Jak odstranit sprinkler v myčce

odstranit, sprinkler, myčce

Jak čistit myčku

Výrobci poradí Vyčistěte auto asi jednou měsíčně. To je však obecné doporučení. Snad ve vašem případě bude přístroj muset umýt časlect nebo méně. Záleží na tom, jak jste přístroj používali.

Všimněte si, že auto je znečištěno rychleji, pokud:

 • Zahrnout ji jednou denně a častěji;
 • Zapomeňte na dveře otevřené po mytí (v tomto případě vnitřní prvky stroje vyschne déle a forma se může objevit na nich);
 • Máte příliš tvrdou vodu, ale zapomenete přidat speciální změkčovací sůl pro myčku za předpokladu, pro tento prostor;
 • Vložte velmi špinavé nádobí. s vypálenými potravinami, zmrazené tuky, tiché kousky těsta;
 • Spusťte mytí při nízké teplotě vody (například pro úsporu elektřiny);
 • slouží k použití pouze jemných detergentů, které prostě nejsou schopny prát vážné znečištění;
 • do komory, která není určena pro mytí v myčkavce nádobí, jako je například jednorázová nebo dřevěná.

I s takovými drsnými podmínkami provozu je však stroj schopen zůstat dlouho. Určete, že je čas opláchnout, je možné pro poměrně určité znaky.

Pozornost. návod k použití TEKA DW7 57 FI

Chcete-li získat nejlepší výsledek z mytí nádobí, je nutné čistit filtrační uzel. Filtry účinně odstraňují částice potravin před detergentem, což vám umožní znovu použít během cyklu. Pro zajištění maximální účinnosti filtrů by měly být pravidelně vyčištěny. Proto je lepší odstranit velké množství potravin zachycených filtrem, po každém mycím cyklu, promývání půlkruhových a válcových filtrů pod tekoucí vodou. Chcete-li odebrat uzel filtru, vytáhněte válcovou zástrčku. Celý uzel filtrů musí být vyčištěn každý týden. Při promytí hrubým a tenkým čisticím filtry použijte kartáč. Poté sbírejte filtry, jak je znázorněno na obrázcích vlevo, a vložte celý uzel do myčky kliknutím na něj.V žádném případě nepoužívejte stroj bez filtrů instalovaných v něm. Nesprávná instalace filtrů může snížit kvalitu myčky nádobí a poškodit nádobí.

V žádném případě nepoužívejte stroj bez filtrů instalovaných v něm.Nesprávná instalace filtrů může snížit kvalitu myčky nádobí a poškodit nádobí.

Odpojte elektřinu ze stroje.2. Odpojte přívod vody a odpojte vstupní potrubí z vodního ventilu.3. Swing voda ze vstupního potrubí a vodního ventilu. (Subrakujte jakýkoliv kontejner).4. Znovu připojte vstupní potrubí do vodního ventilu.5. Vyjměte filtr na dně fotoaparátu fotoaparátu a sbírejte vodu v jímce s houbou.

V zimě podnikněte opatření na ochranu myčce z chlazení. Pokaždé po skončení cyklu dřezu postupujte takto:

Ovládací panel musí být otřásán lehce vlhký hadřík, po kterém je pečlivě vysušen.Vnější povrch stroje může být zpracován voskovou lešticí pastu.V žádném případě nepoužívejte ostré předměty, drátové žínky a abrazivní čisticí prostředky pro jeden z částí stroje.

Je nutné pravidelně čistit postřikovače, t.na. Soli tvrdé vody ucpávání trysek a ložisek a ložisek. Chcete-li odstranit horní sprinkler, odšroubujte matici kolem hlídače a odstraňte jej. Opláchněte postřikovače v teplé mýdlové vodě, vyčistěte trysky na měkké. Důkladně vypláchněte a nainstalujte je.

Návod k obsluze Whirlpool ADPF 851 WH

Čisticí sypání musí být pravidelně čisticí postřikovače, t.na.Chemikálie obsažené v tuhé vodě mohou vést své vstřikovače a ložiska.Pro odstranění horní sprinkler, držení matice, otočte ve směru hodinových ručiček.Chcete-li odstranit sprinkler, vytáhněte ji.Umyjte postřikovače v horké vodě mýdlem a pro čištění trysek používejte měkké kartáče. Po důkladném čištění jsou vloženy postřikovače.

READ  Jak odstranit víko z Wisman kotel

Jak podpořit myčku v dobrém stavu

Po každém praní, každý umyvadlo, zavřete vodovodní přívodní baterie a nechte dvířka stroje mírně uzavřené pro odstranění vlhkosti a vyhnout se tvorbě nepříjemných pachů.

Vyjměte zástrčku z čtečky výstupu Jak začít čištění nebo pečování pro stroj, vyjměte zástrčku síťového přepínače z výstupu.

Nepoužívejte rozpouštědla nebo abrazivní prostředky čištění vnějších povrchů a gumových částí myčky nepoužívají rozpouštědla a abrazivní čisticí prostředky. Dostinný hadr navlhčený v teplé vodě. Pro odstranění skvrn SV vnitřních povrchů používejte hadr navlhčený ve vodě navržené malým množstvím octa, nebo speciálně určené pro myčky nádobí.

Pokud stroj není delší dobu používán k provedení mycího cyklu automobilu s prázdným strojem, poté vyjměte zástrčku napájecího kabelu isletu, zavřete vodovodní kohoutek a ponechte dveřní dveře mírně ajar. Je užitečné pro životnost destiček dveří a zabránit tvorbě nepříjemných skvrn.

Pohybování je třeba posunout stroj, aby ho udržel ve svislé poloze. V historu, to může být na zadní stěně.

Polstrované z faktorů způsobujících tvorbu nepříjemných pachů uvnitř myčky, je džemy zbytků potravin v těsnění. Aby se tomu zabránilo, oni ramly zabalili s mokrou houbou.

Jak opravit sprinkler a myčkavec filtr

Síťový filtr se nachází přímo pod dolním sprinklerem. Když je filtr ucpán s potravinovým odpadem, myčka nádobí ztratí účinnost dřezu a může podat poruchový signál.

Na některých mycích nádobí může filtr představovat plastovou nebo kovovou slámu, skládající se ze dvou půlkvorových polovin. Chcete-li tento typ filtru extrahovat, zvedněte jej.

Na jiných modelech myček nádobí je filtr jednodílná část. Chcete-li tento typ filtru odstranit, vyjměte víko, které drží postřikovač na hřídeli. Poté odstraňte sprinkler a sítko.

odstranit, sprinkler, myčce

Opláchněte filtr v kuchyňském dřezu s vodou a mírným čisticím prostředkem pro domácnost. Použijte dostatečně tuhý kartáč, abyste odstranili celý odpad z otvorů a trhlin ve filtru.

Závěry a užitečné video

Chcete-li vizuálně představit objem nadcházejícího čištění, vlastností extrakce a čištění vnitřních prvků myčky nádobí, doporučujeme seznámit se s malým výběrem video materiálů od domácích mistrů a zkušených majitelů.

Pravidelná péče a preventivní mytí myčkavých systémů:

Jak vidíte, není nic obtížného při odchodu nádobí nádobí. Ale pokud psací stroj nevyvídá pravidelné čištění, jeho šumivé stěny budou rychle zakryty nájezdu.

Potravinové odpadky budou skóre filtry a sprejové trysky, houby usazené v těsněním a klíčové části se nezdaří a nevyžadují náhradu. Nezapomeňte na svého asistenta nebo důvěřujte s prevencí čisticích specialistů.

Chcete mluvit o tom, jak a pomocí toho, jaké finanční prostředky vám záleží na vlastní myčku? Mají jedinečnou metodiku nebo zajímavé informace, které by měly být sdíleny s návštěvníky stránek? Napište prosím komentáře pod blokem, klást otázky k článku.

Odstranění rez

RJ se objeví kvůli peelingu. Takový jev lze vidět pouze ve starých nebo levných mycích nádobí. Aby se zbavil rzi a zabránil jeho následný vzhled, léčbu poškozeného povrchu s antikorozním činidlem a aplikujte tmel.

Můžete se zbavit forem jakýmkoliv gelem ve tvaru bělidla. Časté použití však může vést k poškození vzhledu návrhu. Aplikujte bělidlo na postižené houby a otřete pogumovanou houbu. Pak opláchněte vodou a otřete suchý hadřík.

Pro další zabránění vzhledu formy, pravidelně otřete suchý hadřík místu, kde se kapalina hromadí.

Co dělat, pokud je nepříjemný zápach

Pokud se mytí nádobí objevila nepříjemný zápach, pak ucpala. Zaměření akumulace odpadků může být z různých zdrojů:

 • Filtr. Prvek je nejčastěji ucpaný odpadky. To se děje kvůli příliš velkým kusům špíny.
 • Těsnění dveří. V procesu mytí, postřikovač vyhodí odpad po celém kameře, včetně prohloubení mezi dveřmi. Vyčistěte místo s houbou s detergentem.
 • Stojatá voda. Ve spodní části myčky se může hromadit vodu, která bude mít nepříjemné pachy. Zbavte se jich a v budoucnu se vyhnout jejich vzhledu, pravidelně otřete místa shluku kapaliny suchým hadříkem.
 • Vypouštěcí ventil a hadice. Pokud uvnitř designu neodhalit pozornost nepříjemného zápachu, možná důvod spočívá v odtokové hadici. Odpojte jej od zařízení a opláchněte vodou. S hustou kontaminací, použijte jehlu nebo drát.
READ  Lze sklo vložit do trouby?

Proč se sprinkler neotáčí?

Tyto podrobnosti neustále pracují, takže přírodní opotřebení je nevyhnutelné. Existuje mnoho důvodů, pro které se postřikovač náhle přestane otáčet, jak by mělo být. Někdy je problém jednoduchý, můžete s ním rychle vyrovnat. Stává se, když se oběžná kola neotáčí v důsledku skutečnosti, že nádobí v koši je osvětlena. Například velký objekt může blokovat postřikovače. Ale někdy se musíte uchýlit k vážné a drahé opravě.

Vomor Impellera

Postřikovač přestane fungovat správně, když se trvaně ucpaný. Pak můžete situaci velmi snadno opravit. Stačí demontovat kolébku a odstranit znečištění. Pro to se trysky promyjí v opačném směru pod tekoucí vodou.

Ztráta těsnosti Impellera

Tak, že trysky porazit sílou, proplachování pod tlakem jakékoliv kontaminace, je důležitá úplná těsnost postřikovače. Pokud voda proudí do výsledných slotů, pak účinnost myčky významně klesá. Na špinavých jídlech lze zřejmé, že s oběžnými koly ne v pořádku. V tomto případě není možné problém vyřešit jiným způsobem, s výjimkou úplného nahrazení výfukových detailů.

Problémy s těsněním

Každý sprinkler je vybaven speciálním těsněním, který je brzy nebo pozdější nošení. Když se to stane, rocker přestane otáčet. V této situaci je nutné vyměnit těsnění odstraněním oběžného kola.

Vysokotlaké členění čerpadlo

Někdy je zřejmé s sypáním, všechno je v pořádku, ale myčka nádobí nefunguje správně. Možná je problém ve vysokotlakém čerpadle. O jeho poruchách ukazuje skutečnost provozu motoru, ale bez otáčení oběžných kol. S takovým zhroucením pravděpodobně budete muset změnit neúspěšné čerpadlo.

Proč se sprinkler neotáčí?

Tyto podrobnosti neustále pracují, takže přírodní opotřebení je nevyhnutelné. Existuje mnoho důvodů, pro které se postřikovač náhle přestane otáčet, jak by mělo být. Někdy je problém jednoduchý, můžete s ním rychle vyrovnat. Stává se, když se oběžná kola neotáčí v důsledku skutečnosti, že nádobí v koši je osvětlena. Například velký objekt může blokovat postřikovače. Ale někdy se musíte uchýlit k vážné a drahé opravě.

Vomor Impellera

Postřikovač přestane fungovat správně, když se trvaně ucpaný. Pak můžete situaci velmi snadno opravit. Stačí demontovat kolébku a odstranit znečištění. Pro to se trysky promyjí v opačném směru pod tekoucí vodou.

Ztráta těsnosti Impellera

Tak, že trysky porazit sílou, proplachování pod tlakem jakékoliv kontaminace, je důležitá úplná těsnost postřikovače. Pokud voda proudí do výsledných slotů, pak účinnost myčky významně klesá. Na špinavých jídlech lze zřejmé, že s oběžnými koly ne v pořádku. V tomto případě není možné problém vyřešit jiným způsobem, s výjimkou úplného nahrazení výfukových detailů.

Problémy s těsněním

Každý sprinkler je vybaven speciálním těsněním, který je brzy nebo pozdější nošení. Když se to stane, rocker přestane otáčet. V této situaci je nutné vyměnit těsnění odstraněním oběžného kola.

Vysokotlaké členění čerpadlo

Někdy je zřejmé s sypáním, všechno je v pořádku, ale myčka nádobí nefunguje správně. Možná je problém ve vysokotlakém čerpadle. O jeho poruchách ukazuje skutečnost provozu motoru, ale bez otáčení oběžných kol. S takovým zhroucením pravděpodobně budete muset změnit neúspěšné čerpadlo.

READ  Co je to nejlepší fén nebo dyson styler

Myčka mašle Porucha whirlpool

Pro pohodlí používání a opravy myčky se provádí samotnou diagnostiku a v případě poruchových zpráv, které uzel selhal podle výstupu na obrazovku kódu chyby. Je však třeba mít na paměti, že navzdory přítomnosti takové pohodlné funkce je nemožné být plně jisti ve správnosti diagnostiky pouze na kód chyby. Pokud se vaše myčka rozpadla, nejprve se otočte, a pak jej zapněte a zkontrolujte, zda. Níže uvedené tabulky vám pomohou vypořádat se s hledáním příčiny chyby, ale bude spolehlivější pro průvodce volání pro opravu myčky nádobí Wirpool společnosti Domotechnology.

E1 Pracoval systém Aquastop

Průzkum všech položek stroje pracujícího s vodou pro úniky, eliminují je při detekci

Zkontrolujte zdraví systému ochrany proti úniku, pokud nejsou detekovány úniky a paleta je suchá

Zkontrolujte všechny elektroinstalace a elektronické komponenty na téma nečistoty a kontaktujte holými díly s případem, izolujte taková místa v případě detekce

Kontrola multimetrem výkonu opálení

Testujte sběrnici na řídicí desce pomocí testeru

Zkontrolujte zapojení a kontakty běžících od topného prvku

Zkontrolujte kontakty a zapojení termostatu, v případě detekce defektů je eliminujte

V případě, že termostat přestávky a jeho zapojení není detekován v řídicím modulu

Zkontrolujte, zda není blokována přívod vody do myčky

Prozkoumejte hadici plniva a její filtr, možná ucpali

Otestujte vstupní ventil a jeho zapojení, v případě potřeby vyměňte

Zkontrolujte vypouštěcí hadici a odpadkový filtr pro ucpání, vyčistěte sudy v případě detekce

Zkontrolujte posilovač čerpadla, vyčistěte oběžné kolo v případě zamykání odpadky

Postupně zkontrolujte každý senzor a po nalezení vadného nahradit

Odstraňování závad zavlažovacích ventilů. vyčistěte a opravte zavlažovací ventil Hunter PGV.

Zkontrolujte snímač teploty multimetrů a kontakty, v případě potřeby vyměňte

Zkontrolujte čerpadla. Potrubí a hadice na úniku, odstranění při detekci

Je možné duté kontakty senzorů, aby se odstranil, aby se pohyboval s šroubovákem nebo vyměňte

Zkontrolujte, zda neexistuje žádný členění opálení a jeho zapojení

Otestujte termistor a jeho kontakty

Pokud je deset a termistor v pořádku, znamená to případ v autobusové svorkové sběrnici

Zkontrolujte čerpadlo, něco zabrání něčemu pracovat

Zkontrolujte vypouštěcí hadici. může být ucpaná nebo posunuta

Problém může být v autobusovém a firmwaru řídicího modulu

Vyčistěte trysky postřikovače s ostrým subtilním předmětem

Zkontrolujte plnicí hadici a sítko na odpadky, vyjměte jej při detekci

Zkontrolujte probuzení snímače průtoku vody, vyměňte jej v případě poruchy

Zkontrolujte vstupní ventil, musí být zcela otevřen a uzavřen

Otestujte tiskovou službu multimetrem a vyfoukněte ji s trubkou, vyměňte v případě poruchy

Zkontrolujte filtr před sacím ventilem a tryskami. možná jsou ucpané

Podívejte se na práci oběžného kola, je možné, že zasahuje do jeho rotace, nebo opotřebovává a vyžaduje výměnu

Často se chyba vyskytuje při použití nevhodného detergentu

Zkontrolujte vstupní ventil je pravděpodobně poškozen a vyžaduje výměnu

odstranit, sprinkler, myčce

Zkontrolujte poplatek za správu. stopy nebo simistor by na něm mohly vypálit

Odstraňte a vyčistěte čočku snímače zákalu vody

Otestujte multimetr senzor zákalu vody, v případě potřeby vyměňte

Kroužek řídicí jednotky řídicí jednotka, může to být v něm

Zkušební senzor tvrdosti vody a nahraďte v případě poruchy

Pokud nemáte vhodné vzdělání a nejste si jisti svým schopnostem, nebo nejsou obeznámeni s bezpečnostní technikou při opravě elektrických zařízení, neměli byste se snažit opravit myčkovou nádobí počítačového počítače s vlastními rukama, jinak vystavíte sebe a naše nebezpečí pro domácnost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS