Jak rozebrat vysoušeč vlasů Rowenta Pro 2300

Jak rozebrat Rowenta Infini Pro Vysoušeč vlasů

Stává se to, že v určitém okamžiku, kdy je vysoušeč vlasů zapnuta, on „špatný teplý“ nebo „fouká, ale ne teplo“ , jako by někde zmizel proud horkého vzduchu, který je prostě nutný pro rychlé sušení vlasů. Upřímně, když jsem objevil tento způsob opravy, v té době na tom nebyly žádné informace. Proto jsem se rozhodl sdílet užitečné triky.

rozebrat, vysoušeč, vlasů, rowenta, 2300

Zvažte dnes najednou již dvě vysoušeče vlasů. Vzal jsem si příklad modelu modelu Rowenta Infini Pro 2000W a Philips Salondry Cestování 2000w, pouze z toho důvodu, že v té době s zkreslenými topnými spirály byly jen oni. )) To znamená, že tyto zástupci mělkých domácích spotřebičů mě zase chytili.

Tak pokračujte, ale nejprve byste se měli zabývat jejich zařízením a funkce.

První vysoušeč vlasů. Rowenta Infini Pro 2000W.

Porucha. žádné vytápění foukání zima.

Demontáž zařízení. Vyjměte ochrannou mřížku ze zadní strany a poté vyjměte tlumič (je to posuvník) Automatický režim.

Má takovou funkci, že když je fotobuňka otevřená, vysoušeč vlasů je vypnuta, bez ohledu na to, jak nebyly umístěny spínače ventilátoru a topení. A když to vezmeme, v tomto režimu, za rukojetí, čímž se zavírá fotobuňka, pak začíná plně fungovat. Myslím, že význam této brilline je jasný.

Stále nezapomene na přední prsten na nose a opatrně jej odstraňte. Na obrázku je vidět, kde má fixátory.

Nyní odstraníme termoskotch a odstraňujeme tepelnou ochranu slídy.

Dostáváme se tedy do spirály ohřívače (Direct Nichrome))). Vidíme, že ho spálilo na dvou místech. Možná tam nějak pronikl do kovového objektu a skočil dohromady. Na obrázku jsem již ohnul weby, které podléhají zotavení.

Je třeba poznamenat, že princip fungování zařízení tohoto modelu se promyje tak, že kroky ohřívače jsou zapnuty odděleně od ventilátoru. Nebo jinými slovy, elektromotorový obvod ventilátoru a kroky ohřívače, nezávisle na sobě a mohou být zapnuty bez ohledu na jiný.

Jít dál. Nyní musíte nějakým způsobem obnovit spirála ohřívače pro plné fungování (zbytek uzlů a prvků jsou dobré a my to nepovažujeme). Před časem jsem se snažil najít nějaký způsob, jak obnovit helix ohřívače, je třeba poznamenat, že téměř všechny ohřívače a domácí spotřebiče jsou vyrobeny v tomto světě, jsou vyrobeny z nichrome (slitina niklových a chromových slitin, která mají určitý odolnost proti elektrickému proudu a schopné vytápění až o 1100 stupňů a zároveň není vypálit venku). Vyhrát nichrom obyčejný pájecí železo n. Pájecí chemie (no, to neleží tuto pájku na nichrome). V důsledku toho, kdekoli hledal, tipy na restaurování nichromu s buď typem matice šroubu, který mi neovravý na rozměrech, nebo jinou možnost je zkroutit dobře a svorku v objímce nebo špičce, která Není také vhodný pro pracovní sílu a rozměry a rozměry spolehlivost a spolehlivost SO-YOURE, protože po zahřátí se kontakt začne oxidovat, což dá další odpor v bodě spojení, a to povede k novému statečnému, ale nejprve viděla bit. Problematika opravy spirálů nichrome zůstalo pro mě otevřené, t.na. Mechanické spojení mi nevedlo. Ale na nějakém zdroji jsem našel poměrně cennou radou, kterou můžete pájku Nichromu obvyklým měděným fosforickým pájením, což se ukázalo v budoucnu, spadá do spirály „jako nativní“ a odpor v bodě náš Spike bude mít minimální, který bude vyloučit přehřátí spirály a další vyhoření na tomto místě. A tak, aby tato akce potřebovala vytvořit jednoduchý plynový hořák na propanu nebo isobutanu (normální plyn pro zapalovače), který se prodává na jakýchkoli rozhlasových nebo kolektivních podnicích.

Pájka používat měď-fosfor. Prodáno v jakémkoli obchodě pro chladicí zařízení (v prutech). Nejlevnější bude vyhovět nám (zdá se, že P-14 nebo něco takového), jako obecně a jakýkoli jiný pájka pro pájení mědi. Jedna tyč je dost pro sto tohoto druhu saje.

Teď mírně ven a připojit konce přestávky naší spirálií, takže když je ohřát, neohřívejte něco navíc (děláme, jako na obrázku výše). A konce nemusí nutně twist. pájení je poměrně spolehlivé a silné. Zahřívám se první pájku, protože čas ji přivést do bodu tání o něco více než teplo-up čas drátu z Nichromu, a jakmile pájka začne (bude se roztavit, nesou spolu s plamen hořáku v našem bodě spika. No, a když je tento bod ponořen do roztavené pájky, odstraňujeme tyč z plamene zpočátku a pak sám plamen (téměř ve stejnou dobu). V čase, celý proces trvá několik vteřin, a samotný hrot je ne více než sekunda (to je pro ty, kteří nejsou nikdy vědomi). V našem případě získáme následující obrázek (body Spike kroužily s kruhy):

A tak, aby naše body Spike nedotýkaly sousedních otáček, stiskněte je blíže k žeberm slídící cívky ohřívače. Samotným, máme a tlačit cívku ohřívače, takže ani v tom, co třáslo, že se neskly na své sousedy a nezavřeli mezi sebou. Dále montáž v opačném pořadí a věnovat pozornost tlačítek, upevňovací regály a šrouby, které mají být lisovány zapojení, nepřenesli jej a neporušily izolaci.

Dalším zástupcem rodiny malých domácích spotřebičů. vysoušeč vlasů Philips Salondry Cestování 2000w s podobným řešením problému, ale!

Proč se to stane? Vysvětlím teď. V tomto modelu je náš topný prvek stejný nichromový spirála, stejně jako v první sušiči na vlasy Rowenta, ale kromě jeho přímých povinností pro toku vytápění vzduchu má druhou jmenování a je také použit jako určitý dělič napětí nebo v Jiná slova, také se objeví v odolnosti kvality snížené napájecí napětí. Získaný napětím tímto způsobem je narovnáno diodami a vstupuje do motoru ventilátoru. Naše spirála je tedy součástí napájecího zdroje samotného motoru a samozřejmě, když přestávky ohřívače spirály, celý systém je plně. Takže se nezapne).

Design vysoušeče vlasů

Základní zařízení všech jevů lze považovat za identické. Vypořádat se s ním pod mocí každého člověka, který vlastní nadávkování a základní školní znalosti o elektroenergetice.

Každý fén se skládá ze čtyř hlavních částí:

 • Elektromotor. Motory jsou několik druhů. o 12, 24 nebo 36 voltů. To se provádí za účelem zajištění uživatele. Proud ze sítě má napětí 220 V a je nebezpečné pro lidské zdraví. S pomocí elektronického obvodu se sníží napětí, takže oběžné kolo, vstřikování vzduchu do trysky vede z malého stejnosměrného motoru, který je pro lidi naprosto bezpečný.
 • Fanoušek. Jeho úkolem je vytvořit proudění vzduchu. V případě vysoušeče vlasů se provádějí speciální otvory, skrze který oběžný kola nasává vzduch a pošle ho správným směrem. Typicky je vrtule vyrobena z plastu a otáčí se na kovovou tyč, která slouží jako osa. Na jedné straně je osa připojena k elektromotoru, na druhé straně je připojena k podpěře vybavené posuvným pouzdrem.
 • Topné těleso. Jedná se o to, že je to spirála nichromu. Když je proud odeslán, začne prasknout a zahřívat nepřetržitý vzduch na požadovanou teplotu. V dobrém féni se spirála vypočítá tak, že vyhřívaný vzduch nebude přežít vlasy, t. E. Teplota nepřesahuje 50-60 oC.
 • Elektronický obvod. Slouží k převodu proudu a nastavení režimů zařízení. Pomocí tlačítek umístěných na těle sušičky vlasů můžete vypnout nebo připojit spirála, zvednout nebo snížit rychlost proudění vzduchu.

Je třeba poznamenat, že účinnost zařízení jako celku závisí na soudržnosti práce všech konstrukčních prvků. Pokud je například vzduchový kanál skóroval a rychlost průtoku se zpomalí, spirála bude rozhodně začít přehřátí, což bude mít za následek jeho výstup nebo zvýšená teplota odchozího průtoku. Porucha elektronického obvodu může vést k poklesu napětí na elektromotoru, v důsledku čehož vysouška vlasů nebude fungovat v plném výkonu.

První zmínka o fenyklu je spojena se jménem francouzského kadeřnictví homfrua (a. Godenfroy). Byl to v roce 1888. navrhl, aby jeho zákazníci suché vlasy s patentovaným zařízením pracujícím z „jakéhokoliv zdroje tepla“. V roce 1908, známý berlínský elektrotechnický firma AEG zaregistrovala ochrannou známku „Feng“, který přeložil z německého znamenalo „teplý alpský veter“. První zařízení byla spíše objemná a těžká, tělo se skládalo z kovového pouzdra a váží asi 2 kg.

READ  Jak dlouho vychází vysoušeč vlasů

Demontáž a odstraňování problémů Algoritmus

Oprava vlasové sušičky jakékoli složitosti začíná vizuální kontrolou produktu. není zde žádný zvláštní rozdíl, to dělá to specialista nebo uživatele, který se odvážil všechno, co dělat s vlastními rukama. Řekneme ve fázích, jak provést diagnózu produktu.

Zásuvka

Zpočátku by mělo být pečlivě zkontrolovat zásuvku pro spalování kontaktů nebo jejich rozbití. Pokud jsou detekovány poruchy, kontaktujte nebo vytáhněte, zástrčku je musí zadat s nějakým úsilím a neuznávat se.

Napájecí drát

Je nutné jej zkontrolovat z místa vstupu do rukojeti.

Rám

Demontáž vysoušeče vlasů začíná demontáže pouzdra, která se skládá ze dvou polovin spojujících se šrouby a před tryskou se speciálními západkami. Tyto západky mohou být rozbité, takže je nutné chovat opatrně, kromě toho jsou skryté šrouby, které zavřou samolepky, plastové vložky a odnímatelné kryty.

Model Rowenta Fén Model jsou spíše podobné vzhledu, například model Rowenta Pro 2300 je demontován podobně jako ostatní standardní vysoušeče vlasů, ale vlasové sušičky jsou sally jinak jinak. mají své vlastní designové prvky. To je třeba vzít v úvahu, když jste se shromáždili k opravě produktu sami. musíte pečlivě přečíst pokyny a sledovat video na demontáž vašeho modelu.

Fanoušek

Před ním položil ochrannou mřížku a filtr, který zabraňuje požitím vlasů a prachu. Poměrně často se ucpává a musí být vyčištěna malým štětcem. V rozpočtových možnostech je pouze mříž, takže ventilátor může snížit své otáčky v důsledku přítomnosti vlasů a prachu na hřídeli. Čepele zařízení jsou vyčištěny pomocí starého zubního kartáčku a z hřídele je nutné pečlivě odstranit vrtuli a odstranit rány.

Elektrický motor

Pokud to funguje nesprávně, pak je všechny zařízení zaseknuté, což se děje, když je diodový most zlomený nebo statečný. V některých případech jsou kartáče na vině. došlo k jejich omezujícímu vývoji.

Osa motoru by se měla otáčet bez bití a ve volném režimu, po jakýchkoli opravách, všechny díly tření musí být mazány a problémové oblasti jsou upraveny ručně.

Spirála

Mnoho modelů má několik spirál, se kterým se provádí provoz odlišného způsobu toku vytápění. Integrita je obnovena pájením a všechny vady jsou snadno detekovány vizuálně. Někdy by se spirály měly být změněny na podobné produkty z nichromových nití s ​​identickými parametry.

Microcircuits

 • Základna z GhetyNakse může prasknout, zatímco dráha vyrobená z cínu je přerušena, oprava je vyrobena podle následujících technologií. poškozených oblastí k naplnění, pokrývají posun;
 • Kondenzátory jsou nafouknuty. padají a instalují nové;
 • Vadné odpory okamžitě ztmaví. musí být změněny.

Zde budete používat dovednosti k práci s pájecím železem a tito uživateli, kteří nevědí, jak. doporučujeme vám jít na mistry, v tomto případě rozebírejte vysoušeč vlasů.

Stručně se snažili vysvětlit, jak můžete rozebrat nějaké vysoušeče vlasů z německé společnosti Rowenta, ale chceme varovat, že oprava těchto produktů je pro nezasvěcené uživatele obtížné. Uvnitř takových modifikací jako regulátory hladkého provozu, jako je tlačítko péče, které přeložené znamená „péče“; Spirály jsou vyrobeny ze speciálních slitin, rozbití z nich je obtížné spojit se bezpečně doma. Kromě toho, výrobci vloží speciální priumatické ionizátory a další inovace.

Před zahájením demontáže vysoušeče vlasů je nutné nalézt základní elektrické schéma výrobku, pokud není v přiloženém instrukci, konzultovat se známými odborníky. Nezapomeňte. rozebrat jakýkoliv spotřebič pro domácnost je mnohem jednodušší než pak shromažďovat a narušit interakci všech hlavních uzlů a částí.

Design vysoušeče vlasů

Základní zařízení všech jevů lze považovat za identické. Vypořádat se s ním pod mocí každého člověka, který vlastní nadávkování a základní školní znalosti o elektroenergetice.

Každý fén se skládá ze čtyř hlavních částí:

  Elektromotor. Motory jsou několik druhů. o 12, 24 nebo 36 voltů. To se provádí za účelem zajištění uživatele. Proud ze sítě má napětí 220 V a je nebezpečné pro lidské zdraví. S pomocí elektronického obvodu se sníží napětí, takže oběžné kolo, vstřikování vzduchu do trysky vede z malého stejnosměrného motoru, který je pro lidi naprosto bezpečný.

Vysoušeč vlasů pracuje z elektromotoru, do kterého je z bezpečnostních důvodů dodáváno snížené potraviny

Oběžné kolo vezme vzduch přes štěrbiny v těle vysoušeče vlasů a pohání směrem k trysce

V pokročilých modelech modelu je instalováno několik spirálů pro zajištění provozu zařízení ve dvou nebo třech režimech topení

Je třeba poznamenat, že účinnost zařízení jako celku závisí na soudržnosti práce všech konstrukčních prvků. Pokud je například vzduchový kanál skóroval a rychlost průtoku se zpomalí, spirála bude rozhodně začít přehřátí, což bude mít za následek jeho výstup nebo zvýšená teplota odchozího průtoku. Porucha elektronického obvodu může vést k poklesu napětí na elektromotoru, v důsledku čehož vysouška vlasů nebude fungovat v plném výkonu.

První zmínka o fenyklu je spojena se jménem francouzského kadeřnictví homfrua (a. Godenfroy). Byl to v roce 1888. navrhl, aby jeho zákazníci suché vlasy s patentovaným zařízením pracujícím z „jakéhokoliv zdroje tepla“. V roce 1908, známý berlínský elektrotechnický firma AEG zaregistrovala ochrannou známku „Feng“, který přeložil z německého znamenalo „teplý alpský veter“. První zařízení byla spíše objemná a těžká, tělo se skládalo z kovového pouzdra a váží asi 2 kg.

Prototypy moderní vysoušeče vlasů byly velké a tvrdé

Demontáž fane

Hull jevů je zpravidla vyroben z plastu, které jsou vázány samoobslužnými. Je třeba je odšroubovat kudrnatým šroubovákem. Dále musíte tlačit poloviny případu, přiveďte západku z angažovanosti

Západky jsou velmi křehké a důležité jednat s opatrností, aby je neporušily. Zvláště pokud chcete rozebrat vysoušeč vlasů Rowenta. Jak to udělat správně? Hlavní věc je odšroubovat všechny šrouby

Stává se, že ve vlasových sušičkách se v závislosti na jejich konstrukci používají skryté samooklovací šrouby. Mohou být pod nálepkami nebo logem výrobce. Pokud je nevyšroubujete, pak s další demontáži máte každou šanci rozbít západky

rozebrat, vysoušeč, vlasů, rowenta, 2300

Jak to udělat správně? Hlavní věc je odšroubovat všechny šrouby. Stává se, že ve vlasových sušičkách se v závislosti na jejich konstrukci používají skryté samooklovací šrouby. Mohou být pod nálepkami nebo logem výrobce. Pokud je nevyšroubujete, pak s další demontáži máte každou šanci rozbít západky.

Existuje další funkce, pokud nevíte, jak demontovat kartáč sušičky vysoušeče. taková zařízení se skládají z několika částí a mají rotující hlavu. Při demontáži takového zařízení musíte pečlivě zapamatovat, v jakém pořadí a jak jsou detaily připojeny k sobě

To je velmi důležité a nezbytné pro následné správné montáž vysoušeče vlasů

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips?

Někdy po neúspěšném pádu nebo za dalším mechanickým dopadem toto zařízení přestane fungovat. Skvělá cesta z této obtížné situace bude kompletní demontáž vysoušeče vlasů. Chcete se naučit, jak rozebrat fén? V tom není nic složitého, hlavní věc je dodržovat stádium instrukce.

Prvním krokem je demontáž případu. Většina modelů (například ROWENTA PRO 2300 a BRAUN 3536) je odhalena dvě identické poloviny. Dodržovat bezpečnostní pravidla před odšroubovacími šrouby, je nutné vyjmout elektrický kabel z výstupu.

Tvar zařízení je typicky udržováno na jednoduchých kovových šroubech. Mohou být s nestandardními hlavami ve formě značek plus, vidlic nebo hvězdiček. Proto před vytvořením vysoušeče vlasů Philips budete muset postarat o dostupnost potřebného nástroje.

Po otevření zařízení najdete interní nástroje mechanismy, které jsou zodpovědné za jeho nepřerušovanou operaci. Pokud se vysoušeč vlasů rozbila, pak bude v těchto detailech skryta důvod pro členění. Některé modely mají navíc další upevňovací prvky ve formě západek a skrytých šroubů skrytých pod ozdobnou podšívkou.

Chcete se dozvědět, jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control? Chcete-li to udělat, musíte se seznámit s vnitřním zařízením a pečlivě prozkoumat všechny podrobnosti. Nejčastějším rozpadem mnoha zařízení je poškozená napájecí kabel. V přítomnosti kusů hořáku nebo přestávek bude nutné jej přejít.

Hlavním vnitřním prvkem jakékoli vysoušeče vlasů je ventilátor. Je poháněn elektromotorem a provádí výkres vzduchu přes speciální otvor s mřížkou. V některých případech je členění zařízení spojeno se svým znečištěním, takže pokud je prach, měl by být pečlivě vyčištěn.

Vzduch prochází topným tělesem. drát, který je navinut na termostatu. Musí mít jednosměrný pohled. Pokud máte přestávky, části spirály by měly být zkroucené nebo pájené. Některé modely (například Babyliss Pro) jsou stále vybaveny omezovačem, který nedovoluje, aby zařízení nasávalo spolu se vzduchovými dlouhými vlasy a jinými vozidly. Může také ucpat, když je zařízení špatné.

Pokud se, když zapnete zařízení k napájení, jsou slyšet trhliny a jiskry jsou viditelné, označuje rozpad motoru. Tento problém lze vyřešit nahrazením vinutí mědi a diodového mostu. Pro provedení této opravy je však obtížné, takže v tomto případě byste měli kontaktovat workshop.

READ  Podlahový ventilátor se netočí, jen bzučí

Chcete se naučit, jak rozebrat fén kartáč s kartáčem Active 1000? Konstrukce tohoto zařízení má několik nuancí ve srovnání s obvyklým fénem. Aby bylo možné zkontrolovat vnitřní prvky a mechanismy v případě poruchy, musíte provést několik jednoduchých akcí:

 • Vyjměte plastovou trysku z přední části zařízení, protože zabrání demontáži v budoucnu. K tomu musí být hladce pohybovat doprava a doleva, dokud není zcela odpojen od zařízení;
 • Při demontáži plastového kroužku se nedoporučuje používat šroubováky a jiný nástroj, protože mohou poškodit případ a nechat viditelné poškrábání na něj;
 • Poté, co potřebujete odstranit zadní trysku, která interferuje s demontáží zařízení. Nemělo by to být hodně úsilí, protože to může vést k jeho rozpadu;
 • Moderní modely fénů mnoha značek (Roven, Remington, Scarlett a další) nemají na pouzdro kovové šrouby. Upevnění dvě části vysoušeče vlasů se provádí pomocí západky. Pro jejich separaci by měly být dvě poloviny případu vytáhly, zároveň otočit.

Takže potřebujete opravit domácí spotřebiče nezávisle potřebovat koupit dobrou vysoušeč vlasů. Co si vybrat ze všech rozmanitostí na trhu? Před nákupem je nutné věnovat pozornost pověsti ochranné známky, protože pouze dobře známý výrobci se zabývají uvolňováním vysoce kvalitních výrobků. Další kritéria výběru jsou napájení, počet režimů provozu, funkce napájení studeného vzduchu.

Říkali jsme vám o hlavních rysech vnitřku vysoušeče vlasů, takže byste neměli mít otázky, jak rozebrat vysoušeč vlasů z aktiv a dalších značek Rovent Brasse. Nezapomeňte však, že při opravě malých domácích spotřebičů by měla být dodržena bezpečnostní pravidla a nezapomeňte dostat napájecí kabel z výstupu.

Rowenta Brush Activ 1000 Opravy s vlastními rukama

Detaily: Opravte Rowenta Brush Active 1000 s vlastními rukama z tohoto průvodce pro web olenord.com.

V každodenním životě použil velký počet elektrických zařízení, jejichž cílem je usnadnit životnost průměru. Ale jakákoli technika má vlastnost včas, aby selhala. Oprava vlasů lze snadno držet s vlastními rukama doma, neodkazuje do servisního střediska.

Vysoušeč vlasů je zařízení, které se používá pro sušení a vlasový styl. Skládá se z následujících konstrukčních prvků:

 • Motor;
 • Deset topení;
 • Fanoušek;
 • Tepelná ochrana;
 • Napájecí kabel;
 • Regulátory (rychlost ventilátoru, teplota a t. D.).

Princip provozu vysoušeče vlasů v domácnosti je založen na nízkonapěťovém kolektorovém motoru běžícím na konstantním proudu. Aby přístroj zapne, speciální snížená spirála se používá ve svém návrhu, což přispívá k poklesu napětí na požadovanou úroveň. Je instalován uvnitř opálení. S pomocí diodového mostu se napětí narovná. Na motoru je ocelový hřídel, na kterém je ventilátor splněn (ve většině případů je vyroben z plastu, i když nyní existují profesionální modely s kovovými lopatkami). Ventilátor se může skládat ze dvou, tři nebo dokonce čtyři lopatky.

Topný prvek elektrické vysoušeče vlasů je reprezentován jako spirála s vodičem nichrome. Je navinut na nezapěžném základě, která zvyšuje bezpečnost při použití zařízení. Když zapnete síť, spirála se začne zahřívat a ventilátor namontovaný za ním fouká teplý vzduch z těla vysoušeče vlasů. Pro ochranu před přehřátím se regulátor teploty používá (konfigurovaný během provozu) a termostat. Kromě toho, v jakékoliv féni nainstalován tlačítko „Cold Wind“ nebo „Cool“. Když je stisknuto, spirála zastaví vytápění, zůstává pouze motor a ventilátor zůstává, resp.

Je třeba poznamenat, že termostat není instalován v celé techniky. Je navržen tak, aby kontrolovaly ohřev bloku s nichromem s dlouhým provozem zařízení. Například může být stacionární profesionální fén (aplikován v kadeřnictví). Když se spirála zahřeje na maximální přípustnou teplotu, termostat vypne napájení. Po ochlazení jsou kontakty zapnuty.

Typická zařízení Bosch LCD (Bosch), Valera, Skil, Vitek, Scarlett (Scarlett) a další:

 • Voní hořák. Vůně může pokračovat od spirály, na kterém vlasy klesly v důsledku nepřesné cirkulace, nebo když spalování vnitřních částí obvodu;
 • Vysoušeč vlasů se nezapne. Důvodem může být v rozpadu motoru, přerušení napájecího kabelu, nedostatek napětí v síti;
 • Účinnost práce se snížila. Z čistoty filtru instalovaného na zadní straně skříně závisí napájení zařízení. Pokud ucpaný. zařízení začne pracovat s méně účinností;
 • Ventilátor velmi pomalu otáčí. S největší pravděpodobností s ním zasahuje;
 • Braun fén (hnědá), Philips (Philips) nebo Rowenta (Rovent) neohřívá. Existuje několik důvodů, proč se to stane: Tlačítko studeného vzduchu je blokováno, spirála se rozbila, schéma je poškozen, termostat nefunguje.

Před opravou, potřebujete vědět, jak nezávisle rozebrat vysoušeč vlasů Parlux, Saturn, Moser nebo Jaguar. V tom není nic komplikovaného, ​​pouze pokyny a šroubovák bude potřebovat:

 • Na skříni jsou na zadní straně dva šrouby. Musí být odšroubeni a jemně odstranit. V některých případech jsou více, ujistěte se, že všechny upevňovací prvky jsou odstraněny;
 • Souběžně můžete také odstranit kryt z horního panelu. pod ním je ventilátor. Nejčastěji je přitlačován k tělu, takže se nepropouští bez jakýchkoliv problémů, pokud to tlačí;
 • Pod vrchním panelem pouzdra je přepínač režimu a tlačítko studeného vzduchu. Na panelu je několik vodičů. Které jsou připojeny k kontaktům schématu. Pro další demontáže budou přijaty k odstranění;
 • Nyní můžete odstranit spirála z hlavy vysoušeče vlasů. Je nutné jednat jemně, jinak může selhat, odstranit až poté, co se ujistil, že odstraní všechny držáky;
 • Pod spirálou, je motor motor. Nejčastěji není třeba dostat, t. na. Téměř všechny chyby budou okamžitě patrné v místě připojení motoru do kontaktů topného tělesa. Výjimka je potřeba nahradit část, pak oprava je vyrobena kapitálem.

Zvažte, jak je vyráběna sušičky Babyliss, Rowenta Brush Activ, Bosh, Remington a další doma. Nejprve musíte čistit ventilátor a hřídel motoru z vlasů. Jdou tam hodně i po několika měsících intenzivního použití. Chcete-li to provést, musíte odstranit zadní horní panel a snížit vlasy, poté, co je odstraňte s pinzemi nebo prsty. V žádném případě nelze otřít náhradní díly vlhkým hadříkem. poškodí kontakty. To se provádí v každém případě bez ohledu na problém.

Opravte fén Rowenta s vlastními rukama

Detaily: Rowenta fénová sušička opravy s vlastními rukama z tohoto průvodce pro Olenord.com.

Dnes, všechny ženy, a často muži používají fén pro rychlé sušení vlasů. Existuje mnoho odrůd těchto produktů, ale zásada provozu a jejich design je stejný, pouze někdy existují malé technické nuance. Pokud přemýšlíte o tom, jak rozebrat Rowenta Studio Dry 2000 vysoušeč vlasů, pak okamžitě varovat, že jeho design není odlišný od jiných analogů, s výjimkou modelů Rowenta CF 9320 nebo 9000, které jsou považovány za jevové kartáče.

Jakýkoliv model ranentního vysoušeče vlasů má hlavní prvky, aniž by nemohly fungovat. Tyto uzly a díly společně provádějí hlavní práci na sušení vlasů jakékoli délky s vynikajícím efektem a některé, s iontovou ikonou. dělat ionizaci vzduchu pro lepší pokládání.

Každý produkt má přepínače, vzhled a číslo, které je odlišný, ale princip provozu je identický.

Podle odborníků je nejchodernější detail zařízení tyristor, takže není těžké opravit vysoušeč vlasů pro sušení vlasů pro uživatele.

Níže uvedený obrázek ukazuje hlavní složky jakékoliv vysoušeče vlasů:

 • fanoušek;
 • Elektrický motor;
 • ochranná mřížka vzduchu;
 • Základem vysoušeče vlasů je topný prvek;
 • tepelně odolná základna;
 • Tlačítko Start;
 • Spínač termostatu;
 • napájecí kabel;
 • Fixtur klepadlo;
 • Kontakty na boty.
rozebrat, vysoušeč, vlasů, rowenta, 2300

Oprava vlasové sušičky jakékoli složitosti začíná vizuální kontrolou produktu. není zde žádný zvláštní rozdíl, to dělá to specialista nebo uživatele, který se odvážil všechno, co dělat s vlastními rukama. Řekneme ve fázích, jak provést diagnózu produktu.

Zpočátku by mělo být pečlivě zkontrolovat zásuvku pro spalování kontaktů nebo jejich rozbití. Pokud jsou detekovány poruchy, kontaktujte nebo vytáhněte, zástrčku je musí zadat s nějakým úsilím a neuznávat se.

Je nutné jej zkontrolovat z místa vstupu do rukojeti.

Demontáž vysoušeče vlasů začíná demontáže pouzdra, která se skládá ze dvou polovin spojujících se šrouby a před tryskou se speciálními západkami. Tyto západky mohou být rozbité, takže je nutné chovat opatrně, kromě toho jsou skryté šrouby, které zavřou samolepky, plastové vložky a odnímatelné kryty.

READ  Po tom, kolik je fén vylučován z těla

Model Rowenta Fén Model jsou spíše podobné vzhledu, například model Rowenta Pro 2300 je demontován podobně jako ostatní standardní vysoušeče vlasů, ale vlasové sušičky jsou sally jinak jinak. mají své vlastní designové prvky. To je třeba vzít v úvahu, když jste se shromáždili k opravě produktu sami. musíte pečlivě přečíst pokyny a sledovat video na demontáž vašeho modelu.

Před ním položil ochrannou mřížku a filtr, který zabraňuje požitím vlasů a prachu. Poměrně často se ucpává a musí být vyčištěna malým štětcem. V rozpočtových možnostech je pouze mříž, takže ventilátor může snížit své otáčky v důsledku přítomnosti vlasů a prachu na hřídeli. Čepele zařízení jsou vyčištěny pomocí starého zubního kartáčku a z hřídele je nutné pečlivě odstranit vrtuli a odstranit rány.

Pokud to funguje nesprávně, pak je všechny zařízení zaseknuté, což se děje, když je diodový most zlomený nebo statečný. V některých případech jsou kartáče na vině. došlo k jejich omezujícímu vývoji.

Osa motoru by se měla otáčet bez bití a ve volném režimu, po jakýchkoli opravách, všechny díly tření musí být mazány a problémové oblasti jsou upraveny ručně.

Mnoho modelů má několik spirál, se kterým se provádí provoz odlišného způsobu toku vytápění. Integrita je obnovena pájením a všechny vady jsou snadno detekovány vizuálně. Někdy by se spirály měly být změněny na podobné produkty z nichromových nití s ​​identickými parametry.

 • Základna z GhetyNakse může prasknout, zatímco dráha vyrobená z cínu je přerušena, oprava je vyrobena podle následujících technologií. poškozených oblastí k naplnění, pokrývají posun;
 • Kondenzátory jsou nafouknuty. padají a instalují nové;
 • Vadné odpory okamžitě ztmaví. musí být změněny.

Zde budete používat dovednosti k práci s pájecím železem a tito uživateli, kteří nevědí, jak. doporučujeme vám jít na mistry, v tomto případě rozebírejte vysoušeč vlasů.

Stručně se snažili vysvětlit, jak můžete rozebrat nějaké vysoušeče vlasů z německé společnosti Rowenta, ale chceme varovat, že oprava těchto produktů je pro nezasvěcené uživatele obtížné. Uvnitř takových modifikací jako regulátory hladkého provozu, jako je tlačítko péče, které přeložené znamená „péče“; Spirály jsou vyrobeny ze speciálních slitin, rozbití z nich je obtížné spojit se bezpečně doma. Kromě toho, výrobci vloží speciální priumatické ionizátory a další inovace.

Před zahájením demontáže vysoušeče vlasů je nutné nalézt základní elektrické schéma výrobku, pokud není v přiloženém instrukci, konzultovat se známými odborníky. Nezapomeňte. rozebrat jakýkoliv spotřebič pro domácnost je mnohem jednodušší než pak shromažďovat a narušit interakci všech hlavních uzlů a částí.

V každodenním životě použil velký počet elektrických zařízení, jejichž cílem je usnadnit životnost průměru. Ale jakákoli technika má vlastnost včas, aby selhala. Oprava vlasů lze snadno držet s vlastními rukama doma, neodkazuje do servisního střediska.

Opravte fén Rowenta s vlastními rukama

Detaily: Rowenta fénová sušička opravy s vlastními rukama z tohoto průvodce pro Olenord.com.

Dnes, všechny ženy, a často muži používají fén pro rychlé sušení vlasů. Existuje mnoho odrůd těchto produktů, ale zásada provozu a jejich design je stejný, pouze někdy existují malé technické nuance. Pokud přemýšlíte o tom, jak rozebrat Rowenta Studio Dry 2000 vysoušeč vlasů, pak okamžitě varovat, že jeho design není odlišný od jiných analogů, s výjimkou modelů Rowenta CF 9320 nebo 9000, které jsou považovány za jevové kartáče.

Jakýkoliv model ranentního vysoušeče vlasů má hlavní prvky, aniž by nemohly fungovat. Tyto uzly a díly společně provádějí hlavní práci na sušení vlasů jakékoli délky s vynikajícím efektem a některé, s iontovou ikonou. dělat ionizaci vzduchu pro lepší pokládání.

Každý produkt má přepínače, vzhled a číslo, které je odlišný, ale princip provozu je identický.

Podle odborníků je nejchodernější detail zařízení tyristor, takže není těžké opravit vysoušeč vlasů pro sušení vlasů pro uživatele.

Níže uvedený obrázek ukazuje hlavní složky jakékoliv vysoušeče vlasů:

 • fanoušek;
 • Elektrický motor;
 • ochranná mřížka vzduchu;
 • Základem vysoušeče vlasů je topný prvek;
 • tepelně odolná základna;
 • Tlačítko Start;
 • Spínač termostatu;
 • napájecí kabel;
 • Fixtur klepadlo;
 • Kontakty na boty.

Oprava vlasové sušičky jakékoli složitosti začíná vizuální kontrolou produktu. není zde žádný zvláštní rozdíl, to dělá to specialista nebo uživatele, který se odvážil všechno, co dělat s vlastními rukama. Řekneme ve fázích, jak provést diagnózu produktu.

Zpočátku by mělo být pečlivě zkontrolovat zásuvku pro spalování kontaktů nebo jejich rozbití. Pokud jsou detekovány poruchy, kontaktujte nebo vytáhněte, zástrčku je musí zadat s nějakým úsilím a neuznávat se.

Je nutné jej zkontrolovat z místa vstupu do rukojeti.

Demontáž vysoušeče vlasů začíná demontáže pouzdra, která se skládá ze dvou polovin spojujících se šrouby a před tryskou se speciálními západkami. Tyto západky mohou být rozbité, takže je nutné chovat opatrně, kromě toho jsou skryté šrouby, které zavřou samolepky, plastové vložky a odnímatelné kryty.

Model Rowenta Fén Model jsou spíše podobné vzhledu, například model Rowenta Pro 2300 je demontován podobně jako ostatní standardní vysoušeče vlasů, ale vlasové sušičky jsou sally jinak jinak. mají své vlastní designové prvky. To je třeba vzít v úvahu, když jste se shromáždili k opravě produktu sami. musíte pečlivě přečíst pokyny a sledovat video na demontáž vašeho modelu.

Před ním položil ochrannou mřížku a filtr, který zabraňuje požitím vlasů a prachu. Poměrně často se ucpává a musí být vyčištěna malým štětcem. V rozpočtových možnostech je pouze mříž, takže ventilátor může snížit své otáčky v důsledku přítomnosti vlasů a prachu na hřídeli. Čepele zařízení jsou vyčištěny pomocí starého zubního kartáčku a z hřídele je nutné pečlivě odstranit vrtuli a odstranit rány.

Pokud to funguje nesprávně, pak je všechny zařízení zaseknuté, což se děje, když je diodový most zlomený nebo statečný. V některých případech jsou kartáče na vině. došlo k jejich omezujícímu vývoji.

Osa motoru by se měla otáčet bez bití a ve volném režimu, po jakýchkoli opravách, všechny díly tření musí být mazány a problémové oblasti jsou upraveny ručně.

Как разобрать фен Rowenta Studio dry 2000

Mnoho modelů má několik spirál, se kterým se provádí provoz odlišného způsobu toku vytápění. Integrita je obnovena pájením a všechny vady jsou snadno detekovány vizuálně. Někdy by se spirály měly být změněny na podobné produkty z nichromových nití s ​​identickými parametry.

 • Základna z GhetyNakse může prasknout, zatímco dráha vyrobená z cínu je přerušena, oprava je vyrobena podle následujících technologií. poškozených oblastí k naplnění, pokrývají posun;
 • Kondenzátory jsou nafouknuty. padají a instalují nové;
 • Vadné odpory okamžitě ztmaví. musí být změněny.

Zde budete používat dovednosti k práci s pájecím železem a tito uživateli, kteří nevědí, jak. doporučujeme vám jít na mistry, v tomto případě rozebírejte vysoušeč vlasů.

Stručně se snažili vysvětlit, jak můžete rozebrat nějaké vysoušeče vlasů z německé společnosti Rowenta, ale chceme varovat, že oprava těchto produktů je pro nezasvěcené uživatele obtížné. Uvnitř takových modifikací jako regulátory hladkého provozu, jako je tlačítko péče, které přeložené znamená „péče“; Spirály jsou vyrobeny ze speciálních slitin, rozbití z nich je obtížné spojit se bezpečně doma. Kromě toho, výrobci vloží speciální priumatické ionizátory a další inovace.

Před zahájením demontáže vysoušeče vlasů je nutné nalézt základní elektrické schéma výrobku, pokud není v přiloženém instrukci, konzultovat se známými odborníky. Nezapomeňte. rozebrat jakýkoliv spotřebič pro domácnost je mnohem jednodušší než pak shromažďovat a narušit interakci všech hlavních uzlů a částí.

V každodenním životě použil velký počet elektrických zařízení, jejichž cílem je usnadnit životnost průměru. Ale jakákoli technika má vlastnost včas, aby selhala. Oprava vlasů lze snadno držet s vlastními rukama doma, neodkazuje do servisního střediska.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS