Jak skrýt kotl v koupelně

Otázka: Jak skrýt trubky

Potrubí v prominentním místě kazí náladu na mnoho nově těsnění. Chci všechno být naprosto krásné a tady je „Pojďme si přečtěte sádrokarton!“- Slyšel jsem docela často od svých zákazníků. Řeknu vám, proč je odrazí z takového kroku.

Trubky nejsou zcela WashRs. Generalic vlastnictví a měl by být přístup k nim. Zda topné trubky nebo plyn. Ten nemůže nikdy zavřít krabice a za případných podmínek. Všechna ostatní komunikace (teoreticky) mohou být skryta pod GLC boxem, ale nebude možné pevně skrýt: stále musíte opustit možnost přístupu ke všem svařeným spojům, jeřábům, pákám, ovládacím prvkům.

A malý poklop (přes kterou můžete vidět pouze komunikaci). nestačí. Potřebují, skrze který je snadné provádět plné opravy a revize. Proč?

Na

VE VAŠEM MĚSTĚ…Prostřednictvím Houzzu si můžete najmout návrháře a objednat projekt. Začněte hledat specialistu ve vašem městě_

Na

Tok potrubí, uzavřený. proud nepostřehnutelné nebezpečí uzavřených trubek v tom, že když se dávají proudění (a to dříve nebo později se může stát všem trubekm), nebudete si všimnout. A když si všimne sousedů zdola, budete muset odvádět zdi v naléhavosti. A kompenzovat poškození. Plus přidejte náklady na obnovení otevřené zdi.

Prozrožení zákazníků jsou jisti: můžete vylézt na potrubí, pokud tam máte senzory úniku. Ale nedoporučuji, abyste se jednali takto. senzor musí být v dohledu (jako na fotografii).

Skutečnost je, že je možné umístit senzor úniku na topné potrubí pouze s jedním trubkovým systémem a pouze s obtokem a kulovými ventily na vstupu a výstupu chladicí kapaliny v / z chladiče. Je-li pozorovány všechny tři podmínky, teoreticky můžete umístit překrývající se vodní ventil aquastorrode mezi kulovými ventily (jak na vstupu a výstupu) a radiátoru. Ale stále možnost úniku kuliček samotných, netěsnosti v důsledku trhlin v místech koroze a svařovacích švů na trubkách na kulové ventily. V tomto případě Aquastvonel nic nebrání.

Pokud je topný systém oboustranný nebo jedno-trubice bez bypassu nebo bez kulových ventilů, pak vložte společnost pro správu akastoxtanu. Pokud to ukončíte, pak v případě nehody zablokuje celý topný systém ve stoupačce. To znamená, že bez ohřevu bude nejen vy, ale i vaši sousedé nahoře a dole (všechny apartmány v zablokovaném stoupači). Důvodem pro absenci zahřívání bude velmi obtížné, protože trubky jsou lisovány, že s nimi není problém viditelný. Představte si, kolik času potřebuje k nalezení, proč je stoupačka zima. Dříve nebo později důvodem, samozřejmě, že zdi otevřou, ale mohou přijít k soudu. Koneckonců, zasahujete do obecného majetku a způsobil vážné poškození.

Stává se, že lidé dělají opravy sami, ne příliš se zabývají instalatérskou moudrostí a inspirují topné trubky spolu s netěsným senzorem. A pokud senzor dává signál do ventilu na topném systému, a na vodovodním systému v bytě (Aquastoxtant je obvykle instalován tam), pak v případě nehody vody bude blokována v bytě, a ne V topném systému. Majitelé zblázní, protože nemohou najít příčinu (neexistuje nikdo v úniku). O vyraženém senzoru, samozřejmě si nepamatují. Výsledek: V bytě nejsou žádné vody a uzavřená trubka pokračuje v proudění a poškození sousedů. A pak a trestní zákoník dokončí skutečnost, že.

Myšlenka z projektu

Pokud je to nesnesitelně skrýt Krok 1. Před šicí trubkou v krabici nebo skrýt ji pro nábytek, zavolejte specialisty. nechte ho zkontrolovat obecný stav trubek a všech závitových spojení: neexistují žádné nedostatky připravené dát tok v blízké budoucnosti.

READ  Kolik kyseliny citronové na proplachování kotlů

Krok 2. Přijít s takovým designem krabice (nábytek), který bude snadno odstranit a / nebo pochopit. Je důležité poskytnout rychlý a plný přístup k trubce. Může to být nábytkový roztok. stojan / vysoký šatník, ve kterém se skrývají trubky. nebo glc-box s odnímatelnou dekorativní mřížkou, houpacími dveřmi a tak dále. Na fotografii. šatní skříň s sloty v policích a bez zadní stěny.

Na

V této kuchyni jsou dva trubky. Plyn vysoký se nestal. pouze usazený. Důstojnost zahřívání v blízkosti lednice byla skryta v boxu sádrokartonu. Byl vybaven odnímatelnými mřížkami pro výstup teplého vzduchu a v případě revize

DŮLEŽITÉ: Pokud je krabička stále pevná. od GCL. musíte vypočítat velikost a umístění poklopů přístupu. Poklopy musí být poměrně velké, takže prostřednictvím nich můžete v klidu opravit potrubí a místo v místech sloučenin a jeřábů.

Přijměte jako daný: i když zvažujete vše, pravděpodobnost, že krabice bude muset demontovat, stále zůstává.

Jaké typy topných zařízení nejsou vhodné pro koupelnu

Zakázáno pro instalaci v takovýchto zařízeních, typy zařízení zahrnují jakékoliv plynové jednotky: sloupy, kotle, konvektory. Proto je v příslušných službách na otázku možné instalovat plynový kotel v koupelně, s největší pravděpodobností dát negativní odpověď.

Plynové kotle

Podle státních standardů a norem nejsou tato zařízení určena pro uzavřené prostory.

Není dovoleno provozovat nástroje pro topnou vodu pracující na plynu a vybavené otevřenými spalovacími komorami, uvnitř s nuceným větráním. I když správné fungování topných zařízení potřebuje dobrou výměnu vzduchu, instalace přívodních ventilátorů nelze kombinovat s takovým vybavením. Existuje porušení procesu spalování, akumulace spalovacích produktů a riziko otravy škodlivých látek vzniká. Je povoleno instalovat taková zařízení pouze v některých případech.

Profesionálové pro plynové vybavení se zpravidla nesouhlasí s dokonce nahrazují staré produkty na novější.

Sloupec v koupelně: Proč je potřeba

Jaký je plynový ohřívač v koupelně?

Pro lidi, kteří nejsou dodáváni s vodou vodou teplou vodou, koupelna s plynovým sloupcem. jediným výstupem. Tento problém se nachází nejen v soukromých domech, ale i budov starého typu. Ale kdyby bylo dříve zařízení výbušné, dnes je k dispozici nejmodernější modely, plně eliminující vznik nouze.

Mnozí majitelé konkrétně kupují sloupec (kotel) pro instalaci v koupelně nebo kuchyně. To platí zejména pro rodiny, kde jsou malé děti: v období vypnutí teplé vody, kolona zahřívá požadované množství vroucí vody, což znamená, že můžete se vykoupat a koupit batoly bez běžící karty, talíře a jiné pokrmy.

Blok: 2/5 | Počet znaků: 787

Kotel v koupelně

Tímto způsobem se obyvatelé soukromých domů často používají. Za prvé, vypracování dokumentů a přijímat technické a projektové dokumentace. Poté jsou instalovány vedle kotlové lázně a aplikujte místo se sádrokartonovými stěnami. Samozřejmě, že takové rozhodnutí může vést k určitým problémům, což zpravidla vznikají při prodeji doma. Vyšetření BTI bude možné pouze po demontáži stěn.

Instalace plynového kotle v koupelně v případě, že je tento pokoj klasifikován jako spíž nebo jakýkoliv technický pokoj. V tomto případě, pokud plně splňuje všechny ostatní požadavky, je možné stanovit plynové vybavení.

Zvýšená vlhkost v místnosti a trvalý teplotní rozdíl v koupelně může vést k rychlému selhání zařízení pro vodní plyn. Před instalací je proto nutné vyřešit, pokud bude taková instalace odůvodněna, včetně finančního smyslu. Oficiální registrace lze získat pouze s mezerami ve stávajících normách.

Výpočet výkonu a teploty teplé vodní podlahy

Doporučujeme se seznámit: https: // avtonomnoeteplo.Ru

Zakoupením potřebných domácích spotřebičů, první ze všech kupujících podívejte se na kvalitu zboží. Samozřejmě, že cena je také značný význam, protože někteří ještě raději dostat nic v levnější.

Fotografie hotových řešení

Plynový kotel v designu kuchyně. Zařízení není s něčím oplocen, ale dobře kombinováno s interiérem.

Nástěnný plynový kotel v kuchyni, skrytý ve speciální skříni. Zařízení je tak zcela bez povšimnutí.

READ  Jak umístit kotel v malé koupelně

Plynový kotel instalovaný v kuchyni. Zařízení je oploceno s mřížovou skříňkou, která umožňuje vzduchu do ohně.

Více možností pro maskování plynového kotle a jeho komunikace

Zvažte různé situace pro umístění plynových kotlů a možností jejich maskování:

 • Při instalaci namontovaného plynového kotle v rohu je možné jej maskovat pomocí speciálního prodloužení skříně. Ukazuje se rámec, pro který visí nákupní dveře.
 • Parapetové plynové kotle jsou vhodně umístěny ve výklencích, které mohou být uzavřeny mřížkovými víčkem.
 • Jednotky typu parapetu se často schovávají v malém nábytku skříňky.
 • Venkovní jednotky umístěné v rohu, úspěšně se přizpůsobují komunikací ve velkém pokutu skříně.
 • Na otevřených místech, trubka skrýt v poli ve tvaru p.
 • Krásně bude vypadat mřížkové dveře pokrývající kotel.

Poznámka! Přístup k plynovému překrytí ventilu by měl být vždy. Dobře zdobený plynový kotel se snadno zapadne do interiéru a nebude rozbít celkový styl místnosti. Existuje mnoho hotových prvků na prodej, které mohou být snadno a rychle maskovány plynové zařízení a jeho komunikace.

Jak skrýt topné trubky, vodní trubky a kanalizace: Obecné informace

Možnosti Jak skrýt topné trubky v soukromém domě, mnohem více než v městském bytě. Komunikační systémy těchto budov jsou zcela autonomní a nezávisí na sousedech. Tak mohou být položeny, jak chcete. Pokud se předpokládá, že změní konfiguraci vytápění a instalatérských systémů v bytovém domě, mohou být jakékoli akce prováděny pouze se souhlasem provozní organizace. Kromě toho bude muset vzít v úvahu zájmy obyvatele celého domu.

Možnosti Jak skrýt topné trubky v soukromém domě, mnohem více než v městském bytě

Schopnost plně skrýt potrubí je k dispozici pouze ve stádiu stavby nebo podléhající generální opravy. V jiných případech se metody vnější dekorace používají k maskování komunikace.

Stojí za to se uchylit k maskování trubek v koupelně a v koupelně

Maskovací činnost komunikačních systémů vám umožní podporovat estetiku interiéru. Pokud jsou použity metody skrývání ve zdi, je udržována užitečná plocha místnosti, což má velký význam pro majitele malých bytů. Použití předmětů nábytku pro tyto účely umožňuje nejen skrýt všechny nevzhledné části trubek, ale také uspořádat další místa pro skladování věcí, stejně jako udržení potřebného stylu interiéru.

Důležité! Jakékoliv radikální změny ovlivňují fungování systému. Proto před schováváním kanalizační potrubí a další prvky komunikace do zdi musíte pečlivě prozkoumat uspořádání a označit pravděpodobné následky.

Tekoucí, jak skrýt trubky v bytě, je nutné zvážit nevýhody těchto událostí:

Tekoucí, jak skrýt trubky v bytě, je třeba zvážit, že v tomto případě bude omezen přístup k komunikačním systémům

 • Pokud jsou v opravě nebo nevhodných materiálech pro tyto účely používány s nízkou kvalitou, se zvyšuje pravděpodobnost průlomu trubky.
 • Přístup k komunikačním systémům bude omezen. Výjimkou je rolety.
 • Pokud je nouzový průlom trubek, pak pro opravy budou muset zcela zničit přestrojení. Ve speciální kategorii rizika existují sádrokartonové konstrukce a největší poškození se aplikuje na vnitřek, pokud byla keramická dlažba použita jako povrch.
 • Ujistěte se, že zohlednit, že generální oprava v tomto případě je nevyhnutelná. V případě nehody nebude možné rychle najít a eliminovat únik, takže je třeba být připraveni na skutečnost, že budete muset vrátit škody a sousedy.
 • Pokud jsou předměty nábytku používány k zamaskování komunikačních systémů v koupelně, konstantní kontakt s vodou je nevyhnutelný, což povede k poškození těchto struktur.

Jak skrýt trubky v sádrokartonu

Komunikace v koupelně: Foto stoupaček a trubek

Pro pokládání komunikací je nutné použít pouze vysoce kvalitní materiály, protože spolehlivost, pevnost a odolnost celého systému bude přímo závislý.

Koupelna může představovat trubky následujícího místa určení:

Poslední možností je nalezena pouze v soukromých domech, takže otázkou je, jak skrýt topné trubky v koupelně, relevantní pouze pro majitele bydlení v zemi.

Pro pokládku komunikací musí být použity pouze vysoce kvalitní materiály

READ  Nahrazení vytápěné ručníky v koupelně s vlastními rukama

Podle výrobního materiálu rozlišují následující typy trubek:

Kovové výrobky jsou ocelové a litinové trubky. Pro pokládání komunikačních systémů nebyly tyto materiály dlouhodobě aplikovány, ale jsou stále nalezeny v budovách pre-revolučních a sovětských budov. Tato kategorie zahrnuje také měděné trubky. Tento typ výrobku je považován za poměrně technologický a moderní, ale má jedno významné mínus. vysoké náklady.

Užitečné poradenství! V procesu instalace měděných trubek se doporučuje použít armatury pro připojení jednotlivých prvků nebo aplikovat pájecí technologii.

Plastové nebo polypropylenové trubky jsou nejvíce v poptávce. Jsou ideální pro pokládání topných systémů, přívodu vody a odpadních vod.

skrýt, kotl, koupelně

Plastové nebo polypropylenové zkumavky jsou ideální pro pokládání topných systémů, vodovodních a kanalizačních systémů

Technologie tepelné svařování se používá pro připojení prvků, takže systém je zcela monolitický. Takové trubky mohou být skryté pomocí krabice v koupelně nebo je kliknout přímo ve stěnách. Polypropylenové potrubí trubky mohou vydržet vysoký tlak. V průběhu provozu není podrobeno hnijícímu a ne korozi.

Kovové plastové trubky jsou velmi flexibilní, což umožňuje vytvářet komunikační systém složeného konfigurace založený na nich. Na rozdíl od plastových trubek nemůže být tento typ produktu připojen metodou svařování. Pro tyto účely se používají kovové barvy a armatury. Tento typ sloučenin je nespolehlivý, protože v polích spojů často existují úniky.

Nedoporučuje se aplikovat polyvinylchloridové trubky k uspořádání vodovod a kanalizačního systému (PVC). Stěny v takových produktech jsou velmi jemné a nejsou schopny odolat poklesu tlaku a účinky vysokých teplot. Totéž platí pro polyethylenové trubky.

Jak skrýt kotl v koupelně

Aby nedošlo k závislosti na konstantních odstávkách horké vody, je možnost instalace ohřívače vody. Nejčastěji je toto zařízení umístěno v koupelně nebo toaletě. Po koupi takového zařízení, odrazy začnou, jak skrýt kotl v koupelně. Často se používají pro převlekování, rámové systémy, nábytek, různé konstrukční techniky, architektonické prvky. Všechny stejné techniky lze úspěšně aplikovat v případě, že dilema nastane, jak skrýt kotel na záchodě.

Pro ty, kteří nevědí, jak skrýt kotl v koupelně, nejlepší návrháři nabízejí různé funkce. Mezi nejjednodušší a snadno implementační možnosti můžete označit takové maskování jako žaluzie přes koupelnu, mezanin nad dveřmi s dveřmi nebo žaluziemi, nebo šatní skříň pod umyvadlem.

K otázce, jak skrýt kotel přes toaletu, můžete odpovědět, že pro to potřebujete zpočátku designu. Můžete jít několika způsoby: Objednávka pro zařízení šatní skříň, šicí sádrokartonu, nezávisle sestavuje skříňku z přítelkyně, přemýšlet o výklenku budovy. Poslední možností je relevantní, pokud oblast místnosti to umožňuje, protože je vyžadován další prostor.

V každém případě, pokud máte zájem o ergonomický design, jak skrýt kotel je otázkou, která je důležitá. Je důležité přizpůsobit se výběru vhodného místa, následného uspořádání. V důsledku toho bude vytvoření interiérového designu správnou. produkt nebude v dohledu, a bezplatný přístup bude k tomu poskytnuto, a obecně bude pozorována harmonie interiéru.

Fotografie @nsdgroup.com.UA_: Instalace skrytého kotle v koupelně.

Technologie opravy plynu

Nejdůležitějším bodem je primární instalace zařízení, je nutné dodržovat požadavky uvedené v regulačních dokumentech, aby se zabránilo demontáži a jejich vlastním bezpečnostním účelům:

 • Je zakázáno umístit zařízení na povrch pokrytý hořlavým materiálem
 • Vzdálenost k bočním stěnám by mělo být nejméně 150 mm
 • Při instalaci zařízení pro uzavřený typ vyžaduje vybavení zotavovací trubky

Technologicky skrytá sloupec plynu nemůže být dovoleno používat speciální výklenky, které vizuálně umožní skrýt zařízení zajišťující, že příznivé vnímání místnosti jako celku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS