Jak umýt mikinu v pračce

Jak umýt mikinu s vozem?

Klíčová otázka. Jak umýt zápatí s vozem. Hlavní pravidla jsou dostatečně jednoduchá v důsledku nestranicnosti a nenáročnosti odolné a jednoduché tkaniny. Režim teploty přímo závisí na kompozici. Tenký, jemný zápatí se doporučuje mýt 30-40, hustší tři roky. může být 60 stupňů.

V této sbírce používá tkaninu s oddělením. Chcete-li snížit obžerství, doporučujeme vám umýt kapucí před první ponožkou. Umyjte při teplotě, která není vyšší než 40 ° v pračce pomocí jemného režimu. Doporučujeme také přidat delikátní detergenty.

Na jakém režimu umyjte mikinu na fleece?

Teplota vody pro mytí by neměla překročit 40 stupňů. Je lepší zastavit při 30, jinak materiál ztratí hustotu, tepelnost atd. Před stažením se ujistěte, že odstraníte věci uvnitř venku, pokud mluvíme o prvku šatníku. Pokud máte tlačítka a blesk, musíte upevnit.

Světelné ucpávky a mikiny mohou být zabaleny s domovním mýdlem. Pokud je věc velmi špinavá, namočte ji po dobu 20 minut v roztoku mýdla. Pak si přečtěte špinavá místa. ne příliš intenzivní, takže kat. Opláchněte věc ve studené vodě, aniž by to kroucení.

Jak se starat o huddes s obláčkem?

Tenký, jemný zápatí se doporučuje mýt 30-40, hustší tři roky. může být 60 stupňů. V každém případě je nežádoucí na varnou tkaninu. Detergenty. prakticky všechny. Dokonce i měkké bělidlo budou vhodné pro bílý stopek a pro barvu, můžete použít různé upevňovací prvky a klimatizace.

Suchá věc může být horizontálně a ve rozložené formě. Nejúčinnějším způsobem je dát na stůl hustý přehoz, aby se rozložil věc a zarovnal ho na švy. Nespouštějte na baterii a následujte věc, kterou nebudete zasunout do rovných slunečních paprsků tak, aby tkanina nevylévala.

Jaký režim je lepší nastavit

Jediný režim, ve kterém se doporučuje mikina. „Delikátní“. Na strojích s cizím jazykem Inteeis. jemné mytí, feinwasche.

umýt, mikinu, pračce
 • Teplota vody je 30 ° C (nebo si vybere chlad, pokud „mytí“ nemá žádný stupeň vstupní systém);
 • Spin. ne více než 600 revolucí (mikiny se sluchátky. 400).
READ  Jak vypnout Aquastop v pračce

S mikinami není snadné provést detergent, takže se doporučuje zahrnout další oplachovací cyklus.

Sušení

Aby bylo možné usušit vlněné věci bez zranění, měly by být používány jednoduché s preventivními pravidly:

Jak správně prát? Máme pár tipů, které určitě neděláte

 • Pletený materiál netoleruje teplotní výkyvy. Sušárna musí mít stabilní teplotu.
 • Nemůžete přehřátí tkaniny. Kolik stupňů bylo s mytím, takže by mělo být při sušení (můžete méně, ale ne více).
 • Žádné clothespins, protahují hadřík.
 • Pomocí tenkého šlehnu bude mít za následek tvorbu šancí.
 • Správně suché takové věci je uvedení na horizontální povrch. Chcete-li proces urychlit, můžete dát ručník pod nimi.

Umyjte svetr: kde začít?

Především se podívejte na štítek a určete, který materiál je vyroben z oblíbené věci. Ve vašich rukou může být vlněné, pletené svetry nebo produkt syntetických vláken. Každý typ tkaniny potřebuje individuální přístup. Zvláštní pozornost si zaslouží také barvu a texturu produktu.

Bílý svetr potrubí zvláštní péče a netoleruje sousedství s barevnými věcmi. Kromě toho musí být periodicky bělení s použitím speciálních detergentů. Jako přímá přímá příručka použijte pokyny pro štítky.

Nezanedbávejte třídění věcí v barvě a textury. Zvláštní pozornost věnujte pozornosti teplotním režimu a nejíte v psacích talících, na kterých je přímo označen, že jsou zúčtovány pouze ručně.

Funkce mytí mikin s tiskem

Produkty s tepelně vytištěným vzorem vyžadují pečlivější cirkulaci. kreslicí rizika Crack a start „Posunutí“.

Normální praní Mytí s potiskem
Vymazán ručně a v autě Vymazat pouze ručně
Spin je povolen Spin se nedoporučuje
Je lepší otočit se před praním, ale podmínka není povinná Vždy tah
Teplota vody může kolísat 30-40 ° C Je lepší než překročit teplotu 30 ° C

Tipy hostesky: Jak tahat oblečení

Mladí, a zkušení hostesky velmi často čelí problému, jak tahat správnou věc, nebo jinou věc ze skříně. Někdy připojíte pouze železo na košili nebo tričko, a na něm je již skvrna nebo díra. Pokud znáte nějaké tajemství, pak mohou být i složité a vzduchové produkty rychle a snadno omlazeny, aniž by poškodili věci. Shromáždili jsme pro vás rady, jak jen tahat vaše oblíbené věci doma.

READ  Jak vyměnit těsnění na pračce

Každá žena má spodní prádlo, že bolí a miluje. Spodní prádlo lze rozdělit do tří kategorií. na obvyklé ponožce, každý den, slavnostní, který je oblečen pouze příležitostně a sport. Spodní prádlo od bavlny, můžete bezpečně vyzkoušet železo při průměrné teplotě. Ale hedvábné nebo syntetické spodní prádlo žehlení horkého železa je přísně zakázáno. Pokud je teplotní režim zvolen nesprávně, pak od prvního, dokonce i nejjednodušší dotek podešve železa, objeví se tkanina na tkanině. To se také nedoporučuje železo inclusive železo a seřizování spodního prádla. Faktem je, že pod vlivem vysoké teploty, elastická tkanina, ze kterých je takové spodní prádlo, roztaví.

Ale z této situace je velmi jednoduchá cesta ven. Nechte takové spodní prádlo do konce žehlení. Když jsou všechny ostatní věci již spáleny, vypněte železo, nechte ho trochu vychladnout a polykat krajky nebo nápravné spodní prádlo.

umýt, mikinu, pračce

Nedávno se mnozí rozhodli provést sportovní činnost. Někdo běží v nedalekém parku, někdo se přihlásil do fitness a navštíví třídy v klubu. V každém případě sportovní oblečení potřebují sportovní oblečení. horní a spodní prádlo. Pokud často chodíte do tříd, budete často vymazat oblečení v psacím stroji a pak uveďte. S některými prvky sportovního oblečení s žehlením musíte být velmi elegantní. Při žehlení jakéhokoliv oblečení, jsem s vnitřním. Vyberte si vhodný režim na železo, výhoda moderního technika má různé možnosti a metody žehlení jakéhokoliv prádlo. V separačním kontejneru nalijte jednoduchou vodu a speciální tekutinu se vypořádat se záhyby během žehlení.

Pro žehlení sportovního oblečení, zvolte jemný režim na železo. Pokud je nemožné udělat, jsem nádivka přes mokré gázy.

Dobře nadávaná košile, rozhovory o mistrovství hostitelky. Ne mnoho z prvního času je možné správně odkazovat na pánské košili. Chcete-li začít, mělo by být poněkud pokropen z postřikovače. Pak ji umístěte na palubu a začít žehlení z límce, houpejte z vnitřního a exteriéru. Pak rozepnout a zmizí manžety, projít to s železem. Na rukávy zanechaly šipky, zabalte pouze střed rukávu, vyhněte se látkám. Poslední, ale vzdal se podlah a zádech košile.

READ  Co je aktivátor v pračce

Bělení pleteniny

Pro zachování normálního vzhledu a kvality produktu je nutné dodržovat některá pravidla pro mytí a bělení materiálu. Je důležité použít pouze povolené prostředky, experimentujte tak, aby nedošlo k požití výsledku.

Nástroje pro bělení pleteniny:

 • Jeden z nejvhodnějších a efektivnějších způsobů bělení. německá sůl ze skvrn SIL. Působí při teplotě 20 ° C. Aktivní kyslík odstraňuje skvrny z ovoce, červeného vína, kávy, rtěnky. Způsob použití: 50 g prášku se rozpustí ve 4 l. Dát spodní prádlo. Nechat na noc. Opláchnutí.
 • Mokré oblečení s vodou, roštu 72% ekonomické mýdlo, takže existuje bohatá hustá pěna. Nechte 20 minut na mýdlo. Teplota vody 30-40 ° C. Několikrát opláchněte věci.
 • Amoniak. Bublina ammonního alkoholu se míchá od 10 l vody, teplota 20-30 ° C. Zakoupila pletená věc, aby se vložila do roztoku po dobu 10 minut. Umyjte, opláchněte dvakrát.
 • Použijte zmizet na bílou, ale s opatrností. Pomocí měřicí lžičky naneste gel na skvrnu, ztratíte dávkovač. Nechte 10-15 minut. 100 ml zmizí, teplota vody 20-40 ° C se přidá do namáčení 4 litrů vody. No 20 minut.
 • Amway. univerzální bělidlo pro všechny typy tkanin. Kapalný nástroj rozpustí v horké vodě, přidejte chlad tak, aby se teplota stala 30 ° C. Namočte špinavé pletené věci na noc. Obvyklým způsobem, opláchněte dobře.
 • Pomocí hořčičného prášku můžete ušetřit pletený výrobek ze šedé a skvrny. 4 sv.L. Fondy na zředění v 1 litru horké vody, počkejte na rozpouštění. Přidejte studenou vodu tak, aby teplota není větší než 40 ° C. Vložte produkt do roztoku po 30 minutách, dvakrát omyjte a opláchněte.

Jak promýt fatin: sukně, šaty, tylu, záclony, v pračce a v manuálu

S silným znečištěním, když domácí bělení nepomůže, hledat odbornou pomoc. V suché čištění kabiny odstraní všechny skvrny bez poškození vláken materiálu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS