Jak sestavit binatone A 1685 ventilátor

Vícebarevný binaton

Binatone Multicooker ještě není známo ruskému spotřebiteli, i když produkty tohoto výrobce jsou široce zastoupeny na domácím trhu sedmdesáti pěti zemí světa. Hlavním kritériem pro popularitu této značky je docela rozsáhlá řada vynikající celosvětové multi-měny. Jedná se o spolehlivost a kvalitu multicurocektorů tohoto výrobce a bude klíčem k rozšířenému rozložení těchto gadgetů.

Obrovská sortimentová řada multicurok binatone umožní jakékoli hostesce vybrat si sama o sobě kuchyňský asistent právě s množstvím funkcí, které chce. Binatone je také reprezentován různými rozměry, existují i ​​rekordní držitele. nejmenší velikost na nejnižší výkon, ale s plnou funkčností. Multividační design této značky je velmi optimistický a moderní, který přirozeně ubírá potenciální kupující.

Oznámení

Ppódam. Desktop Lentator Intone TF-0930 bez Coop. Na mece. Selfvi. P.S v časopise Cena Okolo 2000 tisíc.Hospoda. Obecné charakteristiky: typ. plocha počítače. Ne Moor. 25 bt Daemtp zámky. 22 cm Management. Mexikské dálkové ovládání. Čistá kvalita bot nože. 2 ks Zobrazení. Žádný případový materiál. Plastové funkce: nastavení rychlosti. Existuje funkce rotace. Existuje funkce sklonu. tady je

Krásné podlahové ventilátor pro pokoj. Tichý, mocný, krásný. Spinning 180 stupňů. Stav nového.

Podlaha ventilátoru Binatone SF 1604 WS užil jednoho léta v teple! V perfektním stavu. Malý prach na lopatkách. Prodávám kvůli pohybu. Vyzvednout!

Podlahový ventilátor s nízkým hlukem. Stát je vynikající. 3 Rotační režimy (slabé, střední a silné foukání). Existuje funkce automatického otáčení ventilátoru vodorovně (ze strany na stranu). Nastavení ve výšce. Podpěry proti vibracím.

Ventilátor v dobrém stavu. Podávaná víra a pravda, ztratila plastový stojan pro nohu během služby, nemá vliv na práci. Prodáno v souvislosti s výměnou klimatizace.

Pracovník podlahové ventilátory, výška 130 cm. Černé upevňovací prvky spadly na dvě nohy (vidět na fotografii). Více rychlostí. Dobře fouká. Úhel sklonu je regulován. Průměr 45 cm.

Seno c níže, sada, plně a plně. Loupati Asylizing Den dne, to není dokonce provedeno. Ha hapantya nahoru 22. srpna 2022., Etika. Příjemná barva. Myster 45 W daemer Lopsight 39.2 cm pulantní stravování Pugulipa High Země Speed ​​3 Ovládací mechanické

Ve výborné technické a vnější podmínce! Nastavení výšky, 3!naprosto ticho! Výkon 450W!Blades 40cm! V krabici! Můžete si koupit v centru během pracovní doby. AVITO DODÁNÍ Bez problémů.

Olejový radiátor, binaton OFR 1209 F Model, počet oddílů 9, termostatu, výběr úrovně výkonu, výkon 2000W, ventilátor. Ve velkém stavu.

Líbí se mi injekčně v SF-1600S F-1600S: 45 W, dokončení: Mehanic, Daemp Lopes: 40 cm, MISTŘEBA KOPPU: PLATIKA. GPANTITY 6 METS. Otner s One. Zaxok v PPFill, mnoho Intetepexic Thexniki C hapantie. Harmonogram práce: od 10 nebo 18. Bez výhledem a víkendů. Dostupnost zboží a detailní adresy (pro TK „Jaro“) Objasnit telefonicky

Venkovní ventilátor binaton. 2 měsíce používání, záruka je platná, uložená balení a kontroly. 3 pracovní režimy

Вентилятop нacтoльный BINАТОNЕ, Bентилятoр нaстол ВINATONE TF-0602, 15 Bт, 2 cкopости, прищeпкa/пoдставкa мoщнoсть: 15 Bт — упpавлeние: механичecкоe — дополнитeльные функции: регулиpовка нaклона, peгулиpoвка повoрoтa — матеpиал кopпуса: плacтик — количecтво cкoрocтей: 2 — диaметр лопастей : 15 cm nový produkt nový v balení; záruka; Mnoho typů podobných výrobků přesvědčivý požadavek na dostupnost a cenu zboží zkontrolovat telefonicky „Horizon“ obchod na. Říjen D.25. Mezi zastávkami „okresní galle“ a obchodním domem „UFA“. Otevírací doba: 10: 00-19: 00 (neděle až 18 hodin.) Bez oběda a víkendů. Zařazení od 14 do 15 hodin. Druhý obchod na trhu kolektivního zemědělského trhu v nákupním centru „Mercury 1“ Boutique režim provozu: 10: 00-20: 00 bez oběda a víkendů. Klikněte na slovo „Shop“ Horizon „a získejte na naši stránku. Existují všechny naše reklamy.

TF-0602 BINT-TF-0602 ventilátor Bintol Bintone TF-0602, 15 BT, 2 čtverečních, PCA / Podpora Bentytiletop Papírový náplast 6 palců (14,7 cm) Síťový odkaz Použití NASUPPORT a pro tisk 3 LOPES 2 Úhel úhlu Corolor Corolor Zabalení motoru, 220-240V ~ 50-60nz, 15W položka je v balení nová; záruka; Mnoho typů podobných výrobků přesvědčivý požadavek na dostupnost a cenu zboží zkontrolovat telefonicky „Horizon“ obchod na. Říjen D.25. Mezi zastávkami „okresní galle“ a obchodním domem „UFA“. Otevírací doba: 10: 00-19: 00 (neděle až 18 hodin.) Bez oběda a víkendů. Zařazení od 14 do 15 hodin. Druhý obchod na trhu kolektivního zemědělského trhu v nákupním centru „Mercury 1“ Boutique režim provozu: 10: 00-20: 00 bez oběda a víkendů. Klikněte na slovo „Shop“ Horizon „a získejte na naši stránku. Existují všechny naše reklamy.

Bентилятop наcтoл BINАТОNЕ TF-0602, 15 Вт, 2 cкоpоcти, пpищепкa/подcтaвкa Toвaр новый в упакoвкe; prádelna; мнoгo видoв подoбнoго тoвара Убeдительная просьбa наличие и цену товapа уточнять пo телeфoну Магазин «Гopизонт» нa пp. Октября д.25. Mежду oстaновкaми «Окpуг Галле» и унивepмаг «Уфа». Рeжим paботы: 10:00-19:00 (в воскресенье до 18 ч.) без обеда и выходных. Кварцевание с 14 до 15 часов. Второй магазин на колхозном рынке в ТРЦ «Меркурий 1» бутик Режим работы: 10:00-20:00 без обеда и выходных. Кликните на слово „Магазин „Горизонт“ и попадете на нашу страницу. Там все наши объявления.

READ  Jak si vybrat výkonný ventilátor do domácnosti

Вентилятoр наcтoл BINАТОNЕ TF-0602, 15 Вт, 2 cкорocти, пpищепкa/пoдстaвкa Hacтольный вентилятоp BINAТОNE TF-0602 имeет peгулирoвку угла наклона и повopота. Kaждый сможет выбpать именнo тот рeжим pабoты, который будет oптимaльно подxодить для любoго прoстpанствa. Bentilers umožnily vyřadit jednu ze dvou režimů provozu, vyznačující se rychlostí lopatek. Funkce otáčení v horizontální rovině pomáhá rovnoměrně rozdělit proudy proudění vzduchu, vytváření pohodlných podmínek pro všechny lidi v něm. Specifikace:. Výkon: 15 W. Ovládání: Mechanické. další funkce: Nastavení náklonu, nastavení otáčení. pouzdro: plastová. Počet rychlostů: 2. průměr lopatky: 15 cm Produkt nový v balení; záruka; Mnoho typů podobných výrobků přesvědčivý požadavek na dostupnost a cenu zboží zkontrolovat telefonicky „Horizon“ obchod na. Říjen D.25. Mezi zastávkami „okresní galle“ a obchodním domem „UFA“. Otevírací doba: 10: 00-19: 00 (neděle až 18 hodin.) Bez oběda a víkendů. Zařazení od 14 do 15 hodin. Druhý obchod na trhu kolektivního zemědělského trhu v nákupním centru „Mercury 1“ Boutique režim provozu: 10: 00-20: 00 bez oběda a víkendů. Klikněte na slovo „Shop“ Horizon „a získejte na naši stránku. Existují všechny naše reklamy.

Oznámení

Vítejte v Lentile. Je použita funkce. Čistý ochranný pot. Byla tam zlomená. Clapseca se speciálním lakem a zdá se, že je stejně jako dříve. Bint s 5cestným lapováním. Rugulized High 115-175 cm. Taymer Na 2 Casa. Režimy motorové / pevné polohy. Nízký hluk.

Binatone (Anglie) s kapacitou 2000-2400 watt. Tři režimy provozu, ventilátor, střední topení a plné.

Používám bentilenci SF-1606 použitého na SF-1606. Způsobit porušení. A poslat. Když je zapnuto, lampy jsou načteny, ale ne se točí. Účelně zjistil, že existuje lesklý k elektrické prodlevy. Zařízení BSA je ochuzeno a bez. Máte na adrese Mamadyshesezeskaya traktu, 55a.

Líbí se mi injekčně v SF-1600S F-1600S: 45 W, dokončení: Mehanic, Daemp Lopes: 40 cm, MISTŘEBA KOPPU: PLATIKA. GPANTITY 6 METS. Otner s One. Zaxok v PPFill, mnoho Intetepexic Thexniki C hapantie. Harmonogram práce: od 10 nebo 18. Bez výhledem a víkendů. Dostupnost zboží a detailní adresy (pro TK „Jaro“) Objasnit telefonicky

Unboxing Binatone fan, Watch this vidoe Before you buy your fan.

Cool Fan pro ty, kteří nechtějí běžet pokaždé a přepínače. Plus. Je mocný. Stát je vynikající.

Ohřívač ventilátoru Binatone Production England Power 2000 watt pracuje jak v jednoduchém režimu ventilátoru a v režimu vytápění vynikající

Prodávám fanoušci venkovní ve výborném stavu. Oba s konzolami. Malý Bu. Binatone-600 VITEK (foto 2).400 pickup.

3 pempulties, kotvení 45 wattů, priamep. Gapahytia 6 Messaceb. Budete v kněze (udržet na Národnost „Život sakra s pěstováním“), řada zájmů s granátem. Plán práce: od 10 do 18 let. Bez muže a supaváčení. Nástroj pro kalcity a PowPe Adps pomocí telefonu

Prodáváme podlahové ventilátor Binatone A1685. Ve výborném stavu, velmi silný. 3 Rychlost, časovač vypnutí.

Kroky pro moly incorter: Univerzální, unikátní, svatyně, Snek-Hall. Dailed Tools Powd na mockings: Binaton, Bossh, Elenbereg, Kenwood, Kups, Muline, Ranason, Philderas, Rollris, Ranmond, Rolson, Scarlett, Sinvo, Úsměv, Tefal, Vitek, Zelmer, Gama, Dualta, Nerchant, Roller, hosteska. Vždy k dispozici ve velkých číslech náhradních dílů pro domácí spotřebiče: VEKA, BLOMBERG, VSSH, SIEMENS, NEFF, SANDY, Zerowtt, Elestrylu, IKEA, Zerussi, AEG, Gornje, Nana, Indesit, Ariston, Notoint, Whirlrol Samsung, Algi, Ardo, Bosch, Siemens, Ariston, Atlant, Asko, Pryč, Hanza, Izvet, Silt, Zanussi, electrolux a další značky. Nabízíme Vám širokou škálu náhradních dílů pro domácí spotřebiče: ložiska, ložiska, (ložiska pro pračku) otočná tlačítka, manžety, UBL (Luku Lock Device) Tepelný senzor, síťový filtr, manžety, hypotéka, Boyteli, přívodní ventil, Luke rukojeť. montáž, anti-kyselina, postřikovač, anoda, tryska, kompresor, zásobník, lisovna, senzor hladiny vody, termostat, těsnění, kotel, buničina, buben, nádrž, smyčka, smyčka, tepelný blok, crestus, kryt nádrže, třmen. úroveň relé, kondenzátor, elektroakla, pádlo, hlemýžď, filtr, zástrčka, filtr, ventilátor, horní smyčka, rukojeť dveří chladničky, časovač, elektromotor, sušička, freon, výparní deska, pojistka, žárovka, motor, sklo, výparník, keramický stůl, JIBr, hořák, hořák, spínače, zapalování, časovač, rukojeť, rukojeti, mosazný skříň, gril, dolní, horní, nůž (nůž) mlýnek na maso, protizávaží, pojistka šnek, magnetron, slída, opálení, matice, obvod, deska, termočlánek, špičky, časovač, kondenzátor, stuha, reptilect, dálkový, relé, hadice, cívky, mazání, zapalovací jednotka, svíčka. Svíčky, Konford, Peng, Sealer, Sklo, Cirkulační spínače, Cirkulační čerpadlo, Sprinklery, Ořechy, Košík, trubka, tašky, Držák sáčku, Motor, Dioda, Motor, Kruhová deska, Copler, Magnetronová čepice, Kruhová deska, Deska, \ t Prázdný, tyč, měděný potrubí, tok, pájka, kbelík, těsnění ventilu, přepínač, konvektor, matice, nůž, klíč, kroužek tvrdohlavý, mřížka, nůž, a mnohem více. RF, Kenwood, Vitek, Binat, Zelmer, Mulinex, Greemer, Bork, Vitek, Ranasniol, Ssarlett, Redmond, Tefal, statečný, ACS, AIDS. Jakož i:. Velká volba;. Nízké ceny;. Zajištění kvality;. Platba v hotovosti, karta, na běžném účtu;. Dodávka v Čeljabinsku, regionu, Rusku, v zahraničí;. Přeprava v den platby. Otevírací doba: Po. PT: 09:00.19:00 So. Slunce: 10:00. 17:00 bodů za vydávání v celém Rusku je možné pořadí a hledat model vaší techniky Zvláštní ceny pro řemeslníky a opravy obchodů. Poskytujeme služby pro opravu domácích spotřebičů v Chelyabinsku doma av servisu.

Venkovní, 45 w, mechanická kontrola. Záruka 6 měsíců. Rozvrh: Od 10 do 18 let (pracovní dny), od 10 do 16 (víkendy) dostupnost zboží a detailní adresy (pro jarní TK) Určete telefonicky

READ  Příprava na epilaci bikiny poprvé

Prodej dva v celku, a to buď Zapype. Ceny užitkových cen v publikacixx. Certikální mzdy na obou tapetách. On razbinalia. Je důležité podřídit. Cami Kaptery platí a mopy. Je nutné: Meope pokovování lisy Matka v kontaktním stativu pro flipper ventilátoru pro mřížku ventilátoru, pouzdro pro matice pro matice ventilátoru Matice Matice Fixing Blade Dálkové ovládání (PD pro ventilátor)

Pozornost! Festima.Ru je vyhledávač pro reklamy z populárních stránek. Nevystavujeme produkt, neuchováváme obrázky a osobní údaje. Všechny obrázky patří svým autorům Prohlášení

Pozornost! Festima.Ru je vyhledávač pro reklamy z populárních stránek. Nevystavujeme produkt, neuchováváme obrázky a osobní údaje. Všechny obrázky patří svým autorům Prohlášení

Oznámení

Ppódam. Desktop Lentator Intone TF-0930 bez Coop. Na mece. Selfvi. P.S v časopise Cena Okolo 2000 tisíc.Hospoda. Obecné charakteristiky: typ. plocha počítače. Ne Moor. 25 bt Daemtp zámky. 22 cm Management. Mexikské dálkové ovládání. Čistá kvalita bot nože. 2 ks Zobrazení. Žádný případový materiál. Plastové funkce: nastavení rychlosti. Existuje funkce rotace. Existuje funkce sklonu. tady je

Prodáváme ventilátor binatonu v dobrém pracovním stavu. Při práci se točí v různých směrech, tři rychlosti. Viz profil!

Podlaha ventilátoru Binatone SF 1604 WS užil jednoho léta v teple! V perfektním stavu. Malý prach na lopatkách. Prodávám kvůli pohybu. Vyzvednout!

Popis „Klimatické zařízení Venkovní binaton Binatone SF-1680S ventilátor má úpravu úhlu sklonu a otočení. Díky tomu může uživatel zvolit optimální směr proudění vzduchu při instalaci zařízení kdekoli. Multifunionalita a jednoduchost ovládacího fan Umožňuje zvolit jeden z osmi režimů provozu, včetně eko-režimu, noční režim, vyznačující se rychlostí otáčení lopatek. Dotkněte se dálkového ovladače. Časovač po dobu 7,5 hodiny. 5 čepelí. Vybaven dotykovým ovládacím panelem a snímačem teplotního teploty. Hlavní věc. Počasí v domě Rotační funkce v horizontální rovině pomáhá rovnoměrně rozdělit proudy proudění vzduchu v místnosti a velikost lopatek v 39,2 cm vytvářejí výkonný proud vzduchu, který vytváří pohodlné podmínky pro všechny lidi v něm. Obecné specifikace Typ: Venkovní sloupec: No Power: 55 W Průměr Lopatky: 40 cm Ovládání: Elektronické dálkové ovládání: Ano Počet rychlosti otáčení rychlosti: 3 kusová displej: Ano Materiály skříně: Plastová funkce funkce: Existuje funkce rotace: Existuje funkce sklonu: Existují režimy provozu časovače: ano Další informace Funkce: Časovač 7.5 HODINY, TouchPad, Barva snímače teploty: bílá

Ventilátor v dobrém stavu. Podávaná víra a pravda, ztratila plastový stojan pro nohu během služby, nemá vliv na práci. Prodáno v souvislosti s výměnou klimatizace.

Prodávám spolehlivý krásný světelný binaton ventilátor. 3 režimy zástrčky, režimy otáčení, nastavení náklonu. O něco více než měsíc.

SF-1680S NAP-1680S NAP-1680S s dálkovým ovládáním, na gapunkum DE 2021 (všechny a kontroly). V dolní části šumu je hluk. Stroj 55 W Průměr Lopactee 39.2 cm. Časovač. 7,5 hodin. Noční lidé, eco-revory. Kondlsa. Korpus z AVS-Plastic. Nastavení úhlu sklonu a otočení. Automatická rotace (oscilace).

Seno c níže, sada, plně a plně. Loupati Asylizing Den dne, to není dokonce provedeno. Ha hapantya nahoru 22. srpna 2022., Etika. Příjemná barva. Myster 45 W daemer Lopsight 39.2 cm pulantní stravování Pugulipa High Země Speed ​​3 Ovládací mechanické

Ventilátor v perfektním stavu, používaný měsíc s teploměrem, dálkovým ovládáním je studená studna, několik režimů provozu (normální, pláž, noc)

Prodávám ventilátor, praktický není používán. Všechno funguje, stát je perfektní. K dispozici je ovládací panel, dotykový displej, noční režim. Výkon 55W. Můžete si vyzvednout téměř kdykoliv. Dejte spolu s krabicí.

Ve výborném technickém a vnějším stavu! Nastavení výšky, 3!naprosto ticho! Výkon 450W!Blades 40cm! V krabici! Můžete si koupit v centru během pracovní doby. AVITO DODÁNÍ Bez problémů.

Olejový radiátor, binaton OFR 1209 F Model, počet oddílů 9, termostatu, výběr úrovně výkonu, výkon 2000W, ventilátor. Ve velkém stavu.

Pozornost! Festima.Ru je vyhledávač pro reklamy z populárních stránek. Nevystavujeme produkt, neuchováváme obrázky a osobní údaje. Všechny obrázky patří svým autorům Prohlášení

Pozornost! Festima.Ru je vyhledávač pro reklamy z populárních stránek. Nevystavujeme produkt, neuchováváme obrázky a osobní údaje. Všechny obrázky patří svým autorům Prohlášení

Fanoušci ve městě kropyvnytskyi

Existují slevy na povýšení Sidex250: Populární fanoušci. koupit v Kropyvnytskyi a dalších městech Ruska za slevu, bez předplatného, ​​skladem 4491 ks. Kategorie: Klimatické zařízení. Dodávka do kropyvnytskyi, Moskvy a dalších měst Ruska. Před nákupem použijte výběr podle parametrů, přečtěte si recenze, viz Vlastnosti.

První FA 5560-1. Radiální mechanismus, podlaha, sloupec, 60 W, časovač, elektronické ovládání, dálkové ovládání

Venkovní ventilátor, výkon 38 W, Množství režimů rychlosti: 3, nastavitelný svah, stupňů: 30, horizontální otáčení, stupně: 90.

Scarlett SC-SF111B09. Podlaha ventilátoru, napájení 45 wattů, 3 rychlost, nastavení výšky, noční světlo.

Venkovní Scarlett SC-SF111RC08 Ventilátor. Axiální mechanismus, venkovní, 45 W, časovač, elektronické ovládání, nastavení výšky, dálkové ovládání

Scarlett SC-SF111B04. Axiální mechanismus, venkovní, 45 W, mechanická regulace, nastavení výšky.

Scarlett SC-SF111B08. Axiální mechanismus, venkovní, 38 W, mechanická regulace, nastavení výšky

CENTEK CT-5007. Compact Desktop model, axiální, napájení 45 watty, funkce sklonu těla, otáčení pouzdra

IRIT IRV-026. Compact Desktop model, axiální, napájení 40 W, funkce sklonu těla, otáčení tělesa, programovací čas

CENTEK CT-5004. Venkovní, axiální, výkon 45 W, funkce sklonu tělesa, otáčení výkonu.

READ  Jak odstranit hluk ventilátoru z mikrofonu

CENTEK CT-5004. Venkovní, axiální, výkon 45 W, funkce sklonu tělesa, otáčení výkonu

První fa 5560-2. Radiální mechanismus, podlaha, sloupec, 60 W, časovač, elektronické ovládání, dálkové ovládání

Scarlett SC-SF111B06. Podlaha ventilátoru, axiální, 45 W, 3 rychlosti, funkční tah a sborový tah, mechanické řízení.

Venkovní ventilátor Promo PR-F3301. Axiální mechanismus, venkovní, 40 W, mechanická kontrola, nastavení výšky

Jak sestavit binatone A 1685 ventilátor

Domů »Jak sbírat binatone A 1685 ventilátor

BIKED SF 302

Nevýhody: malá nepochopitelná přítomnost „nočního“ režimu, t.na. Neexistuje žádný rozdíl mezi „přirozeným“.

Komentář: řekl, ale v vrcholu poptávky po fanouškům nejvíce.

Nevýhody: Rozbité po 5 inkluzích. A on se zlomil nebezpečný a sám. Zapnutý a už se nevypne. Dobře se vrátil domů a viděl, a pak nikdy nevíte co. Samozřejmě SG.

Jak sbírat venkovní ventilátor?

Komentář: Vynikající fanoušek. Koupeno asi před 4 lety. To stojí asi 300R. Nyní takové levné téměř ne.

Jak sbírat ventilátor. Návod

Jak sestavit spodní část ventilátoru?

Existuje další typ stojanu. ve formě disku, který se skládá z těžkého tmavého plastu a světle bílé, které jsou navzájem upevněny 4 šrouby a maticemi.

Jak sestavit horní část ventilátoru?

  • Získejte z krabice zbývající části pro horní blok.
  • Na přední mříži pirující tři malé šrouby Labe výrobce. Pokud to není provedeno, nebude mít vliv na aktivitu ventilátoru.
  • Vezměte mřížku zadní ventilátoru a připojte jej do motorového prostoru. Nezapomeňte sledovat kolíky v drážkách přidělených pro ně. A pak utáhněte plastovou matici. To se točí velmi těsné, takže bude nutné udělat úsilí.
  • Na motorovém rotoru naplánujte lopatky (oběžné kolo). Musíme být vysledováni, že drážky se shodují s kolíkem rotoru. Upevňovací matice točí proti pohybu ve směru hodinových ručiček.
  • Dali jsme přední mřížku ventilátoru a upevňujeme ji pomocí čtyř spojovacích prvků, umístěných nahoře, zdola a na stranách bloku motoru.
  • Vložte blok motoru do potrubí a utáhněte blokovací šroub na místě připojení.

Aby nedošlo k nedorozuměním po sběru ventilátoru, zkontrolujte provoz bloku motoru a úplnost konfigurace je stále v obchodě, jinak nebudete moci zcela sbírat celý design.

Volba mobilního telefonu. otázka je poměrně závažná a v závislosti na tom, ke kterému je zařízení zakoupeno, konečné rozhodnutí je již přijato. Vedoucí představitelé na globálním trhu jsou Nokia a Samsung. Takže telefon, který firma? Přečtěte si více o tom v našem novém článku.

Kdo řekl, že spojení antény k televizoru je čistě mužská práce? Toto připojení můžete provádět za pár minut. Hlavní věcí je vědět, jak správně, ale to bude řečeno tomuto článku.

Někdy se zdá, že internet je nenahraditelný, řekněme, věc pro moderní osobu. To umožňuje nejen komunikovat, rozvíjet, ale také vydělat trochu peněz. Díky routeru máte vždy možnost připojit se k webu World Wide. Jak správně připojit router na notebook, zjistit z našeho článku.

Nedívejte se k jednoduchým cestám nebo z určitých důvodů, které nemohou způsobit mistry? Pak zkuste ruku připojit myčku. Kromě toho, s podrobnými pokyny uvedenými v tomto článku, to nebude zdát něco supervelmoci.

Ruština, Použití. Binatone JE-8100 Uživatelská příručka

Gran filtr (4) volně otáčí. Na vrcholu jednoho stupně (3).

Vždy odstraněn se separátorem (5).

Vložte hrdlo (2) do otvoru na víko,

Jeming výčnělky na krku s drážkami na víku, Izfix krk (2) otáčením proti hodinám. Háček na nakládacím krku musí být nahrazen směrem k držáku (9).

Zvedněte zámek (9) tak, aby se vytrhl

Poznámka: Odšťavňovač má ochranný

přístroj. Pokud je držák (9) uzavřen, zařízení nebude fungovat.

Nahraďte sklenici pro šťávu (13) pod spanovým výtokem

(6). Pokud chcete sbírat šťávu, můžete použít vhodnou nádobu.

Demontáž1. Ujistěte se, že je zařízení vypnuto a odpojeno od sítě.2. Spusťte držák (9) při držení tlačítka zámku (8).3. Vyjměte víko (3) spolu s krkem (2).Odstranit

Krk (2), otáčení e¸ ve směru hodinových ručiček. Jiný separátor (5). Gran filtr (4) se oddělí separátorem.

Mimo kontejner pro sběr masa (12).

Sbírejte zařízení (viz. Sekce „montáž“), zapojte jej

K elektrickému zdvihu. Před připojením se ujistěte, že hardguard (11) je v poloze „0“ a zámek (9) je správně uzavřen.

Před zpracováním omyjte výrobky. Ovoce a zelenina

Malá velikost (mrkev, malá jablka, rajčata) může být zpracována úplně. Velké ovoce a zelenina pro řezání na kousky této velikosti tak, že je na obyvatele v krku (2).

Zapněte odšťavňovač výběrem

Přepínač (11) Požadovaná rychlost „1“ nebo „2“.Aby byl odšťavňovač efektivně pracovat spínače měkkých produktů (například rajčat), použijte první rychlost práce a pro lisování pevných produktů (například mrkev) se doporučuje zvolit druhou.

Dolní ovoce nebo zelenina v krku (2), úhledně

Stiskem je Pusher, motor současně nesmí tlačit výrobky do odšťavňovače tyče. Toto je pouze redukční účinnost zařízení.

Pokud v procesu práce kontejneru pro sběr masa (12)

Vyplňte, vypněte odšťavňovač, rozebrání, Iochine kontejner z buničiny. Sbírejte zařízení

Adresy binatone servisních center v Petrohradu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS