Jak nastavit čas na troubě Gefestu

Nastavení teploty v troubě Hephaest

Teleskopické police mohou být instalovány v různých výškách

V závislosti na jaké úrovni by mělo vaření jít. Pro přeinstalaci teleskopické police je nutné odstranit jeho spodní okraj. a pak se pohybuje dolů, aby se odstranily vodítka. Instalace na jinou úroveň je vyrobena v reverzní sekvenci.

Vodítka mohou být odstraněny.

GEGEST Ano 602-02

Pokračujeme v našem podrobném přehledu nezávislých elektrických větrů a dalšího modelu Gefest Ano 602-02. Stroj je kompletní a má 52 litrový komorový objem, který je dost dostačující pro rodinu 3-4 lidí. Tepelná skříňka je vyrobena v klasickém stylu a malované v hnědé barvě, která dává zařízení, které se rozvíjí eleganci.

Ačkoli Gefest Ano 602-02 K a má mechanickou kontrolu, ale parametry časovače jsou nastaveny dotykovými tlačítky a všechny ostatní operace se provádějí otočnými spínači. K dispozici také digitální displej, který zobrazuje hodiny a zbývající dobu vaření. Tam je časovač.

Funkční sada v úvahu mosazný kabinet obsahuje 8 režimů provozu:

 • horní teplo;
 • Spodní teplo;
 • horní a nižší teplo;
 • gril;
 • Gril a plivat;
 • Horní / nižší teplo a konvekce;
 • Turbo gril a nižší teplo;
 • Vyhřívaná konvekce.

Taková multifunkčnost je vhodná pro každou hostesku, která rád vaří něco chutného pro sebe a své blízké. Vzhledem k tomu, že fotoaparát je pokryta EMAL Snadným čistým čistým způsobem, jímka vás nebere spoustu času, protože malé kontaminanty mohou být prostě zapojeny s hadrem. Dalších možností, máme jen podsvícení fotoaparátu, chladicí ventilátor skříně a ochranné odstavení.

Výhody GEFEST Ano 602-02 na následující:

Funkce funkce

Plynový fuum Skříň je potenciálně nebezpečné kuchyňské zařízení, takže je důležité, pokud je důležité dodržovat určité požadavky. V mnoha moderních modelech, zvolený hořák není obtížný, protože jsou vybaveny elektrickou peci a řídicím systémem trouby

Některé ženy v domácnosti mají však potíže s troubou v plynovém sporáku. Obvykle všechna zařízení při zakoupení jsou doplněny s návodem k obsluze, což jim umožňuje, aby byly využívány kvalitativně, spolehlivě a po dlouhou dobu

Před prvním použitím a v procesu veškerého operace je důležité dodržovat všechna doporučení zaznamenaná v tomto dokumentu

Instrukce podrobně popisuje celý proces, jak rozsvítit troubu v plynovém sporáku

Ale pokud je na vašem domě techniku, která již byla v provozu, nebo neexistuje žádná dokumentace. Je důležité použít standardní doporučení mnoha výrobců:

Než se pokusíte zapnout zařízení, je důležité zkontrolovat správnost připojení k potrubí plynu a elektřinou (pokud existuje elektrotechnický systém). Každý přepínač a páka na ovládacím panelu je zodpovědný za specifickou sadu funkcí a sluggig

Obvykle, aby se oheň v troubě osvětlil jeden spínač pro nižší a horní topení; Při vybavení zařízení elektrotechniku ​​může být reprezentován jako samostatný tlačítko, které chcete zahrnout s přepínačem, nebo zabudovaným do samotného relé. Ve druhém případě bude fungovat pokaždé, když je páka přepnuta; S automatickým systémem hořáku hořáku budete muset stisknout relé, vybrat konkrétní rozsah teploty a držet nějaký čas. Obvykle to trvá více než 3-5 sekund, pak pustit. V nepřítomnosti této přídavné funkce, pokaždé, když bude vyžadováno současně s lisováním páky, abyste přivedli horké zápasy k hořáku. V nepřítomnosti dodávek plynu během výše uvedených akcí se vše musí opakovat znovu; Chcete-li zlepšit zabezpečení při pokusu o zapálení zařízení, použije se dříve v provozu, následuje nějakou dobu, aby držel otevřené dveře. Chcete-li to provést, stačí nechat tenký slot, po zahřátí v oddělení můžete dát misku a pevně uzavřete dveře.

Рэ Jak nastavit programové hodiny.

Připojte troubu do sítě. Na elektronické tabulce by mělo blikat

Bliká separační bod označuje připravenost hodin do nastavení času. Dotýká zón „“

READ  Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě sinbo

Upravte dobu „paliva“ nebo zpoždění.2.

Budík nemají funkci ON / OFF troubu, mělo by být použito pro nastavení časových intervalů. Sada budíku se provádí bez ohledu na jiné programy.

, Nastavte čas, po které zvuk zněl

signál. Když je popsán program „Budík“, symbol je na hodnotící tabulce „

Alarmový signál se vypne dotykem jakékoli zóny, zatímco symbol „

Pro úplné vypnutí alarmu klepněte na zónu „Menu“.

nastavit, troubě, gefestu

Pro časné odpojení budíku se dotkněte zóny „Menu“. Vyberte si symbol na výsledkové tabulce „

Doba trvání pípnutí, pokud jej nezakažujete. 7 minut. Signálový tón lze změnit. Chcete-li to provést, klepněte současně zóny „“ a „“. Současně bliká ukazatel bodu. Dotkněte se zóny „Menu“. „TON1“ (nebo „TON2“ nebo „TON3“) se zobrazí na stole, dotýká se zóny „“. Vyberte signálový tón.

Zvolte → Zjistil jsem instrukce pro váš panel vaření! #manualza

Od pokynů pro auto VAZ:. v době nehody se nedoporučuje v autě.

Důležité prvky trouby „Hephaest

V Hephaeste existují prvky, které jsou často potřebné při vaření, a to:

 • elektrický gril;
 • turbo gril;
 • špejle;
 • Teleskopické police;
 • proudění;
 • Filtrový filtr;
 • termostat;
 • Dvojité podsvícení;
 • Dotkněte se Timer.

Hořák grilu je ohřívač instalovaný v troubě. To vám umožní smažit výrobky bez kontaktu s horkou plochou. Velmi užitečnou funkcí je vestavěný časovač, kterými časové sety. Tento mechanismus je mechanicky ve formě otočného spínače a elektronického definovaného pomocí tlačítek.

Zakoupením jakéhokoliv modelu trouby, v soupravě můžete detekovat pokyny od výrobce, ve kterém je důkladně popsán, jak zapnout troubu „Hephaest“.

V troubě, hosteska připravuje první a druhá jídla, maso, zeleninu, pečení. Pečené výrobky jsou prospěšné ze smažených nízkých kovových karcinogenních látek a z vařené. hluboké, nasycené chuti. Tak, že trouba přinesla jen radost a kulinářskou slávu hostesky, měla by být dodržena pravidla pro používání tohoto domácího spotřebiče.

Tipy, jak používat plyn a elektrickou troubu

Milovníci dabovaných dezertů a jaterních gulandů pravděpodobně často čelili situaci, když po vaření nádobí neodpovídají očekáváním. Proč se na obrázku zobrazen krásný nádherný koláč a nakonec to ukázalo? Není zde jen ve správném výběru ingrediencí, ale také ve správném používání plynu nebo elektrického prášku.

V zařízení těchto dvou možností pro kulinářské skříně existují obecná provozní pravidla, jakož i nuance pro každý typ zařízení. Mistr těchto momentů pro dokonce i začátečníky, hlavní věc je studovat pokyny pro požadovaný model a zjistit, jak používat zařízení pro odhalení všech silných stránek.

Obecná pravidla provozu trouby pro plyn

Navzdory různým plynovým větrům existuje několik společných pravidel, která je třeba dodržovat zařízení, aby nevedlo k jeho členění:

 • Začátek práce. Bezprostředně před naložením misky musíte pečlivě prozkoumat vnitřní prostor zařízení, odstranit všechny zbytečné. Možná jsou zde pánve, hlídání dětí a další kuchyňské potřeby? Uvnitř by mělo být jen mřížkový stánek pro jídlo.
 • Určení úrovně vaření. To je důležitá etapa v pokynech „Jak používat plynovou troubu“. V zařízení, zpravidla drážky ve stěnách, ve kterých lze instalovat, a jsou umístěny na třech úrovních. Dolní úroveň je navržena pro intenzivní pečený, střední. univerzální pro všechny kulinářské lahůdky, top pomůže vytvořit chutnou chutnou krustu na hotové misce.
 • Výběr správného nádrže pro pečení / hašení. Lze použít keramické hrnce, speciální rukávy, fólie nebo silikon, sklo, litinové, keramické formy. Mohou být sledovány maso se zeleninou nebo vařit lahodnou bližší. Pro sladké a posunutí driftu (například pizzu) se používá speciální plechový plech (je dodáván s větrnými skříněmi) nebo různé formy pečení.

Pečení některých pokrmů (například Soufflé, sušenky) Je důležité nastavit potřebný režim teploty a nastavit hmotu připravenou k pečení do již předehřátého prostoru kulinářského kabinetu. Těsto na pečení v teple se dobře stoupá a po skončení pečení se změní na nádherný, vzdušný destrukce. Zájem o to, jak určit teplotu trouby pro plyn? Existují dva jednoduché způsoby:

 • Ve speciálním měřítku na jednotce. Na přední části moderního vybavení existují kapky divizí nebo čísel se značkou stupňů Celsia. Jen potřebujete převzít pokyny pro zařízení a najít data, libovolný počet stupňů odpovídá označení na stupnici.
 • Použití teploměru pro větrné skříně, které mohou určit stupeň až 300.
READ  Jak se suchým vlasem s fénem pro objem

Dalším důležitým bodem. jak rozsvítit plynovou troubu. V zařízeních s autourty musíte otočit jeřáb na kuchařské skříni panelu, který je zodpovědný za nastavení teploty, dokud se nezastaví. Poté klikněte na tlačítko Automation a podržte 15-20 sekund. Po svítění plynu v troubě zůstane nastavit teplotu a instalaci nádoby s nevýhodami uvnitř. V jednodušších variantách musíte otevřít troubu, najít malý díru níže, přiveďte předběžně osvětlenou shodu a otočte jeřáb na panelu sporáku.

Bude zajímavé vědět: 5 zajímavých kachních receptů v troubě. od jednoduchých až po „vysokou kuchyni“.

Podmínky použití elektrické trouby

Elektrické mosazné skříně jsou vybaveny horním a dolním topným tělesem. Některé jednotky mají gril, konvekční. Další funkční zařízení jsou také vybavena možností vaření páry a odmrazování jakýchkoliv produktů. Využijte takové vybavení jen dost nezkušené kulinářské.

Stručná instrukce, jak používat elektrickou troubu:

 • Aktivujte přístroj a nastavte potřebný režim teploty;
 • počkejte 15-20 minut, aby se zařízení zahřát;
 • Otevřete dveře sporáků a nainstalujte kupli do centra;
 • Zavřete troubu a nastavte časovač vaření;
 • Po zvukovém signálu otevřete dvířka trouby a připravte se hotová pochoutka.

Snadná obsluha a trvanlivost takového vybavení. dvě složky poptávky elektrických pecí. S takovými zařízeními, křupavá pizza, ryba nebo maso se zeleninou, svěží sušenka se stane skutečnou výzdobou každodenního a slavnostního stolu. Mimochodem, nádobí vypadají skvěle, pokud jsou nejen zdobené, ale také místo na krásné jídlo.

 • Během vaření není možné nastavit tvar, nádobí pro pečení na spodní straně zařízení. To může vést k poškození opálení, které se nachází v dolní části jednotky. Kapacita výrobků se nachází výhradně na mřížích nebo policích.
 • Trouba může být odpojena několik minut před koncem vaření kulinářských velikostí. Zbytková teplota stačí, aby přivedla jídla až do připravenosti.
 • Takže miska rovnoměrně probíhá nebo pohybovala, je lepší použít střední polici. Vařit zeleninu, ryby, masové uzávěry stojí na nejnižší úrovni.

Musíte také vybrat určitý druh jídel pro vaření. Pro elektrické spotřebiče je ideální kapacita z keramiky, žáruvzdorné hlíny nebo litiny. Kovové kontejnery, fólie nelze použít. To je způsobeno rysem návrhu elektrofovky. kov a kontejnery, které obsahují elektrické vodiče a mohou způsobit jiskry uvnitř zařízení, jeho poškození.

Je užitečné zjistit: jak vařit kebab v troubě: 2 recept pro vepřové a kuře.

установка времени на духовке

Režimy a pravidla pro vaření v troubě

5 Pravidla Jak vařit v elektrické troubě:

 • Na průměrné úrovni zařízení se topení zahřívá z výše uvedeného a pod, takže bude vyhovovat téměř pro jakoukoli jinou existenci.
 • Pro dlouhou hasicí misku stojí za to umístění nádoby na spodní polici, zpočátku vykazující minimální teplotu.
 • Pečení masa / ryby a pečení Pečení je lepší vyrábět ve 2 režimech: Nejprve nastavte vysokou teplotu, na konci. nižší.
 • Není nutné nekonečno otevřít dveře trouby pro kontrolu vaření, může být přerušeno postupem vaření. Je lepší sledovat okno zobrazení.
 • Před zahájením vaření stojí za důkladně studovat recept vybrat požadovaný režim vaření, aby se dosáhlo ideální misky.

Nagigig dává jiskru, ale hořák se nezapálí

V případech, kdy elektrostigg dává jiskru, ale spalování hořáku se nestane, musíte se pokusit vyměnit termočlánek. Někdy je problém spojen s elektromagnetickým ventilem a po jeho aktualizaci zařízení funguje v normálním režimu. Měli byste zkontrolovat jednotku zapalování, protože pokud je vše v pořádku s ním, ale zapálení se nestane. musíte hledat problém v napájení nebo svíčka hořáku.

Pokud se jiskra podává, plamen se rozsvítí, ale okamžitě mizí, zkuste držet tlačítko napájení plynu. Je pravděpodobné, že senzory zodpovědné za tvorbu plamene prostě nemají čas zahřát.

Pokyny pro pečení v pecích Gefest plynové desky.

1) Odstraňte všechny cizí předměty z trouby (mělo by být prázdné).

2) Nainstalujte mřížku do středu trouby:

63 litrů (série 1200, 1300, 1500).4 počítání police zespodu;

52 litrů (série 5100, 5300, 5500, 6100, 6300, 6500, 6700).3 Počítání police z níže;

42 litrů (série 3100, 3200, 3300, 3500).3 Počítání police z níže.

3) Vždy zahřejte troubu po dobu 20 minut při maximální teplotě „MAX“.

4) Pečeme pouze na hliník proti hliníku nebo ve speciálně navržených jídlech instalovaných na mřížce.

5) Rychle namontujte hliníkový plech s miskou položenou na něj ve skleněné skříni na mřížce.

READ  Jak vypnout časovač na troubě Bosch

6) Zavazadla musí být instalována ve středu mřížky a dokud nezastaví troubu (vpravo a vlevo od banneru by měly být mezery, výhodně stejné).

Posuňte rukojeť jeřábu trouby pomocí „MAX“ pro rozdělení vhodné teploty přípravy

9) Během pečení neotevírejte dvířka trouby. Sledujte sklo. Na konci procesu pečení můžete otevřít dveře a vyhodnotit dostupnost produktu.

Aby bylo možné určit teploty vaření v hephaestu trouby ve vztahu k provozním podmínkám, můžete použít tepelný indikátor na panoramatické sklo trouby. Určete dodržování teplot následovně:

Kvasinkový těsto dorty pečivo při 180-200 ° C,

POZORNOST. Je nutné vědět, že po Gefestu v produktech pece na vaření, teplotní indikátory již nevykazuje reálnou teplotu v troubě. Jeho svědectví by proto nemělo být zohledněno a v žádném případě nemůže změnit stanovenou polohu knoflíku jeřábu. Neobtěžujte vaření!

JV BrestgazoApparata produkuje hephaesto desky s termostatem trouba (hloupý), ve kterém je požadovaná teplota automaticky podepřena za jakýchkoliv podmínek! V těchto kamenách je zaručeno, že teplota na třetí divizi rukojeti opata odpovídá (160 ± 15) ° C, na čtvrtém. (180 ± 15) ° C a v tomto případě není nutné najít teplotu vaření.

Pokyny pro pečení v gefest desce s termostatem je identický jako u předchozích desek, s jediným rozdílem, který nemusíte provádět nastavení jeřábu. Na 8 bodech právě vložte ovládací knoflík termostatu na požadovanou teplotu a bez otevření dvířek trouby očekávejte konec procesu vaření.

I12 TWS Návod k obsluze: Jak používat I12 TWS sluchátka?

I12 TWS v tuto chvíli může být nejdostupnější alternativa k Apple Airpods. Přizpůsobte nejlepší technologii True Wireless Stereo (TWS), levý a pravý kanál odděleně, lze použít samostatně nebo obojí současně.Ale pro ty, kteří nejprve používají tato sluchátka Bluetooth, neměli by o tom vědět. Jak používat I12 TWS? Nebojte se, zde je speciální návod k použití I12 TWS.

nastavit, troubě, gefestu

Jak povolit / Zakázat I12 TWS?

Power On: Dva sluchátka I12 TWS budou zapnuty a automaticky připojeny k sobě po extrahování z nabíječky.

Vypnuto: Stiskněte a podržte tlačítko napájení.

Jak připojit I12 TWS?

Dvě sluchátka I12 TWS se automaticky zapíná a navzájem se připojí, levá sluchátka budou blikat modrá a červená sluchátka LED půjde ven, když se navzájem úspěšně spojit.

Po vytvoření páru slyšíte zprávu „Připojeno“.

Pokud nejsou spojeny dvěma sluchátka, odstraňte informace o párování sluchátek a stiskněte a podržte tlačítko napájení obou sluchátek po dobu 5 sekund, chcete-li jít do režimu párování, levá sluchátka budou blikat modrá červená LED sluchátka půjdou ven, když jsou úspěšně spojeni dohromady.

Sluchátka se vypnou, pokud se nepodaří spárovat po dobu 5 minut.

Vyjměte spárované informace: V režimu párování 5 stiskněte tlačítko napájení, dokud se nerozsvítí LED červeně.

Jak hrát hudbu s i12 tws?

Přehrávání / Pozastavení: Stiskněte jednou tlačítko napájení

Další píseň: Naučte se napájení pravých sluchátek

Předchozí píseň: Naučte se, jak napájet levou sluchátku

Zavolejte SIRI: Během přehrávání stiskněte a podržte tlačítko napájení 3 sekundy. Modelka

Jak odpovědět na telefonní hovor se sluchátky I12 TWS?

Dokončení hovoru / volání: Stiskněte jednou tlačítko napájení.

Odmítnout hovor: Dvojitý Stiskněte tlačítko napájení.

Nabíjení sluchátek I12 TWS:

Vložte sluchátka do slotu nabíječky, pak zapněte nabíječku, indikátor LED bliká červeně a po plném zbití.

Nabíjení přihrádky baterií (nabíjecí pouzdro):

Nabíjení prostoru pro baterie pomocí kabelu USB, LED indikátor rozsvítí žluté a zelené světlo, LED bude blikat jednou, což znamená, že náboj o 25%, blikající 2x znamená 50%. 3 krát. účtován 75%, 4 krát. 100% nabitá.

nastavit, troubě, gefestu

Pro zákazníky na převodovce: Pokud jste od nás zakoupili I12 tws A stále se vyskytují problémy po použití firmwaru, neváhejte nás kontaktovat. Prostě vyplňte lístek s dotazy v našem centru podpory a pošlete nám ji. Budeme dělat co nejlépe vyřešit váš problém co nejdříve. Jsme vždy rádi, že můžeme pomoci.

Globální metody platby: Visa, MasterCard, American Express

Přijal PayPal, Western Union a bankovní překlady

Boleto Bancario přes Ebanx (pro Brazílii)

365-denní záruka na bezplatnou opravu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS