Jak odstranit vůni ryb z trouby

Jak se zbavit nepříjemného zápachu při vaření?

Můžete dát ryby před vařením několik hodin do vody, okyselí octem. Při vaření kambals odstraňte pokožku z temné strany rybolovu. Při vaření posypeme rybí šťávu. Cibule, mrkev, petržel pomáhají snižovat vůni ryb.

Před řezáním ryb musíte připravit nůž a prkénko. Ryby mají vlastnosti nechat pach na jakémkoliv povrchu, ale zejména mají tendenci absorbovat všechny příchutě plastových nádobí. Pro řezání ryb se proto doporučuje skleněné prkno. Předběžné otřete desku a ruce se ztrátou citronu nebo vody rozpuštěnou vodou s octem. Po řezání odpad z ryb, aby se sklopil do plastového sáčku, pevně ho spojen a hodil ho do koše. Deska a nůž okamžitě musí umýt. Vůně ryb s nožem se snadno odstraní, otřete čepel s bavlněným tamponem s slunečnicovým olejem. Pokud ryba dělá příliš mnoho zápachu, před vařením, musíte ho několik hodin snížit do roztoku vody s přídavkem octa, vavřínový plech a pepř. Vůně zmizí. Během smažení bude zápach ryby méně výrazné, pokud přidáte několik kapek citronové šťávy v vyhřívané pánvi s rostlinným olejem. Pokud se ve vodě, ve které se rybí vývar připravuje, přidejte nějaké mléko. Vůně zmizí a ryba po vaření získají více „tenké“ chuť. Po použití konzervovaných potravin je nutné okamžitě odhodit plechovky, což je předběžné jízda s tekoucí vodou, a pak ocet. Ryby je velmi výhodné vařit v troubě pomocí fólie, pergamenu nebo speciálních „rukávů na pečení“. Vůně vaření bude slabá, ale nádobí. čistý. Nejlepší při práci s rybí použití smaltované nebo skleněné výrobky. Takže že neexistují žádné „rybí duch“ po mytí desek a příborových zařízení po mytí. Dále, namočte jídla ve studené vodě se solí po dobu několika minut a poté opláchněte teplou vodou. Pokud jste použili mlýnku masa nebo kuchyňské zpracování pro vaření, po opláchnutí, voda by měla být rozdrcena v agregátech citronu. Citron se nezbaví zápachu, ale také naplní vaši kuchyň s aroma. Po mytí nádobí od pod ryb v dřezu, můžete nalít pitnou sodu a splatit ji octem. Po hodině opláchněte horkou vodou. Nepříjemný zápach ryb z rukou se snadno odstraní, snižuje ruce na několik minut v nádobě s vodou a slabým octovým roztokem. Pak si umyjte ruce do teplé vody mýdlem. Ne méně účinné a otřete „voňavé“ ruce s polovinou čerstvých cibulí, slunečnicový olej, citron nebo vápno. Z zápachu ryb se můžete zbavit trochu vody s přidáním karafiátů nebo skořice. Na konci práce je vzduch také dobře osvěžující vzduchovou mletou kávu (1-2 čajové lžičky), spálené na suchém pánvi. Útěk z nepříjemného zápachu ryb pomůže a cukr. Roztavit cukrový písek v lžíci, a bude absorbovat celý zápach.

Chápu, že máte zájem o necítím v kuchyni, ne vůni jídel, ale vůně samotné ryby? S sumcem lze odstranit. Můžete umýt upevněnou a promyjí ryby v silném roztoku studeného soli nebo vydržet několik hodin v octě, přidáním 1-2 rozdrcených vavřín a několik zrn černého pepře do něj. Může být nasekaný v sójové omáčce. V Cambala, hlavní věc, jak odstranit krevní klastry uvnitř ryb, podél páteře. Nestřínu kůži)

Metody

Při vaření je nepříjemný mlubou impregnován nejen jídlem, ale také řezacími deskami, noži, kuchyňskými ručníky, dalšími produkty, pokud je rybí miska s nimi blízko. Často SMRARAD neodejde ani po mytí ručníků, pečlivé mytí rukou a povrchů v kuchyni. Například po použití prkénku může začít používat záměrně, připomínající flush ryby, která není odstraněna obvyklým detergentem.

Eliminovat vůni ryb v bytě nebo v domě lze aplikovat jeden z primárních způsobů. V arzenálu mnoha vlastníků existuje obrovský počet komponent, které, když používají používání, pomáhá vyhnout se problémům. Pokud jste zapomněli na prevenci, můžete použít jeden z několika způsobů, jak nabídnout níže.

S nádobím

Aby se odstranil charakteristický zápach z pánve pánve, pánev nebo v troubě, po tepelném zpracování, můžete použít dostupné adsorbenty. V tomto hlavním asistentovi bude obvyklá sůl vaření. Jeho hlavním majetkem je absorbovat všechny druhy vůní s vlhkostí.

Po smažení se pánev promyje pod studenou tekoucí vodou pomocí velkého množství detergentu. Pak takový objem soli nalije do suchých pokrmů tak, aby ležela na hladkou vrstvu v jednom centimetrech na dno pánve pánve. V této formě se nádobí položí na oheň, záře solný prášek a poté, co je deska vypnuta a nechte pánev, dokud není kompletní chlazení.

Hořčice

Dalším účinným způsobem. použití hořčice. Lepší, pokud nebude známy každé akutní pasty a suchý prášek. Malé množství prášku se rozpustí v teplé vodě pro výrobu kazety a po ošetření pánev a jiným nádobím, včetně jídelních desek, masových brusek, misky vícebarváků a další nádobí.

Hlavní výhodou hořčičného prášku. kompletní přátelství a bezpečnost životního prostředí. Hořčice nejen absorbuje nepříjemné aromy vznikající při vaření, ale také dezinfikovány povrch.

Možná použití syrového luku nebo brambor, rostlinného oleje nebo piva. Tyto prostředky jednoduše otřete kontaminovaný povrch a promyjí se za velké množství vody.

S rukou

Stenah může nejen vstoupit do kuchyňského příslušenství, ale také v kůži rukou člověka, který produkt připravil. Použijte gumové nebo latexové rukavice, prostě nepohodlné, vzhledem k vlastnostem zpracování rybářských jatečně upravených těl. Takže po vaření, naléhavě musíte zjistit, jak odstranit vůni ryb z ruky.

Stojí za zmínku, že chemie eliminovat problémy by mělo být nejen účinné, ale také bezpečné. A ještě více v žádném případě by neměly poškodit pokožku, takže popáleniny. Proto je lepší použít „jedlé“ s prostředky v podobě citronu, příbory 9% octa, lehké pivo.

Citrón

Solo citron by měl být otřásán ruce a poté, co čekal, až se uschlí. Po, ruce se promyjí pod studenou vodou. Mimochodem, tak, že kostra sama o sobě necítá, může být pokropen citronovou šťávou deset minut před začátkem smažení nebo pod vařením. V tomto případě bude proces vaření pociťován pouze v kuchyňské místnosti, a ne v průběhu bytu.

READ  Jak odstranit zdřímnutí z indukčního desky

Ocet je jedním z nejúčinnějších možností v boji proti Smrade ryby (uzené, slané nebo syrové) z ruky. Polévková lžíce je rozvedena v litru vařené vody. V tomto řešení se rukama a police chladničky promyjí, kde výrobek leží.

Upozorňujeme, že v touze odstranit vůni ryb z rukou není nutné je umýt pod teplou vodou. Faktem je, že vysoká teplota je pouze „potisku“ látky v kůži.

Z oblečení a kuchyňských ručníků

Impregnovat příchutě v kuchyni nejen ručníky, ale také záclony, zástěry a další tkaniny v pokojích. Někdy je téměř nemožné odstranit zápach, a to i po několika styries, to je nereálné, budete muset hledat možnosti.

Pokud se hodně času uplynulo a nikdy zbytečnou, pak mohou být vyžadovány další akce. Před mytí jsou všechny postižené věci namočené ve velké koncentraci ekonomického mýdla. Bar je pre-třel na struhadlo a použijte jako hlavní nástroj pro boj proti škodlivým oblečení na oblečení.

Všechny klíčové věci musí být ponechány v této poloze alespoň jednu hodinu. Kromě ekonomického mýdla, odpuzovat „Fish Ambre“, doporučujeme použít stolní ocet nebo citrusovou šťávu, například citron. Tyto látky jsou však v některých případech schopných whiten tkáně, a proto mohou být přidány pouze do bílých věcí. Silně znečištěné věci namočené v detergentu pro nádobí. Jejich hlavní výhodou. tvorba velkého množství pěny.

Místo konvenčního ochuceného prášku, během mycího cyklu, potravinová soda se používá. sklo SODA se přidá do práškového prostoru.

S koženými kabáty, přísavkami, koženými výrobky, je lepší okamžitě kontaktovat suché čištění, samo-odstranění se může proměnit v ztrátě komerčního typu drahé skříně.

Z nábytku a koberců

Horší věci jsou, pokud vůně Tina a non-mořské plody mořské plody je namočený koberec a čalouněný nábytek. Na rozdíl od oblečení, kvalitativně otřete druhý nechodí kvůli skutečnosti, že čalounění z pohovky bude suché příliš dlouho a je těžké odstranit, co mluvit o velkých kobercích.

Dokonce drahá nákupní chemie ne vždy pomáhá při řešení tohoto problému. Stejné „zmizet“, ne vždy ospravedlnit svou hodnotu, opouštět majitele špatně vonící skvrny.

Proto pro gauče, SOF, stejně jako jiný nábytek, můžete použít stolní ocet, soda, škrob a dokonce obyčejný černý čaj.

Návod

Ocet je chován ve vodě a velký kus tkaniny je otírán výsledným roztokem. Může to být list nebo stará deka. Po, mokrý hadřík pokryl pohovku a mírně zatlačte na čalounění. Kyselina proniká nahoru na horní vrstvy čalounění, odstraňování znečištění a rybího zápachu.

Instruktážní video zpracování ryb. kapr a pstruh

Kdo je mopsiki reagovat!

Žena webových stránek uživatele.Ru chápe a přijímá, že je plně zodpovědný za všechny materiály, částečně nebo plně publikovány pomocí služby Žena.Ru. Žena webových stránek uživatele.Ru zaručuje, že umístění materiálů předložených ním neporušuje práva třetích osob (včetně, ale bez omezení na autorská práva), nepoškodí jejich čest a důstojnost.

Žena webových stránek uživatele.Ru, vysílání materiálů, čímž se zajímají o publikaci na stránkách a vyjadřuje souhlas s jejich dalším využitím majitelů webové stránky ženy.Ru. Všechny webové stránky webu žena.RU, bez ohledu na formu a datum umístění na místě, lze použít pouze se souhlasem vlastníků stránek.

Použití a reprint tištěné materiály webové stránky žena.Ru je možné pouze s aktivním odkazem na zdroj. Použití fotografických materiálů je povoleno pouze s písemným souhlasem správy lokality.

Umístění duševního vlastnictví (fotky, video, literární práce, ochranné známky a t.D.) Na webových stránkách ženy.CS je povolen pouze osobám, které mají všechna nezbytná práva na toto umístění.

Copyright (c) 2022 LLC „SHKULEV MEDIA HOLDING“

Osvědčení o zápisu sdělovacích prostředků sdělovacích prostředků. šestnáct

odstranit, vůni, trouby

Zakladatel: společnost s ručením omezeným „Shkuev Media Holding“

Kontaktní údaje pro vládní orgány (včetně RosKomnadzor):

Vůně v troubě

Vůně v troubě je jedním z nejnepříjemnějších jevů v kuchyni. Nejčastěji vznikne kvůli spalování potravy, ale někdy to může bezpečně cítit a nový, nikdy nepoužívají troubou. Jeden nebo druhý, je nutné odstranit nepříjemné příchutě okamžitě, protože s časem se mohou začít šířit po celém bytě, a pak se malá obtíže změní na větší, obtížný problém. Abychom tomu zabránili, doporučujeme pozorně přečíst tento článek. V něm popisujeme všechny možné možnosti pro odstranění různých pachů v troubě, a také mi říct, jak se vyhnout jejich opětovnému výskytu v budoucnu.

Jak se zbavit vůně v troubě?

Než se zbavíte pachů v troubě, musíte odhalit důvod jejich vzhledu. Například, pokud pece může cítit chemii, pak taková aroma zůstala po namalování zařízení. Snadno odstraňte takový zápach s obvyklým detergentem pro nádobí. Potřebují zpracovat všechny vnitřní povrchy trouby a po promytí čistou vodou. Chcete-li získat lepší výsledek na stěnách pece, můžete navíc chodit s houbou, předem ponořenou zředěnou citrónovou šťávou. Poté by mělo být přístroj pro pečení dobře promyty z citronové malty a zahřát na nejvyšší teplotu. Poslední postup pomůže určit, zda se při zapnutí trouby zobrazí více pachů.

Pokud vůně zůstala v troubě po pekáči, například v důsledku spalování masové šťávy nebo oleje, pak nejprve musíte čekat na kompletní chlazení zařízení. Pak okamžitě přejděte na zpracování trouby. Na všech vnitřních povrchech, včetně na plechu, je nutné použít roztok mýdla a nechat několik hodin. Tento postup pomůže zjemnit Nagar.

Pokud potřebujete urychlit proces, můžete navíc nádobu umístit vodou v troubě a zapnout zařízení pro minimální teplotu. AT WILL, můžete přidat citrusové plody k tekutině, aby se do kapaliny přidaly do kapaliny, takže nejen rozbít znečištění, ale také flavorní trouba. Po změkčení auta je třeba jej mechanicky vyčistit. Tvrdý štětec v tomto případě není lepší nepoužívat, aby nezničila strukturu smaltované. Po dokončení čištění trouby je nutné mírně zahřát, předběžnou hrnec s vodou a citrusovou kostrou a pak větrat.

READ  Jak odstranit vodní kámen v pračce

V případě zápachu ryb pomáhá rychle a efektivně následující lidové prostředky:

 • Aktivní uhlík;
 • rýžové obiloviny;
 • Stolní ocet;
 • jablka;
 • Čerstvá citronová šťáva;
 • prášek do pečiva;
 • Citrusová ovocná slupka;
 • citronová kyselina.

První nástroj eliminuje nejen příchutě ryb, ale také pachy gary a detergentů. Pro vyřešení problému vezměte pět tablet aktivovaného uhlíku, mletí a rozpouštět ve dvou sklenic voda. Výsledná kompozice se skládá do příslušných nádobí a umístěte v troubě po dobu deseti minut. Během této doby bude roztok uhlí rychle absorbovat všechny nepříjemné příchutě přítomné v troubě.

Ne méně účinný je citron, stejně jako výrobky vyrobené z něj. Ihned po přípravě rybích pokrmů vyplňte plech na pečení vodou, je jistě dokončit plátky poloviny citronu. List s roztokem v horké troubě po dobu patnáct minut. V procesu chlazení trouby se kapalina odpaří, takže v případě potřeby ho nalijte.

Kromě toho, v troubě můžete vařit zředěnou kyselinu citrónovou. Po vypnutí zařízení se nemusí dotýkat úplného chlazení. Po takovém postupu zůstane pouze pro otírání povrchů v troubě z havárie. Otírání, současně odstraníte a nepříjemnou vůní. Výsledek bude zdvojnásobit, pokud spolu s kyselinou citrónovou varnou citrónovou nebo oranžovou slupkou.

Také pro odstranění zápachu ryby můžete nechat troubu na noc v troubě nebo lehce zahřejte troubu, předem položte misku s octem stolu. Nicméně, po poslední manipulaci, přístroj bude muset být dodatečně promyt uvnitř.

Některé hostesky k řešení těchto problémů se doporučuje použít jablko. Mělo by být nakrájeno plátky a dát do trouby po celou noc bezprostředně po výrobě ryb dětí.

odstranit, vůni, trouby

Z zápachu Gary se můžete zbavit obyčejného ocetu a sody. První nástroj je třeba léčit všechny povrchy zařízení, po kterém musí být druhá složka naplněna plechem na pečení a teplá trouba po dobu patnácti minut. Tato metoda pomáhá rychle neutralizovat nepříjemnou vůni, takže je považován za jeden z nejúčinnějších.

Odstranit vůně gary doma může být a amoniak alkohol. Než ji necháte na noc v troubě, musí být přístroj zahřát na teplotu sto stupňů a vypněte. Další den, všechny povrchy trouby by měly být promyty detergenty a ujistěte se, že otíráte suché.

Eliminovat pěstované zápach doslova po dobu tří hodin, kdy se mletá káva ponechá, pokud ji necháte v uzavřené troubě. V případě pevných kávových zrn k vyřešení tohoto problému bude vyžadováno přibližně dvanáct hodin.

Pro další aromatizaci trouby můžete použít všechny postižené bylinky, jako je komora, máta, šalvěj a t. D. Pro získání výsledku je třeba čerstvé zelení pouze umístit pouze v teplém zařízení po dobu několika hodin.

Jak vidíte způsoby, jak eliminovat nepříjemné příchutě v troubě, docela hodně. Můžete si vybrat pouze příslušnou metodu a vyřešit popsaný problém s ním a je lepší udělat vše, co je možné zabránit jejímu vzhledu. V další části řekneme.

Jak zabránit?

Můžete zabránit vzniku pachů v obou plynových troubách, tak i elektrických. V obou případech stačí dodržovat jednoduchá pravidla.

Jak zabránit?

Můžete zabránit vzniku pachů v obou plynových troubách, tak i elektrických. V obou případech stačí dodržovat jednoduchá pravidla.

 • Po každém vykořisťování umyjte zařízení, po kterém ji určitě otřete.
 • Kromě konvenčního mokrého čištění se trouba doporučuje čas od času zvládnout čerstvý citron, protože má majetek rychle absorbovat jakékoliv aromy.
 • Spolu s mosaznou skříní, vložte do pořádku a všechna zařízení v něm (plechovka, mřížka a t. D.).
 • Pravidelně zkontrolujte troubu (můžete dokonce každou noc).
 • V případě vzhledu libovolných nájezdy v peci, jako je sušený tuk nebo v autě, okamžitě je vyčistit, protože v průběhu času se mohou stát zdrojem nepříjemné vůně.

Neustále se postarat o svou troubu a především včas, vyřešit problémy, které vznikly, protože kvalita jídel připravených v něm přímo závisí na stavu tohoto nástroje.

Jak se zbavit vůně ryb v bytě

Pokud je hosteska lovit ryby, pak o tom všichni obyvatelé bytu vědí, a často sousedé kvůli charakteristickému zápachu. Toto nepříjemné aroma proniká ve všech rozích místnosti a impregnuje předměty umístěné v domě. Nebude to hned dostat, takže je lepší ne hádat, jak se zbavit pachu ryb, ale zabránit jeho vzhledu před přípravou ryb dětí. To lze provést tím, že přijímá do rukou osvědčené lidové metody:

Během přípravy vložte nádobu na vodu vedle sporáku, ve které potřebujete přidat citronovou šťávu, skořice, listový list a karafiát. Také dobře absorbuje zápach bude rozpuštěn ve vodním octu.

Dobře absorbuje vůni ryb roztavené na sporáku ve speciální cukru nádrže, smíšené s malým množstvím vanilína.

Několik kapek citronové šťávy přidané do ropy pomůže zbavit se vůně smažených ryb. Ryby na takovém oleji nebude mít jen méně, ale také rychleji.

Pokud je ryba připravena na grilu, vložte 3-4 vavřínové listy na mříž.

Po smažení ryb, nahrazujte pánev pod studenou vodou a na chvíli položte několik čajových listů

Pokud je po přípravě rybích nádobí stále nepříjemným zápachem, může být odstraněna jinými, odolnějšími příchutěmi:

Oranžová, citronová, vápna a grapefruit mají nemovitost absorbovat zahraniční pachy a naplnit byt s aromou čerstvosti.

Rychle neutralizovat aroma ryb po vaření několik zrn kávy pečené na horké pánvi.

Obyčejný stolní ocet je silný prostředek proti trvalému nepříjemnému zápachu. Mix několik lžíce octa v malém pánvi s vodou a přiveďte ji do varu.

Jako pravidlo, po vaření ryb zůstává charakteristický zápach nejen ve vzduchu, ale také proniká tkanin umístěnými v bytě, zejména v ubrusu a záclonách. Normální větrání se okamžitě nezbaví zápachu. Proto, po absolvování vaření, záclony a ubrus je lepší omývat. Pokud taková možnost neexistuje taková možnost, můžete namočit věci ve vodě zředěné octem, rychlostí dvou polévkových lžící octa střihu po dobu pěti litrů teplé vody.

Jak odstranit vůni ryb v mikrovlnné troubě

K vůni ryb v mikrovlnné troubě převažovalo nad vůni potravin, která je v něm zahřívána, po odstranění misky je nutné vařit vodu uvnitř v nádobě s ztrátou citronu nebo citronovou zestem. Nechte voňavé citronové tekutiny uvnitř vychladnout. Po této době umýváme mikrovlnnou troubu zevnitř.

READ  Vosková kazeta Carelax

Ve výjimečných případech můžete vařit ve vhodném skle sklenice vody s 4-5 lžícemi octa a nechat několik hodin. Pak opláchněte zdi.

Efektivní prostředky proti nepříjemné vůni v troubě

V procesu vaření je nemožné se vyhnout nepříjemným příchutím. Tam jsou populární fondy, které tyto problémy rozhodují.

Lidové léky

Nové zařízení se musí zbavit specifického zápachu. Je otřel zevnitř s houbou pomocí detergentu, potom se povrch promyje čistou vodou. Můžete přidat citronovou šťávu do vody, to pomůže odstranit příchutě. Vyhřívané pece. všechny zápachy by měly zmizet.

odstranit, vůni, trouby

Mohou být rychle odstraněny, pokud na stěnách, mřížkách a „strop“ aplikují roztok mýdla, nechte 30 minut. Pokud je oblast znečištění velká, hadr, bohatě navlhčený tímto roztokem, nechte dlouhou dobu. Pro urychlení procesu čištění umístěte na pece nebo pomerančovou barvu na troubě nebo pomerančovou a teplu při nízkých teplotách. Z znečištění změkčilo, vůně se stane příjemným.

Pokud metoda nepomůže, měla by být vymazána non-rigidním subjektem. Opakujte kroky s pánev, otevřené pro větrání.

Citron pomůže zbavit se rybí vůně. V nádobě s vodou se jeden citron rozřezává na kousky, nechte 15 minut, když je trouba zapnuta. Pokud se voda začne odpařovat. nalijte, aby se zabránilo spalování citronu.

V pánvi s teplou vodou, přidejte jeden balíček kyseliny citronu, vařit 10-15 minut. Když jsou stěny ochlazeny, odstraňte kondenzační ručník. Dalším způsobem je snížení 2-3 citronu, pečení půl hodiny při teplotě 150-160 ° C. Odstranit vůni ryb z trouby pomůže rýži, pokud ho nalijete do nádobí a odejdete na noc.

Ověřená metoda. ocet. Používá se dvěma způsoby: Otřete stěnu roztokem, mřížkou, zahřejte spotřebič domů. Nebo vařit ocet ve vzhledu 5-10 minut, odstraňte znečištění hadru. Můžete odejít na noc v troubě jablko, nasekané na malých plátcích.

 • Pečený prášek pro těsto. „Insidy“ mosazné skříně navlhčete vodou, aplikujte prášek na pečení na místa znečištění, ponechte 1-2 hodiny. Myšení změkčování Nagaru, zbytky nečistot se čistí vlhkým hadříkem.
 • Čajové tašky a kávová zrna. Pokud vůně není příliš vyslovována, čajové sáčky pomohou. Absorbují pachy, snadno použitelné. Účinek má kávová zrna, která jsou umístěna na plechu a vyhřívané.
 • Zubní pasta. Uchopte povrch stěnách, nechte 15-20 minut, umyjte vodou.
 • Prášek do pečiva. Kapacita pro vyplnění sody, nechte ji v troubě. V průběhu času jsou vůně neutralizovány.
 • Vodka. Otřete troubu. Při odpařování alkoholu ničí vedle pachů.
 • Charcoal a Black Loaf. Brockaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nebo plátky uhlí, vlevo v troubě, budou schopni absorbovat nepříjemné příchutě
 • Aktivované uhlí nebo cibulová šťáva je vyloučena z přetrvávajícího zápachu chemické látky. Za tímto účelem se uhlí rozpustí ve vodních nádržích, vaří 15-20 minut a stěny trouby jsou upraveny cibulou nebo česnekem.
 • Vanilkový extrakt. Ve skleněných nádobách s vodou Přidat 2-3 st. L. Vanilka, dal tekutinu trouby při teplotě 150-160 ° C po dobu 20-30 minut.

Speciální chemie

Výrobci pro domácnost nabízejí mnoho produktů pro čištění pecí. Navzdory své škodě, mnoho milenek jim dává preference, je to pohodlnější, rychleji. Nákupní čističe se vyrovnávají s dlouholetým a obtížným znečištěním, ale mají ostrý, nepříjemný zápach.

Název znamená Popis
Cillit Bang anti-Zharcia Účinně odstraňuje dlouholeté skvrny spáleného tuku, skvrny oleje a nečistot. Vůně je specifická, ale ne ostře. Láhev s postřikovačem, objem 750 ml.
Expert pro kuchyně pana Muskulu Rozpouští tuk, odstraňuje všechny skvrny (olej, tuk, spálené mléčné omáčky), účinné v hard-kohubních místech, zabíjí 99,9% mikrobů.
GreenClean Rozpouští spálené tuky, nečistoty, aniž by poškodila povrch, odstraňuje nepříjemné pachy, čistoty, dezinfekci, má antibakteriální účinek.
Sanita Antizir Obsahuje zejména pro tuk, který zaručuje 100% výsledek bez fyzického úsilí. Efektivně odstraňuje saze, Nagar, spálené jídlo.
Kometa Hluboce čistí, zabíjí až 99,99% bakterií, má konzistenci prášku, čistí, dezinfekcí, příjemné čerstvé vůně.
Amway trouba čistší gel pro větrné skříně Opatrně odstraňuje saze, tuk, Nagar z povrchů trouby. Nenechává škrábance, nezapálí se.

Aby nedošlo k poškození zdraví chemikálií v domácnosti, postupujte podle pravidel:

 • Použijte gumové rukavice, aby nedošlo k poškození, neopravněte kůži rukou;
 • Po vyčištění je to nástroj důkladně opláchnout, aby se zabránilo chemii dostat se do potravin;
 • Na konci postupů musíte ventilovat místnost.

Klasifikace sporáků

Pro efektivní vyčištění pece potřebujete vědět, jaký druh typu patří. Existují tři nejběžnější typy pecí:

 • Samočisticí pec s pyrolytickým samočinným čištění;
 • Pece s katalytickým čištěním, to znamená s nepřetržitým;
 • Pece s čištěním hydrolýzy. budou muset být čistěny ručně.

Jaké jiné pece se od sebe liší? Samočisticí trouba předpokládá spalování potravinových zbytků do popela při teplotě ohřevu 500 stupňů Celsia. Nebudete cítit vůni Gary, protože takové pece mají tendenci mít okamžitou chlazskou funkci po spalování potravy. Na konci postupu budete muset otevřít dveře a odstraňte popel vlhkým hadříkem.

Co je dobré takové pece? Minimálně nemusíte neustále čistit troubu uvnitř, nečistoty a přebytku nebude otřesy stěny desky. Samozřejmě, že takové samočisticí trouby jsou velmi drahé, a ne každá hosteska bude kupovat zařízení, kde je většina nákladů dána pro nováčata. A pokud také zapomenete vyčistit takovou peci, pak nebudete překvapeni, pokud slyšíte vůni Garyho.

Oprava trouby s nepřetržitým čištěním nebude velmi obtížné, protože jeho vnitřní povlak zabraňuje vzhledu nečistot. Jak?. Zeptáte se. Je to všechno o chemické reakci, díky kterým se do organických zbytků rozpadají pozůstatky potravin, tuku, nečistot a malých nečistot.

Mínus takové kamny jsou, že kontinuální čištění panel vydrží jen 300 hodin. A pokud je trouba váš nepostradatelný asistent, který používáte neustále, pak budete moci neustále získat drahé samočisticí panely. Mimochodem, dveře takové pece, které potřebujete mýt v ručním způsobem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS