Jak malovat červený cihlový krb

Jak malovat krb od cihel

Krb, být to tradiční topné zařízení nebo imitace, dává vnitřnímu speciálnímu pohodlí. Proto jsou populární mezi vývojáři. Pro dokončení domovské camelock můžete použít různé materiály. Může to být dlaždice, přírodní nebo umělý kámen, mozaika nebo omítka. Takové povlaky jsou však v instalaci poměrně složité a vyžadují určité dovednosti a dovednosti. Slišíší, ale přesto velmi velkolepý způsob výzdoby. malování krbu cihel. Dokonce i začátečníka se bude vyrovnat s takovou prací.

Pec je konstrukt cihel a kamenů, ke kterým jsou přidány prvky z litiny (dveře, bariéry, rámy, kryty a další prvky)). Pokud si přejete, můžete malovat celou krbu, je však nutné přistupovat k volbě barvy. Například, mnoho z nich jsou uvedeny, pro které materiály fit. To však musí být zkontrolováno zadáním kompozice a vlastností barvy. Určitě nebude možné činit jen s jedním plechovkou, protože materiály použité v pokládání pece mají jinou strukturu, což znamená, že požadavky na malby budou odlišné.

malovat, cihlový

Každá laková pece cihla obsahuje silikon nebo křemík. Barva pro krby a pece musí odolávat teplotám do 600 stupňů, ale někteří výrobci zajišťují, že jejich skladby neztrácejí vlastnosti a na 700 stupňů. Tyto ukazatele jsou poměrně vhodné, protože teplota spalování dřeva je 300 stupňů.

Pokud je krbu na ulici, je nutné použít barvu s vysokými antikorozními vlastnostmi. to zabrání vzniku rez kvůli vlivu vlhkosti. Je však třeba mít na paměti, že prostředky pro beton a kov obsahují různé složky. Můžete také použít univerzální termokracii, ke kterému můžete pokrýt různé materiály. Tvoří tenký film, který chrání před vlhkostí, vzduchem a dalšími faktory vedoucími k výskytu rez.

Tradiční sporáky omalovánky

Poky. jeden ze starých metod cílů pece. Hlavní výhodou této metody je být levná. Materiály pro blaženosti, křídou nebo vápno, náklady levně a můžete si je koupit v jakémkoliv stavebním obchodě. Metoda planety se používá v případech, kdy je nutné osvěžit vzhled staré pece nebo když přirozená barva cihel se nevejde do stávajícího interiéru. Plusy Whitewings:

 • netvoří pevný povlak;
 • Listy bílé stopy po ruce a oblečení během provozu;
 • Rychlé skládky;
 • Bojí se vody a nosníku z mokrého čištění;
 • Vyžaduje pravidelnou aktualizaci.
READ  Jak spustit motor chladničky bez relé

Existuje několik možností whitewash. Nejoblíbenější z nich. křída a vápno. Tyto metody pevně přišli od dob, kdy měl ruský sporák v každém domě. Blotching trouba se snažila shodovat se svatbou nebo svátkem, t. na. Čerstvá sušená trouba dala celý dům svěží a elegantní vzhled.

Pro jeho přípravu se poprvé rozpustí truhlář a nakrájenou na střídač ve vodě ve vodě, a pak promíchejte kapalinu se proséváním přes síto křídou. Do hotového směsi se přidá rozvedený v malém množství vody. Celé řešení tónovaly současně t. na. Pokud to děláte v částech, je velmi obtížné dosáhnout úplné identity stínu z různých částí.

 • Harated vápno. 5 kg;
 • Ekonomický mýdlo. 100 g;
 • Sůl. 50 g;
 • PVA lepidlo nebo truhlář. 50 g;
 • voda. 8 l;
 • Umyvadlo. od 10 do 30 g.

Vzhledem k tomu, že jsou v obou směsích mýdla, přednastavení je nepovinný. Whistling lze aplikovat třemi způsoby:

Existuje několik tradičních nátěrů používaných pro vysoké teploty:

 • Nejoblíbenější směs pro lakování je vápencové obíly s přidáním soli. Vápno snadno přenáší vysoké teploty a je dobrou základnou pro další malby. Přítomnost solí ve směsi zabraňuje vzniku trhlin.
 • Ve starých časech byly často používány křídové formulace. Tímto způsobem jsou dokonalé bílé. V tomto případě je významná nevýhoda takového povlaku silný rozchod. Chcete-li tomu zabránit, zkušeným mistrům, doporučuji přidávat běžné mýdlo nebo truhlářské lepidlo. Připravit takové řešení, zpravidla na základě vody. Existují recepty, ve kterých je nahrazeno mlékem s nízkým obsahem tuku.
 • Základem tohoto receptu je to. Je smíchán s žloutky a mlékem. Výsledná směs se aplikuje na ohřátý povrch cihly nebo sádry. Po sušení se povlak získá sněhem bílá a není označena.

Je třeba vyčistit a odmastánět povrch. Hraní sporáku stojí za broušení a základnu. Malování by mělo být vyrobeno v dobře větraném pokoji. Jakékoli pokrytí, nezávislost z kompozice je aplikovat tenkou vrstvu. Použití polyfenylsiloxanových laků, trouba po barvení je s výhodou chráněna.

Provádění těchto pravidel a dodržování pokynů pro použití bude zaručeno být dobrý výsledek.

Je možné malovat sporák?

Můžete malovat cihlový sporák, navíc je vhodné udělat před zahájením provozu. To se provádí nejen z estetických úvah. Nezpracovaná cihla má porézní strukturu a jako houba, absorbuje tuk, saze a jiné znečištění. Vytvořené skvrny nelze prát bez poškození cihel.

READ  Základní aplikace pro robotický mop Mi

Barva nebo lak aplikovaný na zdivo, těsnící póry a mikrotrackvičky. Po úplném sušení barvicí směsi je vytvořena hustá vrstva, která chrání cihlu od nečistot, nečistot a také usnadňuje péči o pece. Některé moderní barvy obsahují další komponenty, jako je antifungální nebo antikorozní korozi. Sporák namalovaný s takovými barvami je lépe chráněna před destruktivními faktory, takže to vždy vypadá nové a slouží déle než totéž, ale nenatřená trouba.

Moderní dekorace pece

V moderním provedení krbů a designérů pece přikládají velký význam barevných řešení. Kromě toho jsou trendy nyní dominantní, mají se zaměření na naturalizaci prvků a částí tvořících interiér. Jeden z nejkrásnějších prvků je krb, stejně jako ruská trouba. Rustikální styly, jako je Provence, země, v naší době jsou velmi populární. Pro fanoušky těchto stylů je možné udělat ruskou troubu se skutečným mistrovským dílem a krb dokonale doplňuje interiér. Co je pro to nutné?

Můžete použít transparentní barvu a bude poskytnuta jedinečná položka do vašeho domova. Než začnete malovat cihlovou pec tímto způsobem, je nutné jej proto připravit, to znamená estetický vzhled. Pokud je vnější povrch detekován, jsou detekovány vybrané a jiné vady, musí být naplněny tmelem. Chcete-li vařit putty sami, musíte vzít latexovou barvu a přidat cihlovou mouku.

Malířská technika pro sádrokartonový kámen, příprava kamene pro barvení

Malování dekorativního kamene ze sádry lze provést oba před instalací stěn a po. Zvláštní rozdíly v pracovní technologii nebudou, je to otázka pohodlí v každé konkrétní situaci.

Tak, že barva stanoví požadovaným způsobem, dekorativní kámen by měl být čistý. Otřete ji z prachu a odstraňte všechny ostatní nežádoucí znečištění, včetně zbytků lepidla. Pokud existují čipy nebo škrábance, ze kterého chcete se zbavit, udělej to také, že je třeba barvit.

Smyčnou směs rozdělte podle pokynů na obalu a vytlačte problémové oblasti s špachtlí, prstem nebo jiným nástrojem v této situaci. Ujistěte se, že tyto „patch“, jak byste měli osušit před barvením.

Základní nátěr pro sádrový povlak pro předběžné úpravy před malováním zdrojem Formako.Ru

Volitelné, ale žádoucí fáze. nanášení primeru. Poskytuje trvanlivější, spolehlivější a odolnější uchopení barviva a povrchu kamene. Dva důležité nuance: Primer musí být kompatibilní s barvou a musí být fascinována před barvením.

READ  Jak vyměnit filtr ve vysavači Bosch

Jak malovat?

Může být natřen jakýmkoliv nástrojem. Jeden pohodlný dělat to štětcem, možná válečkem. Při použití válečku by mělo být povinen mít na paměti, že charakteristický vzor zůstane na povrchu. Pohyb v procesu práce pouze v jednom směru. shora dolů. Pokud se konstrukce skládá z cihlových a kovových dílů, nejprve otáčí tělo, t. E. komín. Takže barva náhodně nezasáhne grafy u dveří, musí být uvíznuta s skotskou.

Aplikovat LKM v několika vrstvách, ne méně než dva. Každý následný aplikován pouze po úplném sušení předchozího. Ihned po malbě je nemožné použít krb. Pro úplné vytvrzování pokrytí musí být jeho provoz odložen o 3-4 dny.

Malování

Po výběru, jak malovat sporák v domě, nákupu materiálů, příprava povrchu, dát na ochranné kombinézy, vezměte si nástroje, které budou pracovat, a začít malovat proces.

 • Zavřete okna a dveře tak, abyste nevytvořili návrh. Vzduchové toky zvýší pravděpodobnost sedimentace prachu a malých částic na lakovaném povrchu, které negativně ovlivňují vzhled pece po úplném sušení.
 • Pre-Dig Barva, pokud je tlustý. Někteří mistři doporučují tlačit látku přes gázu, aby se ujistil, že v něm nejsou žádné prvky koše. Je také důležité, pokud se rozhodne použít paintopult tak, aby práce zařízení nebyla obtížná. Je také nutné, když se používá pochybná barva.
 • Bez ohledu na typ nástroje, který platí, práce znamená specifickou složení složení kompozice: první hrany jsou zpracovávány, pak deprese a nepříjemná místa, pak hlavní oblastí.

V nedotčeném videu

Pokud se najednou s největšími obtížemi vyčistil zeď ze staré omítky, objevil jsem bezprecedentní kosmetické zdivo a chci ji používat v interiéru „jak je“ bez pokrytí vrstvy barvy, to je smysl pro cihlový slinek olej. Zvláštní kompozice osvěží povrch, dělá barvu jasnější a ještě více, pomůže odstranit malé skvrny a bude bojovat od vzhledu nového znečištění. Domácí řemeslníci používají akrylové parkety Aqualak.

Můžete opustit cihlovou zeď bez povlaku, ale je nutné sledovat jeho čistotu, zabránit vzniku formy, periodicky promytí a důkladně vyschněte zdivo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS