Jak lokalizovat troubu v kuchyni

Jak lokalizovat troubu v kuchyni?

Vzhledem k tomu, že separace kuchyňské desky na dvou prvcích ve formě varné desky a vložené trouby před tím, než majitel neustále vznikne otázka místa instalace trouby. Každá hosteska chce nejen krásnou a útulnou kuchyň, ale také vytváří výhodnou ergonomickou a bezpečnou možnost pro práci. Možnosti mosazné skříně se objevily hodně a každá možnost má své výhody a zápory.

Blok: 1/18 | Počet znaků: 408

Sověty, jak naplánovat sluchátka a umístění domácích spotřebičů v kuchyni s maximálním komfortem

Získejte poštu jednou denně jeden čitelný článek. Připojte se k nám a

Perfektní kuchyně může být nejen krásná, ale také funkční. Každá krabička musí provádět praktický úkol a ubytovat všechny potřebné kuchyňské potřeby. A headset by měl být zvolen s přihlédnutím k domácích spotřebičů a potřeb vlastníků. Ale jak vzít v úvahu všechny momenty? Novate.Ru bude poskytovat 5 delometrických tipů, které pomáhají kompetentně naplánovat kuchyně.

Pravidlo „pracovní trojúhelník

Princip „pracovního trojúhelníku“ pomáhá nejlepším způsobem umístit chladničku, sporák a umyvadlo v kuchyni /

V tradičním pochopení „pracovního trojúhelníku“. Jedná se o tři body v kuchyni, mezi nimiž je hosteska nebo vlastník nejčastěji přesunuta. Jmenovitě svazek ledničku. talíř. Umyvadlo zodpovědný za skladování, přípravu a vaření. V ideálním případě by vzdálenost mezi zóny měla být 1,2-2,7 m, která v množství nepřesahuje 4-8 metrů.

Takže všechno bude po ruce, a vaření bude pohodlné a rychlé. Výjimkou je různé domácí spotřebiče, když se pro vaření používají pouze sporák, ale mikrovlnná trouba a samostatně stojící multicooker. Alternativa pro velké a moderní kuchyně. „Pracovní paralelelebiped“. Umyvadlo, sporák a chladnička si zachovávají svou pozici a centrální místo zaujímá kuchyňský ostrov.

Vhodná velikost skříní

Vyberte si optimální rozměry nábytku, založeného na prostoru prostoru a jednotlivých parametrů /

Zvažte základní parametry kuchyňské headsetu, které lze považovat za základ a přizpůsobit se v jednotlivých potřebách. Také stiskněte výkop pro vestavěné domácí spotřebiče, jako je trouba, desky, případně pračky a další zařízení. Průměrná výška stolu. 85 cm (ve výšce 165 cm). Pokud jste vyšší, zvedněte spodní skříňky po dobu 5 nebo více cm. Není třeba se ohnout do tří úmrtí k řezání výrobků. Stačí vyzvednout pohodlnou výšku stolu.

Základní hloubka nižších boxů. 60 cm, horní. 30 cm. Optimální velikost kuchyňské zástěry (vzdálenost mezi horními a dolními skříněmi). 50-60 cm. Zvažte také růst a pokračujte z principu, že spodní část horní skříně by mělo být 5-7 cm pod ramenem. Vzdálenost mezi skříně a čela činí alespoň 25 cm.

Velká pracovní plocha

Pracovní plocha by měla být nejméně 100 cm. Prostory dostatečně propojit potřebné výrobky, odstraňte horké hrnce ze sporáku a podávejte vařená jídla. Někdo rád má talíř a umyvadlo podél různých stran, aby nedošlo k porušení desky. Jiné pohodlnější rozdělit pracovní prostor k kamínku. To vše závisí na individuálních preferencích.

Lifehak. Pokud chcete rozšiřovat pracovní prostor, lze jej přivést do parapetu. Hlavní věc je, že nábytek a prvek okna byla stejná výška. Je-li zaplaceno níže, umístěte na něj malé domácí spotřebiče, vykládání stolní.

READ  Kondenzát odkapávající z vnitřní jednotky děleného systému

Pohodlný úložný systém

Dodávejte zatahovací krabice se speciálními oddělovači pro správné uspořádání úložiště /

Kompetentní organizace prostoru umožní udržování kuchyně čistit a pojmout všechny potřebné nádobí. Vyberte speciální děliče pro skříňky, vyrobit police a držáky. Doporučujeme instalovat zásuvky namísto swingových skříní, které mají přístup k obsahu ze všech stran.

Principy domácích spotřebičů

V omezeném prostoru je lepší používat vestavěná zařízení 2 v 1, což ušetří místo v kuchyni. Například věnujte pozornost troubě s mikrovlnnou funkcí.

Chladnička je nejlépe umístěna na okraj headsetu, takže neporušuje nábytek.

Plynový sporák Uchovávejte mimo dosah okna, abyste odstranili náhodné záclonové zapalování. Stačí ustoupit asi 45-50 cm.

Chladničku a kamna / pece poloha 50-60 cm od sebe navzájem, takže mezi technikou nejsou žádné teplotní rozdíly. Pokud taková možnost neexistuje, pak nechte alespoň 30 cm.

Pravidla je také nutná extrakční zařízení. Pokud máte elektrický sporák, pověste techniku ​​ve vzdálenosti 70-75 cm. Přes plyn. 75-80 cm. Nakloněná kapuce v prvním případě, místo v nadmořské výšce 40 cm a ve druhé. 60 cm.

Dodržujte vzdálenost 40 cm mezi dřezem a kamenem, aby se voda šplouchá nespadají na hořící hořáky.

Potopte troubu na úrovni hrudníku a pod ním. Skříň pro skladování hotových jídel /

Mikrovlnná trouba úspěšně sousedí s lednicí. Tak to bude vhodné dostat jídlo do zahřátí / odmrazování a nemusí nést výrobky v celé kuchyni.

Trouba je lepší umístit na úrovni hrudníku a ne pod varnou deskou. Je vhodnější sledovat vaření a není třeba ohnout. Nezapomeňte udělat speciální krabici pro ukládání hotových jídel pod kabinetem. Sporák a trouba budou fungovat odděleně od sebe.

Místo pod stolem

Podobné místo trouby vypadá tradičnější a vyskytuje se na souboru kuchyní. Instalace trouby pod stolní deskou je vhodná s malým počtem pracovních ploch. Kromě toho bude docela vhodné použít s tímto umístěním, výhoda nebude muset přenášet připravenou misku do zcela odlišných částí nábytku.

Pokud hovoříme o umístění kuchyňských spotřebičů, založených na dostupném prostoru, pak ruka v ruce s praktičností a plán designérů jde. V útulné kuchyni, zdobené v ročníku nebo stylu země, mnohem příjemnější vstoupit každé ráno. Pokud má pece sám konzervativní design, bude to vypadat jako ideální doplnění jakéhokoliv funkčního segmentu místnosti. Ale v místnosti vyrobené v zemi stylu, protože designéři poradíme, můžete pušku umístit a mírně nad.

Instalace trouby pod stolní

Většina lidí je fanoušci obvyklé volby a umístí troubu pod stolem na kuchyňské headsetu. Obvykle je umístěna pod varnou deskou, ale není to nutně. Pokud se vám zdá, že to bude vhodnější, pokud umístíte troubu na jiném místě. ACT. Většinou mosazný skříň instalovaný pod držáky stolní desky malé kuchyně.

lokalizovat, troubu, kuchyni

V takové místnosti jsou s vysokými skříněmi odmítnuty. Jsou považovány za nepraktické. Koneckonců, velikost kuchyňského sluchátka může ovlivnit pracovní místa. V malé kuchyni se pece doporučuje vložit do pokuty, ale v nějaké pádu. To vytvoří více prostor pro práci v kuchyni.

Výběr trouby

Při vývoji interiéru je důležité určit parametry, které budou vaše kuchyňské funkční, kompaktní a pohodlné pro použití:

 • Výška umístění trouby.
 • Poloha v kuchyni.
 • Umístění varné desky.
 • Další příslušenství a bezpečné použití.

Trouba může být umístěna v libovolné výšce

Vestavěná plynová trouba může být libovolné velikosti. od 27 do 74 litrů. V souladu s tím může být umístěn v kuchyních jakékoli oblasti.

Pece mají také soubor funkcí:

lokalizovat, troubu, kuchyni
 • Mikrovlnná trouba.
 • Vaření mražených jídel.
 • Rozmrazování potravin.
 • Gril.
 • Vaření pro pár.
 • Dvojité vaření.
READ  Jak si vybrat vaření a troubu

Výběr desek se dvěma troubami nebo univerzálními mosaznými skříněmi získáte schopnost připravit ve stejnou dobu 2-3 nádobí. Tato technika má však významnou nevýhodu. velké rozměry.

Kuchyňské pouzdra mohou ubytovat další položky domácí spotřebiče

Moderní skříňky se liší způsobem práce:

lokalizovat, troubu, kuchyni
 • Plyn. Práce se provádí pomocí plynové dálnice nebo odděleného plynového válce. Pokyny pro techniku ​​obsahuje informace o metodách přílohy, bezpečnostních pravidel a konfigurace.
 • Elektrický. Teplo je vytvořeno v důsledku provozu topného tělesa s infračerveným zářením.

Jak umístit troubu: 6 Pravidla

Kuchyňské plynu s plynovou troubou. jedná se o klasický interiér malých kuchyně. Moderní technické možnosti šly daleko a nabízejí spotřebitelům nejen takovou možnost, ale také funkční, krásné a bezpečné. Například elektrický sporák.

Vzhledem k projektům, věnujte pozornost šatníku pod troubou.

Elektrická trouba. ergonomické a pohodlné řešení pro moderní hostesku. Zachycení kuchyně, musíte dodržovat pravidla:

Hlavní prvky trojúhelníku jsou:

Technika je lépe umístěna na úrovni očí. Nicméně, tato výška obleky ne všechny.

Kuchyňský plynový sporák s elektrickou troubou by měl být umístěn v blízkosti plynové dálnice.

Místa by měla být bohatá pro plné otevření dveří a pro váš volný pohyb s otevřenou křídou.

Interiérové ​​projekty

Váš byt je vaše pravidla. Ale pec může být instalována dvěma způsoby:

 • Standardní ubytování. Výška trouby s tímto umístěním se liší od 80 do 120 cm od podlahy. Tato volba umožňuje funkčně používat troubu, neohýbat v procesu jeho provozu. Tato vzdálenost je bezpečná pro děti a domácí zvířata. Kromě toho se pec v takové výšce snadno promyje.
 • Standardní ubytování. Technika může být instalována na libovolném místě, které považujete za vhodné pro vás. Může být nejen jeho umístění, ale také výšku od podlahy. Ale s touto instalací věnujte pozornost volnému otevření / zavření dveří. Moderní pece mohou být bez skládání dveří, pohodlné se standardním uspořádáním, ale s pravým nebo levým otevřením.

S jakýmkoliv umístěním trouby by jeho dveře měly volně otevřít

Alternativní možnosti

Poměrně vysoké náklady na vestavěné domácích spotřebičů zahrnují zcela logickou otázku, než je možné vyměnit? Možnosti nejsou tolik, ale jsou:

 • Kuchyňský trest. Lze objednat v souladu s požadovanými rozměry a můžete si zakoupit klasickou velikost. Tužka kompaktní a ideální pro instalaci v kuchyních s jakýmikoli náměstí.
 • Tabulka pro vestavěnou troubu. Mosazné vybavení může být vloženo do speciální tabulky. Tato volba vám umožní instalovat povrch vaření a pracovní plochu v jednom kompaktním místě.

Trouba může být umístěna v kuchyňské sadě

Šířka pecí

Nové velké velikosti modely nad 60 cm a širší 60 cm jsou také běžnější v prodeji elektrické. Například značka Bosch plynu plynu jsou pouze 4 a elektrické. více než 25.

Standardní plynové pece se vyznačují výškou a velkou velikostí kapacitou pro vaření, asi 60-70 litrů. Také při nákupu je důležité měřit šířku Powerover. To, co je více, tím rozmanitější je režimy přípravy (od 5 do 12 přepínání).

V některých zemích jsou kuchyně dost velká. Lidé si mohou dovolit nainstalovat velkou šířku trouby od 90 do 120 cm. V Rusku není taková technika pro standardní kuchyně zcela v poptávce, ale stále existují na prodej.

Montáž kuchyně IKEA. Imotech s.r.o.

Tajemství a subtleties instalační skříňovací kabel

Při instalaci mosazné skříně, nejen pro dodržování pořadí práce, ale také vzít v úvahu skutečnost, že zařízení je v záruce, tedy udržovat své vlastnosti stanovené výrobcem. Aby nedošlo k poškození trouby během vlastní instalace, mělo by být pečlivě odkazovat na záruční pečeť. Je také nutné vyhnout se otřesům a poškrábáním na stěnách zařízení. Pro tento účel, detaily, zejména ostré rohy, uprostřed výklenku, je žádoucí zvládnout ochrannou pásku.

READ  Ruční chladnička odmrazování tak často

Pečlivý postoj k techniky pomůže nejen zachránit, ale také se vyhnul problémům, pokud se záruka opravit výrobku. Vzhledem k tomu, že přítomnost viditelného poškození případu je důvodem selhání záručních mistrů.

Je třeba vzít v úvahu řadu doporučení v provozu větrných skříní, je třeba vzít v úvahu, pokud není poskytnuta záruka o opravě:

 • Poškození trouby hmyzu nebo hlodavců;
 • deformace zařízení během přepravy;
 • přítomnost stop s sebou opravy;
 • Není dodržování pokynů pro instalaci a provoz, stejně jako parametry napětí nebo připojené k napájecí mřížce.

Různé možnosti instalace systému Windows

Po instalaci trouby se doporučuje pečlivě upevnit šrouby obsažené v soupravě, jakož i kontrolu operace při maximální teplotě, takže uprostřed skříně se vypálil tovární mazivo. Po ochlazení je zařízení jednoduše otřeno vlhkým hadříkem a je připraveno k použití.

Doporučení pro volbu a pravidla pro instalaci windscallets, uvedených v tomto článku, pomůže nejen zvolit požadovaný model trouby, ale bude to bezpečné používat ji a proces vaření se změní na potěšení.

Některé tipy a doporučení

Pokud je ve vašem domě zpravidla žádné problémy se zemí, pak ve starých budovách jsou vždy potíže. V bytě uspořádat uzemnění nebude obtížné, stačí natáhnout se na místo dodatečnou vazbu drátu a připojit ho k kovovému prvku.

Umístění vývodů pro připojení elektrické mosazné skříně

Větev, která bude zdrojem elektřiny pro zařízení, musí být vysoce šířka pásma. Je instalován další jistič, jehož výkon je vypočítán na základě úrovně spotřeby energie trouby. Pokud existuje varný panel, v tomto případě se v tomto případě vypočítá na základě celkové úrovně spotřeby elektřiny.

Pozornost! Electropovka je silným spotřebitelem elektřiny, je nutné jej připojit k pevnému drátu bez přítomnosti zvratů.

Po těchto běžných tipech nebude připojení kuchyňského zařízení obtížné a jeho další práce přináší pouze radost, odlišnou stabilitu a nenáročnost.

Blok: 4/6 | Počet znaků: 1073

Pokyny pro instalaci stolního počítače

Souborové panely a větrné skříně jsou plynové a elektrické. Připojovací zařízení do dodávkové sítě plynu vyžaduje profesionální toleranci. plynový řidič. Proto se dotýkáme instalace vlastním elektrickým zařízením.

Instalace připojovacího bodu do mřížky

Za prvé, zásuvka musí být v bezprostřední blízkosti gauče. Otevřené zadní možnosti umožňuje volně instalovat elektrický konektor na zdi se zadní částí nábytku. Vzhledem k tomu, že dvě jednotky kuchyňského vybavení jsou poměrně výkonné, nainstalujte napájecí zásuvku se dvěma zásuvkami a uzemnění.

Teplé panely a větrné skříně nejsou vybaveny vidličkou. Proto, ať už pro ně udělat výstup, rozhodněte se pro sebe. Panelový kabel jsem připojil doma paralelně s troubou do výuce od vstupu přes terminál. Ve štítu vchodu do této linky pro zastřihovač je samostatný automatický stroj 32 A.

Příprava drátů

Pokud nejsou klávesnicí kabely trouby a varný panel vybaven konektory, musíte se k němu připojit vidlice s uzemňovacími terminály. Délka vodičů by měla být taková, abyste mohli tuto techniku ​​připojit před instalací a zkontrolovat jeho fungování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS