Jak nazvat možnosti laserové epilace v salonu

Původní názvy kosmetických salonů: jaké by měly být

Originální názvy kosmetických salonů umožňují jejich majitelům nejen vyniknout mezi konkurencí, ale také přilákat velké množství klientů, což u nich vyvolává skutečný zájem. K tomu však musí být název podniku skutečně jedinečný.

To je však jen jeden z požadavků. Existuje i mnoho dalších. Název tedy musí být jasný a zapamatovatelný, zvučný a vyvolávat příjemné asociace. To je dobrý název pro kosmetický salon vybrat není tak snadné, tady jasně budete muset porazit své mozky.

Typické chyby

Jaké další body je třeba zvážit při přemýšlení o možnostech názvu kosmetického salonu?? Podívejme se na ně blíže.

Název kosmetického salonu by neměl být ženským jménem, osobním jménem nebo jménem, které zní dobře majiteli. Neexistuje nic, co by přitahovalo pozornost potenciálních zákazníků, a chcete, aby se jméno zachytilo v jeho paměti.

Navzdory tomu, že podle zákonů feng-šuej je ženské jméno mocným harmonickým začátkem, který přispívá k úspěchu a prosperitě společnosti, ve skutečnosti kadeřnický salon získává určitou neosobnost a podobnost s mnoha salony jednoho typu v obytných oblastech.

Taková jména jako „Světlana“, „Kadeřnice u Iriny“, „Violetta“, „Angelika“, „Ludmila“, která se mohou setkat téměř v každé osadě v Rusku, dokonce i od poloviny 90. let minulého století, jsou silně spojena s občany, kteří nejsou obzvláště dobrou službou a levným designem salonu, i když to není pravda.

Některé ženy mají navíc podvědomě negativní postoj k podnikům s takovými názvy. Jediná výjimka. pokud název salonu používá jméno světoznámého kadeřníka nebo filmové hvězdy, známé svým elegantním vzhledem a nezapomenutelným stylem.

Neměli bychom se nechat příliš unášet mytologickými obrazy a antickými hrdiny. Všechny tyhle „Kleopatry“, „Afrodity“, „Circe“ a „Médey“ už dávno ulpěly na filištínském oku a dokonce se jim podařilo trochu se nabažit.

Cizí slova by se také neměla zneužívat, zejména ve spojení s ruskými názvy nebo slovy. Musíte souhlasit, že „luxusní matrjoška“ zní trochu komicky.

Totéž platí pro anglická přídavná jména jako posh, rich, trendy, stylish a podstatná jména studio, design, glamour atd. п. V názvech kosmetických a kadeřnických salonů často převládají italská slova a výrazy, někdy psané ruským písmem.

Ano, Apeninský poloostrov je proslulý svými zářivými, smyslnými kráskami s nádhernými pěstěnými vlasy a hladkou olivovou pletí, ale salon s názvem Dolce Vita nebo Bella Donna uprostřed vesnice nebo dokonce obyčejného provinčního ruského města působí poněkud zvláštně a u klientů vyvolává nedůvěru.

Ruská jména jako Beryozka, Swallow, Strizh, Silhouette a Koketka vyvolávají pocity nostalgie po sovětské minulosti. V té době byly kadeřnické a kosmetické služby na mnohem nižší úrovni než dnes.

Člověk, který uvidí nápis s takovým názvem, si bezděčně pomyslí, že se nechá ostříhat podle tehdejší módy, a těžko bude chtít se svými vlasy experimentovat a raději vyhledá podnik s adekvátnějším názvem.

Stejně nedůvěřivě reagují lidé na nápisy, které doslova „křičí“ o tom, jak je vše uvnitř salonu určeno pro nejnáročnější vkus: „Elite“, „De Lux“, „La Boheme“, „Gloria“, „Manhattan“ a další.

Už žádná módní, extravagantní nebo směšná jména. První se těžko pamatuje a opakuje, druhé a třetí se kupodivu v poslední době také dost vžilo („Baba-Jaga“, „vousatý táta“ jako název pro holičství atd.). д.).

Název musí být relevantní. Není třeba používat neologismy nebo naopak zastaralá slova a výrazy.

Co dělat, když nemáte tušení

Pokud vám tyto možnosti nevyhovují a přijít s něčím jiným nefunguje, můžete požádat o pomoc internet a další lidi.

Podívejte se, jak se jmenují oblíbená studia pro odstraňování chloupků v jiných městech. Možná vás to inspiruje k tomu, abyste na základě nápadů ostatních vymysleli vlastní název pro salon na odstraňování chloupků.

Použijte online generátor jmen. Existuje mnoho podobných stránek. Stačí vybrat kategorii podniku a kliknout na tlačítko. Je možné, že navrhované možnosti jsou docela dobré.

Uspořádejte brainstorming. Požádejte příbuzné a přátele o pomoc. Sejděte se jako skupina, navrhujte nápady, diskutujte, zapisujte. Na konci si můžete vybrat jedno z navržených jmen podle vlastního vkusu nebo hlasováním.

Zapojte sociální média Pokud již pracujete z povolání (např. děláte shugaring v pronajaté kanceláři), uspořádejte soutěž mezi svými odběrateli. Kdo vymyslí nejlepší kreativní název voskového salonu, vyhraje cenu. Může to být například sleva na budoucí ošetření, dárek nebo bezplatné předplatné na několik sezení.

Obraťte se na odborníky. Marketingová agentura pro vás může vymyslet nejen vhodný název. Jejich zaměstnanci také vytvoří vaše logo, slogan a firemní identitu (návrh značení, vizitek, online reklamy atd.).д.) v jednotném stylu.

Jak otevřít studio pro laserovou epilaci: část 1

V tomto článku vám povím, jak jsme s manželkou založili a úspěšně „rozjeli“ laserové epilační studio alias salon krásy v loňském roce.

Myšlenka začít podnikat v kosmetickém průmyslu mě napadla před několika lety. A předtím jsem jako typický „muž“ nechápal, že takové odvětví vůbec existuje. Myslel jsem si, že jsou to všechno ženské hračky, nevěřil jsem v účinnost toho všeho a myslel jsem si, že je to hloupé vyčerpání ženské peněženky. To znamená, že jsem byl ideologicky proti a myslel jsem si, že by se to dalo a mělo nějak zastavit. Ne samotný průmysl, ale výdaje žen na něj. Zkrátka jsem se mýlil.

Když jsem pozoroval svou ženu, přemýšlel jsem, kolik může žena za tohle všechno utratit. Snažil jsem se jí říct, aby to nedělala, rozmlouval jsem jí to atd. Vše marně.

Pak jsem si uvědomil dvě věci: 1. Ženy nepřestanou utrácet peníze za péči o sebe a zlepšování svého vzhledu. I když jim dojdou peníze, půjčí si. Karanténa, válka, zombie apokalypsa se nezastaví. Nikdy nebudou.2. Jedná se o obrovský zavedený trh a místo nenávisti je lepší se do něj zapojit a začít vydělávat.

nazvat, možnosti, laserové, epilace, salonu

Začal jsem tedy hledat konkrétní nápad. Výklenek, který v našem městě dosud nebyl obsazen nebo byl zastoupen nedostatečně. Narazil jsem na několik rychle rostoucích franšíz, které v krátké době otevřely v zemi mnoho prodejen. Jedna síť z Novosibirsku od dvojice, která tam již vlastnila síť holičství, a druhá od přítele super známého v malých kruzích infopodnikatele ze slavného města Iževsk.

READ  Mohu po laserové epilaci pít alkohol?

Nakonec jsem navštívil dvě prodejny každého řetězce v sousedním Volgogradu. Provedl takříkajíc zkušební nákup. Dokonce se snažil komunikovat s franšízanty, ale ti neměli zájem komunikovat s potenciálními konkurenty.

Jak jsem již psal, v současné době jsem franšízantem Dodo Pizza a není to moje první franšíza. Prostudoval jsem spoustu franšíz a začal jim alespoň trochu rozumět. První ani druhá franšíza laserové epilace na mě neudělala dojem. Neviděl jsem v nich žádnou zvláštní hodnotu, ale viděl jsem omezení pro budoucnost našeho studia nebo sítě studií, a tak jsem se rozhodl udělat si vše sám od začátku, bez hotových návodů, abych se za to nemusel stydět. Je pravda, že jsme si koupili laserovou epilaci od jedné ze sítí a po půl roce jsme se jí vzdali, ale to je jiný příběh, který mohu podrobněji popsat v jiném cyklu článků, pokud vás zajímá. Pokud vás zajímá více informací o tom, proč jsme se vzdali jednoho stroje kvůli druhému, napište do komentářů?

Poté jsem začal dlouhý proces hledání prostoru, přičemž jsem studoval lékařské SanPiN 2.1.3.2630-10 (proč je to důležité, řeknu v příštích článcích), vypracoval budoucnost webových stránek studia, vybral CRM. Manželka se nápadu chytila a začala rozvíjet účty na Instagramu a Založili jsme kanál na YouTube a také malý a nepříliš formální kanál na Telegramu, kde mluvíme o studiu a dalších projektech. Obecně se připravuje na plné spuštění. Zvláštní poděkování chci veřejně vyjádřit své ženě a vojenské přítelkyni Světlaně, vždy pomáhala ve všech mých podnicích, a zde se obzvláště aktivně zapojila, protože věděla, že řízení celé této „farmy“ v důsledku toho, že to.

Nyní o všem v pořádku. První a nejdůležitější věcí byl prostor. Dlouho jsem hledal vhodný prostor, od ledna 2019 do března 2019. V našem městě je nájemné ve srovnání s Moskevskou oblastí nízké, poptávka po prostoru je také menší a výběr byl. Nicméně jsme chtěli, aby vše bylo co nejvíc v pohodě, samozřejmě v rámci finančních možností. A najít místo na hlavní ulici. Prošli jsme tucet možností a našli jsme.

Nebylo to dokonalé, býval to „nízkorozpočtový“ podnik, takže i po roce někdy přijdou bývalí zákazníci tohoto podniku a zažijí velký zlom ve svých vzorcích.

Vyjednali jsme kompromisní výši nájemného, která vyhovovala oběma stranám, nájemní prázdniny a zahájili rekonstrukci.

Místnost byla dobře dispozičně řešena, ale měla řadu nedostatků, které pramenily z její minulosti, což nakonec výrazně zvýšilo stavební odhad. Čekala nás spousta demontáží, a jak už to na stavbách bývá, a není to moje první stavba v životě, podcenili jsme rozsah demolice. Ukázalo se, že kromě masy zbytečných příček, rozpadající se omítky a příšerných stropů jsme na podlaze měli vícevrstvý „sendvič“ z dlaždic a vrstev lepidla na dlaždice, který jsme zdědili po předchozích nájemnících. Bylo rozhodnuto ji zcela demontovat a vytvořit normální rovnou podlahu po celém obvodu místnosti s dlaždicemi z odolné porcelánové kameniny s mírně kluzkým povrchem i po vlhkém čištění.Mimochodem to výrazně snížilo zatížení podlahy a zvýšilo výšku stropu o 10 cm.

Současně jsme začali dělat designový projekt. Návrhář na volné noze to zvládl dostatečně rychle. Nakonec jsme ho samozřejmě v průběhu stavby vícekrát změnili.

Existovalo několik možných uspořádání. Vždy ošidné. Místnosti mají málokdy ideální tvar a často je třeba dělat kompromisy v uspořádání, jinak se může stát, že zabředneme do příprav a ztratíme spoustu času a peněz.Nakonec jsme dospěli k následujícím závěrům:

Ale i tento designový plán prošel během renovace a výzdoby interiéru a fasády změnami. Ve skutečnosti studio vypadá jinak:

Současně s rekonstrukcí prostor jsme vytvořili webové stránky, firemní identitu a objednali modely u naší oblíbené návrhářky Marie.

Žádný velký problém s frontendem. Podařilo se to na Tildě. Později bylo přidáno několik skriptů pro zobrazení fotografií směn a počtu obsloužených klientů z rozhraní CRM API. Design našich webových stránek byl zastaralý již v době jejich vzniku, nepoužíval firemní barvy, chyběl integrovaný katalog korejské kosmetiky, který se mimochodem po otevření stal dalším směrem našeho studia. Brzy kompletně změníme design našich webových stránek.

Jako CRM jsme zvolili Yclients, který je v současné době v kosmetickém průmyslu standardem, podobně jako 1C v účetnictví. Systém je dobrý. Je to plně webová aplikace, která funguje v jakémkoli prohlížeči, ale nejdůležitější pro nás byla snadná integrace online záznamu s Tildou. Obzvláště se mi líbila rychlost technické podpory, která je založena na textu a funguje tak rychle, že není třeba volat. Pokud takto někdy funguje technická podpora 1C, lze jim odpustit spoustu věcí.Yclients má také nevýhody, špatnou podporu produktů, například stále není možné přidávat obrázky a snadno integrovat katalog do webu. Také systém na jedné straně má spoustu různých integrací, ale často nemá to, co potřebuji tady a teď (to je můj problém, spíše než společný) a také neexistuje přímá podpora pro QMC v Linuxu, který neumožnil používat Ubuntu nebo jiné populární distribuce rodiny GNU/Linux na studio notebooku. Obecně je však systém dobrý a pro tento obor se dobře hodí.

Jak se nazývá mistr shugaringu

Podívejme se na nejčastější názvy této profese a určete jejich správnost.

Shugarista. takové slovo neexistuje, ačkoli mnoho lidí si myslí, že je velmi vhodné pojmenovat lidi pracující v oblasti shugaringu. Je pravděpodobné, že vzniklo na základě analogie s povoláním „obočníka“. Není však vhodné nazývat mistra shugaringem. To je naprosto špatně.

Mistr voskař. ačkoli tento výraz existuje v ruském jazyce, nejedná se o profesi. Mnoho lidí si plete pojmy „epilace“ a „depilace“. Epilací se rozumí zákrok, při kterém dochází ke zničení vlasových folikulů. Mezi tyto metody patří laserová, fotografická a elektrická epilace a technologie Elos. Cukrování mezi tyto procedury nepatří, protože cukrová pasta odstraňuje pouze vnější část chloupků. Folikuly jsou buď částečně poškozené (a poté regenerované), nebo nejsou poškozené vůbec. Proto je třeba při diskusi o názvu hlavního shugaringu poznamenat, že tato možnost je také nesprávná.

READ  Jaké je nebezpečí opálení po laserové epilaci?

Hair Removal Masters je obecný termín, který odráží profesi, ale neměl by být používán. Jedná se o příliš obecnou frázi, než aby zahrnovala různé depilační a voskové metody, o nichž byla řeč výše.

Mistr depilace je definice bližší pravdě. Jak jsme již zjistili, shugaring je považován za depilační proceduru. Do stejné skupiny patří i depilace voskem. Mnoho mistrů poskytuje oba typy služeb. Někdy dokonce kombinují voskování a shugaring během jedné schůzky s klientem a používají je k ošetření různých oblastí. Pro tyto odborníky je tato věta ideální.

Master depilační cukr. specifičtější fráze. Nezřídka se s ním setkáváme i na diplomech vydaných po absolvování kurzu shugaringu. V zásadě by se tak dal nazvat profesionál, který provádí depilaci výhradně pomocí cukrové pasty. Neměli bychom však zapomínat, že existuje i kratší a odbornější definice, která je na našem seznamu na posledním místě.

Mistr shugaringu. to je nejpřesnější a nejsprávnější název pro tuto profesi, při níž se k depilaci používá cukrová pasta. Vyplatí se zavolat odborníka, který tyto služby poskytuje.

nazvat, možnosti, laserové, epilace, salonu

Jak vymyslet výnosný název pro kosmetický salon?

Mnoho lidí zná větu „Jmenuješ loď, a tak i pluje. Na jednu stranu se zdá, že jde o zastaralé klišé, na druhou stranu statistiky mluví samy za sebe. Více než 70 % kosmetických salonů s krycím názvem „Nataha“ se uzavře v prvním roce své existence. Zápas? To si nemyslím.

Soutěž vyhrává nejsilnější. Abyste vynikli z davu a získali důvěru potenciálních zákazníků, je důležité dopředu promyslet, jak bude vaše firma vypadat, znít a jak bude zpeněžena. V tomto článku vám ukážu, jak vyzvednout název salonu, aby se nestal kotvou pro vaši „loď“.

Pracuji v oblasti Beauty marketingu a moje odbornost přímo souvisí s průzkumem trhu. Dám vám živý příklad. Udělal jsem si vzorek 1500 kosmetických salonů v Oděse a zavolal jim všem, přičemž jsem se o tento obtížný úkol podělil se svým vedoucím prodeje. Z celé databáze čísel 800 salonů odpovědělo na zmeškané hovory a vrátilo je. Z nich bylo v následujících dvou letech otevřeno 200 studií.

Mezi nováčky na trhu jsem identifikoval 3 kategorie

  • Salony bez tváře (Jedná se o kosmetické salony bez umístění a s nezapamatovatelným názvem)
  • Mono salony (Zaměřeno na určitou oblast podnikání. Kadeřnictví, nehtový bar, keratinový salon atd.д.)
  • Ziskové koncepty (salony se zavedeným marketingem, silnou značkou a politikou služeb zákazníkům)

Uhodněte na první pokus, ve které kategorii působí úspěšné kosmetické salony? Správně, model ze třetího seznamu je nejvýhodnější a nejspolehlivější.

V čem se ziskový koncept liší?? je co nejvíce přizpůsobena aktuálním požadavkům trhu, vytváří v očích zákazníka důvěryhodný obraz, vyvolává pozitivní emoce a podvědomě se spojuje s kvalitou. Název kosmetického salonu. je jedním z dílků víceúrovňové skládačky vedoucí k úspěchu.

Název salonu. je to vždy improvizace a kreativita majitele. Pro vybudování skutečně silné značky radí marketéři vybrat název podle následující zásady:

Představte si, že uplynulo 5 let. Zda bude zvolený název stejně relevantní? Nebo je vázána na konkrétní časový rámec?

Je důležité, aby kombinace slov a stylu nebyla obtěžující, ale aby k vám přitahovala zákazníky prostřednictvím příjemných asociací.

Snažte se volit slova, která se snadno čtou a pamatují, aby je zákazníci nemohli vyslovit nebo napsat špatně. To platí zejména pro jména psaná latinkou.

Je důležité, aby se název značky příjemně vyslovoval.

Je důležité, aby název vyvolával správné asociace a nedráždil.

Dávejte pozor, abyste nepřevzali jména. Před zadáním názvu se podívejte do vyhledávačů, zda jej nepoužívá jiná společnost. Pokud je zvolené slovo již „zavedené“, existuje riziko, že. Zákazníci si vás mohou splést s jinou značkou a následně ve fázi registrace podniku mohou vyvstat otázky.

Při tvorbě loga nezapomeňte použít název kosmetického salonu. Aby dobře vypadal nejen název, ale i značení, je důležité dbát na estetiku zvoleného názvu.

Název značky musí odpovídat cílové skupině a být v souladu s jejími hodnotami.

Kolem správného jména a značky se vytvářejí komunity. Kvalitní značky lze snadno zpeněžit a časem se jen posilují, podobně jako „dobré víno“, a budují si na trhu dobrou pověst. Dodržujte první pravidlo a začněte hrát dlouhou hru. Váš kosmetický salon si tak udrží hranici vysoké průměrné kontroly a zachová si loajalitu svého publika.

VOLBA JAZYKA

To závisí na mnoha věcech. Zda hodláte expandovat do dalších regionů nebo zemí? Plánujete franšízu?? To vše je lepší si předem promyslet. Latinská abeceda je samozřejmě bohatší, těžší a pevnější než ruština nebo ukrajinština. Jsou možné různé varianty, včetně případu, kdy je zvuk v jednom jazyce a pravopis v jiném, což se nazývá transliterace. Například slovanské slovo, ale psané latinkou, nebo naopak západně znějící slovo, ale psané cyrilicí. A někdy dva v jednom, hybridní varianta, jako jsou řasy.Moda, první slovo znamená „řasy“, což označuje profil studia, druhé slovo není překlad, ale je napsáno transliterací.

Neexistují žádná pravidla; hlavním kritériem je snadnost, srozumitelnost a zapamatovatelnost pro spotřebitele vašich služeb.

Jak si vybrat název kosmetického salonu a neudělat fatální chybu

V první řadě je třeba dbát na to, abyste nebyli příliš kreativní! Příliš mnoho lidí dnes věří, že čím kreativnější, tím lepší. V žádném případě tomu tak není. Mohli byste vyniknout, ale ztratit na image. Kdo si rád nechá udělat účes v salonu s názvem Baba Yaga nebo manikúru v podniku s názvem Mladé kuře??

I velmi kvalitní služby vyvolají u klienta pochybnosti, zda má jít do salonu s tak podivným názvem? Přílišný emocionální tlak pouze brání správnému vnímání a očekávání.

Od elitního podniku, tedy kosmetických salonů, kde jsou nabízené služby nadprůměrně kvalitní, se očekává určitá serióznost, která neznamená příliš kreativní názvy. Je vhodnější pro mladé lidi nebo pro podnikání v nízkém cenovém segmentu. Zkroťte tedy na chvíli své kreativní myšlenky, nebo ještě lépe, dejte jim ten správný vektor, aby potenciální zákazníky neodradily, ale naopak je přilákaly. Pozor a ještě jednou pozor.

READ  Jak vyjmout spodní polici v chladničce Sharp

Druhým, neméně důležitým pravidlem je opatrnost při používání ženských jmen v názvu kosmetického salonu. Ano, ženy jsou od přírody velké individualistky a nerady chodí na místa, která se nazývají jmény jiných žen. I kdyby to byla nějaká exotická „Kleopatra“ nebo „Marielena“. Pravdou je, že „Michael“ nebo „Andrew“ vám v tomto smyslu nepomohou, natož aby bylo takové jméno vhodné pro salon, který poskytuje služby ženám.

Existují nějaké výjimky?? Ano, samozřejmě, ale pouze v případě, že se jedná o značku, jako je tomu v případě Sergeje Zvereva nebo Slavy Zajceva. V tomto případě zaručuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Jen mějte na paměti, že nejprve musíte být slavní. Nepředkládejte vůz před koně. Marii Ivanovou nikdo kromě příležitostných jmenovců nepřitáhne.

Atmosféru elitářství může vytvořit jméno světové hvězdy, ale zde by měla být rozumná rovnováha. Zajímavě bude znít „Tiffany“ nebo „Audrey“, ale nevhodně „Schubert“ nebo „Levitan“, stejně jako „Maria Curie“.

Třetím pravidlem je zapomenout na mytologii. Lepší najít název pro kosmetický salon jiným způsobem.

Jen ten nejlínější člověk, který dnes žije, nepoužívá mýty pro název salonu Už dávno se staly banálními. Všichni jsme se samozřejmě ve škole učili starořecké pověsti, a tak se ve městech množí „afrodity“ a „artemidy“. Věřte mi, všichni už toho mají plné zuby. Dokonce i když si vezmete skandinávskou Freyu nebo Valkýru.

Za čtvrté, cizí slova. Těžko říct, z jakého důvodu, ale mnozí stále nemají úctu ke svému rodnému jazyku. Uctívání cizích slov, kterému se v sovětských dobách vysmívali, má dnes bohužel také své místo. Při hledání názvu kosmetického salonu někteří neberou v úvahu, že byste měli být opatrní při nahrazování ruských slov cizími. Například slova „nagel“ a „nail“ v němčině a angličtině znamenají také „hřebík“. Nahrazení starého slova „holič“ slovem „holič“ nebo „kverulant“ by se však mohlo mnohým líbit. Řiďte se svou intuicí a vkusem a nezapomeňte se zeptat svých přátel, co si o vybraném jménu myslí. Pokud se rozhodnete použít slovo Nail, přidejte k němu něco jako „Nail-studio.

Existuje další důležité pravidlo reklamy: nenechte klienta zmást. Nesmysly jako „ongl“ (francouzské slovo) budou pro většinu lidí obtížně pochopitelné a zapamatovatelné. Bez jasného významu je to k ničemu. Dokonce i odborníci na cizí jazyky by mohli být vnitřně překvapeni, kdyby slyšeli tak směšný název jako „Elephant-Lite“?!) nebo Lady East. „Moonline“ („Moonlight line for trimmer“) by znělo hloupě. Někdy se však může stát, že si neobvyklé jméno zapamatujete poměrně snadno, ale to je vzácné a často je tomu naopak. A pokud vaše klientky řeknou: „Jdu na manikúru ke Koniášovi,“ je to sotva příjemný výklad.

Pokud slova nejsou ve slovníku. je to nešťastné. Pozornost byste měli věnovat také konzistenci stylu v názvu kosmetického salonu nebo studia. Kromě názvu budete muset vytvořit i logo, a to promyšleným písmem, barvou, způsobem prezentace informací. na vizitkách, cedulích, tabulích atd.

Páté pravidlo. vyhýbejte se slovům s tečkou. Existují slova, která jsou jakousi negativní značkou. Nikdy by se neměly používat v názvu kosmetického salonu. Jsou buď zastaralé, nebo prostě nevhodné.

  • Zaprvé jsou to pozůstatky starověku. Zastaralé názvy jako „krása“ a „stříhání“, které kdysi přeplňovaly všechny nápisy, dnes působí velmi fádně a připomínají holičství z minulého století.
  • Za druhé, nepotřebují náznaky, že salon patří k vysokorozpočtovým institucím, pokud to není ve skutečnosti. Názvy jako „elitní“, „luxusní“, „extra třída“ mohou odradit zákazníky, kteří očekávají služby za příznivou cenu.
  • Za třetí, touha přitáhnout pozornost ke svému salonu krásy někdy zavede podnikatele do takových houštin, že název salonu zní nejen příliš složitě, ale dokonce nečitelně. Záhadné slovo bez většího významu zákazníci okamžitě zapomenou a značka bude zapomenuta spolu s ním. Takže nevidím výnosy z místa s podivným názvem.

Ultrathon, Mionn, Steliorn, Aramon pravděpodobně nevyvolají jiné emoce než letmé překvapení. Kromě toho jsou naprosto nezapamatovatelné.

Jak různá plemena psů reagují na zloděje

Mám podobnou zkušenost. Vedle bydlí rodina s takovým dítětem. Často jsme se vídali na dvoře nebo v obchodě poblíž domu. Myslím, že jsme spolu vycházeli dobře. S malou jsme šli do zoo na Gorkovské. Užili jsme si spoustu legrace a pak jsme šli domů. Nohy mi hučí. # The little one whines that he’s tired and can’t barely walk #. Opravdu unavený. Od metra jedeme autobusem přímo k domu. Spousta lidí. Na další zastávce se uvolnilo místo a my se posadili. Na autobusové zastávce u kliniky nastoupila se synem do dalšího autobusu. ¶ I looked around, there was no room ¶. Když mě uviděla, šla přímo k nám. A žádné ahoj, žádné ahoj, zírá na mě a zírá. Pozdravím ji a podívám se na ni stejným způsobem. A pak ta krásná dáma řekne. „Na co zíráš? „Musím dlouho čekat, než se vzdáš svého místa?“. V tu chvíli jsem se vyděsil. A já nevěděla, co říct. Byl jsem zmrzlý. Odpověděla mi nějaká babička): „S takovým korytem místo úst budeš vždycky stát.“. A to je vše. A pak to začalo být ošklivé. Upřímně jsem si myslel, že se budou prát. Dlouhý příběh ve zkratce. Neudělali to. Svého místa jsem se nevzdal. Posadila jsem dítě na zem, vstala a přikryla ho sebou. Teď na mě křičí pokaždé, když ji vidím. Křičela na sousedy, že se jí to nelíbí. Nemá smysl chodit do obchodu, když je tam ona. Ozval se výkřik. Až k hysterii. Ale není mi to líto! Ani na vteřinu nelituji, že jsem jí nepodlehl.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS