Jak si vybrat kuchyňskou kapotu v kuchyni

Kapuce pro kuchyně: Jaké druhy jsou a jak si vybrat

Díky vynálezu kuchyňských kapot a jejich dostupnosti bylo možné se vyhnout problémům vůně, kouře, gary a tuků. Pokud nemáte výfuk, doporučujeme vám koupit. Jaké parametry při nákupu kuchyňské kresby by měly věnovat pozornost? A jak udělat správnou volbu? Vše v tomto článku.

Zařízení pracuje na principu větrání nuceného typu. Odstraňuje produkty spalování ze vzduchu, stejně jako nepříjemné pachy a odpařování. Hood nedává tuk, aby se usadil na stěnách nebo skříněch se stropem, chytí pachy a jakýkoliv odpařování a vzduch v bytě zůstává čistý a čerstvý.

Uvnitř kapoty je systém speciálních filtrů, zachycení odpařování, vůně a sazí. Kromě toho má systém nucené větrání. To vše je uzavřeno v pouzdře, na kterém je ovládací panel umístěn nebo elektronický nebo mechanický typ.

Jak si vybrat výfuk do kuchyně

Design

Nakloněný, kopule nebo teleskopický extrakt. volba závisí na vašich preferencích a rozměrech kuchyně. Například výtažky kopule a ostrova vypadají dobře a fungují dokonale ve velké kuchyni. Pokud jste omezeni na m2, měli byste se podívat na vložené modely. Teleskopická kapuce. dobrá volba pro malý bytový apartmán. Dostanete dokonale pracovní zařízení, které nebere zbytečný prostor, když nebudete vařit. Mnohem lépe věnovat pozornost poměru velikosti výfuku a desky. Musíte si koupit kuchyňskou kapotu s takovým výpočtem tak, aby jeho rozměry alespoň shodovaly a lepší. byly větší v oblasti, než je oblast desky varné desky. Vzhledem k tomu, že desky mají standardní šířku 60 nebo 90 cm, není nutné zakoupit výfuk již 60 cm. bude vědět, že neefektivní. Pokud jde o výšku instalace, elektrické kamny pro kuchyň musí být namontovány ve výšce 65. 75 cm od povrchu. Pro plynárenské desky je tato vzdálenost 10 cm více.

Typ montáže

Kuchyňské digestoře lze namontovat přes vaření. Nainstalovat několik způsobů:

Pull na „vynikající“: Jak si vybrat kapotu pro kuchyně

Trvalý autor Houzzru. Cvičení návrhář a dekoratér, blogger. Píšu o designu a všední dny: http: // Různé-motomcom / studio vedoucí různých místností. Studio tým byl realizován více než 15 projektů interiérového designu. Účastník televizního programu Fazenda opakovaně publikoval v ruských specializovaných časopisech. V různých letech vedl profesionální reproduktory na hlavních interiérových portálech. „To, co máme zájem, je vytvořit živého designu, nemají módní a především personalizované interiéry. identity-orientovaný vlastník a přirozené změny v čase.“Geografie: Samara, Rusko a zbytek světa 😉

Zdá se, jak si vybrat kuchyňskou kapotu. otázka je čistě funkční, a je nutné předpokládat především o technických vlastnostech. Nicméně, v konstrukci interiéru sekundárních úkolů se nestane, zejména pokud jde o tak velký a znatelný prvek. Často jsou případy, kdy je nutné provést výfuk neviditelného, ​​a někdy opak je záměrně objemný a působivý. A v eklektických interiérech, kde jsou modernity a tradice smíšené. jaký model vyzvednout? A v jakých případech přijmout neobvyklé modely „prostoru“ druhů? Reagovat detail

Jak si vybrat extrakt ve prospěch stylu v domech, kde není žádný náznak eklektik a vše je podřízeno určitému stylu (v tomto případě. země), je lepší se od něj odjet. Skutečnost s tradiční kopulí. Vaše podnikání je zde jen tak, aby si vybral, kolik to bude velké a dekorativně zdobené.

Tip: Posílit dojem. V interiéru na fotografii je kopule bohatá na dekorativní detaily. Kromě toho se provádí záměrnost impozantních velikostí, jako pro skutečné krbu, což neznamená, že samotný výfukový výfuk je stejný. S největší pravděpodobností tato technika se používá k posílení účinku slavnosti v kuchyni a zdůraznit svůj klasický styl.

Zahrajte si na kontrastu, výběrem kapuce a zde již příklad toho, jak jsou tradice a modernost konfrontovány nejen v interiéru kuchyně, ale také v cíli výfuku. Obvaz a kopule jsou zdobeny dřevem klasickým způsobem a pouzdro je otevřené a kovové. pod stejnými kuchyňskými fasádami. Pokud zde autor použil moderní model, bylo by docela přijatelné, ale ne tak zajímavé.

Kdy si vybrat vloženou kuchyňskou kapotu? Vestavěný výfuk. atribut mnoha kuchyní, ale v takových složitých skladeb, stejně jako na fotografii, bez ní, prostě nemůže dělat. Pokud jsou kuchyňské fasády zabudovány do určitého obrázku, nic by nemělo rozbít její harmonický obraz. Návrhář je povinen zamaskovat výfuk a v takových případech. pouze „budova“ šetří situaci.

Pokud je kuchyně pouze telefony, i když fasády jsou docela neutrální, vestavěný extrakt může být na místě, pokud je kuchyně spíše pozadí než dominantního prvku. Například zde je jasně modré dno v protizávaží s šťavnatými žlutými židlemi a horní skříňky hrají pozadí pro vinobraní měděné světla. Vydejte se zde kapuce, odvrátila pozornost a posunul střed kompozice, která není třeba.

Když je čistota linek důležitější než jednorázový jeden vizuální příklad toho, jak důležité je někdy ušetřit čistotu řádků. V tomto interiéru kuchyně je hlavní důraz jasný zástěra. Pokud zavěsíte nezávislou otevřenou kapuci, zástěra bude muset být prodloužena a dostane zbytečnou geometrii. Ano, a holistické nyní Bílé fasády se zlomí.

READ  Jak vybrat fén na kudrnaté vlasy

Neobvyklé formuláře pro výběr kuchyňské kapoty nestandardního formuláře. to je dobrá otázka. Věřím, že jsou vhodné pouze tehdy, když pro to je dost důvodů. Samotná myšlenka designu může například diktovat některé formy a techniky. Buď obrysy kuchyně, jako v interiéru na fotografii, nastavit výfuku určitý styl a barevný gamut. Kuchyňské fasády zde hladké, připomínající ohyby letadel. V souladu s tím je extrakt zvolen „pod“ podobným turbínou.

„LOFOVY“ ETAGE Čistý čistý držák kuchyně v lofstovém prostoru je naprosto jasný: zde musí být extrakt nejjednodušší a brutálnější. Věnujte pozornost na fotografii. Dokonce i výfuková trubka není uzavřena pouzdrem.

Když potřebujete vytvořit iluze stejný příběh v interiérech kuchyně, které se chtějí zdát Lofov. Hrubý kovový dome konstruktivní a otevřené gofrotrub jsou navrženy tak, aby posílily tento dojem.

Laconic „trubky“ Nejdříknější forma. trubka. nepostradatelná na ostrovních kuchyních a je vhodný jak pro hluboce asketické interiéry a styl „fúze“.

V interiérech s tradičním základem, „trubka“ funguje spíše jako připomínka současnosti. V takových případech by neměl být jediným podobným prvkem. Nejvíce logičtější se získá, když celá technika. trouba, povrch vaření, extraktor a t.P úmyslně urbanistické.

T-tvarované kapuce v eklekticitě výkresu ve formě obráceného písmene „t“. skvělá sada. Existují více zaoblené, jsou zde sklo a v různých barvách. Líbí se mi nejjednodušší model. jako na této fotografii. Mimochodem, to je dobrý příklad tradičního interiéru, který je zcela přirozeně napsán moderními předměty, nepřijaté nic a neskrýt svou funkčnost. Skutečnost, že ovenslice je bezprostředně pod výfukem, zdůrazňuje je v celkovém objemu a ironicky proti protilehlému šatníku. Taková opozice rozlišuje většinu eklektických interiérů. můžete téměř všichni.

Snadné diktuje svůj vlastní režisér, jednoduchou a jasnou kuchyni, kde je vše na svých místech a nejsou žádné stylistické hry. Proto si vyberte vestavěnou kapuci pro kuchyň potřebují spolehlivé, funkční, neexistující sdružení. Naštěstí je taková věc koupit v naší době je nejjednodušší způsob.

ŘEKNI NÁM…A co kapuce ve vaší kuchyni? Jak si myslíte, jak si vybrat vestavěný kapuce pro kuchyň bez kompromisních funkcí? A jak najít samostatnou kopuli, aniž by byla dotčena dekor? Jak dlouho jste vyzvedli vhodný model? Sdílejte příběh a fotky v sekci Komentář.

Šum z výfuku

Úroveň produkovaného hluku nesmí být ne více než 50 dB, tato úroveň bude pro vás pohodlná. Pokud hluk kapucí více než 50 dB. Z tohoto nákupu je lepší odmítnout.

Z způsobu instalace jsou kapuce rozděleny do typů:

 • Suspendovaný typ: Toto je instalováno v dolní rovině zavěšené skříně nebo baldachýnu. Stává se to ploché a obdélníkové tvary malé velikosti. Dostatek snadné instalace, ale vyžadují časté filtry řazení.
 • Vestavěný typ: instalován v zavěšeném nábytku. Vhodné pro montáž na malé kuchyni.
 • Krb, Dome Type: Vhodné pro instalaci v kuchyních městských apartmánů.
 • Typ stěny: Montáž na zdi.
 • Typ ostrova: Montáž na stropě nad kuchyňským ostrovem.
 • Úhlový typ: namontován v rozích nad oblastí vaření.
 • Teleskopický typ: Prodloužená část provádějící přívod vzduchu je umístěna ve skříni a je to obvykle malý výkon.
 • Typ: vložený přímo do pracovního prostoru. Dražší možností než tradiční kapuce.

Výběr velikosti závisí na šířce oblasti vaření, ideálně se jí rovná, ale možná více z ní. Taková volba dimenzí bude optimální a vypadá harmonický. V tuto chvíli se rozměry liší při 45-90 centimetrech.

Jak si vybrat výfuk do kuchyně: Profesionální tipy

Efektivní výfuková práce závisí na určitých kritériích, která je třeba zvážit při výběru konkrétního modelu. Kvalita zařízení závisí na jeho výkonu. Správně vybraný extraktor schopný poskytnout šestimístný nebo desetinásobný výměnu vzduchu v kuchyni. Nejlepší modely technologie mají výkonné fanoušky, které jsou schopny pracovat ve 2 nebo 4 rychlostech a účinně odstranit kontaminovaný vzduch. Deštník pracovního povrchu výkresu musí zcela zakrytit povrch vaření.

Kapuce pro montáž na zeď má zkosený v úhlu „křídla“. trendy moderního trendu

Důležitým parametrem při výběru výfuku je nízká hladina hluku během jeho práce. Za tímto účelem byste měli vybrat zařízení s indikátorem šumu do 45 dB. Hluk při práci takové modely budou podobné tichému rozhovoru, který přichází ze vzdálenosti 10 m.

Mělo by být výhodné s výfukem, vybaveným vysoce kvalitním osvětlovacím systémem pracovního prostoru pomocí halogenu nebo LED žárovek umístěných na panelu zařízení. Rozhodněte se, která kapuce je lepší, pomůže studii všech výhod a nevýhody každého specifického typu zařízení.

Typy Erasek

Za prvé, měli byste se rozhodnout o typu případu zařízení. Moderní výrobci produkují čerpání následujících typů:

Jakou kapotu vybere v kuchyni? Recenzenti zákazníků preferují tradiční verzi. suspendovanou kapuci, která dokonale vejde v moderní kuchyni design. Případ zařízení je připojen přímo nad hladinou vaření pod skříňkou. Snadno je namontováno a má relativně nízkou cenu. Suspenzní kapota však má nízký výkon díky tomu, že zařízení pracuje v režimu recyklace vzduchu. Je ideální pro malé kuchyně 6 kV. M.

Extrakty AEG-elektroluxu jsou ideální pro jakoukoliv kuchyňku a vytvářejí skutečný pohodlí domova

Kopule nebo krb, kapuce má umbrelný tvar a připojený přímo ke zdi. Jeho nezávislá instalace nezpůsobuje žádné potíže. Tento typ domácích spotřebičů má vysoký výkon. Mezi bohatým sortimentem různých provedení si můžete vybrat nejvhodnější model v závislosti na ceně, která dokonale zapadá do kuchyňského designu. Takové kapuce mohou být horizontální nebo nakloněné.

READ  Jak si vybrat palivový kotel

Pokud nechcete zkazit kuchyňský interiér s celkovou kapotou, pak si můžete vybrat vložený typ zařízení, který je připojen přímo uvnitř kuchyňského nábytku.

Moderní typ extraktoru, který je velmi populární od roku 2016, je Domino. Takové zařízení je instalováno na stole a rozprostírá se od něj, když provozuje elektrický nebo plynový sporák. Náklady na takový moderní design je však dvakrát vyšší než alternativní možnosti. Tento typ zařízení navíc má malý výkon, který je vhodný pro malé kuchyně.

Ideální možností pro obývací pokoj kuchyně je stropní extraktor, který je umístěn nad kuchyňským ostrovem. Takové zařízení má působivé rozměry a má vysoký výkon.

Model pro montáž stropu je určen pro „Guy“ přes kuchyňský ostrov

Výkon zařízení

Vyberte specifický výfukový model musí být založen na celkovém objemu místnosti, kde bude instalován. Přístroj musí mít požadovaný výkon pro účinné odstranění znečištěného vzduchu do větrání. Pro určení, oblast místnosti je znásobit výšku a výsledný objem se vynásobí koeficientem 12, což odpovídá počtu aktualizací vnitřního vzduchu.

Získaný výkon je minimální. Proto by měl být výfuk vybrán s některou produktivitou.

Velikost výfuku

Kapuce je vybrána na základě velikosti elektrického nebo plynového sporáku, podle které bude instalováno. Nicméně, aby znečištěný vzduch nestál ventilátor, šířka výfukového panelu musí mírně překročit šířku desky. Dnes výrobci produkují šířku extrakty od 45 do 90 cm. Nejoblíbenější jsou modely z šířky těla 50, 60 a 90 cm.

Moderní kapuce jsou schopni odstranit až 96% pachů a znečišťujících látek, které zůstávají po vaření

Princip fungování výkresu

Na principu provozu, kapuce bez odstranění ve větrání (režim recirkulace) as vzduchovým otvorem ventilačního systému. Kuky v soukromém domě jsou obvykle vybrány s režimem recirkulace, aby se navíc nemusel ventilovat. Proto je cena výfukových plynů v kuchyni bez odstranění do ventilace bude mnohem nižší než standardní zařízení s kohoutkem vzduchu a bude průměrem 2,5 tis. Takové modely mají nízký výkon díky tomu, že jednoduše vytvářejí cirkulaci vzduchu, přijímání, čištění a přivádění zpět do místnosti. Pro byty, kde je ventilační systém, je nejvíce přijatelnější je považován za kapuce pro kuchyň s letadlem.

vybrat, kuchyňskou, kapotu, kuchyni

Průtok průtoků prochází znečištěným vzduchem přes filtrační systém, kde se čistí odpařováním oleje a přebytkem a vyjměte jej do větracího hřídele. Hood je instalován v blízkosti odvzdušňovacího otvoru, spojující s ním vzduchový kanál.

Jak nastavit kapuci v kuchyni: Obecné principy a podrobné pokyny

Přesná řešení berou v úvahu návrh zařízení, nábytku, velikosti místnosti a dalších funkcí. Níže jsou uvedeny obecná a univerzální doporučení, která musí být zohledněna ve většině případů.

Spuštění průtokového zařízení Instalační projekt s kontrolami ventilačního kanálu.

Taková volba není povolena, pokud je plynový sporák provozován, protože se zvyšuje riziko nouzových situací

Ve výkresu je indikováno, jak udělat kapuci v kuchyni s výstupem přes zeď na ulici

Zde se zpětné ventily zabraňují pohybu vzduchu v opačném směru. Malá vzdálenost od výstupu snižuje zatížení zařízení, zvyšuje účinnost odstranění kontaminantů.

Univerzální gril pro propojovací kapuce a přírodní ventilace na jeden kanál

vybrat, kuchyňskou, kapotu, kuchyni

Toto řešení umožňuje vyřešit problém v přítomnosti plynových technologických zařízení v kuchyni. Ale je nutné pochopit, že v tomto případě se část znečištěného vzduchu vrátí.

Síla elektrických pohonů i v nejproduktivnějších modelech je 200-300 W, takže je přípustné připojení ke standardnímu napájení domácností 220V. Je však nutné předpokládat vhodné (blízké) umístění elektrické zásuvky. Je užitečné pro uzemnění.

V jaké výšce by mělo být skryté. rozhodnout s několika faktory. Minimální vzdálenost k povrchu plynového / elektrického sporáku je 75/65 cm. S nárůstem vzdálenosti, více než 85 cm významně snižuje účinnost odstranění znečištěného vzduchu z pracovní plochy. Příliš nízká poloha bude kazit techniku, bude zasahovat do výkonu kulinářských operací.

Instalace výfuku pro kuchyň s kohoutkem ventilací bude v této místnosti pohodlnější. V našem recenzi budeme studovat charakteristiky jednotlivých modelů a vlastností jejich instalace, které umožní učinit slušnou volbu mezi řadou návrhů na trhu.

Jak zavěsit kapuce přes plynový sporák bez chyb

Následující tabulka zobrazuje technologii montáže:

Poznámka! V této instrukci je popsána o tom, jak správně nastavit kapotu přes plynový sporák s přihlédnutím k vlastnostem určitých návrhů. Při instalaci jiných modelů je nutné splnit úřední doporučení příslušného výrobce.

Vyberte typ instalace

Pozastavený

Nejjednodušší a cenově dostupný výfuk. Způsob upevnění pouze jednoho. ke konzole zdi. Obvykle se suspenzní kapota neliší v gigantické hmotnosti a velké tloušťce.

Levné přívěsné kapuce jsou krabička o velikosti s velkým „diplomatem“, která je připojena ke stěně a místo rukojeti a zámky jsou řízeny.

Například extraktor Maunfeld MPa 60. Za cenu až 4000, docela lehké a mocné aparát. V přítomnosti paoraru a přímého ruky nebude instalace obtížná.

Existuje celkově celková výška a složité konstrukční kapuce. Například šikmo. Zástupce. Weissgauff Tally 60 tc wh.

Vestavěný v kabinetu

Dobrým řešením pro integraci kapuce v kuchyňské skříni se nachází nad sporákem. Design V tomto případě není důležitý, viditelný pouze ovládací panel.

Vestavěné kapuce mohou mít teleskopický design. Může být spása s nedostatečnou skříní hloubkou.

Pět nejčastějších chyb při navrhování kuchyně

Hlavní výhodou v nekonzistenci a absenci vyčnívajících vodičů. celý elektrikář během instalace se skrývá uvnitř skříně.

READ  Epilátor nebo shugaring v čem je rozdíl

ELIKOR INTEGRA 45. podobný stroj s teleskopickým plotem.

Kopule nebo krbové digestoře

Oba jsou viscent. Hansa OKC 611R a roh. Kuppersberg anabel 65 Wm O. nebo ostrov. Faber TRATTO ISOLA / SP EV8 X / V A90.

Použijte na velké kuchyně. je zde, kde umístit poměrně velký design.Pracují efektivněji díky větší oblasti příjmu vzduchu a síly ventilátoru.

Dime Hoods s dobrým větráním mohou pracovat na odstranění v pasivním režimu, bez ventilátoru.

Případové materiály a design

Výfukové zařízení musí harmonicky zapadnout do kuchyňského prostoru. Mezi rozmanitost modelů je snadné vybrat možnost pro každý interiér. Dnes můžete najít kapuce různých typů:

 • Kupole. Tvoří druh kopule nad sporákem. Hlavním rysem je impozantní rozměry;
 • skrytý. Namontován uvnitř kuchyňského nábytku. Dobře hodí pro miniaturní kuchyně, kde je každý centimetr náměstí důležitý;
 • Teleskopický. Modely se zatahovacími panely, v případě potřeby skládání;
 • Západní (krby). Nejčastější typ výfuku. Smíšené ke stěně, jsou prováděny v moderním nebo klasickém designu;
 • T-ve tvaru písmene T. Určeno pro upevnění do širokého boxu. Vhodné pro kuchyně s „ostrovem“;
 • byt. Nejjednodušší možností cirkulačního kapuce. Upevněte paralelně s vařícími panely;
 • krabice. Jedná se o výfuk ve formě trubky nebo jednoduché krabice, které lze instalovat ve středu místnosti. Vhodné pro ostrovní kuchyně.

Design a materiály, ze kterých je pouzdro vyrobeno, hrajte důležitou roli při výběru kuchyňské kapuce. Typ materiálu určuje, jak obtížné bude pro zařízení obtížné. Skříňové části výfukových zařízení jsou zpravidla vyrobeny z plastu, nerezové nebo smaltované oceli, hliníku, tvrzeného skla.

Nejprodávanější v péči jsou extrakty z hliníkových slitin. Nerezová ocel a tepelně odolná skleněná zařízení vypadají velmi estetické. Ale zároveň jsou pro ně poměrně obtížné péče. Pro očištění z znečištění je lepší použít speciální nástroje.

Výhody Faber Kuchyňské doplňky

Mezi mnoha výrobci zastupujícími své výrobky v kuchyňském vybavení trhu se spotřebitelé zvolí značky, které kombinují funkčnost, kvalitu a moderní design. Jedním z vůdců v kuchyňském segmentu je italským společnostem Faber.

Výroba výfukových plynů začala v roce 1955. První modely byly vyrobeny z plastu. Ale vedení společnosti po celou dobu hledal k dokonalosti, a v roce 1958 byl vyroben první model plexiskla. V 60. letech společnost vstupuje do zámořského trhu. Dosud Faber hraje jeden z klíčových rolí v globální výrobě zařízení pro kuchyň. V Itálii, každý druhý extraktor provádí tuto společnost.

Vytvořila centrum pro vědecký a technický rozvoj a pomocí vysoce kvalifikovaných odborníků se rozvíjejících technologií, které usnadňují čištění vzduchu. Faber Hoods jsou neustále modernizovány a doplňovány novými technologickými a značkovými funkcemi.

Jedním z výhod výrobků Faber je spolehlivý, odolný a odolný proti opotřebení a moderní materiály odolné proti opotřebení. tepelně odolný plast, ocel, sklo, dřevo ošetřené speciálními látkami.

Produkty mají certifikáty a splňují mezinárodní standardy kvality. Výrobce poskytuje dvouletou záruku na všechny modely.

Všechny kapuce Faber mají individuální tvar a design. Nejdražší modely mají rozšířenou funkčnost, vybavenou časovačem, dálkovým ovládáním, autotrunkci, kontrolou podsvícení a t. D.

Energy Motor Series

Navzdory skutečnosti, že všechny modely výfukových modelů Faber jsou vybaveny pouze jedním motorem, jejich síla je dostačující na poskytování vysoce kvalitní kuchyňské ventilace. Energy Series Motor. inovativní vývoj v dynamice plynu. Zaručuje maximální účinnost ventilačního zařízení, i když používáte dlouhé vzduchové vedení. Ve srovnání s jinými podobnými modely jsou kapuce Faber zpracovány o 30% více vzduchu.

Vysoký výkon a nízký hluk. výrazný znak zařízení ventilace Faber. Energetický motor snižuje hladinu hluku pro 3 dB.

Velo LED světelná osvětlení

Faber zajímá uživatelské pohodlí. Nový Velo LED světelný světelný koncept zaručuje přírodní, příjemné oko světlo, ne narušující barevné objekty. Technologie byla vyvinuta pro optimalizaci distribuce osvětlení a poskytování dobré viditelnosti při práci na povrchu vaření. LED diody jsou integrovány do pracovního panelu přístroje a spotřebovávají velmi malou elektřinu. pouze 3 W.

Komfortní světla

Funkce Comfort Light umožňuje nastavit jas podsvícení, vytváření pohodlí a příjemné atmosféry v kuchyni. Vzhledem k nízké spotřebě energie může být LED podsvícení zahrnuty po dlouhou dobu, například v noci.

Senzorový filtr ALARM

Snímač alarmu filtru indikuje potřebu vyčistit tukový filtr. Nebo nahrazení uhlí stravování. Určit míru znečištění, nyní není třeba otevřít výfuk.

Dálkové ovládání dálkového ovládání

Provoz elektronického ovládacího panelu lze nastavit pomocí dálkového ovladače dálkového ovládání. Je velmi výhodné, pokud je extraktor instalován ve velké místnosti, například studio. Vyhodnoťte tuto funkci a osoby se zdravotním postižením. Pro některé modely je vzdálené ovládání obsaženo v sadě stojanu, pro ostatní jej lze zakoupit samostatně.

Funkce odstranění vzduchu

Poskytuje odstranění vzduchu s maximální rychlostí v nouzových situacích. Funkce Speedi je spuštěna po dobu 10 minut a potom se extraktor automaticky vrátí do obvyklého režimu provozu. Obvykle se používají se silným kouřem během vaření.

Technologie Silk Act

Silk Act je systém potlačení hluku. Technologie je prvním inovativním řešením, které je zaměřeno na aktivní snížení hladiny hluku během provozu větrání.

Faber kapuce jakýchkoliv úprav, které si můžete vybrat a objednat v katalogu našeho internetového obchodu. Naši manažeři jsou vždy připraveni poradit kupujícím ve všech otázkách a pomoci k nákupu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS