Jak smažit semena v mikrovlnné troubě

Je možné oloupat semena na smažení v mikrovlnné troubě?

Jak čistit slunečnicová semena v průmyslovém měřítku? Před vypálením kalibrovanou a purifikovány z nečistot a odpadků, slunečnicová semena prochází speciálním semenem. Drum secího stroje umožňuje zničit vnější hustou skořápku semen, aniž by poškodila jádro.

Venkovní čerstvá semena se suší přes tři nebo čtyři hodiny. Ale pokud jste zvolili metodu sušení v mosazi nebo mikrovlnné trouby, pak vyskočte semena na plechem předem sušené trouby na 180 stupňů, hladkou vrstvu a suchý asi 20-25 minut.

5 koláčů po 1 minutě. Potřebujete jen hrnek a mikrovlnnou troubu| Cookrate. Czech

Jak smažit semena v mikrovlnné troubě. recepty s videem

Dobrý den, milí přátelé! Dnes mám den volna, což znamená, že se můžete trochu smát, vidět své oblíbené filmové a zpívající semena. Mimochodem, raději je připravit. Býval jsem je smažen v pánvi, a v poslední době se naučili udělat mikrovlnný sporák. Ukazuje se, že je to rychlé, prostě a není třeba zamknout na desku. Budu sdílet a s vámi recepty, jak smažte semena v mikrovlnné troubě.

Na dlouhou dobu byly použity slunečnice pouze pro zdobení domů. A ani neměl podezření, že malá semena mohou být vhodná pro potraviny. Naštěstí někdo stále myslel, že je snaží ochutnat. A sdílel neuvěřitelný objev s ostatními. Takže teď můžeme jít chutné a zdravé zrna.

Luzgane semena. vynikající uklidňující. Proces monotónních stravovacích semínek nás vede ke stavu blízkému trans

Seed Eaten umožňuje relaxovat a zapomenout na nepříjemné podněty. Takové potraviny je také nádherným způsobem, jak se vyrovnat se stresem

A vařené s vlastními rukama je vždy tisíckrát chutnější. Tak vpřed: opatrně moje semena, dokud se voda nestane naprosto čistým. Naučíme se je na cedníku a počkáme, až se veškerá voda krade. Jedná se o slunečnicová, tak dýňová semena, která jsou také velmi chutná a užitečná.

Mimochodem, je vhodnější brát mnoho semen pro jednu smažení (přibližně gram 200-250). Pokud čekáte na hosty, je lepší vařit několik porcí.

Vezmeme pokrmy vhodné pro použití v mikrovlnné troubě (sklo nebo keramické. bez ohledu na to). Jednotně vyšívající naše promyté semena s tenkou vrstvou. Pak na maximální výkon, mám 700 W. Pokud máte více, zkuste experimentovat, vyberte optimální výkon tak, aby semena nebyla spálena.

Za pár minut budeme vytáhnout, mix a znovu. Ale nyní nastavte časovač po dobu 1 minuty. Opakujte akce, dokud naši občerstvení není připraveno. Obvykle celý proces nebere moc času, asi 3-5 minuty.

Čas závisí na třech faktorech: Váš mikródový výkon, objem produktu a preferovaný stupeň pražírů

Některé recepty napište, že jsou připraveni za dvě minuty. Pokud máte stejný způsob, je to štěstí. No, jestli trochu víc, pak nebuďte naštvaný. Několik extra minut lze strávit na čtení nového zajímavého článku na mém blogu

Zde je vizuální video, jak snadné a snadné smažené slunečnicová semena v mikrovlnné sporáku.

Takže si myslím, že jste testovali mikrovlnnou troubu. Příště budeme vědět jistě, kolik času se vaří vaření ve vašem sporáku.

Pro tuto možnost Vaření budete potřebovat:

Hezké směsi zabraňují solí a vodní semínku. Zakryjte semena do mikrovlnné desky, připravte se na 90 sekund. Po míchání dobře. Pokud je to žádoucí, místo vody může použít olivový olej.

READ  Jak dlouho mám popcorn v mikrovlnné troubě ohřívat?

Vraťte semena do mikrovlnné trouby, připravte se na dalších 60 sekund. Stále semena po každém pečeném. Zkuste a pokud jsou připraveni, odstraňte. Pokud ne, opakujte operaci. Zobrazit zvláštní opatrnost, která je nespalují, protože jsou docela snadné.

Ano, kdybyste byli zamáván před pražírnou semínkou, pak se zastavte vodu 5-7 minut. A poté jen mělké soli, posypeme a promíchejte. Kromě toho není nutná voda.

smažit, semena, mikrovlnné, troubě

Když vařím něco z dýně, nikdy neházejte semena. Koneckonců, smažená dýňová semena jsou stále chutná, zejména s solí a kořením.

  • olej pro smažení (můžete si vzít zeleninu nebo krémovou);
  • dýňová semínka;
  • sůl;
  • česnek nebo cibule prášek;
  • kajenský pepř.

Nalijte do mělkého vede z 1. st. L. Olej a zahřívání v mikrovlnných sekundách 5. Pak jsme tam v rozpacích sklenku dýňová semínka, rovnoměrně distribuce na dně. Vykazují maximální výkon a zapněte sporák po dobu dvou minut. Po dvou minutách, mix a poslat znovu do pece. Připravíme se tedy asi 7-8 minut. Čekáme na to, až bude naše jídlo otřeseno a nebude mírně zlatý.

Hotová semena může být sypána solí, cayenne pepř, česnekem a cibulovým práškem. Lahodné! Můžete je uložit do uzavřené nádoby při teplotě místnosti do 3 měsíců.

Můžete také dělat semena může být mosazná, předem izolace pro noc v solném roztoku. Děláme to ve výši 1/4 šálku soli na 2 sklenice vody. Ráno se dostanete, cítí se rozumný na papíře a vařit, jako v receptu.

Jistě, mnozí z nás v dětství strach s hororovými příběhy o apendicitidii. Stejně jako, pokud existuje mnoho semen, dodatek bude pravděpodobně vyfotit. A jeden z nás se opravdu bál svého zdraví a odmítl tuto pochoutku. Naštěstí, protože všechny druhy zdrojů dokazují, žádný vztah k exacerbaci semen appendicitidy nemá. Naopak je to jen sklad vitamínů a živin. Zde vitamíny A, E, D, B, vitamíny hořčík, zinek, vápník a selen.

Například 50 gramů semen obsahují více denní míry vitaminu E. Tak je z nichž je velmi užitečná pro ty, kteří se starají o jejich kůži. Také tento vitamín zabraňuje tvorbě trombu.

Ve slunečnicových semínkách obsahuje asi tolik vápníku jako ve zakysané smetany a jogurtu. Kromě toho může použití semen zlepšovat zrak, stav a nehty. Pomáhají odstranit cholesterol a mohou dokonce vložit tlak na normální. Není divu, že žádný z babiček babiček na lavičce nestará bez ceněné plodiny.

A psychologové poradí husky semena těm, kteří přestali kouřit. „nahrazují“ nikotin.

Výhody dýňová semínka

O tom, zda je možné jíst semes během diety, už jsem dříve napsal. Ukazuje se, že na syrových a dokonce smažených semen je dokonce vyložené dny.

smažit, semena, mikrovlnné, troubě

Dýňová semínka jsou bohatá na vitamíny a minerály ne méně než slunečnicová semena. Dokonce i pobuřující, že někdo při vaření jídla z dýně, hází tak užitečná zrna. Zlepšují však krevní oběh, vyčistěte pokožku z akné. A také pomoci s léčbou močových bublinových onemocnění a mnoho dalších.

Kolik smyček v mikrovlnné troubě

Vložte do trouby přibližně minutu na delší výkon. Směs (opět třepání nebo s dřevěnou lžící). Na minutu, ale již na střední moci. Míchejte a udělejte minutu! A pokaždé, když budete vždy nastavit čas a napájení. pece jsou různé, velikost semen a jejich počet je odlišná, dejte přesný přesný recept je obtížný. Jak smažit semena ve vaší mikrovlnné troubě, pochopíte, když tento postup několikrát.

Nepřipravte se (téměř až do konce), nechte je stát v peci asi 7-10 minut.

smažit, semena, mikrovlnné, troubě

Pokud se připravujete slaninu, pak je poté, co je umyje a zcela suší (můžete ve stejné mikrovlnné troubě několik vteřin, míchání, nátěr kapky rostlinného oleje. Důkladně promíchejte „bojoval“ a posypeme sůl. Olej vytvoří tenký film, ke kterému budou zátky soli dobře. budou na jaderách, a ne ve spodní části desky.

READ  Jak zjistit model mikrovlnné trouby podle výrobního čísla

Zde jsou připravené semena smažená v mikrovlnné troubě, to zůstane zahrnout zajímavý film nebo jít na procházku. Teď, když víte, jak je vařit, budou mít vždy, když chcete přeskočit.

Jak smažte dýňová semínka v mikrovlnné troubě

Rozprostřete je na ploché desce nebo skleněné víko z mikrovlnné pánve (velmi výhodné pro takové věci). Pokud se vám líbí slaná, je čas je uspokojit. Fry nejlepší s výkonem 800 wattů. Dejte je do mikrovlnné trouby po dobu 1 minuty, pak otevřete troubu, smíchejte a potulujte další minutu, opakujte znovu.

Připravenost, dýňová semínka získají charakteristický vzhled, vejdou se chutné. Dejte jim cool a užijte si své oblíbené občerstvení ve svém potěšení.

Mimochodem, smažená dýňová semena mohou jíst nejen, jak to je, ale také přidat do různých pokrmů. Existují například recepty, kde jsou přidány do dýňové polévky. V každém kastrolu jsou také dobří. Mohou být zdobeny koláčem, pudinkem, košíčky, domácí bochníkem a dokonce dortem. A muffiny jsou velmi chutné.

Jak se připravují semena na smažení

Nejčastěji se semena smaží v pánvi, ale mnoho pro tento účel používají modernější prostředek. mikrovlnná trouba.

Je však třeba mít na paměti, že mikrovlny přinášejí semena do stavu doslova za 2-3 minuty. Maximálně pět! Proto, pokud budete smažte semena tímto způsobem poprvé, pak by měl začít s minimálně stráveným časem, protože kvalita a rychlost pražení závisí ne tolik ze samotných semen, kolik z moci vaší mikrovlnné trouby, Z přítomnosti konvekce a dalších inovací.

Ale první semena musí umýt. Není třeba doufat, že vysoká teplota zabije všechny mikroby. Nečistoty, prach a další cizí nečisté v nich zůstanou. A významně zkazit chuť.

Nalijte malou část semen do cedníku a důkladně opláchněte pod tryskovými tryskami. V misce je nemožné je umýt pro jednoduchý důvod, který vyskočí a mohou snadno vznášet do otvoru dřezu.

smažit, semena, mikrovlnné, troubě

Jak vyschnout rákosy v mikrovlnné troubě?

Semena mohou být sušena v troubě nebo mikrovlnné troubě. V prvním případě, uspořádat slunečnicová semena na plech v jedné vrstvě a poslat 20 minut na zahřívaný na 180 ° C trouby. Další možností. umístěte semena na rovnou desku v mikrovlnné troubě obsažené na maximální výkonu, po dobu 20-25 minut.

Dejte pánev se zahřát na střední oheň. Myti slunečnicová semena fialová na pánvi, zatímco oni jsou stále mokré solené a dobře promíchejte. Počet soli k chuti. Další, smažit semena na střední teplo, neustále se míchá, dokud nezačnou lechtání.

Výhody dýňová semínka

O tom, zda je možné jíst semes během diety, už jsem dříve napsal. Ukazuje se, že na syrových a dokonce smažených semen je dokonce vyložené dny.

Dýňová semínka jsou bohatá na vitamíny a minerály ne méně než slunečnicová semena. Dokonce i pobuřující, že někdo při vaření jídla z dýně, hází tak užitečná zrna. Zlepšují však krevní oběh, vyčistěte pokožku z akné. A také pomoci s léčbou močových bublinových onemocnění a mnoho dalších.

Jistě, mnozí slyšeli, že dýňová semínka. dobrý lék na červů. Ta věc je, že obsahují specifickou jedovatou látku. Je to neškodné pro člověka, ale jedovaté pro parazity. A tento výrobek je užitečný pro muže, aby se zabránilo prostatitidě.

Semena v mikrovlnné troubě

Za posledních několik let se stalo velmi populární na smažit semena v mikrovlnné troubě. Na jedné straně ano, pohodlné, dejte desku, dali 3 minuty a vše, klikněte na své vlastní potěšení. Nikdo nemá ani přemýšlet, jak těžké je nutné magnetron (generátor UHC). Podívejme se na tuto okolnost na druhé straně. Za prvé, pojďme oddělit zrno z děvky. Pokud smažte semena v mikrovlnné troubě v režimu „Gril“, pak nebude nic hrozné pro troubu. Protože taková smažení není odlišná od smažení v troubě nebo v pánvi. Není však zajímavé: Fry to trvá 15-20 minut a neustále mixu. Použití samotného grilu nepřináší poškození mikrovlnné trouby. Ale stejně jako pro mikrovlna. zde je samostatná konverzace. Zařízení a princip provozu mikrovlnné pece, zejména fyzikálních procesů mikrovlnného vytápění, znamená povinnou přítomnost „zatížení“. Pod slovo je zátěž, samozřejmě, jídlo, které se skutečně připravuje nebo zahřívá. Ať už se jedná o polévku, pár koláče nebo sklenici vody. To vše, jak to bylo, zapadá do rafinovaného výrobce 150-250 GR. Minimální zatížení. To je, jak je napsáno v vedení pro pec „prázdná pec nezahrnuje!»Ale kdo to čte?. Toto je průvodce. Zejména proto, že semena už nejsou prázdnou peci kamerou. Ale ne tak jednoduché, jak bych chtěl. Skutečnost je, že vyložená energie v mikrovlnné komoře se odráží zpět do mikrovlnného vysílače a zahřívá vyzařovací anténu magnetronu. Vzhledem k tak nadměrnému ohřevu na vyzařovací anténě začíná termoelektrická koroze, což vede k odtlakování magnetronu. A magnetron, jak je známý nejdražší prvek mikrovlnné trouby.

READ  Můžete na mikrovlnnou troubu umístit předměty

Takže stejná semena v mikrovlnné troubě jsou tak odlišné od stejné sklenice vody nebo dortu se zelím? Vyjadřuji vědecký jazyk, semena, matice nebo pop-kořeny nejsou „laminární hmota“, to znamená, že semena jsou dispergovány se sebou, na rozdíl od vody nebo kuřecí šunky. Ve svých dlouholetých zkušenostech mohu bezpečně prohlásit, že fermentace semen, pop-kořene, nebo něco jiného nehomogenního a neschopného absorbovat mikrovlnnou energii, pomalu zabijete magnetron! Na první fotografii vidím Magneton podávaný vírou a pravdou 8 let. Jak je vidět, není ani žádný náznak na žádné korozi nebo přehřátí anténu. Zemřel na ztrátu emisí, to je jeho vlastní smrt. Na této fotografii není obraz tak pozoruhodný jako na první. To je to, co se děje s anténní magnetronem se systematickým přehřátím. Tento magnetron se promyje 1,5 let a majitelé semen pece smažit se v mikrovlnné troubě 2-3 krát týdně. Takže před smažením semen v mikrovlnné troubě přemýšlejte znovu, může ještě smažte v pánvi, a pece dávají šanci žít déle?

Smažná slunečnicová semena ve skořápce

Vezmeme pokrmy vhodné pro použití v mikrovlnné troubě (sklo nebo keramické. bez ohledu na to). Jednotně vyšívající naše promyté semena s tenkou vrstvou. Pak na maximální výkon, mám 700 W. Pokud máte více, zkuste experimentovat, vyberte optimální výkon tak, aby semena nebyla spálena.

Za pár minut budeme vytáhnout, mix a znovu. Ale nyní nastavte časovač po dobu 1 minuty. Opakujte akce, dokud naši občerstvení není připraveno. Obvykle celý proces nebere moc času, asi 3-5 minuty.

Čas závisí na třech faktorech: Váš mikródový výkon, objem produktu a preferovaný stupeň pražírů

Některé recepty napište, že jsou připraveni za dvě minuty. Pokud máte stejný způsob, je to štěstí. No, jestli trochu víc, pak nebuďte naštvaný. Několik extra minut lze strávit na čtení nového zajímavého článku na mém blogu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS