Jak nainstalovat kávovar na ulici

Kávovary jako podnikání

Podnikání na kávovarech se týká prodejních automatů a je v této oblasti nejziskovější. Poskytuje výdělku na prodej kávy a čaje. Chcete-li otevřít podnik, stačí koupit speciální auto, ingredience pro něj a najít místo pro instalaci zařízení. Podle odborníků dosáhne podnikatelské ziskovosti se správnou organizací 140-150%.

Chcete-li otevřít podnik, stačí otevřít IP. Další oprávnění automatického instalace nejsou nutná.

  • Smlouva o pronájmu náměstí.
  • Kvalitní certifikáty z výrobců kávy a spotřebního materiálu.
  • Ses povolení Pokud instalujete kulometu v nemocnici nebo na vzdělávací instituci.

Problematika pouličního prodejce

Vandalství. V areálu se může také konat, ale na ulici u bezohledných občanů jednoduše „ruce jsou rozpoutány“. A nejsou ničem omezeni, protože jsou docela obtížné kontrolovat situaci v tomto případě. Hooligans může poškrábat neslušné nápisy, rozbít displej, vznášející se se v blízkosti potřeby nebo zapálit na tlačítko.

Krádež. Ačkoliv je hmotnost jakéhokoliv modelu dost velká, ne vždy zastaví lupiči. Případy krádeže prodejních automatů se vyskytují na Ukrajině.

Frost a těžké teplo. Optimální teplota pro takové zařízení. od 0 do 40 stupňů.

Srážky. Sněhové a déšť vytvářejí základní problémy. Senzorické modely tak mohou „odmítnout“ pracovat až do úplného sušení. Problém je obzvláště významný pro kávovary, protože pracují na suchých přísadách, které mohou být koxurovány v důsledku vlhkosti.

Prach a nečistoty. To může být také přiřazeno topolovému chmýří v létě. Mikročástice spadají do plateb, do vnitřní části trupu, a také se usazují v kontejnerech, což ovlivňuje výkon zařízení a také kazí svůj vzhled.

Ne-dimenzionální místo. Někdy kolem stroje lze zaznamenat odpadky, například zákazy nebo obaly hodil minulost. To částečně ovlivňuje touhu koupit nápoj nebo svačinu.

Hmyz a zvířata. Hlodavci, ptáci, psi, kočky, vosy tvoří další velký problém. Například, mnoho čelí skutečnosti, že vosa nedává pick-up pohár s nápojem, savci a ptáky zanechávají stopy jejich živobytí a mohou také poškodit jednotlivé prvky případu. Tak, že živé tvory neodkazují reputaci prodejního počítače, musíte tvrdě pracovat podle dodavatele: pravidelně odstraňte instalační místo (zbytky potravin přitahují hlodavce), dejte lepící stuhy a sladké pasti (z hmyzu a ptáků). Konkrétně, Mint Esence pomáhá s WASP. Pokud se rozhodnete použít chemii k děsování hmyzu, nemělo by to být příliš dychtivý (například chlor, aby se zabránilo). Podobné měkké nástroje by měly být nalita do výklenku a vypouštěcího kanystru. Je také nutné pečlivě šířit mezery dostupné ve stroji, přes který do něj může spadnout malý hmyz.

READ  Jak nainstalovat sušičku Lian na balkóně

Jak vidíte, problémy vyplývající z ulice mohou být psychologickou bariérou pro pouliční prodej. Ale pokud nejste od těch, kteří se před potížím ustoupí, dozvíte se o řešení problému.

Seznam dokumentů

Chcete-li otevřít IP, budete potřebovat kopii pasu a aplikace ve formě P21001. Příjem výplaty státní povinnosti učinit pouze v případě, že projdeme dokumenty v FTS.

Zde je seznam míst, kde takový podnik může jít:

Jak nainstalovat kávovar na ulici

Ideální místo pro instalaci se nestane

To je typické pro letiště, vlakové nádraží, recepce; šálek kávy diverzifikoval proces čekání a psychologicky to urychluje, protože nemůžete zbavit, ale můžete si koupit příjemný nápoj v uvolněné atmosféře, relaxaci pro šálek lahodné vysoké- Kvalitní nápoj (v tomto případě může být vynikající místa fitness centra a kluby, autoservisy, placené polyklinové, univerzity); po všech těchto jednoduchých pravidlech pro výběr ideálního místa pro instalaci kávovaru, nejen chránit vaše zařízení před zničením. ale obdržíte neustálý vysoký zisk, který pomůže vylézt na podnikání na nové úrovni. Mělo by však mít dostatečný počet osob nezávislých finančně. Letiště, stanice nebo velké obchodní centrum. vynikající prodejná místa prodejních automatů. Velký shluk mladých lidí. správné znamení, že prodejní půjde. Mladí lidé nejen rádi používají prodejní automaty, ale také aktivně spotřebovává kávu bez omezení na jeden šálek. Univerzity a vysoké školy. ideální místo pro kávovar. Instalace kávovaru pro vaření v podniku je řešením najednou dvě problémy. První zisk bude vysoký, protože velký počet lidí pracuje ve velkých podnicích, a proto bude poptávka po kávě a občerstvení vysoká. K dispozici bude kávovar v budově, která eliminuje možnost vandalismu. Vyberte místo pro instalaci přístroje, které stojí za to zvážit jeho bezpečnost. Umístění by mělo být takové, že možnost destruktivních činností z nedostatečných lidí je vyloučena. Kávovar v kanceláři, v podniku, na univerzitách a kde může být pod nepřímým dohledem, bude chráněn před škodou, že vandály mohou platit. Výběr obchodního bodu pro instalaci kávovaru, měli byste pochopit, že lidé v tomto místě by měli chvíli přetrvávat. Za tímto důvodům existují důvody: například, pokud je osoba zpožděna a není ve spěchu (v práci, ve vzdělávací instituci a t.P.), má čas prozkoumat rozsah v kávě a snack stroj, pochopit principy jeho díla, aby vaše volba, a po klidu sedět a pít kávu; Nebo někde přetrvává, člověk čeká, což vede k touze vzít si. To je typické pro letiště, vlakové stanice, recepce; Káva divizuje proces čekání a psychologicky vykládání, protože nemůžete být nudit, ale objednat si oblíbený nápoj a v uvolněné atmosféře trávit čas, relaxaci pro šálek lahodného vysoce kvalitního nápoje (v tomto případě, autoservisy. Polyclinics, kadeřníky se mohou stát vynikajícími místy; Po všech těchto jednoduchých pravidlech pro volbu ideálního místa pro instalaci kávovaru, nejen chránit vaše zařízení před poruchami, ale obdržíte konstantní vysoké zisky, které pomohou vylézt na vaše podnikání na vysokou úroveň.

READ  Může se melchior mýt v myčce nádobí?

Stroj s gumou

Žvýkací guma, která se prodává ve speciálních automatech, je skutečná „návnada“ pro děti i dospělé. Vždy připomíná příjemné dny dětství. A proto bude podnik na těchto strojích rozhodně úspěšné.

Investice do tohoto typu podnikání nejsou tak velké, hlavní článek nákladů se týká akvizice samotných kulometů.

Tajemství

Jak dosáhnout více příjmů při podnikání?

  • Během měsíce by měli dva hodnotit ziskovost podnikání a získat několik dalších kulometů pro instalaci v jiných bodech. Doporučuje se instalovat z 5 aut.
  • Nainstalujte kávovary na různých místech. Pokud je například nainstalován na univerzitě, pak je druhá lépe instalovat do kliniky nebo zábavního centra. Upozorňujeme, že v létě je poptávka po kávě mnohem nižší, a ve vzdělávacích institucích se také snaží o nulu, protože hlavní kupující jsou studenti, kteří jsou doma.
  • Podívejte se na vzhled stroje. Pravidelně vyčistit. Na špinavé, znatelné auto, málo lidí se vejde.
  • V přítomnosti finančních prostředků nastavte občerstvení. Takže budete nejen zvýšit poptávku po kávě, ale také být schopni získat další finanční prostředky z nového stroje.

Jaké ingredience jsou potřebné pro kávovar

Rozsah kávy je tvořen na základě instalace a cílové publika. Například v kancelářských a nákupních centrech jsou spotřebitelé orientovány na vyšší kvalitu, takže je lepší dát přístroje s čerstvě mletou kávou. Ale na univerzitách je podrobnější umístit kávovary s rozpustnými nápoji. A není to jen to, že instantní káva je levnější. To se připravuje rychleji a pro studenty je důležité mít čas koupit kávu na krátkou přestávku. Je to pro vás prospěšné. Soudce sami: Instantní káva se připravuje na 20 sekund a z čerstvě zemních zrn. 50 sekund. Pak po dobu 10 minut přestávky bude stroj s rozpustnou kávou schopen „prodávat“ 30 šálků a druhý. pouze 12 šálků. Tento příklad jasně ukazuje, že musíte předem naplánovat klíčová obchodní nastavení.

nainstalovat, kávovar, ulici

Pojďme přímo na nákup surovin.

Základní spotřební materiál pro kávovary. káva (zrno nebo rozpustný), cukr, smetana, čokoláda. To vše lze zakoupit od jednoho dodavatele. Zkušení Wenders poradí kupovat ingredience z evropských značek: dánská společnost Eurogran, holandské ICS, italská ristorie nebo domácí „zlaté kopule“, „Andrei a Ko“). Střední káva spotřebuje 20 kg „kumulativní ingredience“

READ  Kolik stupňů má vroucí voda v konvici?

Kromě toho je nutné nakupovat balenou vodu. Měsíční jedna jednotka vyžaduje přibližně 300 litrů vody (náklady. 2000). Upozorňujeme, že voda pro kávovary by měla být jednou firmou. Při změně úrovně tvrdosti vody může stroj selhat.

Také potřebné šálky: objem 165 ml, balení pro 100 kusů, stiritátory: 100 kusů pro 40 kusů. Středový prodej kávy je 60 šálků denně. Měsíc proto bude muset koupit 18 balení šálků a plastového míchadla. Celkové náklady na spotřební materiál budou asi 2500. Přidat do tohoto cukru, mléko a tak dále. dalších 2500. Měsíční náklady na suroviny budou tedy 15 000.

Upozorňujeme, že všechny potravinářské výrobky musí být certifikovány. Certifikáty poskytuje dodavatele.

Přilákat zákazníky

Nejprve musíte udělat portrét své cílové publikum. Ty budou lidé do 17 až 40 let (ve většině studentů nebo pracovníků). Vzhledem k tomu, že prodeje kávy jsou obvykle impulzivní, hlavní reklama bude dobrá lokalita. Co jiného udělat, aby vaše podnikání populární?

Jak vybrat automatický kávovar | MALL.cz

Světlé venkovní reklama: vývěsní štít, ukazatel, deska s menu, zveřejněna na fasádě budovy (pokud byla splněna fasáda budovy, bude nutné koordinovat ve výboru pro územní plánování a architekturu);

Provádění různých akcií (slevy, speciální. Nabídky, kupóny pro jednorázovou slevu, soutěž v rámci sociální sítě, akce „Pátá káva jako dárek“ a t.D.);

„Sarafan Radio“. Pro takový formát jako „káva s vámi“ funguje také. Tak se postarejte, že vaše káva je lahodná. Pak bude „Sarafined rádio“ metoda propagace, a nikoliv poklesu obchodní pověsti.

Závěr video

Podnikání založené na prodejní zboží je stále populárnější. Mezitím v Rusku není dostatečně rozvinutá.

Každý podnikatel má tedy šanci vydělat na prodeji prostřednictvím Automaty. Významný zisk. To však bude muset učinit značné úsilí a dodržovat určité algoritmy.

Doporučujeme sledovat video, o kterém jsou prodejní automaty populární na světě:

nainstalovat, kávovar, ulici

Jaký druh prodejních automatů si vyberete pro vaše podnikání? Jakou perspektivu viz v tomto podnikatelském průmyslu?

Tým časopisu „RicPro.Ru „doufat, že náš článek pomohl pochopit, jak je lepší vybudovat prodejní firmu. Přejeme Vám úspěch v každém úsilí a velkých ziscích.

Máte-li jakékoli dotazy, zeptejte se je v níže uvedených komentářech. Budeme vděční, pokud oceňujete materiál a sdílejte své nápady !

| Denial of responsibility | Contacts |RSS