Jak připojit novou lednici LZ

Chladnička LG No Frost Tlačítka instrukce

Správná instalace poskytuje instalaci jednotky jasně podél horizontální a vertikální roviny. Pokud potřebujete nastavit svou výšku, mělo by být mírně zkroucené nohy chladničky. Jak nastavit chladničku z hlediska úrovně, zobrazené na videu.

Téměř všechny dvoukomorové chladničky mají oddělené mrazničky a regulátory chladničky. Elektronická regulace je přesnější mechanická. Po měření musíte nastavit teplotu, jak je napsáno v pokynech. Nezávisle, odkapávací odmrazování, nebo bez mrazu, nastavení stejného. Pokud nainstalujete nové parametry a režim fotoaparátu se nezmění, je čas zkontrolovat Sensor Service.

Aby se snížila teplota v chladničce s mechanickou regulací, musí být regulátor teploty přesunuta směrem k maximálním bodům. Za 5-6 hodin pro měření teploty v komoře.

Silnější úkol je snížen, tím větší je zatížení chladicího systému. Možná, že teplota v chladničce se snižuje, pokud snížíte množství vložených produktů a snížení teploty a vlhkosti v místnosti. Jak nastavit teplotu, vzhledem k vnějším podmínkám? Chladnička bude pracovat efektivněji pod klimatizací, na tahu nebo ve stínu. Vysoce mazací výparník signály o přetížení systému. Condenser může selhat.

Umístění tlačítek regulace termostatu nebo teploty se může lišit v různých modelech

V prémiových modelech chladničky nastavte teplotu v různých zónách chladicí skříně. Majitelé mohou dálkově pomocí speciálního programu na smartphonu. Chcete-li to provést, nainstalujte aplikaci Thinq (v aplikaci App Store, na Google Play).

Přineste domácí mazlíček

V tuto chvíli je trh pro kuchyně jen záběr různých chladniček. Někdy je někdy obtížné, například, například mezi LG nebo Indesit. Oba tito výrobci se již podařilo stanovit se z dobré strany.

Ale stále, když je volba již provedena, tato jednotka se k vám dostane domů, potřebujete:

 • Nejprve odstraňte všechny cizí předměty z povrchu a uvnitř. Ve všech nových chladničkách jsou. Například lepenka, samolepky, balící papír, pěna, film. Proto pečlivě zkontrolovat všechny oddělení souhrnu a odstranit zbytečné. Tento okamžik je velmi důležitý.
 • Hygiena. především. Vezmeme houbu, mokré ve vodě s octem a umyjte dobře vnitřní a vnější stranu. Někdo může říct: Proč ho umýt, je nový? Je nutné se zbavit specifického vůně plastů. Má nějakou novou kuchyňskou technologii. S tímto úkolem je voda a octový roztok dokonale vyrovnán. Ano, a pak zde budete ukládat produkty, které musí být uchovávány, pokud nejsou ve sterilních, pak hygienických podmínkách.
 • Je přísně zakázáno používat čisticí prostředky z M chemie. Existuje možnost, že jste špatně povýšeni, a tyto technické jedy padnou do potravin, které zde budou uchovávány. Proto je možné omýt vodou a silným nepříjemným zápachem plastů. přidáním konvenční kyseliny octové.

Začínáme

Poté, co byly odstraněny všechny cizí předměty, produkují sanitární a hygienická opatření, můžete začít nastavení. Nyní mnoho obchodů, které prodávají kuchyňské spotřebiče nabízejí služby pro instalaci chladničky po zakoupení. Zpravidla taková služba stojí klienta levně, takže pokud si nejste jisti, že můžete jednotku nezávisle nainstalovat, lépe nechat profesionálové vyřešit tento úkol pro vás. Koneckonců, koupit jen spokojený, a nedal další nepříjemnosti, musíte jej správně nainstalovat.

Je důležité si vybrat ploché místo, kde bude chladnička stát. V opačném případě bude přístroj ohromující, nepřirozeně bzučení a vibrování. Často není možné najít dokonale hladký povrch, a tento okamžik byl zohledněn výrobci této techniky. Vybavovali agregáty s nohama s regulátory, které pomáhají zvolit optimální místo. Mnoho specialistů instaluje chladničky s malým úhlem naklánění. V tomto případě, takže zavřel dveře, stačí to tlačit.

Stojí za zmínku, že umístění tohoto zařízení nemá vliv na jeho činnost. To se provádí pouze pro pohodlí svého majitele, když první zařazení atlantní chladničky a po následném provozu. V důsledku toho nemůžete na tomto účtu obtěžovat a jak je pro vás vhodné. Kromě toho není nutné používat služby specialisty. Ke každé chladničce, též LG, Atlant, Indesit nebo Samsung, připojené pokyny s popisem a fotografií, jak jej nainstalovat nezávisle.

READ  Jak připojit Wi-Fi v chladničce LG

Než umýt

Mnozí výrobci chladicího zařízení označují označení následující požadavek: „Umyjte novou chladničku před prvním začleněním“. Ale uživatelé to často ignorují a okamžitě spustit zařízení po doručení do domu. V důsledku toho se v bytě objevuje nepříjemný chemický zápach, který po dlouhou dobu nezničí.

Umyjte novou chladničku, musíte si koupit speciální nástroj nebo soubor péče o takovou techniku.

Ale pokud není touha koupit nakupování, můžete dělat lidové léky. ocet a soda.

Chemikálie

Chcete-li eliminovat nepříjemný zápach plastů, umýt novou montáž chlazení s detergenty, které jsou prodávány ve formě gelu nebo pasty. Pokyny pro použití je vypadají takto:

 • Vhodná kompozice je rozvedena vodou podle pokynů a aplikováno na vnitřní prostor elektrického zařízení.
 • Dále je přístroj vyčištěn hadrem a vyčištěna vodou. Odnímatelné díly se dostávají a promyjí se pod jeřábem a pak znovu otřete.
 • Pak fotoaparát otírá suché a listy pro paži po určitou dobu s otevřenými dveřmi.

I když byla jednotka třela s ručníkem a houbou, není nutné jej spustit, dokud se nakonec nedostane. Kromě toho, kromě pachu plastů se musíte zbavit vůně chemické látky.

Chcete-li použít pastu, musíte dodržovat podobnou instrukci: Nástroj se aplikuje na zařízení, mírně tře a pak se promyje vodou. Akce je lepší strávit před spaním tak, že chladnička může uschnout a větrat.

Lidové cesty

Levné modely chladniček mají často takový rezistentní vůně, že je nemožné překonat připravené gely a těstoviny. V tomto případě se zapojují osvědčené lidové prostředky, jako je: mýdlo, ocet a soda. Jsou velmi oceňovány hosteskami, které odmítají agresivní látky.

Chcete-li provést čisticí prostředek, musíte užívat 1 lžičku o 9 procent (ocet) a smíchejte ji se třemi litry vody. Hotový roztok je otřel se dveřmi a vnitřními povrchy, po kterém jsou ponechány do plné vzdálenosti.

Před zahájením chladničky může být vymazán potravinovou sodou. Nástroj je charakterizován bezpečností jak pro zařízení, tak pro lidi žijící v domě. Chcete-li provést čištění, musíte tyto pokyny dodržovat:

 • Tři litry teplé tekutiny jsou rekrutovány do nádrže a 2 st. lžíce sody.
 • Poté, z chladničky, musíte dostat všechny police a krabice, a také dobře promíchejte v řešení s houbou a začít mytí instalace. V této fázi je důležité věnovat pozornost paletám, mřížům a mrazákům. Všechny mřížky a zásuvky jsou také zpracovány, t.na. Vůně se na ně hromadí.
 • Pak se všechny povrchy promyjí čistou vodou a otřete suchým hadříkem.

Uvedené metody a finanční prostředky byly testovány mnoha hosteskou, takže byste neměli pochybovat o jejich účinnosti. Současně se někteří výrobci elitních zařízení pro kuchyň nedoporučují používat ocet pro své výrobky, argumentovat, že je agresivní látka schopná poškodit povrch.

Pro jiné ne méně účinné prostředky zahrnují alkohol amoniaku. S ním se stěny chladničky stírají, po kterém je v noci otevřena.

Být vysoce účinným prostředkem, amoniak zabije nejintenzivnější vůni, takže fotoaparát vhodný pro provoz.

Proto, pokud po zakoupení domácích spotřebičů obaví vůni. vyčistěte ji hadříkem navlhčeným v tomto věku.

Stále si můžete umýt komorní dřevo nebo aktivovaný uhlík. Chcete-li to udělat, musíte si vzít sorbent, ztratit v prášku a dát do výklenku na noc nebo pár hodin.

Mezi dobrými lidovými agenty bojují proti nepříjemným pachům. citronová šťáva. Je třeba je navlhčit hadrem a opatrně z vnitřní mytí před zapnutím zařízení.

Co je třeba věnovat pozornost při reklamu.

Takové zařízení jako chladničku nemá rád vypnutí a opakované spuštění. Ne že by to bylo zakázáno, ale zařízení je mnohem pohodlnější práce bez přestávky. Proto po dlouhé nepřítomnosti stojí za to trochu po něm. Nejprve, když se zapne, musíte věnovat pozornost zvukům, když kompresor pracuje, pak neexistují žádné pachy cizinců a podobně. Pokud existují nějaké explicitní příznaky nesprávné práce, stojí za to kontaktovat specialisty na pomoc nebo alespoň pro poradenství v pořádku s přístrojem.

Pokud je zařízení spuštěno, funguje správně, pak někde po dni musíte zkontrolovat teplotu v chladicí komoře (to platí i pro systémy odkapávání odkapávání). Tato pozornost k chladicí komoře těchto zařízení není náhodné, protože je často indikátorem úniku chladiva. Jak to funguje? Odpařovač umístěný v zadní stěně chladicí komory je neustále vlhký a podléhá korozi a úniku vzdělávání. Když je přístroj pracuje na něm a je vytvořen, aby byl vytvořen, neumožňuje chladivo. Tlak ve výparníku je malý a nestačí se dělat velké otvory v systému, takže netěsnost nejčastěji mikroskopicky. Když se voda a další vypne, Freon se může dostat trochu, a po zahájení nedostatku tlaku neumožňuje zařízení vychladnout chladicí komoru k požadovaným parametrům. Pokud se to stalo, pak to nejčastěji musí přístroj nahradit úplně, protože taková oprava je drahá a často ve staré chladničky není ziskové.

READ  Co se z vaší lednice ztratí nejrychleji

Jak se chovat během dodávky?

Je nutné pečlivě přečíst dokumenty, které je třeba podepsat, toto pravidlo pomůže chránit před neúspěšným nákupem. Podpis můžete uvést pouze tam, kde je uvedeno, že na chladničce nejsou mechanické poškození, ale předběžně kontrolujte zařízení. Nepodepisujte dokument, který uvádí, že efektivita zařízení byla ověřena vámi. Pokud dáte takové dokumenty o podpisu. vzdát se získání zařízení v tomto obchodě.

Nejprve musíte požádat zástupce doručovací služby, ve které pozici přepravovali váš elektrický spotřebič. Chladničky nejnovějších modelů se nedoporučují naklonit více než 40 stupňů. Bohužel, ne vždy zařízení může být přepravováno ve správné poloze, vzhledem k jeho výšce, chladničky často na straně.

Nová lednice Zanussi

Kvůli tomu je v okruhu chladiva olejový olej. Proto s okamžitým připojením chladničky k síti může olej rozdrtit podél obrysu cirkulace. Tekutiny nemají v porovnání s plynem chladiva, a z toho důvodu bude systém motorového pístu přetížen prací. Po určité době to povede k rozpadu kompresoru, který bude muset být změněn na nové. Výměna kompresoru bude stát týdně, kromě toho bude nějakou dobu trvat.

Existují některé faktory, které vám umožní připojit pouze chladničku. Zde jsou hlavní položky, které potřebujete vědět a pamatovat:

 • S horizontální přepravou zařízení je nutné počkat asi 16 hodin, nejméně 8 hodin, aby se zemědělský olej vrátil zpět do kompresoru.
 • Vertikální přeprava chladničky, s přihlédnutím k teplé teplotě na ulici, umožňuje zapnout zařízení po 2-4 hodinách po dodání.
 • Vertikální přeprava lednice v chladném počasí vám umožní zapnout zařízení do sítě 4-6 hodin, takže během této doby je odpařování kondenzátu, když se zahřeje na teplotu místnosti.

Neodpovídejte okamžitě novou chladničku s velkým počtem různých potravin, dejte je trochu, aby příliš nenastavili provoz elektromotoru.

připojit, novou, lednici

Pečlivě postupujte podle pravidel pro provoz chladničky, aby nedošlo k náhlým poruchám a opravám nového drahého zařízení.

Hlavním pravidlem prvního zapnutí lednice. počkejte na čas. Pauza závisí na způsobu dopravy a teploty na ulici a pohybuje se od 2 do 8 hodin: Pokud zařízení jede v poloze „Ležící“ v mrazu, pak kapaliny budou potřebovat více času k návratu do normálního stavu. Majitel bude mít co dělat v tomto hodině.

Soda a ocet

V nízkonákladových modelech vůně uvnitř je tak trvalé, že to není tak snadné překonat. V takových případech se sodová a ocet přijdou na záchranu. Tyto prostředky jsou již dlouho milovány hosteskami, které se snaží zabránit agresivním chemickým složením.

Pro použití octa 9% je nutné smíchat 1 h.L. Fondy ve 3 l. voda a otřete výsledný roztok všechny potřebné sekce. Umyjte kompozici není nutné, stačí nechat dvířka kamery otevřené po dobu několika hodin pro odvzdušnění.

Než se zapnete chladničku, můžete ji otřít roztokem potravin sody. Tento nástroj je bezpečný jak pro zdraví rodinných příslušníků a samotného zařízení. Nutné:

 • V nádrži vytočte 3 litry teplé vody a zředí se v něm 2.L. Jídlo Soda.
 • Vypadni z přístroje Všechny police a krabice, pokud je to možné, dobře promíchejte v roztoku s houbou a důkladně umyjte chladničku. Nezapomeňte na vybrání, palety, mříže a mrazničky. Krabice a police také léčit malty.
 • Po zpracování sody celého povrchu je nutné jej opláchnout čistou vodou a otřete suché.

Ale výrobci některých drahých modelů, stále nedoporučují použití octa pro takové chladničky.

Jak nastavit teplotu v chladničce LG

Moderní LG chladničky mohou vychutnat duševní regulaci multi-levelní regulace teploty. To znamená, že majitel může odkazovat nejlepší režim v závislosti na obrovském množství důvodů: Teplota je venku, stupeň zatížení a na které produkty jsou nyní v něm.

READ  Jak připojit myčku k švestku

Teplota v chladničce: Jak si vybrat

Není to záhadné, že různé podmínky jsou vhodné pro různé zboží: maso, ryby, mléčné výrobky vyžadují nižší teploty než například nejčerstvější zelenina, ovoce nebo zelené. To vše je poskytováno v LG techniku. Chladicí skříň je rozdělena do několika zón s různými režimy. Teplota rakoviny na defloti se nastaví o 2-3 ° C. Pro maso a ryby je vytvořena „čerstvost“, která je ochlazena. 1-2 ° C. V zónách vytvořených pro hotové výrobky asi 4-5 ° C a na horní polici si můžete uložit polotovary a hotová jídla. Nad celkovou teplotou mazaného chladničky. na policích umístěných na dveřích, protože se nacházejí v největší vzdálenosti od výparníku.

Jaká teplota by měla být v mrazničce?

V různých chladničkách LG, v závislosti na modelu je teplota mrazničky mrazničky instalována různými způsoby. Je-li „mraznička“ integrována, pak za účelem ušetřit elektřinu v něm, je teplota předinstalována není nižší.12 ° C, protože srovnatelné malé objemy mraženého zboží se používají v potravinách dostatečně v malém čase. V takových chladničkách můžete nastavit teplotu v mrazničku bez pomoci ostatních výběrem od 3 minut (malých), média (střední) a max (největší). Všechny stejné výrobci nedoporučují experimentovat a používat nastavení teploty továrny.

V dvoukomorových chladničkách LG vybavených kompresorem střídače, v chladicích skříněch a mrazničkách, řízení režimů teploty dochází nezávisle na sobě. V mrazničce může být vystavena v intervalu od.6 BE.26 ° C a existuje režim „šok zmrazení“: je ideální pro čerstvou zeleninu, ovoce a bobule, což vám umožní udržet jejich svěžest a maximální výhodné vlastnosti. Průměrná teplota v mrazničce doporučuje výrobci.18 ° C. Tato teplota je optimální pro skladování potravin. Maximální dlouhá doba.

V modelech prémiových LG chladniček nastavte teplotu v různých zónách chladicí skříně. Majitelé mohou dálkově, se speciálním programem na smartphonu. Chcete-li to provést, nainstalujte aplikaci LG Thinq (CJSC na App Store, na Google Play).

Pokud existují teplotní problémy uvnitř chladničky a mrazničku, odborníci doporučují věnovat pozornost několika možné důvody:

 • Zkontrolujte, zda se kamery těsně uzavře. Pokud dveře nebyly uzavřeny, protože by mělo, teplý vzduch zvenčí se dostane do komory a produkty se zahřívají. V mrazicí skříni může vést k námraze dveří a stěn, což bude ještě silnější, aby se zabránilo správnému uzavření kamery.
 • Ujistěte se, že odvzdušňovací otvor není blokován. K tomu dochází, pokud je v chladicí komoře příliš mnoho produktů a jsou umístěny blízko sebe, s oběhem vzduchu.
 • Věnujte pozornost vnějším faktorům. Například, pokud je technika pod pravým sluncem nebo tam, kde je příliš horká.
 • Chladnička byla vypnuta ze sítě. Aby byla optimální teplota uvnitř chladničky trvat nejméně 24 hodin.

Pokud není detekován žádný z výše uvedených důvodů, obraťte se na servisní středisko LG.

Zařazení

Pro zajištění provozu zařízení se doporučuje používat síťový filtr, který uloží zařízení z napěťových skoků. Připojte zařízení. Všechny modely mají standardní nastavení, včetně chladniček s elektronickými řídicími jednotkami. Ale připojte chladničku není správné prostě nemožné.

Po zapnutí bude čas číst pokyny pro funkce zařízení, protože je příliš brzy na místo.

Nenechávejte produkty v právě otočené na lednici. Kompresor v prvních hodinách funguje bez přestávek, přináší vnitřní teplotu na nastavení zadaná v nastavení. Někdy je proces doprovázen balvanem, havárií, vynikajícími moans. nebuď se bojí, bude brzy projít.

Takže, teď první zapnutí chladničky došlo. Zařízení skóroval požadovanou teplotu, kompresor vypnul. Nyní můžete uvnitř produkty dát. zařízení je připraveno k provozu.

Pokud existují pochybnosti nebo ne čas pro nastavení učení a dokumentace, volání specialisty. Technik rychle vytvoří chladničku, v případě potřeby vypne dveře, zkontrolujte správnost zařízení, zobrazí se, jak používat základní funkce. Tato služba je však zaplacena a lepší na to přijít ve všem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS