Jak nainstalovat podproces do šicího stroje

Správné tankování nití v stroji. krásná linka

Příprava šicího stroje do práce. případ je zodpovědný, na kterém závisí celý proces vytvoření nového předmětu. Začátečník Shvent a ti, kteří získali nové zařízení, vždy vyplývají mnoho otázek. Jak vítřit vlákno na bobu? Jak vložit vlákno v jehlu? Jak opravit závit do šicího stroje? S těmito a dalšími problémy můžete kontaktovat. Pomáháme eliminovat poruchy jakékoli kategorie složitosti průmyslových a domácích šicích strojů.

Pokud stroj přestal pracovat na nejvíce inopportune moment, obraťte se na naše servisní středisko telefonicky. Naši mistři provádějí preventivní údržbu, diagnostiku a naléhavou opravu šicí stroje doma. Pracujeme denně, včetně víkendů a svátků od 7:00 do 23:00. Hlavní volání k dispozici pro obyvatele Moskvy a regionu.

Detailní schéma: Jak opravit šicí stroj starého vzorku

Staré modely šicích strojů mají mírně komplikovaný systém, takže tankování vlákno zde bude obtížnější. Pokud však znáte podrobný algoritmus, pak nebudou žádné problémy s konfigurací zařízení. Postupy ve 2 fázích: Top doplňování, nižší.

Každý starý model má svou trojkolkou trasu, takže je třeba pečlivě provést postup, nevypočítat jeden hák.

 • Jehla musí být v horní poloze. Upevněte cívku na tyči. Protáhnout závit v souladu s trasou navlékání. Materiál k umístění pod kontrolou napětí a otvor na jaře. Využijte fisosalu (nitentální u jehly). Sund materiál v oční jehlu.
 • Krok za krokem algoritmus pro realizaci druhé etapy. Squate cívku, vložte do raketoplánu. Chelquel sám konsolidovat hnízdo, který je pod nástrojem platformy. Rukojeť Nastavte napínací síly závitu. Vytáhněte příze nahoru.

V procesu řízení napětí musíte otočit kolo ve směru „od sebe“. V opačném případě se příze zlomí nebo zmatená.

Pro opravu výsledku musíte připojit horní a dolní část závitu, zabalte tipy na nohu.

Tipy pro péči o auto

Mnoho lidí mylně věří, že šicí stroj nevyžaduje velkou pozornost péči, a že i ve špatném stavu bude moci provádět svou hlavní funkci. SEW. Je to daleko. Šicí stroj vám bude sloužit mnohem déle a bude šít mnohem rychleji a tišší, pokud provádíte jednoduchá pravidla pro péči o to.

 • Pravidelně namažte vnitřní části speciálním olejem, který je dodáván s přístrojem. Frekvence postupu je jednou za šest měsíců.
 • Vyberte nitě a jehlu kompetentně. Sledujte jehlu odpovídající typu tkaniny, s jakou probíhají práce.
 • Vyčistěte vnitřní mechanismy pomocí speciálního kartáče.
READ  Planetární mixer Redmond RFM 5318 Přehled

Stojí za to zvážit skutečnost, že práce s těmito typy tkanin jako pletenin, kožešin a vlny, měly by být výše uvedené postupy prováděny o něco častěji než obvykle.

Doplňovací spodní vlákno

Za prvé, musíte přinést cívku do pracovního stavu představujícího kovovou nebo plastovou cívku. Závitové rány na něm, které při šití bude dno hmoty.

Pro dobré vinutí je speciální malý pin, na kterém je cívek s několika závitovými cívkami ručně vyráběny. Je tam opravena.

Nejčastěji se pin nachází v blízkosti hlavního hřídele. Cívka, s jakou se vinutí přímo provádí na držáku.

šicího, stroje

Navíjecí zařízení na cívce může mít vysvětlení přímo na těle stroje

Přepínač kola do vinutí cívku a lisování pedálu nebo otáčení rukojeti je vinutí z cívky. Po skončení vinutí je punková cívka převzata z držáku a pozváni ve speciálně zamýšlené čepici.

Jak navíjení

Pozornost! Různé nákupní firmy mohou být jiné.

Vložení spodního závitu do šicího stroje se provádí v několika fázích:

 • Vinutí cívek začít pracovat.
 • Poté je vložen do víčko houpání. Konec závitu rány se provádí tak, že prochází štěrbinou mezi dvěma non-sturgee prvky. Jsou připojeny šroubem, který slouží k nastavení napětí závitu.
 • Povinné kontrola napětí.
 • Dále, víčko cívky je instalován v kyvadlovém zařízení.

Proveďte všechny akce, které potřebujete jasně a pečlivě. Pokud je sekvence přerušena, stroj je koordinován na funkci.

Chcete-li odpovědět na otázku, jak vložit cívku, bude dovednost vyžadována a přesnost při provádění akcí:

 • SZP je umístěn v této poloze tak, aby instalačníček se otočil.
 • Utáhněte páku mechanismu Snap-On a vložte víčko do kyvadlové zásuvky umístěné níže.

Tahání západky páky

Odborný posudek na nejlepší výrobce šicí stroje můžete v článku na webu.

Pojďme natotit horní vlákno

Cívka s nití, kterou potřebujeme nosit na dno držáku. Teď to musíme přinést a spojit se s již vařenou nití v shoě. Pro naše horní vlákno se připravují nosná zařízení tak, aby nedošlo k sklouznutí, ale pohybuje se vpřed hladce a zábavou.

 • Nejprve to přeskočíme přes napínač, pak přes páku pod ním. V moderních strojích vlevo od jehly je další páka. pro pohodlnější filamentář. S ním nebo bez něj. vdechování závitu v jehlu.
 • A nakonec stisknutím tlačítka (v automatickém modelu) nebo prsty vytáhněte spodní závit nahoru. Za tímto účelem je jiný způsob, jak snížit a zvednout jehlu s již doplněným závitem a pak horní závit bude HOO a vytáhnout dno pomocí smyčky.

Co dělat s bobblem?

ODKAZ. Za prvé to stojí za zmínku, že tloušťka řetězce, která je instalována v cívce, musí být tenčí.

READ  Solární baterie plusy a nevýhody

Než vyplníte cívku, měli byste zkontrolovat, zda je vhodný pro víčko houpání. K tomu je nutné jej umístit do čepice, nezapomeňte na potřebu respektovat směr závit rány. Její tip by měl být vyškolen v regulátoru napětí. Věnujte pozornost tomu, jak se cívky spřádí, neměl by se pohybovat pomocí JERKS. Pohyb by měl být hladký.

šicího, stroje

ODKAZ. CABBIN CAP je jedním z nejdůležitějších detailů šicího stroje, měl by být vždy podporován v dokonalém stavu. Na jeho povrchu by neměly být žádné čipy nebo poškození.

Nastavení šicího stroje

Dále zvažte základní úpravy stroje, abyste získali vysoce kvalitní řádky. Začněme s nejjednoduššími parametry a nakonec budeme studovat možné problémy.

Typ, délka a šířka stehu

I přes elementalitu, nastavení těchto hodnot může ovlivnit kvalitu hotového výrobku. Pro různé materiály a úkoly, výrobce stroje poskytl speciální linky (pro pletení, počítáno, pro zpracování hran), které se doporučuje pro specifické délky délky a šířky. Dokonce i přímka nemůže být stejná pro jemnou a tlustou tkaninu. Třinčí tkanina, tím menší je délka stehu, ale stehy by měly být 3-4 mm na tlustém prstu nebo kůži.

Šířka zigzagu by měla také stanovit v závislosti na typu tkaniny a úkolů. Široká linie může být tažena tenkou tkání a úzký klikatec nebude schopen kvalitativně léčit přídavek volných tlustých materiálů.

Vyberte si pro každou tkáň speciální jehly a nitě, stejně jako optimální délka rovnováhy a šířka stehu. Vždy zkuste řádek před zahájením klapky stejné tkaniny.

Šicí stroj Veritas Rachel. připrava šicího stroje k šití

Napínací závit

Řádek šicího stroje musí být konfigurován tak, že sestava vazby horního a spodního závitu je uvnitř tkáně, a není patrné s žádným obličejem, ani z nesprávné strany. Pokud je nastavení napětí závitů ve stroji mechanické, pak pro horní závit na pouzdro bude speciální regulátor.

Na zkušební linii musíte zkontrolovat, zda je viditelný tinátový uzel:

 • Pokud je uzel viditelný z přední části tkaniny, je horní závit příliš nataženo;
 • Rozbočovač na nesprávnosti hovoří o slabém napětí horního vlákna.

Napětí spodního závitu se mění se speciálním šroubem na raketoplánu a tento uzel by měl být manipulován pouze v extrémních případech, pokud změny horního vlákna nedávají požadovaný výsledek. Na strojích s vertikální raketoplánem zkontrolována, jak snadné je vytaženo z víčka. Chcete-li to provést, vezměte si špičku vlákna v uzávěru cívku a zvedněte celé zařízení. V ideálním případě visí na nitě Kyvadlový uzávěr by měl klesnout o 2-3 cm. Pokud nereaguje na zavěšení. napětí je nadměrné, a pokud rychle klesne. slabý. Pro nastavení speciálního šrotu, zašroubujte malý šroub na straně čepice, ne více než polovina obratu.

READ  Jaký materiál je vhodný pro indukční varnou desku?

Ve strojích s horizontálním kyvadlem je šroub zodpovězen na kyvadlovém zařízení, přístup, ke kterému se může lišit v různých strojích. Někdy budete muset odstranit jehlovou desku. Pokud je šroub uzavřen těsněním, výrobce neposkytuje možnost takového nastavení a odemknutí tohoto místa zbaví záruční stroj.

Než začnete šroub, měli byste si pamatovat, ve které pozici je třeba se vrátit k počátečnímu nastavení uzlu.

Trh také představuje moderní modely s automatickým nastavením napětí a elektronickou kontrolou.

Tlakový tlak notebook

Některé stroje poskytují ruční nastavení tlaku tlakové nohy, které se používají při šití tlustých a tenkých tkáních. Pro husté materiály se tlak zvýší, pro tenké. snížení. Nastavení se provádí otáčením šroubu, který je obvykle umístěn v horní části pouzdra nebo regulátoru na levé straně.

Některé moderní stroje nabízejí automatické nebo elektronické nastavení tlaku nohou.

Tipy pro péči o auto

Mnoho lidí mylně věří, že šicí stroj nevyžaduje velkou pozornost péči, a že i ve špatném stavu bude moci provádět svou hlavní funkci. SEW. Je to daleko. Šicí stroj vám bude sloužit mnohem déle a bude šít mnohem rychleji a tišší, pokud provádíte jednoduchá pravidla pro péči o to.

 • Pravidelně namažte vnitřní části speciálním olejem, který je dodáván s přístrojem. Frekvence postupu je jednou za šest měsíců.
 • Vyberte nitě a jehlu kompetentně. Sledujte jehlu odpovídající typu tkaniny, s jakou probíhají práce.
 • Vyčistěte vnitřní mechanismy pomocí speciálního kartáče.

Stojí za to zvážit skutečnost, že práce s těmito typy tkanin jako pletenin, kožešin a vlny, měly by být výše uvedené postupy prováděny o něco častěji než obvykle.

Má smysl opravit se?

Velmi často, naši mistři musí čelit následkům nezávislých oprav. Majitelé šicích strojů Zdá se, že naše doporučení o kontaktování odborníků na opravu technologických poruch slouží pouze k možnosti získání příjmů. Ale není to správné.

Moderní šicí zařízení je poměrně technicky složité zařízení nakonfigurované pro provádění často velkého množství různých programů. Chcete-li najít poruchy, vyžaduje speciální diagnostické vybavení. Ano, a opravit to nebude fungovat.

Kromě toho, pokud je to nutné, nahradit části, je lepší použít originální náhradní díly, a nikoli jejich čínské analogy. To umožní dlouhodobě provozovat stroj bez opravy.

Kromě profesionálního nastavení, nastavení a složité péče o zařízení nejen prodlužuje životnost stroje, ale také činí proces šije pohodlnější a příjemnější.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS