skříně s nádobím a dokonce i kuchyňský ostrov. Tam je jen jedna věc: jak v domech starých seriálů, tak v typických nových budovách se to děje přibližně. Pět-, sedm-, v nejlepším případě, devět metrů kuchyně. to je to, co ještě čelí v projektech pro naše zákazníky. Jak „otočit“ v podobné oblasti?

jeden. Nahradit obvyklé plnicí kuchyně. Leske pro zastřihovače skříně, standardní vysokou ledničku, jídelní stůl a domácí spotřebiče. Absolutně kdokoliv může být nahrazen alternativním designem. a malá kuchyňka bude těžit pouze z ní.

Take, například jídelní stůl: nikdo nepřišel s ničím pohodlnějším tradičním sedadlem, ale velkým kulatým nebo obdélníkovým stolem. možnost, spíše, pro prostornou jídelnu. Proto první rozhodnutí.

Tato volba není nutně získána v důsledku globální přestavby s demolicí stěnách. docela mnoho nových budov je pronajato v „euro“ formátu, když je obývací pokoj původně napojen do kuchyně a veškeré komunikace jsou umístěny v okno z dalekého rohu.

V izolované kuchyni domů starého nadace může být stojan podél okna, který pokračuje na desku kuchyně (příklad na fotografii). Nejdůležitější je naplánovat stojanu dostatečně hluboko tak, aby radiátor nezasahoval s nohama.

Na

Nápad S

Existuje řešení pro situaci, kdy je parapetu výrazně nižší než úroveň stolu: stojan může být zvýšen pár tucet centimetrů na podpěra.

A tady je další zajímavý příklad, jak umístit nábytek v malé kuchyni: dřevěný regál obálky vnějšího úhlu a významně pokračuje na stole. Ve stejné době, dva typy materiálů jsou kombinovány v jedné kuchyni. umělý kámen a dřevo. Ale i když plánujete celý tabulka stolu v jediném materiálu, nepravděpodobné, že by bez spojení s takovou komplexní konfigurace uspělo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS