Jak si vybrat levnou mikrovlnku pro domácnost

Jak si vybrat mikrovlnnou troubu

Odborníci Rosquatk zkoumali mikrovlnné trouby. Vzhledem k tomu, že výsledky testu jsou uvedeny, jsou na trhu prezentovány bezpečné modely, a při výběru mikrovlnné trouby stojí za to, že se hodí na kvalitu svých funkcí a pro pohodlí. Jak určit, který model je pro vás vhodný, odborníci poradí.

O výsledcích studie mikrovln zde čtěte.

Existuje několik typů mikrovlnných troubových pecí. Liší se pro většinu částí zvyšuje funkční. Zvýrazňujeme hlavní:

„Solo“ (to je pouze mikrovlna). Vhodné pro ty, kteří používají pouze hlavní funkce mikrovlnné trouby: vyhřívané a rozmrazování.

vybrat, domácnost

S grilem (mikrovlnný gril). Potřebují těm, kteří chtějí smažit v mikrovlnném masu a zelenině.

S grilem a konvekcí (konvekce mikrovlnných grilů). Taková pec rovnoměrněji distribuuje horký vzduch přes komoru, díky které je miska pečená rovnoměrněji.

S grilem, konvekcí a parním generátorem. Vhodné pro stoupence zdravé, správné výživy.

Vyberte si spotřebič domů v souladu s vašimi potřebami. Podívejme se, co může mikrovlna.

Funkce „Automatické vaření“. Jedná se o paměťové recepty pro nádobí vaření, tj. Specifické šablony provozu přístroje s pevnou mikrovlnnou troubou, grilem nebo konvekcí. Obvykle 4-8 receptů jsou naprogramovány, ale možná více. Někdy taková nastavení v paměti mikrovlnné trouby mohou být podána nezávisle.

Funkce odmrazování. Můžete rozmrazovat produkty a ne automaticky. Ale v tomto případě může uživatel řádně vztahovat napájení a čas. A pak se dostaneme již opékané shora, ale stále chladno uvnitř produktu.

Funkce „Automatické vytápění“. Zeptejte se typu a hmotnosti výrobku a mikrovlnná trouba sama o sobě určí, kolik času se musí zahřát a na jakou moc to udělá. Algoritmy automatického vytápění mohou být asi 25.

Funkce „Mikrovlnný gril“. Pro jednotné pražírny jídel a ruddy kůry.

Funkce „mikrovlnná konvekce“. Pro rychlé vaření s ohřevem, podobným zahřívání v troubě.

Funkce „Konvekce grilu“. Pro vaření smažených pokrmů a pečení.

Funkce „křupavá krusta“. Sada do pece zahrnuje speciální desku. Ferit (materiál, ze kterého je vyroben) převádí energii mikrovln pro tepelnou energii. Existuje dopad na výrobek zespodu, a to je pečené.

Funkce „Čistící pec pece“. Velmi užitečná funkce. Pár rozpouští tuku a znečištění po vaření. Chcete-li jej vyčistit, musíte nalít vodu do speciálního vestavěného kontejneru, přidejte detergent a spusťte program. K mikrovlnné troubě se čistí, bude trvat 10-15 minut.

Funkce Odstranění pachů je zapotřebí k „podniku“ mikrovlnné trouby po přípravě vysoce vonících výrobků. Leží v vestavěném ventilátoru.

Функция «Защита от детей». Это очень важная функция. Она есть только у моделей с сенсорным и электронно-механическим управлением. Některé modely jsou také vybaveny zámkem ovládacího panelu a tlačítky. Kromě toho existuje příležitost blokovat dveře zařízení tak, aby dítě nemohlo nezávisle otevřít mikrovlnné dveře.

Řada inovativních funkcí: Funkce fermentace, která vám umožní vařit jogurt kdykoliv (můžete také použít funkci k fermentu testu) a funkce ostrých křupavých krustů, aby se dosáhlo dokonale šikmé pokrmy s křupavou kůrou a minimálním použitím oleje.

Další příslušenství by mělo být připojeno k mikrovlnné sadě s odpovídajícími funkcemi: mřížky, plivat, palety, plastová nádobí, tácky pro dětské láhve, nádobí na pečení Buckkaaa, nádobí pro vaření. Pokud však výrobce neposkytl, a pak nádobí navržené speciálně pro použití v mikrovlnné troubě. Zejména by to nemělo být kovové vložky.

vybrat, domácnost

Spotřeba energie závisí na výkonu mikrovlnné trouby. Průměr v jedné hodině mikrovlnná trouba spotřebovává 0,7-1,2 kW. Pokud toto zařízení používáte denně na dobu asi hodiny denně, pak týdně strávíte od 4,9 do 8,4 kWh energie a měsíc. od 19.6 do 33,6 kWh.

galanz Mog-2004m

Otevře naše hodnocení Microwave Galanz Mog-2004m. Toto je čínské vybavení z Galanz. Účet značky obsahuje jeden z největších mikrovlnných výzkumných a výrobních center na světě.

Prezentovaný model se liší v malých rozměrech: výška 26.2 cm, šířka 45.2 cm a hloubka 33 cm. Navzdory malým parametrům je objem komory 20 litrů. Stačí dát talíř a zahřát na něj. Barva skříně ve stručné bílé barvě, vnitřní dekorace. smaltovaná ocel. Typ mechanického řízení pece a jeho výkon spotřeby energie. 1200 W. Mikrovlnná síla je 700 W. Existuje vnitřní osvětlení. Mikrovlnná trouba je vybavena časovačem po dobu 30 minut, na konci práce, zveřejní signál, který je dokončen pracovní postup. Napájení lze nastavit z minima na maximum, je k dispozici režim odmrazování.

Trouba má mnoho dobrých recenzí. Uživatelé píšou, že to pracuje tiše, rovnoměrně a rychle ohřívá jídlo. Chvála trouba a pro kompaktnost a pro vysoce kvalitní materiály, z nichž je vyrobeno. Při opuštění mikrovlnné trouby nezpůsobuje Hassle. Nejen to zahřívá hotové jídlo, maso rozmrazovat, ale také připravují jednoduché pokrmy, jako jsou muffiny nebo sendviče.

 • Rovnoměrně ohřívá.
 • Funguje téměř ticho.
 • Tam je podsvícení.
 • Několik režimů výkonu.
 • Odolný pouzdro materiálu.
 • Tam je signál vypnutí.
READ  Jak si vybrat výfukový ventilátor v koupelně

Průměrný cenový segment je reprezentován známými značkami: Redmond, Panasonic, LG, Samsung a další. Celkem bylo vybráno 6 nejlepších modelů,

Zde je soubor funkcí poměrně rozsáhlé a design je modernější a vnitřní povlak komory na vysoké úrovni (antibakteriální bio-keramika, nerezová ocel) a velikost palety je poměrně prostorná. A v některých modelech je i dveřní blok, režim grilu, začíná start. A samozřejmě velký výběr automatických programů.

Mikrovlnné trouby průměrné cenové kategorie jsou již vybaveny nejsmyslným ovládáním, LED displej s hodinami, časovačem po poměrně dlouhou dobu, osvětlení. Ano, a kvalita samotných materiálů jsou řádem vyšší než předchozí část.

6 redmond rm-2002d

Otevře náš hodnocení modelu RM-2002d s kapacitou 1050 W z značky Redmond. Pracovní komora z polymerního potahování inteligentní skořápky odolné vůči vysokým teplotám, korozi a mechanickému poškození. Rozměry zařízení jsou malé. 44x26x34 cm. Objem komory je 20 litrů, je jednoduché a vhodné pro mytí, zatímco barva a hladkost povrchu se nemění. Paleta je poměrně prostorná. 25,5 cm. Vyrobené v Číně.

Za cenu zařízení řádu 6500 získáte: tlačítko otočné ovládání, informativní displej s funkcí nastavení času, podsvícení, zvukový konec práce, stylový design, časovač až 95 minut, odložení, vysoce kvalitní materiály a spolehlivost. Ano, a tam nejsou žádné režimy zde: Automatické odmrazování a příprava produktů. pouze 8 možností.

Ale na úkor složitější instalace programů jsou některé stížnosti na modelu. Napájení je tedy regulováno tím, že nebude nastavit watts, a zpočátku instalovat úrovně výkonu, takže není možné správně intuitivně správně. Ano, a tlačítko otevírání dveří je trochu těsné.

 • Velký výběr režimu.
 • Instalace hodinek.
 • Displej zobrazuje programy, napájení a čas.
 • Inovativní komorní povlak.
 • Blokování od dětí.
 • Stylový design.
 • Zpoždění Start.

5 PANASONIC NN-GT352W

Mikrovlnná trouba z Panasonic NN-GT352W vezme 5. místo ve středním segmentu. Ale výhody jiných modelů má hodně. Proto bude určitě usnadnit denní proces vaření večeře, co nejvíce urychluje rozmrazování výrobků a rovnoměrně zahřívá chlazené jídlo.

Model NN-GT352W je vybaven křemenným grilem s kapacitou 1000W. K dispozici je automatická menu s 9 jídly ruské kuchyně. Ano a kniha receptu vstoupí do sady. Existují také urychlené programy odmrazování, topení a t.D.

Vzhled mikrovlnné trouby je poměrně moderní. Management výhradně smyslnost. A pokud jsou v domě děti, je také přítomna funkce blokování před neoprávněným otvorem. S malými rozměry je objem komory již 23 l a průměr palety je 28,5 cm.

Žádné stížnosti. Všechno je rovnoměrně vyhříváno, pokrmy jsou v rozpacích rychle, s pomocí grilu, to dopadne, opravdu, lahodná kůra na kuře. Mnozí kupující poznamenali další malé plus: Dveře se otevírá s knoflíkem a ne tlačítka.

 • Senzorická kontrola.
 • Vymazat nastavení.
 • Krásný vzhled.
 • Přítomnost grilu.
 • Kniha receptů.
 • Velká paleta.
 • Otevření dveří rukojeť.

4 Maunfeld MFSMO.20.7 SGW

Na 4. řádku je mikrovlnná trouba maunfeld mfsmo.20.7 SGW. Za cenu cca 7000 odkazuje na průměrný cenový segment. Vynikající vzhled, vysoce kvalitní a rozsáhlá funkčnost to jasně překročí. Vyrobené v Číně. Záruka výrobce. 1 rok.

Jedná se o poměrně moderní model s osvětlením, když zařízení pracuje. Touch Control. Na předním povrchu je informativní menu v ruštině a displeji. Aktuální čas můžete nastavit na obrazovce. Průměr palety 25,5 cm. A za účelem ochrany dětí existuje funkce blokování dětí.

Programy zde jsou také více než dost: automatické odmrazování / vaření / zahřátí, existuje expresní režim vaření, programovací recepty do paměti zařízení, funkce spuštění. T.E., S ním můžete vynikající a rychle odeslat téměř jakékoli jídlo do tabulky.

Velkou výhodou je, že vnitřní povlak fotoaparátu není smalt, ale již nerezová ocel. Koneckonců, první je stále typický někdy sypaný a podstupující korozi. A tady a péče je snazší a trvanlivost je jasně několikrát vyšší. Dveře se otevírá s pevným tlačítkem, které někdy způsobují stížnosti spotřebitelů.

 • Fotoaparát je vyroben z nerezové oceli.
 • Moderní design.
 • Jasné menu.
 • Senzorická kontrola.
 • Blokování od dětí.
 • Relativně nízká cena.

3 CASO SMG20

Mikrovlnná trouba CASO SMG20 s funkcí grilu se stal bronzovým medailistem ve středním segmentu cen. To nejenže zmizí rovnoměrně, ale také pomáhá vařit chutnější a užitečná jídla, od jednoduchých až dost sofistikovaných. To je možné díky velkému souboru funkcí a programů, stejně jako srozumitelným řízením. Pokročilá záruční doba ve 2 letech je také velká plus a mluví o vysoké kvalitě.

Neobvyklý design z prvních minut přitahuje pozornost. Stříbrná barva v kombinaci se zrcadlovými dveřmi vytváří pocit velmi drahé vybavení, které zdobí interiér jakékoli kuchyně. Ano, a digitální displej hraje poslední roli. OHC Power. 800 W. Objem fotoaparátu. 20 l. Průměr otočné skleněné palety. 25,5 cm.

vybrat, domácnost

Pro vaření stačí zvolit 1 z 14 nastavených receptů, zadejte hmotnost výrobku a stiskněte tlačítko Start. Lahodný oběd bude připraven velmi brzy.Samostatně bych chtěl poznamenat, že vnitřní povrch komory je již vyroben z nerezové oceli. Proto bude odchod pro zařízení nejjednodušší, a to bude trvat takovou mikrovlnnou troubu daleko déle.

READ  Sterilizátor Philips avent do mikrovlnné trouby

Jak si vybrat vhodnou mikrovlnnou troubu v ekonomice?

Objem a výkon mikrovlnné trouby je důležitý, ale zpravidla neovlivňuje kvalitu parametrů. Pece při 20-23 l a s kapacitou 800-1000 w dost pro všechny základní úkoly, od rozmrazování na vaření jednoduchých jídel. Jedna osoba nebo malá rodina není třeba přeplatit pro objem, protože cena silnější a celkově pece začne zvyšovat. Ale pokud víte, že budete připravit velké porce, to znamená, že má smysl vybrat si a další.

Ale pro vnitřní povlak fotoaparátu by se mělo podívat lépe. Nátěrový materiál se do značné míry rozhodne, jak snadné bude vhodné udržovat pec čistou. Emale povlaky se snadno mytí a obtížně poškrábat s houbou. Ne méně odolné a povlaky z keramiky: Mohou být instalovány v prémiových modelech, protože jsou vylepšené teploty. Ale ocel může být velmi obtížná čistit. Kromě toho věnujte pozornost transparentnosti dveří a vnitřního osvětlení: Pokud to není viditelné, co se děje uvnitř trouby, může přinést nepříjemnost.

Rozhodování se základními kritérii je již možné dále rozhodnout, zda potřebujete gril, konvekční, senzorickou kontrolu a další prvky, které povedou ke zvýšení nákladů na pec. Levné modely jsou obvykle určeny pro vytápění a rozmrazování, ale některé mají funkci grilu. Ne vždy levné mikrovlnné trouby připravit, takže přemýšlet o tom, zda byste měli zaplatit za gril.

Odborníci hodnotili provozní vlastnosti mikrovlnných troubových pecí s osmi testy. Chcete-li to udělat, trvalo spoustu jídla. Odborníci rozmrazili mleté ​​maso, vyhřívané večeři, smažené toasty a kuře, připravené na lasagnou a pizzu, pečené koláče a vyhřívané na vodu pro dítě v láhvi.

Zároveň kontrolovat a odmrazovat a ohřev, připravená zmrazená lasagna. Současně nejen měřeno v vařené misce v šesti bodech, ale také hodnotil organoleptik: jak příjemný vzhled, šťavnaté a lahodné lasagna se ukázalo

Co je lepší koupit mikrovlnnou troubu podle redakce

Naše expertní skupina Po podrobné analýze uvedených modelů si vybrala nejvyšší kvalitu. taková, která nebude předložena ani s časem. Mít všechny výhody, přiděluje LG MW-23R35GIB jako nejpopulnější model pro nákup.

Vysokorychlostní režim odmrazování bude užitečný, když jsou hosté již na prahu. Přístroj je známý pro atraktivní cenu a srozumitelný Inteeis. Dokonce i teenager je schopen používat spotřebiče pro domácnost a přítomnost konvekční funkce pomůže rovnoměrně distribuovat teplo v komoře mikrovlnné trouby.

Gril a konvekce

Modely s grilem a konvekcí mohou nahradit obyčejnou troubu. Horký vzduch cirkuluje v celé komoře, a tak jídlo je pečené ze všech stran. Objem kombinovaných mikrovlnných látek je obvykle menší než objem standardní trouby. Modely s konvekcí podporují četné autory a umožňují instalovat různé režimy postupně: první odmrazování, například lasagne, pak ho zahřát mikrovlny a pak vařit na grilu.

Normální mikrovlnná trouba používá magnetron (generátor vln) ve stavech on a off. V zahrnutém stavu je zahříván potravinami a během pozuzí Výsledná energie se rozprostírá na přípravu výrobku. Střídač používá mírně odlišný pracovní schéma. Samotné reguluje radiační výkon během celého procesu vaření. Taková úprava výkonu má tedy mírný účinek na připravené potraviny a vytápění je získáno rovnoměrnější. Mikrovlnné trouby měniče jsou obvykle lehčí než tradiční a méně hlučné, ale za cenu jsou mnohem dražší.

Vyberte si povlak vnitřních stěn

Záleží na tom, jak pohodlně se starat o mikrovlnnou troubu.

Smalt

Tento povlak se často nachází v rozpočtových modelech. Smalt je praktický, odolný vůči teplotám, relativně snadno mytí.

Ale pokud používáte mikrovlnnou troubu velmi aktivně, s časovým smaltem začne slupit. A pokud často zahříváte jídlo bez víka, bílý nátěr žlutý. Může být také tmavá z pravidelného používání grilu.

Samozřejmě existují modely s barevným smaltem, ale nejsou tolik. Enamel však může být aktualizován pomocí speciální organické barvy určené pro potravinářský průmysl.

Jak vybrat mikrovlnnou troubu | Nákupní rádce

Nerezová ocel

Možná je to nejspolehlivější volba. kloupání a otáčet žlutou. V průběhu let mohou být zdi naplněny, ale vlastnosti techniky se z toho nezmění.

Pravda, praní tukových kapek a nerezové oceli drobky nebudou snadné bez zvláštního. Kromě toho je kov snadno poškrábaný. Ve slově je to praktická volba, ale pro péči musíte okamžitě koupit speciální složení a měkké houby.

Keramika

Keramický povlak je dokonale hladký, takže je snadno čistý a téměř nic se nedrží stěn. Takové modely jsou však obvykle dražší než jiné. Kromě toho, čipy a trhliny jsou snadno tvořeny šoky na keramiku a sotva se jich zbaví.

READ  Jak zjistit model mikrovlnné trouby podle výrobního čísla

V poslední době, výrobci nabízejí vylepšené povlaky. například biocheramické. Podle vývojářů je lepší zachovává nutriční hodnotu výrobků a dokonce zabraňuje reprodukci bakterií. Nicméně, hledání výzkumu na toto téma, které lze důvěřovat, jsme selhali. Pokud jde o péči, keramika a biocheramika prakticky nerozlišují.

Objem mikrovlnné komory

Velikost mikrovlnné komory závisí na jeho velikosti a cíli. Kapacita od různých modelů se pohybuje od 17 do 42 litrů. Mikrovlnná trouba je vybrána na základě toho, co vám bude sloužit, stejně jako počet rodinných příslušníků.

Hlavní typy vnitřního povlaku Pracovní komory mikrovlnné trouby: sklovina, nerezová ocel a keramika (biocheramika).

Výhody:. CAM je levná;. snadno se starat;. dostatečně silná.

Nevýhody:. v čase, vnitřní stěny pod vlivem páry a tuků se v povlaku objevují barvu, mikrotrakci a čipy;. ne pro dlouhodobé použití.

Výhody:. neustálé vysoké teploty;. lze použít abrazivní činidla pro čištění;. levnější než biocheramický.

Nevýhody:. Je obtížnější péče. stopy kapiček, prsty zůstávají na kovu, s časovou ocelovou mizí;. Pořadí velikosti dražší než u smaltu.

Výhody:. ekonomické, trvanlivé;. snižuje dobu vaření;. snížené náklady na elektřinu;. snadno čistší;. neustále na teplo a tvorbě škrábanců;. Tuk se neplatí díky hladkému povrchu.

K dispozici jsou mikrovlnné trouby s dalšími vlastnostmi.

Výhody:. snadná kontrola;. malá cena;. nízká pravděpodobnost rozbití.

Nevýhoda:. Časovač za minutu (potraviny je často přehřáté).

Výhody:. krásný design;. Schopnost naprogramovat způsob vaření.

Nevýhody:. prach a nečistoty se rychle hromadí kolem tlačítek.

Výhody:. Je vhodné použít (mírně kliknout na příslušný panel pro výběr požadovaného režimu) a je snadno starat.

Nevýhody:. Senzorické prvky často selhávají;. vysoká cena.

Tlačítko-otočný panel

Výhody:. kombinuje elektronickou a mechanickou kontrolu;. jednoduchá a spolehlivá volba.

Nevýhody:. Je těžké vytvořit přesnou dobu přípravy (topení).

Jak si vybrat mikrovlnnou troubu

Konzultovali jsme s vedoucím oddělení prodeje velkého internetového obchodu domácích spotřebičů Alexey Prokopenko. V rámci svých povinností učí prodejce specifik o výběru optimální mikrovlnné trouby pro každou kuchyň.

Umístění

Jednou z prvních věcí, které potřebujete k řešení při výběru mikrovlnné trouby, kde to dáte. Mnoho instaluje na stole v kuchyni. Alternativně může být instalován na zdi nebo uloženo na polici. Další možností je vestavěná trouba. Tyto modely však budou dražší a budou vyžadovat podrobnou pozornost. Na druhé straně, vestavěná mikrovlnná trouba může vypadat velmi stylově a doplnit interiér kuchyně. Uložíte také pracovní prostor v kuchyni

Typ trouby

Mikrovlnná trouba „sólo“ (obyčejný) nejčastější. Tato kategorie je schopna provádět jednoduché úkoly vaření, včetně topných polévek a nádobí, stejně jako na vaření zeleniny a některá jídla recepty. Jsou kompaktní a mobilní a obzvláště populární mezi malými domácnostmi, například mezi studenty, mladými páry a staršími lidmi. Často mají otočné dno. Může zajistit, že jídlo se připravuje rovnoměrně a pečlivě.

Kombinované kamna. Kombinované mikrovlnné trouby se staly běžnější. Mohou používat mikrovlna a obyčejná tepelná konvekce současně. Můžete určit, jak vařit: buď obvyklým ohřevem, nebo vaření v mikrovlnné troubě. nebo je dokonce používat, pokud chcete. Některé mikrovlnné trouby mají další funkce, jako je ventilátor, gril nebo automatické řízení pro stanovení sekvence mikrovln a běžné přípravy.

Mikrovlnné trouby gril se vyznačují skutečností, že mají topný prvek, který pracuje s běžnou mikrovlnnou troubou vaření, které se jedná o potraviny a dává mu atraktivní textur a vzhled. Mají speciální stojan, aby se jídlo do prvku grilu.

Jiné parametry

Nechte dostatek prostoru kolem mikrovlnné trouby, takže vzduch může projít ventilačními otvory a dveře plně otevřeny. Že mnozí jsou často vynecháni z dohledu, to je velikost jídel, které budou používány v něm. Ujistěte se, že je vhodný.

Čím silnější trouba, tím rychleji bude vařit. Můžete definovat napájení podle vlastností zařízení. Napájení pro každý typ trouby se může pohybovat od 500 do 1550 w. Můžete nastavit napájení podle potravin, které připravujete. Hodnocení energie se uplatňují v Evropě. od e do. Většina mikrowaves má hodnocení E, od asi 741 W do 800 W.

Existuje mnoho stylů, takže musíte najít ten, který se vám líbí. Bílé, stříbrné a černé barvy jsou nejvyhledávanější barvy. Většina mikrovlnná trouby má dveře s tlačítkem, zbytek. dveře s rukojetí. Malé množství pecí má horní smyčky. jsou kompaktnější.

Většina mikrovlnná trouby má digitální displeje s klávesnicí. Umožňují stisknout konkrétní tlačítko pro provádění společných funkcí, stejně jako speciální klíče pro automatické nastavení pro vaření pizzy, brambory v uniformě a t. D.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS