Jak používat Lenor s ručním mytím

Ložní klimatizace: Pokyny pro použití

Spodní prádlo vyrobené bez změkčovacího činidla se stává tvrdým, nepohodlným pro tělo, obtížné hladké. Uvažovaná značka není levná, ale i přes to spotřebitelé aktivně používají při mytí. jsou připraveni zaplatit za „bonusy“.

Díky použití Lenor se dosahují efekty:

 • Povlečení se stává měkkým na dotek.
 • Produkty získávají dirt-repelentní schopnosti.
 • Povlečení je snazší hladký při použití železa.
 • Dokonce i po více slovech, barevné věci neztrácejí jasnost barvy.
 • Pevné věci nejsou elektrifikovány. získají antistatické vlastnosti a voní jako.

Je třeba vzít v úvahu riziko negativních důsledků:

 • Na některých jemných tkáních se mohou objevit rozvody.
 • Opláchnutí svrchních oděvů může vést ke ztrátě vodních odpuzujících vlastností.

Kdo je výrobce?

Pod značkou Lenor Procter Gamble (USA) produkuje klimatizátory pro prádlo. Samotné produkty jsou vyráběny v Rusku v továrně v g. Novomoskovsk (oblast Tula.). PG. nadnárodní společnost, která patří mezi vůdci trhu globálního spotřebního zboží. Můžete se seznámit se všemi produkty společnosti na jeho oficiálních stránkách.

Jak používatLenor„?

Všechny produkty značky jsou univerzální. používá se pro ruční a automatické mytí. Podmínky použití:

 • Pro dosažení maximálního účinku je důležité dodržovat dávkování finančních prostředků. Při praní v pračce se do jednoho cyklu přidá jeden měřicí víčko.
 • Nástroj měřený víčkem se nalije do dávkovače. v pračkách Automaty (SMA) je speciální oplachovací prostor.
 • Oplačení se nalije do vody na samém konci cyklu. před konečným opláchnutím. Když bude proces psaní půjde, stroj přidá do dávkovače a MESTS „LENOR“ do vody.

Ne vždy klimatizace nemohou být přidány do SM. je nutné vzít v úvahu typ promytých tkání. Takže na hedvábné věci mohou být rozvody, pokud opláchnutí hedvábných tkanin není poskytnuta. Proto by mělo být pečlivě čtení informací o balení. pro které položky jsou určeny.

READ  Jaké nitě používat se šicím strojem

Funkce a výhody klimatizací

Lidé, kteří ještě neměli příležitost osobně setkat se klimatizací, budou pravděpodobně zajímat vědět, co je klimatizace potřebná pro oděv, jaký je jeho přínos. Ve skutečnosti má hmotnost výhod:

Dává oblečení příjemnou vůni.

Další důležitou důstojností oplachu je spojena s přítomností v jeho složení kationtových látek. V procesu mytí se usadili na povrchu tkaniny, tvořící neviditelný film, vystupující zvláštní ochrannou bariéru pro oděv z penetrace nečistot. Skvrny vytvořené během ponožek jsou odstraněny mnohem rychlejší a jednodušší. Další klimatizace činí tkaninou měkčí díky svému složení silikonu.

Ale nemůžete vždy přidávat klimatizaci v pračce. Nejprve se týká hedvábných věcí, na kterých může opustit rozvody. Také vyzvánění může trpět spodním prádlem, prošit se z materiálu pro korekci postavy, která po promytí oplachování může ztratit svou pružnost. Při mytí svrchních oděvů je vhodné opustit přidání opláchnutí ve vodě, jinak ztratí své vlastnosti odpuzující vlhkosti.

Jednou z výhod klimatizace je spojeno s aromatickým účinkem. Dnes trh nabízí velké množství rinshals s různými příchutěmi. To umožňuje zvolit nejvhodnější volbu pro sebe. z květinové vůně k zápachu vlhkosti. Výrobci zohlední přání všech kupujících. Proto jejich sortimenty a opláchnutí bez dalších příchutí, které jsou speciálně navrženy pro lidi, kteří nenosí různé vůně.

Podmínky využívání finančních prostředků

Než použijete klimatizaci, doporučujeme prozkoumat pokyny pro něj. Z ní se dozvíte, kolik by mělo být množství prostředků nalita do pračky nebo ve vodní kapacitě, pokud se rozhodnete prát věci ručně.

Všimněte si, že pokud klimatizace nestačí, nedostanete správný efekt. Ale příliš mnoho, může poškodit prádlo, protože bude obtížné selhat z nadměrných nástrojů. pak během ponožek bude člověk cítit určité nepříjemnosti.

Kolik potřebujete přidat klimatizaci pro prádlo?

Postupujte podle pokynů pro používání produktu, pokud pochybnosti. pravidlo VERNRELL IRITA SPRÁVA: Pro 4 kg stahování, přibližně polovina klimatizace uzávěr pro ložní prádlo by mělo být použito.

 • S ručním mytí 10-15 litrů vody nalil třetí část oplachovacího víčka.
 • Při mytí v strojovném stroji nalijte plnou čepici „Lenor“ do jednoho cyklu.
READ  Žádný účinek po první laserové epilaci

Při mytí musím přidat klimatizaci?

Při mytí oblečení tmavých barev, vyjměte jej do uvnitř, vyberte cyklus jemné mytí v mírně teplé vodě a nezapomeňte přidat klimatizaci pro ložní prádlo. To změkne vlákna, chrání je před opotřebením a pomoci udržet barvu.

Ve většině praček s předním zatížením zásobníku pro detergenty je v horní části stroje vlevo, ve vzácných případech vpravo. Prostory pro prášek a klimatizace ve svislých lahvičkách jsou umístěny přímo na vnitřní straně víka.

Rozdíly pro stylové vertikální a horizontální zatížení

Uspořádání klimatizačního prostoru v pračkách s vertikálním zatížením se liší od jeho standardního umístění v technice s předním zatížením.

používat, lenor, ručním

lenor un stoppables in-wash scent booster freshnpowerfull !

V takových modelech, čtyři sekce, které mohou zadávat uživatele do zmatku. Samotný CUECH je pod vrchním krytem zařízení.

Abychom se nezmatil, musíte si pamatovat, že klimatizace v takových strojích je poskytována prostor s římským číslem III nebo s hvězdičkou „“. Zároveň by mělo být poznamenáno, že čtvrtý prostor s obrazem květiny je určena pro oplachování.

Sloučenina

Druhý důvod se nelíbí klimatizace „Lenor“ lži v jeho složení, kterou mnoho děsí. Zdraví a pečlivě související s informacemi uvedenými na etiketách zboží, preferují jiné, s bezpečnějšími komponenty. Navzdory certifikátům výrobců, že nástroj je hypoalergenní, existují stížnosti na vzhled alergií. Jedná se obvykle o malá vyrážka na kůži, ale taková reakce z výboje vzácného.

Složení je důvodem k odmítnutí nejen z použití specifického produktu, ale také ze všech těchto prostředků. Existují lidé, kteří věří, že se musíte pokusit vyloučit používání chemikálií. Kromě toho získáte výsledky, které používají klimatizaci, můžete použít poměrně přírodní nástroje.

Sloučenina

Druhý důvod se nelíbí klimatizace „Lenor“ lži v jeho složení, kterou mnoho děsí. Zdraví a pečlivě související s informacemi uvedenými na etiketách zboží, preferují jiné, s bezpečnějšími komponenty. Navzdory certifikátům výrobců, že nástroj je hypoalergenní, existují stížnosti na vzhled alergií. Jedná se obvykle o malá vyrážka na kůži, ale taková reakce z výboje vzácného.

Složení je důvodem k odmítnutí nejen z použití specifického produktu, ale také ze všech těchto prostředků. Existují lidé, kteří věří, že se musíte pokusit vyloučit používání chemikálií. Kromě toho získáte výsledky, které používají klimatizaci, můžete použít poměrně přírodní nástroje.

READ  Jak skrýt hadici od plynové varné desky

Základní výhody

Detergent „Lenor“ má mnoho pozitivních momentů, na rozdíl od podobných klimatizátorů pro oplachování. Zpětná vazba zákazníků Notese následující výhody:

 • Mitijící a antistatické vlastnosti,
 • Obrovský výběr různých příchutí,
 • Kvalitativně odstraňuje malé kousky detergentu,
 • Na prádlo se nezdá být nepochybný zápach pracího prášku,
 • Klimatizace zvládnete jemné věci z hedvábí nebo vlny.

Návod k použití pro použití LENOR umožňuje výrazné snížení dávky, tento mycí složení je ekonomičtější.

Pozor: Je zakázáno překročit požadovanou dávku detergentu pro jedno mytí, protože takové spodní prádlo se může snadno rozsvítit v některých nepříznivých podmínkách. Neaplikujte „Lenor„, aby opláchli požární odolné věci, protože jejich základní vlastnosti jsou ztraceny tolik.

Nevýhody použití

Nevýhody často přidělují následující:

 • V některých případech domácnosti tvrdí, že spodní prádlo se nestal snazší vyhlazovat,
 • Obvyklý „Lenor“ se nevztahuje na ekonomické prostředky, protože lahve 1 litrové stupně pouze 9-10 promytí,
 • V určitých vůních je vůně pauzy silně smíšené s chemikáliemi a má nepříjemnou vůni,
 • Lenor má drahé náklady, na rozdíl od jiných podobných detergentů,
 • Specifické pachy jsou zvětralé rychlejší než výrobce prohlašuje.

Nevýhody Někdy ženy v domácnosti nejsou velmi pohodlné měřicí sklo, což je obtížné nalít klimatizaci v automatickém oddělení stroje. Sklo neobsahuje vnitřní víčko, protože po kroucení nádrže se prostředky hejlo stěny láhve.

Během volby Lenorových fondů je nutné zaměřit se na osobní preference vůně klimatizace, stejně jako na recenzích lidí, kteří již používali určitý produkt. Samozřejmě se subjektivní názory několika lidí se může značně lišit, ale to bude představu o kvalitě a účinnosti detergentu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS