Jak přidat klimatizaci v pračce

Je možné vyplnit klimatizaci v bubnu?

Může, ale v závislosti na tom případě. Pokud potřebujete strávit další opláchnutí, po úplném mycím cyklu, když je stroj vypnutý, můžete přidat klimatizaci přímo na buben, který nestojí za nalití klimatizace v bubnu před praním. Účinek nebude, protože bude voda.

Před zahájením pracího procesu musíte přidat klimatizační jednotku. Pokud jste z nějakého důvodu neučinil, můžete bezprostředně přidávat klimatizaci bezprostředně před procesem oplachování. Musíte to udělat, také nalil do oddělení určeného pro něj.

Kdy je třeba přidat klimatizaci pro prádlo?

Před zahájením pracího procesu musíte přidat klimatizační jednotku. Pokud jste z nějakého důvodu neučinil, můžete bezprostředně přidávat klimatizaci bezprostředně před procesem oplachování. Musíte to udělat, také nalil do oddělení určeného pro něj.

 • Kliknutím na tlačítko Start / Pauza zastavíte mytí.
 • Otevřete kontejner a přidejte klimatizaci.
 • Zavřete kontejner.
 • Kliknutím na tlačítko Start / Pauza pokračujte v mytí.

Jak používat kondicionér pro ložní prádlo?

V pračce pro domácnost se oplach nalije do speciálního prostoru a je používán v souladu s pokyny. Během ručního praní se klimatizace přidá do vody podle doporučení výrobce. Vydrží spodní prádlo v roztoku potřebuje 5-10 minut.

Může, ale v závislosti na tom případě. Pokud potřebujete strávit další opláchnutí, po úplném mycím cyklu, když je stroj vypnutý, můžete přidat klimatizaci přímo na buben. Zároveň nemusí nalít na věci, použijte pro tento prací prostředek speciální nádobu.

Jak používat klimatizaci pro ložní prádlo: 3 Tajná paní

Klimatizace (změkčovač, oplach) pro ložní prádlo. plná mytí. Je to kapalina, která činí tkáň jemný a voňavý. Pěkná klimatizace zahrnuje vodu, silikonové, chutě, kationtové povrchově aktivní látky (povrchově aktivní látky). Nemělo by to být chloroform, ethanol, benzylalkohol.

Pro jmenování použijte klimatizaci

Ve dvou případech se používá klimatizace pro ložní prádlo:

Náprava se nalije do speciálního prostoru, odkud to auto samostatně odstraňuje, když se opláchne. Obvykle výrobci praček naznačují zásobník pod klimatizací ikony květin.

Klimatizace se přidá k pánvi s poslední opláchnutím. O 10 minut později je spodní prádlo odstraněno a stisknuto před sušením. Navíc opláchněte to není nutné.

Pokud hosteska zapomněla dát klimatizaci před mytí stroje, může být přidána do jeho prostoru před instalací režimu „Opláchnutí a spin“. S dodatečným opláchnutím po provozním cyklu můžete přidat klimatizaci přímo na buben. Nalít nástroj na věci nežádoucí. Je lepší použít detergentní nádobu.

READ  Chyba H2 v pračce Indesit

Nestandardní použití klimatizačních zařízení pro prádlo

Většina majitelů používá opláchnutí pouze při mytí. Lze však použít pro jiné účely:

 • Mytí oken v domě a vůz.
 • Zpěv běží běžec.
 • Čištění věřích.
 • Čištění vlny s kobercem.
 • Čištění mokrých laminovaných podlah.
 • Odstranění staré tapety.
 • Čištění dlaždic a plastových oken.

Pro jaké věci je klimatizace pro ložní prádlo lepší nepoužívat?

Aplikace klimatizace pro prádlo při praní není nutné. Ale jeho schopnost zlepšit kvalitu ložního prádla ocení domácnosti. Hlavní věcí je přísně dodržovat pokyny a vzít v úvahu, že nástroj v některých případech nelze použít.

 • Hedvábné věci (existuje riziko páté formace)
 • Punčochy a korekční prádlo (pružnost tkaniny se sníží)
 • Věci s vodou-odpuzující impregnací (jejich funkčnost je ztracena)

Jaký druh splyšování pro věci je lepší, každá milenka se řeší sama. Obvykle se prostředky jedné cenové kategorie liší kroky a složením. Proto může být při výběru zaměřena na rozpočet, vaše vlastní preference, je třeba prát věci pro děti a alergie.

Je možné přidat klimatizaci během oplachování?

Může, ale v závislosti na tom případě. Pokud potřebujete strávit další opláchnutí, po úplném mycím cyklu, když je stroj vypnutý, můžete přidat klimatizaci přímo na buben. Zároveň nemusí nalít na věci, použijte pro tento prací prostředek speciální nádobu.

Zásobník Ehwall LG pro klimatizaci se liší od zbytku. Zpravidla je namalován v modré barvě a označen symbolem květin nebo jiným (ne římským číslicem, jako zbytek přihrádek). Tam a je třeba nalít opláchnutí a v oddělení s číslem II. základní prášek.

Jak používat Laenor klimatizace?

Pokud se opláchnutí promyje v pračce současně s práškem, pak porucha spočívá v mechanismu přívodu vody a opravy budou opraveny. S mechanickým poškozením odpadního zásobníku je třeba jej nahradit novým, můžete to udělat sami, objednání nového zásobníku v obchodě náhradních dílů.

Kde vyplnit opláchnutí

Klimatizace dělá věci měkké a dává jim příjemnou vůni. Ale cítit tento efekt, musíte vědět, jak používat opláchnutí s mytí stroje. Pokud použijete klimatizaci poprvé, nemůžete vždy okamžitě pochopit, kde ji nalít, zejména pokud je příručka k vozidlu ztraceno. Naše pokyny vám pomohou řešit tento problém.

Nejprve by mělo být zřejmé, že opláchnutí by měl být použit pouze pro opláchnutí v prádle, ale ne během mytí. Proto nalijte do sekce pro praní prášek je nesprávný. nástroj bude wooing při mytí a nebude mít žádný účinek.

Pro klimatizaci ve stroji se nachází samostatný prostor, jehož umístění se liší v závislosti na modelu jednotky. Pokud máte stroj s vertikálním typem zatížení, pak bude kyveta pro detergenty pod víkem. V modelech s předním zatížením, podnosem zatahovacího a je umístěn v horní části levice (ve vzácných případech. vpravo).

přidat, klimatizaci, pračce

Doporučujeme seznámit se, proč pračka nevymazá

READ  Jak se zbavit pračky z pachu

Přečíst instrukce

Příručka je připojena k každému pračce, kde je nutné mít informace o tom, kde usnout nebo nalít. Pokud je instrukce ztracena, lze nalézt na internetu, kde jsou příručky téměř pro všechny existujícími modely Styral. Příslušné informace jsou obvykle prováděny v samostatné části příručky a jsou velmi snadné najít.

Stává se to, že stroj je starý, a instrukce, aby to bylo nemožné. V tomto případě můžete kontaktovat výrobce (každá společnost vyrábějící domácí spotřebiče, existuje webová stránka na internetu, kde jsou kontaktní informace). Ale obvykle to není nutné. požadovaný zásobník je snadné najít samostatně.

Vědět, kde usnout prášek v pračce, zlepšíte kvalitu mytí a varujete výskyt poruch spojených s pokládáním detergentů na hadicích a „interirani“ zařízení.

S normálním zpracováním (bez namáčení a pomocí klimatizačních zařízení) vyplňte pouze 2 nádobu (b). Při praní s namáčením. 1 (a) a 2 (b).

Při zpracování, implikuje namáčení, mytí a změkčovacího oblečení, dejte prášek do velkých prostorů a v malém oslání.

Moderní ženy si nepředstavují život bez pračky, protože šetří sílu a čas. Nicméně, zakoupení nové jednotky, zejména s pokyny v cizím jazyce, nevědí, kde usnout prášek.

Nejen jeho provoz závisí na správném provozu zařízení, ale také kvalitu mytí.

Zvažte, kde usnout prášek v pračce vertikálního a horizontálního vzorku a kde pro vyplnění praní pro plné mytí.

Nejoblíbenější výrobci automatických strojů, jsou firma: BEKO, BOSCH, Indesit, LG, Samsung Atlant, Classixx, Diamond, Eco, Electrolux, Virportul, Kandy, Ardo, Siemens, „BEKO“, Ariston, Gorenje, Hotpoint, Innox, Zanussi. Většina z nich uvolňovací zařízení 2 Vzorky: Horizontální (zásobník je umístěn nad bubnem) a vertikální (nádoba je uvnitř mycího poklopu).

Jakýkoliv strojový stroj je vybaven kontejnerem pro prášky, bělení a dr. nutné prát finanční prostředky, ale výrobci nemohou jít do označení prostorů, takže před spadáním klimatizace nebo prášku, zvažte značky dostupné v blízkosti každé větve. Mohou být nakresleny, vloženy nebo častěji „Litim“ na plastovém povrchu.

Na kontejneru každého stroje (od okraje), symbolické snímky vysvětlující, kde usnout prášek, bělení, obarvené a opláchnutí. Pro každý prostor jsou 3 typy identifikačních značek:

 • Ι, 1 nebo „A“. Tento prostor symbolizuje namáčení. Není to za ukládání čištění, pokud použitý program neposkytuje před-mytí.
 • II, 2 nebo „b“. Hlavní prostor. suchý prášek do něj nalit, nalít kapalný prášek nebo mycí gel, bez ohledu na vybraný program.
 • „Hvězda“ nebo „květina“ (nejmenší oddělení velikosti). V tomto prostoru musíte vylití výrobků, změkčujícího oblečení, „modré“ nebo bělidlo. Identifikace značek

Pokud máte zařízení bez identifikace znaků, zkuste rozpoznat cíle zásobníků provedením elementárních zkušeností:

 • Spusťte stroj bez spodního prádla a detergentu v libovolném režimu, který se nezapne namoakingový cyklus.
 • Po startování otevřeme zásobník a uvidíme, kde se voda začne nahoru.
READ  Jak umýt batoh v pračce

V důsledku těchto akcí jsme závěrům závěr: Toto oddělení je určeno pro jakýkoliv praní, 2. (velký). pro prostředky nezbytné pro namáčení a poslední pro klimatizátory.

Poznámka! Jakýkoliv model stroje („indesit“, „samsung“, bosh, „eco“, candy, whirlpool, „vecto“, „ariston“ a dr.) Dokonce i vícenásobné provádění této zkušenosti, takže se nebojte to provést.

Detergentní zásobník je v horním rohu přední části pračky. Po předložení, můžete vidět několik oddílů pro různé fáze mytí. Nejčastěji jejich tři. Rozměry a označení větví se mohou lišit od různých výrobců. Ale obecně to vypadá takto:

 • Při prostoru pro prací prášek používaný v hlavním praní. To je největší větví, kde prášek spadne nebo nalije gelový detergent. Typicky je tento prostor podepsán ikonou II nebo písmem B.
 • Přihrádka pro přidání prostředků určených pro namáčení. Сюда кладут пятновыводители или отбеливатели, если планируется проведение предварительного замачивания одежды в стиральной машине. Это отделение немного меньше предыдущего. Подписывают его так: I или A.
 • Отсек для ополаскивателя. Именно сюда льют кондиционер для белья. To je nejmenší kyveta, často označovaná květinou nebo hvězdičkou. Tento prostor může být bezešvých, což označuje maximální úroveň oplachovacího zálivu.

Jak aktivovat klimatizaci v normálním režimu?

Kde vyplnit klimatizaci. jak zjistit

Výrobci jsou připojeni k návodu k obsluze praček, kde naleznete informace o účelu každé části bublinové komory (zásobník pro detergenty). Pokud jste ho nezachránili, obraťte se na oficiální webové stránky výrobce.

Pokud je strojově stroj poměrně starý, a všechny označení v kyvetě se vymazaly, nalijte opláchnutí do jednoho z kanceláří a spusťte „nečinný“ mytí bez oplachování. Pak odhadnout stav této buňky. Pokud jste nalije nápravu do správného prostoru, bude to nedotčeno. Pokud byla klimatizace propláchnuta, pak jste ho omylem zaplavili ne oddělení.

Mohu si prát věci s klimatizací pro ložní prádlo?

Obvykle se prášek používá pro mytí, ale pokud s tím také umýváte věci, pak se stávají měkčí a něžnou. Na takovém výrobku téměř žádné Katovy. Nedoporučuje se však mýt klimatizací, jako jsou svrchní oděvy, hedvábí.

Pokud se bojíte přehánět, vezměte takový poměr pro vzorek: Pokud je buben naplněn polovinou, pak klimatizace nalít polovinu na množství vyznačenou v zásobníku jako maximální. Někteří výrobci dělají uzávěry klimatizací ve formě šálků.

přidat, klimatizaci, pračce
| Denial of responsibility | Contacts |RSS