Jak nastavit troubu Kuppersberg

Průvodce Kuppersberg Ho 657Bx Spiritská skříňka

Vyžaduje průvodce pro vaši troubu Kuppersberg Ho 657Bx? Níže můžete zobrazit a nahrát zdarma PDF průvodce. Kromě toho, často kladené otázky, hodnocení produktů a uživatelské recenze, které vám umožní optimálně používat váš produkt. Pokud tomu tak není příručka, kterou jste hledali, kontaktujte nás.

Vaše zařízení je vadné a manuál nemá řešení? Přejít na opravu kavárny pro bezplatné opravy služby.

Pokyny pro použití Krona IEK 1619

nebo povoleno v automatických režimech pro vaření nebo ruční ovládání.

Rybaření, s výjimkou počtu hodin. trouby.

Přístroj je zvýrazněn časem TE-Clien v rozsahu: hodiny od 00 do 23 minut od 00 do 59.

Skříň pro napájení, nebo když je elektřina zapnuta po neoprávněném vypnutí, na displeji budou blikat tři nuly. Pro nastavení aktuálního času v elektronických hodinách by měly být provedeny následující operace:

Současně se zobrazí zobrazení „Time Cooking“

DIMO Přejděte pro zadání aktuálního tlačítka časové menie „“. S dlouhým stisknutím tlačítka „“, rychlost posunových čísel na displeji se výrazně zvyšuje.

Čas máma jít na jedno-výchozí kliknutí tlačítka „“, v tomto případě se čas změní s diskrétním poškvrněním 1. minuty.

Profe Current Time, použijte tlačítko „-“ pro návrat.

Ani na displeji, asi 5 sekund, Bu-děti blikali bod mezi označením hodin a minut, po časovém těžbě doby, kdy bod bliká znovu. Současně zůstane symbol „Time Time“ na displeji

Radinární změny v číslech na hodinách by neměly překročit 5 sekund, jinak budete muset znovu současně stisknout a potom uvolnit dvě tlačítka „Čas na vaření“ a „Doba vaření“ a pokračovat v nastavení aktuálního času pomocí tlačítek „nebo“. „.

READ  Jak opravit troubu v elektrickém sporáku

Chcete-li použít automatické provozní režimy, musí být konfigurovány hodiny volné skříně a musí zobrazit aktuální čas, jinak všechny tyto režimy nebudou fungovat správně.

Režim je velmi pohodlný. Můžete dělat své záležitosti, v tom druhu a, být mimo dům a jídlo se připraví na dobu, kdy zadáte. Zapnutí automatického vykreslování potřebného:

Jste mosazný kabinet vybrat pracovní režim trouby. Pomocí termostatu poskytne teplotu přípravy jídla.

Как сделать переход с металлопластиковой трубы на полипропиленовую трубу

Meni vaření. Chcete-li to provést, klikněte na „Čas-

Jak nastavit čas na troubě Teka?

Takže nastavit čas, musíte několik minut vypnout pec ze sítě. Po zapnutí panelu by měl zmrazit ikonu hodin. Pomocí tlačítek s obrázkem plus a mínus je nastaven přesný čas. Počkejte, dokud hodinky nebudou blikat. čas je pevný.

Jak změnit čas na troubě Ariston?

Když se nejprve zapnete troubu do sítě na displeji, bude blikat nápis Autoi čísla 0.00. Chcete-li nastavit čas, stiskněte současně tlačítka. a: zároveň bude blikat dělící bod. Nastavte čas pomocí tlačítek a

Jak nastavit hodiny na desce Bosch?

Na troubě od firmy Ariston, Bosch a doba electroluxu si nemusíte vybrat. Displej by měl blikat 12. Chcete-li nastavit přesný čas, musíte použít speciální otočný knoflík nebo tlačítko na displeji. Zadáním přesné hodnoty stiskněte ikonu, která označuje hodiny a přejděte na instalaci minut.

  • Nastavení aktuálního času se provádí na předním panelu ovládání mosazné skříně
  • Chcete-li začít používat troubu, měli byste nastavit aktuální čas
  • Použijte tlačítka OR. Nastavte odpovídající denní čas (například aktuální čas 15:59)

Jako konvekce je označena?

Ikona konvekce je obvykle označena jako ventilátor. Kromě něj je na ukazatel aplikován vyžínač, který ukazuje, který ohřívač bude zahrnut. Například konvekce spodní topení vypadá jako ventilátor s linkou pod ním.

nastavit, troubu, kuppersberg

Na ovládacím panelu musíte najít tlačítko zámku, nejčastěji je označen klíčem klíče. Stiskněte toto tlačítko a poté vyberte možnost. ovládání zámku, upněte na několik sekund. Další musí následovat pípnutí, což znamená, že odemknutí úspěšně projelo.

nastavit, troubu, kuppersberg

Jak odstranit sklo z trouby SMEG?

Doporučuje se dodržovat taková pravidla: Když je světelný oheň zapnutý, mosazná skříň se zahřívá na teplotu 180 0 ° C po dobu 20-25 minut. Se středním teplem. 15 minut. S silným. 5-7 minutami.

READ  Jakou teplotu nastavit v mrazicím oddíle

Výrobce Kuppersberg?

Německá obchodní značka „Coopersberg“ byla vytvořena na počátku 2000s. Dnes je společnost v čele světových výrobců domácností integrovaného vybavení.

Takže nastavit čas, musíte několik minut vypnout pec ze sítě. Po zapnutí panelu by měl zmrazit ikonu hodin. Pomocí tlačítek s obrázkem plus a mínus je nastaven přesný čas. Počkejte, dokud hodinky nebudou blikat. čas je pevný.

Koupit se zárukou

V našem obchodě prezentované v sortimentu certifikovaném vybavení ASKO. Pro všechny požadavky můžeme koupit vysoce kvalitní skříně mosazi. Výrobce poskytuje oficiální záruku pro techniky. Jedná se o slib mnoho let provozu bez poruch a jiných nepříjemných překvapení.

ASKO OCS8678 G Protipovodňová skříňka

| Denial of responsibility | Contacts |RSS