Jak nainstalovat plynový panel

Instalace varné desky v tabulce. přečtěte ve všech podrobnostech

Vaření panelů moderních výrobců. to je funkčně dokončená technika, která může být použita samostatně. Ale v mnoha sluchátkách jsou speciální výklenky pro talíře. Správná instalace nového vaření panelu v hotové pracovní desce poskytne kvalitu jeho připojení a funkčnost.

Blok: 1/5 | Počet znaků: 315

Plynový vaření povrchu

Při nákupu plynu vaření povrchu, během nezávislé instalace, musíte pečlivě zkontrolovat správnost všech spojení, protože je to nebezpečné pro váš život, takže je lepší zavolat specialistu, který může připojit váš povrch vaření na zemní plyn. Existují takové situace, kdy se povrch vaření nemůže stanovit vzhledem k tomu, že plynová trubka prochází příliš daleko od stěny a v důsledku velikosti pultů a vařícího panelu, nedovolíte to udělat. Poskytnout to.

Jak snížit na vrcholu tabulky pro sporák

Je nutné sledovat přesné parametry samotné desky, pro to můžete použít šablonu připojenou instrukcí. Musíte si vzít velké náměstí, abyste zobrazili obdélník na ploše.

První věc, kterou je třeba postarat, je 220 volts elektrická zásuvka, která bude obsahovat vložený povrch vaření.

Chcete-li dostat díru, kterou chcete najít pila s odpovídající čepel. S pomocí pedoraru bude vrták potřebovat první vrtání malých otvorů podél všech rohů obdélníku.

Proces provádění bude trvat asi 10 minut. Jak řezat pracovní desku pro varnou desku.

Volba umístění a instalace musí být dokončena před instalací nábytku.

 • Určete desku obrysu.
 • Dejte instalaci na část tabulky.
 • Strávit uprostřed na připraveném rovném povrchu, odkazujte na rybářskou linku.
 • Umístěte těsnění na dně pro přesný výsledek.
 • Mezi skříňkou a stolem, aby se ponechal 5 cm.
 • Vytvořit počáteční otvory.
 • Proveďte řezy podél linií (provoz elektrického bizonu).
 • Nastavte povrch do výsledného otvoru.
 • Secure Self-sázky, připojení.
 • Zkontrolujte a vyhodnotte výsledek.

Kuchyňská deska kromě panelu obsahuje mosazný kabinet. Tak, když studoval pokyny a pravidla, každý se může vyrovnat s úkolem před ním.

Příprava obránce

Instalace varného panelu nepředstavuje žádné potíže. Níže jsou uvedeny podrobně všechny kroky pro správnou instalaci.

Instalace varného panelu nepředstavuje žádné potíže.

Označení pultů

Označení je nejdůležitějším krokem při přípravě na děrování varné desky. Nejmenší chyba může zkazit vzhled kuchyně a v nejhorším případě. vést k potřebě koupit novou desku.

Označení je nejdůležitějším krokem při přípravě na děrování varné desky.

 • Na povrch panelu a přiveďte hranice tužkou. Nejjednodušší a přesnější metoda.
 • Opatrně změřte velikost desky a přeneste na odhadované umístění umístění.

Tip: Značka Při hladištění se nedoporučuje, protože pokud viditelné stopy zůstanou, bude velmi obtížné odstranit z povrchu.

Solarni panely jak namontovat nainstalovat

Slashing výsadby

Pro řezání otvorů, buď frézovacího stroje nebo elektrické skládačky. Nejprve by měly být malé otvory v rozích tažené schématu a tenký pila prochází linky tažené postavy. Po zkrácení sešitu musíte vložit panel vaření a zkontrolovat, zda nejsou nepřeněžitosti.

READ  Jak správně nainstalovat mobilní klimatizaci v domácnosti

Pro řezání otvorů, buď frézovacího stroje nebo elektrické skládačky.

Rada. Pro větší úroveň hrany se doporučuje použít skládač s malými látky.

Utěsnění stravovacího otvoru

Povinná podmínka před instalací varné desky jsou těsnící těsnění. Je nutné pro udržení pracovní desky. Protože pokud voda voda padá na materiál, pak se stolní počítač bobtne a může začít formovat. To bude přímo ovlivnit povrch vaření.

nainstalovat, plynový, panel

Povinná podmínka před instalací varné desky jsou těsnící těsnění.

Těsnění se provádí speciálním tmelem nebo nitrocelulosickým lakem. Prostředky by měly být aplikovány tenkou vrstvou na vnitřním kopí. Není nutné aplikovat horní část těsnicích, protože tato část bude uzavřena speciálním těsněním, který je dodáván se sporákem.

Těsnění se provádí speciálním tmelem nebo nitrocelulosickým lakem.

Taková ochranná páska je lepena na přední část řezu. Ochranný film aplikovaný po celé délce není okamžitě odstraněn. Páska by měla být vložena kolem obvodu bez jediné sekce. Na rohách se lepí s otočením. Konce pásky jsou důkladně kombinovány bez uložení nebo zneužití mezi mezerou mezi nimi.

Taková ochranná páska je lepena na přední část řezu.

Upevňovací panel

Instalace povrchu vaření by měla probíhat s maximální přesností a pozornost k detailu. Poté, co je tam díra a těsnění, je nutné vložit panel a nastavit jej tak, aby přední část byla rovnoběžná s tabulkou.

Instalace povrchu vaření by měla probíhat s maximální přesností a pozornost k detailu.

Dále, zevnitř skříně by měla být deska konsolidována pomocí speciálních desek, které jsou součástí soupravy.Nejdůležitější. instalace musí být provedena opatrně, aby nedošlo k žádné vzdálenosti mezi povrchem špičkového a vaření stolu.

Dále, zevnitř skříně by měla být deska konsolidována pomocí speciálních desek, které jsou součástí soupravy.

Pokud se vše provádí správně, pak je poslední krok odříznout zbytky lepicí těsnicí pásky pomocí šablonového nože.

Pokud se vše provádí správně, pak je poslední krok odříznout zbytky lepicí těsnicí pásky pomocí šablonového nože.

Rada. Kromě obvyklé lepicí pásky nabízejí výrobci hliníkové pásky. Je instalován přísně podle pokynů.

nainstalovat, plynový, panel

Jak nainstalovat panel vaření

Wikihow pracuje na principu Wiki, což znamená, že mnoho našich článků napsal několik autorů. Při vytváření tohoto článku o jeho editaci a zlepšování pracovali autoři dobrovolníků.

Počet názorů tohoto článku: 15 149.

Myšlenka vlastního instalace panelu na vaření může být poněkud strach. Koneckonců se bude muset vypořádat buď s elektřinou nebo plynem a zároveň pracovat s poměrně drahým kuchyňským vybavením. Žádný z kroků na instalaci varného panelu však není nicméně obtížné. Je to jen nutné udělat vše pečlivě a ve správném posloupnosti od sebe sušené do konce.

 • Musíte přesně vědět, co je podávací panel zakázán. Chcete-li zkontrolovat, můžete použít testovač, selhání všech vodičů. Pokud se žárovka zapne tester, pak je zde elektřina.
 • Nezapomeňte si pamatovat, jak byly připojeny dráty starého kotle, protože nový varný panel bude připojen podobně. Můžete podepsat dráty a pořizovat snímky, než je vypnout, takže později bylo pro vás pamatovat.
 • Obraťte se na pomoc někomu odstranit varný panel z hnízda, protože bude docela těžké. [1] x zdroj informací
 • Pokud není kloubová skříňka, musíte kontaktovat profesionála pro jeho instalaci.
 • Měli byste také ověřit, že starý varný panel má stejné současné požadavky jako nový, jinak může být nutné pracovat profesionála pro jeho připojení. Mnoho starých varných panelů má pouze 30-amp elektrický řetězec, zatímco nové často jdou 40-50-ampér. [1] x zdroj informací
 • Změřte délku a šířku panelu na vaření a odečíst 1,5-2,5 cm na každé straně, abyste určili úvodní parametry pro instalaci varné desky. [2] x zdroj informací
 • Možná budete muset odstranit dlaždice ze stolu (pokud je pokryta dlaždicemi) kolem místa práce, než začnete pít otvor.
 • Pro řezání žulových desek potřebujete kruhovou pila s přívodem vody. Alternativně si můžete najmout profesionála pro tuto práci, protože žula je obtížná, aby se opatrně snížila. Také po pití otvoru by měl být kámen ošetřen tmelem před umístěním varné desky v otvoru. [2] x zdroj informací
READ  Jak si vybrat dobrý plynový kotel

Odstraňte všechny vyměnitelné položky z panelu Cookpar, aby bylo snadnější dát ho na místě. Panel na vaření může mít odnímatelné hořáky, ochranné obrazovky a další části, které by měly být dočasně uloženy stranou. Musíte také zapomenout odstranit všechny obalové materiály z varného panelu.

 • Pokud musíte střílet dlaždice, bude to nutné přeinstalovat dlaždici na páteře na povrchu vaření před instalací poslední. Budete muset počkat až 24 hodin, dokud se roztok zmrazit, před pokládkou vaření na místo. [1] x zdroj informací
 • Červené a černé vodiče (barvy se mohou lišit) Panel na vaření musí přivádět s elektřinou. Tyto vodiče připojte k odpovídajícím vodičům s fází v distribuční skříni.
 • Bílý vodič je neutrální a slouží pro obvod obvodu. Neutrální balicí drát by měl být připojen k neutrálnímu drátu ve spojovací skříni.
 • Typicky je zelený vodič určen pro uzemnění. Připojte podzemní vodič podvozku k uzemnění v krabici.
 • Připojte vodiče s sebou pomocí izolačních víček pro drát. Zarovnejte připojenou dvojici vodičů a otočte svištěné tipy. Zašroubujte uzávěr ke zkrouceným vodičům. Izolační víčko je chrání před kontaktem s jinými dráty a potenciálně vám zabrání vzniku požáru. [2] x zdroj informací

Nainstalujte vyměnitelné údaje na panelu na vaření. Návrat na scénu hořáku, ochranných obrazovek a dalších odnímatelných částí.

Jaké mříže jsou lepší. litina nebo ocel?

Mřížka z omálené oceli je dobré s jejich pevností a stabilitou. Nejsou deformovány bez gravitace nebo dlouhé vytápění. Jsou však velmi těžké a komplexní v péči kvůli své pórovitosti. Bohužel je nežádoucí, aby je umyl v myčce, protože po takové „lázni“ litiny může rezistnout.

 • Hladší litinové, méně tuku a nečistoty, které jsou na něm označeny a tím jednodušší je to umýt.
 • No, pokud je pro každý hořák poskytnut svou samostatnou mřížku. tedy mytí talíř je snazší.
READ  Jak vyrobit stůl ze šicího stroje

Na této desce je hořák dobrý, protože nejprve jsou oddělené a za druhé. prodlouženy, aby byly pohodlnější přesunout těžké pokrmy z jednoho místa na druhé

Výhody smaltovaných mřížek: nízké náklady, jednoduchost čištění v důsledku hladkého povrchu a nízké hmotnosti. Postupem času je však smaltovaný povlak poškozen a samotný design může deformovat a vyblednout. Kromě toho je ocelová mřížka méně stabilní ve srovnání s těžkou litinou.

Výběr panelu na vaření plynu v obchodě, ujistěte se, že mřížky jsou stabilní a mají speciální překrytí, které chrání povrchový povlak od poškrábání.

Blok: 3/7 | Počet znaků: 1202

Jak připojit panel na stole

Self-spojovací povrch Pre-vyžadují kompetentní montáž panelu v připravené kuchyňské náhlavní soupravy.

Instalace je vyrobena v několika fázích:

nainstalovat, plynový, panel
 • Určete budoucí místo. Rozměry jsou určeny vládcem. Nejvhodnější použít prázdné lepenky.
 • Nakreslete tvar panelu na desce. Maximálně 1 mm může být ponecháno ponechat pro vstup plic produktu v panelu.
 • Vrtání hraniční panel. Předvrtání v úhlech označené formy. Průměr 9-10 mm. Vrták je třeba vzít dřevěný nebo kov.
 • Dalším krokem instalace vaření panelu v tabulce je výřez otvoru pomocí elektrického kola. Nástroj je vložen do konečného otvoru, přičemž úsilí stisknuto na desku a spusťte proces řezání. Současně by měl být kartáč dodržen podél linek značení při nízké rychlosti.
 • Připojte ji zdola nahoru do horní části tabulky pomocí sady svorek. Poté odstraňte zbytky stromů.
 • Zbývající mezera musí být naplněna speciálním silikonovým tmelem.

Procesy montážního procesu plynu Stroy-Podskazka.CS Po instalaci zařízení do headsetu můžete zahájit proces připojení k elektrické síti.

Viz také: Katalog projektů domů s plochou střechou

Těsnění

Těsnicí páska je rány ještě před umístěním samotného zařízení. Doporučuje se jej zasadit podle některých pravidel. Těsnicí je obvykle dodáván s vařeným panelem a je samoúrovňová: lepidlo pokryté uzavřeným ochranným filmem. Odpojte guma a papírová základna by měla být postupně jako dokování s povrchem tak, aby ji nemohnoval. Naplánujte těsnění požadované jediným kusem. Termolent by měl následovat obvod otvoru na přední straně nábytkové krabice. Cílové náklady na vyloučení jakékoli řezné stuhy. Dva konce těsnění by mělo mít za následek dokování, takže neexistují mezery.

Někteří výrobci jsou opatřeni povrchem vaření také hliníkové těsnění. Jak přesně nainstalovat, je napsán v přiloženém instrukci. Použití bilaterální lepicí pásky specialisty se nedoporučuje. v případě potřeby odstraňte panel velké potíže a může se dokonce zlomit. Aplikační tmel je nutný, aby se zabránilo vstupu vody v horní části stolu během jeho použití. Může to být buď akrylové roztok nebo nitrolac, který se aplikuje tenkou vrstvou na vnitřním povrchu otvoru končí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS