Jak odstranit zdřímnutí z indukčního desky

Co čistit keramiku, indukční deska z Nagara

Mnozí výrobci a vývojáři modelů domácích spotřebičů se snaží zlepšit známé věci, snaží se, aby byly pohodlnější a ergonomičtější. Takže indukční panely přišly ke změně masivní elektrických kamen. Liší se kompaktnost a stylový design, který je vhodný pro každý interiér.

Jste šťastný vlastník tohoto typu technologie? Poté si přečtěte informace, jak umýt indukční desku tak, aby ji nenechávali a uložte atraktivní vzhled.

Skvrny odolných proti umytí

Hlavní typy znečištění na povrchu indukčního vaření:

Obvykle není sporák znečištěný tolik, že se stává obtížně umýt. S skvrny snadno zvládne obvyklé mycí prostředek a houbu. A aby nebyli rozvody, vlhkost otřete papírovými ručníky.

Zvláštní prostředky

Zvláštní fondy jsou vydávány péči o indukční panely. Jejich použití poskytuje určité výhody: kompozice zahrnuje látky, které, když se aplikuje na sklokeramickou keramiku, vytvořte neviditelný film. Chrání desku z znečištění a nedává potraviny.

 • Speciální škrabka pro skleněnou keramiku (od 250). Pomáhá rychle a bezpečně, sušené potravinové zbytky, měřítko, pád. Skraper Použití, držení pod úhlem 45 stupňů.
 • Čisticí činidlo electroluxu, 250 ml (od 180). Nenechává škrábance, zatímco účinně odstraňuje spálené potraviny, leštění skleněné keramiky a pokrývá ji ochrannou fólií.
 • Čistší pro skleněné keramické povrchy glutoklean, 750 ml (asi 500). Prostředky německé kvality. Má postřikovač díky, které je snadné a rychle aplikováno. Pečlivě čistí povrch, odstraňuje tuk, měřítko, Nagar.
 • Krém pro čištění skleněné keramiky a mikrovlnné pece udivené, 235 ml (170). Ekonomický, tlustý, koncentrovaný nástroj čistí jakýkoliv druh kontaminace na indukčních deskách. To voní jako, vytváří ochrannou vrstvu na povrchu.
 • Beckmann pro čistší skleněnou keramiku, 250 ml (300). Dobře odstraňuje skvrny díky mikro míčkům. Obsahuje také silikonové oleje, které vytvářejí tepelně odolný film a usnadňují péči o varnou desku. A jojobový olej dává sporák krásný lesk.
 • Sano keramické sporáky Cleaner, 300 ml (430). Smetanové čisticí leštění a dokonale čistí skleněnou keramiku, chrom, nikl a nerezová ocel. Ocenění Izraelského institutu standardů Platinum Mark.
 • Detergent pro desky, pece a mikrovlnné trouby ECOVER TEVER HOB CLEANER, 500 ml (650) \ t. Copet se všemi typy znečištění. Liší se v nejpřirozenějším složení. Samotná láhev je vyrobena z recyklovaného plastu a prostředky neobsahuje žíravé chemikálie a fosfáty znečišťující podzemní vodu. Není nepříjemná citlivá kůže.

Lidové léky

Navzdory tomu, že indukční deska je moderní vynález, mnoho hostesek pro jeho čištění používá prostředky „od lidí“. Jsou ekologicky, levnější a také velmi dobře vyrovnaní se znečištěním.

Než z prostředků lze prát?

 • Zeleninový olej z Nagara. Použijte ho na skvrnu a počkejte 5-10 minut. Navlhčete houbu do teplé vody a odstraňte změkčený Nagar spolu s olejem.
 • Prášek do pečiva. Rozdělte vodu sody do konzistence těstovin. Použít na problémovou oblast (jakékoli typy znečištění) po dobu 5-10 minut. Sledujte povrch vlhkým hadříkem, a pak umýt pozůstatky sody.
 • Amoniak z rozvodů, stopy prstů a tukových desek. Lidový náprava pomůže umýt desku svítit. Na 5 sv. Přidat vodní lžíce 1 st. Lžíce amoniaku alkoholu. Nalijte do nádoby se sprejem. Zpracovat povrch a otřete suchý hadřík.
 • Ocet pro dezinfekci, upevnění a cizí vůni. Slámový ocet se smíchejte na polovinu vodou a nalijte do nádoby s pulverizátorem. Sprej na sporáku. Po několika minutách otřete povrch papírovým ručníkem nebo hadříkem.
READ  Venkovní fan Spinning, ale nefoukne

Odstranění škrábanců

Skleněný keramický povrch indukční desky je dostatečně silný, aby vydržel hmotnost pánve a pánve. Nebojí se silného ohřevu. Může se však zdát škrábance. Nejčastěji jsou mikroskopické a viditelné pouze ve světle a oslnění. Pokud vás obtěžují, nebo existuje tolik z nich, že vzhled vačného panelu trpí, povrch může být leštěný.

 • Pasta s čísly 1,2,3 je měkčí a masky mikroskopické poškrábání.
 • Číslo 4. Brusný. Používá se v tandemu s bruskovým strojem (plstěná tryska).

Chcete-li provést desku v pořádku, musíte zředit pastu několika kapkami strojního oleje, aplikovat na poškrábání a aktivně otřete hustou bavlněný hadřík. Proces je poměrně pracný, ale určitě stojí za to. Po leštění se povrch stane dokonalým hladkým a brilantním.

Ve většině případů, goe pasta zcela řeší problém škrábanců. Nemusí to ovlivnit pouze v případě, že skleněná keramika je pokryta trhlinami a čipy. V tomto případě zůstává pouze jedna možnost. zcela změňte horní ochrannou vrstvu. Průměrný skleněný keramický povlak stojí 10 000.

Odstranění silného znečištění a negaru

Odpad od indukční desky Nagara pomůže speciálně navrženým nástroji prodávaným v obchodech. Teplné látky obsažené v nich jsou dobře rozpuštěny ve spálené nečistotách a neukazují skleněnou keramiku. Nástroj se aplikuje na povrch a po chvíli se NaAR snadno odstraní pomocí gumové čepele.

Alternativní nástroj k boji proti Nagaru je obvyklý slunečnicový olej.

Musí být aplikován na znečištěnou oblast a po půl hodiny, odstraňte kontaminaci škrabkou nebo hadříkem. Pokud tato metoda nepomůže, pak vyčistěte sušené nečistoty pomůže alkoholu amoniaku. Pro přípravu roztoku bude vyžadována 1 část amoniaku a 5 částí vody. Roztok je rovnoměrně aplikován na povrch a po 10 minutách se promyje vlhkým hadříkem spolu s pozůstatky Nagaru.

Hodnocení nejoblíbenějších prostředků uvedených na trhu

Je třeba poznamenat, že navzdory množství hojnosti domácích chemikálií, určených pro práci v kuchyni, jehož jmenování je péče o skleněnou keramiku, ne tolik. Všechny produkty, bez ohledu na výrobce, mají jeden společný rys. přítomnost v silikonovém nebo silikonovém oleji. Chemikálie. Oligodorganosylikan. Hlavním účelem komponenty je vytvořit nejkrásnější ochranný film, který zjednodušuje odstranění tukových skvrn a zabraňuje dalšímu znečištění.

Troika nejlepší fondy, podle hodnocení zákazníků, reprezentovaných následujícími produkty.

Selena navíc

Čisticí prostředek, který podle výrobce se může vyrovnat s jakýmkoliv znečištěním a nedráždí pokožku rukou, i když se doporučuje pracovat v rukavicích. Dříve, než se použije k otřesení. Produkt pomáhá odstranit i staré tukové skvrny bez zvláštního fyzického úsilí. Malé množství silikonu v prostředku neposkytuje dostatečné leštění povrchu desky.

Domov

Lék, který je ideální pro denní čištění. Velmi dobře odstraňuje rozvody, jednoduché skvrny, ale nemohou se vyrovnat s už sušeným znečištěním, tedy uplatňovat další finanční prostředky. Tento výrobek obsahuje mnohem silikonový olej, takže ve svém dopadu se podobá polyroller pro nábytek.

Dr.Beckman

Složení, která pomáhá rychle vyrovnat se s čerstvým znečištěním. Pokud potřebujete odstranit sušené skvrny, musíte nejprve použít a nechat několik minut. Neobsahuje silnou chemii, takže podráždění kůže rukou je minimální. S pravidelným používáním vytváří film na povrchu, který zabraňuje rychlé tvorbě znečištění.

READ  Kyvadlová zařízení v šicím stroji je

Jak umýt indukční deska: Krok za krokem průvodce

Pro mytí trouby dobře, postupujte podle pokynů:

 • Nejdřív jsme Sceache s vodou a čisticím roztokem měkkým hadrem nebo houbou a otřete povrch.
 • Pak s silikonovým škrabkem odstraněním spálených zbytků potravin. Škrabka by měla být udržována v úhlu 45 stupňů.
 • Dále moje deska s hadrem navlhčeným ve vodě.
 • Po otření suchým hadříkem, papírovými ručníky nebo mikrovláknem.

Jak čistit různé znečištění

DŮLEŽITÉ! Aby bylo možné čištění povrchu vaření co nejúčinnější, musíte zvážit typ znečištění a jeho původ. Na základě těchto údajů vybereme způsob odstraňování nečistot.

Z Nagara

Docela často, kapky a ne vyčištěné kusy výrobků se obrátí na nadíga. Pokud jste problém spustili, pak bez gumové škrabky již nemůžete dělat. Zbytky spálí po dobu 10-40 minut v detergentu (nebo ve specializovaném krému pro indukční desky), a pak po Nagar změkčovat a pohybuje se trochu, jen je očistit s škrabkou. Na konci práce se ujistěte, že odstraníte zbytky čisticích prostředků a nečistot s vlhkou houbou a otřete všechny jižně s papírovým ručníkem.

Přečtěte si více o tom, jak čistit keramickou desku z Nagara doma, přečtěte si zde.

DŮLEŽITÉ! Při použití gumové škrabky vždy zvlhčete povrch před čištěním, takže praskliny nebo škrábance se neobjeví na povrchu.

Chcete-li odstranit tuk z povrchu vaření, obvyklé mytí nádobí se vejde. To výrazně rozpouští tuk.

Je však lepší svěřit takové znečištění specializovaným sprejům, gelům nebo čisticím krémům pro indukční dlaždice. Pracují mnohem efektivněji a nebudou poškodit varnou desku.

Jak čistit troubu uvnitř tukem, v tomto článku.

Cukr

Částice cukru z indukčních dlaždic musí být odstraněny velmi opatrně (to platí i pro výrobky, ve kterých je obsaženo):

Tato dvě pravidla se týkají a jiných materiálů s nízkým tavením, jako je polyethylen, plast. se rychle roztaví na horkém povrchu a pak zapečené a dodržování.

Chcete-li odstranit cukru, musíte použít kapitálové metody čištění: specializované čisticí prostředky, gumové škrabky, myčky nádobí a t.D.

Rozvody a raid

Na lesklém a dokonale hladkém povrchu dlaždice jsou rozvody. Toto je v pořádku. Ale když jsou tyto rozvody spuštěny a nejsou včas odstraněny, proměňují se do poněkud silné vrstvy spojky, která již běžným mokrým čištěním stáhne.

DŮLEŽITÉ! Prostředky pro čištění oken je nejlépe odstraněna po použití rozvodové dlaždice. Tyto nástroje obsahují chemické sloučeniny, které po sušení nenechávají skvrny a rozvody.

Prostě posypeme povrchem dlaždice roztokem, pak počkejte nějakou dobu a otřete suchý měkký čistý hadřík nebo papírový ručník.

Jak čištění kapoty v kuchyni z tuku Přečtěte si zde.

Prádlo skleněné keramiky z Nagara

Během vaření na povrchu skleněné keramické desky jsou různé tukové formace. Následující doporučení pomohou zbavit solárního tuku a Nagara doma:

 • Odstranit drobné vzdělání na panelu pomůže obvykle teplou vodu. Sprej do oblasti znečištění a poté odstraňte negar s houbou;
 • V případě průměrného stupně mastného Nagar se na povrchové nebo jemné živé řešení aplikuje speciální krém. Po nějaké době se otírá hadrem;
 • Výsledný Nagar ze skleněné desky se čistí prostředky s alkálií v kompozici. Používá se na znečištěnou oblast a za 30 minut se odstraní měkkým materiálem;

Kromě toho, aby odstranil opalovací výrobky pro domácnost ze skleněné keramiky.

Například ocet je ideální a bezpečná volba pro čištění sklokeramické desky.

Ocet má dezinfekční účinek a odstraňuje z povrchu všechny bakterie a mikroorganismy.

READ  Proč se nemůže opalovat s laserovým odstraněním

Jak odstranit můstky po frézování ⚔️����

odstranit, indukčního, desky

Příprava čistícího činidla založeného na ocetu obsahuje následující kroky:

 • Prvním krokem je míchání ve stejných částech octa a vody;
 • Druhým krokem je nalít roztok do postřikovače;
 • Třetí krok je sprej v místě znečištění a počkat několik minut;
 • Poté otřete desku suchým ubrouskem.

Po těchto událostech bude deska svítit jako nový.Informace. Boj proti Nagaru na talíři handsfer pomáhá také obvyklé potravinové sody. Opravný prostředek se smísí s vodou do stavu ve tvaru pasty a distribuován po kontaminované oblasti. Pasta nechte několik minut, a pak se odstraní houbou a otřete suchým hadříkem. V případě potřeby se postup opakuje několikrát. Je zajímavé: co mytí trouby z spáleného tuku

Sklo od spáleného mléka

Na povrchu skleněné desky mohou zůstat pouze tučná skvrna. Slab musí být často vyčištěna od spáleného mléka. Odstraňte organické znečištění z povrchu.

Před pokračováním práce počkejte, až se kontaminovaná oblast ochladí.

Jinak můžete dostat popáleniny a zkazit materiál.

Pro čištění skleněné keramiky se doporučuje používat olivový olej.

Nástroj musí být aplikován na hadr nebo kus wattů a nechat na kontaminované oblasti po dobu 20-30 minut.

Poté odstraňte blot z mléka může být houba. Olejová činí jako změkčovadlo a pomáhá rychle odstranit organické skvrny. Po tom je deska leštěná větrným čisticím prostředkem.

Důležité! Stojí za zmínku, že rostlinný olej působí jako ochranný činidlo. Na povrchu a otírání je aplikována tenká vrstva oleje. V důsledku toho je sporák pokrytý ochranným filmem, který umožňuje rychle odstranit všechny skvrny.

Perfektní prostředky pro čištění vaření Skleněný keramický povrch. alkohol amoniaku. Řešení může odstranit všechny skvrny a desky, a také k polismu dobře. Pro přípravu roztoku potřebujete smíchat amoniak s 250 ml vody. Poté distribuujte nástroj v bodě kontaminace po dobu 10 minut. Pak důkladně otřete graf suchým hadříkem.

V oblasti hořáků odstraňte skvrny z spáleného mléka doporučeného měkkou houbou s přidáním roztoku mýdla. Kromě toho způsob čištění keramiky pomohou vyrovnat se s organickým znečištěním, ale bez abrazivních částic v kompozici.

Další doporučení pro vlastníky indukčních desek

Aby se elektrický sporák po dlouhou dobu spokojeni s ideálním výskytem, ​​měli byste dodržovat následující doporučení:

 • Používejte pouze nádobí pro desky tohoto typu, což má dokonale hladké dno.
 • Nepohybujte pánve a pánev na sporáku: může vést k vzhledu na sklenici mikro-čerpadel, které nebudou moci odstranit detergent.
 • Před uvedením nádobí na povrchu se ujistěte, že jeho dno je naprosto suché.
 • Pokud se zelenina čistí vedle povrchu vaření, zemních částic, které spadají na sklo, vést k vzhledu mikrochroarchů. Tak si umyjte brambory a čisté mrkve lépe od sporáku.
 • Pro čištění zařízení se doporučuje používat práškové detergenty: Někdy se prášek rozpouští na konec, a pevné částice mohou poškodit povrch vaření.

Podívejte se na speciální označení na nádobí

Čištění desky pracující na principu indukce nepředstavuje zvláštní potíže, pokud vezmeme v úvahu některé nuance. Aby techniku ​​slouží dlouhou dobu a spokojeni s jejich bezvadným vzhledem, použijte pouze měkké hadry a speciální silikonové škrabky na péči.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS