Jak rozebrat vysoušeč vlasů Rovent kartáč si aktivum

Oprava vlasové sušičky Rowenta

V tomto videu, podrobně popisuje proces demontáže / montáže a nahrazení síťového šňůru na sušičku pro domácnost pro sušení a.

Dobrý den, přátelé! V tomto videu budeme opravit vysoušeč vlasů pro sušení vlasů, pokud fouká pouze se studeným vzduchem.

Na doplňování vily!! Dana a přítelkyně přišli do adolescentů!! Lady Diana Nový příběh.

Hypere Reality: Maerif Piraev vs Arai Chobanyan. Islám Thumanov vs Gennady Makaryan. Boj v domě! # 2

Wat Zijn Ze Aan Het VLAMMEN! Liverpool vs muž United | Premier League 2021/22 | Samenvatting

Rozdělí netopýr skleněný zlom?

Sledujte online online na Reclips.Ru. Viz Světové zprávy a kino, televizní seriály online zdarma, hudební klipy, video bloky

Design vysoušeče vlasů

Základní zařízení všech jevů lze považovat za identické. Vypořádat se s ním pod mocí každého člověka, který vlastní nadávkování a základní školní znalosti o elektroenergetice.

Každý fén se skládá ze čtyř hlavních částí:

 • Elektromotor. Motory jsou několik druhů. o 12, 24 nebo 36 voltů. To se provádí za účelem zajištění uživatele. Proud ze sítě má napětí 220 V a je nebezpečné pro lidské zdraví. S pomocí elektronického obvodu se sníží napětí, takže oběžné kolo, vstřikování vzduchu do trysky vede z malého stejnosměrného motoru, který je pro lidi naprosto bezpečný.
 • Fanoušek. Jeho úkolem je vytvořit proudění vzduchu. V případě vysoušeče vlasů se provádějí speciální otvory, skrze který oběžný kola nasává vzduch a pošle ho správným směrem. Typicky je vrtule vyrobena z plastu a otáčí se na kovovou tyč, která slouží jako osa. Na jedné straně je osa připojena k elektromotoru, na druhé straně je připojena k podpěře vybavené posuvným pouzdrem.
 • Topné těleso. Jedná se o to, že je to spirála nichromu. Když je proud odeslán, začne prasknout a zahřívat nepřetržitý vzduch na požadovanou teplotu. V dobrém féni se spirála vypočítá tak, že vyhřívaný vzduch nebude přežít vlasy, t. E. Teplota nepřesahuje 50-60 oC.
 • Elektronický obvod. Slouží k převodu proudu a nastavení režimů zařízení. Pomocí tlačítek umístěných na těle sušičky vlasů můžete vypnout nebo připojit spirála, zvednout nebo snížit rychlost proudění vzduchu.

Je třeba poznamenat, že účinnost zařízení jako celku závisí na soudržnosti práce všech konstrukčních prvků. Pokud je například vzduchový kanál skóroval a rychlost průtoku se zpomalí, spirála bude rozhodně začít přehřátí, což bude mít za následek jeho výstup nebo zvýšená teplota odchozího průtoku. Porucha elektronického obvodu může vést k poklesu napětí na elektromotoru, v důsledku čehož vysouška vlasů nebude fungovat v plném výkonu.

První zmínka o fenyklu je spojena se jménem francouzského kadeřnictví homfrua (a. Godenfroy). Byl to v roce 1888. navrhl, aby jeho zákazníci suché vlasy s patentovaným zařízením pracujícím z „jakéhokoliv zdroje tepla“. V roce 1908, známý berlínský elektrotechnický firma AEG zaregistrovala ochrannou známku „Feng“, který přeložil z německého znamenalo „teplý alpský veter“. První zařízení byla spíše objemná a těžká, tělo se skládalo z kovového pouzdra a váží asi 2 kg.

Jak rozebrat a opravit fén na příklad různých modelů

Ačkoli alespoň Rowenta má hlavní komponenty v designu. Bez nich nebude dělat jeho funkce. Konstrukce zahrnuje uzly a části, které pomáhají dělat suché vlasy. A modely, které mají ikonu iontů, umožňují strávit lepší styl vlasů.

Ačkoli jakýkoliv model má vlastní přepínače, vzhled, stále jednají nebo nezávislost. Podle profesionálů je obtížnější zařízení součástí zařízení tyristor, protože by mělo, bez pomoci ostatních provádět opravy bez problémů.

Algoritmus demontáž

Oprava musí být spuštěna s obvyklou kontrolou zařízení, jinými slovy, diagnostiky. Metoda:

 • Všechno to začíná s zásuvkou. Sdílení: Existuje spalování kontaktů nebo jsou pohrdání. Pokud si všimnete jakékoli poruchy, pak musíte zametat nebo pozastavit. Zkontrolujte, zda zástrčka přišla do kontaktů při použití nějakého úsilí.
 • Další je napájecí vodič. Diagnostika by měla být prováděna v místě, kde vstupuje do popisovače zařízení. Zde naleznete blok kontaktů. Z toho do samotného vidlice by mělo být kontrolováno za přítomnost izolačního poškození nebo fátorů.
 • Ve většině případů začíná demontáž tohoto zařízení demontáž případu. Konstrukce skříně je vyroben ze 2 poloviny, spojující se šrouby a před tryskou. speciálně zamýšlené západky. Demontáž musí být pečlivě užívána, protože tyto západky mohou být rozbité. Existují také šrouby, které jsou pokryty samolepkami, plastovými vložkami a odnímatelnými kryty.

Zásada! Ve skutečnosti, všechny modely Rowenta mají jeden vzhled, jejich demontáž se provádí přesně stejně jako standardní fén. Ale vysoušeč vlasů se rozebírá trochu jinak kvůli některým designovým vlastnostem.

Proto před demontáží přečtěte si anotaci.

 • Fanoušek. Před tímto prvkem je ochranná mřížka a filtr, který jsou překážkami pro vlasy vstupující do vlasové sušičky. Velmi často tato ochranná mřížka může být ucpaná vlasy, protože je třeba jej vyčistit. Čištění se provádí pomocí malého velikosti bruslu.
 • Elektrický motor. Pokud tento prvek nefunguje správně, znamená to, že celý přístroj bude floryzován. Příčiny nesprávného provozu elektromotoru mohou být: členění vinutí nebo spalování diodového mostu. Po demontáži potřebujete otírat elektromotor, aby se mazal. To je také zásadně provádění závěje problémových oblastí, lze to provést ručně.
 • Spirála. V přítomnosti téměř veškerého modelu jsou některé spirály, které pomáhají produkovat různé režimy vytápění vzduchu. Mohou být vráceny s pájením. Nevýhody mohou být zabaveny bez problémů vidět. V některých případech můžete nahradit spirály komponent z nichromových závitů. Mají také podobné vlastnosti.
 • Microcircuits. Existují typy poruchy. Například základna vyrobená z GetInaks může prasknout. S tím vše je mezera plechové dráhy. PLOTY, které byly poškozeny, mohou být krmeny, a pak musíte udělat nátěr s pájkou. Dalším problémem. nafukování kondenzátorů. Stačí instalovat nové kondenzátory. Existuje také schopnost poruchy odporů. Stávají se tmy. Zásadně jen nahradit.
READ  Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control

Pozornost! Pro opravu vysoušeče vlasů je zásadně schopna použít pájení. Pokud nemáte takové schopnosti, pak je lepší se obrátit na speciality, že vysoušeč vlasů bude opravena bez problémů. Pokud se stále rozhodnete opravit vysoušeč vlasů s vlastními rukama, přečtěte si náš článek.

Oprava zařízení Rowenta, Philips, Ionic, Remington, Dewal a další mají své potíže, zejména pro ty, kteří v tom nejsou osvíceni. Protože mají regulátory hladkého zákona, spirály jsou vyrobeny ze speciálně zamýšlených slitin. Pokud musí být připojeni, pak se sotva obtěžuje.

Před demontážem této jednotky musíte najít elektronický obvod. Pokud se nepodařilo najít anotaci, můžete brát poradenství se speciálním. Vzpomeňte si na obyčejnou pravdu. dělat demontáž některých zařízení, to není pro žádné potíže obtížné, je to ještě těžší sbírat Poniov.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips?

Někdy po neúspěšném pádu nebo za dalším mechanickým dopadem toto zařízení přestane fungovat. Skvělá cesta z této obtížné situace bude kompletní demontáž vysoušeče vlasů. Chcete se naučit, jak rozebrat fén? V tom není nic složitého, hlavní věc je dodržovat stádium instrukce.

Prvním krokem je demontáž případu. Většina modelů (například ROWENTA PRO 2300 a BRAUN 3536) je odhalena dvě identické poloviny. Dodržovat bezpečnostní pravidla před odšroubovacími šrouby, je nutné vyjmout elektrický kabel z výstupu.

Tvar zařízení je typicky udržováno na jednoduchých kovových šroubech. Mohou být s nestandardními hlavami ve formě značek plus, vidlic nebo hvězdiček. Proto před vytvořením vysoušeče vlasů Philips budete muset postarat o dostupnost potřebného nástroje.

Po otevření zařízení najdete interní nástroje mechanismy, které jsou zodpovědné za jeho nepřerušovanou operaci. Pokud se vysoušeč vlasů rozbila, pak bude v těchto detailech skryta důvod pro členění. Některé modely mají navíc další upevňovací prvky ve formě západek a skrytých šroubů skrytých pod ozdobnou podšívkou.

Chcete se dozvědět, jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control? Chcete-li to udělat, musíte se seznámit s vnitřním zařízením a pečlivě prozkoumat všechny podrobnosti. Nejčastějším rozpadem mnoha zařízení je poškozená napájecí kabel. V přítomnosti kusů hořáku nebo přestávek bude nutné jej přejít.

Hlavním vnitřním prvkem jakékoli vysoušeče vlasů je ventilátor. Je poháněn elektromotorem a provádí výkres vzduchu přes speciální otvor s mřížkou. V některých případech je členění zařízení spojeno se svým znečištěním, takže pokud je prach, měl by být pečlivě vyčištěn.

Vzduch prochází topným tělesem. drát, který je navinut na termostatu. Musí mít jednosměrný pohled. Pokud máte přestávky, části spirály by měly být zkroucené nebo pájené. Některé modely (například Babyliss Pro) jsou stále vybaveny omezovačem, který nedovoluje, aby zařízení nasávalo spolu se vzduchovými dlouhými vlasy a jinými vozidly. Může také ucpat, když je zařízení špatné.

Pokud se, když zapnete zařízení k napájení, jsou slyšet trhliny a jiskry jsou viditelné, označuje rozpad motoru. Tento problém lze vyřešit nahrazením vinutí mědi a diodového mostu. Pro provedení této opravy je však obtížné, takže v tomto případě byste měli kontaktovat workshop.

Chcete se naučit, jak rozebrat fén kartáč s kartáčem Active 1000? Konstrukce tohoto zařízení má několik nuancí ve srovnání s obvyklým fénem. Aby bylo možné zkontrolovat vnitřní prvky a mechanismy v případě poruchy, musíte provést několik jednoduchých akcí:

 • Vyjměte plastovou trysku z přední části zařízení, protože zabrání demontáži v budoucnu. K tomu musí být hladce pohybovat doprava a doleva, dokud není zcela odpojen od zařízení;
 • Při demontáži plastového kroužku se nedoporučuje používat šroubováky a jiný nástroj, protože mohou poškodit případ a nechat viditelné poškrábání na něj;
 • Poté, co potřebujete odstranit zadní trysku, která interferuje s demontáží zařízení. Nemělo by to být hodně úsilí, protože to může vést k jeho rozpadu;
 • Moderní modely fénů mnoha značek (Roven, Remington, Scarlett a další) nemají na pouzdro kovové šrouby. Upevnění dvě části vysoušeče vlasů se provádí pomocí západky. Pro jejich separaci by měly být dvě poloviny případu vytáhly, zároveň otočit.

Takže potřebujete opravit domácí spotřebiče nezávisle potřebovat koupit dobrou vysoušeč vlasů. Co si vybrat ze všech rozmanitostí na trhu? Před nákupem je nutné věnovat pozornost pověsti ochranné známky, protože pouze dobře známý výrobci se zabývají uvolňováním vysoce kvalitních výrobků. Další kritéria výběru jsou napájení, počet režimů provozu, funkce napájení studeného vzduchu.

Říkali jsme vám o hlavních rysech vnitřku vysoušeče vlasů, takže byste neměli mít otázky, jak rozebrat vysoušeč vlasů z aktiv a dalších značek Rovent Brasse. Nezapomeňte však, že při opravě malých domácích spotřebičů by měla být dodržena bezpečnostní pravidla a nezapomeňte dostat napájecí kabel z výstupu.

Příručka pro opravu vysoušeče vlasů

Dnes málokdy, co žena může dělat bez vysoušeče vlasů. Ale bohužel, najít dobré vysoušeč vlasů je nyní velmi obtížný úkol, často selhávají. Naštěstí díky svému primitivnímu designu, oprava vysoušeče vlasů nepředstavuje zvláštní potíže ani doma.

READ  Automatické nastavení rychlosti ventilátoru v závislosti na teplotě

Téměř všechny vysoušeče vlasů mají podobný design. Skládá se z pouzdra, ve kterém jsou zbývající části umístěny. spínač, motor v kombinaci s oběžným oběžným oběhem a ohřívačem. Napájení vstupuje do zařízení přes napájecí kabel, pak vstupuje do spínače, který má několik pracovních pozic. Napětí od něj přejde do elektromotoru a na topném prvku.

Vzhledem k tomu, že motory používané ve vysoušečech vlasů jsou nízkonapět’ové (určené pro napětí od 12 do 36 V), DC, a v síti, které jsme 220-250 v střídavě, pak proud dodávaný do motoru prochází speciální spirálou Nachází se v topném prvku. Po absolvování spirálií se napětí snižuje do nezbytného, ​​ale proud zůstává proměnlivý, takže vstupuje do diodového mostu, kde se narovnává a až poté, co narazí na elektromotor, nutí jej k otáčení oběžného kola.

Topný prvek je nichromový drát zkroucený do spirály a namontován na rámu tepelně odolného materiálu. Takové spirály v topném článku mohou být několik. Je nutné, aby bylo možné změnit teplotu průtoku vzduchu, přepínací režimy.

Stále v konstrukci vysoušeče vlasů existují dva stupně tepelné ochrany. První je implementován ve formě termostatu, který stojí v přestávce podávacího drátu a nachází se na výstupu ohřívače. Když dosáhne určité teploty, otevře se okruh a vypne přístroj. Po ochlazení zavře řetěz, obnovení účinnosti zařízení. Pokud termostat z nějakého důvodu nefungovalo a teplota pokračuje v růstu, druhý stupeň ve formě řetězce tepelného stehu, který stojí v přestávce, který vypálí a zařízení se vypne. Na rozdíl od termostatu je tepelná elektrická konzola jednorázová část a poté, co je třeba vyměnit spouštěcí.

Na tomto výkresu můžete vidět, ve kterých umístění jsou některé podrobnosti:

Princip vysoušeče vlasů je jednoduchý k hanbě: vzduch přes sací otvory je nasáván oběžným kolem a pohání přes topný prvek, kde se jeho teplota zvýší na úroveň specifikovanou vybraným způsobem provozu. Dále, proud horkého vzduchu prochází tryskou a padá na vlasy.

Ale pro úplné pochopení principu práce je jedna kresba malá. Kromě něj potřebujeme koncept pro vysoušeč vlasů

V budoucnu, při zvažování chyb, budeme ho kontaktovat.

Díky jednoduchému designu a skutečnosti, že se objevila poměrně dlouhá doba (v roce 1950), pro celou dobu provozu, obrovské množství statistik poruch, a všechny možné poruchy vysoušeče vlasů jsou nyní dobře známy. Nebudete muset dělat dlouho, než chcete diagnostikovat a opravit, vše bude trvat maximálně 1 hodinu.

Pro jednoduchost a pohodlí, provést seznam chyb / způsobů, jak je eliminovat, na které se budeme odkazovat na diagnózu. V závorkách jsou uvedeny označení prvků uvedených na schematickém diagramu. Pokud je po „/“ nic napsáno, musíte nahradit vadnou položku pracovníkovi.

Otevřete nebo uzávěr v síťovém kabelu / Vyměňte kabel nebo vyřízněte problémovou oblast, připojte vodič a vykazujte ji dobře.

Kondenzátor vzorku (C1) nebo rezistor (R1) /.

Porucha termostatu (F2) nebo tepelného stehu (F1) /.

Selhání tlačítka COLD AIR (SB1) / Vyměňte ji s dobrým. Při výměně věnujte pozornost tomu, že toto tlačítko je normálně zavřeno a pracuje na otevření. Pokud to nepotřebujete, můžete vypnout drát z něj a spojit je dohromady.

Díky rozbití usměrňovače (VD1. Vd4) /.

Chyba vyhlazovacích kondenzátorů (C2, C3) /.

Motoru na hřídeli motoru a vynořil se / rozřezal vlasy šablonovým nožem nebo skalpelem. Udělej všechno čisté, aby nedošlo k poškození oběžného kola.

Sušené lubrikanty na ložiskách motoru / opláchněte je ze starého maziva s rozpouštědlem skóroval v injekční stříkačce jehly a ložisky smear s kapalným silikonovým mazivem.

Otevřeno ve spirálech Nichroma (H1. H3) / Pokud je přestávka vizuálně znatelná, rozebírá a opatrně položte svorky nožem, přes které se připojuje k vodičům a sbírejte je zpět. Pokud to nepomohlo, nebo přestávka je viditelná pouhým okem. vyměňte spirálu na podobný odpor.

Obvodová spirály (H1. H3) Vzájemně / Pokud je rám ohřívač neporušená, změňte spirály do nového, když je detekováno poškození rámečku a nepřítomnost máte stejné pro výměnu. odložit opravy až po lepší časy nebo zlikvidujte fénem.

rozebrat, vysoušeč, vlasů, rovent

Topný prvek je silně kontaminován / odpojen od drátů a namočte v roztoku detergentu. Po 2 hodinách jej vyčistěte zubním kartáčkem, opláchněte pod tekoucí vodou a připojte zpět. Před instalací do fén, nezapomeňte ho opatrně vysušit.

Oběžné kolo ventilátoru se zhroutil / vyměňte jej vhodným. Lepidlo nebo pájení zde nepomůže, protože nemůžete objasnit oběžné kolo dobře a bude se rychle zlomit kvůli nově vznikajícím vibracím.

Upozorňujeme, že všechny položky jsou v seznamu diagnostiky.

Aby nedošlo k rozbití hlavy, jak rozebrat fén, musíte se na to připravit předem. Výrobci se snaží komplikovat demontáž svých výrobků, nanesení šroubů s nestandardem (vidličky, hvězdy, trojúhelník) a skrývá je pod nálepkami a zástrčky. Před zahájením demontáže se ujistěte, že máte náhradní kousky s sebou, a ve skutečnosti, že máte bity, které potřebujete.

Před odšroubovacím šroubem odstraňte všechny zástrčky a samolepky z pouzdra. Po odšroubování všech šroubů se můžete pokusit opatrně odpojit poloviny pouzdra pomocí plastové karty (můžete použít libovolnou položku vhodnou pro vás. Je důležité, aby to byl plast. Kov může poškodit odpojené části). Jestliže polovina nedávejte dovnitř, ujistěte se, že jste nenechali chybět žádný dobře smýšlející šroub. Ujistěte se, že nedostatek skrytých šroubů, připevněte více úsilí více a eliminujte přídržné bydlení.

Recenze: Rowenta Brush Active Hlasitost Shine CF 9320 D0. Teď už udělám účes sám

Dnes vám řeknu o vaší nové akvizici pro pokládku a sušení vlasů. Tohle je. Rowenta Brush Active Hlasitost Shine CF 9320 FEN kartáč.

READ  Jak rozebrat vyseslučka Rowenta Brush Active

Moje volba spadala na tento model, protože ve srovnání s jinými podobnými zařízeními, v tomto modelu jsem byl nastaven optimální sadu rotujících trysek, pohodlné správy, pozitivní recenze těch, kteří si již vychutnali tento fén a zcela normální cenu.

Souprava zahrnuje fén a dva kartáče ve speciálních průhledných krytech.

Zařízení vypadá moderním, jasným barvám, pohodlným designem, ne moc těžkým.

Tvar rukojeti je strukturně promyšlený. Shoduje se s ohyby lidské dlaně, která pomáhá pohodlně a těžko udržovat přístroj v ruce, když se používá.

Zvláště bych chtěl poznamenat nejjednodušší umístění ovládacích tlačítek, které jsou pod palcem. Proto mohou být přepínány, aniž by vypadali v procesu zařízení.

Stačí se trochu chytit a zapamatovat si jejich umístění. Po 2-3 stylu nebude slepý slepý obtížný, všechny akce budou na stroji.

Teplotní spínače a rychlost přívodu vzduchu:

mírná teplota a průtok vzduchu; 2. vyšší teplota a intenzivnější proud vzduchu;. Studený vzduch; 0. Vypnutí přístroje.

Velký „plus“ Co je funkce dodávání studeného vzduchu. Používám ho k zajištění účesů. Vlasy rychle chladné a účes je lepší.

Souprava obsahuje dvě vyměnitelné kartáče o průměru 5 cm a 3 cm. Nejprve vhodné položit vlasy a druhou. bang.

K štětinám nehodí, kartáče jsou umístěny v průhledných plastových krycích s útržkovacími „zámky“, které jsou snadno otevřené a zavřené.

Kartáčovat. Jedná se o rotující kartáč fén, navržený tak, aby zmírnil sušení a vlasový styl.

Můžete změnit směr pohybu štětce kliknutím na určitá tlačítka, pokud je spínač uvolněn, rotační se zastaví.

Poprvé k tomuto potřebujete zvyknout si, že se nezaměňují směr otáčení.

Pokrytí keramických kartáčů odstraňuje statickou elektřinu a eliminuje tak elektrokaci vlasů a také snižuje škodlivost pro samotné vlasy z postupu tepelného pokládku.

Kartáče mají velmi flexibilní přírodní štětinu, která nezanechává vlasy a pokožku hlavy, a také dokonale a jemně leží vlasy.

Po první aplikaci štětiny podstoupila transformaci a otočila se od „svazku“ do „štětce“. Na fotografii je jasně viditelná.

Trysky skříně se pevně a snadno mění. Při vložení kartáče, musíte kliknout na něj a otočit se ve směru hodinových ručiček, dokud nebude odstranit, musíte kliknout na speciální tlačítko a otočte kartáč proti směru hodinových ručiček.

Rowenta Brush ACTIV Ovenice Shine CF 9320 Sušičný kartáč lze použít jako jednoduchý fén, neboť prostě nemusíte vložit trysky.

Dlouhý drát, zapnu ho do zásuvky, ne v koupelně, ale na zdi venku, a to je dost, aby byl v koupelně v zrcadle.

Tento model vysoušeče vlasů má dva generátory iontů. Ionizátory podle schválení výrobců slouží k podpoře maximálního objemu a lesku. Potvrďte nebo vyvrátit pozitivní účinek ionizátorů na vlasy, které nemohu, protože není patrný. Moje vlasy již objemné.

Ale skutečnost, že ionizace sundává statickou elektřinu. mohu potvrdit. Vlasy nejsou kompletně elektrifikovány při pokládání Rowenta Brush Active Hlasitost SHIN CF 9320.

Na konci drátu je smyčka pro možnost skladování zařízení v zavěšeném háčku v koupelně.

V návodu k použití, několik užitečných tipů na správné pokládání vlasů různých konstrukcí. Znát tyto informace, to bylo snazší získat požadovaný výsledek.

Sověti specialistů

Samozřejmě, že čištění výrobku určeného pro odchod vlasů během náhlého zastavení je možné doma. Nicméně obtížnější opravy je lepší svěřit odborníky.

Co se má zabránit problémům spojeným s náhlým zastávkou přístroje, musíte se naučit zpočátku zvolit si fén. Věnujte pozornost výkonu motoru a dalších specifikací.

How to open and fix hairdryer

Rezervujte si vysoušeč vlasů se doporučuje ve specializovaných prodejnách, vyhýbání se návrhám lákavy z prodejců trhu. Důležitým kritériem pro výběr domácího cvičení Fén hraje jméno výrobce. Je lepší přeplatit trochu, ale být klidný a nebál se o kvalitu vybraného vysoušeče vlasů.

Při nákupu zařízení vyžadujte šek a zkontrolujte dostupnost pokynů pro použití od výrobce. Musí být povinné jít s fénem.

rozebrat, vysoušeč, vlasů, rovent

Před zapnutím vysoušeče vlasů si přečtěte doporučení výrobce a dodržovat pokyny předepsané.

Sledujte spotřebič domácnosti, pravidelně ji slouží. Uchovávejte na bezpečném místě, eliminující přístup mladých dětí do fén.

Oprava vlasové sušičky Rowenta

V tomto videu, podrobně popisuje proces demontáže / montáže a nahrazení síťového šňůru na sušičku pro domácnost pro sušení a.

Dobrý den, přátelé! V tomto videu budeme opravit vysoušeč vlasů pro sušení vlasů, pokud fouká pouze se studeným vzduchem.

Na doplňování vily!! Dana a přítelkyně přišli do adolescentů!! Lady Diana Nový příběh.

Hypere Reality: Maerif Piraev vs Arai Chobanyan. Islám Thumanov vs Gennady Makaryan. Boj v domě! # 2

Je to pobuřující! Vrátit naše jachty!

Nevzdávej se #badbarbie #Xoteam #tiktok

Chcete trávit čas sledováním videa? Na našem video portálu najdete videa pro každý vkus, vtipná videa, video o zvířatech, video vysílání a mnoho dalšího

Shrňte se

Tak, že náhle rozbité kleště zkazí účes a náladu, vybrat si toto zařízení, které potřebujete, abyste byli velmi vážně. Ale protože akvizice i nejdražších stylářů nedává záruku své věčné práce, je lepší okamžitě získat potřebné nástroje nezbytné pro opravu.

Nesnažte se po nákupu vytáhnout železo. Za prvé, bude na záruce. A za druhé, existuje riziko, že ji nezískáte záda. A místo nového zařízení získáte nepracovní sadu podrobností. Další věc, pokud se styler už rozbil. v tomto případě, určitě nemáte co ztratit.

Pokud opravíte kleště nezávisle nefungují. neváhejte požádat o pomoc od specialisty. Koneckonců, hlavní věc je fungující zařízení, a ne ten, kdo ho opravil.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS