Jak si vybrat vaření a troubu

Vybereme si vaření a troubu

Vestavěné vybavení pro život je velmi běžný trend při vytváření cozinnosti v domě. Zabudované vybavení může být různé typy. Je velmi často používán v kuchyni. Zde budeme hovořit o povrchech vaření. Koneckonců jsou hlavním srdcem kuchyně. Jaký vestavěný panel vyzvedne: elektrický, plyn nebo kombinovaný? Zde se pokusíme odhalit vrcholy, které pomohou vybrat tento povrch a troubu.

Gabarits

Standardní trouba v šířce a výšce dosahuje 60 cm. Pro malé kuchyně jsou miniaturní modely s výškou 40-45 cm. Tam jsou také úzké mosazné skříně s šířkou 45-55 cm a skutečnými obri. 90 cm široký. Ve stejné době, všechny skříňky jsou stejné: 55-60 cm. Také věnujte pozornost objemu pracovní komory, zejména pokud se často připravujete na velkou rodinu a je pro vás důležité, že je umístěn v troubě, například široký plech nebo velký rám pečení.

Tento parametr v elektrických vítrech se liší od 1,5 do 4,5 kW a standardní modely, které nepřesahují 2,5 kW. Vyšší výkon je poskytován pouze v těch modelech, které mají funkci samočistého čištění, když se nečistoty z vnitřních stěnách komory odstraní s velmi vysokým obsahem 500 stupňů Celsia. teplota. Pokud si tento šatník zakoupíte, ujistěte se, že vedení ve vašem domě je určeno pro vysoké zatížení.

Velikost a velikost trouby

Začněme s výběrem rozměrů, to je, velikost a objem. Majitelé velkých kuchyně často nepřemýšlí o této otázce, protože oblast místnosti vám umožňuje instalovat jakýkoliv model. Ale ne trávit peníze navíc, doporučuje se vzít v úvahu počet rodinných příslušníků a návyků ve výživě. Pokud žijete v bytě sám nebo společně, neexistuje žádný zvláštní smysl koupit prostorný model 60 široký model, a ještě více než 90 cm. Takové nástroje, jejichž vnitřní objem je 56-74 litrů, vhodnější pro rodinu 4-5 lidí. A pro malou kuchyň nebo malou rodinu si můžete koupit kompaktní model 45 cm široký. Samozřejmě, že celé kuře v něm bude problematické, ale pro každodenní použití je zařízení docela vhodné. Malá trouba a levně, a v kuchyni nebude místo.

Standardní velikosti plynových větrných skříní jsou nejoblíbenější. 60 cm široké modely lze nalézt téměř každou kuchyni. V takové troubě jsou široké sestry dokonale umístěny, může být připravena najednou na několika úrovních. Oběd nebo večeře pro celou rodinu, slavnostní jídlo pro hosty. plnohodnotné zařízení lze snadno vyrovnat s jakýmkoliv úkolem.

A pro ty, kteří se zdají být 60 cm. to nestačí, mosazné skříně jsou vyrobeny 90 cm široký. Tato technika může být přiřazena semifikaci. Je vhodný pro velmi velkou rodinu, pro prostornou kuchyni a bude se mi líbí ti, kteří nepředstavují své životy bez vaření.

Jaký druh trouby

V elektrických pecích jsou základní teploty topení: dolní, horní nebo oba současně. Řekni mi s jinými možnostmi.

Nucená konvekce

Systém foukání horkého vzduchu pomocí vestavěného ventilátoru. Vzhledem k cirkulaci vzduchu v komoře je udržována konstantní teplota a výrobky se rychleji přejíždí a rovnoměrně. V pecích se dvěma fanoušky můžete současně vařit ryby a jablečný koláč, díky speciálnímu pachu separátoru nejsou smíšené.

Často se nucená konvekce používá střídavě s grilem. na zelenině a masu je tvořeno křupavé krusty a celá šťáva je uložena uvnitř. Nebo s párou. tento režim je vhodný pro válce, ryby a pečení.

Gril

Nachází se v horní části trouby, topné těleso ho zahřívá až do 220-250, v některých modelech. až 300 stupňů. Lze použít jako domácí pájky. připravit steaky, šťavnaté kuřecí ploty, karamelizace bulharských paprik, ananas, mrkev. Pro smažení velkých kusů masa v některých modelech existují turbogril a plivat.

Pokud nemáte samostatnou mikrovlnnou troubu, podívejte se na troubu s mikrovlnnou troubou. Uvolňuje užitečný prostor v kuchyni a pomůže ohřívat potravu po dobu 3-4 minut.

V troubě je vložena malá nádoba na vodu. Horká pára se podává během vaření ve stejném časovém období, což dělá misku šťavnaté. Drahé modely mohou pracovat jako plnohodnotná parníky. Jsou vhodné vařit užitečné jídlo: Turecko kotlety, brokolice, mrkev nebo puntíky pro páru.

Defrost

Bude užitečné pro ty, kteří používají obrobek a nelíbí se obtěžovat mnoho hodin odmrazování.

Režimy s nízkým teplotou

Například při 40 stupňů můžete uniknout jogurtu, při 50-60. suché houby, připravit shelle nebo Steak Suvid. Při 65 stupňů. udržujte kuře v teple před příchodem dítěte s fotbalem.

Časovač

Existují dva typy časovačů. Normální. dává signál, když nastavený čas vaření. A časovač programátoru. umožňuje konfigurovat odložený spuštění, vypne troubu, když je miska připravena. Vhodné, pokud je malé dítě v domě.

Rychlé vytápění

Většina receptů doporučuje uvedení produktů do předehřáté trouby. Tato funkce přináší troubu na požadovanou teplotu dvakrát rychleji. Některé modely teplejší komoru až na 200 stupňů po dobu 5-7 minut.

Programy

Větrné skříňky mohou automaticky vybrat teplotu v typu výrobků a hmotnosti. Existují modely s předem stanovenými režimy vaření. Například pro bochník nebo pizzu. Takže pizza se vypne šťavnaté a rovnoměrně výnosy, podmínky jsou vytvořeny v komoře jako v troubě.

Různé styly

Už jsme hovořili o moderních čelních sklech a vlastnostech jejich designu. Je čas věnovat pozornost ostatním stylům, které se používají při použití zařízení.

Téměř všichni výrobci produkují mosazné skříně v retrostilu. Může to být plynové i elektrické modely. Jejich hlavními prvky jsou: Aplikace pouze mechanického (někdy elektromechanického) řídicího systému, stylizované spínače, časovač, vyrobený ve formě mechanických hodin, masivních příslušenství. Sklo dveří může být kulaté nebo oválné, stejně jako připomínalo rozpaky pece. Pro retro styl jsou vhodné větrné skříně různých barev. jak pastelové, tak jasné. Hlavní věc je, že napodobují starožitné pece. Požadovaný efekt umožňuje dosáhnout příslušného designu.

READ  Jak si vybrat výkonný ventilátor do domácnosti

Stupeň retro stylu jsou vhodné pro několik oblastí interiéru. Klíč zde jsou designové a barevné řešení. Například chladicí skříňka v klasickém stylu bude bílá nebo béžová, s pozlacenou stylizovanou fitness. Zlacení se často vyskytuje v konstrukci přední části přístroje, například ve formě jemného hrany dveří nebo skla.

Trouba stylu provence může být také bílá nebo béžová. Ale v interiéru vesnice vypadá mnohem zajímavější, modely pastelových odstínů hledají: modrá, zelená, růže. Místo zlacení se používá bronzová nebo měděná stříkání.

vybrat, vaření, troubu

Typy větrných skříní

V bytech a soukromých domech používají dva typy windscalets: plyn a elektrický.

Co si vybrat troubu? Pokud dům není připojen k dodávce plynu, můžete nainstalovat pouze elektrický model. A obyvatelé domů s plynovou komunikací mají možnosti, které pece vybere. plyn nebo elektrický. Zvážit vlastnosti a výhody každého typu.

V dolní části technologie plynu je hořák. ohřívá kameru a také určuje hlavní režim provozu. nižší topení. Zatímco některé modely se rovnoměrně zahřívají fotoaparát a pečené pokrmy, jiní mohou dát kombinaci „Syros shora. spálené níže“. Než si vyberete plynovou troubu, ujistěte se, že studujete specifikace a nebuďte líní ke čtení recenzí zákazníků o modelech zájmu.

V katalogu 21vek.Dokonkovanou pověstí se může pochlubit domácí plynovou troubou Gefest Dge

V elektrických modelech v důsledku umístění topných těles v dolní a horní části komory je zajištěno jednotnější ohřev vzduchu a předpoklad produktu. Zároveň může uživatel vždy udělat „krustou“, ponechat pouze horní topení nebo přidat teplo ze dna a vypaďte přebytečnou kapalinu ze dna ošklivého.

Z nízkoných nákladů a spolehlivých elektrofovok řadu pozitivních recenzí zákazníků označené modelem GEFEST ANO

Která trouba vybere: plyn nebo elektrický?

Není jednoznačné odpovědět na otázku, co je lepší. elektrická nebo plynová trouba. Každý typ technologie má své výhody a nevýhody. Jejich význam je pro každého uživatele liší.

Jak si vybrat vložené plynové trouby, pokud se rozhodnete zastavit v takovém typu technologie? Chcete-li začít, přejděte na seznam hlavních výhod a nevýhod:

profesionálové Minusy
To stojí levnější elektrické analogy nerovnoměrné zahřívání kamery
Umožňuje ušetřit na užitkové účty Nebezpečí úniku plynu
může pracovat s odpojenou elektřinou Nedostatek časovače
spolehlivé a snadno použitelné Je nutný

Při výběru plynu model nebude nadbytečný k přeplnění pro přítomnost ochrany proti úniku plynu. Tato funkce je opravdu důležitá pro bezpečnost v případě náhodného selhání v hořáku.

Před volbou elektrické vložené trouby bude užitečné vzít v úvahu nejen nepopiratelné výhody, ale také nevýhody tohoto typu technologie (ano, mají také).

Jak vybrat troubu | AlzaTube | Elektro

profesionálové Minusy
Bezpečný stojí více
Multifunkční Náklady na energii
umožnit nastavení přesných nastavení (teplota, čas a t.D.) Významně zatížující elektřinu

Tip pro milovníky připravit komplexní pokrmy: Bude pro vás mnohem pohodlnější použít elektrofovku s programovatelným řídicím systémem. Přeplatka pro pokročilé funkce je kompenzováno ohromující gastronomickými mistrovami.

Závislý a nezávislý

Kdyby bylo dříve všechny kamna pro v kuchyni výhled na neoddělitelný design trouby pro horní část vrcholu, a to vše bylo řízeno jedním panelem, dnes kupující jsou stále více volbou nezávislých struktur. To znamená, že elektrické a plynové větry mohou být samotné: mají vlastní ovládací panel, krmení kabelu a může být umístěn kdekoli v kuchyni. Někdo je zvyklý na klasickou možnost. v dolní řadě skříňků pod varnou deskou, a někdo zvažuje pohodlnější volbu umístění na úrovni hrudníku: je snazší sledovat přípravu pokrmů a nemusí být dotknuty, aby se dal nebo získali jídlo.

Závislé pece jsou obvykle kompaktní, vhodné malé kuchyně a levné. Ale před volbou trouby tohoto typu stojí za to zvážit, že když rozpad panelu, obě předměty mosazné headsetu vyjdou najednou.

Nezávislá trouba nemá takové nevýhody, ale nemá všechno dokonalé. Takové modely jsou dražší a ve věcech spotřeby energie jsou více nenávisti.

Rozměry větrných skříní

Výrobci poskytli jednu dobře, velmi příjemné pro moment kupujícího: Rozměry větrných skříní různých značek jsou stejné. standardní výška je 60 cm, hloubka. 55 cm.

Zeptejte se, proč to udělali? Představte si, že vaše oblíbená trouba se zlomila nebo morálně zastaralá. A kuchyňský náhlavní souprava nevyžaduje náhradu vůbec. Místo toho, aby zoufale vyloučil uvolněné centimetry a doufat alespoň na bleší trh najít požadovanou velikost trouby do kuchyně, prostě jdete do obchodu a vybrat si novou techniku ​​jakéhokoliv výrobce, je si jistý, že bude v takhle. Věřte mi, v tuto chvíli chcete poděkovat Výrobcům.

Ale je tu jeden, ale! Rozměry větrných skříní (elektrické a plynové) jsou stejné pouze ve výšce a hloubce. Ale šířka techniky modelů se mění. Užitečný objem komory závisí na šířce:

Pro ty, kteří potřebují nestandardní model, techniku ​​potřebných rozměrů mezi rozsáhlou nabídkou dostupných modelů různých značek přesně.

Dalším důležitým bodem týkající se velikosti vložených větrných skříní (elektrický a plyn): Rozměry výklenku, ve kterém bude technika postavena, by měla být více trouby. Takže asistent není přehřátí a nábytek nebude roztaven. V podstatě jsou mezery dost dostačující k zajištění přírodního a nuceného větrání.

Design

Technika by neměla nejen pomoc při vaření, ale také být nejbezpečnější pro každého, kdo ji používá nebo prostě se stane. Výrobci neustále nabízejí nové nebo vylepšené řešení v tomto směru.

Každá trouba má dveřní vodítko, podsvícení a větrání. Tyto prvky jsou však v různých způsobech realizovány v rozpočtových a prémiových modelech. Podívejme se na ně blíže a definujeme, jaký druh trouby je lepší vybrat.

Jak si vybrat fuzzy skříňku

Trouba. Vložené trouby. Je těžké prezentovat moderní kuchyni v každém nebo téměř každém apartmánu bez tohoto domácího spotřebiče. Zde je příběh o tom, co byste měli vědět, zvažte při nákupu nové trouby. Chcete-li skončit dostat požadovaný výsledek. vynikající pokrmy připravené rychle as minimálním úsilím. Mnoho moderních pecí, mimochodem, jsou docela schopna „otáčení“ není příliš dobrý kulinářský v předběžné osobě. ​​díky automatickým cyklům vaření. Podrobnosti o tom, jak si vybrat skleněnou skříňku. před očima.

READ  Skříňka na troubu a mikrovlnnou troubu

Doporučujeme, co trouba koupit. plyn nebo elektrický. poměrně obtížný. Za prvé, existuje subjektivní faktor. kdo je zvyklý. Zadruhé, pokud máte plyn doma, používání elektrofovky, zejména pokud vaříte často, může mírně zvýšit náklady na placení elektřiny (to je již objektivní faktor).

Pokud mluvíte přímo o „kulinářské komponenty“. elektrofovka se může pochlubit hmatatelnou lepší funkčností. Ve vysoce kvalitním elektrophumu není ani příliš drahé, existují vždy několik režimů topení, je zde konvekční topení (nejlepší volba pro různé pečení, ale nejen pro IT) a režimy, s konjugátem.

Všimněte si, že plynové větry s konvekčním ohřevem jsou také v obchodech. Obvykle mají zároveň elektrický gril, je stále menší než u elektrických pecí počet režimů topení, horší funkčnost.

Je také důležité, aby rozšíření funkčního provozu Powerover lze dosáhnout spárováním s dvojitým kotlem (konstrukce zajišťuje nádobu pro vodu a vestavěný parníkový generátor) nebo s mikrovlnnou troubou (magnetron je instalován). Tak, získání jednoho zařízení. Powerover. uživatel může získat dvě zařízení v jednom případě. To je přinejmenším úsporné místo v kuchyni.

Před preferencemi uživatelů, pak se tak jasně odchyluje více a více ve směru elektrického roveru. V neposlední řadě a protože nové bydlení v ruských městech, zpravidla stanoví přípravu potravin pomocí elektrického prášku, elektrofovku a ne plynových zařízení.

Vložené větrné skříně jsou plné velikosti. 60 cm široký. Je považován za standardní šířku. Výška těchto modelů je také přibližně 60 cm a hloubka je 55-60 cm. K dispozici jsou také úzké pece. široká 45 cm. perfektní volba pro malé kuchyně. Výška a hloubka těchto modelů jsou obvykle stejné jako plné velikosti. Existují také modely se zvětšenou šířkou. 90 cm. Výška a hloubka zde asi 45 a 55 cm, resp. Existují „devadesát sedadel“ pece, ve kterých je opatřena další samostatnou mosaznou komoru o šířce 30 cm. To je obvykle drahé modely ILve, restart. Pec s mikrovlnnou funkcí, zpravidla mají šířku 60 cm, hloubku 55-60 a výška je asi 45 cm.

Objem pracovní komory Standardní trouby. 60-70 l. Přibližně objem pracovní komory a většina pecí je 90 cm široký (vzhledem k menší výšce, ale existují široké pece s objemem až 85 litrů). To je dostačující pro přípravu jakýchkoli produktů, pokrmů, v obvyklém pro střední rodinu (z 3-5 lidí). Úzká trouba obvykle 37-45 l.

Závislé a nezávislé pece, vložené soupravy

Vložené větrné skříně jsou rozděleny do závislých a nezávislých. Rozdíl je jednoduchý. na ovládacím panelu závislé skříně, a to nejen skutečné ovládací prvky mosazné skříně jsou vždy umístěny, ale také kontroly povrchu vaření, které mohou být dokonce prodávány s troubou (vložené soupravy). To znamená, že uživatel může koupit vše okamžitě: jak trouba, tak na vaření. Vestavěná souprava se může skládat ze závislých elektrických elektrických povrchů a elektrických povrchů na vaření, ze závislé plynové trouby a povrchu plynu nebo se kombinovat (obvykle elektrická pevnost a povrch plynu).

Výhodou vložených množin je, že jsou často levnější než individuálně trouba a povrch vaření. Kromě toho jsou často splněny v jednom provedení nebo povrch je vyroben neutrální ve smyslu vzhledu a je velmi vhodný pro troubu. nemusíte si vybrat nic zvlášť, strávit v této době. Hlavní mínus. pokud se jedno zařízení rozbije, například troubu, může být nemožné použít varnou desku. Lze jej také poznamenat, že kombinovaný ovládací panel závislé sady (který je umístěn na přední straně trouby), často vypadá poněkud přetížené ovládací prvky.

Nezávislý trouba. trouba, která se připravuje sám. Není v žádném případě spojen s povrchem vaření. Může být instalován tam, kde je vhodné pro uživatele (například ve sloupci skříně pro vestavěné kuchyňské spotřebiče). Se závislými množinami je nemožné. existují logická omezení v důsledku skutečnosti, že povrch vaření musí být instalován na určité úrovni. V důsledku nedostatku vazby na povrch vaření je uživatel oplocen z rizika nemožnosti používat druhý v případě rozpadu trouby (nebo ovládacího panelu). Kromě toho závislé sady jsou prodávány převážně se čtyřmi soutiskovými povrchy vaření. V „nezávislém“ případě je uživatel volně instalovat v kuchyni, jaký druh vaření povrchu: se dvěma koněmi, s pěti.

Je nemožné odpovědět na otázku „Jak si vybrat fuch kabinetu?“, Než informací o kulinářských funkcích. Nejmodernější skříně čelního skla, zejména elektrické. multifunkční. Mají několik režimů topení (shora, spodní, zároveň nahoře a dole, konvekční, konvekce s grilem, konvekcí s nižším ohřevem a t.D.). Zároveň, pokud před více než před pěti lety patřily multifunkční větrné skříně do kategorie cen „Horní průměr“ a „prémii“, pak nyní existuje mnoho multifunkčních modelů, pokud chcete vařit, budete se naučit k kulinému moudrost nebo chcete rozvíjet své dovednosti. doporučujeme získat multifunkční troubu. S různými typy topení.

Co je součástí soupravy: typy vložených zařízení

Jaké vložené vybavení pro kuchyni vybrat si? Ten, který používáte nejčastěji. Jak již bylo zmíněno, můžete všechno vložit. Zařízení závisí pouze na vašich preferencích a velikost rozpočtu. Nejčastější spotřebiče. cookbar, trouba, chladnička, mikrovlnná trouba, extraktor, myčka a pračka.

Pro ty, kteří nemají rádi trávit spoustu času v kuchyni pro vaření, a je také omezen rozpočtem nebo prostorem místnosti, je velmi vhodný pro ekonomickou sadu. malý povrch vaření pro 2-3 hořáky, chladnička, mikrovlnná trouba, extraktor.

Standardní sada pro vložení je vaření povrchu s troubou, mikrovlnnou troubou, kapucí, lednicí, pračkou.

READ  Jak vybrat fén na kudrnaté vlasy

Premium Class Kuchyňská kuchyně Znamená velkou sadu domácích spotřebičů s maximální funkčností, včetně myčky, kávovar, kuchyňské kombajny, rychlovarná konvice, váhy a televize.

Zvažte některé z vlastností nejoblíbenějších vestavěných domácích spotřebičů.

Lednička

Vestavěný vzhled chladničky vypadá téměř stejně jako obvyklé. Jeho rozměry mohou být jiné. Stanovte jak malé jednoduché komorní modely, tak poměrně velké, několik kamer, včetně vedle sebe. Ale nejčastěji jsou méně než oddělené, i když poměrně prostorný.

Lednička může být postavena částečně nebo úplně. V prvním případě jeho dveře zůstávají v dohledu a ve druhém se skryje za fasádou nábytku pokryté dekorativním panelem. V tomto případě je vybrán design při výběru přístroje, hodnota nemá.

Vestavěná chladnička však umožňuje speciální podmínky pro instalaci, to znamená, že je skříň na kuchyňské sluchátka. Pro výrobu zadní stěny se nedoporučuje používat dřevotřískorovou desku. Rozměry výklenku by měly být větší než samotné zařízení. šířka 3 cm, hloubka 10-12, a délka je 8-9 cm.

Fasády musí být uspořádány tak, aby byly uzavřeny nejen dveřmi zařízení, ale také veškerá vzdálenost zbývající ke stěnám skříně. Výklenek musí nutně mít odvzdušňovací otvor, čímž se blíží zadní stěně přístroje.

Vložené ledničky mají jak výhody a nevýhody. Plusy jsou nízká hladina hluku, protože stěny skříně slouží jako dodatečná ochrana, nepotřebitelnost v interiéru, všestrannost. Mínus jedna. vysoká cena.

Musím vybudovat chladničku? Pokud chcete koupit stylový návrhářský model, je to zcela volitelný. Zařízení světlé zbarvení nebo neobvyklého designu bude skutečným interiérem, sbírání kolem sebe celé kompozice kuchyně. O samostatném modelu stojí za to myslet a ti, kteří jsou důležití pro velikost chlazení a mrazničky, přítomnost elektronické kontroly a některé funkce, jako je možnost vaření ledu. Ve vložených modelech jsou takové dodatky téměř nikdy nalezeny.

Panel na vaření a pece

Tyto typy zařízení jsou nejoblíbenější. Mohou jít v soupravě a být nezávislí. První možnost bude stát levnější, ale druhá poskytuje více příležitostí pro interiérové ​​plánování.

Souborové panely mohou být plynové, elektrické nebo indukce. Jsou vybaveny různými typy hořáků. Nejúčinnější volbou pro elektrické. tradiční litiny. Jsou instalovány na povrchu smaltované nebo nerezové oceli. Pokročilejší a dražší verze. skleněné keramické panely s rychlou, halogenovou, stuhou nebo indukčními hořáků.

Plochy plynu mohou být také nejen tradiční kov, ale také z tvrzeného skla nebo skleněné keramiky. Takové modely se nazývají „plyn na sklo“. Existuje další možnost. „plyn pod sklem“, ale kvůli vysoké ceně, to nebylo velmi populární. Hořáky mohou být jak tradiční, s jedním plamenem a silnější. se dvěma nebo třemi (koruny).

Počet hořáků lze vybrat v jejich preferenci. Existují kompaktní modely pro prodej se dvěma topnými zónami a velkým polooffickými, kde jsou 5 nebo 6. Ale nejoblíbenější povrchy se čtyřmi hořáky. Jejich šířka je obvykle 60 cm.

Při výběru je žádoucí poskytnout přednost modelům, ve kterých jsou topné zóny různých průměrů a výkonu. Poté plně použijete možnosti zařízení.

Vestavěné varné panely jsou často vybaveny smyslovým ovládáním a různými funkcemi. Mezi nimi jsou nejužitečnější jsou auto-tričko a kontrola plynu pro plyn, stejně jako zbytkový indikátor tepla, zvýšení topné zóny, PowerBoost (zvýšení výkonu) a blokování od dětí pro elektrické.

Jeden z nejčastějších typů vložených zařízení. skříňky čelního skla. Pro mnoho parametrů vyhráli v pecích, které jsou součástí kuchyňské kamny. Nejprve mají více režimů vytápění a jejich různých kombinací. Za druhé, vybavené funkcí konvekce, která není vždy dostupná ve sporácích. Za třetí, mají dobrý soubor automatických programů vaření. A čtvrté, mohou být umístěny na úrovni očí, takže během vaření se nemusel ohnout.

vybrat, vaření, troubu

Standardní šířka větrných skříní pro vložení je 60 cm, i když existují zařízení, která je toto číslo 90 cm. Pro malou kuchyni si můžete zakoupit 45 cm široký model. Výška pecí je obvykle standardní a je 55-60 cm a hloubka. 50-55 cm.

Výběr řídicího systému závisí na uživatelských předvolbách. Moderní modely s elektronickou kontrolou a smyslovým displejem bude stát více než u mechanického. Poskytují však další kulinářské schopnosti.

Kapuce

Další gadget, který může být postaven. kapuce. Tato zařízení mohou být namontována nejen ve skříni, ale také v tabulce. V prvním případě jsou instalovány nad vařením povrchu, a pracovní jednotka (motor, filtrační systém, vzduchové potrubí) se schovává ve speciální montované skříni. Zařízení je nutně vybaveno vestavěným podsvícením, jehož role může být prováděna jak běžnými žárovkami a modernějším halogenem nebo LED lampy.

Taková kapota je možná jediný případ, kdy vložená technika bude stát levnější než obvykle. Tyto modely jsou téměř neviditelné v interiéru, takže ve výrobě můžete ušetřit na krásném a drahém provedení. Se stejnými technickými vlastnostmi nástrojů, úspor při nákupu může dosáhnout 20%.

Výrobcové kuchyňských sporáků

Trh představuje obrovské množství různých produktů s různou funkčností a cenovkou. Odpovědný výrobce i nejjednodušší a levnější talíř učiní kvalitativně, takže při nákupu tak důležitého a převážně nebezpečného vybavení je důvěřovat velkým a prokázaným výrobcům. Toto téma věnujeme oddělenému materiálu, mezitím se stručně poznamenáme, že vynikající plyn a elektrické, oddělené a vestavěné desky produkují gorenje, indesit, Zanussi, electrolux, BEKO, HOTPOINT / ARISTON, HANSA, a Miele, Bosch, Samsung a Siemens. Také osvědčené výrobky pod značkami Greta, Gefest, Cameron a Deluxe.

Jak si vybrat talíř do kuchyně a ne věnovat pozornost svému designu! Jednoduché klasické modely budou vhodné praktické všude, ale pokud chcete uspořádat kuchyň v Provence, zemi, high-tech nebo jakýkoliv jiný směr, pak věnujte pozornost stylizovaným deskám. tak v obchodech hodně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS