Jak odstranit víko z kotle Viessmann

Měď Viessmann Vitopend 100: Vnitřní zařízení a re-zařízení pro práci na zkapalněném plynu

Nástěnné plynové kotle Viessmann Vitopend 100-W jsou série agregátů určených pro vytápění místností malého a středního náměstí. Optimální využití bytů, obytných budov, kancelářských, komerčních nebo veřejných prostor až 340 m2.

Funkce této série spočívá v relativně nízkých nákladech s plnou funkčností a schopností kotlů.

Je možné připojit externí teplotní senzor, který upravuje provozní režim v závislosti na teplotě vzduchu na ulici. V případě potřeby je možnost nezávislého ohřevu vody pro domácnost nebo připojení externího kotle.

V rámci elektroniky kotle je vestavěný časovač, se kterým můžete naprogramovat provoz instalace na týden dopředu. Nízký hluk a žádné cizí vůně využívají kotlů v rezidenčních prostorách bezpečných a pohodlných.

O VIESSMANN VITOPEND 100-W série

Hlavní produkty německé společnosti, založené v roce 1917, jsou plynové kotle, stěna a venkovní; Provádí se také chladicí systémy, kotle, kotle používající jiné typy paliv. Samotný výrobce vyrábí automatické systémy pro ovládání topných zařízení.

Pro německý a evropský trh společnost dodává kotle Viessmann vitodens vyrobené na německých továrnách. Model je vybaven kondenzačním kotlem vrací ztracené teplo v důsledku kondenzačního procesu. Zařízení je přítomno na ruském trhu, ale není příliš populární kvůli poměrně vysoké ceně (od 90-100 tisíc. a vyšší v online obchodech).

Pro Rusko (a země bývalých CIS), společnost vyvinula analogový rozpočet. série Viessmann Vitopend 100-W (na trhu od roku 2017). Výroba byla založena v Turecku (v g. Manisa, kde byla ve své vlastní továrně, technologická linie pro zastřihovač, podobně jako německy) a částečně ve východní Evropě, byla navržena. Díky převodu výroby začíná cenovka na modelu modelu realističtějším 55-60 tisíc. Rubles.

VITOPEND 100 A1JB MOVIE 1. Vyjměte čepici kotle. Hledáme číslo kotle.

Nový kotel vyšel v roce 2017. Jeho rozlišuje mnohem více příležitostí ve srovnání s předchůdcem Vitopend 100 WH1D.

© 2005. 2022 „Bez katalogu“. V adresáři 84953 stránkách. Práva na všechny materiály zveřejněné na těchto stránkách patří svým autorům. Hosting Místo Reklama

VITOPEND 100 A1JB MOVIE 1. Vyjměte čepici kotle. Hledáme číslo kotle.

Nový kotel vyšel v roce 2017. Jeho rozlišuje mnohem více příležitostí ve srovnání s předchůdcem Vitopend 100 WH1D.

© 2005. 2022 „Bez katalogu“. V adresáři 84953 stránkách. Práva na všechny materiály zveřejněné na těchto stránkách patří svým autorům. Hosting Místo Reklama

Vše o kotli vitopend

V roce 2017 byla vydána nová plynová stěna měď vitopend 100-W A1JB a A1HB.

Instalační a provozní instrukce Vitopend 100-W A1JB a A1HB 5791982_04_2017_masa_Vitopend_a1hb_a1jb

VITOPEND 100W A1HB / A1JB. Přehled stáží.

Často by se zdálo, že základní akce, jako jsou pokyny pro čtení před montáží kotle, lidé nedělají. Pokusme se říct trochu, jak namontovat kotel je trochu jednodušší.

VITOPEND 100W A1HB A1JB. Chyba F05. Odstraňte ventilátor. Trubka venturi.

VITOPEND 100W A1HB A1JB. Chyba F05. Odstraňte spínač tlaku vzduchu.

READ  Jak vytvořit palivový kotel

VITOPEND 100 W A1JB A1HB ERROR F02. Pracoval omezovač teploty kotle.

VitOpend 100 W. Chyba F02. Přehřát. Výměna cirkulujícího čerpadla.

Vitopend 100 A1JB. Dvojitý obvodový kotel. Odstraňte sekundární výměník tepla TUV. Porucha je doprovázena zapnutím a vypnutí kotle v režimu vaření teplé vody. Možná chyba f02. Přehřátí kotle.

Chyba F04. Žádný signál plamene. S touto chybou může být vadná ionizační elektroda. Explicitní chyba. Elektrody visí v izolátoru. Odstraňte blok elektrody s ionizační elektrodou.

VITOPEND 100 W A1HB / A1JB. Pohybový ventil. Odstraňte automatický odvzdušňovací a bezpečnostní ventil.

Zapnout regulátor. Zapněte zimní a letní režimy. Změníme teplotu horké vody a nosiče tepla v topném systému. Vypnout horkou vodu.

Sada koaxiálních trubek Viessmann z polevy pro nástěnný plynový kotel Vitopend.

Vitopend 100 wh1d. Otevřete novou krabici a zkontrolujte úplnost.

Vitopend 100 wh1d. Obvod s uzavřeným spalovací komorou. Vaření kotle pro instalaci. Otočte kotle na zeď.

Vitopend 100 wh1d. Elektrické připojení.

Uchopovací uzel topného okruhu dvoupodlažného kotle Vitopend 100 WH1D. Jednoroku kotle chybí uzel. Rotace proti směru hodinových ručiček. Ventil otevírá ve směru hodinových ručiček. Ventil se uzavře. Zavřete se, otočení na zastávku

VITOPEND 100 WH1D Odstraňte kryt pro čištění obalu Svorka s uzavřeným spalovacím fotoaparátem.

Chyba f2. Pracoval omezovač teploty. Zkontrolujte úroveň naplnění topné instalace. Je nutné zkontrolovat výkon cirkulačního čerpadla a odstranit vzduch z instalace. Zkontrolujte omezovač teploty a připojovací kabely. Chcete-li odemknout, otočte ovládací knoflík teploty topného systému téměř do selhání ve směru hodinových ručiček a pak zpět.Pokud zámek není odstraněn po ochlazení teplotního omezovače, vyměňte jej. Chyba 38. Možná je porucha snímače teploty kotle.

Dvoukokretický vitopend 100 spotřeby spotřeby (doc) horká voda.Pokud je při otevření horkého vodního jeřábu otevřen, „jeřáb“ se na displeji neodráží, nejpravděpodobnější selhání je porucha snímače teplé vody v důsledku znečištění snímače.

Chcete-li se dostat do elektrod zapalování, vyměňte hořák s překladem na jiný typ plynu, vyměňte hlavní výměník tepla nebo jednoduše vyčistěte kotle, musíte odstranit přední list spalovací komory. Po odstranění je přístup ke všemu, co je ve spalovací komoře.

Vitopend 100 wh1d a wh1b. Odstraňte ventilátor. Ventilátor se zřídka selže, ale může to být, že by bylo možné vyměnit venturiho trubice snadněji odstranit ventilátor než demontovat koaxiální komín.

Почему задувает котёл и тухнет. 8 причин

odstranit, kotle, viessmann

VITOPEND 100 ERROR F5. Možná porucha. kondenzát ve vzduchových relé hadic odstraňují vzduchové relé hadice a vyhodí je.

Pokud po spuštění kotle bez vody se objevila chyba F5, je pravděpodobné, že venturiová trubka je poškozena. Roztavená.

F02 Chyba: Co je to?

Vzhled na displeji takové chyby kotle Viessmann mluví o spouštění bezpečnostního termostatu. Jedná se o senzor řízení teploty vody v topném systému. Odstraňování poruchy a vrátit kotle do pracovní polohy, je nutné provést jednoduchou diagnostiku.

Když je přehřátí kotle (to je způsobeno dlouhodobým použitím velkého množství horké vody), aby se zabránilo jeho poruchám, automaticky spustil blokování. Je velmi důležité, nikoliv, aby se okamžitě spěchal na Ambrusuru a pokusit se demontovat kotle, protože uvnitř je velmi velká teplota. Třeba provést následující:

 • Vypněte kotle stisknutím příslušného tlačítka.
 • Zakázat napájení.
 • Překrývají kohoutku dodávek plynu.
 • Počkejte minimálně 20 minut chlazení.
 • Jízda předním panelem odšroubováním dvou šroubů s příčným šroubovákem umístěným v dolní části zařízení (po odšroubování netahejte přes šrouby, nespadají ven, ale zůstávají na pouzdru).
 • Zvedněte panel nahoru a jemně výstup z pouzdra kotle.
 • Otevřete spalovací komoru, která je upevněna 4 závorkami shora a níže. Musí být odečteny.
READ  Jak odstranit škrábance na ocelové chladničce

Nyní začíná fáze diagnostice možných prvků, což vede k selhání této chyby.

 • Musíte povolit multimetr a spustit režim řízení elektrického obvodu;
 • Odstraňte dva konektory z bezpečnostního termostatu;
 • Zkontrolujte, zda budou kontakty tohoto senzoru uzavřeny pomocí multimetru;
 • Pokud se na displeji objevily čísla (s výjimkou jednotek (s výjimkou jednotek), jsou kontakty zavřené a senzor.

Termostat je umístěn na měděném potrubí, který jde z výměníku tepla. Jeho detekce není obtížná. Dále se musíte zpátky připojit konektory zpět a přejděte na diagnózu dalšího konstrukčního prvku.

Oprava VISSMANN VITOPEND 100 24KW

Dva konturní plynový kotel přestal pracovat, dává chybu F5.

Začal odhadnout, kolik peněz a kde najít potřebné specialisty.V procesu hledání, stále více pochybných ve všech specialistech (vinutí cenu na rovném místě) se rozhodl pokusit se opravit.Kromě toho má zkušenost z tohoto již

Blokoval plynový jeřáb a položil ochranné pouzdro

Žlutý. plynový jeřáb. řídicí jednotka, řídicí deska.Červená. Spalování kamery. PressOstat.Modrý. ventilátor (turbína je také volána)

Na této řídicí jednotce je model kotle napsán.

Zapnutý a vypadal jako plynový kotel.Nejprve začal pracovat, ale po chvíli jsem odmítl začít vůbec.“Plovoucí chyba“

Po přečtení prvních odkazů na internetu se rozhodl začít s tiskovou službou a ventilátorem.

Před odstraněním, jako vždy, všechno, co pořídilo obrázek, tak, aby se nemohl.Účel trubek „P1“ a „P2“ podepsaný a tam a tam, nezaměňují) jeden pro přebytečný vzduch, další vypouštění.

Kontrola přípravku PressOStat Simple.Je normálně otevřená.Kontakty jsou uzavřeny, když dojde k přetlaku v 140-170PA (Pascals), to je 0.01-0.02 Atmosféra.

Zkontrolujte snadno, zapněte multimetr na transk do kontaktů a velmi snadno se do něj vejde, aniž by se dotkl rtů do trubky.Měl jsem pracovník.Při čištění jsou kontakty uzavřeny)

Začal fan.Také se ukázal jako pracovník, ale byl jsem v rozpacích hluku jeho práce a stavební prach nahromaděný na všech povrchech uvnitř plynového kotle zbývající po opravě (4).Před 5 lety, když jel).

Nyní vzal na vědomí, všechno musí být změněno na film během opravy.

Chcete-li začít, budete muset odstranit 4 těchto pružin a odšroubujte snadno tónovou matici na 10.

Bollar.Snažil jsem se vyhodit čepele 7. atmosféry, ale nečistoty na ventilátoru je dobré.Tím vytvoření ložisek zabíjení nerovnováhy.

Plná velikost Viden Bantating Georgic

Dobře promyta a rozmazaná.Sbírám a sbírám, kurva Chirks.

Vidím úlovek, nějaký kus na místě demontáže.Ukázalo se, že je zastavovací kroužek z ventilátoru.

Pečlivě zkoumal jsem pochopil, že byl zlomený v továrně (trhlina byla stará).Prsten se provádí něčím z textového z textového, pak z ghetynaků na pohled.Pravděpodobně kvůli němu a tam byly další. Shuma.Jedná se o jednu jednorázovou detaily úmyslně dávají výrobcům.

Co teď?Průměr a šířka drážky vám nedovolí rychle provést přes kolektivní farmu znovu můj mozek Sturm a pak si pamatuji, že podobné kruhy vidí na vodítkách palivového filtru během výměny na CX-7

Někdy dobré všechny odpady nevyhodí)

Přiblížil se k šířce, ale nehodil průměr výsadby.Musel jsem přebývat zevnitř Nadfil

Oběžné kolo se opět začal cvrlikat, položit obvyklou podložku na M6 (hřídel o průměru 6 mm) Teď je vše v pořádku.

Zároveň se podívala na spalovací komoru.V horní části trubice s vyhřívanou kapalinou pod podélnými hořáky s „svíčkami“

READ  Utěsnění kotle v kuchyni pomocí možností skříněk

Plná velikost Zajímavá hromadná tepelná izolace.

Nainstalován, to vše.Zapnout, všechno fungovalo.Ventilátor je zkroucený, než bylo a nebyly zkříženo.

Začnu se učit algoritmus práce kotle.Za prvé, ventilátor by měl být zapnutý, pokud musí pracovat tiskovou službu a teprve poté, co jde hořák.

A rozhodl jsem se zkontrolovat operaci prvního relé na desce Panasonic AldP124, které jsou zodpovědné za zapnutí ventilátoru.Ujistěte se, že je vše snadné, všechny plasty na těsných západkách.

Deska je také pouze na západkách, prostě vyvolává a vytáhne.(Jedna tuhá boční západka pro snadnost demontáže instalace)

Když jsem byl připojen, podíval jsem se na těsnicí colorwoman.Který se zastavil s dalším nase.Závěr spálené kontakty na relé

Toto relé se ukázalo být tím více dobrodružství.Nebo ne, nebo čekat (na ali) a t.D. a t.P.

Musel jsem strávit večer na majetkové dopravní zácpy na výlet do Mitinského trhu (trh Slavné rozhlasové komponenty a elektroniky / elektroniky)

Našel něco podobného jednomu mluvčím a duší rolník.To nestojí za to mluvit o Moonshine, Colvados.

Relé s cívkou 24V na 5A napětí 220V.Dával informace o relé, i když ne nutně)

Před VPIKE, konzultován s elektrikářem, protože toto relé má menší odolnost proti vinutí 1.22kom ve srovnání s nativní relé a 2.88kom.Tak, zvyšování nákladu na výkonové prvky desky.Vysledován od místa, kde signál jde.Jedná se o napodobovací klíč (zdá se, že tranzistory), obecně, je v něm položeno pro přebytek zatížení za 20 krát.(Stojí vedle regulátoru tlaku plynu na desce, kde modrý blok je upraven šroubovákem) vše bude stát!

Speed ​​automobilové vodiče na 0.5 čtverců (počítáno na průměru žil a Rusko) a pájil relé.

Zapnutí plynového kotle, první spuštění: instrukce

Chcete vybavit v domě individuální topení? Již instalované a připojené plynové vybavení? Skvělé, pak to zůstane zjistit, jak zapnout plynový kotel. Přemýšlet dost, aby vložil zástrčku do výstupu a vyberte teplotu? Bez ohledu na to, jak. Předtím, musíte snížit vzduch a naplnit systém vodou. Pokyny se sledem akcí lze nalézt v našem článku.

Prevence Kotlů pro ženy.Čištění

Prevence kotlů Vissmann

Prevence kotle Viessmann (do) je jedním z důležitých služeb, které se doporučuje nejméně jednou ročně. Bohužel, ne všichni majitelé topných zařízení jsou informováni o včasné údržbě služeb, které mohou nejen ovlivnit záruční dobu provozu kotle, ale také varovat před náhlými pohotovostními poruchami zařízení.

 • Čištění a kontrola filtrů před kotlem a po
 • Zkontrolujte těsnost hydrauliky kotle
 • Čištění z nečistot a spalovacích komor.
 • Povrchové čištění primárního výměníku tepla a kotlových uzlů.
 • Zkontrolujte a nakonfigurujte membránovou expanzní nádrž kotle.
 • Kontrola a konfigurace (s potřebou) plynové regulační výztuže (plynový ventil)
 • Zkontrolujte a diagnostika kotle s výstupem zařízení na maximální a minimální režimy provozu.
 • Čištění a kontrola elektrod a ionizace.
 • Kontrola kotle v režimu TUV, s potřebou mytí sekundárního výměníku tepla (za poplatek)
 • Zkontrolujte těsnost plynu.
 • Vydávání akt dokončené práce a doporučení pro provoz kotle.
 • Nástěnný nebo podlahový kotle.
 • Kotel plynu nebo tuhého paliva.
 • Komín nebo Turbochalan.
 • Segment pro domácnost nebo průmyslový kotel

Také v naší společnosti UST Service Oprava Wisman našich odborníků se vyrovnat s chybnou funkcí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS