Jak odstranit panel z krabice chladničky

Chladnička rl41sbsw: odstranění police přes krabici pro zeleninu

V modelu chladničky RL41Sbsw podle pokynů DA99-01220P_RUSSIA je design chladničky dodáván: 1. Tři rozšířené průhledné police z tvrzeného skla 2. Zatahovací krabice pro čerstvou zeleninu Tato horní zásuvka na zeleninu je další 4. police identická s pokročilým.Během provozu došlo k potřebě odstranění uvedeného povrchu zásuvky (4 police) pro proplachování z rozlitého mléka. Jak to lze provést?Navzdory skutečnosti, že tento povrch (4. pluk) je zcela totožný s pokročilým policemi, není možné jej odstranit stejným způsobem.

Klíčová slova: Samsung DA99-01220P, jak odstranit spodní poličku v chladničce Samsung, jak odstranit přední stěnu na boxu pro zeleninu a ovoce v chladničce Samsung,

Výměna rukojeti dveří chladničky Udělejte to sami: instrukce a video

Knoflík chladničky se může zlomit poměrně často, což je příčinou několika faktorů najednou. Za prvé, rukojeť může být příliš aktivně ovlivněna domácnostmi. Samozřejmě mluvíme o malých dětech, které jsou tak řečeno, aby pro ni během svých her.

Je pozoruhodné, že rukojeti rozbijí téměř všechny značky chladniček, takže i nejvíce značkových agregátů nejsou pojištěny proti tomuto nedobrovolnému. Mimochodem, členění rukojeť chladničky je považováno za mechanické poškození, takže nebudete moci nahradit záruku, i když je chladnička nakoupena nedávno, a máte záruční kartu. Ukazuje se, že se budete muset vyrovnat s tímto problémem sami.

odstranit, panel, krabice, chladničky

Je možné dělat bez rukojeti?

Samozřejmě, že rukojeť chladničky není tak důležitou součástí jako kompresor nebo motor chladicího systému, ale jeho nepřítomnost může být v budoucnu důsledkem velkých problémů. Ano, chladnička bude fungovat, ale pak mohou nastat následující problémy:

 • Můžete otevřít dveře bez rukojeti, ale je to zcela nepohodlné dělat to. Ale takové nepříjemnosti není hlavním problémem. Časem, pokud otevřete dveře pro okraj, pak gumový tmel rychle přijde do havarijního.
 • Existují případy, kdy po poruchách rukojeti, dveří a již se nezastaví pevně zavřít. Je to už mnohem horší, protože uvnitř ledové vrstvy rychle začne růst, a v tomto stavu bude chladnička rychle selhat.

Jak vidíme, nahrazení rukojeti chladicího chladiče musí být provedena na povinném, protože tento malý problém se změní na velké problémy s časem.

Mnoho lidí si myslí, že oprava rukojeti chladicího chladiče bude schopna opravit, ale je téměř nemožné, protože při poruše, plastové části jsou poškozeny. Samozřejmě, že mohou být nalepeny, ale taková rukojeť bude trvat krátkou dobu, takže pouze výměna zůstává jedinou cestou ven.

Jak nahradit rukojeť?

Chcete-li nahradit rukojeť chladničky, nejprve je třeba jej koupit. Nezapomeňte, že musíte získat pouze „nativní“ popisovač, protože komponenty od jiných výrobců vám prostě nevyhovují. Budou existovat další konektory, spojovací materiál, tvar a t.D.

Samozřejmě, rukojeti pro chladničky se liší v závislosti na výrobci, takže jejich forma, struktura a upevňovací typ bude odlišný. Zvažte příklad nahrazení rukojeti na chladničce Liebherr:

 • Chcete-li začít, odstraňte ochranné překrytí s oběma montážemi.
 • Extrémně pečlivě odstraňte rukojeť z pushers.
 • Odstraňte ochranné kryty.
 • Odšroubujeme šrouby umístěné na rukojeti pomocí hlavy pro 5,5.
 • Dále musíte dát nové držáky, ale již v opačném pořadí, jak jsme to udělali dříve.
 • Pak chytil rukojeť na montáž dveří.

Plus data rukojeti v tom, že jejich náhrada nevyžaduje analýzu samotných dveří, která se děje v některých modelech. Ještě snadnější, výměna rukojeti na chladničce vířivky. Postup bude přibližně následující:

 • S plochým šroubovákem odstraňte plastové uzávěry na obou stranách rukojeti.
 • Odšroubujte šrouby, abyste odstranili starou rukojeť.
 • Nainstalujte novou rukojeť na místo tak, aby otvory se shodovaly.
 • Dále otočte šrouby, dokud nezastavíte.
 • Vložte plastovou podšívku, kterou jsme zvrátili jako první.
 • Zkontrolujte naši rukojeť, otevírá dveře chladničky. Kdybychom to udělali v pořádku, pak by neměla viset.

Výměna rukojetí chladničky mohou být prováděny jinými způsoby, v závislosti na konkrétní značce chladničky. Ale pokud obecně považujeme za obecně, nevyžaduje speciální dovednosti, takže s tímto úkolem se můžeme vyrovnat s většinou lidí. Jediná věc, která může způsobit obtížnost, je vyhledat vhodnou rukojeť pro vaši chladničku, protože spotřební materiál od různých výrobců je plně prezentován ve všech obchodech.

Jak rozebrat chladničku?

Jak rozebrat starou chladničku? To vše záleží na účelu: rozebrat, aby nahradil podrobnosti selhaly, projel agregáty na šrotu, přepážky atd.

V tomto materiálu se podíváme na to, jak rozebrat lednici pro mědi. Měděné části mohou být předány kovu, čímž se vrátí nějaké peníze a zjednodušují využití technologií.

Hlavní prvky

Největší hodnota je kompresor. Je vyroben z mědi, železného kovu, a díky hmotnosti můžete získat docela slušnou částku. Také často vezme mřížky chladiče, uvnitř je měděné trubky. Často, detaily starých chladniček kupují mistry provádějící opravu domácích spotřebičů, takže v budoucnu můžete prodávat nebo projít téměř všechny prvky starého vybavení (s výjimkou případu).

READ  Jak si vybrat výfukový ventilátor v koupelně

DŮLEŽITÉ: Je zakázáno vyhodit chladničky do popálových nádrží, nechat ve vchodech, v blízkosti domů a na všech oblastech. Recyklace musí být prováděna voláním speciální služby nebo nezávisle, dodávat zařízení na recepci kovového šrotu.

odstranit, panel, krabice, chladničky

Jak rozebrat chladničku v bezpečí?

Jak demontovat chladničku na kovový šrot? Hlavní fáze práce:

 • vytáhněte zástrčku z výstupu;
 • Odstraňte z chladicího prostoru a mrazničku, nádobí, polic, palet a dalších odnímatelných prvků;
 • Demontujte dveře chladicích dveří;
 • Odstraňte dveřní mrazničky;
 • Demontáž panelů, čelní materiály;
 • Vyjměte hlavní chladicí jednotku umístěnou za (musíte nasadit chladničku a vyjmout přístroj bez rušení konfigurace potrubí);
 • Vyjměte tepelně izolační prvky.

Jak demontovat dveře chladničky, pokud šrouby rzi? V tomto případě nemá smysl bojovat proti korozi. je lepší vzít úhlovou brusku a jen snížit dveře. Po odstranění dveří a kompresoru můžete bezpečně dát chladničku na stranu. Je to jednodušší práce, nemusíte usilovat při odstraňování hlavních částí.

Переважування дверей холодильника.

Funkce analýzy

Masters Při analýze a opravách domácích spotřebičů téměř vždy používají ochranné rukavice a brýle. Chcete-li kompresor vyjmout, stačí odšroubovat šrouby ze zdi.

Chcete-li snížit rezavé části úhlovou bruskou, můžete použít ruční zařízení s nízkým výkonem, protože když je montáž chladicího zařízení používáno poměrně tenký kov.

Před zahájením práce byste měli odstranit chladivo ze systému. je toxický, je to dost špatné, a kvůli bezbarvnosti je nemožné vidět při úniku.

Jak nahradit dveře na chladničce: Pokyny, tipy

Nejmodernější modely chladničky strukturně zajišťuje schopnost převzatých dveří na opačném směru. Pravidlem je zpravidla zahrnuta do záručního servisu.

Co dělat však, pokud je záruční doba vypršela, a přestavba kuchyňského prostoru znamená, že dveře chladničky by měly otevřít na druhou stranu? V posledním článku jsme publikovali ceník pro služby specialistů pro REMBATCHTECH, ale samozřejmě se můžete pokusit převrhnout dveře chladničky a samostatně, ozbrojené naší rady.

Jak přeskupit dveře na chladničce? Návod

Za prvé zjistěte, zda je k dispozici design vaší chladničky. Obvykle jsou tyto informace obsaženy v návodu k použití. Nepamatujte si, kde byl tento dokument zvyklý? Pak se podívejte na plastové konektory na pouzdro chladničky. náhradní uzel pro montáž dveří.

Pokud to znamená, znamená to, že dveře jsou možná permutace. Navíc instrukce, zpravidla obsahuje podrobný návod pro překládání dveří chladničky na druhé straně speciálně pro váš model chladničky. Sledujte ho, pokud se vám podařilo zjistit!

Nelze najít průvodce pro registraci dveří speciálně pro model chladničky? Pak přečtěte. Níže uvádíme společný posloupnost akce na výkresu dveří klasické dvoukomorové chladničky s elektromechanickou kontrolou. Podrobnosti o oblibě se mohou lišit pro různé značky a modely chladničky.

Připravit potřebné nástroje. Budete potřebovat plochý a kelímek šroubováku, klíč (jeho velikost závisí na značce a modelu chladničky) a mastné pásky.

Vytáhněte chladničku ze zásuvky. Před pokračováním práce není nadbytečný, aby se ujistil, že chladnička je odpojena od sítě.

Zajistěte dveře s malířstvím Scotch. S pomocí malování Scotch připojte dvířka chladničky, která je demontována jako první (většina modelů jsou horní dveře), na tělo na několika místech

Odšroubujte horní smyčku chladničky. Pomocí šroubováku demontujte zástrčky, odšroubujte šrouby (pomocí tlačítka nebo šroubovák) a vyjměte horní držák. V některých modelech chladniček se dostanete na horní šrouby smyčky, může být nutné odstranit horní panel (kryt chladničky).

Odstraňte horní dveře. Odstraňte malárnou pásku a držte dvířka, abyste se vyhnuli kmeni smyčky. Pak jemně zvedněte dveře nahoru, vyjměte jej ze spodního čepu střední smyčky a odečte stranou.

Uspořádat horní zástrčky na druhé straně. Vyzbrojen šroubovákem, demontovat zástrčky na opačné straně pouzdra a přeskupit je do prázdného svahu.

Odstraňte střední smyčku dveří chladničky. Chcete-li to provést, předbalte spodní dveře chladničky nátěrem na pouzdro chladničky. Poté odstraňte těsnění z čepu a použijte klíč (nebo šroubovák) pro odšroubování střední smyčky.

Vyjměte spodní dveře. Vyjměte mastnou pásku, jemně zvedněte dveře, vyjměte jej ze spodního kolíku a také uchovávejte na stranu.

Uspořádejte zástrčky mé střední smyčky. Pomocí šroubováku uvolněte zásuvku pro montáž střední smyčky na opačné straně skříně chladničky. Zástrčky se po vyjmutí dveří pohybují do uvolněných otvorů.

Demontujte spodní držák dveří chladničky. Vytáhněte čep a šroubovákem, demontovat spodní držák dveří (v některých modelech chladniček, může být vyžadován klíč.

Namontujte spodní montáž dveří na druhé straně. Vyjměte zástrčky a zastavte je na opačném směru. Poté namontujte spodní smyčku na druhé straně v projekci zrcadla a zajistěte na něj kolík.

Přeneste prvky upevnění dveří chladničky na dveřích samotných na opačném směru. Chcete-li to udělat, budete muset demontovat spojovací prvky (rukávy, piny a t.P.) Pomocí šroubováku nebo klíče, zařadit zástrčky na svém místě z opačné strany dveří (pokud existuje), a nainstalovat prvky spojovacích prvků.

Znovu nainstalujte knoflíky dveří chladničky na druhé straně, pokud je požadováno design chladničky.

Chcete-li to udělat, opatrně, ne poškrábat, vytáhněte zástrčky na povrchy obou dveří a uvolněte slot pro šrouby. Na těchto místech budou připojeny kliky.

Potom se šroubovákem odstraňte rukojeti oběma dveřmi chladničky a nastavte zástrčky do zásuvky, uvolněnou po vyjmutí rukojeti.

Nastavte rukojeti na opačné straně dveří chlazení a mrazničky.

Skočte spodní dveře chladničky na čepu. Dodržujte opatrnost ve stejnou dobu.

odstranit, panel, krabice, chladničky

Zajistěte střední smyčku. Držte spodní dveře chladničky (můžete také opravit s malířskou páskou), navlékněte spodní čep Střední smyčky v objímce na dveřích chladničky, vyrovnejte otvory na smyčku s otvory na pouzdře chladničku a pomocí klíče nebo šroubováku zajistěte střední smyčku v zrcadle do stejné polohy projekce.

READ  Led na stěně chladničky

Na horní dveře chladničky na čep. Nejprve vraťte těsnění na čepu pro horní dvířka komory a pak pečlivě vložte na dveře. Pro suspenzi během této fáze můžete upevnit dveře s malířskou páskou do skříně chladničky.

Horní smyčka zašroubujte do zrcadlové projekce. Nainstalujte horní montáž chladničky tak, aby jeho kolík přejde do objímky na dveře a šrouby šroubů se shodovaly s otvory na pouzdru jednotky. Použijte šroubovák nebo klíč k zajištění smyčky.

Zkontrolujte hustotu dveří do skříně chladničky. To lze provést tenkým pruhem papírů. Vyřízněte ji do skříně chladničky a zavřete dveře. Vytáhněte okraj pruhů a pokuste se vytáhnout. Pokud se volně vytáhne, je nutné nastavit dveře chladničky. Strávit test s proužkem kolem obvodu jednotlivých dveří.

Hunter_cbx

Všechno se rozbije. Tentokrát začal plemeno lednice, která mi podává (a další členy rodiny) věrně asi pět let. Led se začal tvořit v mrazničku, i když samotná chladnička má funkci bez mrazu (t. E. Není nutné rozmrazovat, takže led by neměl být vytvořen). Tento problém, jak se ukázalo, často se vyskytuje v chladničkách této série. Mít malou zkušenost s chladicí technologií, problém se snadno eliminuje sami, ale pokud si nejste jisti o svých schopnostech. Lepší volání Masters.

Chcete-li začít rozmrazením chladničky. Na této fotografii se můžete pokusit vidět vynikající na dně ledu mrazničky.

Dále, kroucení ze zadní strany chladničky, kryt kompresorového prostoru a zásobníku vody (průsvitný plasmass kompresor přes kompresor, je konstruován pouze s jedním šroubem). Zásobník pro odtok vody by měl být odstraněn velmi úhledně, aby nedošlo k poškození trubice s chladivem.

Po odstranění víka vidíme kompresor (velká černá věc s žlutou nálepkou). Nad kompresorem je trubka pro odtok vody z výparníku. Měl by to být gumová čepice (cm. Další fotografie), na této fotografii již byla odstraněna.

Na fotografii zleva. Stejný gumový uzávěr (černá, nad kompresorem). Porovnat fotografii vpravo. bez čepice. Najít 10 rozdílů ;-).

Dlouho se zastavil, voda neměla čas na vypuštění a zmrazení, blokování akcií. Ale jak víte, voda vždy bude vždy najít cestu 😉 Jako výsledek se uvízl v mrazničku a zmrazení. Tento uzávěr můžete vyčistit nebo odstraňte. Problém bude vyřešen. V zásadě by bylo hezké na tom a zastavit, ale pro důvěru jsem se rozhodl vyčistit zásoby (jak se ukázalo. Marně, on byl čistý).

Pokračujeme v rozebírání lednice vpředu. Takže mrazák vypadá zpočátku.

Zadní panel pojme na čtyřech šroubech a několika západkách. Jemně je třeba zvládnout horní západky (opatrně je flexibiloval s malým plochým šroubovákem). Poté, aby ho viděl další panel. S ventilátorem.

Zvažte blíže panelu. Zanechal spoustu vodičů se dvěma konektory, které potřebujete k odpojení. Napravo. Snímač teploty (jeho konektor je umístěn pod panelem a dokud se nedostane). Samotný panel drží na dvou šroubech umístěných v blízkosti ventilátoru a čtyři boční západky. Panel sedí poměrně pevně a odstranit s nějakým úsilím. Níže k panelu je upevněn dvěma šrouby fóliového štítu, panel je odstraněn spolu s tímto štítem. Vzhledem k těmto šroubům se poprvé bojíš odstranit panel a prošel s ní po dlouhou dobu. Vlastně tento fanoušek a poskytuje technologii „bez mrazu“. Cirkulace vzduchu zabraňuje sedimentaci kapiček vody na stěnách a dně fotoaparátu.

A pod panelem vidíme hlavní detail chladničky. výparník. Je v tom, že se vaří a vypařuje chladivo, přičemž teplo a vytáhnout z komory. V chladničkách svědomí, to obvykle není uzavřeno a okamžitě viditelné 😉

Ve spodní části tohoto výparníku je přibližně uprostřed pod ocelovou deskou druhým koncem otvoru pro vypouštění vody. Během chladicího cyklu (když kompresor pracuje), přebytečná voda ze vzduchu zamrzne na výparníku. V dalším cyklu (když kompresor nefunguje) voda vytáhne a běží dolů na tento otvor dolů do speciálního zásobníku (současně chlazení kompresoru). Pokud voda nevyčerpá, pak se odtok zavře a musí být vymazán.

Shromáždění mě trvalo mnohem menší čas, asi 10 minut, všechno, co jsem spal kolem 5 hodin. Zatímco to funguje dobře a led už není tvořen, ale závěry. Počkáme pár týdnů. Zůstane umýt chladničku 😉

Jak odstranit horní kryt chladničky sami

Některé členění a poruchy chladničky mohou být stanoveny samostatně. Ale pro to musíte být schopni strávit kompletní nebo částečnou demontáž jednotky. Je třeba se pokusit zabránit zbytečnému demontáži jednotlivých uzlů, když je problém přesně definován. V rozhodnutí o vládnutí bude trvat čas a zvýší objem práce. Čas od času je potřeba pracovat pouze s horní částí zařízení. Proto je velmi zásadně vědět, jak správně odstranit horní kryt chladničky a ne zničit jiné prvky.

Pro demontáž víka se jednotka doporučuje instalovat na střed místnosti. To bude příležitost volně pohybovat kolem něj. Ale pro to musíte vypnout zařízení z napájení, vyčistit kamery z zboží a odmrazování.

Anotace k demontáži horního obalu vzhledu:

 • Všechny police a buňky, včetně ze dveří, se extrahují z chlazení a mrazničky;
 • Podle potřeby je nutné čištění stěn;
 • Další kontrola horního krytu pro přítomnost plastových konektorů, které se mohou skrýt s čelními prken
 • Na úkor sestry nebo plochého šroubováku jsou nasáklé a odstraněny ze spojovacích prvků;
 • Pod zástrčkami by měly být železné šrouby (často jsou určeny pro křížový šroubovák). odšroubujte je;
READ  Ruční chladnička odmrazování tak často

Způsob odšroubovacích šroubů z horního krytu

odstranit, panel, krabice, chladničky
 • Na chladničce může být stále ochranné lišty (prkna, těsnění), které jsou často upevněny západkami. pózovat je a odhalit pomocí již použitého nástroje;
 • Horní panel je opět inspektoje pro všechny malé části, pak můžete kryt odstranit rukama.

Směr pohybu krytu při odstraňování

Zásada! Pokud přeskočíte alespoň jeden držák, ohrožuje upevňovací prvky.

V různých typech chladniček existují speciální plastové západky, které zabraňují volnému pohybu krytu. Nemusí být patrné, ale najít je jednoduše. tahání víka na sebe, určitý stupeň se může objevit v určitém bodě. Znamená, že pozornost by měla být zaslána konkrétně na tyto stránky a najít držák. Výrobcové určitých chladniček již v anotací naznačují, na jakých místech jsou zástrčky a západky a jak jsou správně odpojeny. Proto před bez pomoci ostatních začne demontovat, je nutné se seznámit s operačním řízením. Faktem je, že v nejvyšší části jednotky může být umístěna zásadní pro správnou činnost uzlů, které jednoduše zničí. Pokud jsou postiženy, může vést k závažnějšímu rozbití a žádné pomoci nemohou dělat.

Pomocí výše uvedené metody je poměrně jednoduché a snadno odstranit kryt chladničky. Ve stejné době, žádné speciální nástroje a schopnosti zde ani nepřijdou. Pokud není určitý model přístupný samo-demontáž, doporučuje se snažit hledat pomoc odborníků. To vám umožní zachránit peníze pryč, protože můžete najít chladničku s nepřesnostními akcemi.

Jak odstranit panel z krabice chladničky

Nastavení nižší teploty: Klepněte na tlačítko

Řádky nebo kapky na danou hodnotu.

Stavba: Zapněte / vypněte fotoaparát Zapnuto / Vypnuto Rýže. 3 (17).

Indikátor teploty zobrazí teplotu znovu.

5.6.5 nastavení vlhkosti v hydro-bezpečném kontejneru

Nízká vlhkost: Posuňte levý regulátor.

Vysoká vlhkost: Přesuňte opětovnou pistoli.

Vytáhněte krabici Rýže. 19 (1) Před zastavením. Zvedněte box zpět, vytáhněte dopředu a zvedněte.

Při vytažení spodního boxu lze odstranit ochranu a krabici-

Víko zásuvka Rýže. 19 (2) s regulátorem vlhkosti je odstraněn-

Vložte kryt krabice Rýže. 20 (2): Vložte propojku víka

Zásuvka zespodu do spodních držáků a opravit je vpředu.

Dát krabici Rýže. 20 (1) na vodítka a vložení k těm

Při vložení dolní skříňky je ochrana v angažovanosti a

Krabice jsou pevně sedí na teleskopických vodítkách.

V mrazničku můžete uložit čerstvě zmrazené potraviny a zmrazené potraviny, můžete připravit kostky ledu a zmrazit čerstvé produkty.

Maximální počet kilogramů čerstvých produktů můžete zmrazit za 24 hodin, což je indikováno na označování „korozivní výkon kg / 24h“.Zatáhnutelné zásuvky vydrží maximálně 25 kg mražených výrobků, polic. Maximálně 35 kg.

Nebezpečí skla fragmentů! Láhve a sklenice během mrazu mohou prasknout. Zvláště se jedná o nápoje obsahující oxid uhličitý.

Láhve a nápoje nemrznou nápoje!

Aby byly produkty rychlejší a zcela zmrazeny, nepřekročí následující objem výrobků na obalu:. ovoce, zelenina do 1 kg. maso na 2,5 kg

Balení výrobků v plastu, kovové, hliník-

Pozemní produkty mohou být zamrzlé pouze tehdy, kdy

5.7.3 Nastavení teploty v mrazničce

Přístroj je nakonfigurován pro normální provoz.Teplota můžete nastavit od.16 ° C.26 ° С, doporučená teplota18 ° С.

Pro instalaci vyšší teploty: Stiskněte tlačítko nahoru

Nastavení nižší teploty: Klepněte na tlačítko

Po prvním kliknutí na tlačítko na indikátoru mrazáku

Zobrazí se dříve nastavená hodnota.

Změna teploty na 1 ° С: Stiskněte tlačítko NON-LOW-

Změna teploty pro několik stupňů: Udržujte

Během konfigurace se zobrazí blikající hodnota. Po 5 sekundách po posledním stisknutí tlačítka se zobrazí ty-

Pokojová teplota. Teplota se pomalu zvyšuje nebo poníka až na zadanou hodnotu.

S tímto režimem můžete rychle a zcela zmrazit čerstvé produkty. Zařízení současně pracuje s maximální chladicí kapacitou, zatímco zařízení může pracovat hlasitěji.Maximální počet kilogramů čerstvých produktů můžete zmrazit do 24 hodin, což je indikováno na označování „CAPLLING POWER kg / 24h“. Toto maximální množství mrazivých produktů se liší v závislosti na modelu zařízení a klišé.

Jak odstranit generátor ledu ze spodního mrazničky MAYTAG?

Přetáhněte otvor pro odmrazování, který se nachází na zadní straně mrazničky, okamžitě z místa okraje podlahy dozadu, ve středu. Plastový panel drží šroub. Vyjměte šroub a panel a otvor bude vyčerpán. Pokud není zobrazeno, vyžaduje se údržba.

Proč teče mrazničky?

Nejdříve se ujistěte, že ani pole ani na průvodci není nic lepkavého. Poté, co je vyčištěn a sušen, můžete použít malý wd40 na papírovém ručníku a spustit podél tratí. Také jsem použil malý silikonový sprej (také na papírovém ručníku), který pracoval tak dlouho jako starý. lednička.

To se děje, když se potravinové částice nebo jiné nečistoty ucpávají vypouštěcí hadici, což může vést k tvorbě ledu a na konci, voda proudí z mrazničky a chladničky. Vytáhněte chladničku ze zdi a najděte hadici odtokového odmrazování na spodní zadní servisní panel.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS