Jak udělat vzduchový chladič to udělat sami

Jak vytvořit klimatizaci s vlastním fanouškem rukou: 5 způsobů

V horkém počasí jsme nejraději snížili teplotu vzduchu doma, abyste mohli pohodlně dělat domácí věci a relaxovat, bez nalití. A když je fázi pouličního teploměru dosáhne 30 stupňů, rádi si přejeme koupit klimatizaci, ale jeho kousnutí. Co dělat? Můžete se pokusit učinit klimatizaci z obyčejného fanouška. je to snadné a nebude vás brát spoustu času. Ale budete se těšit na příjemný chladný!

udělat, vzduchový, chladič, sami

Existuje několik možností, jak vytvořit klimatizaci s vlastními rukama přímo doma k útěku z tepla. Řekneme o nich více.

Láska v lese na jaře Naše druhý klíč klávesnice

Druhý příspěvek jménem mého projektu Zen Keycaps. (Díky za teplý příjem prvního příspěvku)

Stále se nerozhodl o formátu příspěvků, stojí za to vyprávět technické momenty, říkat, zda může být podnik přežil v té době (připomínám vám, můj obchod, který byl investován téměř 2 roky života, byl zakázán, stejně jako všechny Platební systémy, ale to není konec)

Nebo stačí poslat obrázky klíčů a chatováním o něčem.

Dejte mi vědět v komentářích, které byste chtěli vidět 🙂

To jsou naše první klíče, které byly vyrobeny ve spojení s (pak více) partnerem, který se již stal klasickým pro naše zákazníky.

Jednalo se o první munch vývoje projektu, neudělali jsme trendy ve výklenku, neměli jsme nikoho napodobovat, jen se jim líbil les a mech a tam byla obrovská touha udělat něco zajímavého 🙂

Live Moss se používá v klíči, skutečné listy a dokonce i živé květy byly použity zpočátku.

Ale od použití živých květů jsem musel opustit z mnoha důvodů, dokonce je volně vyschne, okvětní lístky vypadly z tyčinek (?) A každý okvětní lístek musel lepit do centrální části květu ručně, což je skutečný masochismus, stejně jako modelování každého polymerního hliněného houby ručně (to byl případ)

udělat, vzduchový, chladič, sami

Kromě toho, po nalití pryskyřice, květy vypadaly nejlépe

V této fázi, po všech úpravách a upgradu, klíč získal takový druh.

Samozřejmě, stále musím udělat, ale už je to od zla 🙂

V připomínkách k předchozímu příspěvku jsem byl varován, že čas byl tvrdý a zmínka o všech druhech „gramů“ se může dostat do strany.

Neříkám nikomu, aby se přihlásil do mého Instagramu, jsem kategoricky proti tomuto. 🙂

Co jsou domácí klimatizace?

Pokud se rozhodnete provést nezávisle složité zařízení jako klimatizace, musíte nejprve rozhodnout, co pro toto lze použít. Velmi často můžete slyšet, že klimatizace byla vyrobena ze staré chladničky.

READ  Regulátor otáček ventilátoru

Oba ostatní zařízení slouží téměř jeden cíl. výrobu zima a něco chlazení. Chladnička vychladne produkty, aplikace klimatizace je širší, chladí místnost, lidé, kteří jsou tam, stejně jako vše, co spadá pod poloměrem své akce.

Blok: 2/5 | Počet znaků: 560

Zjednodušený dům design

Jedním z těchto návrhů je výměník tepla vody v kombinaci s konvenčním podlahovým ventilátorem. Chcete-li takový primitivní chladič, musíte si vzít mědečnou trubku a vrátit se do spirály, připojit se k ochranné mřížce ventilátoru. Pro instalaci můžete použít plastové svorky použité pro montážní kabeláž v automobilech. Konce trubice jsou spojeny s přívodem vody a ventilátor je zapnut do sítě.

Měděná trubka je připojena přímo k mřížce ventilátoru

Poznámka. Popsaný design je neúčinný, protože voda z vodovodu není dostatečně studená a užitečná plocha měděného výměníku tepla je příliš malá. Průtok vzduchu z oběžného kola bude mírně chlazený a nic víc.

V okně Otevření je umístěna klimatizace z lahví

Původní design je vynalezen v jedné ze zemí Afriky, kde je teplo tradičně a navíc není dodávka elektřiny. Zařízení funguje na základě zákona fyziky, která říká, že teplota plynu procházející náhlým zúžením a prodloužením pádu na několik stupňů (až 5 ° C). Jako takový zúžení je krk krk stejné plastové láhve, a získat více ochlazeného vzduchu, musíte použít tucet těchto gorlovinů.

Pro výrobu musíte vrtat pododíku a oříznout lahve

Takto se provádí bez volatile klimatizace:

  • Vyjměte kus překližky nebo velikost vlákny s otevřením okna. Zkontrolujte, kolik lahví můžete navzájem zavřít.
  • Řez na všech lahvích krku a otočte zátky. Pak je umístěte na list překližky a tužky. Označte centry otvorů.
  • Dělejte díry s korunovou vrták, jehož průměr se shoduje s krkem. Vložte lahvičky v nich.
  • Připojte Phaneur mimo okno procházející na láhve, které se lepí na ulici.

Sestava Jednoduché. láhve jsou vloženy do otvorů

Přístroj je vhodný pro venkovský dům, kde jiné možnosti nejsou použitelné v důsledku nedostatku správného množství přerušení vody nebo elektřiny.

Dalším důkazem toporového díla Ukrystropaganda nebo shody okolností?

Jednie se vrátil z rybolovu na Bajkal na malebné dálnici M55. Les, hory, bajkal, příroda přicházejí do života-krása. Na straně silnic, první květy v prdeli, dobře a odpadky na silnicích, kde bez něj, ruka řídila hřídel. Snažím se podívat na krásnou, zatímco můj společník nezaplatil svou pozornost k povaze tohoto odpadu: Dalnoboes, říká Pidoras. V lahvích SUT a v hodinách Windows. Vánoce a přesto, v celém obalu, s charakteristickou barvou kapaliny v ebic zasraných veličin. Chtěl jsem chytit plazi a na Boschku nalít. Je nepravděpodobné, že by někdo zná v tomto příspěvku, Amba Picabu nečetla. A post, jen abych mluvil, nedovolí mi vědět o povědomí o počtu gavnindones

Instalace klimatizace

Instalovaná klimatizace na libovolné okno. Tento držák je vyroben z obrázku hliníkové profilu.

Chcete-li zavřít slot není až do uzavřeného okna, na šířku klimatizace je řezný pás polykarbonátu nebo jiného plastu. A vložena do oken Slot.

READ  Kotel Arderia bez teplé vody

I, jak můžete vidět, posuvné okno, budete muset také přijít s designem přílohy.Hlavní věc je, že jedna strana zařízení byla na ulici a druhá doma. A neexistoval žádný návrh mezer.

Klimatizace s vlastními rukama

Během tepla, mnoho lidí, kteří nemají domácí klimatizaci, začnou hledat možnosti záchrany z tepla. Nejčastěji se tato „spása“ stává ventilátorem nebo naprosto zbytečnými mini-klimatizátory představujícími ventilátor a vodní nádrž. Taková klimatizace nejenže není v pohodě, ale naopak to dělá jen horší, i v první půl hodiny a zdá se, že pomáhal. Teplota klesne na poloviční stupně a stává se klamným chladným, po kterém se navlhčený vzduch začne rychle zahřát, a stává se nejen horkým, ale i dusným.

��Лучшие „ШИШЕЧКИ“ что я вязала! СКОРЕЕ СМОТРИТЕ!☝ Свяжем вместе! ��(вязание крючком для начинающих)

Tato věc nepomáhá v teple.

Dnes nebudeme opakovat chyby jiných lidí, snaží se „sklouznout“, oh, to je, sbírat něco, co připomíná vzdálené zařízení, aby vytvořilo pohodlnou teplotu v horkém dni, a to samostatně vyrobené klimatizace. A bude to stát, že ještě levnější než zbytečná mini-klimatizace popsaná výše s AliExpress.

Jako vždy vás specificky uklidnil, začnu od dálky.

Jako člověk už můžu říci, starší generace, vyrostl jsem v zemi, kde klimatizace byl luxus, a Split systém byl obecně vnímán jako něco nedosažitelného, ​​takže horké letní večery přemýšleli o tom, jak zlepšit mikroklima V bytě mě opakovaně navštívil, ale všechny obvykle odpočívaly buď v porozumění, že bylo nutné dát klimatizaci, a to buď v ventilátoru, při které bylo v nejlepším případě házet mokré gázy, která byla dost na několik minut po dobu pěti minut. až do burlů tohoto března.

V průběhu času se klimatizace zastavil, že je luxus, objevily se příležitosti, a myšlenky o konstrukci svého vzduchu chladič šli do zapomnění, ale toto léto mělo potřebu zlepšit mikroklima v dílně, kde klimatizace nedává smysl, a tam není místo pro to místo.

Výzva je přijata, a proto začneme sbírat.

Mimochodem, v mých experimentech, zpravidla používám nejlevnější komponenty, z nichž některé se snažím udělat sami, protože je to jen připraveno koupit a dát, pokud mluvíte o spojovacích prostředcích, je to trite a nezajímavé, Takže ve všech mých domácnostech je nedbalost SIDET a postpocalypsa, jak často je proces důležitější než výsledek. Bude to také tentokrát, takže nekopat moc, ale nakopte, jak chcete.

Je možné, aby se klimatizoval

Odpověď je to. můžete! Kromě toho existují i ​​několik způsobů. Přesněji řečeno, metoda je jedna a jeho technické implementace jsou několik. Podstata metody je, že proud vzduchu tekoucí s ledem vytváří. Čím větší je hmotnost ledu v této nádobě, tím co je chladnější, bude v místnosti. Jakmile se led roztaví, režim chlazení skončí. Proto musíte připravit novou část ledu, pak můžete pokračovat.

Řemeslníci vynalezli mnoho různých návrhů. Například kusy ledu jsou naskládány nad položenými scénami. Obyčejný ventilátor pro domácnost je stanoven nad ním. To vše je umístěno v krabici, která má díru s tlumiči na boční stěně. Pokud zapnete ventilátor, proud vzduchu vyhodí led, chladný a výstup po boku otvor směrem ven. A klapky, které můžete řídit průtok na požadovanou stranu. Pánev uvnitř krabice je nutná, aby se sestavila výsledek tání ledu.

READ  Účes pro domácí použití

Výhody mini klimatizace:

  • Chladič. 2 ks.
  • Plastová nebo lepenková krabička velkých velikostí. 1 ks.
  • Krokovací trubky. 2 ks.
  • Napájení (12 w). 1 ks.
  • Plastové láhve řezané poloviny 2-4 ks.

Vložte chladič do řezného otvoru a upevněte silikonovým lepidlem, abyste se vyhnuli vzduchovým výstupem skrz sloty. Pokud jste si vybrali pro výrobu klimatizace, plastová krabička, přes řezný otvor bude muset potit: ukládat chladič nad chladičem a rukojeť jej zakroužkujte, a pak striktně namontujte otvor nožem nebo nůžkami. Bude to jednodušší, pokud uděláte tenký vrták na plastu, a pak na značkách začněte řezat.

S dlouhými šrouby šroubujte druhý chladič na první. Místo dvou malých chladičů, můžete použít jeden mocný. Výkon chladiče přímo závisí na stupni chlazení.

Vyjměte víko a vytvořte zubní otvor pro trubku kohoutku. Konstrukce by měl být upevněn silikonovým lepidlem.

Dejte druhou trubku, která řídí průtok vzduchu. Nemělo by být opraveno lepidlem, jinak ztratíte schopnost otočit a nasměrovat vzduch. Pro trubku můžete provést dva otvory, aby se vzduch rozprostřel rychlejší po místnosti.

Dejte na víko a ujistěte se, že vzduch vstupující do pole vyjde pouze přes trubku. Pokud jsou malé trhliny patrné, měly by být uzavřeny silikonovým lepidlem

Teď to zůstane pro malé. dostat nějaké ledové polotovary z mrazničky. Led, umístěný v láhvi 1,5 litrů, taví po hodině a půl po začátku klimatizace, a tak se pokuste zmrazit vodu předem. Čím více ledu. silnější a chladičový proud vzduchu. Klimatizace funguje dobře a bez ledu prázdné, ale pak dostanete analogu ventilátoru.

Pokud se vám nepodařilo najít vhodnou plastovou krabici, můžete to udělat z tlustého papíru. Kartonová krabička pro kvalitní vlastnosti není nižší než plast, nicméně, vypadá méně atraktivní. Situace může být stanovena, pokud potrestáte starý kartonový film. Led, který rychle se vypařuje uvnitř krabice, bude brzy vést lepenku v havárii, takže kartonová krabice bude stačit pro maximum jedné sezóny. Pro pohodlí vložte ledové polotovary do plastové pánve, abyste znovu nepoškodili lepenku.

Máte nárok na změnu počtu chladičů nebo trubek, tvar skříně. Hlavní věc je, že obdržíte jako výsledek. pohodlný a praktický design, který může vychladnout malou místnost a stát se vynikající alternativou k ventilátoru nebo drahé klimatizaci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS