Jak připojit myčku k švestku

Nezávislá instalace a připojení myčky na komunikaci: SICK ESENCE

Připojení myčky se skládá pouze z 4 stupních: Výběr místa instalace, zavěšení odtoku, studené vody a elektřiny. Instalace každé komunikace nepředstavuje nic složitého a ani elektrikářského nováku. Dále zvažujeme jednoduché podrobné pokyny a vizuální příklad video, jak připojit myčku na přívod vody, kanalizace a sítě.

Blok: 1/8 | Počet znaků: 384

Hlavní fáze připojení

Úspěšné spojení komunikací (elektřina, voda, odpadní voda)

Podmíněně, proces vstupu do provozu PMM může být rozdělen do tří hlavních fází:

Principy, které jsou vedeny každou fází konektivity, jsou poměrně jednoduché a na základě pravidel fungování určitého typu zdrojů (voda a elektřina).

připojit, myčku

Nedodržení určitých pravidel může mít za následek nouzové situace v provozu stroje a být zdrojem nebezpečí během jeho provozu.

Pro instalaci stroje budou vyžadovány další podrobnosti:

  • Specializovaný sifon pro odtok (instalován na dřez)
  • Vodní kulový ventil
  • Spojovací hadice (pokud nedojdou s myčkou nádobí)
  • Svorky pro fixaci
  • Zásuvka s uzemnění
  • Ochranné diferenciální automaty nebo ochranné vypnutí (RCD), pokud nebyly poskytnuty v projektu napájení

Prvky pro připojení myčce na přívod vody

Nástroje potřebné pro instalaci:

V každém z instalačních fází se mohou objevit různé chyby. Tyto chyby, zpočátku zanedbatelné, jsou schopny později vést k nežádoucím důsledkům. Aby se jim vyhnout, zvažte každou z fází podrobněji,

Montáž a připojení Myčka nádobí: Stage

Pro připojení myčky nádobí, budete muset přivést do studené vodní systém a kanalizace komunikace. Bude také nutné připojit zařízení k napájecí mřížce. Taková práce vyžaduje určité znalosti a dovednosti, takže je nutné studovat celé akce algoritmu.

Pokud si přejete, můžete využít služby zkušenýho masteru. Myčka nádobí Cena je poměrně přijatelná. Nejvhodnějším řešením je instalaci jednotky do spodní skříně kuchyňské sluchátka (pod stolní). Zvažte posloupnost práce podrobněji.

První etapa instalace PMM je spojení s instalatérským systémem. Nejčastěji na trubce, která odkazuje na přívod studené vody, existuje speciální výtok. Je nutné jej přivést hadici, která je zahrnuta s myčkou nádobí.

Schéma připojení myčky pro komunikaci

Při nákupu PMM se důrazně doporučuje zkontrolovat délku hadice, protože základní indikátor nemusí být dostačující. To platí zejména, když umístění agregátu není standardní. Výběr délky hadice myčky. velmi důležitý bod, který by neměl být ignorován.

Druhý stupeň připojení. Dodávka zařízení do kanalizace. Toto sdělení bude vyžadovat speciální švestkové hadici. Stojí za to připomenout, že spojení musí být dokončeno tak, aby nedošlo v průběhu operace. Chcete-li to provést, musíte kompaktovat místo připojení speciálními materiály (plátěný závit nebo fum-páska). To vám umožní správně připojit myčku.

V třetí etapě se provádí nejodpovědnější práce. Pro pohodlný provoz zařízení budete muset nainstalovat samostatný vývod, protože napájení PMF je poměrně velký. Kromě samozřejmé elektrické vedení bude také nutné vybavit plamen uzemnění, což je nutné odstranit hrozbu šoku.

Užitečné informace! Zkušení mistři doporučují nastavení speciálního přepínače v myčce. Tento prvek je zodpovědný za nouzové vypnutí zařízení z elektrické energie. To nejčastěji vede napětí skoky v síti.

Instalace myčky nádobí se doporučuje navíc instalovat systém ochrany proti úniku vody

Poslední fázi spojení je zkontrolovat dříve provedenou práci. Bude nutné provést zkušební zahájení myčky nádobí. První test je vyroben bez jídel, nicméně detergent je stále za přidání k opláchnutí vnitřních prvků zařízení.

Význam uzemnění elektrického vedení

Myčka nádobí je považována za jednu z nejnebezpečnějších, pokud jde o elektrickou bezpečnost, zařízení. Vyžaduje průvodce, který byl připojen, což umožňuje všechna nezbytná ochranná opatření. Uzemnění Jednotka se provádí především při připojování k síti.

Uzemnění by mělo být vhodné pro provoz, takže je nutné brát vážně, což bude určitě bezpečnou myčku. Připojení uzemnění je poměrně jednoduché. Práce je vyrobena podle standardní technologie.

Docela často, nezkušeni lidé umožňují jednu chybu, a to: Byly nahrazeny při instalaci PMM. Podstata tohoto falešného kroku je, že v nepřítomnosti elektrického stravování se provádí dokování uzemňovacího kontaktu zásuvky s pracovní nulou. Tato chyba může vést k vzhledu nebezpečného potenciálu, který projde jednotkou jednotky. To může dojít, pokud se nulový drát zlomil.

READ  Jak vytáhnout polici z chladničky

Myčka nádobí potřebuje povinné uzemnění

připojit, myčku

Doporučuje se vyhnout podobným chybám. Myčka nádobí Bosch a electrolux jsou velmi citlivé na elektrické skoky a další problémy spojené s instalací a připojením. Aby se zabránilo problémům, doporučuje se studovat systémy, na kterých jsou znázorněny nuance zavádění do provozu PMM.

Aby se zabránilo vzniku fázového napětí výkonové sítě (nebezpečného potenciálu), musíte pracovat správně. Ale nejnebezpečnější situace je rozhodně úplný nedostatek uzemnění. Před zahájením práce se doporučuje prozkoumat video vysvětlovat vizuálně, jak připojit myčku doma.

Stroj musí mít dobrou izolaci tak, aby nebezpečný potenciál vyplývající z nouzové situace neudělal vášnivý. Připojení PMM do elektrické sítě je tedy velmi důležitým bodem, na kterém závisí na tom, jak bezpečné bude zařízení.

Připojení k napájecí mřížce: Elektrické požadavky zapojení

Aby se zajistilo, že elektroinstalace je před připojením PMM, je nutné správně posoudit jeho stav. Hlavní věcí je zjistit, zda je dostatek zatížení schopnosti krmit takové výkonné techniky. V případě nedostatku může dojít k nouzi.

Úspora elektřiny při instalaci PMM

Hlavní množství elektřiny spotřebované žhavým kamenným agregátem jde do zahřáté vody. Existuje způsob, jak se vyhnout nadměrným výdajům. Tato metoda je velmi populární a zahrnuje připojení PMF přímo na instalatérskou komunikaci přepravující teplou vodu.

Mnoho lidí se diví, zda taková možnost bude schopna ušetřit finance. V takové situaci, to vše závisí na způsobu získání teplé vody. Pokud je v domě instalován kotel, pak může jeho použití zvýšit finanční náklady. Bude nutné porovnat, které množství elektřiny strávit obě nástroje a vybrat si nejekonomičtější možnost.

Výběr nádobí je třeba vzít v úvahu spotřebu vody a elektřiny

Užitečné informace! Připojení vložených myček a oddělených agregátů mohou být prováděny přímo do komunikace přepravující teplou vodu. Zohledňuje spotřebu kubických metrů kapaliny. Pokud jsou náklady na zaplacení spotřeby vody nižší než cena elektřiny, můžete použít tuto metodu.

Také možná volba ohřevu vodou přes sloupec plynu. Taková technologie je obvykle levnější, takže je vhodný pro úsporu toho, jak je nemožné. Před zahájením práce se doporučuje prozkoumat odpovídající video. Připojení myčky nádobí s vlastními rukama, s přihlédnutím k pravidlům bezpečnosti. Zásuvka by neměla být příliš blízko k zdrojům vody a plynu a mělo by být také následovat nedostatek napětí v síti, provádění instalace takového elektrického spotřebiče.

Zkušební spuštění myčka nádobí

Po dokončení připojení, první spuštění stroje:

  • Za prvé, vizuálně zkontrolujte všechna připojení s komunikací;
  • Pak doplňte prací prostředek myčkou;
  • Pak otevřete jeřáb zásobníku studené vody a zahrnujte myčku;
  • Během provozu zkontrolujte jednotky spojů a pokud se netěsná projevuje někde, eliminujte ji s fum-páskou.

Pro odstranění prachu a znečištění, které se při skladování nahromadilo práce stroje bez nakládacích nádobí.

Připojit myčku. pouzdro je jednoduchý, ale zde jsou zde jemnosti, které potřebujete vědět. Pokud nemáte jistotu, že můžete připojit myčku s vlastními rukama, je lepší zavolat člověku, který rozebrat.

Specializované obchody nabízejí takovou službu, někdy i zdarma. Správná instalace myčky udržuje záruku na opravy, pokud jsou poruchy.

Našel chybu? Zvýrazněte text s myší a klepněte na tlačítko:

Jak připojit myčku do elektrické sítě, kanalizace a vodovodu: Demontáž chyby a dávají doporučení

Stropové stropy PVC-fólie jsou schopny vydržet od 70 do 120 litrů vody pro 1 m 2 jeho plochy (v závislosti na velikosti stropu, stupně jeho kvality napětí a fólií). Takže se nemůžete bát úniky ze sousedů shora.

Odstranit měřítko a značku se železnými podrážkami je nejjednodušší než sůl vaření. Nalijte hustou vrstvu soli na papíře, zahřejte železo na maximum a několikrát, lehce aplarování, strávit železo přes vrh soli.

Vlákna zlata a stříbra, které ve starých časech vyšívané oblečení se nazývají restaurace. Pro získání jejich kovu byl drát dlouho tažen klíšťaty do stavu požadované jemnosti. Výraz „Pull (plemeno) Canber“. „Zapojte se do dlouhodobé práce“ nebo „zpoždění provedení případu“.

Zvyk „Ekonomicky“ používat pračku stroje může vést k vzhledu nepříjemného zápachu. Mytí při teplotách pod 60 a krátkým oplachem umožňují houby a bakterie špinavým oblečením, aby zůstaly na vnitřních površích a aktivně násobitelné.

Pokud se na svých oblíbených věcech objevilo první známky přenášení v podobě neuspořádaných tyčí, můžete se jich zbavit speciálního psacího stroje. Shawra. Rychle a účinně vrací lumpy lumpy z textilních vláken a vrací se na věci, které stojí za to.

READ  Jak zvýšit tlak v kotli Viessmann

Čerstvý citrium se hodí nejen na čaj: Vyčistěte kontaminaci z povrchu akrylové lázně, osvětluje polovinu řezaného citrusu, nebo rychle umýt mikrovlnnou troubu, uvedení vodní nádrže v něm a plátky citronu po dobu 8-10 minut po dobu 8-10 minut Napájení. Změkčené nečistoty budou jen otřít houbu.

Před zobrazením různých skvrn z oblečení, je třeba zjistit, jak bezpečné je vybrané rozpouštědlo pro samotnou tkáň. Používá se v malém množství do nízkopodlažného pozemku ze strany 5-10 minut. Pokud si materiál zachovává svou strukturu a barvu, můžete se přesunout do skvrn.

Nejen talíře a šálky jsou v myčce dobře. Je možné stáhnout plastové hračky, skleněné placky lampy a dokonce i špinavé zeleniny, jako jsou brambory, ale pouze bez použití detergentů.

Bojovat proti můry jsou speciální pasti. V lepící vrstvě, kterou jsou pokryty, přidány samicové peněženky, které přitahují muže. Lepení na pasti, klesají z chovného procesu, což vede ke snížení populace můry.

Jak připojit myčku. 7 chyb. Nezávislé připojení k dodávce vody, odpadních vod, výkonové mřížky.

Instalace a připojení myčky lze rozdělit do 3 fází:

Zvažte podrobně, označující často setkávané chyby, je to fáze instalace do inženýrských sítí a komunikací.

Pro připojení myčce do síťového napětí 220V, nebudete potřebovat mnoho materiálů:

Myčka nádobí (PMM) není obzvláště silný spotřebitel elektřiny, jako je například vaření (od 7kW a vyšší). Jeho výkon obvykle nepřesahuje 2.0-2.5kw.

Moderní modely spotřeby energie odpovídají třídě „A“ nebo „A“. To znamená, že v průběhu roku bude asi 220kw ve vašem měřiči.

Navzdory tomu je stále žádoucí připojit PMM, na fázi oprav, dát nezávislou kabelovou linku pro vyžínače v odděleném zdvihu.

Pokud máte opravy dlouho, a po zakoupení techniky není na všech lovech na stěny a zkazit tapetu, pak můžete udělat a existující výstup. Ujistěte se, že se ujistěte, že je chráněn.

Zásuvka musí být umístěna na vhodnou výšku. až 90 cm od úrovně podlahy.

Současně ji umístěte vpravo nebo na levé straně pračky, ale ne pro ni.

Zvažte skutečnost, že celková délka šňůry s vidličkou pro tuto techniku ​​zřídka přesahuje 1,0-1,5m. Na základě tohoto a vyberte místo pro zásuvku, aby se následně nepoužil rozšíření.

Samotná zásuvka by samozřejmě měla být uzemněna. Ale ne všechny tyto země je k dispozici. Zejména v bytech výškových budov starého fondu.Proto mnoho použití obyčejných, a vše se zdá pracovat normálně. Úroveň ochrany však nebude dostatečná.

Hrubě mluví, pokud je uzemňovací kontakt a existuje aktuální únik, pak se nemůžete ani zapnout Uzo. Důsledky údajů netěsností, dokonce i malého rozsahu, mohou být velmi smrtelné.

S jednoduchou růžicí se odstavení stane pouze v okamžiku, kdy se dotknete těla již pod napětím.

A to velmi flow na proud, alespoň v počátečním okamžiku, stále se cítíte sami.

Připojení myčky na přívod vody lze provést dvěma způsoby.

První je, když jste ve fázi výstavby nebo generální opravy, a můžete si dovolit položit oddělené trubky, stroby zeď a t.P.

Druhá je, když jste již namontovali veškerou kuchyň a všechny dokončovací práce jsou dokončeny. Zároveň jste si koupili myčku a vše, co potřebujete k připojení někde do stávajícího systému dodávek vody a odpadních vod s minimálními změnami a problémy.

Pro instalaci kapitálu bude vyžadován pestrý sortiment materiálů:

Při instalaci trubek se aplikuje metoda plnění. K tomu budete potřebovat speciální zařízení pro pájecí polypropylenové trubky.

Společné dechové potrubí a počet armatur je vybrán individuálně. Záleží na tom, jak vzdálenou myčku z kolektoru studené vody.

Jak zapojit myčku.

Chcete-li začít, umístěním skladby, kde budou kladeny trubky od distributora do instalačního místa PMM.

Poté je nutná hloubka řezání.

Instalace myčky nádobí

Připojení podmořské (příchozí) hadice k kanalizační komunikaci

Ze strany instalatérské potrubí připojte závit, pomocí přechodové hadice; Je reprezentován v rýži. deset.

Na obr. 11 znázorňuje typy připojení a velikost některých spojovacích prvků pro podvodní a odtokové hadice.

S pomocí dodávek dodacích dílů připojte a upevněte přívodní hadici k vodovodním kohoutku; Sledujte, že hadice dodávané vody nebyla vyděšena nebo stlačena.

Připojení vypouštěcí hadice do kanalizační komunikace

Vypouštěcí ventil (adaptér připojený k krimpovacímu svorce) má vnější průměr 22 mm (viz. rýže.jedenáct); Rozměry jsou podobné závěru všech typů myček a mytí automatických vozů, uvolnění později než 2000.

Pro připojení výstupu vody z myčky, nastavte pod dřezem Standard Sifon s odtokovou tryskou a klepněte na tlačítko (cm. rýže. 12 a 13).

LifeHaki z instalace a propojení odborníků

Podívejte se na video, jak připojit myčku nádobí

READ  Jak si oholit nohy epilátorem bez bolesti

Pro připojení myčce do síťového napětí 220V, nebudete potřebovat mnoho materiálů:

Myčka nádobí (PMM) není obzvláště silný spotřebitel elektřiny, jako je například vaření (od 7kW a vyšší). Jeho výkon obvykle nepřesahuje 2.0-2.5kw.

Moderní modely spotřeby energie odpovídají třídě „A“ nebo „A“. To znamená, že v průběhu roku bude asi 220kw ve vašem měřiči.

Navzdory tomu je stále žádoucí připojit PMM, na fázi oprav, dát nezávislou kabelovou linku pro vyžínače v odděleném zdvihu.

Pokud máte opravy dlouho, a po zakoupení techniky není na všech lovech na stěny a zkazit tapetu, pak můžete udělat a existující výstup. Ujistěte se, že se ujistěte, že je chráněn.

Připojte myčku přes jednoduchý modulární stroj, je velmi nebezpečný.

Zásuvka musí být umístěna na vhodnou výšku. až 90 cm od úrovně podlahy.

Současně ji umístěte vpravo nebo na levé straně pračky, ale ne pro ni.

Zvažte skutečnost, že celková délka šňůry s vidličkou pro tuto techniku ​​zřídka přesahuje 1,0-1,5m. Na základě tohoto a vyberte místo pro zásuvku, aby se následně nepoužil rozšíření.

Samotná zásuvka by samozřejmě měla být uzemněna. Ale ne všechny tyto země je k dispozici. Zejména v bytech výškových budov starého fondu.Proto mnoho použití obyčejných, a vše se zdá pracovat normálně. Úroveň ochrany však nebude dostatečná.

Hrubě mluví, pokud je uzemňovací kontakt a existuje aktuální únik, pak se nemůžete ani zapnout Uzo. Důsledky údajů netěsností, dokonce i malého rozsahu, mohou být velmi smrtelné.

S jednoduchou růžicí se odstavení stane pouze v okamžiku, kdy se dotknete těla již pod napětím.

A to velmi flow na proud, alespoň v počátečním okamžiku, stále se cítíte sami.

Prohlédněte si video o tom, jak nezávisle připojit stroj pro mytí nádobí do vodovodu a odpadních vod:

Elektronický inženýr s dlouholetými zkušenostmi. Několik let se zapojil do organizace opravy domácích spotřebičů. Jsem rád, že se s vámi podělím o čtenáře s vašimi znalostmi v oblasti provozu a opravy zařízení. Zbožňuje sportovní rybolov, vodní turistiku a cestování.

Našel chybu? Zvýrazněte text s myší a klepněte na tlačítko:

Čerstvý citrium se hodí nejen na čaj: Vyčistěte kontaminaci z povrchu akrylové lázně, osvětluje polovinu řezaného citrusu, nebo rychle umýt mikrovlnnou troubu, uvedení vodní nádrže v něm a plátky citronu po dobu 8-10 minut po dobu 8-10 minut Napájení. Změkčené nečistoty budou jen otřít houbu.

Před zobrazením různých skvrn z oblečení, je třeba zjistit, jak bezpečné je vybrané rozpouštědlo pro samotnou tkáň. Používá se v malém množství do nízkopodlažného pozemku ze strany 5-10 minut. Pokud si materiál zachovává svou strukturu a barvu, můžete se přesunout do skvrn.

Stropové stropy PVC-fólie jsou schopny vydržet od 70 do 120 litrů vody pro 1 m 2 jeho plochy (v závislosti na velikosti stropu, stupně jeho kvality napětí a fólií). Takže se nemůžete bát úniky ze sousedů shora.

Nejen talíře a šálky jsou v myčce dobře. Je možné stáhnout plastové hračky, skleněné placky lampy a dokonce i špinavé zeleniny, jako jsou brambory, ale pouze bez použití detergentů.

Zvyk „Ekonomicky“ používat pračku stroje může vést k vzhledu nepříjemného zápachu. Mytí při teplotách pod 60 a krátkým oplachem umožňují houby a bakterie špinavým oblečením, aby zůstaly na vnitřních površích a aktivně násobitelné.

Vlákna zlata a stříbra, které ve starých časech vyšívané oblečení se nazývají restaurace. Pro získání jejich kovu byl drát dlouho tažen klíšťaty do stavu požadované jemnosti. Výraz „Pull (plemeno) Canber“. „Zapojte se do dlouhodobé práce“ nebo „zpoždění provedení případu“.

Odstranit měřítko a značku se železnými podrážkami je nejjednodušší než sůl vaření. Nalijte hustou vrstvu soli na papíře, zahřejte železo na maximum a několikrát, lehce aplarování, strávit železo přes vrh soli.

Bojovat proti můry jsou speciální pasti. V lepící vrstvě, kterou jsou pokryty, přidány samicové peněženky, které přitahují muže. Lepení na pasti, klesají z chovného procesu, což vede ke snížení populace můry.

Pokud se na svých oblíbených věcech objevilo první známky přenášení v podobě neuspořádaných tyčí, můžete se jich zbavit speciálního psacího stroje. Shawra. Rychle a účinně vrací lumpy lumpy z textilních vláken a vrací se na věci, které stojí za to.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS