Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control

Demontáž vysoušeč vlasů Philips Salon Pro

V každém domě, kde žije žije, musí jíst fén. Jistě, mnozí narazili na situaci, když vlasy při sušení padly do zadní mřížky a zařízení bylo odpojeno. V tomto případě je nesmírně důležité odstranit nenáviděné vlasy, aby se zabránilo odvážnému tělesnému prvku. V tomto článku podrobněji popíšeme, jak rozebrat zařízení sami a čistit od akumulovaného znečištění.

DŮLEŽITÉ: Pokud jste nikdy neposkytli domácí spotřebiče, důrazně doporučujeme kontaktovat profesionály na servisní centrum společnosti Philips. Pro kompetentní mistry je takový postup elementární, který nemůžete říci o jednoduchém vlastníkovi zařízení. Pokud se rozhodnete demontovat, nezapomeňte, že bude přímo zodpovědný za členění.

Anatolii ivanchuk

Pro začátek bylo video velmi pomohlo. viděl jsem, kde jsou západky!) Tak moc děkuji autorovi. Odhalením 4 šroubů s trojúhelníkovým šroubovákem, který se ukázal být v mé čínské levné sadě, stiskl tenký šroubovák doleva, uprostřed křižovatky mezi zadním víkem a vrcholem. Okamžitě zahajoval všechny levé části vrcholu. Stejné lisování na pravé a horní víko odstraněno!) Samotná spirála je snadno odstraněna, pokud se vytáhnete ze strany ventilátoru. Sbírejte velmi snadné. První zadní kryt, po snadno zaklapnutí nahoru. Výsledkem je, že malý bod ze šroubováků, a můžete vyzkoušet plátno z hacksaw a bude to bez trase!))))

Neporušujte bydlení.Musíte začít s předním krytem, ​​drží skříň, utahování dvou polovin skříně.Přední kryt (kulaté, na rastru) má 4 západky, a to i nahoře, pod a po stranách symetrického.Plochý berezing Horní hrana se táhne a stanu trochu dolů.Víko se trochu opustí, pohon mezi pouzdrem a víkem tenký šroubovák.Zachyťte rovné místo v blízkosti další západky také. Okamžitě jsem se rozpadl, ale možná bude další šroubovák.3 minuty bez řezání.

Opravte DVD Philips pro 1 den

Objednejte si opravy v našem servisním středisku a získejte dobré zařízení ve stejný den se zárukou na 1 rok

Zjistěte si přesný čas a náklady na opravu děkuji, ne

Přidat komentář

Nechte svou otázku prostřednictvím formuláře zpětné vazby a hlavní zavolá zpět a odpoví bez uložení všech služeb.

Popularita sebe-opravy různých domácích spotřebičů roste: Uživatelé se snaží ušetřit na výzvu k mistrovi z centra servisu. Zejména toto pravidlo se týká malých domácích spotřebičů. Zařízení tak jednoduché, ale někdy může dojít k určitým obtížím. Jak rozebrat fén, například Philips, když nejsou žádné pokyny a doporučení? Pokusíme se vám podrobně říct.

rozebrat, vysoušeč, vlasů, philips, salondry

Demontujte vysoušeč vlasů Philips BHD176 Drycare Pro

Googled na téma Jak rozebrat Philips BHD176 Drycare Pro, pracoval 4 roky a zastavil vytápění vzduchu. Dvojice válců, kteří se podařilo najít nejdůležitější věc. jak otevřít případ. V jednom z válců bylo navrženo snížit.

Vzhledem k tomu, že oprava vysoušeče vlasů není relevantní, nelitoval jsem, že vzhled bydlení potřeboval pochopit, jak se otevírá.

Začátek. dva šrouby s trojúhelníkovými samo-kreslími, jsou zřejmé. Také odstranil mříž zezadu, otočte.

Phillips v pouzdru Sare Dissemble, šrouby

Ale pak je vše složitější, zejména pokud nevíte, kde jsou latchy trupu speciálně umístěny ve společnosti Philips BHD176 Drycare Pro a podobně.

Západky se ukázaly 4 páry, každý 4-5mm. Měly by být pečlivě utopit něco jako standardní mediátor pro otevření případu smartphonu nebo jiné podobné. Použil jsem kovový šroubovák, pouzdro a západku.

Další fotografií v procesu otevírání Philips BHD176 Drycare Pro bydlení

Philips BHD176 Drycare Pro-případ, jak se otevřít

Philips BHD176 Drycare Pro-případ, jak se otevřít

Obecný pohled na Dropss. Nebudu to opravit, fyzicky všechno je normální, Nagara nebo něco, co není taková věc, znamená to, že tlačítko nebo tepelný senzor není v pořádku, nevím.

Vysoušeč vlasů se nezapne? Podívejte se na výstup a šňůru

Ano, ano. mnoho tohoto předpokladu způsobí jen sarkastickou úšklebku, protože samozřejmě již zkontrolovali. Ale logika osoby je opravdu, že můžeme často hříchovat. Pokud vaše vysoušeč vlasů nefunguje, nejprve zkontrolujte v jiných prodejnách a zkontrolujte další elektrické spotřebiče v těchto prodejenách. Je možné, že to rozpadlo, že není fén.

V ideálním případě, je-li příležitost, je lepší použít multimetr nebo indikátor šroubovák. zkontrolujte integritu kabelu a průchodnost elektřiny na něj.

Ačkoli poškození kabelu se může projevit a externě. jako tření, skládky nebo řezy šňůry. Zvláštní pozornost věnujte zvláštní pozornost na začátek a konec šňůry v blízkosti zástrčky a oblasti u vchodu do pouzdra. Většina problémů s kabely se vyskytuje na těchto místech.

Pokud je kabel neporušená. co, pokračujte, rozeberte vysoušeč vlasů. Mimochodem, když ji rozebíráte, první pozornost na vnitřní cestu napájecího kabelu. porušení integrity drátu může být již uvnitř vysoušeče vlasů.

Pokud se vám podařilo najít problém v kabelci. vynikající, znamená to, že to může být snadné odstranit, pokud máte základní pracovní dovednosti s dráty. Pokud ne. ne riskují, dejte tomu, kdo může.

READ  LERAN ECM 1585 Kávovar Jak používat

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips?

Někdy po neúspěšném pádu nebo za dalším mechanickým dopadem toto zařízení přestane fungovat. Skvělá cesta z této obtížné situace bude kompletní demontáž vysoušeče vlasů. Chcete se naučit, jak rozebrat fén? V tom není nic složitého, hlavní věc je dodržovat stádium instrukce.

Prvním krokem je demontáž případu. Většina modelů (například ROWENTA PRO 2300 a BRAUN 3536) je odhalena dvě identické poloviny. Dodržovat bezpečnostní pravidla před odšroubovacími šrouby, je nutné vyjmout elektrický kabel z výstupu.

Tvar zařízení je typicky udržováno na jednoduchých kovových šroubech. Mohou být s nestandardními hlavami ve formě značek plus, vidlic nebo hvězdiček. Proto před vytvořením vysoušeče vlasů Philips budete muset postarat o dostupnost potřebného nástroje.

Po otevření zařízení najdete interní nástroje mechanismy, které jsou zodpovědné za jeho nepřerušovanou operaci. Pokud se vysoušeč vlasů rozbila, pak bude v těchto detailech skryta důvod pro členění. Některé modely mají navíc další upevňovací prvky ve formě západek a skrytých šroubů skrytých pod ozdobnou podšívkou.

Chcete se dozvědět, jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control? Chcete-li to udělat, musíte se seznámit s vnitřním zařízením a pečlivě prozkoumat všechny podrobnosti. Nejčastějším rozpadem mnoha zařízení je poškozená napájecí kabel. V přítomnosti kusů hořáku nebo přestávek bude nutné jej přejít.

Hlavním vnitřním prvkem jakékoli vysoušeče vlasů je ventilátor. Je poháněn elektromotorem a provádí výkres vzduchu přes speciální otvor s mřížkou. V některých případech je členění zařízení spojeno se svým znečištěním, takže pokud je prach, měl by být pečlivě vyčištěn.

Vzduch prochází topným tělesem. drát, který je navinut na termostatu. Musí mít jednosměrný pohled. Pokud máte přestávky, části spirály by měly být zkroucené nebo pájené. Některé modely (například Babyliss Pro) jsou stále vybaveny omezovačem, který nedovoluje, aby zařízení nasávalo spolu se vzduchovými dlouhými vlasy a jinými vozidly. Může také ucpat, když je zařízení špatné.

Pokud se, když zapnete zařízení k napájení, jsou slyšet trhliny a jiskry jsou viditelné, označuje rozpad motoru. Tento problém lze vyřešit nahrazením vinutí mědi a diodového mostu. Pro provedení této opravy je však obtížné, takže v tomto případě byste měli kontaktovat workshop.

Chcete se naučit, jak rozebrat fén kartáč s kartáčem Active 1000? Konstrukce tohoto zařízení má několik nuancí ve srovnání s obvyklým fénem. Aby bylo možné zkontrolovat vnitřní prvky a mechanismy v případě poruchy, musíte provést několik jednoduchých akcí:

 • Vyjměte plastovou trysku z přední části zařízení, protože zabrání demontáži v budoucnu. K tomu musí být hladce pohybovat doprava a doleva, dokud není zcela odpojen od zařízení;
 • Při demontáži plastového kroužku se nedoporučuje používat šroubováky a jiný nástroj, protože mohou poškodit případ a nechat viditelné poškrábání na něj;
 • Poté, co potřebujete odstranit zadní trysku, která interferuje s demontáží zařízení. Nemělo by to být hodně úsilí, protože to může vést k jeho rozpadu;
 • Moderní modely fénů mnoha značek (Roven, Remington, Scarlett a další) nemají na pouzdro kovové šrouby. Upevnění dvě části vysoušeče vlasů se provádí pomocí západky. Pro jejich separaci by měly být dvě poloviny případu vytáhly, zároveň otočit.

Takže potřebujete opravit domácí spotřebiče nezávisle potřebovat koupit dobrou vysoušeč vlasů. Co si vybrat ze všech rozmanitostí na trhu? Před nákupem je nutné věnovat pozornost pověsti ochranné známky, protože pouze dobře známý výrobci se zabývají uvolňováním vysoce kvalitních výrobků. Další kritéria výběru jsou napájení, počet režimů provozu, funkce napájení studeného vzduchu.

Říkali jsme vám o hlavních rysech vnitřku vysoušeče vlasů, takže byste neměli mít otázky, jak rozebrat vysoušeč vlasů z aktiv a dalších značek Rovent Brasse. Nezapomeňte však, že při opravě malých domácích spotřebičů by měla být dodržena bezpečnostní pravidla a nezapomeňte dostat napájecí kabel z výstupu.

Co by se mohlo zlomit

Po otevření případu je nutné pečlivě prozkoumat všechny podrobnosti o jejich výkonnost. Velmi často je příčinou poruchy je napájecí vodič napájení, jeho kontakty lze spalovat. musíte být vymazán a aktualizován. Pokud je drát rozbitý uvnitř, pak se změní na nový.

Fanoušek

Tento hlavní uzel produktu je poháněn elektromotorem, s pomocí vzduchu ventilátoru absorbovaný uvnitř vysoušeče vlasů. Často je členění je spojeno se znečišťováním tohoto zařízení prachu, motorové kartáče motoru jsou zvláště rychle ucpány. Чтобы прочистить вентилятор – разбираем устройство по вышеописанной схеме.

Elektrický motor

Если при включении фена вы слышите треск и видите вспышки искрения внутри корпуса изделия — это так ведут себя щетки, когда их износ выше нормы, требуется срочная замена. Когда двигатель не включается, то один из вариантов отказа может быть весьма банальным: между ротором и щетками образовался пыж из пыли, он диэлектрик, поэтому и не вращается якорь двигателя.

Termostat

Воздух проходит через решетку из специальной проволоки, которая играет роль нагревательного элемента — она должна быть невредимой. Если обнаружен разрыв, то его надо спаять, простое скручивание приведет к увеличению сопротивления всей решетки, что негативно отразится на деятельности термостата.

rozebrat, vysoušeč, vlasů, philips, salondry

Mnoho domovských mistrů si zvyklý na všechno od doby SSSR, ale dnes všechny podrobnosti o spotřebičích se staly mnohem větší nabídkou. dráty jsou tak hubené, že obvyklé pájecí železo je prostě překročí. Kondenzátory jsou pájeny do desky s plošnými spoji.

Microcircuits

Tyto miniaturní produkty jsou tak jemné, že pokud se s nimi něco stalo, nepodléhají opravám, je nutné zcela změnit. Kondenzátory by měly být vyhledávány ve specializovaných prodejnách nebo na rádiových rolí.

READ  Jak rozebrat vysoušeč vlasů Rovent kartáč si aktivum

Je nutné pracovat s čipy v gumových rukavicích tak, aby neopustila tukové stopy na kontaktech. Pokud zjistíte, že vypálená deska s plošnými spoji, pak jděte do obchodu pro nový fén, starý může demontovat náhradní díly. nebude možné znovu oživit.

Nezapomeňte: Oprava DIY může stát poměrně drahé, pokud velmi důležité detaily produktu zlomil. Proto je nutné myslet, zda oprava stojí za to, pokud je to jednodušší a levnější koupit novou vysoušeč vlasů.

Opravujeme domácí vysoušeč vlasů: Jak to udělat bez zbytečných nákladů

V arzenálu každé ženy je nepostradatelný asistent v Guide Beauty. fén. Pokud se nezdaří, zdá se, že existují pouze dvě možnosti: Odhoďte a kupte si nový nebo připisován jej k opravě specialisty. Ukazuje se však, že s většinou závad můžeme vyrovnat se sami, zejména s minimálně minimálními dovednostmi elektroniky.

Design vysoušeče vlasů

Každé fén má motor vybaven kolečkem a topným tělesem. Funkčnost oběžného kola je nasávat vzduch ze zadní části zařízení. Vzduch proniká ohřívačem a vyrábí se zepředu. Kromě toho je fén vybaven sklíčkem spínače a prvky, které chrání ohřívač před přehřátím.

Základem ventilátoru zařízení je elektrický stejnosměrný proud DC s kolektorem. V různých modelech může být jeho napětí 12, 18, 24 a 36 voltů. Také pro některé modely je k dispozici elektrický motor pracující s variabilním napětím 220 voltů. Motor je napájen samostatnou spirálií. Trvalé napětí dává diodový můstek upevněn k závěrům elektromotoru.

Ohřívač vysoušeče vlasů a konkrétně jeho rámec, je talíř nehořlavého materiálu, který neprovede proud. Nachází se nichrome spirála. Počet jeho pozemků závisí na tom, kolik režimů operace se vypočítá.

Philips Salon Dry Control ремонт

Horký ohřívač vyžaduje konstantní chlazení v důsledku vzduchu procházejícího vysoušečem vlasů. Při přehřátí spirála může hořet. Proto design vysoušeče vlasů bere v úvahu nezávislé vypnutí, když je dosaženo kritické teploty, která je poskytována termostatem. Jedná se o dvojici zavřených kontaktů umístěných na bimetalické plošině. Termostat je umístěn na ohřívači v blízkosti výstupu, takže během provozu je neustále vyfukován odcházejícím horkým vzduchem. V případě překročení přípustného ohřevu jsou kontakty odděleny na bimetalické plošině a topné zastavení. Po určité době je termostat chlazen a řetěz se znovu uzavře.

Některé modely pro ochranu jsou dodatečně vybaveny jednorázovým tepelným stehem. Vypálí, pokud je optimální teplota překročena a potřebuje po tom nahrazení.

Zpravidla téměř všechny kadeřnictví téměř stejným diagramem:

 • Ohřívač se skládá ze tří spirál: H1, H2 a H3. První spirála předkládá výkon motoru, ostatní dva poskytují topení.
 • V „UP“ pozice SW1 schématu nedostane moc. Fén pracuje na minimálním výkonu: napájení je dodáváno prostřednictvím diody VD5, která vyřízne jednu polovinu vlny střídavého napětí, zapne se pouze jedna topná helix H2 (ne při plném výkonu), motor se otáčí na nízkých otáčkách.
 • Vysoušeč vlasů pracuje na střední výkon: Dioda VD5 je zkrácena, jak střídavé napětí jsou přijímány do schématu, H2 HELIX pracuje na plném výkonu, motor se otáčí na jmenovité otočení.
 • Fén pracuje na nejvyšší možné výkonu, protože helix H3 je připojena. Když stisknete tlačítko topení spirála H2, H3 jsou odpojeny a motor pokračuje v práci.
 • Diody VD1-VD4 jsou dvouvodičové usměrňovače. Induktory kondenzátorů indukčnosti L1, L2 a C2, C3 sníží úroveň rušení, která nevyhnutelně dojde, když se sběratel elektromotorické operace. F1, F2 je tepelný steh a termostat.
rozebrat, vysoušeč, vlasů, philips, salondry

Příčiny poruchy a způsobů jejich odstranění

Existuje několik typů poruch, které mohou být opraveny samostatně doma. Zvážit jejich podrobnosti. Poznámka! Každá práce musí být provedena s vysoušečem vlasů.

Problém s kabelem: není podávána jídla a fén se nespustí

Napětí selže. S největší pravděpodobností je problém v napájecím kabelu.

Před opravou musíte pečlivě zkontrolovat kabel po celé délce, od sítě a až do pouzdra, pro viditelné poškození. Je-li k dispozici, musíte snížit graf s poškozením a bezpečným kabelem kabelů. Obvykle se ukazuje, že je jedinou poruchou, a po jeho eliminaci vysoušeče vlasů funguje znovu.

Ventilátor se neotáčí vůbec nebo zisková hybnost nestačí

Možná porucha motoru. Nejčastěji je to kvůli navíjení vinutí motoru. Chcete-li je odstranit, musíte demontovat oběžné kolo. Je nutné udělat, pokud potřebujete dát nový hřídel motoru nebo mazat. Uchopte oběžné kolo pro základnu prsty, vytáhněte z vysoušeče vlasů a odstraňte.

Chci přidat z sebe, že nejpohodlnější způsob, jak zkontrolovat elektromotor pro vaši bezpečnost, je jeho demontáže s následným připojením k napájení, který je chráněn před možným zkratem. Pokud dojde k otáčení motoru, zkontrolujte pomocí navíjecí multimetr a jejich integritu. Pokud najdete problémy s navíjením, je lepší jednoduše nainstalovat nový motor. Samozřejmě se můžete pokusit o převíjení starého. Ale je to spíše vhodná pro vaši vlastní zábavu, zvýšit mělké motory.

Funkce motoru: vůně hořící elektroinstalace, sklouznutí jiskra

Někdy v práci vysoušeče vlasů, garo voní. V takových případech může být i kózovitý vzduch příliš horký. Nejjednodušší důvod. hřídel motoru zabalené vlasy. Musí naléhavě a pečlivě odstranit. Mohou roztavit a poškodit spirálu, což povede k poruše motoru. Stejné vlasy při spalování může způsobit vzhled jiskranů.

Opravte vysoušeč vlasů s vlastními rukama

Tento elektrický spotřebič je velmi populární a často nepostradatelný v každodenním životě. Když se rozbije vysoušeč vlasů, můžete kontaktovat servisní středisko a můžete se pokusit o opravu fén na vlastní pěst. Akumulované zkušenosti s opravou naznačují, že poruchy jsou nejčastěji vyloučeny bez závažných peněžních nákladů. Chcete-li opravit vysoušeč vlasů s vlastními rukama, musíte vědět, jak to funguje a správně rozebrat.

Jak je zařízení uspořádáno

Nějaký fén má motor s oběžným ovladatelem a ohřívačem. Oběžný ovladač nasává vzduch na jedné straně vysoušeče vlasů, po kterém fouká topení a na druhé straně je horký. Také fén má přepínač provozních režimů a prvků pro ochranu ohřívače před přehřátím.

READ  Jak vyschnout vlasy s difuzním vysoušečem vlasů

Oběžné kolo; 2. elektromotor; 3. ohřívač; 4. tepelná ochrana; 5. přepínač režimu; 6. napájecí kabel

Pro ventilátory pro domácnost je ventilátor sestaven na stejnosměrném proudovém kolektivním elektromotoru, který je určen pro napětí 12, 18, 24 nebo 36 voltů (někdy existují elektromotory pracující na střídavém napětí 220 voltů). Pro napájení elektromotoru se používá oddělená spirála. Konstantní napětí se získá z diodového můstku namontovaného na výstupech elektromotoru.

Ohřívač vysoušeče vlasů je rám, sestavený z nehořlavých a nevodivých desek, na kterých je nichromová spirála navinuta. Spirála se skládá z několika míst, v závislosti na tom, kolik režimů provozu má fén.

Spirálová navinuta na tepelně odolném rámu

Horký ohřívač musí neustále chladit průtok vzduchu. Pokud se spirálové přehřátí, může se stát překonat nebo požár. Proto je fén je navržen tak, aby se automaticky vypnulo při přehřátí. Chcete-li to udělat, použijte termostat. Jedná se o dvojici normálně uzavřených kontaktů umístěných na bimetalické desce. Termostat je umístěn na ohřívači blíže k výstupu do vysoušeče vlasů a neustále fouká horkým vzduchem. Pokud teplota vzduchu překročí přípustnou, bimetalickou desku otevírá kontakty a zahřívání. Po několika minutách se termostat vychladne a zavře řetězec znovu.

Někdy se termokontraser používá také jako další ochrana. Je to jednorázová a když je určitá teplota překročena, vypálit, po kterém je třeba změnit.

Chcete-li lépe porozumět principu vysoušeče vlasů, můžete tyto dvě videa sledovat (viz první video z 6. minuty):

Schematické schéma

Schéma většiny domácností je v blízkosti výše uvedeného. Zvažte to podrobnosti. Ohřívač je tři spirály: H1, H2 a H3. Prostřednictvím helixu H1 se výkon podává na motoru, H2, H3 Helix slouží pouze k vytápění. V tomto případě má vysoušeč vlasů tři režimy provozu. V horní poloze SW1 je schéma de-energie. Fén pracuje na minimálním výkonu: napájení je dodáváno prostřednictvím diody VD5, která vyřízne jednu polovinu vlny střídavého napětí, zapne se pouze jedna topná helix H2 (ne při plném výkonu), motor se otáčí na nízkých otáčkách. Vysoušeč vlasů pracuje na střední výkon: Dioda VD5 je zkrácena, jak střídavé napětí jsou přijímány do schématu, H2 HELIX pracuje na plném výkonu, motor se otáčí na jmenovité otočení. Fén pracuje na nejvyšší možné výkonu, protože helix H3 je připojena. Když stisknete tlačítko topení spirála H2, H3 jsou odpojeny a motor pokračuje v práci. Diody VD1-VD4 jsou dvouvodičové usměrňovače. Induktory kondenzátorů indukčnosti L1, L2 a C2, C3 sníží úroveň rušení, která nevyhnutelně dojde, když se sběratel elektromotorické operace. F1, F2 je tepelný steh a termostat.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů

Pozornost! Před demontážem vytáhněte zástrčku vysoušeče vlasů z výstupu!

Části tělesa vysoušeče vlasů jsou připevněny k sobě šrouby (šrouby) a speciálními západkami. Šrouby mají často nestandardní forma: hvězda, plusik, vidličky. Proto můžete potřebovat vhodné bike bity. Zásobníky, někdy, někdy je velmi obtížné odpojit a dokonce i řemeslníci je někdy někdy protřepávají. Někdy jsou vybrání pod upevňovacími šrouby uzavřeny samolepkami, plastovými podšívkami nebo plastovými zástrčkami. Zástrčky jsou načteny pomocí ostré položky. například nůž nebo jehlu. Současně pravděpodobnost roztavení pouzdra a zástrčky. Je pravda, že vysoušeč vlasů nefunguje od tohoto horšího. Někdy poloviny rukavice dohromady. V tomto případě je nutné je snížit nůž nebo skalpel a po opravě, lepidlo (například epoxidové lepidlo).

Příklad demontáže fén

Typické poruchy: Do-it-yourself

Zvažte nejčastější chyby vysoušeče vlasů:

Pohony studeného vzduchu

Možné poruchy: ohromen spirála

Zpravidla je přestávka viditelná pouhým okem, a to i bez multimetru. Existuje několik způsobů, jak opravit spirály:

 • Můžete dát roztrhané konce spirály do tenké mosazi nebo měděné trubky a zvýšit kleště.
 • Spirála udržuje na rámu tepelně odolných, neustálých desek. U takové talíř je nutné vytvořit kulatou otvor o průměru asi 2 až 3 milimetrů o průměru asi 2 až 3 milimetrů, vložte krátký šroub s podložkou, naplnit plazené klouby pod pračkou a utáhněte.
 • Načrtněte jeden poruchový konec do druhého.
 • Zkrácené konce mohou být jednoduše zkrouceny dohromady. Je třeba poznamenat, že třetí a čtvrté způsoby jsou méně spolehlivé než první dva. Faktem je, že při připojování řezu končí skica a twist, zrekonstruovaná část šroubovice má zvýšenou odolnost, a proto přehřátí a brzy vyhoří na stejném místě.
 • Rozebrat fénový dárce (pochopitelný, pokud máte to) a odjel.
 • (ne pro každého): můžete větrat spirála. Kde vzít nichrom? Například Objednávka v Číně.
 • Můžete si koupit hotový spirála. Chcete-li najít požadované, zadejte do vyhledávacího řetězce svého prohlížeče. Spirály jsou různé výkony a prodávány v pytlích několika kusů.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS