Jak odstranit škrábance na ocelové chladničce

Poškrábal se chladnička stříbro, co dělat. Jak odstranit škrábance z ocelové chladničky

Nákup nové ledničky, doufáme, že nám bude sloužit po dlouhou dobu a nebude dodat velkou péči. Zejména pokud je vyrobena z nerezové oceli, která obsahuje chrom. Tvoří ochrannou vrstvu schopnou odolávat rez. Ale navzdory své konfrontaci koroze, kovový kov je dostatečně měkký, promáčknutí a škrábance, které zkazí vzhled vašeho pomocníka v kuchyni. Deep Scriptes, zpravidla nelze odstranit bez pomoci kvalifikovaného specialisty a ne méně kvalifikované vybavení. Malé povrchové nedostatky mohou být odstraněny pomocí hadříku a měkkého leštění. Zvažte několik způsobů, jak odstranit škrábance z ocelové chladničky (stříbrná) barva.

Nejprve má z nerezové oceli svou vlastní strukturu nebo, jak se nazývá, textura. Při čištění povrchu nebo když je leštěný, musíte se pohybovat podél této textury. K tomu je nutné určit její směr. Podívejte se na dveře chladničky. Uvidíte malé stopy směřující ke směru struktury. Když jste byli stanoveni, ve kterém směru se pohybujete při leštění a čištění povrchu, musíte připravit povrch na broušení.

K tomu musí být vyčištěno, takže během leštění nečistot a prachu není zkažené:

 • Mokrý povrch s vodou.
 • Aplikujte měkký čisticí prostředek na mokrý povrch, například kometa, otřete povrch podél textury.
 • Dveře chladničky omyjte čistou vodou, aby se zbytky čisticího činidla a nečistot.
 • Suchý povrch s tkáněmi z mikrovlákna.

Čištění povrchu také z tukových skvrn, vyčistěte ji octem. Stačí vykopat předběžně v malém množství vody:

 • Nalijte do vodního octa do malého kontejneru.
 • Vezměte čistý hadr, navlhčete ji v octovém roztoku a pohybující se podél kovové textury, otřete povrch.
 • Odstraňte zbytky octa, trubkového povrchu suchého měkkého hadříku.

Příčiny vzhledu škrábanců na chladničce

Nejčastěji se poškrábání objeví na dveřích a postranních plochách chladničky. Mohou být aplikovány během přepravy nebo pohybu zařízení z místa na místo. Příčina poškození může být nesprávné čištění a péče. Některé čisticí prostředky mají agresivní dopad na materiál, ze kterého je jednotka vyrobena.

Nejčastěji se poškrábání objeví na dveřích a postranních plochách chladničky

Také důvody pro vzhled škrábanců mohou být chování dětí nebo zvířat. Drsnost se vyskytuje při upevnění na chladničce dekorových předmětů (magnety, fotky, kalendáře a t.D.).

Také důvody pro vzhled škrábanců mohou být chování dětí nebo zvířat.

Viz bezbytečné dveře v interiéru. různé modely a textury. Fotka.

Zalévání dveří chladničky s čisticími činidly

Existuje několik řešení určených pro čištění a leštění nerezové oceli. Existují prostředky z BON AMI, AJAX a kometových firem ve formě prášků nebo mastí. Pokud se rozhodnete využít prostředků, pak pečlivě prozkoumejte pokyny, které jsou připojeny s kompozicí.

READ  Jak odstranit ovládací panel pračky

Důležité! Věnovat zvláštní pozornost opatření, ve většině případů se navrhuje pracovat v rukavicích, polyrolol může poškodit ruce.

Zkuste nejprve zpracovat malé mělké poškrábání a zjistit, jak se nástroj, který zvolíte. Dál:

 • Pokud používáte prášek k polštině, ponořte se s vodou před přijetím homogenní pasty.
 • Naneste škrábnutí s mokrou tkaninou nebo houbou, zabalte.
 • Voda na povrch, dokud nenarazí poškrábání.

Zubní pasta

Také minimální poškození na povrchu ocelové chladničky lze odstranit zubní pastu. Hlavní věc je použít látku, která neobsahuje ve složení granulí nebo krystalů schopných poškrábání domovního spotřebiče bydlení ještě více. Pro leštění, můžete použít měkký hadřík nebo zubní kartáček:

 • Na starém zubním kartáčku aplikuje malou bílou zubní pastu a otřete povrch, pohybující se podél textury. Pohyby by měly být čisté, těžké stisknout kartáč se nedoporučuje.
 • Vymažte pozůstatky pasty a postup opakujte několikrát před získáním požadovaného výsledku.
 • Po dokončení procedury omyjte látku vlhkým hadříkem.
 • Povrch s olivovým olejem.

Jaká barva může být namalována uvnitř chladničky?

Vezměte čistý hadr, navlhčete ji v octovém roztoku a pohybující se podél kovové textury, otřete povrch. Odstraňte zbytky octa, trubkového povrchu suchého měkkého hadříku.

Poškrábal chladničku, než malovat ocelovou barvu jednotku doma

Chladnička je zakoupena po celá léta, takže odolnost zařízení hraje důležitou roli. Nicméně, kov na vnějších površích zařízení je poměrně měkké a poškrábání se mohou objevit z nějakého neopatrného pohybu. Dalším častým problémem. praskliny malování v oblasti rukojeti. Pokud jste se setkali s něčím takovým, neměli byste se starat: Všechno je opravitelné. Zjistíme, jak odstranit škrábance z chladničky a obnovit svůj bývalý vzhled.

Malování poškrábání povrchu

V souvislosti s moderními designérními rozhodnutími, mnoho tváří v tvář otázku: Jak odstranit škrábance doma od ocelové chladničky? Během provozu s ocelovým povrchem je nutné určit směr textury plátna. V opačném případě zůstanou viditelné pruhy na dveřích a bočních stěnách po zpracování.

V souvislosti s moderními designérními rozhodnutími, mnoho tváří v tvář otázku: Jak odstranit škrábance doma od ocelové chladničky?

Po určení směru textury musí být povrch řádně připraven. Chcete-li to provést, rozdělujeme detergent v teplé vodě a s měkkým vláknitým ubrouskem odstranit kontaminaci. Čistá voda omyjte zbytky čisticího prášku a suší chladničku.

Odstranit obtížně výstupní znečištění nebo tukové skvrny pomohou slabě koncentrovaným octovým roztokem.

Odstranit obtížně výstupní znečištění nebo tukové skvrny pomohou slabě koncentrovaným octovým roztokem.

Kreativní přístup pomůže zbavit se škody. Maskování drsnost lze zakoupit nebo nakreslit malbu. To bude vyžadovat malou představivost a volný čas. Výkres může být proveden tím, že je to shoda se společným interiérem kuchyně.

Maskování drsnost lze zakoupit nebo nakreslit malbu.

Parkoviště

Chladnička balicí film levnější než barvení. Budete však potřebovat spoustu času, trpělivosti, přesnosti a dovednosti. V případě nedostatečné péče může materiál ležet skrzci, jít bubliny nebo vrásky. Pro požadovaný výsledek, dejte přesně škrábance a poprvé, jinak musíte skladovat s několika rolkami.

READ  Jak odstranit podráždění po epilaci epilátoru

Zvolte materiál je lepší s vodním odpuzujícím účinkem: v kuchyni, bude trvat déle. Profesionálové poradí Oracal, Avery Dennison, Orafol nebo Ritrama. Jejich náklady se mohou zdát předražené, ale odpovídá kvalitě.

Proces vložení dochází následovně:

 • Povrch chladničky je pečlivě namočený a vysušen.
 • Všechny doplňky jsou odšroubovány.
 • Ne nutně, ale pro pohodlí je role lépe hodit předem a dát mu, aby se narovnal. Pak je malý pruh báze oddělen od horního okraje fólie.
 • Lepicí strana jemně nanesena na čistý a suchý povrch. Co nejdříve, t. na. Kvalita dalšího platu závisí na tom.
 • Stěna chladničky je zvlhčena mýdlem. Výhodněji to udělat z postřikovače.
 • Postupně vylévá základ, aplikovat film. Pro pohodlí můžete použít špachtle nebo plastovou kartu.
 • Plně uzavřený povrch je vnímán pro přítomnost bublin, pokud je to nutné, kopal je špachtlí nebo suchým hadříkem.
 • O hodinu později bude film konečně suchý, jde. Pak můžete nainstalovat příslušenství na místě.

Malířská chladnička je snazší, ale je důležité vzít v úvahu vlastnosti domácích spotřebičů. Lakování chladicího přístroje musí splňovat zvláštní požadavky.

Barva by neměla být nejen krásná, ale také odpovídá následujícím charakteristikám:

 • Chraňte chladničku z mechanického poškození;
 • Držte hladkou vrstvu ve svislé poloze a při sušení nespadejte dolů;
 • být elastický, aby vydržel různá teplotní režimy;
 • vydržet.

Škrabance na autách ako ích odstraniť

Zejména fondy s akrylovou kompozicí pro kov, nitroemální automobilový průmysl a epoxid nebo polyuretanová barva.

Příčiny poškození

Většina z nich náchylná k vzhledu různých škrábanců a čipů vnější části chladničky. boční stěny a dveře.

Jak rozmazat škrábance na bílém, oceli, šedá, šedá lednice?

Jedním z důvodů výskytu defektů je nedodržení pravidel pro přepravu elektrického spotřebiče: přeprava jednotky bez balicí krabice.

Poškození může dojít v důsledku poškrábání chladničky na stěnách nebo nábytku během instalace na trvalém místě.

Důvody pro vzhled defektů vnějšího povlaku elektrického spotřebiče v důsledku nedodržení pravidel jeho provozu:

 • Použití detergentů obsahujících abrazivní částice;
 • Odstranění kontaminantů z vnějších a vnitřních povrchů chladničky s kovovými houbami, škrabkami, kartáče s tuhými štětinami a dalšími akutními předměty;
 • Ubytování na bočních stěnách a dveře chladničky dekorativních magnetů, jehož neaktivní pohyb, který často přispívá k poškození ochranného povlaku;
 • Vysoký stupeň chladničky je: velké množství pánve, misky a dalších jídel (často uspořádaných na druhém) vede k tomu, že během extrakce kontejnerů dochází k poškození vnitřních plastových částí elektrického spotřebiče.

Čistící prostředky

Pro čištění a leštění povrchu mohou být použity speciální roztoky, masti a prášky. Comet, Ajax a Bon Ami se ukázal dobře. Před použitím některého z nich musíte pečlivě prozkoumat pokyny a jednat podle něj. Většina z těchto prostředků není bezpečná pro kůži rukou, takže je lepší provádět postup pro obnovu povrchu lépe v gumových rukavicích. Zkontrolujte účinek léku lépe na malém poškrábání, po kterém je možné plně eliminovat zvěsty. K tomu musí být prášek zředěn vodou před tvorbou tlusté pasty, aplikujte ji na chladničku a odstraňte k odstranění poškrábání.

READ  Jak nastavit teplotu v chladničce Stinol

Užitečné tipy:

Pokud neexistují žádné speciální prostředky, můžete použít obvyklý korektor, ke kterému chyby v textovém textu. S ním je možné skrýt malé škrábance. Je však třeba mít na paměti, že v procesu důkladného čištění bude dostatečně nutné, aby ho umyl v podobném způsobu malovaných místech. I když je není zcela obtížné je aktualizovat.

No, v případě, že není touha nepořádat s barvou, můžete jednoduše zavěsit magnet, který skryje vada. To je nejpřístupnější možnost. Magnety suvenýrů jsou dokonale skryté promáčknutím, které se získávají během přepravy chladničky.

Moderní chladničky jsou vyrobeny z levné uhlíkové oceli s polymerem nebo nátěrem a lakem. Proto, když jsou přepravovány, tvorba různých škrábanců.

 • – smirkový papír;
 • – benzín;
 • – tmel;
 • – smalt nebo akrylová barva;
 • – bílý lak na nehty;
 • – značka nebo korektor;
 • – dekorativní magnet.

Drobné poškození dokonale převlekuje speciální značku, který skica škrábance

Na autech. Před použitím a vadami náčrtů jej důkladně protřepejte. Jako to stojí, není to úplně levné, pak si jej koupit, když existuje značné množství poškrábání.

Levnější volba. nakreslit škrábance

lak pro francouzskou manikúru. Koupit

Pokud byla chladnička neúspěšná, promyje kovovou houbou nebo poškrábaný během permutace, pak se na jeho povrchu objevují poškrábání.

Malování: Pravidla pro výběr složení a typu aplikace

Malba chladničky může být nucené opatření s významným poškozením. V tomto případě bude práce trvat dost času a bude zahrnovat několik fází.

Inspekce a definice práce.

Před prací musí být chladnička odpojena od sítě, osvobozena od výrobků a je zrušena.

Pro práci by mělo být vybráno kovové barvy. Tak, že povlak byl rovnoměrný, nátěr musí být aplikován s velmi tenkými vrstvami 3-5 krát a ještě více v případě potřeby. Každá vrstva by měla dát čas zaschnout. Pokud je požadován lesk, pak poslední vrstva může jít akrylovým aerosolovým lakem

V závislosti na volbě typu barvy může být aerosolový sprej použit ze vzdálenosti přibližně 0,3 m nebo válečku. To zajistí jednotné pokrytí bez flopů.

Během provozu je nutné organizovat dobré větrání, používat osobní ochranné prostředky. Je velmi důležité zabránit dutině v dutině, dovnitř, na pryžových prvcích.

Kromě obvyklých možností barev lze pro registraci vybrat stylista. Na takovém povlaku pak můžete kreslit pastelky. Také pro registraci lze použít samolepicí film, například kontrastní barvu. Pokud plánujete aplikovat komplexní vzor, ​​pracovat lépe svěřit profesionály.

odstranit, škrábance, ocelové, chladničce
| Denial of responsibility | Contacts |RSS