Jak nainstalovat jehlu šicího stroje

Jak vložit jehlu v šicím stroji: Jak je jehla uspořádána, typy jehly, důsledky nesprávné instalace jehly.

Otázka správné instalace jehly v šicím stroji se znepokojuje většinu začínajících jehličnanů. A to je docela srozumitelné, protože důsledky chyby budou roztržené nitě, zkažený materiál a v marném strávit čas. Takže to nevzniká, a práce pro psací stroj přinesl potěšení, musíte znát několik jednoduchých pravidel pro práci s jehlou a jeho designem. Pomůže nahradit rychle a efektivně nahradit a pokračovat v angažování do lásky.

Šicí stroje mohou být domovem a průmyslovým. Kromě jména se vyznačují rozměry, počtem funkcí a struktury. Pro každé zařízení je nutné vybrat správnou jehlu, jinak bude stroj pracovat špatně nebo nebude šít. Výběr jehly by měl být proveden v závislosti na zařízení, tloušťce tkaniny a nití, které budou použity. Navzdory rozdílům je struktura jehel pro šicí stroje stejné, a to:

nainstalovat, jehlu, šicího, stroje
  • USHO, díra, ve které se nit provádí. může pokračovat do drážky různých délek: krátký a dlouhý;
  • Rod je hlavní částí jehly;
  • Horní část jehly, mající plochou část na jedné straně. lysk.

Zařízení domácí šicí stroje může také lišit v závislosti na modelu. Chcete-li změnit jehlu na konkrétním vybavení, musíte vědět, jak dát novou část místo staré. Pomocník v tomto případě může být typ zařízení zařízení a modelu stroje. Pro zařízení s přímkou ​​linií musí být vlákno vlevo dole pro doprava, pro zařízení, které šije klikatý vpředu, což pomáhá určit, kde přesně hladká strana je na základně jehly. Chcete-li vložit jehlu do ručního psacího stroje „Podolsk“, musíte zvýšit jehličkový produkt v nejvyšší poloze a nainstalovat novou položku tak, aby jeho plochá část je vpravo.

JAK NAVLÉCT ŠICÍ STROJ // Šijeme s MeChic // začínáme s šitím

Při výměně jehel je důležité je vložit, dokud se nezastaví tak, že se během provozu nevypadne a nikdy se nerozbil. Pro plnou fixaci poskytuje jehlou speciální šroub, který ji spolehlivě upevňuje na svém místě. Pokud bylo vše správně nainstalováno, pak bude během provozu typu švu rychle a krásné.

READ  Tlak vzduchu v expanzní nádobě plynového kotle

Někteří výrobci vyvinuly jejich techniky náhrad jehly. Společnost Brother tedy dokončí své vybavení se speciálním šroubovákem, což vám umožní odšroubovat staré a dát novou jehlu, jeho plochá část bude umístěna sama o sobě.

Chcete-li zpřísnit nový detail, stojí za to použít šroubovák, který bude dobře hodit. Pokud po opravě práce existují selhání v práci šicího zařízení, stojí za to znovu přečíst instrukce a zkontrolovat správnou instalaci nové jehly.

Kontrola kvality instalace

Po instalaci jehly stroje se nedoporučuje okamžitě začít pracovat na projektu šití. Nejprve musíte zkontrolovat správnost instalace a provést zkušební řádek na záhybu. Stehy musí být získány hladkou, stejnou délku. Pokud došlo k zářící závit, musí být poloha jehly trochu změna, zahájení otáčení do jedné ze stran.

S nízkou kvalitou, stehy stehy, které je třeba nastavit polohu nástroje v držáku jehly. Kontrola čáry, dokud nevyjde hladká se stejnými stehy.

Odrůdy šicích strojů

Všechny šicí stroje lze rozdělit do dvou skupin: domácnost a průmyslová. S každodenním je vše mnohem jednodušší. Takové jehly jsou častěji vloženy. A pokud jej ještě musíte nahradit, nebudu mít otázku, jak vložit jehlu v domácnosti šicího stroje, protože místo v něm pro nástroj je vyroben speciálně ve své formě, to znamená, že je vložen jedním věc.

Je to poněkud komplikovanější průmyslovými šicími stroji, protože pokud je jehla nesprávně vložena, jednotka prostě nebude fungovat. Vložit závity ve většině průmyslových počítačů musí být vpravo. Je také známo, že závit je vložen ze strany dlouhého a jde ze strany krátké drážky. To znamená, že v době instalace jehla je nutné věnovat pozornost tomu, že dlouhá drážka vypadá doleva, a zkratka doprava (s přesností opaku, všechno se děje v domovnímavě ).

Krok za krokem pro instalaci jehly strojů

Po provedení všech těchto manipulací vložte vlákno do jehly a udělejte několik stehů. Pokud se stehy ukázaly být hladké, pak jste dokonale vyrovnávali s úkolem a můžete bezpečně vytvořit velké oblečení. Pokud stehy vyšly šikmou nebo vyříznutou závitu, zkuste upravit polohu jehly, otočením trochu na druhé straně. Otočte jehlu a jednou zkontrolujte správnost své polohy, dokud se testovací stehy nevydávají perfektní. A co je nejdůležitější. nezapomeňte, že trpělivost je hodně ducha, a nervové buňky nejsou obnoveny!

READ  Jak odstranit zámek z trouby Gorenje

Kde koupit Vysoce kvalitní jehly pro šicí zařízení

Stav jehly ovlivňuje výkon zařízení. Tak, že auto slouží déle, doporučuje se zvolit vysoce kvalitní nástroj a v závislosti na typu tloušťky tkaniny a závitu, ke změně stráveného času.

Pro jakoukoli operaci při šití a práci s tkáněmi jsou nezbytné jehly pro šicí stroje lepší nákup na osvědčené obchodní platformě. Kde si můžete zakoupit nástroje slavných značek za rozumné ceny, stejně jako profesionální poradenství. Specialista vám pomůže vybrat nástroj pro vaše vybavení, řekne, jak zabránit, nebo vyřešit problém v práci, aby šití pohodlnější a rychle.

Je možné poznamenat, že příslušenství se objevily, že pomáhají významně uložit čas švadlen. To zejména se týká dvoulůžkových a trojitých jehel. Staré šicí stroje s nohou a ručním pohonem pro použití takového nástroje nejsou vhodné. Proto v internetovém obchodě můžete také získat poradenství při výběru moderních a spolehlivých zařízení.

Zařízení pro strojní jehly

Vypadá to jako kovová tyč, jehož tvar se podobá válcovému. Jehla je obvykle vyrobena z nerezové oceli s titanem nebo niklem povlakem. Je vyroben takovým způsobem, že se neohne a přestane.

Jehlové zařízení

Horní část se nazývá baňka. Je to tlustá jehla. Podél střední a dolní části je dlouhá drážka. Vlákno umístěný v něm nezažije tření v době, kdy jehla pierces tkanina. Na dně je hrana a o něco vyšší. ucho musí. S opakem z dlouhé strany drážky je krátká. Nit, procházející podél ní, když šetří je jehlou šetří, raketoplán zvedne smyčku a tvoří steh. Když je jehla v poslední fázi zvedání, utáhne steh. Poté dojde k pohybu tkanin a proces popsaný zde se znovu opakuje.

Zařízení pro strojní jehly

Vypadá to jako kovová tyč, jehož tvar se podobá válcovému. Jehla je obvykle vyrobena z nerezové oceli s titanem nebo niklem povlakem. Je vyroben takovým způsobem, že se neohne a přestane.

Jehlové zařízení

Horní část se nazývá baňka. Je to tlustá jehla. Podél střední a dolní části je dlouhá drážka. Vlákno umístěný v něm nezažije tření v době, kdy jehla pierces tkanina. Na dně je hrana a o něco vyšší. ucho musí. S opakem z dlouhé strany drážky je krátká. Nit, procházející podél ní, když šetří je jehlou šetří, raketoplán zvedne smyčku a tvoří steh. Když je jehla v poslední fázi zvedání, utáhne steh. Poté dojde k pohybu tkanin a proces popsaný zde se znovu opakuje.

READ  Jak sloučit vodu ze stroje

Hodnota pedálu práce

V elektrických strojích může být normální fungování zařízení porušeno nevýhodami provozu pohonu. V pedálech je regulátor revolvera. když to rozbije, může být abnormálně veden, například, aby se odešel od místa i s mírně lisováním.

Problém můžete opravit sami: grafitové „tablety“ jsou komprimovány společně přes pružinu s tlakovou pákou, odolnost se snižuje a zvyšuje se rychlost otáčení. V tomto případě stačí rozebrat, vyčistit a sbírat znovu.

Oprava mechanismu

Oprava je nejlepší svěřit profesionály, ale některé drobné problémy se švadleny mohou opravit sami, používat vedení.

Jak nainstalovat jehlový šicí stroj

S pravým uspořádáním, dlouhá drážka jehly pro sklouznutí závitu by mělo být umístěno na pravé straně, kde vlákno náplně v Ucho.

nainstalovat, jehlu, šicího, stroje

Jehla musí být vložena do držáku jehly, dokud se nezastaví, pak upevněte šroub hlavy.

Důležité! Na některých šicí stroje „Podolsk“ umístění jiná. před zahájením práce je lepší objasnit v pokynech.

Jak zkontrolovat opravy, připojení uzlů

Fixace se provádí samočisticí maticí, takže šroubovák bude muset pracovat. Je nutné stroj zkontrolovat, když je detekován, útek uvolněte matici a vytáhněte rukáv. Napětí ve stejnou dobu by nemělo být hustý, musíte opustit malou mezeru.

Jehla je důležitá pro opravu doprava

Kontrola ruční jednotky

Nejčastějšími problémy jsou slabé uzly, volný knoflík a mazání. Musíte utáhnout šrouby „m“ a „na“ šroubovák a mazat celý olej, zejména šrouby.

Nejslabší uzel je zařízení pro navíjení závitu. Nejčastěji nosí gumový rám, který musí být nahrazen.

Jak odstranit sušené mazání

To se provádí se speciálním kartáčem s elastickými a odolnými štětinami. Po analýze detailů se mazivo považuje za s nimi.

Jak nastavit vyšíručení

To se provádí pomocí speciálního šroubu, který je umístěn uvnitř pouzdra. Protože šroub je zcela skrytý, může být zkroucený pouze plochým šroubovákem.

Šroub vně upevňuje jehlu

Je nutné provést tah s kolečkovým setrvačníkem, přiveďte kyvadlovou dopravu do jehly a utáhněte šroub.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS