Jak používat epilátor braun silk epil 9

Stojí Brown Silk Epil 1 za koupi??

Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak doma odstranit nežádoucí chloupky. Je rychlý, úsporný a má dlouhotrvající účinek. Všechna tato pozitiva se však projeví pouze při použití správného zařízení. V tomto materiálu se zabýváme epilátorem braun se 1170. jeho hlavními vlastnostmi, funkcemi.

Oválné standardní tělo má růžovo-bílý design. Nemá žádné pohyblivé části a na disku je pouze jeden kotouč s 20 pinzetami. Výrobci tvrdí, že systém poskytuje maximální hladkost pleti po dobu až 4 týdnů (skutečný výkon však závisí na individuálních vlastnostech pleti).

Na těle je pouze jedno tlačítko, které lze aktivovat posunutím. Hlava přístroje je odnímatelná, což usnadňuje její čištění. Je napájen ze sítě (tj. ze zásuvky) prostřednictvím odpojitelného kabelu. Kvůli kabelu jej nelze používat pod vodou, ve sprše. je vhodný pouze pro ošetření suché pokožky.

K dispozici v různých konfiguracích. Buď jako samostatný přístroj, nebo pouze s kabelem. Cena zařízení závisí na tom, ale tento epilátor patří do kategorie rozpočtových a zároveň kvalitních zařízení.

Proces vracení zboží

Pokud si přejete vrátit výrobek, který jste u nás zakoupili, zašlete prosím volně formulovanou žádost na adresu info@laukar.com, ve kterém musí být uvedeno datum nákupu a popsán důvod vrácení (žádosti v rámci záručních záležitostí nejsou přijímány telefonicky). Musí být uveden předmět e-mailu, jinak může propadnout filtrem spamu.

v případě nákupu na dálku přes internet. obchod

Kromě práva na výměnu zboží odpovídající kvality stanoveného v zákoně z roku 07.02.Spotřebitel má právo odstoupit od výrobku zakoupeného na dálku kdykoli před dodáním zboží, jakož i do sedmi dnů po dodání.

používat, epilátor, braun, silk, epil

Pokud vám informace o postupu a podmínkách vrácení výrobku odpovídající kvality nebyly poskytnuty písemně při dodání výrobku, prodlužuje se uvedená lhůta v souladu s Nařízením o prodeji na dálku.

V případě vrácení/výměny zboží odpovídající kvality musí být zachován vzhled, neporušenost obalu a kompletnost. Vaše reklamace může být zamítnuta z důvodu známek používání.

Vrácení/výměna zboží nevyhovující kvality

Pokud je u zakoupeného zboží zjištěna vada, má kupující právo podle své volby uplatnit jeden z nároků uvedených v čl.18 Zákon z roku 07.02.1992 N 2300-1 O ochraně práv spotřebitelů.

V tomto případě, pokud je uvedené zboží klasifikováno jako technicky složité, schváleno společností. Rozsudek ze dne 10. listopadu 2011. N 924, zboží uvedené v čl.18 reklamaci lze podat pouze do 15 kalendářních dnů od data nákupu.

Po uplynutí 15 dnů můžete tyto nároky uplatnit, pokud:

výrobek nesmí být v každém roce záruční doby používán v souvislosti s nutností odstranění výrobních vad po dobu delší než třicet dní v součtu.

Kontrola kvality zboží

Pokud podáte reklamaci, má prodávající právo zkontrolovat kvalitu zboží. V této souvislosti připomínáme, abyste zakoupené zboží spolu s reklamací předložili na místě vrácení výrobku nebo dali prodávajícímu možnost odvézt zboží do autorizovaného servisního střediska k potvrzení nedostatku.

Člen dodavatelské společnosti informuje kupujícího o tom, že dodávka byla přijata k diagnostice, zasláním prohlášení, které je sepsáno ve dvou vyhotoveních, z nichž jedno je ponecháno k dispozici kupujícímu.

Po této kontrole kvality vám prodejce poskytne odpověď na vaši stížnost.

Pokud nesouhlasíte s výsledky kontroly kvality, máte právo písemně požádat o nezávislou kontrolu zboží. Znalecký posudek hradí prodávající. Máte právo být při kontrole přítomni. Pokud se při kontrole zjistí závady, které nejsou zaviněny prodejcem nebo výrobcem, jste povinni uhradit prodejci náklady na kontrolu a veškeré související náklady.

READ  Způsob volby konzistence mletí

Jak snížit bolest?

Jakékoli ošetření by mělo být zaměřeno nejen na výsledek, ale mělo by být prováděno v dostatečném pohodlí. Ne všechny ženy snesou bolest při depilaci voskem.

Tyto metody jsou určeny k odstranění nepříjemných pocitů:

  • používat masážní hlavice, zvyšují krevní oběh a odvádějí pozornost od procesu odstraňování chloupků;
  • Vyberte si přístroj s funkcí chlazení. doporučuje se zejména pro podpaží a jiné citlivé oblasti;
  • pokud váš epilátor nemá chladicí systém, použijte kosmetickou chladicí rukavici;
  • Před epilací si pokožku dobře napařte a vyčistěte, protože to pomůže kořínkům chloupků snáze se uvolnit;
  • Několik prvních epilací provádějte nízkou rychlostí, abyste si postupně zvykli na zátěž při epilaci;
  • použijte gel nebo sprej na bázi lidokainu s blokovacími a chladivými účinky;
  • v případě zvláštní citlivosti si před první epilací vezměte anestetikum, které vám vyhovuje;
  • vždy začněte s epilací na nejcitlivějších místech;
  • před epilací použijte pinzetu a chloupky trochu vytrhněte, abyste připravili pokožku na odstranění hmoty
  • poplácejte se po nohou a začněte s epilací hned.

A nezapomeňte, že každá další epilace bude méně a méně bolestivá, ale ujistěte se, že mezi jednotlivými epilacemi neděláte dlouhé přestávky.

Krása je oběť nebo ne? Epilátor Braun Silk Epilator 9 WetDry

Nejdříve vysvětlím konstrukci epilátoru a příslušenství a pak se zmíním o svých zkušenostech.

Dodává se v krabici s nabíječkou, návodem a nástavci, vše je, jak má být.

Samotný epilátor je velmi ergonomický a má tvarovaný tvar, takže se snadno drží.

Vypínač otáčením kolečka uprostřed. Je zajištěn dalšími malými kolečky, takže je těžké ho omylem zapnout a vytrhnout špatný vlas.

Nejdůležitějším nástavcem epilátoru a hlavním nástavcem je masážní hlava se širokou rukojetí.

Podívejte se na pruhy po stranách? Po zapnutí vibrují a jsou navrženy tak, aby tlumily bolest. Všimněte si také široké lišty na epilátoru. epilační hlava je opravdu mnohem větší a širší než obvykle, což umožňuje odstranit více chloupků jedním pohybem. Hlava je také „plovoucí“. tj.Snadno se otáčí nahoru a dolů a kopíruje křivky mého těla.

Mám také dotykový panel pro lepší kontakt s pokožkou (například v podpaží) a obličejovou trysku (užší oblast).

Kromě toho je k dispozici nástavec pro holení trávy s holicí hlavou.

Takže předtím jsem měl malý epilátor, který jsem v podstatě používal pouze zastřihovač, první pokusy o epilaci s chrastěním a mokrýma rukama ze strachu selhaly. Bylo to strašně bolestivé. Několikrát jsem voskoval shugaringem, ale ani to nepřineslo očekávané výsledky. Každý ji má, já ne. Nakonec jsem se vrátila k depilaci voskem.

Nehledáme však snadnou cestu ven! A krása vyžaduje odhodlání a odvahu! Bylo tedy rozhodnuto, že budu bojovat sám. Navíc mě už opravdu nebaví se pořád holit. Chtěl trvale odstranit chloupky.

Rozhodl jsem se začít s nohama. Slyšela jsem, že čím víc ho používáte, tím méně bolí. Poprvé to bolelo, ale dalo se to vydržet. Trochu jsem se do toho zamotal. Co na to říct? Epilátor odstraňuje chloupky velmi čistě! Nejprve široká hlava téměř okamžitě odstraní chlupy z půlky nohy. Za druhé, masážní hrot trochu otupí bolest. Za třetí, pinzety na epilátoru mají zřejmě speciální tvar, takže jsou čisté. Neexistuje nic takového, jako že se epilátorem tu a tam vytrhne pár chloupků. Je to opravdu méně bolestivé pokaždé. Postupně se mi daří lépe se cítit i v oblasti kotníků a kolen. to jsou moje největší bolesti.

READ  Lze sklo vložit do trouby?

Pokud jde o ruce. Ano, nepišme o tom, kdo si myslí, že bychom se měli epilovat nebo ne. Chtěla jsem si ho vyzkoušet i na ruce, zejména před odjezdem na dovolenou. Měl jsem odvahu projít oběma rukama. Bolelo to víc než nohy. Je to hmatatelnější! Teď mi chloupky dorostly, tak se plížím s epilátorem)) Ale nedokážu se ovládnout, abych to dokončil, bolí to a je to! Dlouhé chloupky je samozřejmě nutné nejprve oholit na délku alespoň 5 mm nebo méně. Ale ani to nepomáhá. Zřejmě mám citlivější ruce.

Odtud to bolí ještě víc! Podpaží. Ale ne, nechci si ani vzpomenout na to, jak jsem to udělala jednou. Ruce mám celé mokré vzrušením, a když jsem se poprvé dotkla epilátoru, ucítila jsem elektrické trhnutí! To samé platí pro obličej. na ten je pro mě jednodušší použít pružinovou sponku a nemám tam moc vlasů.

A mimochodem, stále to všechno dělám na rychlosti 1, rychlost 2 jsem ani nezkoušel. Pak jsem šel ke kamarádovi, aby mi profesionálně zalepil podpaží, velmi jsem se bál, ale první odstranění šlo velmi hladce. Bolelo to, ale dalo se to vydržet. Možná proto, že to dělal někdo jiný, je těžší to udělat sám. Poté jsem znovu vzala epilátor a zkusila si to udělat sama. A víte, bylo to docela dobré! Ne tak bolestivé jako poprvé. Takže rozhodně potvrďte. čím častěji budete voskovat, tím méně bolestivé to bude.

O epilátoru. Myslím, že to je velké plus:

velká plocha epilátoru. Opravdu to urychluje proces, takže méně strachu)) Žádné dráty Lze použít ve vodě (i když já dělám vše na sucho) Podsvícení k dispozici (velmi užitečné i během dne, t.jemné chloupky jsou špatně viditelné a podsvícení je osvětluje)

Celkově jsem se svým novým přítelem a novou zkušeností velmi spokojená! Prošla jsem všemi fázemi epilace od odmítání až po spokojenost. Takže tady je návrh:

Pokud se bojíte, zkuste to, buďte trpěliví, prostě to párkrát vydržte. Zjistíte, že je to pokaždé lepší a rychlejší! 2. Neodkládejte, epilujte se pravidelně, nenechte chloupky dorůst. Čím kratší, tím lepší. Moderní epilátory zachytí i ty nejkratší chloupky. 3. Pro snížení bolesti můžete kůži napařovat, ale netřete ji. 4. Pro menší kontakt s pokožkou můžete epilovanou oblast přepudrovat dětským pudrem.

Cena: 10500 Odhadovaná doba: několik měsíců Hodnocení: 5

Jak nejlépe používat epilátor Braun??

Podle toho, který epilátor Braun si vyberete, si často můžete vybrat, zda jej budete používat na sucho nebo na mokro.

Někteří lidé považují za nejjednodušší používat epilátor na mokré pokožce, například ve vaně nebo ve sprše. Jiní však zjistili, že nejlepší výsledky přináší použití epilátoru na suchou pokožku.

Nezáleží na tom, zda jste mokří nebo suchí, technika je stejná. Měli byste jej držet kolmo k pokožce, aby hlava epilátoru byla naplocho k pokožce.

používat, epilátor, braun, silk, epil

Při depilaci voskem budete mít větší pohodlí a lepší výsledky, pokud si kůži pevněji stáhnete. Věřte nám, že to poslední, co byste chtěli, je, aby se mezi čepele pinzety dostal kousek kůže.

Pokud jste začátečník, doporučujeme začít s méně citlivou oblastí. Zkuste si nejprve depilovat nohy, a ne oblast, jako jsou bikiny nebo podpaží.

READ  Co je lepší disk nebo pinstýrský epilátor

Jakmile se s epilátorem Braun naučíte lépe pracovat, můžete se rozšířit a odstraňovat chloupky i z jiných částí těla.

Moje zkušenosti s epilátorem Braun Silk Epil 9

Depilace nohou mi zabrala asi 30 minut, což je opravdu dobrý čas vzhledem k tomu, že jsem si chloupky neodstraňovala asi 3 týdny. Dříve jsem měla na nohou hodně chloupků. Většina z nich je docela tlustá, ale je tu i spousta tenkých.

Většina vlasů zmizela najednou. Pokud si však nechcete nechat žádné vlasy, budete potřebovat druhý pokus. Moje nohy byly neuvěřitelně hladké, zejména po použití hydratačního krému.

Úžasná hladkost vydrží asi 4 dny, poté, když jemně pohladíte pokožku proti směru růstu chloupků, můžete cítit, že některé chloupky začnou vyrůstat. Chlupy nejsou pouhým okem viditelné. Stejně jako u ostatních epilátorů, které jsem měla, ho budu používat jednou za dva týdny v létě a v zimě dokonce jednou za měsíc, i když mi to bude trvat déle a bude to více bolet, ale věřím, že mám právo být líná alespoň 6 měsíců v roce.

Pokud patříte k těm šťastným ženám, které nemají černé chloupky a nemají jich mnoho, můžete depilaci odložit až o měsíc i v létě. Použil jsem ji ve sprše, i když voda nebyla příliš horká a já neměl trpělivost zůstat pod proudem vody příliš dlouho. V podstatě stejnou bolest mi způsobovala i depilace v podpaží, kde jsem pár chloupků také vynechala.

Dobrou zprávou je, že Braun Silk Epil 9 si dobře poradí i s vlhkými chloupky. Nerozbíjí je a pinzeta skvěle zachycuje chloupky.

Jediné, co je třeba mít na paměti, je otevřít póry, pokud se snažíte o menší bolest. Znovu bych to už neudělal. Byl jsem jen zvědavý a chtěl jsem se o to podělit ve své recenzi epilátoru Braun Silk Epil 9.

používat, epilátor, braun, silk, epil

K odstranění chloupků z horního rtu jsem použila epilátor Braun Silk Epil 9. Připojila jsem obličejový kryt, zapnula epilátor na rychlost 1 a jemně ho přiblížila k hornímu rtu, přičemž jsem byla velmi nervózní.

Okamžitě jsem ucítil bodnutí a lechtání. Je to docela bolestivé, ale jsem si jistá, že si na to zvyknu, protože výsledky se mi naprosto líbí. Všechny vlasy byly pryč, bylo to rychlé a snadné použití, jakmile jsem se dostal na kloub.

Dodržujte pravidla: pokud to nebolí, znamená to, že děláte něco špatně.

používat, epilátor, braun, silk, epil

Při odstraňování chloupků na obličeji musíte epilátor mírně přitisknout k pokožce, protože obličejová krytka blokuje většinu pinzet. Chlupů už bylo velmi málo a bylo potřeba se dostat blízko ke kůži.

Jde o to, že ho budu dál používat na obličej a oficiálně jsem se vzdala používání voskových pásek na obličej. Teď jsem epilátorka od shora dolů.

Tento epilátor se rozhodně vyplatí, dokud si ho můžete dovolit. Je rychlý, výkonný, účinný, odstraňuje chloupky po celém těle i obličeji, bez problémů odstraňuje jemné i hrubé chloupky.

Braun Silk Epil 9 je nový epilátor s mikropinzetami MicroGrip, vysokofrekvenční masáží, dvěma rychlostními režimy, plovoucí hlavou a možností práce ve vodě. Mohou ji používat i muži. Lze jej použít nejen k epilaci, ale i k holení nebo zastřihování chloupků. Jeho cena je vysoká, což si může dovolit jen málokdo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS